Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-28, 18:45   #3331
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Kropka a halloween kiedy jest?
Trzymam

Roux baw sie dobrze. Szkoda ze nie wiem gdzie jedziesz. Londyn? Jak takto mozna by sie spotkac ale juz za pozno...

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
ech, ale jak tu mieć wiarę w siebie, gdy policzki płoną ze wstydu i człowiek chce sie zapaść pod ziemię...ja jeszcze nie spotkałam bardziej nieśmiałej osoby na świecie, zawsze trafiam na przebojowe i czuję się przez to jeszcze bardziej nieśmiałai do bani....
Milo mi, Lovely jestem
...No to juz znasz
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 18:55   #3332
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Eskadia - dzięki tylko jeszcze się nic nie nauczyłam :P ale jeszcze mam czas i właśnie, więcej wiary w siebie rozumiem nieśmiałość, ale musisz walczyć z tym dasz rady
dziękujęi tak już(według obserwatorów)zrobiłam znaczne postępy, ale ja chciałabym móc się zachowywać swobodnie w większym gronie, móc bez skrępowania wygłaszać mowy, nie czuć skrępowania wśród nowych osób...ale to już jest we mnie, chyba odziedziczyłam to w genach po rodzicach(zwłaszcza mamie) - dlatego, żeby coś osiągnąć w życiu muszę z siebie dać dwa razy więcej niż pewna siebie osoba....
co najśmiejszniejsze, ludzie na pierwszy rzut oka oceniają mnie jako bardzo pewną siebie osobę - chyba dlatego, ze nie ubieram się adekwatnie do mojego charakteru(tzn.jak szara mysz).kiedyś mój dobry kolega, z którym rozmawiałam , powiedział, ze na pierwszy rzut oka pomyślał, ze ja to zmieniam facetów jak rękawiczkinie wiem, skąd takie przypuszczenie...czy ja na taką wyglądam??heh...

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Milo mi, Lovely jestem
...No to juz znasz
tak, tak, ostatnio któraś z mieszadełek pisała(nie pamiętam tylko która)ze się zmieniłaś, bardziej pewna siebie jesteś...no wiec to nadal jestem jaaaaa

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Lovely - a jak tam z zaproszeniem i w ogóle jak się czujesz????
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 18:56   #3333
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Anessa - super jak to zrobilas?

Eskadia - Twoje studia super, bardzo sensowny kierunek, PwC nie zajmuje sie sprawami prawniczymi I ksiegowoscia? Wiem ze dlamojej firmy oni pracuja I zajmuja sie wizami dla personelu, moje rejestracja w home office tez ONI sie zajmuja, skladaj papiery, ale moze zacznij od praktyk, najlepiej program dla absolwentow, sprobuj do Deutsche Bank, u mnie na treningu bylo dwoch chlopakow z wawy I bardzo chwalili prace. A testy tez sa do przejscia , trzeba cwiczyc bo czasu Dana strasznie malutko.

W londynie jest mega cieplo 18 stopni dzisiaj,

Sorry za pisownie nie moge jeszcze ogarnac tego telefonu
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...

Edytowane przez 7sweety7
Czas edycji: 2009-10-28 o 18:59
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:01   #3334
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Anessa - super jak to zrobilas?

Eskadia - Twoje studia super, bardzo sensowny kierunek, PwC nie zajmuje sie sprawami prawniczymi I ksiegowoscia? Wiem ze dlamojej firmy oni pracuja I zajmuja sie wizami dla personelu, moje rejestracja w home office tez ONI sie zajmuja, skladaj papiery, ale moze zacznij od praktyk, najlepiej program dla absolwentow, sprobuj do Deutsche Bank, u mnie na treningu bylo dwoch chlopakow z wawy I bardzo chwalili prace. A testy tez sa do przejscia , trzeba cwiczyc bo czasu Dana strasznie malutko.

W londynie jest mega cieplo 18 stopni dzisiaj, szok
w sumie tym się zajmują, ale wiem, że do PwC np. na słowacji zgłaszają się ludzie po humanistycznych studiach, więc każdy moze tam pracować, oni tam wszystkiego i tak nauczą. ja właśnie chcę się zgłosić na praktyki dla studentów i absolwentów(na nic więcej bym nie mogła)..
a właściwie w jakiej Ty firmie pracujesz?
wiesz, ja zawsze unikałam banków, mam jakąś dziwną awersje do nich...
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:11   #3335
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Kropka a halloween kiedy jest?
Trzymam
31/10

tz juz tez chodzi wystraszony
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:19   #3336
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
a ja mam dziś bardzo przydupiasty dzien....(zauwazyłyście ze dosc czesto uzywam tego słowa?) tak więc moja endo powiedziała ze mam policystyczne jajniki,przepisala jakies tabsy anty ktore maja wiecej hormonu ktorego mi brakuje no i powiedziala ze wszystko jest ok i bedziemy leczyc ale dala mi do zrozumienia ze to schorzenie powoduje niemoznosc zajscia w ciaze a ja chcem mojemu Tżcikowi urodzic gromadke malusich Mulaciątek

Kropeczko-z niecierpliwością oczekujemy Twojego bąbelka

Gucia-widzę umysł ścisły wśród nas humanistek

Margooo a możemy liczyc na jakiegos indyjskiego winiacza?
Uszy do góry Kochana, przy dzisiejszej technice leczenia nie ma rzeczy niemożliwych, zreszta ... lekarze też bywają omylni. Moja koleżanka, która również zdiagnozowana z jakimś schorzeniem, pogodziła się iż zajść w ciąże nie może i nigdy nie urodzi, tak więc seksik bez zabezpieczeń z TŻetem swoim, i co? Własnie 4 dni temu urodziła pięną Córeczkę! Nie ma rzeczy NIEMOŻLIWYCH Myśl pozytywnie!

A co do winiacza? Hmm ... ja wiem, ze whiskacze dobrze schodzą w Indiach, ale winiacz, czemu nie Z TŻetem odkładay od 6 miesięcy kase na rozrzutność w Indiach, więc jade z pustą walizą
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:22   #3337
aimer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
a ja mam dziś bardzo przydupiasty dzien....(zauwazyłyście ze dosc czesto uzywam tego słowa?) tak więc moja endo powiedziała ze mam policystyczne jajniki,przepisala jakies tabsy anty ktore maja wiecej hormonu ktorego mi brakuje no i powiedziala ze wszystko jest ok i bedziemy leczyc ale dala mi do zrozumienia ze to schorzenie powoduje niemoznosc zajscia w ciaze a ja chcem mojemu Tżcikowi urodzic gromadke malusich Mulaciątek
Jeśli mogę coś doradzić to powinnaś się też skonsultować z innym lekarzem,a najlepiej 2.
To daje pełniejszy obraz problemu.
I wierz mi,wiem co mówię.

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
nie wierz w to, co mówi Ci tylko jeden lekarz.ja mam koleżankę, której ginekolog powiedziała, że nie będzie mieć nigdy dzieci(bardzo to przeżyła) a teraz jest szczęśliwą mamą.odpowiednie leczenie może pomóc, tak wiec główka do góry
Dokładnie
Więc głowa do góry..!


A teraz z innej beczki...
Dziękuję Wam za miłe przyjęcie
Wasz wątek naprawdę się miło czyta i bije z niego dobra energia
I widzę,że łatwiej się znosi samotność mając z kim dzielić podobne przeżycia,więc powoli,powoli się wdrażam...


Eskadia co do Twojej nieśmiałości to powiem Ci,że miałam tak samo,niemniej pewne sytuacje życiowe zmusiły mnie do zmiany tego stanu..i też się nie ubierałam jak szara myszka,ani nic w ten deseń..
Ludzie robili wielkie oczy jak mnie bliżej poznawali,bo też im się wydawałam pewna siebie i zdecydowana...także myślę,że dobre nastawienie(a to uważam za klucz do rozwiązania problemu) i trochę pracy nad sobą gwarantują sukces...
I dodam,że takie doświadczenie z PwC może bardzo pozytywnie wpłynąć na Twoje postrzeganie siebie.
aimer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 19:27   #3338
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
No to widze ze sie zgadzamy we wszystkim
A grecy to faktycznie niezli przystojniacy no i te robaczki

Ja wlasnie molestuje tz przez internet i sprzatam szafke na ubrania- po cholere mi tyle ciuchow?
Amoura..bo ja to takie łagodne i ugodowe zwierzatko. ja też nie wiem skąd i poco mam te ciuchy. ale co ja chce wyrzucić to.... nie weazne
Joss jak kto matma nie jest logiczna?? wg mnie ona jest
Kropka no to...trzymamy kciuki za Halloween's baby
modzianka z tego co wiem to nawet i przy pco zachodzi się w ciążę . Co prawda jest trudniej zajść i donosić ale...udaje sie
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:29   #3339
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

modzianka a moja kolezanka przy policystycznych jajnikach dosc dlugo sie leczyla i w tej chwili istnieje mozliwosc zajscia w ciaze.. mysle podobnie jak Margotka - powinnas udac sie na konsultacje do innego lekarza

Tajka widze cie
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:32   #3340
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Amoura..bo ja to takie łagodne i ugodowe zwierzatko. ja też nie wiem skąd i poco mam te ciuchy. ale co ja chce wyrzucić to.... nie weazne
Joss jak kto matma nie jest logiczna?? wg mnie ona jest
Kropka no to...trzymamy kciuki za Halloween's baby
modzianka z tego co wiem to nawet i przy pco zachodzi się w ciążę . Co prawda jest trudniej zajść i donosić ale...udaje sie
nie.. matematyka to zło, którego powinnam unikać :P albo ja po prostu taka tępa jestem
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:33   #3341
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
modzianka a moja kolezanka przy policystycznych jajnikach dosc dlugo sie leczyla i w tej chwili istnieje mozliwosc zajscia w ciaze.. mysle podobnie jak Margotka - powinnas udac sie na konsultacje do innego lekarza

Tajka widze cie
Poza tym im szybciej zaczniesz leczenie tym lepiej! Więc warto skonsultować się z paroma innymi specjalistami i rozpocząć odpowiednie leczenie.
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 19:59   #3342
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
dziękujęi tak już(według obserwatorów)zrobiłam znaczne postępy, ale ja chciałabym móc się zachowywać swobodnie w większym gronie, móc bez skrępowania wygłaszać mowy, nie czuć skrępowania wśród nowych osób...ale to już jest we mnie, chyba odziedziczyłam to w genach po rodzicach(zwłaszcza mamie) - dlatego, żeby coś osiągnąć w życiu muszę z siebie dać dwa razy więcej niż pewna siebie osoba....
co najśmiejszniejsze, ludzie na pierwszy rzut oka oceniają mnie jako bardzo pewną siebie osobę - chyba dlatego, ze nie ubieram się adekwatnie do mojego charakteru(tzn.jak szara mysz).kiedyś mój dobry kolega, z którym rozmawiałam , powiedział, ze na pierwszy rzut oka pomyślał, ze ja to zmieniam facetów jak rękawiczkinie wiem, skąd takie przypuszczenie...czy ja na taką wyglądam??heh...

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



tak, tak, ostatnio któraś z mieszadełek pisała(nie pamiętam tylko która)ze się zmieniłaś, bardziej pewna siebie jesteś...no wiec to nadal jestem jaaaaa

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Lovely - a jak tam z zaproszeniem i w ogóle jak się czujesz????
Tak, pisala.. szperrr ale skád ona moze wiedziec jak mnie nie zna

.... Z jakim zaproszeniem? albo cos ominélam albo pamiéc zawodzi na starosc :shy:

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
31/10

tz juz tez chodzi wystraszony
Skorpionka malego urodzisz skorpionka
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:33   #3343
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Żyję Kochana, ino popadłam w pracoholizm :P ... pracuję więcej niż śpie ... a to chyba nie wróży nic dobrego, bo zaczynam fiksować ... znaczy odmawiać sobie przyjemności na rzecz dobrowolnej pracy ale jestem i cały czas Was skrzętnie podczytuję !!
Masa zdjęc będzie, i to na pewno ... już szykuję zakup conajmniej 8 GB karty do aparatu hehe



Oo z tym obiadem to dobra rzecz :P .. zapunktuję w oczach teściowej hehe choć mam nadzieję, że gotować mi nie każą, bo do pięt nie dorastam w przygotowywaniu hinduskiej kuchni, nawet TŻetowi wychodzi to lepiej niż mi, choć zaczął gotować 3 lata temu, jak był zmuszony nauczyć się samemu robić swoje potrawy !



hehe

Btw. Coby nie wyjść na niekulturalną :P Niech no ja się przywitam ze wszystkimi nowymi Mieszadełkami, bo sporo Was ostatnio przybyło
Buziaki Kochane

No, to by było na tylę, pakować się jeszcze nie zaczęłam zastanawiam się nad przyjęciem zestawu szczepień, choć słyszałam, ze to nie jest az takie nadzwyczaj potrzebne, ale różne opinie krązą ... no, sama nie wiem! Póki co, TŻet mnie tańca hinduskie zaczyna uczyć, bo przed nami 2 wesela w Indiach, ojjj będzie się działo
Obiad zawsze trzeba pochwalic nawet jak malo zjadliwy jest
2 hinduskie wesela? szykuje ci sie super wyjazd

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
ech, ale jak tu mieć wiarę w siebie, gdy policzki płoną ze wstydu i człowiek chce sie zapaść pod ziemię...ja jeszcze nie spotkałam bardziej nieśmiałej osoby na świecie, zawsze trafiam na przebojowe i czuję się przez to jeszcze bardziej nieśmiałai do bani....
Trzeba sie przelamac- niesmialosc bardzo przeszkadza w zyciu. Ja kiedys bylam baaaaardzo niesmiala, teraz jest zdecydowanie lepiej, chociaz ta niesmialosc czasem jeszcze mozna dostrzec

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
a ja mam dziś bardzo przydupiasty dzien....(zauwazyłyście ze dosc czesto uzywam tego słowa?) tak więc moja endo powiedziała ze mam policystyczne jajniki,przepisala jakies tabsy anty ktore maja wiecej hormonu ktorego mi brakuje no i powiedziala ze wszystko jest ok i bedziemy leczyc ale dala mi do zrozumienia ze to schorzenie powoduje niemoznosc zajscia w ciaze a ja chcem mojemu Tżcikowi urodzic gromadke malusich Mulaciątek
Juz dziewczyny ci poradzily- konsultacje z lekarzem i jak najszybsze leczenie. No i uszy do gory Bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Amoura..bo ja to takie łagodne i ugodowe zwierzatko. ja też nie wiem skąd i poco mam te ciuchy. ale co ja chce wyrzucić to.... nie weazne
Ja i tak ostatnio wzielam polowe ciuchow w ktorych nie chodzilam (bo: za male/za duze/nie w moim stylu/nie podobaja mi sie ) i z mama zawiozlysmy do schroniska dla kobiet. Problemem jest raczej malutka komoda i moja sklonnosc do balaganiarstwa i nie skladania rzeczy
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:11   #3344
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
a właściwie w jakiej Ty firmie pracujesz?
wiesz, ja zawsze unikałam banków, mam jakąś dziwną awersje do nich...
Pracuje dla grupy Deutsche Bank, ktora browadzi duzo roznych biznesow w ponad 100 krajach swiata, trzy najwazniesze to
Zarzadzanie asetami i kapitalem bardzo bogatych ludzi i firm
Bankowosc prywata i malych przedsiebiorstw (doradztwo inwestycyjne) - w Polsce
I inwestycje - bank inwestycyjny - ja
W tej chwili pracuje przy akcjach, w IT i zajmuje sie zarzadzaniem projektami, to przez 8 mies, a potem na 8 gdzies indziej, a potem wybieram role na stale.

W kazdym razie musze rozmawiac z wieloma osobami, a tez tego nie lubie, wole wyslac maila czy na czacie, ale jak musze to ide i gadam, stresuje sie przy kazdym spotkaniu, tym bardziej ze to nie moj jezyk, ale trzeba sie zmusic, po pewnym czasie jak juz znasz i lubisz ludzi to zaczyna to byc przyjemne i chce sie z nimi gadac, najgorsze sa zawsze poczatki

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
31/10

tz juz tez chodzi wystraszony
No to trzymamy kciuki w sobote


Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
nie.. matematyka to zło, którego powinnam unikać :P albo ja po prostu taka tępa jestem
Matematyka to sama logika, zawsze jest biale albo czarne, dobrze albo zle i matematyka jest wszedzie, najlepszy przedmiot na swiecie, ale matematyka w szkole a na studiach matematycznych jest zupelnie inna, dopiero na studiach w koncu sie wyjasnia po co to wszystko jest i jak naprawde dziala.
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:20   #3345
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Pracuje dla grupy Deutsche Bank, ktora browadzi duzo roznych biznesow w ponad 100 krajach swiata, trzy najwazniesze to
Zarzadzanie asetami i kapitalem bardzo bogatych ludzi i firm
Bankowosc prywata i malych przedsiebiorstw (doradztwo inwestycyjne) - w Polsce
I inwestycje - bank inwestycyjny - ja
W tej chwili pracuje przy akcjach, w IT i zajmuje sie zarzadzaniem projektami, to przez 8 mies, a potem na 8 gdzies indziej, a potem wybieram role na stale.

W kazdym razie musze rozmawiac z wieloma osobami, a tez tego nie lubie, wole wyslac maila czy na czacie, ale jak musze to ide i gadam, stresuje sie przy kazdym spotkaniu, tym bardziej ze to nie moj jezyk, ale trzeba sie zmusic, po pewnym czasie jak juz znasz i lubisz ludzi to zaczyna to byc przyjemne i chce sie z nimi gadac, najgorsze sa zawsze poczatki

Matematyka to sama logika, zawsze jest biale albo czarne, dobrze albo zle i matematyka jest wszedzie, najlepszy przedmiot na swiecie, ale matematyka w szkole a na studiach matematycznych jest zupelnie inna, dopiero na studiach w koncu sie wyjasnia po co to wszystko jest i jak naprawde dziala.
zgadza się z Tobą w 100000%, zauwazylam to na studiach - co prawda z ekonomii a nie z matmy więc głeboko w matme nie mialam okazji wchodzic ale...w tych momentach co wchodzilam to bylo widać rzeczywistne sendo królowej nauk.
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-10-28 o 21:26
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:43   #3346
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

wiecie co dziewczyny.....mam kryzys.....mega kryzys....i tak jak kilka godzin temu chcialam rodzic HIlaremu dzieci tak teraz juz chyba Jego nie chce.....drazni mnie to ze ciagle pisze ze mnie kocha, matko niby jestesmy razem ok 2 miesiace widzielismy sie tylko raz,w dodatku podczas tej randki nie bylo ani krzty chemi ani troche magi nie mialam ochoty ani pragnienia pocałowac Go ani przytulic ale stwierdzilam ze warto zaryzykowac bo i tak nic nie trace....a teraz rozmawiam z Nim na yahoo i on lamentuje ze juz nic dla niego nei jest wazne jesli stracil mnie, i ze w ogole takie rózne. nie wiedzialam ze mnie bedzie tak bardzo przykro siedze przed tym kompem i placze jak glupia sadze ze to wszystko co wczesniej do niego pisalam to po prostu bylo pomieszanie sympati z zauroczeniem. Albo co gorsza wmówienie sobie uczucia przez to ze ostatni facet tak zle mnie potraktowal W sumie moglabym jeszcze poczekac i sprawdzic czy to na pewno nic.....ale boje sie ze z kazdym dniem on bedzie sie coraz bardziej zakochiwal..juz teraz mi napisal ze dlaczego nei powiedzialam mu o tym wszystkim wczesniej. Ale jak moglabym byc z kims tylko po to zeby byc i nic do niego nie czuje? nie potrafie oszukwiac sama siebie eeeh dziewczyny jest mi tak zle
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:59   #3347
niedoszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Modzianka I tak to że sprubowałaś i zaryzykowałaś taki związek to dużo, głowa do góry ja nie miałam tyle odwagi co ty
niedoszla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 22:02   #3348
aimer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
wiecie co dziewczyny.....mam kryzys.....mega kryzys....i tak jak kilka godzin temu chcialam rodzic HIlaremu dzieci tak teraz juz chyba Jego nie chce.....drazni mnie to ze ciagle pisze ze mnie kocha, matko niby jestesmy razem ok 2 miesiace widzielismy sie tylko raz,w dodatku podczas tej randki nie bylo ani krzty chemi ani troche magi nie mialam ochoty ani pragnienia pocałowac Go ani przytulic ale stwierdzilam ze warto zaryzykowac bo i tak nic nie trace....a teraz rozmawiam z Nim na yahoo i on lamentuje ze juz nic dla niego nei jest wazne jesli stracil mnie, i ze w ogole takie rózne. nie wiedzialam ze mnie bedzie tak bardzo przykro siedze przed tym kompem i placze jak glupia sadze ze to wszystko co wczesniej do niego pisalam to po prostu bylo pomieszanie sympati z zauroczeniem. Albo co gorsza wmówienie sobie uczucia przez to ze ostatni facet tak zle mnie potraktowal W sumie moglabym jeszcze poczekac i sprawdzic czy to na pewno nic.....ale boje sie ze z kazdym dniem on bedzie sie coraz bardziej zakochiwal..juz teraz mi napisal ze dlaczego nei powiedzialam mu o tym wszystkim wczesniej. Ale jak moglabym byc z kims tylko po to zeby byc i nic do niego nie czuje? nie potrafie oszukwiac sama siebie eeeh dziewczyny jest mi tak zle
Oj...
Przepraszam,może nie doczytałam,ale jak to widzieliście się tylko raz?
W takich warunkach ciężko mówić o rozwoju jakiegokolwiek uczucia..
Myślę,że może powinnaś zrobić sobie od niego przerwę?W sensie ograniczenia kontaktu..
Nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań,jednak jeśli już teraz czujesz,że coś Ci przeszkadza to wydaje mi się,że taki związek nie ma przyszłości...Chyba warto zrobić sobie małe rozliczenie wobec siebie samego i spytać czego się tak naprawdę chce..
aimer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 22:10   #3349
niedoszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Coś tam zmiana czasu mi nie służy, już mi się oczy zamykają, kto tak jeszcze ma ?
niedoszla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 22:22   #3350
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez aimer Pokaż wiadomość
Oj...
Przepraszam,może nie doczytałam,ale jak to widzieliście się tylko raz?
W takich warunkach ciężko mówić o rozwoju jakiegokolwiek uczucia..
Myślę,że może powinnaś zrobić sobie od niego przerwę?W sensie ograniczenia kontaktu..
Nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań,jednak jeśli już teraz czujesz,że coś Ci przeszkadza to wydaje mi się,że taki związek nie ma przyszłości...Chyba warto zrobić sobie małe rozliczenie wobec siebie samego i spytać czego się tak naprawdę chce..

nio niestety tak się złożyło że widzielismy sie tylko raz,dopoki sie nie spotkalismy wszystko cud-malina a potem zaczelo sie pieprzyć....ale wiecie co juz mi chyba dolek przeszedl mam nadzieje ze to bylo takie jednorazowe chociaz jak by sie zastanowic to w sobote tez mialam takie cos wiecie o co mi chodzi, nie chce pozniej pluc sobie w brode ze nic nie zrobilam aby cos polepszyc cz uratowac naprawde Hill jest cudownym facetem,troskliwym,uczuci owym(baaaardzo uczuciowym)........juz mi przeszlo i czuje ze jednak ma swoje miejsce w moim serduszku miałyscie takie chwile zwatpienia Mieszadeka moje kochane? dodam dla pewnosci ze opinia rodzicow,rodziny czy otoczenia nie ma dla mnie znaczenia.... czuje sie baaaaardzo zagubiona...
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 22:57   #3351
aimer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez niedoszla Pokaż wiadomość
Coś tam zmiana czasu mi nie służy, już mi się oczy zamykają, kto tak jeszcze ma ?
hyhy...mnie to nęka..ale ja to w ogóle jestem straszny śpioch..

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
nio niestety tak się złożyło że widzielismy sie tylko raz,dopoki sie nie spotkalismy wszystko cud-malina a potem zaczelo sie pieprzyć....ale wiecie co juz mi chyba dolek przeszedl mam nadzieje ze to bylo takie jednorazowe chociaz jak by sie zastanowic to w sobote tez mialam takie cos wiecie o co mi chodzi, nie chce pozniej pluc sobie w brode ze nic nie zrobilam aby cos polepszyc cz uratowac naprawde Hill jest cudownym facetem,troskliwym,uczuci owym(baaaardzo uczuciowym)........juz mi przeszlo i czuje ze jednak ma swoje miejsce w moim serduszku miałyscie takie chwile zwatpienia Mieszadeka moje kochane? dodam dla pewnosci ze opinia rodzicow,rodziny czy otoczenia nie ma dla mnie znaczenia.... czuje sie baaaaardzo zagubiona...
Ty znasz siebie najlepiej..
Może jeszcze nie do końca możesz otworzyć się na nowe uczucia,ze względu na to,że Cię spotkało coś np.w przeszłości?
Jakieś złe przeżycia w poprzednim związku itp.?
Jeśli to są takie pojedyńcze,krótkotrwałe momenty to nie warto się tym przejmować,ale poobserwować siebie...
Jeśli chodzi o mnie to na początku związku w ogóle nie miałam takich dylematów.Wręcz przeciwnie - byłam zdeterminowana i bardzo pewna tego co czuję..
Później,to wiadomo...
Różne ma się myśli i różne się stawia pytania...niemniej ja,w tej akurat materii,aż do teraz nie mam żadnych wątpliwości..
aimer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 23:37   #3352
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

heh no wlasnie tomnie dziwiło ze na poczatku wiadomo-euforia i niech wiruje caly swiat...ale wydaje mi sie ze moj byly " pieknie" mnie przygotowal na to jak sie nei otwierac przed ludzmi i nie potrafic sie zakochac.... no wiecie przez kilka miesiecy mial panienke na boku i nie potrafil sie do tego rpzyznac a mnie znajomi mowili co sie dzieje ze widzieli go z taka i taka ale ja myslalam ze albo z zazdrosci tak mowia albo z niewiem czego w kazdym badz razie ufalam mu. bo nie mialam powodow by nie ufac. Ale wiecie wydaje mi sie ze moj umysł jest juz gotowy na dojzaly zwiazek,czyli wiecie najpierw zaufanie,przywiazanie,wsp olne cele a taki entuzjazm z bycia razem pojawi sie pozniej-gdy w koncu dostrzege jaki wartosciowy mezczyzna jest tym moim jedynym...wiele razy zanim zdazylam sie przekonac jakimi fantastycznymi facetami byli moi byli to juz ich traciłam nie chce tego z Nim..... dlatego bede walczyc...pozyjemy zobaczymy


dziewczyny......jest 3:20 a ja siedze przy kompie......zakochana.... .upojona miłością do Niego....aaah nie wiem co się ze mną dzieje.... chyba się ZAKOCHAŁAM...... masakra jakas cisne spac,jutro zdam relacje czy stan eufori dalej sie utrzymuje ale mysle ze od teraz to bedzie tylko lepiej aaa i wiecie co....chyba przyzylam katharsis-oczyszczenie przez wzruszenie....

dobranoc Mieszadełka moje

Edytowane przez modzianka
Czas edycji: 2009-10-29 o 02:19
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 08:22   #3353
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Mieszadełka

modzianka chwile zwątpienia zawsze występują - nie zależnie od rodzaju związku. Po prostu tak się dzieje czasami
czas na kawę...która się przyłączy??



Eskadia....widzę Cię
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-10-29 o 08:38
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 09:14   #3354
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej,ja sie dołącze do kawki,ale bez żadnych słodkości(nie przepadam) a poza tym rano tylko kawka zmieści sie w moim (nie małym ) brzuszku Modzianka-czasami nie zawsze zdajemy sobie sprawe z tego,że darzymy kogoś uczuciem, a potem nagle to sie samo objawia. Ja przez mojego byłego mam strasznie niską samoocenę i nie potrafie sobie z tym poradzić ,są takie momenty,że bardzo mi to utrudnia życie,wogóle nie wierze w siebie i to wpływa na mój związek z Tz bo potrafie bez powodu wyjechać mu z tekstem,że przecież ja to jestem do niczego i co on we mnie widzi,że powinien znalezć sobie inną dziewczyne itd... A co do uczucia gdy sie kogoś raz widziało...hm...ja jak tylko Tz zobaczyłam to już miałam kilka nocy nieprzespanych,tak duzo o nim myslałam ( a kocham cie) usłyszałam na 3 spotkaniu po 2.5 miesiąca...Wątpliwości zawsze będą,ja mam je bardzo często,ale nauczyłam sie nad nimi panować, bo czytając historie naszych wizażanek,wiem że można dać rade i każda z nas ma chwile zwątpienia
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 11:02   #3355
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hej dziewczyny bardzo dziękuję za wsparcie no niestety, byli potrafią zniszczyć psychikę ale od czego są nasi wielbiący nas Tżci,niech ją naprawiają i podnoszą samoocenę
Emanko,Czarnula-sadze ze to dobry czas na kawuche
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 12:38   #3356
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
nio niestety tak się złożyło że widzielismy sie tylko raz,dopoki sie nie spotkalismy wszystko cud-malina a potem zaczelo sie pieprzyć....ale wiecie co juz mi chyba dolek przeszedl mam nadzieje ze to bylo takie jednorazowe chociaz jak by sie zastanowic to w sobote tez mialam takie cos wiecie o co mi chodzi, nie chce pozniej pluc sobie w brode ze nic nie zrobilam aby cos polepszyc cz uratowac naprawde Hill jest cudownym facetem,troskliwym,uczuci owym(baaaardzo uczuciowym)........juz mi przeszlo i czuje ze jednak ma swoje miejsce w moim serduszku miałyscie takie chwile zwatpienia Mieszadeka moje kochane? dodam dla pewnosci ze opinia rodzicow,rodziny czy otoczenia nie ma dla mnie znaczenia.... czuje sie baaaaardzo zagubiona...
Kazdy ma watpliwosci od czasu do czasu

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Mieszadełka

modzianka chwile zwątpienia zawsze występują - nie zależnie od rodzaju związku. Po prostu tak się dzieje czasami
czas na kawę...która się przyłączy??



Eskadia....widzę Cię
oj kawa by sie przydala ale wlasnie sie ...sie skonczyla wprosze sie do ktorejs
Ja mam nieoczekiwane wolne bo pradu w zamku nie ma a bez tego to zamarzlabym tam na kosc

Eskadia skonczylam czytac Przed switem Przyznam- nie tego sie spodziewalam ale ksiazka byla super Ja chce jeszcze
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 13:18   #3357
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
oj kawa by sie przydala ale wlasnie sie ...sie skonczyla wprosze sie do ktorejs
Ja mam nieoczekiwane wolne bo pradu w zamku nie ma a bez tego to zamarzlabym tam na kosc
to się wpraszaj ja właśnie kupiłam 3 w cenie 1 sypaną ewentualnie jest jakaś rozpuszczalna :P
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 13:47   #3358
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

dzien dobry ja wlasnie wyszlam z lozka i musze stwierdzic, ze dzis wreszcie zdecydowanie lepiej sie czuje jesc mi sie chce-a to dobry znak....tylko ja nie wiem jak ja cos ugotuje skoro nochal zapchany i smakow nie czuje a tak na wyczucie nie umiem:/ wszystko zawsze musze sprobowac

tz dola jakiegos zalapal.... poczekam az wstanie i go troche pomaltretuje....bo zauwazylam, ze jak mu troche nagadam to jakos zawsze mu przechodzi i dostaje nowej energii....eh zebym ja tam sobie potrafila przegadac pewne rzeczy...

pijecie ejszcze te kawy i herbaty czy juz za pozno zeby sie wrprosci?obiecuje, ze bede sie trzymala z dala zeby nie pozarazac
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 13:50   #3359
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
dzien dobry ja wlasnie wyszlam z lozka i musze stwierdzic, ze dzis wreszcie zdecydowanie lepiej sie czuje jesc mi sie chce-a to dobry znak....tylko ja nie wiem jak ja cos ugotuje skoro nochal zapchany i smakow nie czuje a tak na wyczucie nie umiem:/ wszystko zawsze musze sprobowac

tz dola jakiegos zalapal.... poczekam az wstanie i go troche pomaltretuje....bo zauwazylam, ze jak mu troche nagadam to jakos zawsze mu przechodzi i dostaje nowej energii....eh zebym ja tam sobie potrafila przegadac pewne rzeczy...

pijecie ejszcze te kawy i herbaty czy juz za pozno zeby sie wrprosci?obiecuje, ze bede sie trzymala z dala zeby nie pozarazac
fajnie, że już lepiej
jasne, że można się wpraszać my pijemy kawy/herbaty cały czas
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 13:56   #3360
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

to ja się też wpraszam na herbatkę
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.