Czarna lista part 2 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 07:18   #91
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez kolorowa12 Pokaż wiadomość
Mam problem.
Otóż umawiałam się na wymiankę z wizażanką. Miała ona więcej przekupek więc miałam wysłać paczkę pierwsza. Jednak wizażanka stwierdziła, że wyśle mi rzeczy, a ja poczekam, aż ona mnie poinformuje kiedy ja mam wysłać, bo coś jej wypadło. Tak więc wysłała mi paczkę. Doszła i wszystko było ok. Dzisiaj jednak podczas mierzenia sweterka, zauważyłam, że ma on 5 dziurek na szwach i liczne ślady po zszyciach innych (wizażanka poinformowała mnie o jednej, którą zszyła, za co wysłała mi gratisy-o pozostałych nie wspominała). Napisałam więc do niej, żeby dosłała mi coś (miałam wysłać jej koszulę Miss Sixty wartą kilka stów), bo nie oddam tak drogiego ciuszka za dziurawy sweter i kilka drobiazgów, lub odeślę sweterek na jej koszt, a ona dośle mi inny ciuch.
Czekam właśnie na odpowiedź od niej. Czuję się oszukana, mimo, że na szwach można zszyć te dziurki. Jeśli sprawa się rozwiąże(dośle mi coś innego) to co wtedy - negatyw, neutral? Prosze o poradę. Co o tym myślicie?
Skoro zataiła przed Tobą wady sweterka, bo ma więcej dziurek niż miał mieć, to jest to oszustwo. Masz prawo jej odesłać na jej koszt. Chyba, że wolisz, żeby Ci coś jeszcze dosłała.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 08:57   #92
kolorowa12
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 178
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

No właśnie napisałam tutaj, ale nie podawałam jej nicku, dopóki sprawa się nie wyjaśni Zobaczymy jak będzie dalej
__________________

kolorowa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 12:10   #93
lolinka5
Zadomowienie
 
Avatar lolinka5
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 820
Przekupka: 28 pkt / 97% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

matko .... czy tutaj tak zawsze jest cienta wymiana zdań tak choćby nie szkoło wyjaśnić to na PW i być uprzejmym postawcie się zawsze jako ta druga strona jak ona może to odbierać przy jakiś przekrętach czy wymianach poczytajcie dokładnie regulamin i stosujcicie się do niego a będzie ład i porządek .... Ja też byłam nowa nie poczytałam dostałam neutrala i popytałam miłe wizażanki mi odpowiedziały co i jak i jest ok .... i nie stwarzam !!!!
lolinka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 13:17   #94
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Przekupka: 158 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

wlasnie czasem PW nie pomaga, nie dziw sie panujaca tu atmosfera, tu jest watek dla oszukanych dziewczyn wiec nie dziwmy sie ze wizazanki moga byc niespokojne wkoncu czasem zostaly oszukane
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 15:03   #95
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
wlasnie czasem PW nie pomaga, nie dziw sie panujaca tu atmosfera, tu jest watek dla oszukanych dziewczyn wiec nie dziwmy sie ze wizazanki moga byc niespokojne wkoncu czasem zostaly oszukane
No właśnie.
A przecież poradzić się można zawsze.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 20:52   #96
tarczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 025
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do tarczynka
Dot.: Czarna lista part 2

hej Kochane,
chciałabym Was o coś zapytać
mam taką sytuację:
jakiś czas temu uzgodniłyśmy z wizażanką wymiankę, ustalone juz bylo na co sie wymieniamy i pozostala tylko wymiana adresami.
ale wtedy wizazanka poprosila o kilka dni na zastanowienie sie bo i tak pracuje i nie bedzie miala kiedy wyslac paczki. oczywiscie zgodzilam sie. no i czekam na odp jeden dzien, drugi, czwarty, piaty a tu cisza z jej strony. wyslalam wiadomosc z zapytaniem czy sie juz to przemyslala. i dostalam odpowiedz. okazalo sie ze spodnie za ktore mialysmy sie wymienic wystawila na aukcjii napisala mi ze wlasnie ktos je zalicytowal.
poczulam sie oklamana, bo przy ustalaniu wymianki nie raczyla mnie poinformowac ze spodnie sa na jakiejs aukcji i moga zniknac i jestem pewna ze jakbym nie napisala do niej wiadomosci nie odezwalaby sie. czy takie zachowanie jest fair? jakby nie patrzec zostalam "oklamana" poinnam jej dac upomnienie w postaci neutrala? czy tka sytuacja sie nie kwalifikuje?
z gory dziekuje za odp
__________________
tarczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:30   #97
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Przekupka: 99 pkt / 100% pozyt.
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czarna lista part 2

Myślę że się kwalifikuje. Mialyście w koncu umowę więc powinna ściągnąć spodnie z allegro/ nie wystawiać ich na aukcji.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 21:36   #98
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Myślę że się kwalifikuje. Mialyście w koncu umowę więc powinna ściągnąć spodnie z allegro/ nie wystawiać ich na aukcji.
Jeśli nie wymieniły się adresami to nie. Wymiana adresów oznacza zawarcie umowy.
Wiele wizażanek miało sytuację podobną do Twojej, że czekały na odpowiedź. Fakt faktem, że wizażanka postąpiła nie fair, ale nie było wymiany adresów.

Edytowane przez TwojaKokaina
Czas edycji: 2009-12-04 o 21:39
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:39   #99
psiiikuska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 598
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Myślę że się kwalifikuje. Mialyście w koncu umowę więc powinna ściągnąć spodnie z allegro/ nie wystawiać ich na aukcji.
z tego co mi wiadomo umowa jest wiążąca w chwili wymiany adresów.
__________________
psiiikuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:39   #100
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Przekupka: 99 pkt / 100% pozyt.
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czarna lista part 2

No w sumie tak.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:40   #101
tarczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 025
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do tarczynka
Dot.: Czarna lista part 2

ale mogła przecież napisać, ze rezygnuje bo woli je wystawic na aukcji. ja zarezerwowlam dla niej ubranka i czekalam na jakas odpowiedz, tak jak sie umowilysmy, a ona to zlekcewazyla.
__________________
tarczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 21:41   #102
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez tarczynka Pokaż wiadomość
ale mogła przecież napisać, ze rezygnuje bo woli je wystawic na aukcji. ja zarezerwowlam dla niej ubranka i czekalam na jakas odpowiedz, tak jak sie umowilysmy, a ona to zlekcewazyla.
Musisz się przyzwyczaić, że niektóre wizażanki po zastanowieniu i dojściu do wniosku, że nie chcą wymianki rezygnują i nie dają o tym znać.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:46   #103
tarczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 025
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do tarczynka
Dot.: Czarna lista part 2

nie chodzi mi tu o sam fakt wymiany, tylko sytuacje: ustalajac wymianke ze mna w tym samym czasie wystawila te ubrania na aukcji, nic mi nie mowiac i nie uprzedzajac ze moga zniknac. i nagle okazuje sie ze spodnie sprzedala na aukcji

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

jak do tej pory mialam stycznosc z rzetelnymi i naprawde sympatycznymi wizazankami, pierwszy raz przydarzyla mi sie taka sytuacja i jestem naprawde poirytowana jej zachowaniem.

dziekuje Kochane za rady, jak widac musze sie przyzwyczaic, ze nei wszytskie maja w sobie na tyle kultury, zeby po ludzku napisac drugiej stornie co i jak zeby wiedziala na czym stoi
__________________

Edytowane przez tarczynka
Czas edycji: 2009-12-04 o 21:44
tarczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:46   #104
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez tarczynka Pokaż wiadomość
nie chodzi mi tu o sam fakt wymiany, tylko sytuacje: ustalajac wymianke ze mna w tym samym czasie wystawila te ubrania na aukcji, nic mi nie mowiac i nie uprzedzajac ze moga zniknac. i nagle okazuje sie ze spodnie sprzedala na aukcji
Wiem, że o to Ci chodzi. Postapiła źle i to wiemy, ale czemu tak zrobiła - nie wiem. Może w czasie 'zastanawiania się' dopiero stwierdziła, że bardziej opłaci się sprzedaż i uznała, że zapomniałaś.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:48   #105
psiiikuska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 598
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez tarczynka Pokaż wiadomość
nie chodzi mi tu o sam fakt wymiany, tylko sytuacje: ustalajac wymianke ze mna w tym samym czasie wystawila te ubrania na aukcji, nic mi nie mowiac i nie uprzedzajac ze moga zniknac. i nagle okazuje sie ze spodnie sprzedala na aukcji
nieważne. wymiany adresów nie było, więc przekupki wystawić nie możesz. takie są zasady.
__________________
psiiikuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 22:48   #106
claudiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom nr. 17
Wiadomości: 755
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do claudiaaa
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez psiiikuska Pokaż wiadomość
nieważne. wymiany adresów nie było, więc przekupki wystawić nie możesz. takie są zasady.
no tak jest niestety.
__________________
pachnie nowością. mam nowy tusz do rzęs i siedemnaście róż.
dzisiaj, wczoraj, nawet kochałam róże, zapach asfaltu, polubiłam siebie.



szafa
claudiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 09:11   #107
GreeenTea
Zadomowienie
 
Avatar GreeenTea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 333
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Lekkomyślnie wysłałam paczkę pewnej Wizażance jako pierwsza, chociaż miała jedną pozytywną i jedną negatywną przekupkę. Wysyłałam wtedy hurtem a jeszcze nigdy nie zostałam oszukana.
19,11 wysłałam priorytetem, więc miała ją na drugi dzień a ja do dziś nie otrzymałam od niej przesyłki. Nie wiem co robić, bo upomnienia na priv, to jak grochem o ścianę.
Napisała do mnie czy paczka doszła, jakiś tydzień temu, odp jej ,,nie, może jutro dojdzie". Potem pisałam czy w ogóle wysłała tą paczke - nie odpisywała. Powiedziałam, że jak nie dostanę potwierdzenia nadania wystawiam jej negatywa. Ona odp, że nie ma maila. Podałam jej maila, jednak potwierdzenie do mnie nie otrzymałam.
W ogóle nie umiem się z nią porozumieć. Nie wiem co zrobić;/
__________________
Moja szafa  
GreeenTea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 10:43   #108
Alexxxxis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 545
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
GG do Alexxxxis
Dot.: Czarna lista part 2

Mam problem.... Na poczatku listopada wyslalam paczki uzytkowniczkom wymianki- wiola706 i BonBonek19 . Niestety do tej pory nie dostalam od nich niczego. Zdazylam juz napisac do kazdej ze dwa zapytania dotyczace ich wysylki ale nie ma odezwu :/ Co mam robic?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=34554891 #post34554891
Alexxxxis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 12:56   #109
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez GreeenTea Pokaż wiadomość
Lekkomyślnie wysłałam paczkę pewnej Wizażance jako pierwsza, chociaż miała jedną pozytywną i jedną negatywną przekupkę. Wysyłałam wtedy hurtem a jeszcze nigdy nie zostałam oszukana.
19,11 wysłałam priorytetem, więc miała ją na drugi dzień a ja do dziś nie otrzymałam od niej przesyłki. Nie wiem co robić, bo upomnienia na priv, to jak grochem o ścianę.
Napisała do mnie czy paczka doszła, jakiś tydzień temu, odp jej ,,nie, może jutro dojdzie". Potem pisałam czy w ogóle wysłała tą paczke - nie odpisywała. Powiedziałam, że jak nie dostanę potwierdzenia nadania wystawiam jej negatywa. Ona odp, że nie ma maila. Podałam jej maila, jednak potwierdzenie do mnie nie otrzymałam.
W ogóle nie umiem się z nią porozumieć. Nie wiem co zrobić;/
Cytat:
Napisane przez Alexxxxis Pokaż wiadomość
Mam problem.... Na poczatku listopada wyslalam paczki uzytkowniczkom wymianki- wiola706 i BonBonek19 . Niestety do tej pory nie dostalam od nich niczego. Zdazylam juz napisac do kazdej ze dwa zapytania dotyczace ich wysylki ale nie ma odezwu :/ Co mam robic?
Jeżeli dziewczyny logowały się po wysłaniu wiadomości, to znaczy, że coś kręcą. Możecie poprosić moderatorki, żeby im kazała pokazać skany nadania.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 13:42   #110
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Przekupka: 39 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Witam. Potrzebuje pomocy w sprawie jednej wizazanki.Nie chce podawac na razie tutaj jej nicku ,bo sama nie wiem co o tym wszystkim myslec.
Ja wysylalam paczke jako pierwsza, bo nie mialam wtedy jeszcze przekupek ,to bylo gdzies na koncu pazdziernika.Wizazanka miala wyslac paczke od razu po otrzymaniu mojej.I tak niby bylo wg jej zapewnien-paczka zostala wyslana ok 10 listopada Jako ze mieszkam za granica to czekalam cierpliwie, bo czasem poczta polska zwleka.Ale po dwoch tygodniach zaczela mnie ta sprawa niepokoic.Wizazanka tez sie martwila i byla nawet na poczcie zapytac co i jak.Okazalo sie ze niby poczta nawalila i nie wyslala tej paczki do mnie i zwrocili jej kase i ze paczka jest na poczcie i maja ja wyslac jak najpredzej.To juz zaczelo byc dla mnie bardzo podejrzane,bo dostaje regularnie paczki z Polski i nigdy nie slyszalam o czyms takim...Dlatego zapytalam o wizazanke o to czy moze przeslac dowod nadania.Dopiero po tygodniu i moich dwoch wiadomosciach odezwala sie ze nie ma tego dowodu nadania,bo mamato wysylala I ze paczka jest w domu i ze wysle ja ponownie i przesle mi dowod nadania.Tak zrobila ,teraz czekam na ta paczke i sama nie wiem co mam o tym sadzic.Bo dziewczyna byla caly czas bardzo mila i kontaktowa ,ale sprawa wyglada ogolnie dziwnie.
Zastanawiam sie jaka przekupke mam jej wystawic jesli ta paczka w koncu dotrze?
Mam nadzieje ze napisalam to zrozumiale bo juz sie troche zamotalam
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 13:46   #111
ida999
Zakorzenienie
 
Avatar ida999
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 391
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

to moze ma chociaz jakies pokwitowanie ze paczke z poczty odebrala czy cos... no cokolwiek zeby jakos ta sytuacje uwiarygodnic ? albo zdjecia tej odebranej przesylki... na kopercie powinna byc jakas adnotacja...
__________________
wymiana
ida999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 14:47   #112
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Witam. Potrzebuje pomocy w sprawie jednej wizazanki.Nie chce podawac na razie tutaj jej nicku ,bo sama nie wiem co o tym wszystkim myslec.
Ja wysylalam paczke jako pierwsza, bo nie mialam wtedy jeszcze przekupek ,to bylo gdzies na koncu pazdziernika.Wizazanka miala wyslac paczke od razu po otrzymaniu mojej.I tak niby bylo wg jej zapewnien-paczka zostala wyslana ok 10 listopada Jako ze mieszkam za granica to czekalam cierpliwie, bo czasem poczta polska zwleka.Ale po dwoch tygodniach zaczela mnie ta sprawa niepokoic.Wizazanka tez sie martwila i byla nawet na poczcie zapytac co i jak.Okazalo sie ze niby poczta nawalila i nie wyslala tej paczki do mnie i zwrocili jej kase i ze paczka jest na poczcie i maja ja wyslac jak najpredzej.To juz zaczelo byc dla mnie bardzo podejrzane,bo dostaje regularnie paczki z Polski i nigdy nie slyszalam o czyms takim...Dlatego zapytalam o wizazanke o to czy moze przeslac dowod nadania.Dopiero po tygodniu i moich dwoch wiadomosciach odezwala sie ze nie ma tego dowodu nadania,bo mamato wysylala I ze paczka jest w domu i ze wysle ja ponownie i przesle mi dowod nadania.Tak zrobila ,teraz czekam na ta paczke i sama nie wiem co mam o tym sadzic.Bo dziewczyna byla caly czas bardzo mila i kontaktowa ,ale sprawa wyglada ogolnie dziwnie.
Zastanawiam sie jaka przekupke mam jej wystawic jesli ta paczka w koncu dotrze?
Mam nadzieje ze napisalam to zrozumiale bo juz sie troche zamotalam
Musi mieć nadanie skoro wysyła poleconym. Niech Ci pokaże skan nadania jako dowód wysłania paczki.
Wydaje mi się, że coś kręci, bo na poczcie zawsze wysyłają paczki, czasem wolno idą, ale nigdy nie zostają niewysłane.
Wydaje mi się, iż to ona zwlekała, bo może nie miała kasy.
Neutral.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 14:59   #113
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Przekupka: 39 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Napisala ze nie ma potwierdzenia nadania tej pierwszej paczki.To niby drugie mi juz wyslala.Tez wydaje mi sie to dziwne.Nie zdarzylo mi sie nigdy zeby poczta nie wyslala paczki
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 15:08   #114
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Napisala ze nie ma potwierdzenia nadania tej pierwszej paczki.To niby drugie mi juz wyslala.Tez wydaje mi sie to dziwne.Nie zdarzylo mi sie nigdy zeby poczta nie wyslala paczki
Niemożliwe, by nie miała nadania. Gdyby go nie miała, to nie mogłaby zareklamować tej paczki za pierwszym razem, kiedy to niby poszła na pocztę, bo właśnie 'kwitek' jest potrzebny do reklamacji.
Na pewno wysłała dopiero teraz (jeśli ma skan nadania) albo wcale.
Jeśli Cię oszukała to nawet negatywa możesz wystawić.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 15:42   #115
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Przekupka: 39 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
Niemożliwe, by nie miała nadania. Gdyby go nie miała, to nie mogłaby zareklamować tej paczki za pierwszym razem, kiedy to niby poszła na pocztę, bo właśnie 'kwitek' jest potrzebny do reklamacji.
Na pewno wysłała dopiero teraz (jeśli ma skan nadania) albo wcale.
Jeśli Cię oszukała to nawet negatywa możesz wystawić.
No wlasnie o tym mysle,bo pytalam o skan tego nadania,ale ona twierdzi ze mama wysylala paczke i ze nie ma tego kwitu.Czyli cos kreci.Wyslala mi tylko skan nadania z zeszlego poniedzialku,wiec pewnie paczka bedzie na dniach po przeszlo miesiacu czekania
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 15:59   #116
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
No wlasnie o tym mysle,bo pytalam o skan tego nadania,ale ona twierdzi ze mama wysylala paczke i ze nie ma tego kwitu.Czyli cos kreci.Wyslala mi tylko skan nadania z zeszlego poniedzialku,wiec pewnie paczka bedzie na dniach po przeszlo miesiacu czekania
No właśnie. Czyli zwlekała z przesyłką. Tylko dziwi mnie, że ktoś od razu np. nie mówi, że nie ma kasy i wyśle później albo coś, tylko albo kłamie, albo wymyśla na siłę coś.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 20:58   #117
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Przekupka: 28 pkt / 97% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Czy któraś z Was ma może jakiś kontakt (telefoniczny, GG) z wizażanką o nicku lovemalinowe ??

Kiedyś się wymieniłyśmy, ale wynikła taka sytuacja i miała mi dosłac bluzkę i już chyba ze 2 tygnodnie minęły, a bluzki nie widzę na PW moje i moderatora nie odpisuje .

Jakby któraś z Was miała jej namiary to proszę o przesłanie mi na PW albo moderatorce tego wątku
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 07:23   #118
nyla89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 122
Przekupka: -1 pkt / 33% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez GreeenTea Pokaż wiadomość
Lekkomyślnie wysłałam paczkę pewnej Wizażance jako pierwsza, chociaż miała jedną pozytywną i jedną negatywną przekupkę. Wysyłałam wtedy hurtem a jeszcze nigdy nie zostałam oszukana.
19,11 wysłałam priorytetem, więc miała ją na drugi dzień a ja do dziś nie otrzymałam od niej przesyłki. Nie wiem co robić, bo upomnienia na priv, to jak grochem o ścianę.
Napisała do mnie czy paczka doszła, jakiś tydzień temu, odp jej ,,nie, może jutro dojdzie". Potem pisałam czy w ogóle wysłała tą paczke - nie odpisywała. Powiedziałam, że jak nie dostanę potwierdzenia nadania wystawiam jej negatywa. Ona odp, że nie ma maila. Podałam jej maila, jednak potwierdzenie do mnie nie otrzymałam.
W ogóle nie umiem się z nią porozumieć. Nie wiem co zrobić;/
po 1 jak miałam najpierw wysłac e-maila do Pani skoro go nie miałam? Ja takich sztuczek nie umiem robic-na pani e-maila czekałam 3 dni!!! dostałam w piatek gdzie od poaitku do dzis jestem na uczelni -skoro pani nie spieszyło sie wysłac odrazu e-maila niech pani nie oczekuje ze inni to zrobia. E-maila własnie wysyłam. Poza tym nie zycze sobie wyzywania bo na to sa paragrafy pomijajac fakt e chyba na forum jest regulamin zgadza sie?
nyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 08:13   #119
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Przekupka: 35 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez nyla89 Pokaż wiadomość
po 1 jak miałam najpierw wysłac e-maila do Pani skoro go nie miałam? Ja takich sztuczek nie umiem robic-na pani e-maila czekałam 3 dni!!! dostałam w piatek gdzie od poaitku do dzis jestem na uczelni -skoro pani nie spieszyło sie wysłac odrazu e-maila niech pani nie oczekuje ze inni to zrobia. E-maila własnie wysyłam. Poza tym nie zycze sobie wyzywania bo na to sa paragrafy pomijajac fakt e chyba na forum jest regulamin zgadza sie?
Przepraszam, że się wtrącam ale w którym miejscu Wizażanka Cię wyzwała ?
Aaa chyba, że określenie - "PEWNEJ Wizażance" jest wyzywaniem
Nawet nie napisała o kogo chodzi
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 10:09   #120
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Przekupka: 99 pkt / 100% pozyt.
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Schranz Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącam ale w którym miejscu Wizażanka Cię wyzwała ?
Aaa chyba, że określenie - "PEWNEJ Wizażance" jest wyzywaniem
Nawet nie napisała o kogo chodzi
he he , tez sie nie dopatrzylam.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-29 07:24:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.