Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 10:19   #1261
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Haha, to tylko ja jestem taka opóźniona Mi te kolory podobają się na monitorze, na mnie wyglądałyby paskudnie... ale te koronki są śliczne No ale przecież nie kupuje się kosmetyków po to, żeby tylko patrzeć na tłoczenia
Eee tam, każdy powód jest dobry

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ach, wydrukowałam to, co napisałam do tej pory, niosę to dziś do promotora... Proszę o kciuki... żebym w ogóle tam doszła i nie zwiała spod drzwi

Najwyżej wsuń mu ten plik kartek pod drzwiami i dołącz adnotację, że ma to przeczytać i koniec
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:32   #1262
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Z tych próbek które zamówiłam jakoś na początku roku, najbardziej podpasił mi Multi Tasking Neutral Taki jasny beżyk, nie wpada ani w żółty ani w róż, z czego się bardzo cieszę.

weszłam na tego bloga, który podała Iza, jeju, ile tam piękności
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ach, wydrukowałam to, co napisałam do tej pory, niosę to dziś do promotora... Proszę o kciuki... żebym w ogóle tam doszła i nie zwiała spod drzwi
będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Eee tam, każdy powód jest dobry
dokładnie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:45   #1263
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Eee tam, każdy powód jest dobry

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość

Najwyżej wsuń mu ten plik kartek pod drzwiami i dołącz adnotację, że ma to przeczytać i koniec
Nie no, muszę z nim porozmawiać - bardzo dawno u niego nie byłam
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
będzie dobrze



Ja nie chcę marudzić... ale chce mi się płakać. Moja twarz nadaje się do amputacji Wzięłam prysznic, myłam włosy, więc widocznie to był za długi kontakt z wodą. Mam całą czerwoną twarz w wysypce jak od uczulenia Już sama nie wiem, czy to przesusz, czy co Zaraz wezmę jakąś tabletkę, może wapno.

Ale może promotor na mnie nie nakrzyczy, jak mnie zobaczy z torbą na głowie
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2009-11-17 o 10:50 Powód: literówka, a bo co? ;)
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 11:29   #1264
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aż i ja policzyłam, z samej pielegnacji mam 40 szt + zapasy 27 szt. Ale kolorówki nie zamierzam redukować na siłę- drobny nadmiar odczuwam jedynie jesli chodzi o błyszczyki ale jeszcze tylu kolorków i rzeczy mi brakuje
Też dzisiaj policzyłam i mam z pielęgnacji: 40 w użyciu i 16 w zapasach, w tym 7 żeli. Nie jest źle, myślałam, że będzie tego więcej
Kolorówki mam mało, nie ma co liczyć i minimalizować
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 12:35   #1265
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hej
Wróciłam z zakupów z umiarkowanym zadowoleniem, bo nie kupiłam takiego płaszcza jak chciałam. Wszystkie są z cienkich materiałów, nieocieplane i większość fasonów w ogóle mi nie odpowiadała
Z braku laku kupiłam ten w Orsayu - kolor to taki ciemny morski i na dole się śmiesznie rozszerza dając efekt sukienki. Jednak ten płaszczyk nada się tylko na ciepłe dni, jak przyjdą duże mrozy to muszę wrócić do moich 2 starych kurtek, bo nie wiem czy kupię jeszcze coś w tym roku
Za płaszczyk dałam 179 zł, bo była promocja (normalnie kosztował 279 i tyle bym za niego nie dała na pewno ).
Skusiłam się jeszcze na skromne kolczyki i dostałam bon na 100 zł ważny do któregoś tam lutego.

Poszalałam za to w SP: kupiłam Wax L`Biotici dla blondynek (mój ulubiony) z gratisowym jedwabiem do włosów (mała buteleczka) i perfumy Gucci by Gucci EDT 50 ml Z perfum jestem zadowolna, choć nie planowałam, że je kupię (kosztowały 180 zł ).
A gdzie ja znajdę kasę jeszcze moje zakupy, o których wczoraj pisałam: podkład, tusz, krem brązujący...jestem bankrutem
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2009-11-17 o 12:38
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:21   #1266
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej
Wróciłam z zakupów z umiarkowanym zadowoleniem, bo nie kupiłam takiego płaszcza jak chciałam. Wszystkie są z cienkich materiałów, nieocieplane i większość fasonów w ogóle mi nie odpowiadała
Z braku laku kupiłam ten w Orsayu - kolor to taki ciemny morski i na dole się śmiesznie rozszerza dając efekt sukienki. Jednak ten płaszczyk nada się tylko na ciepłe dni, jak przyjdą duże mrozy to muszę wrócić do moich 2 starych kurtek, bo nie wiem czy kupię jeszcze coś w tym roku
Za płaszczyk dałam 179 zł, bo była promocja (normalnie kosztował 279 i tyle bym za niego nie dała na pewno ).
Skusiłam się jeszcze na skromne kolczyki i dostałam bon na 100 zł ważny do któregoś tam lutego.

Poszalałam za to w SP: kupiłam Wax L`Biotici dla blondynek (mój ulubiony) z gratisowym jedwabiem do włosów (mała buteleczka) i perfumy Gucci by Gucci EDT 50 ml Z perfum jestem zadowolna, choć nie planowałam, że je kupię (kosztowały 180 zł ).
A gdzie ja znajdę kasę jeszcze moje zakupy, o których wczoraj pisałam: podkład, tusz, krem brązujący...jestem bankrutem
Ale szczuplutka jesteś
Bankrut, ale obkupiony i szczęśliwy
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:22   #1267
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ach, wydrukowałam to, co napisałam do tej pory, niosę to dziś do promotora... Proszę o kciuki... żebym w ogóle tam doszła i nie zwiała spod drzwi


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was wie jak pachną kosmetyki z zestawu z aniołkami z Oriflame?? Pytałam w wątku Oriflame, ale nikt nic nie wie
Też jestem ciekawa! I jeszcze tej serii świątecznej w zielono-czerwonych opakowaniach...

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Też dzisiaj policzyłam i mam z pielęgnacji: 40 w użyciu i 16 w zapasach, w tym 7 żeli. Nie jest źle, myślałam, że będzie tego więcej
Kolorówki mam mało, nie ma co liczyć i minimalizować
To super masz stan!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej
Wróciłam z zakupów z umiarkowanym zadowoleniem, bo nie kupiłam takiego płaszcza jak chciałam. Wszystkie są z cienkich materiałów, nieocieplane i większość fasonów w ogóle mi nie odpowiadała
Z braku laku kupiłam ten w Orsayu - kolor to taki ciemny morski i na dole się śmiesznie rozszerza dając efekt sukienki. Jednak ten płaszczyk nada się tylko na ciepłe dni, jak przyjdą duże mrozy to muszę wrócić do moich 2 starych kurtek, bo nie wiem czy kupię jeszcze coś w tym roku
Za płaszczyk dałam 179 zł, bo była promocja (normalnie kosztował 279 i tyle bym za niego nie dała na pewno ).
Skusiłam się jeszcze na skromne kolczyki i dostałam bon na 100 zł ważny do któregoś tam lutego.

Poszalałam za to w SP: kupiłam Wax L`Biotici dla blondynek (mój ulubiony) z gratisowym jedwabiem do włosów (mała buteleczka) i perfumy Gucci by Gucci EDT 50 ml Z perfum jestem zadowolna, choć nie planowałam, że je kupię (kosztowały 180 zł ).
A gdzie ja znajdę kasę jeszcze moje zakupy, o których wczoraj pisałam: podkład, tusz, krem brązujący...jestem bankrutem
Isa, aleś się obkupiła!
Płaszczyk super kolor, choć fason trochę nie mój, ale ładny kolczyki cudo!
A te perfumy to te?Jeszcze ich nie widzialam ani nie wąchałam, ale i tak zazdroszczę!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 15:23   #1268
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Na jakiej zasadzie dostaje się bony na zakupy w Orsayu? Trzeba wydać ileś tam pieniędzy czy mieć kartę stałego klienta?
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:25   #1269
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Isa, fajne te kolczyki A mi się sporo kolczyków podoba, ale nie mam przekutych uszu - mój argument: bo-nie Sama nie wiem, czemu nie chcę

Oddałam swoje wypociny, to jeszcze nie cała praca, ale prawie cała teoria, już się boje co promotor na to powie No ale nic to, "po drodze" wstąpiłam do YR i powąchałam nową serię. Na razie mogę tylko powiedzieć, że seria kasztanowa pachnie bardziej wanilią niż kasztanami ale całkiem przyjemnie, bardzo słodko.
Za to podoba mi się zapach pomarańczowego żelu z serii świątecznej... ale muszę to jeszcze przemyśleć

Bardzo dziękuję za kciuki
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:31   #1270
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Iza podoba mi się Twój podpis
A nie widziałaś może, czy krem na zaczerwienia w YR jest w promocji?
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:41   #1271
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Question Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Iza podoba mi się Twój podpis
A nie widziałaś może, czy krem na zaczerwienia w YR jest w promocji?

Niestety nie patrzyłam Mam jeden nowo otwarty, więc nawet nie spojrzałam na kremy do twarzy... Wiem tylko, że w promocji dla osób z kartą jest szampon i krem do ciała/twarzy z serii rumiankowej...
A nie dostałaś ulotki na listopad? jest -40% na dowolny kosmetyk.
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2009-11-17 o 15:46
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 15:48   #1272
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość

Niestety nie patrzyłam Mam jeden nowo otwarty, więc nawet nie spojrzałam na kremy do twarzy... Wiem tylko, że w promocji dla osób z kartą jest szampon i krem do ciała/twarzy z serii rumiankowej...
A nie dostałaś ulotki na listopad? jest -40% na dowolny kosmetyk.
Dostałam, ale chciałam kupić też mamie na Mikołaja jakieś perfumy albo krem i zniżka by się przydała. No nic, muszę się do nich przejść.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:52   #1273
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ale szczuplutka jesteś
Bankrut, ale obkupiony i szczęśliwy
Ja szczuplutka? Jak przecież mnie ten płaszcz poszerza strasznie Zwłaszcza na dole.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Isa, aleś się obkupiła!
Płaszczyk super kolor, choć fason trochę nie mój, ale ładny kolczyki cudo!
A te perfumy to te?Jeszcze ich nie widzialam ani nie wąchałam, ale i tak zazdroszczę!
Dziękuję A perfumy to właśnie te z linka. Są lekkie i takie wiosenne, ale w sumie za oknem pogoda bardziej przypomina marcową niż listopadową, więc zapach będzie jak znalazł

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Na jakiej zasadzie dostaje się bony na zakupy w Orsayu? Trzeba wydać ileś tam pieniędzy czy mieć kartę stałego klienta?
Trzeba mieć kartę i jak się uzbiera ileś tam punktów to można iść do sklepu i drukują kupon. Często też przy zakupach za jakąś tam kwotę dają bony a teraz dostałam taki dziwny kupon, bo jest to zwykły kawałek śliskiej kartki z logiem i zdjęciem modelki Orsaya, który pani sprzedawczyni przepuściła przez taką jakby drukarkę i nadrukowała na nim kwotę 100 zł. Pierwszy raz dostałam taki bon, ale na pewno wykorzystam

kochanie ja też długo zwlekałam z przekłuciem uszu, ale w końcu się odważyłam i nie żałuję, więc biegiem leć do kosmetyczki i dziurkuj uszy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 15:57   #1274
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

kochanie ja też długo zwlekałam z przekłuciem uszu, ale w końcu się odważyłam i nie żałuję, więc biegiem leć do kosmetyczki i dziurkuj uszy
Dzisiaj nie mogę Ale może to taki podskórny uraz z dzieciństwa: usłyszałam, że kosmetyczka przekłuwa uszy pistoletem. ale że za uchem ma się korek, więc kolczyk nie wbije się w głowę No to co ja sobie wyobraziłam - siadasz na fotelu, pani zakłąda Ci ten korek za ucho... staje w drugim końcu gabinetu, celuje pistoletem w ucho i strzela Najlepsze, że wcale nie uważałam tego wtedy za coś strasznego - w końcu żadna koleżanka nie miała wbitego kolczyka gdzieś w twarz
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:04   #1275
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dzisiaj nie mogę Ale może to taki podskórny uraz z dzieciństwa: usłyszałam, że kosmetyczka przekłuwa uszy pistoletem. ale że za uchem ma się korek, więc kolczyk nie wbije się w głowę No to co ja sobie wyobraziłam - siadasz na fotelu, pani zakłąda Ci ten korek za ucho... staje w drugim końcu gabinetu, celuje pistoletem w ucho i strzela Najlepsze, że wcale nie uważałam tego wtedy za coś strasznego - w końcu żadna koleżanka nie miała wbitego kolczyka gdzieś w twarz

Ja miałam uszy przekłuwane 3 razy, dopiero za trzecim razem mi się przyjęło, choć i tak paprały mi się ok. pół roku Ale byłam dzielna, chęć noszenia kolczyków była silniejsza niż ten cały ból i zawracanie głowy No i miałam przekłuwane pistoletem, na co teraz bym się nie zdecydowała


Isa, świetne zakupy, zwłaszcza kolczyki
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:04   #1276
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dzisiaj nie mogę Ale może to taki podskórny uraz z dzieciństwa: usłyszałam, że kosmetyczka przekłuwa uszy pistoletem. ale że za uchem ma się korek, więc kolczyk nie wbije się w głowę No to co ja sobie wyobraziłam - siadasz na fotelu, pani zakłąda Ci ten korek za ucho... staje w drugim końcu gabinetu, celuje pistoletem w ucho i strzela Najlepsze, że wcale nie uważałam tego wtedy za coś strasznego - w końcu żadna koleżanka nie miała wbitego kolczyka gdzieś w twarz

Ja się długo nie mogłam zdecydować, bo się bałam, że mi dziurki będą ropiały i, że przekłuwanie boli itp. A tak na prawdę ten "zabieg" nie boli ani trochę.
BTW. Ja na kilka dni przed pójściem do kosmetyczki postanowiłam, że sama sobie przekłuję uszy i próbowałam to zrobić za pomocą igły. Niestety nie udało mi się przebić na wylot i w końcu pofatygowałam się do salonu

lizzie dzięki
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2009-11-17 o 16:11
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:10   #1277
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ja miałam uszy przekłuwanie jakoś w 5 czy 6 klasie podstawówki. Pamiętam, jak mi strasznie na poczatku ciążyły kolczyki


Kupiłam sobie mały lakier Eveline - czarny z brokatem. Ciemnoszarego z brokatem jakos nie widze nigdzie Hmmm ... Muszę jeszcze raz kuknac do Inglota.


Luskap: opinie o kosmetykach "Gwiazdka z bajki":
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4907
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4922



Boszzzz jak mi się nie chce zbierać na fitness ... Dobrze, że TŻ mnie odwiezie, bo sama bym chyba tam nie dotarła
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-11-17 o 16:11
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:13   #1278
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Isa, fajne kolczyki zazdroszczę perfum, sama dawno nie nabyłam żadnej flaszki
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dzisiaj nie mogę Ale może to taki podskórny uraz z dzieciństwa: usłyszałam, że kosmetyczka przekłuwa uszy pistoletem. ale że za uchem ma się korek, więc kolczyk nie wbije się w głowę No to co ja sobie wyobraziłam - siadasz na fotelu, pani zakłąda Ci ten korek za ucho... staje w drugim końcu gabinetu, celuje pistoletem w ucho i strzela Najlepsze, że wcale nie uważałam tego wtedy za coś strasznego - w końcu żadna koleżanka nie miała wbitego kolczyka gdzieś w twarz
o matko

ja mam przebite uszy od 5 roku życia powiedziałam pani w przedszkolu, że następnego dnia będę miała kolczyki i jak mama mnie odebrała chciałam iść przebić uszy i mnie zabrała
teraz już bym chyba nie była taka odważna, szczególnie, że w moim gimnazjum dziewczyna miała WZW typu C (złapała właśnie przebijając uszy) i zmarła w wyniku różnych powikłań z tym związanych
wiem, że da się tego uniknąć, bo nie każdy salon jest nieprofesjonalny, ale jakoś tak..

Lizzie, 3 razy? ja też miałam jakieś problemy z przyjęciem się kolczyków, do tej pory mogę nosić tylko złote, w innych bardzo szybko bolą mnie uszy, dlatego noszę sporadycznie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2009-11-17 o 16:15
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:21   #1279
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ninuś
W SP jest w czym wybierać jeśli chodzi o zapachy. Są Hypnose, Gucci II, Słoń, Babydoll, Lolita Lempicka i wiele, wiele innych. Jeszcze nie jeden flakonik mogłabym kupić, może na święta....
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 16:26   #1280
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hosenko, dziękuję

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ninuś
W SP jest w czym wybierać jeśli chodzi o zapachy. Są Hypnose, Gucci II, Słoń, Babydoll, Lolita Lempicka i wiele, wiele innych. Jeszcze nie jeden flakonik mogłabym kupić, może na święta....
Mnie kusi Słoń z Rossmana za 99zł 50 ml! No ale jeszcze nie mogę sobie pozwolić. Muszę zużyć z połowę moich flaszek
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:27   #1281
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cześć.

Jutro mam bardzo stresujący dzień, w piątek tak samo.. Na szczęście mam motywację, bo jak wszystko w piątek pójdzie dobrze, to będę miała już zaliczony semestr z tego przedmiotu.
Póki co wróciłam z uczelni, wpadłam po drodze na chwilkę do TŻa bo skończyłam wcześniej. Teraz próbuję się jakoś zrelaksować, a o 18.00 zaczynam się uczyć..
Mam mega stres przed jutrem.

Użyłam wczoraj po raz pierwszy AcneDermu, a już skóra wygląda lepiej, jestem dobrej myśli. Teraz nałożyłam sobie maskę zwężającą pory Ziai i popijam herbatkę z jaśminem.

Nie pasuje mi żaden z płynnych podkładów, które mam teraz. :/
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:57   #1282
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Lizzie, 3 razy? ja też miałam jakieś problemy z przyjęciem się kolczyków, do tej pory mogę nosić tylko złote, w innych bardzo szybko bolą mnie uszy, dlatego noszę sporadycznie
Nom, 3 razy, plus jeszcze dodatkowa dziurka w jednym uchu, która też mi się nie przyjęła
Ja mam uczulenie na nikiel, więc w ogóle nie mogę nosić srebra, złota z kolei nie lubię więc zostają mi tylko kolczyki ze stali, ew. z białego złota, na które szkoda mi pieniędzy Life is brutal
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 17:57   #1283
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja nie za bardzo lubię Sephorę, wolę Douglasa. Gdyby to oni wysłali mi smsa, to bym się zastanawiała, co-by-tu co-by-tu
A ja z kolei nie cierpię Douglasa. Jakiś czas temu miałam postanowienie, żeby zbierać tam punkty, bo bon na 40zł jest fajniejszy niż na -10%, ale nie idzie mi coś.

W jakimś wątku mignęło mi, że Douglas na Śląsku powysyłał smsy zniżkowe takie jak S. Może niedługo zacznie wysyłać ogólnokrajowo.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dzisiaj nie mogę Ale może to taki podskórny uraz z dzieciństwa: usłyszałam, że kosmetyczka przekłuwa uszy pistoletem. ale że za uchem ma się korek, więc kolczyk nie wbije się w głowę No to co ja sobie wyobraziłam - siadasz na fotelu, pani zakłąda Ci ten korek za ucho... staje w drugim końcu gabinetu, celuje pistoletem w ucho i strzela Najlepsze, że wcale nie uważałam tego wtedy za coś strasznego - w końcu żadna koleżanka nie miała wbitego kolczyka gdzieś w twarz
Ja ostatnio jechałam w autobusie z dziewczyną z kolczykami powbijanymi w twarz. Dwa w kości policzkowej, jeden tuż koło skroni czy jakoś tak. Przyznam, że tak mnie to zszokowało, że całą drogę gapiłam się na nią bezczelnie i zastanawiałam się, gdzie są wkrętki i jak nie ma, to jak to się wkłada i jak bardzo boli wykonanie takiej ozdoby. Coś potwornego, nie widziałam wcześniej takiego rodzaju piercingu.


Byłam dzisiaj w Rossmannie i kupiłam tylko podkolanówki. Silna wola rządzi.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 18:01   #1284
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ja miałam uszy przebijane kolczykami tzw "przebitkami". I zrobiła mi to mama.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ninuś
W SP jest w czym wybierać jeśli chodzi o zapachy. Są Hypnose, Gucci II, Słoń, Babydoll, Lolita Lempicka i wiele, wiele innych. Jeszcze nie jeden flakonik mogłabym kupić, może na święta....
Fajny płaszczyk, można ukryć tyłek słonia.
A Lolita która jest w promocji?

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W jakimś wątku mignęło mi, że Douglas na Śląsku powysyłał smsy zniżkowe takie jak S. Może niedługo zacznie wysyłać ogólnokrajowo.
Ja nie dostałam. Skandal.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 18:48   #1285
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No to co ja sobie wyobraziłam - siadasz na fotelu, pani zakłąda Ci ten korek za ucho... staje w drugim końcu gabinetu, celuje pistoletem w ucho i strzela
Dobre!

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
No i miałam przekłuwane pistoletem, na co teraz bym się nie zdecydowała
Czemu?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
teraz już bym chyba nie była taka odważna, szczególnie, że w moim gimnazjum dziewczyna miała WZW typu C (złapała właśnie przebijając uszy) i zmarła w wyniku różnych powikłań z tym związanych
Straszne. Ciekawe co ja mogłam złapałać jak przebili mi na imprezie ucho agrafką.

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ja mam uczulenie na nikiel, więc w ogóle nie mogę nosić srebra, złota z kolei nie lubię więc zostają mi tylko kolczyki ze stali, ew. z białego złota, na które szkoda mi pieniędzy Life is brutal
Nooo, brutal, mi się najbardziej podoba tania biżuteria, taka z sieciówek, i uwielbiam kolczyki.

Do 22 listopada jest 50% zniżki na żele pod prysznic i szampony marki Sephora.

Uczesałam się dziś w 2 warkoczyki i koledzy na uczelni mi powiedzieli, że wyglądam na 14-15 lat.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:19   #1286
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czemu?
Jednak ryzyko złapania jakiegoś paskudztwa jest większe, zwłaszcza jeśli w salonie nie ma autoklawu, a kosmetyczka sterylizuje pistolet jedynie spirytusem. No i po przebijaniu pistoletem jednak dłużej się uszy goją, bo tkanka jest bardziej rozerwana. Zdaję sobie jednak sprawę, że jest to metoda łatwiejsza i szybsza i ludzie zawsze będą woleli przebijać sobie w ten sposób uszy ( i nie tylko...).

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nooo, brutal, mi się najbardziej podoba tania biżuteria, taka z sieciówek, i uwielbiam kolczyki.
Mi też Właściwie to mam tylko taką, tak jak pisałam wcześniej, podoba mi się białe złoto i chciałam sobie kupić choć jedną parę, żeby mieć na specjalne okazje ale zawsze są jakieś inne wydatki
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:05   #1287
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja się w ogóle nie znam na ciemniejszych podkładach Zajrzyj na blog Cathy http://mineralnekosmetyki.blogspot.com/ Tam znajdziesz duuużo róży i podkładów, ale nie wiem, czy ciemne. No i w wątku o EDM chyba są jakieś swatche...
A róż Waffle Cone to mój ulubiony róż, mój pierwszy w życiu, który mi się podoba i używam prawie codziennie. Jest brązowy maleńkimi drobinkami. Ale Tobie raczej nie polecam - jest dosyć jasny, a jak masz ciemną karnację, to go w ogóle nie będzie widać.
Jak zaczęłam wczoraj oglądać album mineralny i swatche to wsiąkłam na prawie pół dnia. Ale bardzo pomógł mi w podjęciu decyzji z wyborem odcieni.
Iza, zaraz zaspamuję Ci skrzynkę

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag ja miałam chyba wersję z SPF 15, ale nie pamiętam już. W każdym razie o ile wysokie filtry Avene mi służyły, tak ten krem zrobił mi masakrę na twarzy
Ja ja miałam dawno, dwa lata temu chyba. W sumie zły nie był, nawet dobrze nawilżał, ale rzeczywiście potrafił nieziemsko zapychać. Tega lata wypróbowałam HO Riche i niestety pojawiły sie podone problemy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Buu, jeszcze nie ma polskich napisów z CSI z czwartku Ale w sumie wcześnie jest to sobie zrobię naukę angielskiego na oryginalnych- mam osobny notatnik do słówek z seriali jak juz nie mogę wytrzymać w oczekiwaniu na tłumaczenia
Wczorajszy wieczór spędziłam na oglądaniu najnowszych niedzielnych odcinków Desperatek i Californication. Za chwilę zabieram się za Dextera.
Jak to dobrze być anglistką i nie zawracać sobie głowy napisami

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie kuście tymi minerałami.. Od jakiegoś czasu mam ochotę na spróbowanie kosmetyków mineralnych, jednak jestem w tym kompletnie zielona i nie jestem w stanie się zdecydować.
Trzeba zrobić ten pierwszy krok Ja pudry mineralne tak pokochałam, że wogóle nie używam płynnych podkładów.

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Iza podoba mi się Twój podpis
Mi też
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Do 22 listopada jest 50% zniżki na żele pod prysznic i szampony marki Sephora.
O, dobrze wiedzieć. Wybiorę sobię jakiś szampon. Ale kupię właściwie tylko dla zapachu
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:11   #1288
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

A jakie są te szampony Sephory pod względem pielęgnacyjnym? Warte to cokolwiek czy tylko pachnie?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:28   #1289
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A jakie są te szampony Sephory pod względem pielęgnacyjnym? Warte to cokolwiek czy tylko pachnie?
Sama chciałabym wiedzieć czy mają jakieś inne walory
Ale ja mam obecnie na stanie tylko jeden szampon, a właściwie to pół, i bardzo mnie kusi wypróbowanie czegoś nowego, szczególnie ładnie pachnącego.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:09   #1290
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Aaaa, zapomniałam się pochwalić, że kupiłam dziś tę przyprawę do kawy Kamisa Jutro wypróbuję ją z kawą (Bo piję tylko 1 dziennie) No i jeszcze chciałabym sobie kupić coś do ubijania mleka...
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.