Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 10:17   #2761
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Co myślicie o tym ? http://www.allegro.pl/item809305393_...estaw_usa.html
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 11:39   #2762
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
JA bym chyba nie kupiła... Jakaś tak mało wiarygodna jest ta oferta. Wiadomo chociaż co to za firma? jesli tak to wejdz na ich stronę i poczytaj o tym wiecej.
Ja zamówiłam te paski crest bo dziewczyny sobie chwaliły no i firma zaufana
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 18:01   #2763
bartholomew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 64
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

ej, ludzie, czy idzie jakos wybielic zeby w aparacie?xd bo niestety papierosy zrobily swoje ;/
bartholomew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 19:07   #2764
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bartholomew Pokaż wiadomość
ej, ludzie, czy idzie jakos wybielic zeby w aparacie?xd bo niestety papierosy zrobily swoje ;/
Wtedy zostaną Ci ślady po nim. Nie lepiej poczekać do ściągnięcia?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 19:45   #2765
bartholomew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 64
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Wtedy zostaną Ci ślady po nim. Nie lepiej poczekać do ściągnięcia?
dopiero niedawno go zalozylem, wiec sladami bede sie martwic pozniej
jaka metode wybrac w takim razie? jakies superwybielajace pasty?
bartholomew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:28   #2766
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Lepiej poczekaj. Bo w sumie to nie ma sensu z aparatem. Samą pastą nie wybielisz chyba, że masz już swoją jasną kość to wtedy rozjaśnisz je trochę. Jeśli chcesz wiedzieć dokładniej co i jak to po prostu zapytaj swojego ortodonty
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 13:47   #2767
uulleennccjjaa
Raczkowanie
 
Avatar uulleennccjjaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 195
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

5ty dzień z Białą Perłą~!Efekty niesamowite, już osiągnęłam pierwszy stopień w skali bieli,a to dopiero początek kuracji
__________________
"I believe I can fly!"
uulleennccjjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 15:01   #2768
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

powalający efekt zazdroszczę
Ja jutro ide odebrac te paski crest i ciekawe czy tez bede miała sie czym chwalić, teraz załuję ze tej perły nie kupiłam
ps własnie nałożyłam pierwszy pasek- wrazenia lipne, spada mi cały czas i nie chce sie trzymac zębów. Zobaczymy za 7 dni jak z wybieleniem
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2009-11-25 o 12:41
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 16:27   #2769
ashlee9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 18
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny, mam pytanie. Jaką pastę polecacie po wybielaniu, aby utrzymać biel zębów? Jest dużo past, ale nie wiem jaką wybrać, część to zapewne pic na wodę. Dlatego chciałabym coś sprawdzonego.

Edytowane przez ashlee9
Czas edycji: 2009-11-28 o 17:08
ashlee9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 09:01   #2770
madziulka1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk / Hamburg
Wiadomości: 712
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

ja stosuje Blend-a-med 3d white ale oprocz past do utrzymania efektu polecam jeszcze Biala Perle Simple.
__________________

"...If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself, and then make a change...
"

Edytowane przez madziulka1989
Czas edycji: 2009-11-29 o 09:03
madziulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 11:30   #2771
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bartholomew Pokaż wiadomość
dopiero niedawno go zalozylem, wiec sladami bede sie martwic pozniej
jaka metode wybrac w takim razie? jakies superwybielajace pasty?

clinomyn dla palaczy [niebieskie opakowanie] rewelacja, mimo że nie palę- używam- rewelka
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 15:51   #2772
asiek325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

sensodyne whitening, opalescence -)
asiek325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 18:29   #2773
iza_0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam,
mam pytanko w związku z wybielaniem zębów preparatem opalescence 20 %.Jestem po 5 czy 6 aplikacji i ani efektu nie widzę,a co najgorsze ból jest nie do zniesienia Mówiono mi,że może boleć,ale aż tak???
Parę godzin temu temu ściągnęłam nakładki i teraz zmagam się z bólem. Płukałam szałwią,ale nic nie pomaga i niestety pasta elmex też nie łagodzi dolegliwości.Pomóżcie,bo oszaleję.I czy nie jest to dziwne,że po tak mocnym preparacie nie widzę jeszcze efektu???Dodam,że nie palę.
iza_0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 09:45   #2774
asiek325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam, wiesz co może być tak że jeśli wybielasz zeby gorne i dolne razem t0 po prostu nie widzisz efektu, musisz sie spytac kogos kto jest obiektywny czy widac ze zeby sie wybieliły. Ja stosowalam zielona sensodyne plus płyn sensodyne i nie mialam nadwrazliwosci. Jest tez specjalny płyn z opalescence likwidujacy nadwrazliwosc. Ja wybielałam opalescence 15 %, a tobie stomatolog radził 20% bo mi moja dentystka mówiła ze tego 20 % to sie juz raczej nie używa, bo to za duże stężenie. Możesz też isc do stomatologa żeby nałożył ci fluor to też pomaga na nadwrażliwość.
asiek325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 13:11   #2775
Akneisa
Raczkowanie
 
Avatar Akneisa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 143
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Czy podczas wybielania zębów Białą Perłą można palić papierosy?
Akneisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 17:44   #2776
uulleennccjjaa
Raczkowanie
 
Avatar uulleennccjjaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 195
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Trochę mija to się z celem bo jednocześnie wybielasz je, a one żółkną. Jednak nie powiem, ja od czasu zapaliłam papierosa,a na imprezach to milion i nie widzę żadnej różnicy. Niedawno zakończyłam kurację, od czasu do czasu zapalę i jestem bardzo zadowolona ze swoich ząbków
uulleennccjjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 21:31   #2777
Kwer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

czy ktos z Was wie gdzie mozna tanio wybielic zeby w Warszawie?
Kwer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 13:39   #2778
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
czy ktos z Was wie gdzie mozna tanio wybielic zeby w Warszawie?
tez sie chetnie dowiem

ja teraz chodze do dentysty lecze ubytki bo chce wybielic zeby ale wkurza mnie to ich podejscie..

kazdy kreci nosem ze to niezdrowie itp itd wiem o tym ze kazda ingerencja ma minusy i plusy

i mnie cholera zwodza tak a to jeszcze to do leczenia a to to zastanawiam sie ile w tym prawdy..

czy ktos sam na wlasna reke wybielal opalescence??

chce poleczyc zeby i jak beda znow krecic nosem ( czego nie rozumiem bo mam pieniadze chce zaplacic z czego powinni sie cieszyc) to mysle czy sama sobie nie zamowic opalescence dajmy 20 %
mam duze przebarwienia biala perla sobie z takimi nie radzi.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 20:22   #2779
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

dziewczyny moze tu zajrza jeszcze..

wlasnie koncze leczenie zebow i chce je wybielic..

mam pytanie odnosnie tego opalescence..
piszecie o 20 %

kiedys uzywalam bialej perly n 15 % bodajze jest ale efekt znikomy..

mysle o 20% opalescence ale na cala noc sie nie pisze.. mnie po godzinie bola zeby a aco dopiero po calej nocy

moze lepszym rozwiazaniem bylo by 35 % kupic na 2-3 h w ciagu dnia??
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 15:58   #2780
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

moje ząbki. z poziomu 7 na poziom 3 po zastosowaniu zagranicznego produktu, którego nazwy nie pamietam i bp [stosuję ok.3 tyg.]. Niestety herbata zrobiła swoje i teraz doprowadzam ząbki do porządku
Ból był,ale wszystko można znieść, prawda? warto, aby przestrzegać zalecanego czasu.. zeby i tak się wybielą, a niestety- co za dużo to niezdrowo..

ps. póki co wybielam tylko górę
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:49   #2781
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny błagam doradźcie....
Tyle się naczytałam róznych opinii, że już mam mętlik w głowie....
Kupić Białą Perłę czy paski wybielające? Jeśli tak to jakie? Możecie polecić jakiegoś sprzedawcę na all?
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 18:51   #2782
iza_0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiek325 Pokaż wiadomość
Witam, wiesz co może być tak że jeśli wybielasz zeby gorne i dolne razem t0 po prostu nie widzisz efektu, musisz sie spytac kogos kto jest obiektywny czy widac ze zeby sie wybieliły. Ja stosowalam zielona sensodyne plus płyn sensodyne i nie mialam nadwrazliwosci. Jest tez specjalny płyn z opalescence likwidujacy nadwrazliwosc. Ja wybielałam opalescence 15 %, a tobie stomatolog radził 20% bo mi moja dentystka mówiła ze tego 20 % to sie juz raczej nie używa, bo to za duże stężenie. Możesz też isc do stomatologa żeby nałożył ci fluor to też pomaga na nadwrażliwość.
Dzięki Asiek za odpowiedź.A co do 20% opalescence,to taki zaproponowała babka,więc jej uwierzyłam,że będzie najlepszy.Chyba już się nie zdecyduję,bo takiej męki nigdy nie zaznałam
iza_0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 07:06   #2783
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

a ja sie zastanawiam nad opalescence 35 % z tego wzgledu ze wtedy nosi sie jej od 30-60 min. Czy ktos uzywal takie stezenie?

nie wyobrazam sobie spac z 20 czy 15 procent dlatego wygodniejsze bylo by dla mnie tak w ciagu dnia zalozyc na te 30 min. co wy sadzicie?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 13:34   #2784
asiek325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hym ja na 20% bym się nie odważyła bo to jest za duże stężenie, przy takim też bym się niezle nacierpiała. Ja też bałam się wybielać bo ogolnie miałam nadwrażliwe zęby, ale obeszło się bez wiekszych atrakcji, zęby i dziąsła mnie troche bolały, ale to robiłam dzień przerwy i było ok. Chociaż co do efektu to też mam zastrzeżeniabo moje koleżanki osiagnęly taki sam efekt dzieki paskom crest które są dużo tańsze od takiego wybielania u dentysty.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
a ja sie zastanawiam nad opalescence 35 % z tego wzgledu ze wtedy nosi sie jej od 30-60 min. Czy ktos uzywal takie stezenie?

nie wyobrazam sobie spac z 20 czy 15 procent dlatego wygodniejsze bylo by dla mnie tak w ciagu dnia zalozyc na te 30 min. co wy sadzicie?
Steżenie 35%!!!!!!!!!!!!!!!! huh odważna jestes, takie używa sie w wybielaniu w gabinecie w jedna godzine, gdzie dentysta zabezpiecza ci zęby żywicą żeby nie poparzyć dziąseł, poza tym nakłada wtedy preparat niezwykle ostrożnie. Moja kolezanka z tego korzystala, ale samemu w domu a nie duze ryzyko, wiesz jakie bedziesz miec paparzone dziąsła?????????Ja przy 15% jeśli zle nałożyłam żel to byla tragedia, a co dopiero mowic o steżeniu dwukrotnie wyższym, możesz sobie narobić poważnych problemów, pomysł czy to jest tego warte, możesz sobie zniszczyć zęby.
asiek325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 14:05   #2785
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

hmmm ...

ale 15 % ma tez biala perla .. uzywalam jej kiedys i nic mi nie bylo nawet na dziaslach stad moje pytanie odnosnie 35 %. bo wtedy nosi sie je 30 min a nie cala noc...
cala noc na pewno bym nie zalozyla dla mnie to nie wygodne...

to moze skusze sie na te 20 % ile 20 procent trzeba nosic? moze 2 h w ciagu dnia wystarcza??

po jakim czasie uzyskuje sie efekty???

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

asik no wlasnie tak troche czytalam i boje sie tego poparzenia dziasel dlatego pytam z ciekawosci o te 35 % czy ktos sie skusil

chodze do dentysty regularnie wlasnie koncze leczyc wszystkie ubytki ale zaden nie kwapi sie co do wybielania, wiadomo odradzaja bo to szkodliwe itp itd... i chce sobie w domu sama sprobowac.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 11:15   #2786
asiek325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 95
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
hmmm ...

ale 15 % ma tez biala perla .. uzywalam jej kiedys i nic mi nie bylo nawet na dziaslach stad moje pytanie odnosnie 35 %. bo wtedy nosi sie je 30 min a nie cala noc...
cala noc na pewno bym nie zalozyla dla mnie to nie wygodne...

to moze skusze sie na te 20 % ile 20 procent trzeba nosic? moze 2 h w ciagu dnia wystarcza??

po jakim czasie uzyskuje sie efekty???

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

asik no wlasnie tak troche czytalam i boje sie tego poparzenia dziasel dlatego pytam z ciekawosci o te 35 % czy ktos sie skusil

chodze do dentysty regularnie wlasnie koncze leczyc wszystkie ubytki ale zaden nie kwapi sie co do wybielania, wiadomo odradzaja bo to szkodliwe itp itd... i chce sobie w domu sama sprobowac.
Hym mi dentystka nie robiła żadnych problemów odnośnie wybielania, zresztą ona sama też ma wybielane. Fakt faktem jest to szkodliwe, ale to chyba tak jak z farbowaniem włosów szkodliwe ale i tak wszyscy to robią. Z 35% nie wiem co ci doradzić, ja bym się bała.
asiek325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 13:04   #2787
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

mi niestety robia nie wiem czemu prawde mowiac... jedna skwitowala ze jak sie ma kase to sie robi rozne rzeczy echhhh.... moze dlatego ze nie chodze do jednego dentysty tylko kilku bo nie mam mozliwosci czasowo tak do jednej bo terminy tak odlegle ze hej hej...

sama juz nie wiem.. kolezanka miala 35 % i mowi ze nic jej absolutnie nie byl, z dziaslami tez nic... sama nie wiem co o tym myslec...

moze pierw faktycznie te 20% sprobowac czytalam ze zamiast cala noc mozna ewentualnie 2-4 h w ciagu dnia nosic hmmm...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 18:57   #2788
iza_0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
mi niestety robia nie wiem czemu prawde mowiac... jedna skwitowala ze jak sie ma kase to sie robi rozne rzeczy echhhh.... moze dlatego ze nie chodze do jednego dentysty tylko kilku bo nie mam mozliwosci czasowo tak do jednej bo terminy tak odlegle ze hej hej...

sama juz nie wiem.. kolezanka miala 35 % i mowi ze nic jej absolutnie nie byl, z dziaslami tez nic... sama nie wiem co o tym myslec...

moze pierw faktycznie te 20% sprobowac czytalam ze zamiast cala noc mozna ewentualnie 2-4 h w ciagu dnia nosic hmmm...
Ja mam 20% opalescence i ból jest niesamowity.Producent zaleca trzymać ok.4 godz.,ale dentystka mówiła,że 2 wystarczą...jednak nie dla mnie,bo efektu nie widzę,a 2 strzykawki już zużyłam.Zaznaczam,że nie palę,jedynie kawę popijam.Raz zdarzyło mi się poparzyć dziąsła Były,aż białe...szkoda,że dziąsła a nie zęby Zamierzam teraz założyć tylko na górę-zobaczę czy będzie różnica...
iza_0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 21:03   #2789
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

iza no wlasnie ja tez nie pale, czasem kawe wypije... ja odkad pamietam od dziecinstwa chyba mam tak kremowe zeby najgorsze jest to ze 3 sa najciemniejsze mam chyba krotko mowiac kolorowe zeby

dlatego tak mysalam o 35 % bo mowie biala perla ma 15 % i absolutnie nic to nie dalo... z tego co wiem 2 % klada na cala noc. dla mnie to odpada dlatego chcialam cos w ciagu dnia.. hmm moze te 20 % sproboac na 2 h skoro mowisz z wystarczy tyle...

kurcze tak bardzo bym chciala miec biale zeby chodz wyrownany kolor. marzy mi sie czerwona szminka na ustach a z zoltymi zebami moge zapomniec echh

no ale nie sproboje nie przekonam sie

jestem swiadoma konsekwencji ale mysle ze wszystko szkodzi nawet wlasnie farba do wlosow. Fakt zeby nie odrosna ale jak bede ostroznie z tym wybielaniem w razie co przestane i pojde do dentysty.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 15:48   #2790
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

mam jedno pytanie-mozna gdzies kupić opalescence 35% dla klienta indywidualnego???
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.