Barbie beauty* - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Pokaż wyniki sondy: Jakie operacje już przeszłaś lub chcesz przejść
powiększanie piersi 32 43,24%
zmniejszenie piersi 2 2,70%
powiększanie ust 19 25,68%
liposukcja 16 21,62%
lifting powiek 11 14,86%
botox 12 16,22%
uwydatnienie kości policzkowych 15 20,27%
plastyka brzucha 14 18,92%
lifting(pełny) 5 6,76%
korekcja nosa 27 36,49%
korekcja odstających uszu 11 14,86%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 74. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-07, 10:11   #61
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Barbie beauty*

neheszta.. widac tutaj laski nawet lalce barbie zazdroszczą <lol2> próbują zwyzywac zeby nie dac do zrozumienia ze zazdroszcza
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:12   #62
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Przeraza mnie tempota ludzi, ktorzy nie potrafia tematu rozwinąć, a wrecz piszą na zupełnie inny, bo nie potrafią doczytac jednego prostego zdania.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Ja przerobilam juz usta i biust i uwazam, ze wielu kobietom w naszym spoleczenstwie to by sie przydalo bo sa nieladne, np Litwinki wypadaja pod wzgledem urody 100 razy lepiej niz Polki.U nas jest duzo brzydkich i zaniedbanych kobiet.I takie powinny robic operacje bo sie zle na nie patrzy.
Tempota Cię przeraża, powiadasz?

Mnie również

Nie Twoja broszka decydować, która kobieta powinna się poddać operacjom A już tym bardziej nie powinny sobie robić operacji, bo jednej takiej się na nie 'źle patrzy'.

I przypominam - forum plotkowe, ogólnodostępne, każdy ma prawo wejść i wyrazić swoje zdanie, więc nie życzę sobie zakamuflowanego wyganiania przez pisanie 'zapraszam na inny wątek'


Aniko - nie ma co się spodziewać kultury Rzucanie pereł nie ma sensu
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:14   #63
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość

Nie Twoja broszka decydować, która kobieta powinna się poddać operacjom

a niby Twoja?
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:14   #64
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Barbie beauty*

Swoją drogą ciekawi mnie to, że ile razy się pojawia taki temat, to te, które są przeciwne bądź nie głaszczą po główce i nie przyklaskują pomysłów, zaraz są wyzywane od zakompleksionych zazdrośnic. Nie możecie sobie wbić do głowy że są osoby które wolą naturalność i nie czują potrzeby upgradowania tego, co Bozia dała?
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:14   #65
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Tempota Cię przeraża, powiadasz?

Mnie również

Nie Twoja broszka decydować, która kobieta powinna się poddać operacjom A już tym bardziej nie powinny sobie robić operacji, bo jednej takiej się na nie 'źle patrzy'.


Ale ona nie powiedziala ktora ma sie przerobic, tylko wyrazila swoja opinie. Co? Tego tez juz nie mozna?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:15   #66
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Tempota Cię przeraża, powiadasz?

Mnie również

Nie Twoja broszka decydować, która kobieta powinna się poddać operacjom A już tym bardziej nie powinny sobie robić operacji, bo jednej takiej się na nie 'źle patrzy'.

I przypominam - forum plotkowe, ogólnodostępne, każdy ma prawo wejść i wyrazić swoje zdanie, więc nie życzę sobie zakamuflowanego wyganiania przez pisanie 'zapraszam na inny wątek'


Aniko - nie ma co się spodziewać kultury Rzucanie pereł nie ma sensu
Tempota chyba zarazliwa

masz racje... pojde sobie chyba i zaloze
"wlasny watek" bo sie czuje wyobcowana
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:17   #67
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
a niby Twoja?
A gdzie ja tak piszę?
Niczyja, ale juważam że podejście do kogoś i powiedzenie mu 'Ej, Ty, musisz sobie zrobić operację, bo mi się źle na Ciebie patrzy'.


Mi przykładowo źle się patrzy na osoby z hmm, żeby nie było, czarnymi włosami. I co, mam podejść do takiej i powiedzieć, żeby się przefarbowała, bo mi się źle patrzy?
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 10:17   #68
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość


czlowiek probuje podjac temat w szerszym kontekscie...a reakcja widac jaka...nie badz taka do przodu bo Ci z tylu braknie...

troche kultury by sie przydalo

edit; agusia no faktycznie, nie zauwazylam tych wpisow
Jestes inteligentna i wiesz co mozesz sobie zrobic z szerszymi kontekstami. Lepiej skup sie na meritum jak kazda normalna wizazanka.Bo to rozszerzanie moze nie wyjsc Ci na dobre!
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:18   #69
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
A gdzie ja tak piszę?
Niczyja, ale juważam że podejście do kogoś i powiedzenie mu 'Ej, Ty, musisz sobie zrobić operację, bo mi się źle na Ciebie patrzy'.


Mi przykładowo źle się patrzy na osoby z hmm, żeby nie było, czarnymi włosami. I co, mam podejść do takiej i powiedzieć, żeby się przefarbowała, bo mi się źle patrzy?
Nie kumam. Tutaj nikt nie mowil kto ma sie przerabiac a kto nie. Wiec o czym my rozmawiamy?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:19   #70
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
A gdzie ja tak piszę?
Niczyja, ale juważam że podejście do kogoś i powiedzenie mu 'Ej, Ty, musisz sobie zrobić operację, bo mi się źle na Ciebie patrzy'.


Mi przykładowo źle się patrzy na osoby z hmm, żeby nie było, czarnymi włosami. I co, mam podejść do takiej i powiedzieć, żeby się przefarbowała, bo mi się źle patrzy?
podejdz do takiej osoby i powiedz zeby sobie nacje zoperowala i zostala Litwinką
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:20   #71
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Tempota chyba zarazliwa

masz racje... pojde sobie chyba i zaloze
"wlasny watek" bo sie czuje wyobcowana
Chyba nie mamy wyjścia

Ja idę chi odrobaczyć do weta, może wyhaczę dla niego jakieś seksi wdzianko i koronę, co nie? Bo wyglądu mu poprawiać nie zamierzam

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Nie kumam. Tutaj nikt nie mowil kto ma sie przerabiac a kto nie. Wiec o czym my rozmawiamy?
A właśnie mówił Stronę wcześniej - że brzydkie i zaniedbane kobiety powinny sobie operacje robić, bo się na nie źle patrzy.
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 10:21   #72
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Barbie beauty*

Patti nie pokazała palcami kto jej się nie podoba tylko uogulniła, zresztą bardzo dobrze, bo mi też się źle patrzy, ale nie podchodzę do nich i im tego nie mówię, tylko zatrzymuję to dla siebie. A Ty jak chcesz to próbuj może po twarzy od takiej nie dostaniesz.
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:22   #73
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Jestes inteligentna i wiesz co mozesz sobie zrobic z szerszymi kontekstami. Lepiej skup sie na meritum jak kazda normalna wizazanka.Bo to rozszerzanie moze nie wyjsc Ci na dobre!
zabawna jestes-naprawde.

moje IQ podpowiada mi by nie podejmowac rzuconej przez Ciebie rekawicy... ale jesli chcesz to mozesz sobie jeszcze pouzywac-jesli Ci ulzy to prosze bardzo.
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:23   #74
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
Patti nie pokazała palcami kto jej się nie podoba tylko uogulniła, zresztą bardzo dobrze, bo mi też się źle patrzy, ale nie podchodzę do nich i im tego nie mówię, tylko zatrzymuję to dla siebie. A Ty jak chcesz to próbuj może po twarzy od takiej nie dostaniesz.
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:23   #75
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość



A właśnie mówił Stronę wcześniej - że brzydkie i zaniedbane kobiety powinny sobie operacje robić, bo się na nie źle patrzy.
Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
Patti nie pokazała palcami kto jej się nie podoba tylko uogulniła, zresztą bardzo dobrze, bo mi też się źle patrzy, ale nie podchodzę do nich i im tego nie mówię, tylko zatrzymuję to dla siebie. A Ty jak chcesz to próbuj może po twarzy od takiej nie dostaniesz.
Dokladnie, nikt tutaj nie mowil konretnie ty i ty idz na operacje. Nie czepiajcie sie szczegolow. Wiadomo, ze nikt nie podejdzie do jakiejs dziewczyny i nie powie... "ej, masz krzywy nos, idz go zrob, bo nie mozna na Ciebie patrzec". To swiadczy o naszej kulturze mimo wszystko.....
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:24   #76
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość


Ja gratuluję dziewczynom, które napisały "jestem piękna nie potrzebuję operacji", tym zdaniem dla mnie pokazałyście, że jesteście najbardziej zakompleksionymi osobami
Każdy powinien umieć zauważyć swoje wady i się do nich przyznać. A jak jest już taka osoba i chce z nimi coś zrobić to wy zaraz, że jest "pusta i próżna"
Ja zazdroszczę takiej osobie, że może w sobie coś zmienić i stać się ładniejsza Sama bym chciała, ale finanse mi w tym przeszkadzają
A uwierzcie mi peelingi, maseczki, makijaże nie zmienią krzywego, ogromnego nosa w malutki i prosty

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------


TAAAK bo to jest ta zazdrość tych zakompleksionych osób
No tak i maseczki nic nie pomoga, bo niby bedzie gladka twarz, ale co z tego jak to kulfon bedzie przyciągał uwage.
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:25   #77
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Barbie beauty*

ale ZAZDROSC bije!!!!!!!! hahahah :P
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:25   #78
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Ale ona nie powiedziala ktora ma sie przerobic, tylko wyrazila swoja opinie. Co? Tego tez juz nie mozna?
Agusia jak widać jednym dziewczynom wolno wyrazić własna opinię, zbesztać za coś inne (same mówią, żę chyba mają do tego prawo) a drugim tego nie wolno. No jasne, przecież one są piękne, cudowne bez operacji i są "wyższe" rozumem i wszystkim innym od tych, które chcą w sobie coś zmienić. "Gorszym" wyrazić opini nie wolno. Napisałabym coś jeszcze, ale nie chcę zostac zbanowana przez to, że wkurza mnie czyjaś głupota.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:28   #79
karinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 124
Dot.: Barbie beauty*

Zauważyłam, że jeśli ktoś napisze choć słówko krytyki na temat operacji plastycznych od razu grono fanek silikonu i botoksu zarzuca zazdrość, brak kasy na operacje, zaściankowość i kompleksy (czemu kompleksy to nie wiem, bo dla mnie bardziej zakompleksiona jest kobieta która chce się operować a nie taka która tego nie robi). To śmieszne i bardzo dziecinne Drogie Panie. Wyobraźcie sobie że niektóre kobiety NAPRAWDĘ nie potrzebują skalpela, jadu kiełbasianego i sztucznych piersi by czuć się piękne. Pewnie dla Was to niewiarygodne, ale tak właśnie jest. Osobiście odczuwam głównie politowanie gdy czytam coś w tym rodzaju: „U nas jest duzo brzydkich i zaniedbanych kobiet. I takie powinny robic operacje bo sie zle na nie patrzy.” Niektóre kobiety choć maja małe piersi, wąskie usta lub grube uda sa szczęśliwe i zadowolone, mają wspaniałe życie, wiernych partnerów. Sama jestem tego najlepszym przykładem Moje ciało jest moim przyjacielem, ma swoje wady ale w pełni je akceptuję. Bardzo współczuję osobom które choć sa młode i ładne planują operacje, powiększania, odsysania itp. W ostatnim Twoim Stylu był długi raport na temat operacji plastycznych Polek. Według mnie każda z opisanych tam kobiet powinna przejść terapie u psychologa (szczególnie taka jedna która powiększała biust). Jeśli macie możliwość przeczytajcie. Ja mimo mankamentów wyglądu czuje się świetnie czego wszystkim zwolenniczkom sztuczności życzę.
karinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 10:29   #80
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Barbie beauty*

Zgłoszę do NFZ prośbę o refundację operacji plastycznych, a dla niektórych wyproszę o pokrycie kosztów przeszczepu szarych komórek.
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:30   #81
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
Zgłoszę do NFZ prośbę o refundację operacji plastycznych, a dla niektórych wyproszę o pokrycie kosztów przeszczepu szarych komórek.
hahahahah
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:30   #82
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Swoją drogą ciekawi mnie to, że ile razy się pojawia taki temat, to te, które są przeciwne bądź nie głaszczą po główce i nie przyklaskują pomysłów, zaraz są wyzywane od zakompleksionych zazdrośnic. Nie możecie sobie wbić do głowy że są osoby które wolą naturalność i nie czują potrzeby upgradowania tego, co Bozia dała?
Jak czytałam to zauważyłam, że dziewczyny najpierw zaczęły obrażać założycielkę forum, że jest tępa, próżna (bo robi sobie operacje plastyczne), a potem zaczęły gadać, że one są tak piękne, że tego nie potrzebują...
Dla mnie jest to ewidentnie pokazanie swojej niskiej samooceny.

Ja na miejscu takiej osoby(chcącej wyrazić odmienne zdanie) bym napisała "czuję się dobrze ze sobą nie chcę operacji"... Ale niestety takie tu były nie liczne


A nie zjechać do parteru założycielkę a potem siebie wywyższać w niebiosa.


Ale no cóż niektóre osoby to praktykują bo nikt im nie chce mówić, że są ładne, więc muszą się same pocieszać

Edytowane przez neheszta
Czas edycji: 2009-11-07 o 10:31
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:32   #83
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
A gdzie ja tak piszę?
Niczyja, ale juważam że podejście do kogoś i powiedzenie mu 'Ej, Ty, musisz sobie zrobić operację, bo mi się źle na Ciebie patrzy'.


Mi przykładowo źle się patrzy na osoby z hmm, żeby nie było, czarnymi włosami. I co, mam podejść do takiej i powiedzieć, żeby się przefarbowała, bo mi się źle patrzy?
Bo co ?Bo chcesz ja w blond zeby lepiej Ci sie podobała???!!! Nie lepiej nie rob tego bo by powiedzieli, ze jestes lesbą . Jak juz to facetom źle sie patrzy.
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:32   #84
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 062
Dot.: Barbie beauty*

Te z Was, ktore tak sie czepiaja, ze jestesmy zasciankowe niech spojrza laskawie na wyniki sondy. Czy widzicie to, co ja? Nie mam nic przeciwko temu, ze jaka dziewczyna zrobi sobie operacje plastyczna. Uwaza, ze ma cos nie tak - prosze bardzo. Ale dziewczyn, ktore zaznaczyly w sondzie tylko 1 odpowiedz jest kilka (niektore pewnie chcialy zobaczec tylko wyniki - co mozna przeczytac w postach). A wiele osob chce kilka operacji. Czy naprawde sadzicie, ze wszystko jest dla ludzi jest sie nie umie zachowac umiaru?
Nie wierze w to, ze po Polsce chodza same paskudy, ktore chca poprawiac prawie kazda czesc samego ciala. A jesli faktycznie takie sa to ja bym sie wybrala na ich miejscu do psychologa, fryzjerki, stylistki i makijazystki i wtedy zobaczycie jak mozna ze zwyklej kobiety zrobic pieknosc. Nawet jesli ma dlugi nos albo maly biust.

Natomiast z wypowiedzia, ze niby osoby, ktore krytykuja zazdroszcza autorce, nie zgadzam sie zupelnie. Jest sporo ludzi, ktorzy naprawde lubia siebie.

Sama zmienilabym w sobie pare rzeczy, ale wiem, ze ladnym makijazem, dobrze dobranymi ciuchami, fryzura i wizyta u dentysty mozna bardzo wiele zmienic.

Nie jestem przeciwna operacjom plastycznym, jak juz ktos pisal, wszystko jest dla ludzi, ale trzeba znac umiar. A niestety nawet sonda pokazuje, ze wiele dziewczyn chce zmienic prawie wszystko.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:34   #85
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Barbie beauty*

Ja uważam, że operować powinno się także i jadowite kły. Mi by przeszkadzały gdybym takie miała.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:34   #86
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Te z Was, ktore tak sie czepiaja, ze jestesmy zasciankowe niech spojrza laskawie na wyniki sondy. Czy widzicie to, co ja? Nie mam nic przeciwko temu, ze jaka dziewczyna zrobi sobie operacje plastyczna. Uwaza, ze ma cos nie tak - prosze bardzo. Ale dziewczyn, ktore zaznaczyly w sondzie tylko 1 odpowiedz jest kilka (niektore pewnie chcialy zobaczec tylko wyniki - co mozna przeczytac w postach). A wiele osob chce kilka operacji. Czy naprawde sadzicie, ze wszystko jest dla ludzi jest sie nie umie zachowac umiaru?
Nie wierze w to, ze po Polsce chodza same paskudy, ktore chca poprawiac prawie kazda czesc samego ciala. A jesli faktycznie takie sa to ja bym sie wybrala na ich miejscu do psychologa, fryzjerki, stylistki i makijazystki i wtedy zobaczycie jak mozna ze zwyklej kobiety zrobic pieknosc. Nawet jesli ma dlugi nos albo maly biust.

Natomiast z wypowiedzia, ze niby osoby, ktore krytykuja zazdroszcza autorce, nie zgadzam sie zupelnie. Jest sporo ludzi, ktorzy naprawde lubia siebie.

Sama zmienilabym w sobie pare rzeczy, ale wiem, ze ladnym makijazem, dobrze dobranymi ciuchami, fryzura i wizyta u dentysty mozna bardzo wiele zmienic.

Nie jestem przeciwna operacjom plastycznym, jak juz ktos pisal, wszystko jest dla ludzi, ale trzeba znac umiar. A niestety nawet sonda pokazuje, ze wiele dziewczyn chce zmienic prawie wszystko.
I nie zabronisz im tego. Jak chca, to niech przerabiaja, ich wybor. Tylko nie rozumiem, czemu maja byc od razu zmieszane z blotem?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:36   #87
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 062
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
potem zaczęły gadać, że one są tak piękne, że tego nie potrzebują...
Dla mnie jest to ewidentnie pokazanie swojej niskiej samooceny.
To nie jest pokazywanie swojej niskiej samooceny. Mozesz wierzyc lub nie, ale mnostwo dziewczyn naprawde lubi swoj wyglad i jedyna rzecz jaka robia na wizazu to chwala sie tym, ze siebie lubia.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
I nie zabronisz im tego. Jak chca, to niech przerabiaja, ich wybor. Tylko nie rozumiem, czemu maja byc od razu zmieszane z blotem?
Moze niektore dziewczyny przesadzily ze slowami, ale ja z blotem nikogo nie mieszalam, wiec odnosze sie do mojej oceny stanu faktycznego. A za swoje slowa niech odpowiada kazda osobiscie.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:37   #88
karinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 124
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
Zgłoszę do NFZ prośbę o refundację operacji plastycznych, a dla niektórych wyproszę o pokrycie kosztów przeszczepu szarych komórek.
Pięknie to podsumowałaś. Ja faktycznie wolę dostać więcej szarych komórek niż "ulepszać ciało". A skoro niektórzy wolą na odwrót...
karinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:38   #89
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
To nie jest pokazywanie swojej niskiej samooceny. Mozesz wierzyc lub nie, ale mnostwo dziewczyn naprawde lubi swoj wyglad i jedyna rzecz jaka robia na wizazu to chwala sie tym, ze siebie lubia.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------



Moze niektore dziewczyny przesadzily ze slowami, ale ja z blotem nikogo nie mieszalam, wiec odnosze sie do mojej oceny stanu faktycznego. A za swoje slowa niech odpowiada kazda osobiscie.

otoz to
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:38   #90
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Barbie beauty*

Karinka ja nie mowie ze ma ktos sobie zrobic operacje bo mi sie tak podoba.. ! to kazego indywidualna sprawa.. ale zauwaz ze wy (dziewczyny które nie popieraja) sa tak negatywnie nastawione ze mało tu autorki nie zlinczowały
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.