Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-01, 06:54   #3511
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Mineraly, to naturalne kosmetyki, dobre nawet dla cery wrazliwej. Do tego, przynajmniej jak dla mnie, taki sypki podklad wygodnie sie naklada.
Ale moze niech sie wypowie lepszy znawca
Bio-oil kupisz w Bootsie, Superdrugu, Tesco, Asdzie i kazdej aptece-odpowiadam, chocia zpytanie ni ebylo skierowane do mnie :P
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 19:52   #3512
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

super, dziekuje bardzo
A ktore hydrolaty wyprobowalas?
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 22:00   #3513
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziękuję bardzo za odpowiedz,a możecie polecić jakieś podkłady mineralne??Czy Loreala jest dobry??czy to jakiś badziew??Czytałam troszkę na forum wczoraj i zdania są bardzo podzielone.
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 22:52   #3514
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

W kazdym badz razie lepszy jest od Joppa
Najlepiej jesli zamowisz sobie probki. Ja teraz zadnego podkladu nie kupie, bez wczesniejszego wyprobowania. Mam ich juz kilka i uzywam tylko wlasnie Loreala i to sporadycznie. Reszta gromadzi sie na polce w lazience i co sobota, scieram z nich kurz
Z probek Joppa podoba mi sie tylko roz. Ladnie wyglada na twarzy, naturalnie. Dobry jest tez zolty korektor, ale niczym nie daje sie zakryc. Przypuszczam, ze tylko podklad z tej serii da rade, a on mi nie pasuje niestety.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 22:16   #3515
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hej dziewczyny! Chcialabym Wam podziekowac za rady dot. kosmetykow w Wielkiej Brytanii, wlasnie wrocilam do domku obladowana bagazami! Najbardziej ciesze sie z balsamu Palmersa i bio- oliwki, juz boje sie co zrobie jak mi sie skonczy... moze da sie zamowic online, bo w Austrii jej nie kupie. A Londyn jest super! Zwlaszcza teraz- swiateczny i kolorowy! Bylam po raz pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki!
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 08:13   #3516
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Equita Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Chcialabym Wam podziekowac za rady dot. kosmetykow w Wielkiej Brytanii, wlasnie wrocilam do domku obladowana bagazami! Najbardziej ciesze sie z balsamu Palmersa i bio- oliwki, juz boje sie co zrobie jak mi sie skonczy... moze da sie zamowic online, bo w Austrii jej nie kupie. A Londyn jest super! Zwlaszcza teraz- swiateczny i kolorowy! Bylam po raz pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki!
a prosimy bardzo
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 09:01   #3517
ruciakks1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cześć dziewczyny!
Wybaczcie, nie mam zupełnie jak przeczytać wątku,
dlatego też zadając pytanie, proszę o wyrozumiałość.
Mam bardzo jasną cerę.
Skłonna byłabym powiedzieć, że potrzebuję "białego" podkładu.
Czyli bardzo jasnego.
Gdy widzę makijaże, w okropnej pogodzie trzymają się na twarzach,
a u mnie twarz robi się czerwona, okropna, jeszcze gorsza niż bez makijażu!
Czy możecie mi polecić bardzo jasny, trwały podkład?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele..
ruciakks1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 09:05   #3518
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Lightbulb Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez ruciakks1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Wybaczcie, nie mam zupełnie jak przeczytać wątku,
dlatego też zadając pytanie, proszę o wyrozumiałość.
Mam bardzo jasną cerę.
Skłonna byłabym powiedzieć, że potrzebuję "białego" podkładu.
Czyli bardzo jasnego.
Gdy widzę makijaże, w okropnej pogodzie trzymają się na twarzach,
a u mnie twarz robi się czerwona, okropna, jeszcze gorsza niż bez makijażu!
Czy możecie mi polecić bardzo jasny, trwały podkład?
Polecam mineraly LilyLolo - kolor porcelain powinien byc dobry. Zamowilam kiedys i byl baaardzo jasny, niemal bialy.

Tu link do strony: http://www.lilylolo.co.uk/foundation.php
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 21:31   #3519
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Jakie tanie, jak na mineraly tu produkty. Chyba sie skusze i zamowie bez prosby o probki. Ostatnio pisalam do Afterglow Cosmetics i jakos maja mnie w pupce. Ceny dosc wysokie-nie chce kupowac kolejnego podkladu do kolekcji nieuzywanych produktow
A jeszcze o marce Simple_kupilam jakis ich krem do demakijazu oczu i, rewelacja! Zmywa pieknie wszystko bez dluzszego pocierania. Jeszcze takiego dobrego produktu do zmywania make upu z oczu nie mialam. I tani-£3. Ja chyba jestem stworzona dla tanich kosmetykow, albo one dla mnie Chyba taka prostaczka ze mnie

Edit
Szperalam sobie po necie i znalazlam taka oto stronke:
http://www.m-shop.eu/informacyjna-3.html
Twojekosmetyki przy tym to pikus. Mi tutaj brakuje polskich kosmetykow, a na tej stronie wybor spory.

Edytowane przez Chaos_Girl
Czas edycji: 2009-12-03 o 23:13
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 09:22   #3520
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Jakie tanie, jak na mineraly tu produkty. Chyba sie skusze i zamowie bez prosby o probki. Ostatnio pisalam do Afterglow Cosmetics i jakos maja mnie w pupce. Ceny dosc wysokie-nie chce kupowac kolejnego podkladu do kolekcji nieuzywanych produktow
A jeszcze o marce Simple_kupilam jakis ich krem do demakijazu oczu i, rewelacja! Zmywa pieknie wszystko bez dluzszego pocierania. Jeszcze takiego dobrego produktu do zmywania make upu z oczu nie mialam. I tani-£3. Ja chyba jestem stworzona dla tanich kosmetykow, albo one dla mnie Chyba taka prostaczka ze mnie

Edit
Szperalam sobie po necie i znalazlam taka oto stronke:
http://www.m-shop.eu/informacyjna-3.html
Twojekosmetyki przy tym to pikus. Mi tutaj brakuje polskich kosmetykow, a na tej stronie wybor spory.
a ja mam Ziajke w polskim sklepie ale czytalas warunki dostawy???? kupuje w necie czesto ale z czyms takim sie jeszcze nie spotkalam???cyt"-W przypadku gdy kurier niezastanie Kupującego pod wskazanym adresem o uzgodnionej godzinie, Kupujący będzie zobowiązany do zapłacenia za dodatkową próbę dostawy w kwocie £3.99."??? a od kiedy to tak jest?? poczta Royal Mail?? pierwszy raz slysze.Polak-potrafi:
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY

Edytowane przez agus79
Czas edycji: 2009-12-04 o 09:30
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 09:55   #3521
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

http://www.boots.com/en/Gok-Hey-Gorg...vni9CjC%20C%20 czy ktoras uzywala tych srodkow pielegnacyjnych i moze szepnac slowko? nie powiem bo oferta kuszaca
  • Bath essence 200ml
  • Body butter 180ml
  • Shimmer shower cream 200ml
  • Shimmer body balm 180ml
  • Body wash 200ml
  • Hand balm 50ml
  • Lip balm 50ml
  • Shower cap
£18
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 09:59   #3522
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja tu juz za wszystko winie Royal Mail. Nie da sie juz zliczyc ile przesylek mi zaginelo. Ostatnio zgubili mi bardzo wazne dokumenty wyslane listem poleconym. Paczki z kosmetykami nigdy do mnie nie dostarczyli. Myslalam ze zaginela, a ona jakims cudem wrocila do Polski. Jesli mam wplyw na wybor doreczyciela to zawsze wybieram firmy kurierskie. Oczywiscie nigdy Parcel Force, bo oni sa czescia Royal Mail.
Moze oni faktycznie probuja wyciagac kase za ponowne proby dostarczenia. Wcale bym sie nie zdziwila. Royal Mail to pijawki sa, i nieroby.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 14:16   #3523
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez ruciakks1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Wybaczcie, nie mam zupełnie jak przeczytać wątku,
dlatego też zadając pytanie, proszę o wyrozumiałość.
Mam bardzo jasną cerę.
Skłonna byłabym powiedzieć, że potrzebuję "białego" podkładu.
Czyli bardzo jasnego.
Gdy widzę makijaże, w okropnej pogodzie trzymają się na twarzach,
a u mnie twarz robi się czerwona, okropna, jeszcze gorsza niż bez makijażu!
Czy możecie mi polecić bardzo jasny, trwały podkład?
Skóra na mojej twarzy też szybko staje się różowa na zimnym powietrzu, zawsze miałam z tym problem (zrezstą nie tylko na zimnym, w ciepłym pokoju, po wypiciu lampki wina, podczas stresu itd). Większość cieni i różów nie pasowała, bo tylko podkreślała tę różowość, bardzo łatwo było zafundować sobie na twarzy prosiaka. Też mam jasną cerę. Po roku poszukiwań znalazłam podkład, który porządnie kryje i cera robi się przepięknie jasna (niwelując najmniejszy róż) a do tego nie jest trupio biała tylko jasno-złota, ciepła, choć wygląda bardzo jasno i porcelanowo. Można nawet pomalować powieki na czarno i wygląda się super, kiedyś wyglądałabym z takim makijażem jak rozpłakana świnka.
To podkład buff'd cosmetics (www.buffd.com) - kolor Lace (w formule Original Mineral Foundation - mam cerę suchą).
Bardzo polecam, wiem jaki to problem znaleźć taki podkład. Bez problemu możesz zamówić próbkę, starcza na kilka razy. Jeśli będziesz potrzebowała do tego korektor to najlepiej pasuje Awaken Pale (sprawdzony, też polecam).

A z ciekawości zamówiłam próbki LilyLolo, polecane przez aaliyah.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 21:23   #3524
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
a ja mam Ziajke w polskim sklepie ale czytalas warunki dostawy???? kupuje w necie czesto ale z czyms takim sie jeszcze nie spotkalam???cyt"-W przypadku gdy kurier niezastanie Kupującego pod wskazanym adresem o uzgodnionej godzinie, Kupujący będzie zobowiązany do zapłacenia za dodatkową próbę dostawy w kwocie £3.99."??? a od kiedy to tak jest?? poczta Royal Mail?? pierwszy raz slysze.Polak-potrafi:
Towar dostarcza firma kurierska nie Royal Mail. Gdyby listonosz nie zastal Cie w domu, oddaje przesylke na poczte i wrzuca awizo.
Przesylka jest chyba w czwartki miedzy 17 a 21-dokladnie nie pamietam, ale na stronce jest informacja. Wczesniej, tak mi sie wydaje, zawiadamiaja Cie o przesylce.
Niektore firmy kurierskie tak maja, ze jak nie zastana odbiorcy w domu o umowionej porze, trzeba zaplacic za ponowne dostarczenie.
Nawet moja pani manager z Avonu mowila, ze mam byc w dom i grzecznie czekac na kuriera, ktory pzreybedzie z moim zamowieniem, bo mnie podlicza za ponowne przywiezienie.

Edit:

Zalogowalam sie i sprawdzilam jak to jest z przesylka. A wiec: na terenie Glasgow przywozi kurier, a poza Royal Mail. Wtedy, jesli nie ma nas w domu, pzresylka trafia na poczte i tzreba samemu odebrac.

Edytowane przez Chaos_Girl
Czas edycji: 2009-12-04 o 21:36
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 17:13   #3525
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Towar dostarcza firma kurierska nie Royal Mail. Gdyby listonosz nie zastal Cie w domu, oddaje przesylke na poczte i wrzuca awizo.
Przesylka jest chyba w czwartki miedzy 17 a 21-dokladnie nie pamietam, ale na stronce jest informacja. Wczesniej, tak mi sie wydaje, zawiadamiaja Cie o przesylce.
Niektore firmy kurierskie tak maja, ze jak nie zastana odbiorcy w domu o umowionej porze, trzeba zaplacic za ponowne dostarczenie.
Nawet moja pani manager z Avonu mowila, ze mam byc w dom i grzecznie czekac na kuriera, ktory pzreybedzie z moim zamowieniem, bo mnie podlicza za ponowne przywiezienie.

Edit:

Zalogowalam sie i sprawdzilam jak to jest z przesylka. A wiec: na terenie Glasgow przywozi kurier, a poza Royal Mail. Wtedy, jesli nie ma nas w domu, pzresylka trafia na poczte i tzreba samemu odebrac.
jak juz pisalam Ziaje mam na miejscu,co prawda niewiele tego maja ale zawsze cos-masla sa a to najwazniejsze ostatnio nawet eveline cos tam,i jakas maseczka z dermiki tez mi sie rzucila w oczy chaos girl a czy moglabys polecic jaka stronke z fajnymi cenowo kosmetykami i zapachami tu w GB?no i widze ze nikt nie uzywal Gok-a wiec sie nic nie dowiem,no coz trzeba sie wybrac do bootsa i obmacai i obwachac
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY

Edytowane przez agus79
Czas edycji: 2009-12-05 o 17:15
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 22:52   #3526
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja jakos lubie polskie kosmetyki. Szkoda, ze kolorowych jest malo.
Ostatnio mam faze na Avon. W Polsce kupilam tylko kilka rzeczy, bo byly drogie i wolalam sprawdzone firmy.
Co do zapachow, ktore maja male ceny, to radze wyprobowac FM. Jesli ktos jest zainteresowany, to na priv moge podac wiecej info Od razu zaznaczam, ze ja ich nie rozprowadzam, zeby nie bylo, ze chce sie z czyms reklamowac.
Ja perfumy gl kupuje w Bootsie i Superdrugu. Mieszkam w malym miescie i nie mam za bardzo wyboru. Czasem w np Home Bargains sa tansze markowe zapachy. Tzn ceny sa mniejsze, niz w normalnych drogeriach.
Jak bym namierzyla jakas ciekawa strone, z atrakcyjnymi cenami, napewno dam znac Poki co moge powiedziec, ze na ebayu mozna znalezc kosmetyki drogeryjne i profesjonalne w calkiem atrakcyjnych cenach. Np blyszczyk Lancome kosztujacy w Bootsie £17, kupilam, wraz z kosztami przesylki, za £10. Nie kazdy chyba korzysta z ebaya, a warto.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 23:13   #3527
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja na e-bay kupuje cala mase kosmetykow, glownie cliniqe i czasem udaje sie zaoszczedzic nawet polowe. Naogol sa to sample ale co to za roznica - zawartosc opakowania ta sama. Choc ostatnio musialam tyroche przystopowac z powodu wspomnianego wczesniej Royal Mail. Tylko w pazdzierniku zaginely mi 3 przesylki
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 13:51   #3528
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Tak Royal Mail mozna porowna do Poczty Polskiej
Mi nawet zwykla pocztowka-widokowka zaginela. A na listonosza chyba skarge juz napisze. Tyle razy pcha mi przez skrzynke paczki, ktore sa wysylane recorded delivery, wszystko jest potem zmietolone, albo raz paczke znalazlam po prostu wepchnieta w skrzynke. Nie pzreszla dalej i pan listonosz ja zostawil Jak revenue odsylalo nam certyfikat urodzenia naszego bobasa, to zapakowali to w koperte z tekturowymi plecami z wielkim napisem: DO NOT BEND, a pan listonosz zgial pzresylke na pol i tak wepchal. Raz z glownej poczty odbieralam kurtke w podartej paczce. Widac listonosz madra glowa i to probowal w skrzynke wepchnac.
Zas ostatnio zamowilam taka zabawke dla swego malucha i wybralam sprzedawce, ktory slal firma kurierska. Niestety potem musialam jechac spory kawalek do sasiedniego miasta, zeby to odebrac
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:20   #3529
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Tak Royal Mail mozna porowna do Poczty Polskiej
Mi nawet zwykla pocztowka-widokowka zaginela. A na listonosza chyba skarge juz napisze. Tyle razy pcha mi przez skrzynke paczki, ktore sa wysylane recorded delivery, wszystko jest potem zmietolone, albo raz paczke znalazlam po prostu wepchnieta w skrzynke. Nie pzreszla dalej i pan listonosz ja zostawil Jak revenue odsylalo nam certyfikat urodzenia naszego bobasa, to zapakowali to w koperte z tekturowymi plecami z wielkim napisem: DO NOT BEND, a pan listonosz zgial pzresylke na pol i tak wepchal. Raz z glownej poczty odbieralam kurtke w podartej paczce. Widac listonosz madra glowa i to probowal w skrzynke wepchnac.
Zas ostatnio zamowilam taka zabawke dla swego malucha i wybralam sprzedawce, ktory slal firma kurierska. Niestety potem musialam jechac spory kawalek do sasiedniego miasta, zeby to odebrac
no ale historie,,,ja naszczescie mialam tylko jeden przypadek (wymianka wizazowa),wyslane,wyczeka ne jeszczev po drodze jakis strajk,,,,i tak czekam jak glupia i juz zaczynam miec pretensje ze nie wyslano,,,oszukano,. no i co? okazalo sie ze paczkonosz wcisnal przesylke pomiedzy moje graty przed domem(wymienialismy meble) i wykorzystal ten balagan i tam doreczyl i tak sobie lezalo,i przez doslownie przypadek przy otwieraniu drzwi zauwazylam przesylke,no szkoda slow...ale naszczesie to tylko jeden raz,wiecej klopotow nie mialam jak narazie,a nawet mnie raz zaskoczyli bo czekalam na przesylke tylko 3 dni...zamiast 5 roboczych chaos girl zapraszam priv... a i nawet dzis o 9 rano dostalam przesylke a to niedziela no oczywiscie kurier nie poczta
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY

Edytowane przez agus79
Czas edycji: 2009-12-06 o 14:28
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 14:52   #3530
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

No wlasnie ciekawe dlaczego oni zawsze skladaja na pol koperty z napisem DO NOT BEND.
Jak juz tak off topowo to dodam jeszcze
Kiedys zamowilam ksiazki do szkoly. Paczka nie zmiescila sie w dziure w drzwiach wiec zostawil ja na schodach, na deszczu. Mozecie sie domyslic co zostalo z moich ksiazek.
I jeszcze kiedys tesciowa wyslala nam laptopa z Ameryki DHLem. W stanach DHL objecal ze skontaktuje sie z nami zeby sie umowic kiedy mamy na ta paczke czekac. Nie skontaktowali sie, a laptopa zostawili u sasiadow

A kosmetyki taz mozna bardzo tanio dostac na marketach
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 15:00   #3531
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
No wlasnie ciekawe dlaczego oni zawsze skladaja na pol koperty z napisem DO NOT BEND.
Jak juz tak off topowo to dodam jeszcze
Kiedys zamowilam ksiazki do szkoly. Paczka nie zmiescila sie w dziure w drzwiach wiec zostawil ja na schodach, na deszczu. Mozecie sie domyslic co zostalo z moich ksiazek.
I jeszcze kiedys tesciowa wyslala nam laptopa z Ameryki DHLem. W stanach DHL objecal ze skontaktuje sie z nami zeby sie umowic kiedy mamy na ta paczke czekac. Nie skontaktowali sie, a laptopa zostawili u sasiadow

A kosmetyki taz mozna bardzo tanio dostac na marketach
jakos jeszcze nie dotarlam na market.....jeszcze na chwile obecna opanowala mnie mania on-line nawet do bootsa nie zagladalam przez 2tyg???
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY

Edytowane przez agus79
Czas edycji: 2009-12-06 o 15:01
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 15:44   #3532
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Wielokrotnie probowalam sie przekonac do Bootsa bo mam advantage card, ale tam jest duzo drozej niz w superdrugu. Ostatnio np. kupowalam koncowki do szczoteczki elektrycznej. W superdrugu £18, a w bootsie £24.99. Troche za duza roznica. £1 moglbym zcierpiec ,ale nie £7.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2009-12-06 o 15:45
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 17:18   #3533
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja kiedys kupilam prostownice- w Bootsei kosztowala £39, a w Superdrugu £29. Niezla roznica. Ale rozdeptalam niechcaco ta prostownice i nie bylo co z niej zbierac-to tak na marginesie
Ja sporo zamawiam rzeczy z Littlewoodsa i oni ciagle zostawiaja moje przesylki sasiadom. I najlepsze, ze u tych, z ktorymi jestesmy skloceni.
Teraz podaje adres rodzicow.
Na markecie widzialam kosmetyki, ale nie kupowalam jeszcze. Duzo rzeczy maja w takich samych cenach, jak w sklepch. A jak kupilam rajstopy(maja wiekszy wybor), to byly cale pozaciagane, a kosztowaly Normalnie £5 Nie, ze mi zal kasy, ale to byly taie fajne rajtki w pajeczyny. W ssklepach nie widzialam takich.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 20:41   #3534
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dobra, co to market?

korzystacie ze strawberry? bo jakos nie moge sie przekonac
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 20:50   #3535
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Mrkety to bazary, targowiska, hale targowe. Niektore rzeczy maja w cenach podobnych do sklepowych, niektore duzo tansze. No i oczywiscie trzeba uwazac co sie kupuje, jak to na bazarach.
Handluja miedzy innymi kosmetykami, ktore zostaly wycofane z autoryzowanych sklepow, bo byla zmiana opakowania. Albo zupelnie normalnymi. Albo tez zagranicznymi np. z Polski z Hiszpanii itd.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 21:00   #3536
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
dobra, co to market?

korzystacie ze strawberry? bo jakos nie moge sie przekonac
korzystac z truskawy rowniez nie mialam okazjii
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 21:35   #3537
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Mrkety to bazary, targowiska, hale targowe. Niektore rzeczy maja w cenach podobnych do sklepowych, niektore duzo tansze. No i oczywiscie trzeba uwazac co sie kupuje, jak to na bazarach.
Handluja miedzy innymi kosmetykami, ktore zostaly wycofane z autoryzowanych sklepow, bo byla zmiana opakowania. Albo zupelnie normalnymi. Albo tez zagranicznymi np. z Polski z Hiszpanii itd.
no to ja takich marketow u siebie nie mam. ewentulanie nie wiem ze sa
taki rzeczy jak np kosmetyk w przedawnionym opakowaniu to w 99 p mozna znalezc
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 22:25   #3538
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja zamowilam sobie probki Lilly Lolo i musze przyznac, ze podklad fajny, tylko jakos pod koniec dnia jakby znika, ale twarz wyglada i tak niezle i naturalnie. Makijaz robi sie szybko-minutka i cala mordka pokryta. Do tego cienie jakos sie lepiej trzymaja. Zamowilam tez korektor, ale z niego nie jestem zbytnio zadowolona.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 22:41   #3539
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
A ja zamowilam sobie probki Lilly Lolo i musze przyznac, ze podklad fajny, tylko jakos pod koniec dnia jakby znika, ale twarz wyglada i tak niezle i naturalnie. Makijaz robi sie szybko-minutka i cala mordka pokryta. Do tego cienie jakos sie lepiej trzymaja. Zamowilam tez korektor, ale z niego nie jestem zbytnio zadowolona.
Ja jestem wierna LL juz 3 lata. Od kiedy uzywam ich mineralow nie skusilam sie na tradycyjny podklad.

Ja ostatnio tradycyjnie Clinique, kolejna butla toniku tym razem nr 4 400ml (dziwne to,wydaje mi sie delikatniejszy niz nr 3, ktorego dotychczas uzywalam i w skladzie rozni sie jedynie tym, ze nr 4 zawiera miedz a nr 3 nie...) i zaszalalam na ebayu - 25 mydelek po 28g do cery tlustej. Bede miala chyba na 2 lata. 3 kroki sa bezkonkurencyjne.

A no i zapomnialabym, wreszcie skusilam sie na olejek Hauschki.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 01:48   #3540
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Mineraly sa strasznie wygodne w malowaniu-raz dwa i makijaz wykonany. Chcialam jeszcze sprobowac Afterglow i wyslalam maila z zapytaniem o probki, ale jakos nie raczyli mi odpowiedziec. W ciemno nie mam zamiary £30 wydawac.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.