Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-28, 09:49   #4411
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
nat mam nadzije, że chociaż udało się skończyć projekt a po wizycie na agorze...idź spać
czesc emanku wlasnie sie robi ostatni obrazek i lece na laiki a potem spaaaaaac och jak ja lubie spac

jakby co to zapraszam na kawe/herbate jeszcze jakis czas bede na nogach
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 09:53   #4412
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
czesc emanku wlasnie sie robi ostatni obrazek i lece na laiki a potem spaaaaaac och jak ja lubie spac

jakby co to zapraszam na kawe/herbate jeszcze jakis czas bede na nogach
się robi ale gala kai zaxari parakalo
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 10:31   #4413
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hej dziewczynki ;* mam nadzieję że żadnego lania nie dostane za nieobecność chociaz wiem ze mi sie nalezy ale ostatnio tyle sie u mnei dzieje ze nei wiem w co rece wsadzic tak wiec najwazniejsza chyba i najbardziej radosna rzecz to MAM PRACE!!!! pracuje w firmie Siemens jakos pracownik biurowy, odbieram poczte, telefony, chodze na poczte wyslac listyc czy paczki. Mam nadzieje ze teraz to uz z praca moze byc tylko lepiej po drugie Piotr- facet z ktorym sie spotykałam w wakacje, nasza znajomosc sie zaciesnila nie mowie od razu o nie wiem czym. Ale w wakacje tylko sie spotykalismy a teraz to juz sa spotkania takie hmmm po prostu czuje ze on mnie traktuje nie tylko jak kumpele next-> moja szkola mnie dobije. place kupe kasy za studia i ciagle odwoluja nam jakies zajecia, i jak ja potem mam isc na magistra na jakis uniwerek skoro niby bede miec licencjat ale nie bede umiala nic? bo w takim tempie to ja za wiele sie nei naucze a pozatym święta za niedlugo, juz w sumie zyje swietami, przegladam stronki o tematyce bozonarodzeniowej, molestuje babule zeby nauczyla mnie dziergac to bym sobie jakies ozdobki wydziergala albo zrobila na szydelku a Wy jak zwykle nie próżnujecie nataliaaa mam nadzieje ze jeszcze nie spisz i wpadne moge wpasc na akwuche? chyba ze emanko bedzie laskawa eeeh no i smutno tez musi byc jest sobota andrzejkowa a ja siedze z dupskiem w domu bo nie mam z kim gdzie wyjsc piotrek juz tydzien temu mi mowil ze idzie z kolegami gdzies sie zabawic, nie zaproponowal mi czy chce isc z nim. bo w sumie troszke to do dupy jest wyjscie bo: on mieszka w bedzinie a ja w katowicach. on jak wypije to nie bedzie jak mnie mial odwiezc do domu. A nawet jak by mi zaproponowal zebym u niego spala to ja bym nei chciala bo nie znam jego rodzicow a nie chce zrobic z siebie nie wiem co, zeby poznali mnie na kacu jak spalam u ich synusia no ale jakos dam rade moze zrobie sobei andrzejkowy wieczor pieknosci? wiecie dłuuugi prysznic, komplet maseczek, peelingów i innych piękności taak to dobry pomysl a potem pedikir i manikir z pewnoscia sie jeszcze odezwe buziaki
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 11:48   #4414
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Malaja
jak dla mnie Twoje włoski też są raczej ciemnym blondem niz brązem.
Szczerze, to ja spodziewałam sie, ze jeszcze ciemniejszy Ci wyjdzie- jestem mile zaskoczona.
Jeszcze raz jak sprobujesz, jak piszesz przed swiętami to mysle, że juz bedziesz miec to, o czym myślałas...

no i Ehinoo....wow. pięknie Ci to wyszło!Jeszcze na dodatek są takie lśniące...cudne!!
Ja osobiscie ze wzgledu na długosc nie prostuję, ale naturalne mam proste, wiec nigdy tego nie robiłam, a zawsze mi sie ludzie pytali czy prostuję. wolałabym miec słodkie loczki. :P
natomiast oja siostra tez jest chora na prostowanie.
Powiedz mi Ehino, droga taka impreza, jesli nawet sie zamawia na ebay'u takie kosmetyki?

Modzianka
Gratuluję nowej pracy! no i zycze powodzenia z nowym mężczyzną...



ja sie zaraz za jakies sprzątanie biore. weekend nie zapowiada mi się ekscytująco, bo nie mam totalnie kasy na nic. moi znajomi wychodza teraz na imprezy ostatkowo- andrzejkowe a ja pewnie zostaje z moim komputerem. Powinnam go nazwac "TZ". :P
a poza tym dalej mam jakiś depresyjny humor, mimo że S. jakos bardziej sie stara.

aaaa
i nowina z ostatniej chwili
pojęcia nie mam skąd się to mojej mamie wzięło. Odkąd nie pracuje ma dziwne pomysły. Wymyśliła, ze moze jak będę miec przerwę miedzysemestralną, może bym popatrzyła na ceny lotów..i ....moze bym ją zabrała do Paryża.
bo....ona tam nie była, aaa no i w koncu S. chciałaby osobiście poznac.
mam nadzieje, ze ona tylko tak majaczy z rana.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 17:15   #4415
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hej Mieszadełka

wróciłam z zajęć - właściwie to miałam dziś tylko inaugurację i jeden wykład - od 9:30 do 15:00!w sumie nie był taki nudny, ale ludzie - masakra!siedzieli sami po kątach, ja zagadałam 2 dziewczyny, ale jaka trudna rozmowa z nimi była, niechętnie w ogóle gadały, musiałam na siłę podtrzymywać rozmowę.chciałam z nimi chodzić na przerwę, to jedna wkładała płaszcz i uciekała(podobno do drugiego budynku akademii) a druga wisiała na telefonie.zagadałam więc na przerwie inną, jakaś starszą babkę, ale ta chciała rozmawiać o obrotach mojej firmy ja nie wiem, ludziom chyba już nie zależy na zwieraniu nowych znajomości...
ludzie różni - nawet zupełnie starsi są na zajęciach(pewnie pracownicy banków)..jutro znowu na zajęcia, ale nie chce mi się zupełnie...co innego, gdybym poznała kogoś fajnego....

Ehino
- gdy chodziłam jeszcze do liceum, dzwoniłam do salonów fryzjerskich i pytałam się, czy robią trwałą na proste włosy, ale ta metoda w ogóle nie była jeszcze znana.moje włosy duuużo przeszły, w liceum non stop je prostowałam, ale prostownice nie były jeszcze wtedy powszechne.prostowałam je na szczotce, i tak się skręcały po jakimś czasie...raz poszłam do salonu wyprostować je prostownicą i oglądałam się we wszystkich witrynach sklepowych, tak mi się podobały
teraz wiem, że dobrze, że mam loki, bo moje włosy są cieńkie i gdybym nie miała loków, marnie by wyglądały.zniszczyłam je też rozjaśnianiem(rozjaśniam tak już od 7 lat)i wydaje mi się, ze jest ich mniej niż kiedyś.dlatego nie zdecydowałabym się teraz na trwałe prostowanie, chociaż kiedyś o tym marzyłam i chociaż nadal uwielbiam proste włosy.
a jak Twoje włoski, dobrze się trzymają?

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość

ja sie zaraz za jakies sprzątanie biore. weekend nie zapowiada mi się ekscytująco, bo nie mam totalnie kasy na nic. moi znajomi wychodza teraz na imprezy ostatkowo- andrzejkowe a ja pewnie zostaje z moim komputerem. Powinnam go nazwac "TZ". :P
a poza tym dalej mam jakiś depresyjny humor, mimo że S. jakos bardziej sie stara.

słuchaj, ja też jestem sama, o andrzejkowej imprezie nawet nie marze!pamiętam dobre czasy, kiedy w akademiku na słowacji urządzałam sobie z koleżankami andrzejkowe wróżby, lanie wosku, przekłuwanie serc, wyścigi butów...te czasy już nie wrócą

aaaa
i nowina z ostatniej chwili
pojęcia nie mam skąd się to mojej mamie wzięło. Odkąd nie pracuje ma dziwne pomysły. Wymyśliła, ze moze jak będę miec przerwę miedzysemestralną, może bym popatrzyła na ceny lotów..i ....moze bym ją zabrała do Paryża.
bo....ona tam nie była, aaa no i w koncu S. chciałaby osobiście poznac.
mam nadzieje, ze ona tylko tak majaczy z rana.
a może to dobry pomysł?mama by na tym skorzystała no i Ty!w końcu mogłabyś pogadać z S. w cztery oczy!i wszystko mu wygarnąć!-ubrałabyś się w coś ekstra, tak, żeby mu oczy wyszły z orbit!
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 17:31   #4416
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
hej Mieszadełka

wróciłam z zajęć - właściwie to miałam dziś tylko inaugurację i jeden wykład - od 9:30 do 15:00!w sumie nie był taki nudny, ale ludzie - masakra!siedzieli sami po kątach, ja zagadałam 2 dziewczyny, ale jaka trudna rozmowa z nimi była, niechętnie w ogóle gadały, musiałam na siłę podtrzymywać rozmowę.chciałam z nimi chodzić na przerwę, to jedna wkładała płaszcz i uciekała(podobno do drugiego budynku akademii) a druga wisiała na telefonie.zagadałam więc na przerwie inną, jakaś starszą babkę, ale ta chciała rozmawiać o obrotach mojej firmy ja nie wiem, ludziom chyba już nie zależy na zwieraniu nowych znajomości...
ludzie różni - nawet zupełnie starsi są na zajęciach(pewnie pracownicy banków)..jutro znowu na zajęcia, ale nie chce mi się zupełnie...co innego, gdybym poznała kogoś fajnego....
no to nie za fajnie...ale może jeszcze spotkasz kogoś fajnego
a co do wróżb...to przez całą podstawówkę na andrzejki mieliśmy wyscigi butów...i kto wygrywał??? ja i co??? i nie zmieniłam stanu cywilnego
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 17:46   #4417
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
no to nie za fajnie...ale może jeszcze spotkasz kogoś fajnego
a co do wróżb...to przez całą podstawówkę na andrzejki mieliśmy wyscigi butów...i kto wygrywał??? ja i co??? i nie zmieniłam stanu cywilnego
wiesz co, chyba mi to już zwisa, człowiek się za bardzo stara, a nie warto.chyba powinnam do tego podejść tak jak pozostali - jestem tam tylko, żeby zdobyć wiedzę i tyle.
he, a ja nigdy nie wyrywałam i zgadza się
chodzi mi po głowie piosenka Michela Jacksona "This is it" -jest super http://www.youtube.com/watch?v=p6hC6...eature=related
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 20:21   #4418
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cześć Mieszadełka

Troszkę mnie tu nie było, ale wiadomo, z przyczyn wagi wyższej. Wszystko już dobrze ... w Polsce było ... smutno, ale zarazem przyjemnie spotkać całą rodzinę, szkoda tylko, że takie okazje jak pogrzeb jedynie spouchwalają całą rodzinę! Cóż, jest OK, wróciłam ...
Własnie pakuję tobołki, pękła mi w szwach waliza ... więc TŻet poleciał do znajomego po jakąś awaryjną, hehe ... i ... jutro INDIE ! Trzymajcie mocno kciuki
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 20:46   #4419
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Cześć Mieszadełka

Troszkę mnie tu nie było, ale wiadomo, z przyczyn wagi wyższej. Wszystko już dobrze ... w Polsce było ... smutno, ale zarazem przyjemnie spotkać całą rodzinę, szkoda tylko, że takie okazje jak pogrzeb jedynie spouchwalają całą rodzinę! Cóż, jest OK, wróciłam ...
Własnie pakuję tobołki, pękła mi w szwach waliza ... więc TŻet poleciał do znajomego po jakąś awaryjną, hehe ... i ... jutro INDIE ! Trzymajcie mocno kciuki
fajnie, że wyjazd jednak dojdzie do skutku
życzę udanego pobytu w Indiach
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:43   #4420
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
amoura dziękuje.

Jak czytam o tej twojej pracy, to sobie mysle ze super jest!Taka rozwojowa, wiecznie sie cos dzieje, z ludzmi kontakt.Robisz rozne rzeczy,a nie w kolko to samo.
Szkoda tylko,ze pieniazki male.

Praca dosc fajna, poznaje duzo nowych ludzi, ucze sie wielu rzeczy. W tym tygodniu bede ubierac choinki i dekorowac zamek na swieta

kasia, od glowy sa ciut jasniejsze mi sie wydaje, ale zawsze tak wychodzi.Generalnie, nie ma duzej roznicy pomiedzy gora a dolem, jest ona stonowana i niezauwazalna Robilam odcieniem 8304 "sloneczny miód"

Wiesz ze ja bardzo chcialam taki kolor jaki ty masz teraz? tylko nigdy mi taki nie wyszedl

Kurcze, wam sie tak podoba, a ja jestem wkurzona,ze dalej sa "brazowe".
Przed swietami ponowie próbe, nie wiem tylko czy tym Castingiem, czy czyms mocniejszym od L'oreala.

co do second handu, to tak szczesciara ze mnie, ale w tym akurat second nie szczescie jest potrzebne a refleks, czujność i uiejętność "rozpychania sie".
Jak jest towar to caly sklep jest zawalony ludzmi i trzeba byc naprawde dobrym w chwytaniu rzeczy by miec cos fajnego.Bo 70% towaru to lipa a 30% to perełki.Trzeba umiec szukac.Generalnie prawo dzungli.wogole masakra tam jest. Ludzie czesto lamią wieszaki hehe
smieje sie z kolezanka ze jakby ktos z boku zobaczyl tych ludzi rzucajacych sie na ciuchy to by pomyslal "wariaci!".
Ale ja sie juz przywyczailam do tych "przepychanek" mozna zawrzec ciekawe znajomosci, bo ciagle chodza te same osoby

Ja tez bardzo lubie lumpy- i ta atmosfere grzebania, polowania

wyslalam przed chwila mms'a tz'owi ze swoim zdjeciem i mowi,ze sie nie moze napatrzec ( jeszcze z przed farbowania). Zachowuje sie tak jakby nie wiedzial z kim jest

hehe moj tz tez tak ma
sweety, wenedko napewno sie cieszycie na powrót do Polandu
Tez bym sie cieszyla, bo napewno teskni sie niesamowicie.Juz sobie siebie wyobrazam!
Uwielbiam wtedy kupowac bliskim prezenty!
Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
hej dziewczynki ;* mam nadzieję że żadnego lania nie dostane za nieobecność chociaz wiem ze mi sie nalezy ale ostatnio tyle sie u mnei dzieje ze nei wiem w co rece wsadzic tak wiec najwazniejsza chyba i najbardziej radosna rzecz to MAM PRACE!!!! pracuje w firmie Siemens jakos pracownik biurowy, odbieram poczte, telefony, chodze na poczte wyslac listyc czy paczki. Mam nadzieje ze teraz to uz z praca moze byc tylko lepiej po drugie Piotr- facet z ktorym sie spotykałam w wakacje, nasza znajomosc sie zaciesnila nie mowie od razu o nie wiem czym. Ale w wakacje tylko sie spotykalismy a teraz to juz sa spotkania takie hmmm po prostu czuje ze on mnie traktuje nie tylko jak kumpele next-> moja szkola mnie dobije. place kupe kasy za studia i ciagle odwoluja nam jakies zajecia, i jak ja potem mam isc na magistra na jakis uniwerek skoro niby bede miec licencjat ale nie bede umiala nic? bo w takim tempie to ja za wiele sie nei naucze a pozatym święta za niedlugo, juz w sumie zyje swietami, przegladam stronki o tematyce bozonarodzeniowej, molestuje babule zeby nauczyla mnie dziergac to bym sobie jakies ozdobki wydziergala albo zrobila na szydelku a Wy jak zwykle nie próżnujecie nataliaaa mam nadzieje ze jeszcze nie spisz i wpadne moge wpasc na akwuche? chyba ze emanko bedzie laskawa eeeh no i smutno tez musi byc jest sobota andrzejkowa a ja siedze z dupskiem w domu bo nie mam z kim gdzie wyjsc piotrek juz tydzien temu mi mowil ze idzie z kolegami gdzies sie zabawic, nie zaproponowal mi czy chce isc z nim. bo w sumie troszke to do dupy jest wyjscie bo: on mieszka w bedzinie a ja w katowicach. on jak wypije to nie bedzie jak mnie mial odwiezc do domu. A nawet jak by mi zaproponowal zebym u niego spala to ja bym nei chciala bo nie znam jego rodzicow a nie chce zrobic z siebie nie wiem co, zeby poznali mnie na kacu jak spalam u ich synusia no ale jakos dam rade moze zrobie sobei andrzejkowy wieczor pieknosci? wiecie dłuuugi prysznic, komplet maseczek, peelingów i innych piękności taak to dobry pomysl a potem pedikir i manikir z pewnoscia sie jeszcze odezwe buziaki
No to widze ze trzeba zyczyc ci powodzenia ze...znajomym

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
hej Mieszadełka

wróciłam z zajęć - właściwie to miałam dziś tylko inaugurację i jeden wykład - od 9:30 do 15:00!w sumie nie był taki nudny, ale ludzie - masakra!siedzieli sami po kątach, ja zagadałam 2 dziewczyny, ale jaka trudna rozmowa z nimi była, niechętnie w ogóle gadały, musiałam na siłę podtrzymywać rozmowę.chciałam z nimi chodzić na przerwę, to jedna wkładała płaszcz i uciekała(podobno do drugiego budynku akademii) a druga wisiała na telefonie.zagadałam więc na przerwie inną, jakaś starszą babkę, ale ta chciała rozmawiać o obrotach mojej firmy ja nie wiem, ludziom chyba już nie zależy na zwieraniu nowych znajomości...
ludzie różni - nawet zupełnie starsi są na zajęciach(pewnie pracownicy banków)..jutro znowu na zajęcia, ale nie chce mi się zupełnie...co innego, gdybym poznała kogoś fajnego....
Mysle ze kogos fajnego uda ci sie znalezc... Pewnie dzisiaj wszyscy byli tacy troche zagubieni
Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Cześć Mieszadełka

Troszkę mnie tu nie było, ale wiadomo, z przyczyn wagi wyższej. Wszystko już dobrze ... w Polsce było ... smutno, ale zarazem przyjemnie spotkać całą rodzinę, szkoda tylko, że takie okazje jak pogrzeb jedynie spouchwalają całą rodzinę! Cóż, jest OK, wróciłam ...
Własnie pakuję tobołki, pękła mi w szwach waliza ... więc TŻet poleciał do znajomego po jakąś awaryjną, hehe ... i ... jutro INDIE ! Trzymajcie mocno kciuki
Udanego wyjazdu zycze i zrob duuuuuuuuuuuuuzo zdjec


Towarzysto szkoleniowe bylo malo imprezowe i szybko dzisiaj skonczylam- wiec zamiast 18 h bylo 14 generalnie calkiem sympatycznie bylo, troche pracy ale nie zmeczylam sie za bardzo. Jedynie stresujace bylo to ze przyjechala szefowa z corkami a to baaaaardzo wymagajace osoby i czulam sie jak na cenzurowanym
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:44   #4421
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Margotka - bawcie sie dobrze! (zróbcie masę zdjęć!) !!!

Roux- po tym całym przeliczeniu myśle, że to ok. 100 -150 zł na preparaty na jedno prostowanie.
Eskadia- narazie trzymają się super. Mocno straciły z objętości (wiadomo - nie puszą się!). Jeżeli w dalszym ciągu nie będę reagowały na wilgotne warunki atmosferyczne- to będę tego stale używać. Wczoraj poszłam do klubu na kilka h, i o dziwo nic a nic się nie zepsuły. Zdałam sobie sprawę jak taki bzdet jak włosy potrafi człowiekowi tak humor poprawić. W sumie mniej lub bardziej świadomie, ale zawsze jak zawiało, albo padało to przejmowałam się tymi włosami (sianowatą czupryną). Albo jak chciałam sobie jakąś fryzurę zrobić na ważne wyjście, a tu po 30min paskudne kudło od miotły. Zawsze mialam problemy tego typu. Zazdroszczę dziewczynom, które mają fajne gatunki włosów, albo fale, loczki, albo i proste włosy, ale nie takie siańsko (fizzy). Zobaczymy jeszcze jak będą się zachowywać jak je umyję.

Kurcze, powróżyłyśmy dzisiaj z koleżankami z wosku mnie wyszedł łeb niedźwiedzia (cokolwiek to znaczy). Zrobiłam też jedną wróżbę dla H. (oni tam chyba tego nie mają)- wyszła mu wielka ryba .

Emanko - musimy się jakoś umówić na wypad?
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 23:03   #4422
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Kurcze, powróżyłyśmy dzisiaj z koleżankami z wosku mnie wyszedł łeb niedźwiedzia (cokolwiek to znaczy). Zrobiłam też jedną wróżbę dla H. (oni tam chyba tego nie mają)- wyszła mu wielka ryba .

Emanko - musimy się jakoś umówić na wypad?
a no musimy, ale nie wiem kiedy bedziesz mieć luzy bo...nie chciałąbym Ci przeszkadzac
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 00:27   #4423
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

ooo tak, nowa fryzurka albo chociaz nowy kolor potrafia zdzialac cuda. sama wiem po sobie ja jak narazie zapuszczam wloski(chociaz chodzilo mi po glowie zeby znow sie obciac na "boba" ale przeszlo mi) i dalej namietnie farbuje Amoura-było by milo zeby przestal byc znajomym a stal sie kinś więcej Margotka- bawcie sie dobrze no a ja spadam w końcu spać dobranoc dziewczęta
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 00:53   #4424
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Dobranoc, też idę w 'kimono'

Emanko- o czym Ty mówisz? Mnie wypadają często takie rzeczy z głowy, ale o Tobie pamiętam może jakoś w tym tygodniu?
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 07:00   #4425
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Kochane, po powrocie będzie mnóstwo zdjęć jestem uzbrojona w 3 x 8GB hahaha ...
Trzymajcie się cieplutko i nie zapomnijcie o mnie

za 4 h wylot
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 10:16   #4426
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
ooo tak, nowa fryzurka albo chociaz nowy kolor potrafia zdzialac cuda. sama wiem po sobie ja jak narazie zapuszczam wloski(chociaz chodzilo mi po glowie zeby znow sie obciac na "boba" ale przeszlo mi) i dalej namietnie farbuje Amoura-było by milo zeby przestal byc znajomym a stal sie kinś więcej Margotka- bawcie sie dobrze no a ja spadam w końcu spać dobranoc dziewczęta
Ja tez zapuszczam- od podstawowki ale teraz to chyba tak na powaznie- musze tylko sciac je za kilka miesiecy zeby pozbyc sie resztek trwalej i potem niech sobie rosna- tz sie bardzo ucieszy
Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Kochane, po powrocie będzie mnóstwo zdjęć jestem uzbrojona w 3 x 8GB hahaha ...
Trzymajcie się cieplutko i nie zapomnijcie o mnie

za 4 h wylot
wow- to bedziemy mialy duzo ogladania

Ja sie dzisiaj ledwo ruszam-14 h prawie caçly czas na nogach robi swoje... a zabralam sie za sprzatanie pokoju- chyba nigdy nie skoncze
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 10:49   #4427
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

amoura, super masz ta prace!
ubieranie choinki, no nie! hehe

wczoraj bylam na piwku z przyjaciolka, i wlasnie ona rzucila prace w krakowie w takiej firmie-korporacji. Mowi, ze marzy teraz o czyms zupelnie innym niz biurko i komputer, chocby to bylo ponizej jej kwalifikacji.
Trzeba doceniac fajna prace, bo czasem nie warto dla pieniedzy poswiecac duza czesc swojego czasu, newow i energii.

margotko, zycze udanego urlopu!
z niecierpliwoscia czekamy na zdjecia! wkoncu to bedzie zupelnie inny swiat!

Dzis urodziny mojej mamci, wiec trzeba pomoc w kuchni.wlasnie zaraz zabieramy sie za sos tatarski

Milego dnia!
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 14:16   #4428
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hejka,wszystkie odsypiają Andrzejki?Ja byłam wczoraj na spotkaniu klasowym,było fajnie,powtórka po nowym roku.Jestem niewyspana i zmęczona więc spadam na kanape Miłego weekendu
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 15:16   #4429
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
amoura, super masz ta prace!
ubieranie choinki, no nie! hehe

wczoraj bylam na piwku z przyjaciolka, i wlasnie ona rzucila prace w krakowie w takiej firmie-korporacji. Mowi, ze marzy teraz o czyms zupelnie innym niz biurko i komputer, chocby to bylo ponizej jej kwalifikacji.
Trzeba doceniac fajna prace, bo czasem nie warto dla pieniedzy poswiecac duza czesc swojego czasu, newow i energii.
Jestem w stanie to zrozumiec...ja tez wole pracowac za mniej i lubic moja prace tyle ze jest pewien limit- bez pieniedzy sie dlugo nie pozyje
margotko, zycze udanego urlopu!
z niecierpliwoscia czekamy na zdjecia! wkoncu to bedzie zupelnie inny swiat!

Dzis urodziny mojej mamci, wiec trzeba pomoc w kuchni.wlasnie zaraz zabieramy sie za sos tatarski

Milego dnia!
Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Hejka,wszystkie odsypiają Andrzejki?Ja byłam wczoraj na spotkaniu klasowym,było fajnie,powtórka po nowym roku.Jestem niewyspana i zmęczona więc spadam na kanape Miłego weekendu
Najwidoczniej wszyscy odsypiaja... ja sie wreszcie zabieram za referat na jutro
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 16:04   #4430
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Hejka,wszystkie odsypiają Andrzejki?Ja byłam wczoraj na spotkaniu klasowym,było fajnie,powtórka po nowym roku.Jestem niewyspana i zmęczona więc spadam na kanape Miłego weekendu
heh, ja też bym chętnie odespała andrzejki(gdybym je miała), ja od rana byłam już na zajęciach

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
amoura, super masz ta prace!
ubieranie choinki, no nie! hehe

wczoraj bylam na piwku z przyjaciolka, i wlasnie ona rzucila prace w krakowie w takiej firmie-korporacji. Mowi, ze marzy teraz o czyms zupelnie innym niz biurko i komputer, chocby to bylo ponizej jej kwalifikacji.
Trzeba doceniac fajna prace, bo czasem nie warto dla pieniedzy poswiecac duza czesc swojego czasu, newow i energii.
no, fajna Amoura ma pracęzawsze podobała mi się praca w hotelu...
praca w korporacjach przeważnie jest bardzo męcząca, pracuje się po godzinach, dlatego ja jednak dobrze się zastanowię, zanim zmienię pracę.córka mojego szefa też pracowała w wielkiej korporacji, zarabiała dużo kasy , ale miała taki stres, że włosy wylatywały jej garściami.pewnego dnia powiedziała "dosyć tego" rzuciła to wszystko, wyjechała do egiptu i została instruktorem nurkowania.i teraz jest dopiero szczęśliwa.

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość


Eskadia- narazie trzymają się super. Mocno straciły z objętości (wiadomo - nie puszą się!). Jeżeli w dalszym ciągu nie będę reagowały na wilgotne warunki atmosferyczne- to będę tego stale używać. Wczoraj poszłam do klubu na kilka h, i o dziwo nic a nic się nie zepsuły. Zdałam sobie sprawę jak taki bzdet jak włosy potrafi człowiekowi tak humor poprawić. W sumie mniej lub bardziej świadomie, ale zawsze jak zawiało, albo padało to przejmowałam się tymi włosami (sianowatą czupryną). Albo jak chciałam sobie jakąś fryzurę zrobić na ważne wyjście, a tu po 30min paskudne kudło od miotły. Zawsze mialam problemy tego typu. Zazdroszczę dziewczynom, które mają fajne gatunki włosów, albo fale, loczki, albo i proste włosy, ale nie takie siańsko (fizzy). Zobaczymy jeszcze jak będą się zachowywać jak je umyję.
włoski masz śliczne, przeglądałam też Twoje zdjecia na innym wątku, bo też subskrybuję "chemczne prostowanie włosów"super, że się tak trzymają.

/Mysle ze kogos fajnego uda ci sie znalezc... Pewnie dzisiaj wszyscy byli tacy troche zagubieni /

dziś było już troszkę lepiej, jedna z tych dziewczyn dzisiaj przemówiła, gadałyśmy o Stanach i ona znów rozbudziła we mnie chęć podróżowania!on cały czas we mnie tkwi, ten duch wojaży
moim dawnym marzeniem był wyjazd do USA, ale los wybrał dla mnie Anglię(niestety).ona pracowała w kasynie, mówiła, ze było super w stanach i mysli nad tym, żeby jeszcze raz pojechać.ja myślałam, że takie wyjazdy są tylko dla studentów, a podobno jest agencja, która wysyła ludzi pos tudiach, tak do 40 roku życia.poczytam o niej na necie i kto wie...może pojadę!!!tu mnie już nic nie trzyma, kłócę się z mamą, tata mnie denerwuje i w ogóle czuje, ze nie ma dla mnie już miejsca w domu - jest tłok!ale musiałabym postawić wszystko na jedną kartę - nie wiem, czy mam w sobie jeszcze tyle odwagi....
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:16   #4431
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

uff jak dobrze , ze ten weekend juz sie konczy. zajecia mnie wykonczyly, jeszcze wczoraj poszlismy ze znajomymi poimprezowac wroiclam o 5 , pospalam 3 godz i poszlam na uczelnie i dopero wrocilam umieram na koniec jeszcze mialam wloski wiec moj mozg paruje we wszystkie strony

Margotka
udanej wycieczki

a tak w ogole to strasznie cicho tu ostatnio
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:27   #4432
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hej Dziewuszki

no cicho tu okropnie !

wiec tak....

Margotka, mam nadzieje, ze wykorzystasz wszystkie karty pamieci i zawalisz nas zdjeciami!! baw sie wspaniale i odpocznij!

Eskadia
czyli zgadza sie, polska nie jest Ci pisana...!
a jak zajęcia? podobają Ci sie??

Kasia
koncze prawie 2 sezon Private Practice :P
zakochałam sie w Sam'ie :P

ja mam znowu lazy weekend. juz nie wiem, co ze soba zrobic.
jakies swiatełko w tunelu sie pojawiło i ...jednak..pojde w stronę swiatła ..:P
ta rodzinka, o której Wam pisałam wczesniej, która szuka niani mowiacej po angielsku odpisała do mnie i sa zainteresowani. uff. to juz COS.
od jutra zamierzam sie wziac w garsc i ...ide do czytelni po jakies materiały do mgr.
mam nadzieje, ze moje zycie zrobi sie bardziej busy...:P

Jutro Andrzejki- pewnie sie nigdzie nie wybieram.
Macie jakis pomysł, na jakies wizażowe wróżby czy inne magie?
(zwracam sie tu do tych Mieszadełek, ktore jutro beda siedziec przed kompem, tak jak ja )
moze jakis sabat sobie zrobimy?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:59   #4433
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
hej Dziewuszki

no cicho tu okropnie !

wiec tak....
ano cicho
Margotka, mam nadzieje, ze wykorzystasz wszystkie karty pamieci i zawalisz nas zdjeciami!! baw sie wspaniale i odpocznij!

Eskadia
czyli zgadza sie, polska nie jest Ci pisana...!
a jak zajęcia? podobają Ci sie??
ciekawe co mi jest pisane....
Kasia
koncze prawie 2 sezon Private Practice :P
zakochałam sie w Sam'ie :P
a ja...też ogladam kilka rzeczy w necie i też nie pisze z powodu lazy weekend - roux...nie sciągaj ode mnie
ja mam znowu lazy weekend. juz nie wiem, co ze soba zrobic.
jakies swiatełko w tunelu sie pojawiło i ...jednak..pojde w stronę swiatła ..:P
ta rodzinka, o której Wam pisałam wczesniej, która szuka niani mowiacej po angielsku odpisała do mnie i sa zainteresowani. uff. to juz COS.
od jutra zamierzam sie wziac w garsc i ...ide do czytelni po jakies materiały do mgr.
mam nadzieje, ze moje zycie zrobi sie bardziej busy...:P
zrobi zrobi spoko Twoja makówka
Jutro Andrzejki- pewnie sie nigdzie nie wybieram.
Macie jakis pomysł, na jakies wizażowe wróżby czy inne magie?
(zwracam sie tu do tych Mieszadełek, ktore jutro beda siedziec przed kompem, tak jak ja )
moze jakis sabat sobie zrobimy?
sabat mieszadełek?? no Ty chyba dzionek bedziesz miec zajęty ale wieczorem...czemu nie
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:42   #4434
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
hej Dziewuszki


Eskadia
czyli zgadza sie, polska nie jest Ci pisana...!
a jak zajęcia? podobają Ci sie??

sama jestem tym zaskoczona, ale podobają mi sięna razie jest o integracji i globalizacji, babka dzisiaj ciekawy wykład prowadziła...na wstępie powiedziała, że "co 3 minuty na świecie umiera jakieś dziecko z głodu, to pomyślcie Państwo, ile dzieci umrze do końca naszego wykładu"...mówiła bardzo konkretnie o tym,co się dzieje na świecie, dużo podróżowała, więc pewnie też dlatego.szkoda, że to był nasz pierwszy i zarazem ostatni z nią wykład.
zajęcia zakończą się testem+esejem w maju, który układać będzie NBP, wiec to trochę gorzej, lepiej by było, gdyby układali to wykładowcy z akademii, a tak, nie wiadomo,czego się spodziewać.
nie wiem, czy Polandia jest mi pisana, wiesz, że wiele podróży jest mi pisanych, to już mam na liniach papilarnych wypisane


ja mam znowu lazy weekend. juz nie wiem, co ze soba zrobic.
jakies swiatełko w tunelu sie pojawiło i ...jednak..pojde w stronę swiatła ..:P
ta rodzinka, o której Wam pisałam wczesniej, która szuka niani mowiacej po angielsku odpisała do mnie i sa zainteresowani. uff. to juz COS.

no to super, trzymam kciuki!!!!

od jutra zamierzam sie wziac w garsc i ...ide do czytelni po jakies materiały do mgr.
mam nadzieje, ze moje zycie zrobi sie bardziej busy...:P

Jutro Andrzejki- pewnie sie nigdzie nie wybieram.
Macie jakis pomysł, na jakies wizażowe wróżby czy inne magie?
(zwracam sie tu do tych Mieszadełek, ktore jutro beda siedziec przed kompem, tak jak ja )
moze jakis sabat sobie zrobimy?
ja pewnie będę lała wosk przez klucz
a w przeszłości wycinałam jeszcze serca, wypisywałam je całe imionami męskimi i potem z zamkniętymi oczami przekłuwałam szpilką - te, które wyszło, oznaczało przyszłego chłopaka.najlepiej, gdy jest więcej osób i każdy wypisuje serduszko dla kogoś innego.
pisałam też imiona na małych karteczkach, wkładałam do woreczka i pod poduszkę, a rano od razu po przebudzeniu wyciągałam jedną
a w tym roku pewnie zero wróżenia, więc też się piszę na sabat
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 18:22   #4435
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

roux ja te lubie Sam'a!! przystojniak

dziewczyny mam takie pytanie nie orientujecie sie jak mozna znaleźć firm ktore przyjmują na staz obcokrajowców? glownie to mi o krakow chodzi, wlasnie kolege mnie poprosil zeby mu poszukac ale nie moge nic znalesc, moze zle szukam czy cos ;/
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:26   #4436
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hejka
Jak tam minál weekend?

Jejjciu tak patrze ze niedlugo 4 czésc bedzie.


Ehino sliczne wlosy
Tak wogole to zauwazylam ze kobiety z Indii maja bardzo lsniáce wlosy. Nie wiem czy jakos specjalnie dbaja czy to geny..?

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
dziś było już troszkę lepiej, jedna z tych dziewczyn dzisiaj przemówiła, gadałyśmy o Stanach i ona znów rozbudziła we mnie chęć podróżowania!on cały czas we mnie tkwi, ten duch wojaży
moim dawnym marzeniem był wyjazd do USA, ale los wybrał dla mnie Anglię(niestety).ona pracowała w kasynie, mówiła, ze było super w stanach i mysli nad tym, żeby jeszcze raz pojechać.ja myślałam, że takie wyjazdy są tylko dla studentów, a podobno jest agencja, która wysyła ludzi pos tudiach, tak do 40 roku życia.poczytam o niej na necie i kto wie...może pojadę!!!tu mnie już nic nie trzyma, kłócę się z mamą, tata mnie denerwuje i w ogóle czuje, ze nie ma dla mnie już miejsca w domu - jest tłok!ale musiałabym postawić wszystko na jedną kartę - nie wiem, czy mam w sobie jeszcze tyle odwagi....
zabierz mnie ze sobá bedziemy porózowac razem

Jakies plany na Swiáteczne prezenty?
Ja widze duzo ludzi w sklepah i uswadomilam sobie ze swieta za 3 tygodnie. A najlepsze jest to ze nie mam pomyslów na prezenty. Wogole to u mnie marnie z kasá bedzie. Mam troche wydatków i musze mamie pomóc wiec nie wiem jak to bedzie Listopad sie konczy wiec mam nadzieje ze grudzien bedzie lepszy

Ide napic sie herbatki z sokiem malinowym i swiezym sokiem z pomarancza pychotka Potem ide spac. ...wiec dobranoc

edit: jaki ludek mi wyszedl --->
__________________
~SZCZÉSLIWA

Edytowane przez Lovely_Girl
Czas edycji: 2009-11-29 o 19:28 Powód: literowka
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:46   #4437
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Dobranoc, też idę w 'kimono'

Emanko- o czym Ty mówisz? Mnie wypadają często takie rzeczy z głowy, ale o Tobie pamiętam może jakoś w tym tygodniu?
przecież wiesz Echino o czym mowię...nie chcę Ci przeszkadzać w planach na dany dzień, tydzien. Ale ten tydzien może być oprócz poniedziałku (egzamin na kursie - więc chyba muszę się pojawić) i piątku (nowy przedmiot na kursie - organizacja pracy sekretariatu- wiec wypadało by się pojawić).

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

a co do planów na świąteczne prezenty...to nie mam pomysłu i za bardzo kasy ale może coś jeszcze wymyśle...chyba
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 22:02   #4438
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

No to ładnie, a ja mam akurat poniedziałkii piątki luźniejsze
Może coś innego pomyślimy- np. wtorek? ale przed południem?

Kobiety w Indiach dbają o włosy przy pomocy różnych preparatów, np. olejków amla.
Choć myślę, że przede wszystkim to geny!!! zazdroszczę im!
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 22:14   #4439
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
No to ładnie, a ja mam akurat poniedziałkii piątki luźniejsze
Może coś innego pomyślimy- np. wtorek? ale przed południem?

Kobiety w Indiach dbają o włosy przy pomocy różnych preparatów, np. olejków amla.
Choć myślę, że przede wszystkim to geny!!! zazdroszczę im!
na dzień dzisiejszy może być
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 07:09   #4440
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Hejka


zabierz mnie ze sobá bedziemy porózowac razem

z przyjemnością, właśnie organizuję grupę
a tak na poważnie, bardzo chciałabym pojechac, ale byłam na tej stronce agencji(H2B)i po prostu nie stać mnie na wyjazd...

Jakies plany na Swiáteczne prezenty?
Ja widze duzo ludzi w sklepah i uswadomilam sobie ze swieta za 3 tygodnie. A najlepsze jest to ze nie mam pomyslów na prezenty. Wogole to u mnie marnie z kasá bedzie. Mam troche wydatków i musze mamie pomóc wiec nie wiem jak to bedzie Listopad sie konczy wiec mam nadzieje ze grudzien bedzie lepszy

ja już mniej więcej wiem, co kupię braciom(książki Cejrowskiego), mamie jakieś perfumy(chyba tą nową Kate Moss), babci też książkę(chyba Martyny Wojciechowskiej).nie wiem tylko, co kupić tacie...

Ide napic sie herbatki z sokiem malinowym i swiezym sokiem z pomarancza pychotka Potem ide spac. ...wiec dobranoc

edit: jaki ludek mi wyszedl --->
a jak tam brat??

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
przecież wiesz Echino o czym mowię...nie chcę Ci przeszkadzać w planach na dany dzień, tydzien. Ale ten tydzien może być oprócz poniedziałku (egzamin na kursie - więc chyba muszę się pojawić) i piątku (nowy przedmiot na kursie - organizacja pracy sekretariatu- wiec wypadało by się pojawić).

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

a co do planów na świąteczne prezenty...to nie mam pomysłu i za bardzo kasy ale może coś jeszcze wymyśle...chyba
powodzenia na egzaminie!
po zapraszam na herbatkę i ciasteczka
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.