Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-28, 13:00   #1651
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X


Wracam z Bonarki właśnie. Napisałam już w odpowiednim wątku moje wrażenia, więc nie będę się powtarzać. Ogólnie - podoba mi się bardziej niż Krakowska, choć jeszcze trochę błądziłam po niej szukając sklepów.
Pojechałam tam z myślą o zakupie kurtki na zimę, bo chciałam tą z NY, której fotkę Wam pokazywałam ostatnio lub taką jedną pikowaną z Zary - nie było ani jednej ani drugiej W Zarze wypatrzyłam inną, ale cena ponad 500 zł mnie zwaliła z nóg Poczekam chyba na przeceny a jak nie to w tym roku obejdę jeszcze w starych dwóch kurtkach zimowych.
Podjechałam zobaczyć jeszcze autobusem do G. Krakowskiej, ale tam też nie było moich upatrzonych kurtek

Zakupy zrobiłam w Bonarce skromne: szary sweterek w serek z H&M (jest taki milusi w dotyku ), dwupak czarnych rajstop 100 DEN (mam nadzieję, ze będą dobre, bo nie wiedziałam jaki wziąć rozmiar - wzięłam w końcu M/L i chyba powinny pasować) i kolczyki. Potem poszłam do Stradivariusa i skusiłam się na zegarek Jest boski


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Co tam antywirusy- mam w domu dwóch informatyków

Rzuciłam pracę
dziś prawie nikt nie podnosił słuchawki telefonu przez cały dzień pracy i to niesprawiedliwe że mi się to wlicza jako noeproduktywność, mam w nosie takie coś Jeszcze tylko jutro skocze na 4 godzinki, żeby dobić wypłatą do okrągłej sumki i figa z makiem dla nich
Hehe A komputera nie ma kto naprawić?

Szkoda, że tak wyszło z tą pracą, ale jak masz harować i nic z tego nie mieć to może tak będzie lepiej

PS. Miłej zabawy


Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Dzisiaj lecę na imprezkę andrzejkową, od 2 miesięcy nigdzie nie wychodziłam!
Potrzeba mi oddechu
Baw się dobrze

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Co do lakierów to jestem z Ciebie dumna, a Wy możecie być ze mnie, bo dziś wróciłam tam, gdzie kupiłam mojego Bell FC, poprzebierałam w tych koszach dobre 10minut, po czym wszystko odłożyłam i wyszłam
Brawo
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 13:29   #1652
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Isa, jaaaakie kolczyki Przepiekne
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 14:10   #1653
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Isa, jaaaakie kolczyki Przepiekne
Dziękuję Te kolorowe były przedostatnie, więc jak mogłam pozwolić im tam zostać? Widziałam je wcześniej na stronie H&M i już wtedy mi się spodobały.

__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 14:32   #1654
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja lubię śnieg i mróz, ale tylko w grudniu. Potem zima dla mnie może się skończyć i od razu niech będzie cieplutko.
Ja jestem zdecydowanie ciepłolubna i śnieg toleruję tylko w okresie świątecznym. Nie cierpię jak to się potem topi i tworzy breję na chodnikach. Bardzo chciałabym żeby w tym roku było na tyle sucho abym mogła latać po mieście w moich zamszowych kozakach

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Eh, ja chyba zgłupiałam - mam 8 żeli pod prysznic w zapasie. Nie dość, że nic mi się nie kończy, to jeszcze dokupiłam sobie zimowy żel Isana o zapachu jabłka z orzeszkami. Rozgrzeszam się lekko, bo to tylko 5 zł, ale jednak nie było to specjalnie mądre.
A mi jakoś dziwnie szybko zmalała ilość żeli Po przemyśleniu sprawy znalazłam przyczynę: jeden żel trafił w ręcę faceta bo spodobał mu się zapach i go sobie zabrał, drugi natomiast został zużyty jako mydło w płynie które nagle się skończyło a nie było zapasu... I tak jakoś nagle zostałam tylko w dwoma żelami w użyciu. Dobrze, że w Rossmanie akurat jest zniżka na Palmolive, wezmę chyba ze trzy

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

ice nie przejmuj się tymi żelami, one przynajmniej szybko schodzą... ja mam na liście do kupienia 12 maseł i wszystkie mnie strasznie kuszą..
Ile??? A które? To może wystawię niektórych recenzję i skutecznie zniechęcę

Sama chętnie kupiłabym sobie jakieś masło, mam 5 w użyciu i jak na złość zaczęły być bardzo wydajne i nie chcą się skończyć.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 16:30   #1655
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Do zobaczenia jutro
życzę sobie i innym miłych andrzejek
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 16:58   #1656
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A co za masła masz na liście? Bo ja póki co tylko Dove pro-age przez kuszenie na tym wątku i któreś Eveline jak je dorwę, bo tam, gdzie rok temu kupowałam to z makadamii, nie widzę ich teraz wcale
Nie wszystkie to masła, ale wszystkie to smarowidła do ciała no więc kuszą mnie przede wszystkim masła Ziai, a zbliżająca się promocja w SP mi nie pomaga Nie miałam jeszcze nigdy okazji testować kokosowego ani tego Sopot SPA. Poza tym ciągle łazi za mną różany balsam Eveline, choć trochę odstrasza pojemność.. I nowe Bielendy kasztanowe i karotenowe, ich miód do ciała.. i Dove Pro Age nie powiem przez kogo
Poza tym chciałabym wreszcie wypróbować jakąś oliwkę do ciała i tu się waham między nową oliwkową a czarną z serii Rebuild Ziai.
A jeszcze przeglądając KWC natknęłam się na mleczko kokosowe i emulsję kakaową Ziai, które mają świetne opinie
I chciałabym to wszystko już teraz, od razu

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja jestem zdecydowanie ciepłolubna i śnieg toleruję tylko w okresie świątecznym. Nie cierpię jak to się potem topi i tworzy breję na chodnikach.
A ja bym chciała śnieg i mróz
Cytat:
Napisane przez sleepy
Ile??? A które? To może wystawię niektórych recenzję i skutecznie zniechęcę

Sama chętnie kupiłabym sobie jakieś masło, mam 5 w użyciu i jak na złość zaczęły być bardzo wydajne i nie chcą się skończyć.
Bardzo proszę, możesz mnie śmiało zniechęcać ale niestety jestem na głodzie i chyba to niewiele pomoże.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 17:09   #1657
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Karolinko, dziękuję za namiar na sklep

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Do zobaczenia jutro
życzę sobie i innym miłych andrzejek
Udanej zabawy


A ja... nie spędzam Andrzejek w żaden sposób. Kiedyś bawiłam się we wróżby z wosku.... ale to było w przedszkolu i wczesnej podstawówce

W ramach Andrzejek poszłam dziś na pocztę i do Rossmanna I w R. koło mnie mają masła Farmony - kusiło mnie strasznie, ale na razie je zostawiłam na półce. Mimo że dzisiaj skończyłam masła słonecznikowe Eveline( dużo się ostatnio smaruję, a co!) Ale leci do mnie masełko Biotherm, to rachunek się wyrównuje
No i.... otworzyli koło mnie Douglasa Mieszkam na takim "za%upiu", że nawet żadnego Rossmanna nie było, ten jeden otworzyli niedawno. A tu teraz Douglas! Dziś w nim byłam, strasznie mały jest, ale i tak się cieszę, bo mogę tam chodzić na spacer dla zdrowia
No i okazało się, że sklep, w którym wg strony Bell sprzedawane są ich kosmetyki, nie istnieje. Więc nowych lakierów jeszcze nie widziałam. Może to i dobrze

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Nie wszystkie to masła, ale wszystkie to smarowidła do ciała no więc kuszą mnie przede wszystkim masła Ziai, a zbliżająca się promocja w SP mi nie pomaga Nie miałam jeszcze nigdy okazji testować kokosowego ani tego Sopot SPA. Poza tym ciągle łazi za mną różany balsam Eveline, choć trochę odstrasza pojemność.. I nowe Bielendy kasztanowe i karotenowe, ich miód do ciała.. i Dove Pro Age nie powiem przez kogo
To kup najpierw Bielendę kasztanową Też mnie interesuje - ze względu na naczynka, ale czekam na jakąś opinię osoby, której ufam :lizus:
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 17:12   #1658
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Nosku, faktycznie sporo masz tych smarowideł na wish-liście. Z Twojej listy miałam jedynie oliwkę Rebuild i emulsję z masłem kakaowym Ziai.

A ja chyba nabrałam rozwagi kosmetycznej - tzn. nie kusi mnie nic z pielęgnacji, nie mam ochoty na eksperymenty (po tych moich ostatnich problemach z cerą cieszę się, że jakoś się unormowało). Nie wiem co się ze mną dzieje.
Owszem, mam swoją wish-listę, ale krok po kroku realizuję ją dopiero po zużyciu tego co mam teraz.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 17:13   #1659
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja... nie spędzam Andrzejek w żaden sposób. Kiedyś bawiłam się we wróżby z wosku.... ale to było w przedszkolu i wczesnej podstawówce
Ja też. Za dziecka owszem bawiłam się w lanie wosku, ale tak na prawdę nie pamiętam ile lat temu ostatni raz to robiłam

Dzisiejszy wieczór spędzę rolnicząc się jak to zwykle w soboty Nałożę na włosy Wax, ogolę nogi i może wymaseczkuję twarz. A potem obejrzę Titanica
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 18:17   #1660
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hej dziewczyny, ja niestety zamiast bawić się w Andrzejki leżę od kilku dni chora w łóżku To na szczęście nie grypa, tylko silne przeziębienie, ale i tak jest beznadziejnie.
Niestety nie dostałam się na te studia doktoranckie o których wam pisałam. Wzięli kogoś, kto ma już jakieś publikacje na swoim koncie, więc jednocześnie dostał więcej punktów w procesie rekrutacji. Jest mi trochę przykro, bo u mnie na uczelni na studiach magisterskich nie ma możliwości publikacji, więc to trochę niesprawiedliwe, że brali takie rzeczy pod uwagę no ale z systemem nie wygram, mówi się trudno. Tak więc nadal szukam wymarzonej pracy, dostałam teraz propozycję pracy przez cały grudzień u siebie na uczelni, a po Nowym Roku mam nadzieję, że może coś ruszy w ofertach...
Jedyną pociechą jest dla mnie fakt, że mam już urządzony nowy pokoik i wreszcie piękną toaletkę na której oczywiście poustawiałam już swoje cuda, hehe
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 18:31   #1661
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Organzzo, dużo zdrówka!
dziękuję bardzo leki na szczęście działają, już się trochę lepiej czuje, nawet kaszel mam mniejszy
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja mam na liście do kupienia 12 maseł i wszystkie mnie strasznie kuszą..
masz potrzeby
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja jestem zdecydowanie ciepłolubna i śnieg toleruję tylko w okresie świątecznym. Nie cierpię jak to się potem topi i tworzy breję na chodnikach. Bardzo chciałabym żeby w tym roku było na tyle sucho abym mogła latać po mieście w moich zamszowych kozakach
ja tak samo poza tym jak jest zimno, to wstrętne choróbska się człowieka czepiają, jest potwornie z komunikacją i w ogóle do niczego

Lizzie, łączę się z Tobą w chorobie mnie już tydzień trzyma
strasznie mi przykro, że jednak się nie udało z wyjazdem bardzo niesprawiedliwie Cię potraktowali.. no ale mam nadzieję, że i tak wyjdzie Ci na dobre
no i gratuluję pokoju i jednocześnie zazdroszczę toaletki pokażesz ją kiedyś?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 18:31   #1662
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja niestety zamiast bawić się w Andrzejki leżę od kilku dni chora w łóżku To na szczęście nie grypa, tylko silne przeziębienie, ale i tak jest beznadziejnie.
Niestety nie dostałam się na te studia doktoranckie o których wam pisałam. Wzięli kogoś, kto ma już jakieś publikacje na swoim koncie, więc jednocześnie dostał więcej punktów w procesie rekrutacji. Jest mi trochę przykro, bo u mnie na uczelni na studiach magisterskich nie ma możliwości publikacji, więc to trochę niesprawiedliwe, że brali takie rzeczy pod uwagę no ale z systemem nie wygram, mówi się trudno. Tak więc nadal szukam wymarzonej pracy, dostałam teraz propozycję pracy przez cały grudzień u siebie na uczelni, a po Nowym Roku mam nadzieję, że może coś ruszy w ofertach...
Jedyną pociechą jest dla mnie fakt, że mam już urządzony nowy pokoik i wreszcie piękną toaletkę na której oczywiście poustawiałam już swoje cuda, hehe
O kurczę, szkoda że Ci się nie udało No, ale faktycznie zasady były niezbyt fair.
PS. Zdrówka życzę

Pisałyście tak o smarowidłach, że aż wlazłam sobie na stronę TBS i mam ochotę na jakieś masło do ciała Najchętniej kupiłabym jakiś świąteczny zestawik 3 małych masełek, były takie w tamtym roku i mam nadzieję, że i w tym coś się pojawi albo już pojawiło (dawno nie byłam i nie widziałam).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 18:35   #1663
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Lizzie, łączę się z Tobą w chorobie mnie już tydzień trzyma
strasznie mi przykro, że jednak się nie udało z wyjazdem bardzo niesprawiedliwie Cię potraktowali.. no ale mam nadzieję, że i tak wyjdzie Ci na dobre
no i gratuluję pokoju i jednocześnie zazdroszczę toaletki pokażesz ją kiedyś?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O kurczę, szkoda że Ci się nie udało No, ale faktycznie zasady były niezbyt fair.
PS. Zdrówka życzę
Dzięki dziewczyny Mam nadzieję, że do poniedziałku trochę kaszel odpuści, bo muszę pojawić się na uczelni.
Organzzo, postaram się zrobić w wolnej chwili i przy dobrym świetle zdjęcia, to wam pokażę swoje cudo
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 18:55   #1664
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja niestety zamiast bawić się w Andrzejki leżę od kilku dni chora w łóżku To na szczęście nie grypa, tylko silne przeziębienie, ale i tak jest beznadziejnie.
Niestety nie dostałam się na te studia doktoranckie o których wam pisałam. Wzięli kogoś, kto ma już jakieś publikacje na swoim koncie, więc jednocześnie dostał więcej punktów w procesie rekrutacji. Jest mi trochę przykro, bo u mnie na uczelni na studiach magisterskich nie ma możliwości publikacji, więc to trochę niesprawiedliwe, że brali takie rzeczy pod uwagę no ale z systemem nie wygram, mówi się trudno. Tak więc nadal szukam wymarzonej pracy, dostałam teraz propozycję pracy przez cały grudzień u siebie na uczelni, a po Nowym Roku mam nadzieję, że może coś ruszy w ofertach...
Jedyną pociechą jest dla mnie fakt, że mam już urządzony nowy pokoik i wreszcie piękną toaletkę na której oczywiście poustawiałam już swoje cuda, hehe
O, Elu, przykro mi, że się nie udało i jeszcze w dodatku jesteś chora Ale fajnie, że masz co robić na uczelni - może tam się zdecydujesz na doktorat jednak
No i super, że się remont skończył! Mam nadzieję, że na pocieszenie chociaż EDMki szybko dojdą
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Organzzo, postaram się zrobić w wolnej chwili i przy dobrym świetle zdjęcia, to wam pokażę swoje cudo
A tam światło! Rób zdjęcia


Maaadziu, jak tu wpadniesz, mogłabyś mi napisać, jak Ci się sprawuje masło/balsam Biotherm? Coś czuję, że leci do mnie takie samo i nie mogę się już doczekać!
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 19:10   #1665
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
O, Elu, przykro mi, że się nie udało i jeszcze w dodatku jesteś chora Ale fajnie, że masz co robić na uczelni - może tam się zdecydujesz na doktorat jednak
No i super, że się remont skończył! Mam nadzieję, że na pocieszenie chociaż EDMki szybko dojdą
Ooo, fajnie by było, jakby doszły w tym tygodniu. A na doktorat na uczelni nie mam szans, mój zakład już nie istnieje, inne zakłady w których były miejsca to zupełnie nie moja dziedzina więc raczej z doktoratu już zrezygnuję. Wciąż mam nadzieję, że uda się znaleźć w końcu jakąś ciekawą ofertę pracy, gdzie mnie zechcą


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A tam światło! Rób zdjęcia
W tym sęk że mam tak dupny aparat, że jak nie ma dobrego światła to mało co widać. Poza tym pokój jeszcze nie jest dokończony, brakuje kilku drobiazgów, więc jak już będzie wszystko na swoim miejscu na pewno porobię zdjęcia
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 19:24   #1666
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ooo, fajnie by było, jakby doszły w tym tygodniu. A na doktorat na uczelni nie mam szans, mój zakład już nie istnieje, inne zakłady w których były miejsca to zupełnie nie moja dziedzina więc raczej z doktoratu już zrezygnuję. Wciąż mam nadzieję, że uda się znaleźć w końcu jakąś ciekawą ofertę pracy, gdzie mnie zechcą
Znajdziesz. Ja też znajdę Obie znajdziemy super prace i będziemy miały za dużo pieniędzy

Ale najpierw muszę skończyć liczenie do mgr
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:01   #1667
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dziewczęta rozesłałam Wam ponownie zaproszenia do NK

Elu przykro mi, że nie poszło po Twojej myśli Wykuruj się przede wszystkim i nie zamartwiaj niczym!

kochanie póki co na początku listy jest Ziaja
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:27   #1668
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziewczęta rozesłałam Wam ponownie zaproszenia do NK

[...]

kochanie póki co na początku listy jest Ziaja
Przyjęłam Dziękuję, choć profil bez zdjęć nie wygląda najlepiej, musisz jakieś dodać... na przykład swoich zbiorów
A po co Ci Ziaja! Chociaż ja miałam tylko masło waniliowe i muszę przyznać, że było całkiem fajne - miałam wrażenie, że smaruję się budyniem (który na szczęście szybko się wchłaniał). W sumie to nie wiem, czemu do niego nie wróciłam nigdy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:37   #1669
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X


ja dziś cały dzień w szkole, ale na szczęście TŻ po mnie przyjechał, to nie musiałam chodzić w ciemnościach i tłuc się busem. jutro znów muszę wstać o 6 to nici z Andrzejek poszliśmy tylko na tortillę.
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Biorę je na 100 %
Seria planet spa avonu jest rewelacyjna, bardzo mi odpowiadają te kosmetyki, no może nie wszystkie ale jest wiele perełek, a wśród maseczek jest maska błotna, bardzo ją lubie bo dobrze oczyszcza, skóra jest taka gładka, matowa, aksamitna po niej
Ja też uwielbiam maseczki PS z Avonu, ale błotna to mój nr 1! już używam kolejną tubkę a w zapasie stoi jeszcze 1.

Co do bielizny to kiedys nad morzem kupiłam 2 staniki za 20zł każdy-nowiutkie, rozmiary idealne, jeden to właśnie Esotiq a drugi to czerwony henderson, ale nie żaden bawełniany sportowy tylko śliczny, wyprofilowany, idealnie zbiera piersi, no cudo! Gdybym gdzies spotkała taki biały i czarny to od razu kupuję! To są moje ulubione. szkoda tylko, że nigdzie nie mogę dostać u mnie tej bielizny Esotiq
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Nie wszystkie to masła, ale wszystkie to smarowidła do ciała no więc kuszą mnie przede wszystkim masła Ziai, a zbliżająca się promocja w SP mi nie pomaga Nie miałam jeszcze nigdy okazji testować kokosowego ani tego Sopot SPA. Poza tym ciągle łazi za mną różany balsam Eveline, choć trochę odstrasza pojemność.. I nowe Bielendy kasztanowe i karotenowe, ich miód do ciała.. i Dove Pro Age nie powiem przez kogo
Poza tym chciałabym wreszcie wypróbować jakąś oliwkę do ciała i tu się waham między nową oliwkową a czarną z serii Rebuild Ziai.
A jeszcze przeglądając KWC natknęłam się na mleczko kokosowe i emulsję kakaową Ziai, które mają świetne opinie
I chciałabym to wszystko już teraz, od razu
Pokaźna masz wish listę
Możliwe, że przeze mnie, bo ja kilka razy się bardzo zachwycałam Pro Age, to najlepsze masło jakie miałam kiedykolwiek i nawet dodałam je do KWC
zawsze je będę zachwalać, to mój nr 1wśród smarowideł!

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No i super, że się remont skończył! Mam nadzieję, że na pocieszenie chociaż EDMki szybko dojdą
No właśnie, a kiedy można sie mniej więcej ich spodziewać? Juz się nie mogę doczekać!

Lizzie, przykro mi, że nie wyszło z doktoratem trzymam kciuki za dobrą pracę

dziś sie usmiałam z TZta, bo oznajmił, że musi sobie oczyscić cerę, zasiadł przed moją big-półką kosmetyczną i przetarł twarz tonikiem z kwasami dermiki, potem posmarował się babydreamem i uznał, ze go piecze (co by nie położył to zawsze mówi, ze piecze)ale mówił, ze jak piecze to działaw ogóle mi tam grzebał i nie wiedział co jest co, zalotka, przyglądał sie pasiaczkowi essence i powiedział tylko uuu niemieckie!
Potem chciał smarować twarz dove pro age, ale powiedziałam, ze to do ciała to odłożył-ale uznał, że pięknie pachnie
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 22:15   #1670
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
No właśnie, a kiedy można sie mniej więcej ich spodziewać? Juz się nie mogę doczekać!

Lizzie, przykro mi, że nie wyszło z doktoratem trzymam kciuki za dobrą pracę

dziś sie usmiałam z TZta, bo oznajmił, że musi sobie oczyscić cerę, zasiadł przed moją big-półką kosmetyczną i przetarł twarz tonikiem z kwasami dermiki, potem posmarował się babydreamem i uznał, ze go piecze (co by nie położył to zawsze mówi, ze piecze)ale mówił, ze jak piecze to działaw ogóle mi tam grzebał i nie wiedział co jest co, zalotka, przyglądał sie pasiaczkowi essence i powiedział tylko uuu niemieckie!
Potem chciał smarować twarz dove pro age, ale powiedziałam, ze to do ciała to odłożył-ale uznał, że pięknie pachnie
no jakby dobrze poszło to nawet w najbliższym tygodniu. Ale to wariant najbardziej optymistyczny - czyli bardzo sprawna praca poczty (co niestety nie zawsze się zdarza ). Też się nie mogę doczekać! I mam nadzieję, że listonosz przyjdzie jak tylko ja będę w domu... Bo czekam na 6 () paczek teraz i rodzice by się trochę zdziwili, gdyby zobaczyli to wszystko

A TŻ uroczy Ja nie wiem, czy mężczyźni są naprawadę tak onieśmieleni kosmetykami, czy udają - że zachowują się przy tym jak dzieci? :myśli:
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:06   #1671
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Znajdziesz. Ja też znajdę Obie znajdziemy super prace i będziemy miały za dużo pieniędzy

Ale najpierw muszę skończyć liczenie do mgr
Haha, nadmiar pieniędzy na razie mi nie grozi Fajnie będzie, jak znajdę cokolwiek w swoim zawodzie.
Trzymam kciuki za twoją magisterkę

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziewczęta rozesłałam Wam ponownie zaproszenia do NK

Elu przykro mi, że nie poszło po Twojej myśli Wykuruj się przede wszystkim i nie zamartwiaj niczym!
Zaproszenie przyjęte

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Lizzie, przykro mi, że nie wyszło z doktoratem trzymam kciuki za dobrą pracę
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 01:01   #1672
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Może nie będzie tak źle, choć domyślam się, że zajęcia o takiej porze, gdy jest już ciemno muszą być męczące
Ja niestety mam tak kilka razy w tygodniu.

Hej dziewczyny. Dziękuję za życzenia wszystkim, które pamiętały.

Nie odzywam się, bo trochę zakręcone jest u mnie wszystko ostatnio, i jakoś wyjątkowo podoba mi się "życie bez internetu", już zapomniałam jak to jest czytać po 300 stron fajnej książki dziennie.

Kosmetycznie nie grzeszę, nowe lakiery GW Bell mi się nie podobają.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 07:03   #1673
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Witam po niesłychanie długiej przerwie

Mialam ostatnio tyle rzeczy na glowie i zajec ze ciezko mi bylo znalezc czas dla siebie

Oczywiscie kosmetykowo przybylo Pojawilo sie sporo kosmetykow o zapachu "świat"-uwielbiam je;czekam na nie caaaaaly rok Niestety moje "świeteczne" kosmetyki kupione do tej pory nie pachan tak jakbym chciala

-antyperspirant garniera-zobaczymy jak sie sprawdzi, zawsze kupowalam rexone ale postanowilam wyprobowac ten nowy minerlny.

-krem do stop oriflame Winter Nights z kardamonem-szczerze mowiac myslalam ze zapach bedzie bardziej "świąteczny" ale sam krem nie jest zly

-balsam do ciala Tołpa

-żel pod prysznic z YR z seri swiatecznej o zapachu mandarynki z chyba bergamotka-sama mandarynka ładnie pachnie ale potem wyczuwa sie jakis dziwny zapach w tym zelu i mi on osobiscie srednio pasuje

-jako gratis w YR dostalam tusz do rzes, niezly ale ja kocham moj collosal

-mleczko kwiatowe do demakijazu YR

-maseczka do włosów Hello hydration z Herbal Essences-jest niezmiemska! Boso pachnie przede wszytskim i swietnie dziala-jak narazie- na moje włosy

Chyba tyle

Poza tym zastanawiam sie nad kupnem podkladu, zawsze kupuje pure minerals z Maybelline ale nie wiem czy nie skusze sie na rimmel.... Jestem zachwycona lakierem, odzywka i szminka z rimmel i chyab tam mu szanse jeszcze w innej dziedzinie

Przeczytalam tez "Dom nad rozlewiskiem"-i szczerze mowiac nie przypadl mi do gustu.

Ok, zmykam czytac te miliony stron naprodukowanych przez Was podczas mojej nieobecnosci

isa Świetne zakupy! Maialm upatrzony podobny zegarek w Stradivariusie tylko ze zmaiast paska mial mnostwo łańcuszkow Niestety za dlugo sie zastanawialm i ktos mi go sprzatnal Ja cos nie moge ostatnio nosic kolczykow-bardzo bola mnie uszy i bardzo mnie to denerwuje bo uwielbiam kolczyki
__________________
F. Herbert Diuna

Edytowane przez ewwwa
Czas edycji: 2009-11-29 o 07:07
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 07:51   #1674
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X


Wstałam dziś lekko przeziębiona, mam katar i w gardle mnie drapie, ech Znów muszę się nafaszerować lekami, bo jutro muszę być w pracy w stuprocentowej formie - jutro jest ostatni dzień naszego projektu i trzeba całą papierologię wysłać.
Od wtorku za to zostajemy z koleżanką tylko we 2 w firmie, bo pozostałe 2 dziewczyny już nie będą pracowały. Ciekawa jestem jak to będzie, coś czuję, że to ja będę musiała przejąć sekretariat

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziewczęta rozesłałam Wam ponownie zaproszenia do NK
Zaakceptowałam

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość

dziś sie usmiałam z TZta, bo oznajmił, że musi sobie oczyscić cerę, zasiadł przed moją big-półką kosmetyczną i przetarł twarz tonikiem z kwasami dermiki, potem posmarował się babydreamem i uznał, ze go piecze (co by nie położył to zawsze mówi, ze piecze)ale mówił, ze jak piecze to działaw ogóle mi tam grzebał i nie wiedział co jest co, zalotka, przyglądał sie pasiaczkowi essence i powiedział tylko uuu niemieckie!
Potem chciał smarować twarz dove pro age, ale powiedziałam, ze to do ciała to odłożył-ale uznał, że pięknie pachnie


Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
isa Świetne zakupy! Maialm upatrzony podobny zegarek w Stradivariusie tylko ze zmaiast paska mial mnostwo łańcuszkow Niestety za dlugo sie zastanawialm i ktos mi go sprzatnal Ja cos nie moge ostatnio nosic kolczykow-bardzo bola mnie uszy i bardzo mnie to denerwuje bo uwielbiam kolczyki
Widziałam ten zegarek, w Bonarce było ich jeszcze sporo
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 08:02   #1675
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja niestety zamiast bawić się w Andrzejki leżę od kilku dni chora w łóżku To na szczęście nie grypa, tylko silne przeziębienie, ale i tak jest beznadziejnie.
Niestety nie dostałam się na te studia doktoranckie o których wam pisałam. Wzięli kogoś, kto ma już jakieś publikacje na swoim koncie, więc jednocześnie dostał więcej punktów w procesie rekrutacji. Jest mi trochę przykro, bo u mnie na uczelni na studiach magisterskich nie ma możliwości publikacji, więc to trochę niesprawiedliwe, że brali takie rzeczy pod uwagę no ale z systemem nie wygram, mówi się trudno. Tak więc nadal szukam wymarzonej pracy, dostałam teraz propozycję pracy przez cały grudzień u siebie na uczelni, a po Nowym Roku mam nadzieję, że może coś ruszy w ofertach...
Jedyną pociechą jest dla mnie fakt, że mam już urządzony nowy pokoik i wreszcie piękną toaletkę na której oczywiście poustawiałam już swoje cuda, hehe
ELu, bardzo mi przykro , że nie wyszło Ale pamiętaj, że zawsze wszystko dzieje się po coś Jestem pewna, że tu na miejscu też wszystko się ułoży !

I zdrowiej
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Maaadziu, jak tu wpadniesz, mogłabyś mi napisać, jak Ci się sprawuje masło/balsam Biotherm? Coś czuję, że leci do mnie takie samo i nie mogę się już doczekać!
Mam to masełko Ale na razie tylko testowałam, czeka grzecznie w zapasach Ma świezy, cytrusowy zapach i bogatą (ale nie tłustą) konststencję. Zapowiada się fajnie

U mnie ostatnio trochę rzeczy się dzieje, trzymajcie kciuki, żeby wszystko wyszło Poza tym kosmetycznie jestem JUŻ grzeczna Poszalałam ostatnio trochę kolorówkowo na tru Ale teraz ostro oszczędzam, bo niedługo szykują mi się dwa wyjazdy no i Święta idą.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 08:07   #1676
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

isa ja tez jestem przeziebiona Musze wybrac sie do Bonarki! Prawie wszyscy moi znajomi juz byli a ja nie
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 08:17   #1677
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
isa ja tez jestem przeziebiona Musze wybrac sie do Bonarki! Prawie wszyscy moi znajomi juz byli a ja nie
Bonarka całkiem fajna jest, przytulniejsza niż Krakowska jak dla mnie
Poza tym mam wrażenie, że w sklepach ciuchy jeszcze nie są bardzo przebrane np. w Stradim i NY wszystko było ładnie poukładane a jak wpadłam do NY w Krakowskiej to tam już mnóstwo ciuchów walało się po ziemi.

EDIT: Widziałyście ten płyn micelarny Ziaji? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-33883-rec-357507.htm To jakaś nowość?
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2009-11-29 o 08:19
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 08:37   #1678
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

isa Własnie wszysyc mowia to o Bonarce Dlatego musze sie tam wybrac Mnie G. Krakowska zaczela denerwowac, nie znosze przepychac sie i obijac sie o ludzi Do rossmanna w krakowskiej nie chodze wlasnie przez to-wole podjechac na florianska czy pod Bagatele. Jedeny minus to to ze do Bonarki mam daaaaleko a tego płynu ziaja nie widzialam nigdzie
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 08:39   #1679
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ten micel jest tylko w Rossmannach, to bardzo świeża nowość
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 08:49   #1680
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Isa, bardzo ładne te ostatnie kolczyki, takie kolorowe. Co do różanego micelka Ziai, to ja widziałam całą serię różaną. To jest seria dostępna wyłącznie w Rossmannie - wydaje mi się, że ceny też są przez to dużo wyższe niż normalnie (micel, mleczko, peeling do twarzy niecałe 12zł). Wypróbowałam już saszetkową maseczkę - całkiem fajna. Może skuszę się jeszcze na micel, ale to za jakiś czas bo póki co mam produkty do demakijażu.
aaa, całą serię możesz sobie obejrzeć na stronie Ziai.

lizzie, strasznie mi przykro, że jednak Cię nie przyjęli i z wyjazdu nici. Mam nadzieję, że wkrótce znajdziesz interesującą ofertę pracy.

luskap, świetny ten Twój TŻ.

Jestem potwornie zła, bo wczoraj przyszły wyniki z jednego kolokwium, zależało mi żeby zaliczyć to w pierwszym podejściu, ale nie wyszło. Tyle się uczyłam, jak się okazało byłam na granicy zaliczenia. We wtorek mamy pisać drugi raz, więc zaraz zabieram się do nauki.
W nagrodę za ciężką pracę (oczywiście, jak wyrobię ze wszystkim do świąt) chcę sobie sprawić paletę neutralną z CS, jakieś pędzelki i olejek z TBS jeżeli pojawi się w sklepach. To będzie moja motywacja.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.