Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III. - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 21:39   #4411
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

dotta to samo dzis miałam-odkrylam zmarchy pod oczami,masakra jakasale staram sie nie przejmowac, bo mam zawsze mi mowi:ciotka anka sie nie przejmuje i zobacz jak wyglada awyglada naprawde ekstra, a ma 50 na karku,tez tak chce

mustique ale Ci zazdroszcze tych piersi...tzn, ze duze masz.ech chcialabym wiedziec jak to jest;p a ja co.hormony wcinam (znaczy tabsy)kuraka jem i dupa.i co z tego, ze TŻ mowi, ze je uwielbia, jak ja ich nienawidze.no moze za duze slowo.nie akceptuje;p

A ja sukinke pojde wybrac z sis, bedzie moja swiadkowa zreszta;p i chociaz jest mezatka to powiedziala, ze tez bedzie przymierzac;p bo powtarza ciagle, ze przed swoim malo przymierzala i chce sobie odbic;p

Ide pocczytac i spatki

Dobranoc dziołchy
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 21:45   #4412
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
dotta to samo dzis miałam-odkrylam zmarchy pod oczami,masakra jakasale staram sie nie przejmowac, bo mam zawsze mi mowi:ciotka anka sie nie przejmuje i zobacz jak wyglada awyglada naprawde ekstra, a ma 50 na karku,tez tak chce

mustique ale Ci zazdroszcze tych piersi...tzn, ze duze masz.ech chcialabym wiedziec jak to jest;p a ja co.hormony wcinam (znaczy tabsy)kuraka jem i dupa.i co z tego, ze TŻ mowi, ze je uwielbia, jak ja ich nienawidze.no moze za duze slowo.nie akceptuje;p

A ja sukinke pojde wybrac z sis, bedzie moja swiadkowa zreszta;p i chociaz jest mezatka to powiedziala, ze tez bedzie przymierzac;p bo powtarza ciagle, ze przed swoim malo przymierzala i chce sobie odbic;p

Ide pocczytac i spatki

Dobranoc dziołchy
Ja już kiedyś je widziałam, kupiłam krem, posmarowałam się parę razy, trochę "złagodniały" i zapomniałam o nich .... Trzeba wrócić do regularnego maziania Dobranoc
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 21:53   #4413
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Ja się z mojego czasem nabijam że jakby miał tak długo dostrzegać niezwykłe walory kolejnej dziewczyny jak moje dostrzegał i tak wychodził z inicjatywą, to by do 40stki był sam
ja swojego to musiałam nawet pierwsza pocałować

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
ja też wcinam tylko kotlety z drobiu.. ale ja sie zawsze śmieję, jak ktoś mnie zawstydza że mam duże piersi, to mówię że zostały one odpowiednio wymasowane a teżet się oburza! i czerwieni jak mało kto!
ja to słyszałam już kilka razy że masowanie pomaga
ale szczerze nie wiem czy to prawda
w każdym bądź razie Piotrek upiera się że to działa (albo tak gada żeby podotykać )
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 21:57   #4414
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Lusesita dobrze Twoja siostra gada

Dotta ja mam zmarszczki pod oczami już od jaikiegoś czasu, bardzej z prawej strony tylumacze sobie ze to przez to ze na prawym boku spie

jutro mamy 9 miesiecy po zareczynach a za rok i 9 miesiec slub i bedzie 4 lata i 10 miesiecy (bez 1dnia) odkad jestesmy razem
jednym slowem bedzie miesiecznica

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja swojego to musiałam nawet pierwsza pocałować
ja tez a po tym pocalunku juz sie nie chcial odczepic ode mnie tzn. ja go chcialam w policzek pocalowac ale nie wyszlo
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."




Edytowane przez Stysik
Czas edycji: 2009-11-12 o 21:58
Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 21:58   #4415
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja swojego to musiałam nawet pierwsza pocałować
Nie, no mój to już sam wówczas wyszedł z inicjatywą ... ale nim dostrzegł we mnie kobietę swojego życia to minęło chyba z 5 lat a cały czas miał mój numer telefonu w komórce - sam nie wie skąd Podobno to przeznaczenie

Edytowane przez dottta
Czas edycji: 2009-11-12 o 21:59
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:05   #4416
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Nie, no mój to już sam wówczas wyszedł z inicjatywą ... ale nim dostrzegł we mnie kobietę swojego życia to minęło chyba z 5 lat a cały czas miał mój numer telefonu w komórce - sam nie wie skąd Podobno to przeznaczenie
a to mój to odkrył szybko dość tylko nieśmiały był

kurcze już zmarszczki? ja jakoś nie widzę....
albo nie chcę widzieć
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:08   #4417
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
a to mój to odkrył szybko dość tylko nieśmiały był

kurcze już zmarszczki? ja jakoś nie widzę....
albo nie chcę widzieć
Ja z moim praktycznie się przez ten okres nie widywałam do tego żył w przeświadczeniu że go nie cierpię a dla mnie nie istniał jako "facet" ale jako człowieka go b. lubiłam
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 22:11   #4418
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Zaległości nadrobię jutro, teraz zmykam się wygrzać i spać. Temperatura nie spada, ale za to czuję, że tracę głos może w końcu jutro do lekarza się wybiorę, a tak tego nie lubię Dobranoc
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:13   #4419
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Ja z moim praktycznie się przez ten okres nie widywałam do tego żył w przeświadczeniu że go nie cierpię a dla mnie nie istniał jako "facet" ale jako człowieka go b. lubiłam
mój mnie zobaczył na ulicy jak chodziłam codziennie do szkoły i mu się spodobałam
ale z rok czekał zanim się odważył spotkać

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Zaległości nadrobię jutro, teraz zmykam się wygrzać i spać. Temperatura nie spada, ale za to czuję, że tracę głos może w końcu jutro do lekarza się wybiorę, a tak tego nie lubię Dobranoc
bo to niestety trzeba się nafaszerować lekami i wyleżeć kilka dni, a z tego co czytam to ty chyba ciągle biegasz gdzieś kochana
do łóżka marsz!
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:14   #4420
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Zaległości nadrobię jutro, teraz zmykam się wygrzać i spać. Temperatura nie spada, ale za to czuję, że tracę głos może w końcu jutro do lekarza się wybiorę, a tak tego nie lubię Dobranoc
Zdrowiej. Dobranoc
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
mój mnie zobaczył na ulicy jak chodziłam codziennie do szkoły i mu się spodobałam
ale z rok czekał zanim się odważył spotkać
To ja podobnie poznałam pierwszego "chłopaka" a mój Tż był facetem mojej koleżanki więc na początku w ogóle nie traktowałam go jak "faceta"
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:16   #4421
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

oj trzeba chyba do łóżka
dzięki temu że mam urlop to normalnie mogę odespać, po 10h sypiam

dobranoc dziewczynki
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 22:18   #4422
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Dobranoc Ja wskakuje do wanny i czekam na Tż'ta bo i tak nie zasnę sama
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:31   #4423
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
u nas na górze sąsiedzi mają 2-letnią Rozalię i jakoś mi nie pasi to imię dla takiej małej słodkiej blondyneczki
i wołają ciągle "Rozalka"
a tak w ogóle to mi się kojarzy z tą co ją w piecu spalili bo miała wyzdrowieć (z Janko Muzykanta czy coś)
ale jesteście mi się Rozalka własnie podoba i wcale nie skojarzyło mi się z Janko Muzykantem a jak powiedziałam TŻowi to on od razu, że Rózia będzie
ale zobaczycie jeszcze zamieszania z imionami narobię jak się dostanę do USC i pracę zacznę pisać wszystkim się imiona wtedy pozmieniają

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Zaległości nadrobię jutro, teraz zmykam się wygrzać i spać. Temperatura nie spada, ale za to czuję, że tracę głos może w końcu jutro do lekarza się wybiorę, a tak tego nie lubię Dobranoc
zdrowiej kochana


koleżanka już lepiej się na szczęście czuje ja na zajęciach się maskarycznie wynudziłam, a jutro rano jadę do Trn zrobić badania i jutro się zobaczę z TŻem, bo jednak do pracy nie jedzie
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:36   #4424
hecate5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 494
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość

a z ta cesarka to róznie-moja siostra chyba 4 dni była w szpitalu, z tym, ze 48h muaiała lezec płasko i miala doła, ze małego nie może normalnie na ręce wziąć

Amelka-piekne imię
U nas we wsi to bedzie pierwsza Amelka zreszta bratowa juz od dawna to imie chciała. a co do lezenia po cesarce to bratowa juz dzis chodziła. 7 godzin po cesarce. Nawet brat jej pomagał bo włąsnie byl u niej wtedy.

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
ja dopiero czekam na bobasa moja siostra ma na jutro termin 13 piątek hmm...

czekam i czekam i czekam... (chyba chrzestną będę )
Moja bratowa tez miala termin na 13 listopada ale dzis cesarke zrobili

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ja też jestem chrzestna od paru lat(w maju poleci po kieszeni bo będzie komunia) i mimo że mama dziecka jest extra to chrześnica niewydarzona. Prawie jak niemowa przy ludziach. Na pewno nie po chrzestnej
Zostałas chrzestna w wieku 13 lat ja w wieku 15 mialam dopiero bierzmowanie.


Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość


ach jaka radosc w rodzinie musi byc ciociu
oj jest radosc jest. Dziadkowie sobie dzis pepkowe urzadzili

Cytat:
Napisane przez lula177 Pokaż wiadomość
a co do imienia Amelka to bardzo mi sie podoba ale teraz to co druga dziewczynka jest Amelka....takie sie popularne to imie zrobillo ostatnio mi sie bardzo podoba Izabella i Lenka i tak pewnie bedzie miala moja coreczk na imie a moze coreczki hihi
U mnie to nie jest popularne. Jeszcze we wsi Amelki nie ma.

Cytat:
Napisane przez jolkajp Pokaż wiadomość
ładnie Amelka-ale mi sie z kotem babci kojarzy
ja stawiam na normalne imiona: Patrycja ,Patryk, Zuzanna.
Marzyła mi się Aurelia-ale TŻ się nie zgodzi nigdy bo on zadnej aureoli za córke nie chce
Mój brat miał byc Patryk ale sąsiadka kota miala o takim imieniu wiec mama nie chciała a Zuzanne juz w rodzinie mamy. Zreszta Patryków tez i to 2.

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość


Hecate cieszę się razem z Tobą z narodzin Twojej chrześnicy
Ja też chyba będę miała cesarkę
A chrzestną póki co nie jestem.
Ja tez jeszcez chrzestna nie jestem. Miałam byc u kuzyna ale noge skreciłam

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
A mój tylko w koszulach do pracy chodzi co ja gadam on wogóle tylko w koszulach chodzi jedyne odstępstwo to jak w firmie farbami się babra to roboczy strój ma I tak dobrze bo kiedyś to w ogóle w graniaku co dzień pomykał do pracy

T'ai - tez się zarzekałam że nie tknę koszul ale w praniu wyszło inaczej ... bo on czasu nie ma
Pracuje w banku?

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość

gratulacje i całuski dla bratowej.
jesli chodzi o wyjście ze szpitala- to róznie. w 4 dobie sie wychodzi po cesarce; no chyba że coś wynikłoby ze zdrówkiem- to dłużej!

a ja dopiero co przyjechałam z KRK. cholerne korki pod Bonarką mnie dobiły. dobrze że autostrada jest już otwarta to jakoś szybko podróż zleciała i nie trzeba było stać w korku w wieliczce.
a propo... dziewczyny z Krakowa- kiedy otwierają Bonarkę???
Bratowa chyba w poniedziałek wyjdzie. A bonarke z tego co wiem otwieraja 21 listopada. Ehh troche mnie dobija ze tam sa takie korki bo codziennie do szkoły tamtedy jezdzę

Bylismy dzis z mama, bracmi i siosta bratowej w szpitalu. Nie mozna wchodizc na oddzial ale pracuja tam dwie kolezanki brata i jak on poszedł do zony to pielegniarka przyniosła nam mała i widzialysmy ja przez szybę. Jest śliczna. A włosy to ma takie długie ze smialismy sie ze po wyjsciu ze szpitala do fryzjera trzeba bedzie jechac Miała byc małym dzieckiem. Lekarz przewidywal ze ok 3 kg a urodziła sie 60 cm i 3,7 kg baba Takze nawet jakby bratowa nie miała problemów z oczami to nie urodziłaby takigo dziecka. A przynajmniej baaaaardzo by sie meczyła bo drobniutka jest strasznie.
__________________
"Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Mówi sobie: „Na którejś z nich jest moja róża...”.
hecate5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:40   #4425
jolkajp
Rozeznanie
 
Avatar jolkajp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 690
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie na szczęście póki co na dzieci się nie zanosi to mi nikt imienia nie buchnie My to w sumie powinniśmy szykować imię dla dziewczyny bo u mnie w rodzinie jakieś silne kobiece geny i same baby się rodzą w pierwszej kolejności Może będzie Wiktoria albo Weronika
u mnie w rodzinie same dziewuszki. moze ze 3 chłopaków. babcia to nazywa tak: że rodzą się same DZIURAWCE


Cytat:
Napisane przez laborek Pokaż wiadomość
smpatycznie ale mi sie nie podoba, pdczas oczepin to może tak.
ale na 1 taniec ja bym nie wybrala tego nigdy...ja sie chce do męża poprzytulac no bo wkońcu po raz pierwszy zatanczymy jak mąż i żona juz to widzę

a teraz mówię pa pa oglądnę sobie Frincha i spać głupi TVN fajne filmy tak późno puszcza a ja siedze i sie gapie....eh...
__________________
Szczęśliwie uwiązana od ponad 8 lat
Mężulkowa od 9 lipca 2011
jolkajp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:50   #4426
conslusion
Rozeznanie
 
Avatar conslusion
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 586
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Hej!

Co do pierwszego kroku, to mój Tż do nieśmiałych nie należy. Pocałował mnie na drugiej randce. Za inne rzeczy też się szybko wziął

A Bonarkę otwierają 20, ale tylko dla VIPów. 21 już dla wszystkich.

Idę poczytać, co tam naskrobałyście
conslusion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:59   #4427
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

A mojego TŻta ja pierwsza pocałowałam. I byłam pierwszą dla niego,z ktorą się całował. I potem też byłam pierwsza w innych rzeczach. I jak to mówi,skazany na mnie już jest do końca życia.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 23:13   #4428
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Kurcze dziewczyny, chyba teraz rzadziej bede tu zagladac bo nie wyrabiam za wami..odkad zaczelam pisac ta prace i bardziej sie przykladac do nauki to na nic mi czasu nie starcza, a wieczorem tak jak teraz jestem juz padnieta i nawet czytac nie mam sily..ehh..moze jutro doczytam co tu naskrobalyscie:P

A jutro Tz przyjezdza hurraaa

Slodkich snow zycze
__________________
Jesteśmy razem od: 05.09.2004
Zaręczyny: 24.08.2009
Ślubujemy: 4.06. 2011


Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 23:14   #4429
conslusion
Rozeznanie
 
Avatar conslusion
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 586
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez laborek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Zawitałam na chwilkę
Mam do was pytanko... Czy po sukienki ślubne wybieracie się ze swoimi TŻetami czy same? Bo mój ma bardzo dobry gust jeśli chodzi o ubranie mnie i nie wiem co zrobić
Ja na pewno bez Tż. Chcę mu zrobić niespodziankę w dniu ślubu. Ale pokazywałam mu w internecie suknie, jakie mi się podobają i okazało się, że w tej kwestii nasz gust jest identyczny.

Cytat:
Napisane przez lula177 Pokaż wiadomość
moj Tz nie ma cierpliwosci do zkaupow i chyba dlatego ze mna nie pojdzie bo ja to musz eprzymierzcy ogladnac i o dlugooooooooo mi zawsze schodzi i dlatego wole isc z mama a nie zeby Tz mi marudzil
A ja nie lubię chodzić na zakupy z Tż, bo wg niego we wszystkim pięknie wyglądam. I w efekcie przynoszę do domu rzeczy, których potem nigdy nie ubieram.

Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
lusesita przynajmniej Twój TŻ zgodził sie na dentystę, a mój nie chce słyszeć o jakiejkolwiek wizycie nawet kontrolnej
Mój ostatnio towarzyszył mi u dentysty kilka razy, ale sam nie usiadł na fotelu, chociaż go prosiłam, żeby dał sobie przegląd zrobić. Ale wczoraj wypadła mu plomba, więc nie będzie miał wyjścia

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
Garniaki uwielbiam mezczyzn w garniturach i mundurze zazdroscze tym dziewczynom co ich faceci tak chodza ubrani
Mam tak samo. Zawsze się oglądam za mundurowymi Ostatnio upodobałam sobie marynarzy i pilotów hehe
Ale do mojego Tż jakoś to nie pasuje. W mundurze miałam okazję go widywać, ale nie bardzo mi się podobał. W garniaku jest lepiej, chciaż bardziej mi do niego pasuje to jego kimono (prawie jak mundur ) czy strój sportowy. A ostatnio wystroiliśmy się na wesele, on w garniak, ja w sukieneczkę, wymalowana, fryz zrobiony, a on do mnie: Skarbie, ale za***iście wyglądam

Chrześniaków mam 2: Natalkę i Dominika. Za 3 lata czekają mnie 2 komunie ...

Laborek ten taniec jak dla mnie tragiczny, tzn wykonanie. Ten chłopak zupełnie nie umie tańczyć, jest sztywny jak kij od miotły. Jak już się ktoś porywa na coś takiego, to powinien umieć to zrobić. A tak - żenada.
conslusion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 23:27   #4430
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Zmykam spać-Dobranoc
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 05:17   #4431
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

dzien dobry

zdrowko dla chorych

miłego 13go piątku

do wieczora poznego
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 07:28   #4432
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Witam w piątek trzynastego

Wczoraj prasowałam koszulę Łukaszowi, zresztą codziennie niemal prasuę, bo w urzędzie pracuje. A w garniaku wygląda bosko

A jeśi chodzi czy był nieśmiały to wcale. Pierwszy mnie pocałował, mimo, że to pierwsza randka nie była

Wczoraj jak byliśmy u dentysty to Łukasz bardziej przeżywał i się bał ode mnie. A tu raz dwa i po zębie

Jenny wracaj do zdrówka

Miłego dzionka
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 07:53   #4433
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Hej
Wreszcie wróciłam!!! Boziu mam dość szpitali Mam nakaz leżenia przez jakiś czas i chodze o kulach. Na zwolnieniu siedze do 27.11.2009 . Można powiedzieć że prawie miesiąc mnie w szkole nie będzie. Ale naskrobałyście- ooo matko ...szok. Kiedy ja to nadrobie?
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:02   #4434
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cześć Kochane, ale się stęskniłam za Wami
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:03   #4435
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Dzień dobry.
asia665 no widzisz-to teraz do łóżeczka i odpoczywać proszę!
Udanego dnia!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:09   #4436
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość

mustique ale Ci zazdroszcze tych piersi...tzn, ze duze masz.ech chcialabym wiedziec jak to jest;p a ja co.hormony wcinam (znaczy tabsy)kuraka jem i dupa.i co z tego, ze TŻ mowi, ze je uwielbia, jak ja ich nienawidze.no moze za duze slowo.nie akceptuje;p
jak to jest?? czasami głupio. szczególnie smiesznie to wygląda, jak ja jestem bardzo chudą dziewczyną, a tu takie proporcje z przodu. ale juz sie przyzwyczaiłam.

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Zaległości nadrobię jutro, teraz zmykam się wygrzać i spać. Temperatura nie spada, ale za to czuję, że tracę głos może w końcu jutro do lekarza się wybiorę, a tak tego nie lubię Dobranoc
zdrowiej!

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Ja z moim praktycznie się przez ten okres nie widywałam do tego żył w przeświadczeniu że go nie cierpię a dla mnie nie istniał jako "facet" ale jako człowieka go b. lubiłam
nas musiało połączyć tysiące kilometrów, zanim sie do siebie nawet zaczęlismy odzywać! bo choć mieszkalismy obok siebie, to tylkio zdawkowe "cześć" do siebie mówiliśmy. a jak tylko z domku sie wyfrunęło na inny kontynent, to jakoś tak nas przyciągnęło do siebie.
i jakie zaskoczenie było w domu, jak im przez telefon powiedziałam że z chłopakiem na wakacje przyjeżdżam. dom wyczyścili, wypucowali, pokój chłopakowi przygotowali- a jak tylko przekroczyliśmy próg domku, to takie miny... "a to ty..." nigdy tego nie zapomnę!

Cytat:
Napisane przez hecate5 Pokaż wiadomość

Bylismy dzis z mama, bracmi i siosta bratowej w szpitalu. Nie mozna wchodizc na oddzial ale pracuja tam dwie kolezanki brata i jak on poszedł do zony to pielegniarka przyniosła nam mała i widzialysmy ja przez szybę. Jest śliczna. A włosy to ma takie długie ze smialismy sie ze po wyjsciu ze szpitala do fryzjera trzeba bedzie jechac Miała byc małym dzieckiem. Lekarz przewidywal ze ok 3 kg a urodziła sie 60 cm i 3,7 kg baba Takze nawet jakby bratowa nie miała problemów z oczami to nie urodziłaby takigo dziecka. A przynajmniej baaaaardzo by sie meczyła bo drobniutka jest strasznie.
właśnie z tymi szpitalami. gdzieniegdzie nie moze nawet mąż przez próg przejść oddziału, dziecko przed szybkę sie pokazuje; a w niektórych szpitalach może cały czas w pokoju żony i dziecka przebywać. ja bym wolała z mężem przebywać cały czas.
a pamiętam jak miałąm praktyki w szpitalu w NS, to te poczekalnie, gdzie te świeże matki wychodziły; ledwo na nogach sie trzymały, ale chciały być z mężem. nie lubię czegoś takiego!

.............
ale sie wyspałam. taka zmęczona byłam po tym krakowie wczorajszym. bo wczoraj byłam na spotkaniu na spotkaniu z dziewczynami ze studiów z okazji 7 lecia ukończenia szkoły. fajnie było. tylko tak smutno troche mi było, bo każda w swoim zawodzie pracuje, a ja zrezygnowałam. i teraz tak mnie ciągnie spowrotem, aby znów wrócić do zawodu!!! trochę głupoi sie czułam, jak każda opowiadała o swojej pracy, o fajnych przypadkach. niby wszystko rozmumiałam, bo wiedzy sie nie zapomina, czy praktyki, ale tak drętwo było. wiec juz o 20 zwinęłam sie do domu, a one zostały jeszcze.

ASIU- witaj serdecznie, bidulko. i jak noga???

NIUNIA- witaj też
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!

Edytowane przez Mustique
Czas edycji: 2009-11-13 o 08:11
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:35   #4437
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
no moj nie chodzi, bo pracuje na hali i ma ubranie robocze
Mój ma tak samo

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
mi też urosły... na starość ale nie z tabletek, bo i ch nie używam, tylko -wg. mojego gina- z jedzenia piersi z kurczaka. bo to one pewno jakimiś hormonami napchane!
Nie opowiadaj tu takich rzeczy bo w akcie desperacji kupię z tonę piersi z kurczaka żeby pomogło
Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
U mnie z mamą jest właśnie problem. Ona to by mnie ubrała w worek po ziemniakach i powiedziała, że dobrze leży

A na jutro dostaliśmy zaproszenie od znajomych na malowaniełazienki. Ciekawe jak 4 osoby się zmieści z pędzlami w łazience 2x1,5
Tak to jest z mamusiami, dla nich zawsze jesteśmy piękne malowanie łazienki
Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Ja dla odmiany z mięsa jem praktycznie tylko piersi z kurczaka i piersi mam raczej marne :P
To ja jednak nie będe jeść tego kurczaka, ale jakby Ci skoczyły daj znać
Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość

ja ostatnio moje niedoskonałości omijam ! nie gadam o nich! kiedyś sie nakręcałam i teżetowi do ucha co chwila o coś sie plułam! a teraz mam to wszystko w tyłku!
ja też się już tak nauczyłam.

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Zaległości nadrobię jutro, teraz zmykam się wygrzać i spać. Temperatura nie spada, ale za to czuję, że tracę głos może w końcu jutro do lekarza się wybiorę, a tak tego nie lubię Dobranoc
Jenny, połóż się na parę dni, i koniecznie do lekarza uciekaj

Cytat:
Napisane przez hecate5 Pokaż wiadomość
Zostałas chrzestna w wieku 13 lat ja w wieku 15 mialam dopiero bierzmowanie.
ja też miałam bierzmowanie w wieku 15 lat. Z tą chrzestną to jest taka historia że jak wujek i ciotka mieli 1ego syna to chcieli brata wujka na chrzestnego a on im wepchnął swoją 12letnia wtedy córkę za chrzestną. I jak się urodziła Justynka to wzięli mnie, podejrzewam że dlatego żeby mi nie było przykro że tamta kuzynka była

Cytat:
Napisane przez conslusion Pokaż wiadomość
A Bonarkę otwierają 20, ale tylko dla VIPów. 21 już dla wszystkich.
Czyli dla PM 2011

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Hej
Wreszcie wróciłam!!! Boziu mam dość szpitali Mam nakaz leżenia przez jakiś czas i chodze o kulach. Na zwolnieniu siedze do 27.11.2009 . Można powiedzieć że prawie miesiąc mnie w szkole nie będzie. Ale naskrobałyście- ooo matko ...szok. Kiedy ja to nadrobie?
Asiu, zdróweczka i szybkiego powrotu do szkoły i sprawności
Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane, ale się stęskniłam za Wami
My za Toba także
----------------------------------
Coś czuję w kościach że moja nauka znowu się obróci w wizażowanie. Szkoda że z tego nie wystawiają ocen
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:03   #4438
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
ale jesteście mi się Rozalka własnie podoba i wcale nie skojarzyło mi się z Janko Muzykantem a jak powiedziałam TŻowi to on od razu, że Rózia będzie
ale zobaczycie jeszcze zamieszania z imionami narobię jak się dostanę do USC i pracę zacznę pisać wszystkim się imiona wtedy pozmieniają
zapomniałabym, jeszcze mówią na nią "Rozi" to dopiero jest masakra

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
A mojego TŻta ja pierwsza pocałowałam. I byłam pierwszą dla niego,z ktorą się całował. I potem też byłam pierwsza w innych rzeczach. I jak to mówi,skazany na mnie już jest do końca życia.
ja chyba też pierwsza ze "wszystkim"

udanego dnia wam życzę!
ja dopiero po śniadanku
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:05   #4439
isabele
Wtajemniczenie
 
Avatar isabele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 868
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Hej
Wreszcie wróciłam!!! Boziu mam dość szpitali Mam nakaz leżenia przez jakiś czas i chodze o kulach. Na zwolnieniu siedze do 27.11.2009 . Można powiedzieć że prawie miesiąc mnie w szkole nie będzie. Ale naskrobałyście- ooo matko ...szok. Kiedy ja to nadrobie?

W szpitalu jest okropnie. Zdrówka życzę

Dzień dobry dziewczynki

Dzien słoneczny pomimo piątku 13go

Mojej szefowej nie ma - więc rozmowy o podwyżce też nie ma
__________________

17.09.2011

Chcieć się razem zestarzeć jest jedynym dowodem wielkiej miłości.
Jonathan Carroll

isabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:07   #4440
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode pełne uroku, które wychodzą za mąż w 2011 roku - część III.

A ja właśnie wszamałam śniadanko. Czas się wziąć za sprzątanie góry domku,jutro z rańca dół. Trzeba wypucować,bo teściowie przyjeżdżają z wizytą
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.