Barbie beauty* - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Pokaż wyniki sondy: Jakie operacje już przeszłaś lub chcesz przejść
powiększanie piersi 32 43,24%
zmniejszenie piersi 2 2,70%
powiększanie ust 19 25,68%
liposukcja 16 21,62%
lifting powiek 11 14,86%
botox 12 16,22%
uwydatnienie kości policzkowych 15 20,27%
plastyka brzucha 14 18,92%
lifting(pełny) 5 6,76%
korekcja nosa 27 36,49%
korekcja odstających uszu 11 14,86%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 74. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-07, 12:00   #181
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez karinka23 Pokaż wiadomość
pytanie nie było retoryczne, gdyż ja jestem przed operacja przeszczepu szarych komórek co mi obiecała załatwić jedna z sympatycznych, niemoherowych wizażanek Chodziło mi o to jaki to konkretnie kierunek - lekarski, pielegniarski, a może jesteś z fizjoterapii (oni z tego co słyszałam tez czasem uczestniczą w konsultacjach pooperacyjnych). Interesuje mnie to bo sama w tym "siedzę" i dlatego jestem ciekawa czy jesteś może z pokrewnego kierunku

zapomniałaś dodać, że darmowy przeszczep!!
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:00   #182
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Barbie beauty*

[QUOTE=Szept-Aniola;15137152]Karinka skoro reszta uciekla zapytam Ciebie - skad taka zawziętość ? czemu tak zaciekle próbujesz bronić swoich poglądów wchodząc na wątek który przecież wogóle Cie nie dotyczy? Czujesz misje ? Chcesz kogoś nawrócić ?[/QUOTE]

Naaaaaaaaaaaaaaaaaaas.... modlmy sieeeeeeeeeeeeee
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:00   #183
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
sz.a ja nie wiem o co Ci chodzi z ta ekonomia to na Euro Cie nie wpuszczaja na sale? Bo ja mam non stop ciwczenia z chirurgii plastycznej a Karinka na teologii pewnei tez to miala wiec nie rozumeim w ogole Twojego zdziwienia :P

cholera nie zapisałam sie na ten fakultet... miałam do wyboru photoshopa no więc sama rozumiesz
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:01   #184
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez karinka23 Pokaż wiadomość
pytanie nie było retoryczne, gdyż ja jestem przed operacja przeszczepu szarych komórek co mi obiecała załatwić jedna z sympatycznych, niemoherowych wizażanek Chodziło mi o to jaki to konkretnie kierunek - lekarski, pielegniarski, a może jesteś z fizjoterapii (oni z tego co słyszałam tez czasem uczestniczą w konsultacjach pooperacyjnych). Interesuje mnie to bo sama w tym "siedzę" i dlatego jestem ciekawa czy jesteś może z pokrewnego kierunku

no nie mylisz się, z pokrewnego, nie mam zamiaru jednak z Tobą dzielić się szczegółami, jestem tu osobą anonimową i nie zamierzam się tu publicznie ogłaszać Szczególnie osobie, która najpierw pouczała mnie o tym ,że jej nie nawrócę
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:02   #185
izusiaa93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 965
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ooooooooooooj, ty tez juz masz przechlapane u moherow
Nie miałam tego w zamiarach

Nie jestem zwolenniczką operacji plastycznych no ale to w końcu nie moja sprawa co komu sie podoba, ludzie nie zmienią swoich przekonań od tego że po kimś pocisne na forum
__________________

izusiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:04   #186
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez izusiaa93 Pokaż wiadomość
Nie miałam tego w zamiarach

Nie jestem zwolenniczką operacji plastycznych no ale to w końcu nie moja sprawa co komu sie podoba, ludzie nie zmienią swoich przekonań od tego że po kimś pocisne na forum
sorry, teraz to juz za pozno :P Juz zadne tlumaczenie Ci nie pomoze
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:04   #187
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ooooooooooooj, ty tez juz masz przechlapane u moherow
heh dziewczyna wypowiedziala sie konkretnie i zapewne nie potrzebuje moherowej aprobaty- !! bo i po co

Wy natomiast przybywajcie dumnie z jednego watku na ktorym perfidnie kombinujecie jak zobaczyc nagie foty "kolezanki" na drugi by sie ponabijac z uzytkownikow wizazu.

milej zabawy ENJOY
potwierdzacie tylko stereotyp Barbie Girl
EOT

__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 12:05   #188
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
a wracajac do "moherow" znam troche jedna margo - bardzo wporządku osoba pomocna i w ogóle ok.. ale miałam doczynienia z innymi które totalnie nie uznaja makijazu, pielegnacji chirurgi plastycznej itp.. potrafiły tylko sie wykłocac ze puste z nas dziewczyny.. bo przedłuzałysmy włosy, malowałysmy sie itp. ale skoro jest sie takim hmm jakby to okreslic wrogiem wszytkiego nienaturalnego (kosmetyki równiez) to po co wchodzic na wizaz.. ten portal ma sama nazwe sprzeczna z ich upodobaniami
Mini, a znasz wszystkie mohery tak dobrze że nas oceniasz? Nie spodziewałam się tego po Tobie
Nie uznajemy makijażu? Hmmm, jestem moherem od dawna, mamy swój klub i nawet wątek o kosmetykach. Macie jakiś chory powykrzywiany obraz kim jest moher na wizaz.pl nie znacie nas, nie oceniajcie.
Może koniec już tej wojny podjazdowej i obrażania się?
Dla mnie EOT

Co do operacji plastycznych, raczej ich nie uznaję, mam swoje wady, np. kulfoniasty nos ale zamiast go zoperować po prostu koryguję go makijażem ( metoda mniej inwazyjna). Owszem, wszystko dla ludzi i jeśli ktoś robi sobie operacje, jego sprawa choć uważam że często bywa tak że osoba ta ma problemy z samoakceptacją i wpada w błędne koło.
Rozumiem potrzebę operacji plastycznej w przypadku osób poszkodowanych w wypadkach.

Mam kompleks górnej wąskiej wargi która z wiekiem staje się węższa. Myślałam o jej powiększeniu , przeglądałam nawet wątki na wizazu ale jakoś nie jestem przekonana. Boję się że wyjdzie efekt Dody czy Paulii (brr) . Powiększała któraś z Was usta? Na długo to wystarcza? Bo z tego co pamiętam niestety nie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:06   #189
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
heh dziewczyna wypowiedziala sie konkretnie i zapewne nie potrzebuje moherowej aprobaty- !! bo i po co

Wy natomiast przybywajcie dumnie z jednego watku na ktorym perfidnie kombinujecie jak zobaczyc nagie foty "kolezanki" na drugi by sie ponabijac z uzytkownikow wizazu.

milej zabawy ENJOY
potwierdzacie tylko stereotyp Barbie Girl
EOT


padlam xD
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:06   #190
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Barbie beauty*

Tak sobie wątek czytam, i 2 wnioski wyłącznie: pisze tu wiele histeryczek, i... niestety - kochające operacje plastyczne tak wytykają palcami, ze są obrażane - ale zdecydowana większość z wa właśnie obraża pozostałe. Zastanawiające. Tak chamskie i uszczypliwe wypowiedzi, że żal czytać
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:08   #191
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Mini, a znasz wszystkie mohery tak dobrze że nas oceniasz? Nie spodziewałam się tego po Tobie
Nie uznajemy makijażu? Hmmm, jestem moherem od dawna, mamy swój klub i nawet wątek o kosmetykach. Macie jakiś chory powykrzywiany obraz kim jest moher na wizaz.pl nie znacie nas, nie oceniajcie.
Może koniec już tej wojny podjazdowej i obrażania się?
Dla mnie EOT
.
vice versa !!
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 12:11   #192
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Barbie beauty*

Kochamy plastik, mamy silikonowy mozg i dobrze nam z tym. Jestesmy z tego dumne. Naraaaaaaaaaaaaa
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:11   #193
karinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 124
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Szept-Aniola Pokaż wiadomość
Karinka skoro reszta uciekla zapytam Ciebie - skad taka zawziętość ? czemu tak zaciekle próbujesz bronić swoich poglądów wchodząc na wątek który przecież wogóle Cie nie dotyczy? Czujesz misje ? Chcesz kogoś nawrócić ?
Chetnie odpowiem Nie mam nic do osób które poddają się takim operacjom - nie uważam ich za głupie, brzydkie, zawzięte, tępe itp. Ale dziwię im się i współczuję. Współczuje tego że pewność siebie niektórych kobiet zależy od ilości silikonu w piersiach i ustach. ja bym tego nigdy nie zrobiła, ale skoro ktoś chce, potrzebuje, nie może bez tego żyć to prosze, droga wolna. To wasze tyłki, biusty, usta, powieki róbta co chceta Nie spodziewałam się że tak na mnie "najedziecie", nie żebym sie przejmowała, ale wyzywanie kogoś od "mocherów", "beretów" nie świadczy o kulturze osobistej - może przydałaby się lekcja savoir-vivre i opanowania? Nie czuję misji i nie chcę nikogo nawrócić (nie studiuję teologii) tylko Wam sie dziwię. Mogę wchodzic na różne wątki, podczytywac je i sie w nich wypowiadać, niekoniecznie zawsze sie zgadzając z wypowiadającymi
karinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:12   #194
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Szept-Aniola Pokaż wiadomość
vice versa !!
taaa, pokaż gdzie kogoś obraziłam? wypowiadałam się w swoim imieniu
Dlaczego macie taki agresywny sposób wypowiadania się? Nie lepiej na spokojnie, z kulturą? Po co od razu się unosić? Naprawdę, nie mam nic do AG ani do Barbie, ale serio-Wasz sposób pisania jest nie do przyjęcia. Zarzucacie moherom złośliwość, że w ich wypowiedziach pełno oszczerstw . A Wy ? Jesteście święte?

Rozumiem że nikt mi nie odpowie na moje pytanie?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-11-07 o 12:15
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:13   #195
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Szept-Aniola Pokaż wiadomość
padlam xD
sza :p ja tam Twoje nagie foty juz widzialam





dobra, AVE ide sobie wstrzyknac popoludniową dawkę botoxu
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:14   #196
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Barbie beauty*

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;15137303]Tak sobie wątek czytam, i 2 wnioski wyłącznie: pisze tu wiele histeryczek, i... niestety - kochające operacje plastyczne tak wytykają palcami, ze są obrażane - ale zdecydowana większość z wa właśnie obraża pozostałe. Zastanawiające. Tak chamskie i uszczypliwe wypowiedzi, że żal czytać [/QUOTE]


Wiesz, Szajajabo ( fajny masz nick tak swoją drogą ), do histeryczki mi daleko, operacji plastycznych nie kocham- nie chcialabym miec sztucznych piersi, bo mam swoje odpowiednie,czy implantow w posladkach. No moze mały lifting by sie przydał,ale obecnie probuje sama sobie poradzic - a uwazam ze na autorke watku najechano w chamski sposob dajac jej łatke głupiej pustej rózowej lali i denerwuje mnie to,szcerze mowiac.
A skoro nie da sie porozmawiac normalnie,to chamstwem na chamsto czasami tzreba odpowiedziec
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:14   #197
karinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 124
Dot.: Barbie beauty*

[QUOTE=aagusiaa88;15137168]
Cytat:
Napisane przez Szept-Aniola Pokaż wiadomość
Karinka skoro reszta uciekla zapytam Ciebie - skad taka zawziętość ? czemu tak zaciekle próbujesz bronić swoich poglądów wchodząc na wątek który przecież wogóle Cie nie dotyczy? Czujesz misje ? Chcesz kogoś nawrócić ?[/QUOTE]

Naaaaaaaaaaaaaaaaaaas.... modlmy sieeeeeeeeeeeeee
to było bardzo niesmaczne... Dziewczyny ostro przeginacie w swoich wypowiedziach, zanim coś napiszecie radzę się zastanowić
karinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:14   #198
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Bo co ?Bo chcesz ja w blond zeby lepiej Ci sie podobała???!!! Nie lepiej nie rob tego bo by powiedzieli, ze jestes lesbą . Jak juz to facetom źle sie patrzy.
Ironia wyskoczyła zza krzaka i ugryzła w cztery litery, a Ty nawet nie zauważyłaś

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
to po co tu piszesz? zalóż wątek PIĘKNA NATURALNIE, albo JAKIM MNIE BÓG STWORZYŁ, TAKIEGO MNIE MA
i nie pisz w watkach uwlaczających Ci - pięknej naturalnie.
Bo mam taki kaprys i taką ochotę, sobie popisać. I nikt, a tym bardziej Ty, nie będzie mi mówił gdzie i co mam pisać


Przeglądnęłam ostatnie strony wątku - i same swoim zachowaniem i postami potwierdzacie stereotyp barbie. Przykre.
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:14   #199
izusiaa93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 965
Dot.: Barbie beauty*

Ludzie, troche dystansu.
__________________

izusiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 12:15   #200
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ooooooooooooj, ty tez juz masz przechlapane u moherow
Jasne, bo kazdy kto siebie akceptuje i nie zamierza niczego w sobie zmieniac to moher, tak?
Gratuluje podejscia i inteligencji.
Powodzenia na stole operacyjnym i modl sie zeby Ci sie nic tam nie stalo. Bo komplikacje naprawde latwo moga sie zdarzyc.
I nie, nie zawsze bylam przeciwniczka operacji plastycznych. Sama wiele rzeczy chcialam w sobie zmienic wlasnie z powodu kompleksow, wiec nie mowcie ze ktos wam zazdrosci operacji bo jest zakompleksiony. Wlasnie dlatego jest przeciwko temu, bo kompleksow juz nie. Ja tez ich sie latwo pozbylam i pewnie niejedna z was moglaby sie opamietac. Bo naprawde to nie jest warte zachodu.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:15   #201
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Wiesz, Szajajabo ( fajny masz nick tak swoją drogą ), do histeryczki mi daleko, operacji plastycznych nie kocham- nie chcialabym miec sztucznych piersi, bo mam swoje odpowiednie,czy implantow w posladkach. No moze mały lifting by sie przydał,ale obecnie pr
obuje sama sobie poradzic - a uwazam ze na autorke watku najechano w chamski sposob dajac jej łatke głupiej pustej rózowej lali i denerwuje mnie to,szcerze mowiac.
A skoro nie da sie porozmawiac normalnie,to chamstwem na chamsto czasami tzreba odpowiedziec
Tyle że nie wszyscy najechali, a najsmieszniejsze w całej sytuacji jest to, że panny b. wożą się po osobach, które nie najeżdżały.
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:16   #202
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Ironia wyskoczyła zza krzaka i ugryzła w cztery litery, a Ty nawet nie zauważyłaś



Bo mam taki kaprys i taką ochotę, sobie popisać. I nikt, a tym bardziej Ty, nie będzie mi mówił gdzie i co mam pisać


Przeglądnęłam ostatnie strony wątku - i same swoim zachowaniem i postami potwierdzacie stereotyp barbie. Przykre.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:20   #203
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Tyle że nie wszyscy najechali, a najsmieszniejsze w całej sytuacji jest to, że panny b. wożą się po osobach, które nie najeżdżały.

Wiem,ze nie wszyscy najechali,masz racje.
Czy to tak trudno ZAAKCEPTOWAC ze kazdy jest inny i kazdy woli co innego? Po co sie wzajemnie nawracac i obrazac?
A stereotypy czasami myla, i w tym przypadku równiez ( odnoszac sie do wypowiedzi wizazanki,ktora napisala ze "barbie potwierdzaja swoj stereotyp" )
Mysle,ze ten watek szybko umrze i poleci pare banow
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:23   #204
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez karinka23
Chetnie odpowiem Nie mam nic do osób które poddają się takim operacjom - nie uważam ich za głupie, brzydkie, zawzięte, tępe itp. Ale dziwię im się i współczuję. Współczuje tego że pewność siebie niektórych kobiet zależy od ilości silikonu w piersiach i ustach. ja bym tego nigdy nie zrobiła, ale skoro ktoś chce, potrzebuje, nie może bez tego żyć to prosze, droga wolna. To wasze tyłki, biusty, usta, powieki róbta co chceta Nie spodziewałam się że tak na mnie "najedziecie", nie żebym sie przejmowała, ale wyzywanie kogoś od "mocherów", "beretów" nie świadczy o kulturze osobistej - może przydałaby się lekcja savoir-vivre i opanowania? Nie czuję misji i nie chcę nikogo nawrócić (nie studiuję teologii) tylko Wam sie dziwię. Mogę wchodzic na różne wątki, podczytywac je i sie w nich wypowiadać, niekoniecznie zawsze sie zgadzając z wypowiadającymi


Widzisz ja tez się dziwię. Barbie kojarzy wam się bardzo skrajnie - tandeta, plastik,silikon. Nikt nie mówi że skoro ktoś chce zrobić sobie piersi musi zrobić rozmiar DD lub więcej. Czemu od razu takie skrajnosci?! Przeciez operacje mogą być korygujące, bądź też nie takie chamsko karykaturalne. Myślę że identyfikowanie moherów z 100% feministkami - w sensie naturalności wzięło się stąd, że strasznie krytykujecie każdą ingerencję w urodę. Począwszy od makijażu kończywszy na operacjach. Robicie z tego wielkie halo! Ponieważ bierzecie pod uwagę tylko jakieś skrajne przypadki. Czemu uważacie,że każda dziewczyna której podoba się styl barbie - musi biegać w różowych miniówkach, białych kozaczkach i kilkunasto centymetrowych tipsach ? Myślicie stereotypowo. Na dodatek nie wyrażacie się w sposob kulturalny - tylko z kpiną . Czemu przemawia taki brak toleracji przez niektóre mohery ? Ja nie neguje waszego stylu i sposobu bycia - ale drażni mnie jeżeli robicie taka nagonkę.
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:23   #205
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
I


Przeglądnęłam ostatnie strony wątku - i same swoim zachowaniem i postami potwierdzacie stereotyp barbie. Przykre.
Jasne a blondynki sa głupie, rudzi fałszywi,a Polak kradnie ile popadnie
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:25   #206
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
taaa, pokaż gdzie kogoś obraziłam? wypowiadałam się w swoim imieniu
Dlaczego macie taki agresywny sposób wypowiadania się? Nie lepiej na spokojnie, z kulturą? Po co od razu się unosić? Naprawdę, nie mam nic do AG ani do Barbie, ale serio-Wasz sposób pisania jest nie do przyjęcia. Zarzucacie moherom złośliwość, że w ich wypowiedziach pełno oszczerstw . A Wy ? Jesteście święte?

Rozumiem że nikt mi nie odpowie na moje pytanie?

Moja wypowiedz odnosi sie do tego konkretnego zdania
"Macie jakiś chory powykrzywiany obraz kim jest moher na wizaz.pl nie znacie nas, nie oceniajcie." Czemu robicie dokladnie to samo w stosunku do nas?
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:29   #207
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Szept-Aniola Pokaż wiadomość
Moja wypowiedz odnosi sie do tego konkretnego zdania
"Macie jakiś chory powykrzywiany obraz kim jest moher na wizaz.pl nie znacie nas, nie oceniajcie." Czemu robicie dokladnie to samo w stosunku do nas?
ja tego nie robię więc nie odpowiem na to pytanie, jeśli pozwolisz

No i co z tymi ustami?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:32   #208
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja tego nie robię więc nie odpowiem na to pytanie, jeśli pozwolisz

No i co z tymi ustami?
'
wiesz mimo ze jestem " Barbiepochodna " niestety nie mogę Ci pomoc,nie znam się na tym. Poszukaj odpowieniego watku.
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:34   #209
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Barbie beauty*

Cytat:
Napisane przez Szept-Aniola Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez karinka23
Chetnie odpowiem Nie mam nic do osób które poddają się takim operacjom - nie uważam ich za głupie, brzydkie, zawzięte, tępe itp. Ale dziwię im się i współczuję. Współczuje tego że pewność siebie niektórych kobiet zależy od ilości silikonu w piersiach i ustach. ja bym tego nigdy nie zrobiła, ale skoro ktoś chce, potrzebuje, nie może bez tego żyć to prosze, droga wolna. To wasze tyłki, biusty, usta, powieki róbta co chceta Nie spodziewałam się że tak na mnie "najedziecie", nie żebym sie przejmowała, ale wyzywanie kogoś od "mocherów", "beretów" nie świadczy o kulturze osobistej - może przydałaby się lekcja savoir-vivre i opanowania? Nie czuję misji i nie chcę nikogo nawrócić (nie studiuję teologii) tylko Wam sie dziwię. Mogę wchodzic na różne wątki, podczytywac je i sie w nich wypowiadać, niekoniecznie zawsze sie zgadzając z wypowiadającymi


Widzisz ja tez się dziwię. Barbie kojarzy wam się bardzo skrajnie - tandeta, plastik,silikon. Nikt nie mówi że skoro ktoś chce zrobić sobie piersi musi zrobić rozmiar DD lub więcej. Czemu od razu takie skrajnosci?! Przeciez operacje mogą być korygujące, bądź też nie takie chamsko karykaturalne. Myślę że identyfikowanie moherów z 100% feministkami - w sensie naturalności wzięło się stąd, że strasznie krytykujecie każdą ingerencję w urodę. Począwszy od makijażu kończywszy na operacjach. Robicie z tego wielkie halo! Ponieważ bierzecie pod uwagę tylko jakieś skrajne przypadki. Czemu uważacie,że każda dziewczyna której podoba się styl barbie - musi biegać w różowych miniówkach, białych kozaczkach i kilkunasto centymetrowych tipsach ? Myślicie stereotypowo. Na dodatek nie wyrażacie się w sposob kulturalny - tylko z kpiną . Czemu przemawia taki brak toleracji przez niektóre mohery ? Ja nie neguje waszego stylu i sposobu bycia - ale drażni mnie jeżeli robicie taka nagonkę.
Mylisz pojecie co oznacza moher.
Kto powiedzial ze my nie lubimy makijazu? ja np praktycznie codziennie sie maluje. A dlaczego tak myslimy o stylu barbie? Bo niestety na ulicach dominuje wlasnie taka stereotypowa barbie. Zapatrzona w siebie, uwazajaca ze kazdy jej zazdrosci (co widac w tym watku), przesadzajaca z mini i makijazem, farbowana na blond itp itd.
Co innego dbac o siebie, a co innego miec obsesje na punkcie wygladu. Czyli robienie sobie operacji plastycznych (tak, to juz jest obsesja, bo inaczej nie musialybyscie nic w sobie zmieniac).
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:38   #210
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Barbie beauty*

Aga ty i moher..?? no nigdy bym cie o to nie posadziła... jak juz pisałam znam jedna z waszego "obozu" i nie uwazam ze kazda z was jest taka.. a ciebie to tymbardziej! chodziło mi o twoje kolezanki które czesto pisza na naszych watkach i jada bo sie malujemy i stroimy no sorry
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.