Ostatnio testowałam cz.II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 18:54   #2401
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Polly, te 4 polliki to za co, za flaszkę? A Amethyste uwielbiam, może dlatego, że mój tato był budowlańcem i zaszczepił mi w genach miłość do tłucznia drogowego Sos malinowy z lodami śmietankowymi też niczego sobie. Mniam, mniam...
4 polliki za flaszkę ,za kamyki w środku i za to ze jednak znam gorsze traumy,a sam zapach nie jest tylko obleśny,ale jest obleśny interesująco

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ymm, co to jest tłuczeń drogowy...?
Dla mnie Amethyste to twarde,czarne, jeżynowe mordoklejki, pfe.

Kurka, nic nowego nie testowałam, nie mam o czym pisać.

tak mieszanka łamanego kamienia, używana jako podkład przy budowie dróg-generalnie chodzi mi o zapach drogi w budowie (no wiesz ,jjest lato, jedziesz nad morze i co 50 km korki bo remontują drogę, stoi się wtedy w korku w specyficznej atmosferze (durbanowej ) tłuczeń, asfalt ,wyziewy z silnika i aviomarin (właściwie to sobie myśle ze by Ci sie spodobało )


ale tą drogową aurę jeszcze bardziej czuję w Black Tourmaline, tylko bez malinowej polewki

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

a swoją drogą- komentujecie tylko to co mi sie nie spodobało a potem mówicie ze mi wszystko śmierdzi

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2009-11-08 o 18:52
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:57   #2402
escritora
Zadomowienie
 
Avatar escritora
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkie Jabłko
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
założe sie ze Durbano zanim został jubilerem pracował przy budowie dróg- echa tej profesji czuję w każdej jego kompozycji (w jade najmniej)
Durbano z wykształcenia jest architektem

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

ale tą drogową aurę jeszcze bardziej czuję w Black Tourmaline, tylko bez malinowej polewki
A ja właśnie dziś wysmażyłam recenzję Turmalinka

A w ogóle, Polly, uwielbiam czytać to, co piszesz o zapachach no uwielbiam
__________________
silva rerum
escritora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:08   #2403
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez escritora Pokaż wiadomość
Durbano z wykształcenia jest architektem
to pewnie miał praktykę budowlana przy budowaniu dróg


Cytat:
A ja właśnie dziś wysmażyłam recenzję Turmalinka

A w ogóle, Polly, uwielbiam czytać to, co piszesz o zapachach no uwielbiam
ale chyba tylko o tych brzydkich-chyba takie moje powołanie-zresztą swojego czasu miał powstać marudny blog perfumeryjny

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

przeczytałam Twoją recenzję- no masakra
dla mnie właściwie wszystkie durbana (oprócz jade) pachną tak samo- czyli, tłuczniem, szutrem, ew, żużlem, asfaltem, pyłem z drogi. Z tym ze BT jest najbardziej "drogowy" RC ma w sobie coś co przywodzi na myśl krystaliczną wodę i kojarzy mi sie z Silkawą ( czasem niucham sobie z atomka) a Ametyste to świeżo budowana droga przez malinowy chruśniak
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:16   #2404
escritora
Zadomowienie
 
Avatar escritora
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkie Jabłko
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

przeczytałam Twoją recenzję- no masakra
dla mnie właściwie wszystkie durbana (oprócz jade) pachną tak samo- czyli, tłuczniem, szutrem, ew, żużlem, asfaltem, pyłem z drogi. Z tym ze BT jest najbardziej "drogowy" RC ma w sobie coś co przywodzi na myśl krystaliczną wodę i kojarzy mi sie z Silkawą ( czasem niucham sobie z atomka) a Ametyste to świeżo budowana droga przez malinowy chruśniak
No i zemdlałam Polly . Ale ja nie chciałam Cię zemdleć

Jade jest wg mnie cudne. Uwielbiam ten przykurzony aromat mate . Rock Cristal też jest ładny, ale właśnie, ładny, nie zabiera tchu. Ametyst mnie mdli no za słodka jest gadzina, nie jestem w stanie go porządnie potestować, zatem nawet tłucznia nie mogę się doczekać
A jak tam Turkus? Tam też jest asfalt? (ja go nie czuję ale rozgrzane kamienie i ozon, owszem)
__________________
silva rerum
escritora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:21   #2405
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ale chyba tylko o tych brzydkich-chyba takie moje powołanie-zresztą swojego czasu miał powstać marudny blog perfumeryjny
tak! załóż bloga! załóż!!!
gwarantuję, że wierne czytelniczki rodem z wizażu się znajdą
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:29   #2406
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
tak mieszanka łamanego kamienia, używana jako podkład przy budowie dróg-generalnie chodzi mi o zapach drogi w budowie (no wiesz ,jjest lato, jedziesz nad morze i co 50 km korki bo remontują drogę, stoi się wtedy w korku w specyficznej atmosferze (durbanowej ) tłuczeń, asfalt ,wyziewy z silnika i aviomarin (właściwie to sobie myśle ze by Ci sie spodobało )

ale tą drogową aurę jeszcze bardziej czuję w Black Tourmaline, tylko bez malinowej polewki
No widzisz, ja nad morze jeżdżę pociągiem... :P I zapach zardzewiałych szyn to jest to!
Samochodowe podróże kojarzą mi się tylko z zapachem wanilii i benzyny czyli niekoniecznie tym co lubię.

Natomiast BT to dla mnie bardziej pasta do butów, palone drewno i spopielone kadzidło. Pięęękneee.

Taki marudny blog byłby fascynującą lekturą
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:37   #2407
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez escritora Pokaż wiadomość
No i zemdlałam Polly . Ale ja nie chciałam Cię zemdleć

Jade jest wg mnie cudne. Uwielbiam ten przykurzony aromat mate . Rock Cristal też jest ładny, ale właśnie, ładny, nie zabiera tchu. Ametyst mnie mdli no za słodka jest gadzina, nie jestem w stanie go porządnie potestować, zatem nawet tłucznia nie mogę się doczekać
A jak tam Turkus? Tam też jest asfalt? (ja go nie czuję ale rozgrzane kamienie i ozon, owszem)
wiedziałam ze o czyms zapomniałam - nie znam turkusa
a jade-no miętowe jest i tyle


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
No widzisz, ja nad morze jeżdżę pociągiem... :P I zapach zardzewiałych szyn to jest to!
Samochodowe podróże kojarzą mi się tylko z zapachem wanilii i benzyny czyli niekoniecznie tym co lubię.

Natomiast BT to dla mnie bardziej pasta do butów, palone drewno i spopielone kadzidło. Pięęękneee.

Taki marudny blog byłby fascynującą lekturą

a właśnie-jakie to były perfumy o zapachy zardzewiałych szyn-wywietrzła mi nazwa

alektura bloga byłaby...hhhh.....krótką lekturą bo opisy zapachów które mi sie nie podobają są dogłębnie krótkie


edit- a wiem juz -Eau Lente

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2009-11-08 o 19:40
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 19:40   #2408
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
a właśnie-jakie to były perfumy o zapachy zardzewiałych szyn-wywietrzła mi nazwa
A to są takie? Ooo...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:52   #2409
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A to są takie? Ooo...
no ba... sama o nich pisałam

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

oto dowód:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1060

i jescze dodam ze mąż Agnyski który pracyje na koleji (albo w pobliżu) przyznał mi rację
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:30   #2410
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
no ba... sama o nich pisałam

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

oto dowód:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1060

i jescze dodam ze mąż Agnyski który pracyje na koleji (albo w pobliżu) przyznał mi rację
Kurka, brzmi nieźle... W takim razie muszę dorwać próbkę by przypomnieć sobie czasy młodości, kiedy to biegaliśmy ze znajomymi po zardzewiałych mostach kolejowych...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:21   #2411
monme
Raczkowanie
 
Avatar monme
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 344
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Escentic 02- bardzo przypomina mi Escentric 01 i zastanawiam sie czy którąś razą nie pomylono próbek (tylko którą?). W każdym razie zapach ziołowo-drewniano-cytrusowy, takie niby nic.
Jest to zapach słoneczny, energetyczny, kojarzy sie z wakacjami-ale nie komercyjnymi- drink i plaża, to wakacje z przygodą, niebezpiecznymi eksperymentami
Gdy go mam na nadgarstku czuje sie pozytywnie naładowana, czuję ze cały świat do mnie należy ,ze mogę wszystko, czuję sie jakbym stała na wysokiej skale nad brzegiem oceanu i wrzeszczała przepełniona radością i pięknem świata.
ufffffff......

ocena- 8/10 pollików

Polly, może jednak to Escentric 01 i zaszła jakaś pomyłka? Twój opis mi bardziej pasuje właśnie do Escentric 01 Myślę, że E01 i E02 raczej nie mogą siebie przypominać tak bardzo, według mnie to dwa różne zapachy. W E02 mocno wyczuwalny jest wetiwer i coś jakby skórka pomarańczy lub mandarynki
monme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 21:28   #2412
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez monme Pokaż wiadomość
Polly, może jednak to Escentric 01 i zaszła jakaś pomyłka? Twój opis mi bardziej pasuje właśnie do Escentric 01 Myślę, że E01 i E02 raczej nie mogą siebie przypominać tak bardzo, według mnie to dwa różne zapachy. W E02 mocno wyczuwalny jest wetiwer i coś jakby skórka pomarańczy lub mandarynki

pozostaje mi tylko ponownie szukać próbek Escentric 01 i 02. 01 miałam tylko taką mikropróbkę na 1 raz , wiec nawet za bardzo nie pamiętam, muszę jednak zgłębić ten temat, bo mam zamiar zdobyć większą ilośc tego co dziś testowałam
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 03:32   #2413
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Lola Marc Jacobs-zacznę od tego, ze bardzo mi się nie spodobał gumowy kapelusz, nie lubię takich udziwnień. Zapach natomiast całkiem przyjemny, kwiatowy, czuć duuuuużo piwonii. Jednak dla mnie brakuje tam czegoś, nie czuć "luksusu' wysokopółkowych perfum. Gdybym nie wiedziała co wącham, mogłabym pomylić Lolę z Piwonią Yves Rocher.

Pure Poison-Zawsze omijałam je w perfumerii, sądząc, że to zapach nie dla mnie. Jednak wczoraj olśnienie, cudowne, kobiece, krystaliczne, delikatny, jaśmin, ach i och Wąchałam jak głupia cały dzień nadgarstek. Wiem jedno-niedługo będą moje Cudo, jeden z najpiękniejszych zapachów jakie wąchałam w zyciu
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 09:15   #2414
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
Elu, pewnie dwie nuty w bazie, które obowiązkowo kojarzą się z szyprami: paczula i mech
mnie Perły przypominają Dzongkhę, a przecież to też szypr
dziękuję
czyli: paczula, mech i cytrusy do kompletu
z tych trzech w Perłach czuję tylko paczulę
i nie wyczuwam niczego co w moim pojęciu oznacza szypr
ale może to i dobrze
a Dzongkhę podejrzewałam o szyprowatość jedynie z powodu tego, że Edytapa ma/miała na nią fazę, bo oczywiście szypra w niej nie rozpoznałam
Edyta to dla mnie barometr szyprowy
Kota też, ale ostatnio trochę się rozchwiała
chyba dzisiaj zrobię sobie test Perły kontra Dzongkha
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
juz trudniej mi uwierzyc w szyprowośc Chypre Rouge , ale niech im będzie
a tu to ja akurat wierzę
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 09:30   #2415
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez prowokatorka Pokaż wiadomość
Kamenko nie wyczuwam marchwi,bezpośrednio po nałożeniu rozwineło się kadzidło z delikatną cytrusową nuta.Cytrusy znikły,a kadzidło jak było tak zostało na skórze.Własnie drugi test zrobiłam .Piękne kadzidło powiadam.
No to muszę się znów do Sephory przespacerować i poszukać tego kadzidła - jak wiem, że ma być kadzidło to może i będzie?
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
założe sie ze Durbano zanim został jubilerem pracował przy budowie dróg- echa tej profesji czuję w każdej jego kompozycji (w jade najmniej)
Ciekawe.. Niedługo będę miała próbki kilku zapachów to się podzielę wrażeniami. Na razie znam tylko Jade, które w przeciwieństwie do tego co pisze escritora:
Cytat:
Napisane przez escritora Pokaż wiadomość
Jade jest wg mnie cudne. Uwielbiam ten przykurzony aromat mate .
na mnie pachnie jak maggi z dodatkiem mięty
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 10:01   #2416
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

czas napisać parę słów o Le Faune Lalique
który z prawdziwym faunem nic wspólnego nie ma
niestety
no, może jedynie z fauniątkiem w kołysce (o ile ktokolwiek wkłada baby-fauna do kołyski)
całkiem słodkie to to i milusie
trzeba się wnikliwie wwąchać, żeby zauważyć, że coś tu jednak zgrzyta
gdzieś w tle pobrzmiewa ledwie wyczuwalna, dusząco-mdląca nutka
dalekie echo bagiennych oparów
ale generalnie bezpiecznie jest i ciepło
jak się skończy flaszka to pewnie zapomnę o nim na zawsze
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 10:26   #2417
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Właśnie testuję Habanitę.Pierwsze wrażenie - strach w oczach i wizja nagłej śmierci Po jakimś czasie jest lepiej, nawet mnie intrygują, co chwila sięgam nosem do nadgarstka.Dziwak jakich mało.Zapach mroczny i nie z tego świata jak dla mnie.
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 10:33   #2418
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Safari- za cięzko,za słodko,zbyt mdląco,nie dała bym rady pobyć z tym zapachem dłużej.

Patchouli Le Labo- pisałam już w wątku "zapachowe bliźnieta" -dla mnie jest to taka sama woń jak Bonifre,upalone liście,tlące mokre or wędzonka na jabłoniowym drzewie ,spalony sznurek którym spętana jest szynka albo inszy baleron we wędzarni-różnie różnie jest ,raz bardziej czuję liście raz wędzonka ,niemniej taki sam jak Bonifre.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:36   #2419
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez escritora Pokaż wiadomość
Durbano z wykształcenia jest architektem


A ja właśnie dziś wysmażyłam recenzję Turmalinka

A w ogóle, Polly, uwielbiam czytać to, co piszesz o zapachach no uwielbiam
Aw recenzji zdaje się doczytałam o druidach i ich "kamiennych" włościach? No chyba z kamieniem to oni mieli sporo współnego może to wspólny mianownik? Może ten kamień tam wedle zamysłu Durbano miał w odbiorze perfum być ? Wiem, nadinterpretuję, ale załuję że sama nie znam i porównać nie mogę. Po Twoich opisach Polly i escritoro - bardzo bym chciała kiedyś chociaż porównać.

Ostatnio testowałąm - dużo różności - z czego
La Perla J'aime La Nuit wybiło się na plan pierwszy w kategorii zapach kobiecy słodki nie jadalny. W moim odbiorze słodki trochę jak trufle ( czekoladki) zalatuje alkoholem ale nei ejst to słodka dosłowna "jadalność", pewnie są kwiaty ale nie umeim ich zidentyfikować, nie jest więc typowo kwiatowy. To taki wieczorny otulacz przyskórny, nie za elegancki, niezbyt charakterny, taki niezobowiązujący na spotkanie wieczorem w knajpce na aksamitnych sofach. JA mam fioła na obicia mebli jeśli idzie o skojarzenia perfum. Noszac go nie będę się wyróżniać, ale będę roztaczać aurę takiej kobietki która ma ochotę na lekki flircik, ale nie na salonach lecz ot tak na codzień. Przymrużone oczy, i emanowanie powabem. To nie jest zapach w moim odbiorze typu : we mnie jest seks itp, tylko taki przyczajony seksapil. Ten zapach jest wszystkim czym ja nie jestem i czego jako kobita nie potrafię, czyli subtelnym ledwie wyczuwalnym flirtem "młodej" kobiety. Nie jest to zapach skomplikowany, moze dlatego niektórzy mężczyźni troszku głupieją w jego otoczeniu.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 18:14   #2420
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Dune - suchy, słony i ziołowy nad morzem nie byłam, ale domyślam się, że tak powinno pachnieć na wydmach. Fajny taki słony, no... fajnie odróżniałby się od moich slodziaków...

Serge Noire - piękny, drzewny zapach, subtelnie otoczony dymkiem i podbity słodyczą. Tak, tak - na mojej skórze to bardzo słodkie drewno, w tle leko spopielałe. A po kilku godzinach robi się nieco korzenno-pierniczkowaty. Ze zdziwieniem czytałam kiepskie recenzje na KWC, bo na mnie jest piękny Szkoda, że cena mnie odstrasza
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2009-11-10 o 07:18
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:18   #2421
monme
Raczkowanie
 
Avatar monme
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 344
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
pozostaje mi tylko ponownie szukać próbek Escentric 01 i 02. 01 miałam tylko taką mikropróbkę na 1 raz , wiec nawet za bardzo nie pamiętam, muszę jednak zgłębić ten temat, bo mam zamiar zdobyć większą ilośc tego co dziś testowałam

Polly, służę próbką E02. Jeśli masz ochotę, to podaj mi swój adres na PW E01 o ile dobrze pamiętam mam maluśka próbeczkę, jeśli będzie jeszcze co przetestować, to też załączę Ci
monme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:22   #2422
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez monme Pokaż wiadomość
Polly, służę próbką E02. Jeśli masz ochotę, to podaj mi swój adres na PW E01 o ile dobrze pamiętam mam maluśka próbeczkę, jeśli będzie jeszcze co przetestować, to też załączę Ci

idę skrobać- skrobu skrob
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:48   #2423
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Trzy nowopoznane Demeterki:

Holy Smoke - coś jak Coze doprawione Messe de Minuit
Incense - słooodki karmelek (gdzie ta żywica?)
Quince - trochę gruszki, trochę jabłka, trochę płynu do mycia naczyń..

Troszkę zawiedziona jestem, muszę przyznać..
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:52   #2424
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Trzy nowopoznane Demeterki:


Incense - słooodki karmelek (gdzie ta żywica?)

Troszkę zawiedziona jestem, muszę przyznać..
i za to Cie kocham, bo mi Incense pachniał marcepanem, ale bałam sie o tym gdziekolwiek napisać

co do Holy Smoke -dla mnie to kościół sfajcony z wszystkim dookoła-łącznie z furą proboszcza


testuję ptaka - nocnego ptaka, ale to potrwa zanim cos spłodzę z niego
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 20:14   #2425
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
i za to Cie kocham, bo mi Incense pachniał marcepanem, ale bałam sie o tym gdziekolwiek napisać
Ja to się zastanawiam czy oni wlali do tego splasha to co trzeba (ewentualnie, czy dobrą nalepkę dali..) i może to tak naprawdę wącham Caramel albo Dulche de Leche..
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 00:56   #2426
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Rochas Femme edp - odkrycie miesiaca absolutnie! Cudowny, orientalny szypr z przyprawami i suszonymi owocami Szyprowe Arabie Lutensa (ba! bije Lutensa na glowe)
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:40   #2427
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Rochas Femme edp - odkrycie miesiaca absolutnie! Cudowny, orientalny szypr z przyprawami i suszonymi owocami Szyprowe Arabie Lutensa (ba! bije Lutensa na glowe)
a na mnie taki smrodek... tym bardziej się cieszę, że Ci przypadł do gustu

ps.
tu jest setka za niecałe 80pln... http://www.fragrancex.com/products/_..._products.html

Edytowane przez asia_102
Czas edycji: 2009-11-10 o 10:40 Powód: byk
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:59   #2428
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Rochas Femme edp - odkrycie miesiaca absolutnie! Cudowny, orientalny szypr z przyprawami i suszonymi owocami Szyprowe Arabie Lutensa (ba! bije Lutensa na glowe)
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
ps.
tu jest setka za niecałe 80pln... http://www.fragrancex.com/products/_..._products.html
Dziewczyny, jesteście okropne.. Zwłaszcza Ty, Asiu.. Tak kusić niewinnych ludzi to nie można..
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:15   #2429
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Dune - suchy, słony i ziołowy nad morzem nie byłam, ale domyślam się, że tak powinno pachnieć na wydmach. Fajny taki słony, no... fajnie odróżniałby się od moich slodziaków...

Serge Noire - piękny, drzewny zapach, subtelnie otoczony dymkiem i podbity słodyczą. Tak, tak - na mojej skórze to bardzo słodkie drewno, w tle leko spopielałe. A po kilku godzinach robi się nieco korzenno-pierniczkowaty. Ze zdziwieniem czytałam kiepskie recenzje na KWC, bo na mnie jest piękny Szkoda, że cena mnie odstrasza
ja czarnego serżyka uwielbiam - może przyszłościowo flachę we dwie??A co do testowania to ja teraz Kardynała morduję- na mnie takie "łupiące", konkretne i minimalistyczne składnikowo zapachy jednak się sprawdzają.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:32   #2430
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesteście okropne.. Zwłaszcza Ty, Asiu.. Tak kusić niewinnych ludzi to nie można..


ale ja nie mogę, mam takiego devila na jednym ramieniu, a aniołka na drugim i obaj mówią to samo... pomóż koleżankom i wklej link skuś je, skuś...
No i co mam robić

A w temacie Wild Woods Coty - w pierwszych nutach waleriana/hydroksyzyna, potem BC z dodatkiem OI, a na koniec OI z kroplą BC. Niestety nie trwa zbyt długo, a szkoda, bo byłoby pięknie

i żeby nie było... za niecałe 30 pln http://www.fragrancex.com/products/_..._products.html
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.