odchudzanie= zły humor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-12, 16:43   #1
Asuka
Przyczajenie
 
Avatar Asuka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 22
GG do Asuka
Exclamation

odchudzanie= zły humor?


ojojojjjjj...Jestem okropna. Odchudzalam sie 3miesiace temu, mialam taka sliczna wage, 61 kg przy 178cm i klapa. Efekt Jojo byl niesamowity- Przytylam 5 kg!! W tydzien!!
Myslalam ze sie zalame...A najgorsze jest to, ze mnie wziol straszny leń....
Ale dzisiaj postanowilam to zmienic.


PO pierwsze- czy dieta moze skladac sie głównie z mleka, jogurtow,ryb i jajek?!? Bo to najbardziej mi pasuje...
PO drugie- jak wyeliminowac zły humor? Bo czekolada odpada. A przy odchudzaniu mam takie nagle zmiany humoru, ze jestem dla wszystkich niemila i dre sie wkolo...
PO trzecie- co jesc na miescie? Zawsze zadaje sobie to pytanie, po czym...Wchodze do piekarni i kupuje 2 bulki z ziarnem, ktre doprawiam potem jakimis innymi smakolykami...
PO czwarte- Gdy nadchodzi głód.. CO zrobic?
PO piate- czy moge jesc twarde slodycze? Np. Hollsy, lizaki itp...
PO szoste- jak wywiac sie z obiadku, gdy stoi nad toba zgraja ciotek majacych na celu utluczyc cie do granic mozliwosci?
PO siodme, najwazniejsze- Co zrobic, by patrzac na jedzenie nie miec skretu kiszek... Rady moze jakies?


Sorki, ze to nowy watek, ale blagam,....jak ktoras z was ma odpowiedz na 1 chociaz pytanie, to niech odpisze... To nie zamuje dlugo czasu. A ja bede szczesliwsza i madrzejsza^^
__________________
Asuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:48   #2
efooosia
Raczkowanie
 
Avatar efooosia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 109
Dot.: odchudzanie= zły humor?

Odpowiem na kilka:
Czy zawsze jak jestes na miescie musisz cos jesc..? Jezeli tak to najlepiej jakiś owoc Jabłko , mandarynke itp..
Jeżeli nachodzi Cie głod, pij wode niegazowaną. Zreszta ja czasem też myśle że jestem głodna , a to nieprawda ja mam smaka, wiec zanim cos jesz , zastanow sie czy naprawde jestes glodna? czy to tylko ochota na cos?
Slodycze powinno sie wykluczyc, ale nie do konca, bo cukeir jest potrzebny... Lizaki mają mało kacl... chupa-chups chyba 32 I lody tez dobrze działają na diete
Jezeli ciocia juz bardzo nalega abys zjadla obiad, to zjedz ale nie wszystko... lecz np. polowe mniej
__________________
***
To smutne że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości!

***
Gdy upadnę - wstanę, otrzepię się i pójdę dalej


efooosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 16:56   #3
Asuka
Przyczajenie
 
Avatar Asuka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 22
GG do Asuka
Dot.: odchudzanie= zły humor?

Dzieki za odpowiedz
A na miescie musze cos jesc, bo rano jem duze sniadanie i w szkole jakies niewielkie drugie sniadaie, jablko, wafla ryzowego, czy kubusia... A jak wychodze po szkole na miasto to jestem... Troche zgłodniala. A uwazam, ze obiad to tez wazny posilek, w domu nie chce jesc , bo jak przychodze to jest za pozno na obiad....
Jeszcze moja mama robi wszystko ze smietana, zasmażka lub tlustym olejem czy smalcem, maslem... MAsakra...
Dlatego posilek na miescie jest dla mnie wazny..
__________________
Asuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 17:05   #4
efooosia
Raczkowanie
 
Avatar efooosia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 109
Dot.: odchudzanie= zły humor?

A nie mozesz sobie sama robic jakis dietetycznych kanapek..? Bo na miescie jak sie jest to zawsze duzo pokus... Moze jakis jogurcik??
__________________
***
To smutne że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości!

***
Gdy upadnę - wstanę, otrzepię się i pójdę dalej


efooosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 17:35   #5
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: odchudzanie= zły humor?

hejka
A jednak cos mam wspólnego z autorką watku. Moje odchudzanie to jakby jakas meczarania ale COś za coŚ...no ładna figura bedzie. ale ile mozna sobie odmawiac zapiekanek, wyjsc na pizze, czy ciastek z kremem i wogóle słodyczy Bo ja taka istota ze kawałek czekolady to dla mnnie pryszcz,,,,,,zaraz bym całą wcieła. Ale musze sie jeszcze do wakacji powstrzymać. pozdrawiam
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 07:59   #6
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: odchudzanie= zły humor?

słuchaj Asuka a jak wygląda u Ciebie sprawa ze sportem, z ćwiczeniami?
może warto byłoby? wtedy na pewno unikniesz jo-jo, a już na pewno takiego tygodniowego.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 08:11   #7
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: odchudzanie= zły humor?

Cytat:
Napisane przez Asuka

PO pierwsze- czy dieta moze skladac sie głównie z mleka, jogurtow,ryb i jajek?!? Bo to najbardziej mi pasuje...

NIE

nie dostarczysz sobie dzięki tym produktom wystarczajacych ilości składników odżywczych, witamin itp. Dieta powinna być zróżnicowana - nie może opierać się na tych samych produktach - stąd może efekt jojo? Ponadto nie możesz ucinać sobie węglowodanów do granic możliwości - bez nich nie ma energii do życia. Dodaj ryż, makaron (najlepiej brązowe), kaszę.

PO drugie- jak wyeliminowac zły humor? Bo czekolada odpada. A przy odchudzaniu mam takie nagle zmiany humoru, ze jestem dla wszystkich niemila i dre sie wkolo...

patrz odp. wyżej - trudno mieć dobry humor, kiedy tak się "katuje" Nie dziwię się więc agresji

PO trzecie- co jesc na miescie? Zawsze zadaje sobie to pytanie, po czym...Wchodze do piekarni i kupuje 2 bulki z ziarnem, ktre doprawiam potem jakimis innymi smakolykami...

efooosia Ci już odpowiedziała

PO czwarte- Gdy nadchodzi głód.. CO zrobic?

zjeść?

PO piate- czy moge jesc twarde slodycze? Np. Hollsy, lizaki itp...

a dlaczego nie? Jeśli musisz to nie widzę przeszkody

PO szoste- jak wywiac sie z obiadku, gdy stoi nad toba zgraja ciotek majacych na celu utluczyc cie do granic mozliwosci?

tu chyba nie ma odwrotu

PO siodme, najwazniejsze- Co zrobic, by patrzac na jedzenie nie miec skretu kiszek... Rady moze jakies?

Mam rozumieć, że aż tak się głodzisz, że masz skręty kiszek ?
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 08:51   #8
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: odchudzanie= zły humor?

Cytat:
Napisane przez Asuka
ojojojjjjj..
PO pierwsze- czy dieta moze skladac sie głównie z mleka, jogurtow,ryb i jajek?!? Bo to najbardziej mi pasuje...
PO drugie- jak wyeliminowac zły humor? Bo czekolada odpada. A przy odchudzaniu mam takie nagle zmiany humoru, ze jestem dla wszystkich niemila i dre sie wkolo...
PO trzecie- co jesc na miescie? Zawsze zadaje sobie to pytanie, po czym...Wchodze do piekarni i kupuje 2 bulki z ziarnem, ktre doprawiam potem jakimis innymi smakolykami...
PO czwarte- Gdy nadchodzi głód.. CO zrobic?
PO piate- czy moge jesc twarde slodycze? Np. Hollsy, lizaki itp...
PO szoste- jak wywiac sie z obiadku, gdy stoi nad toba zgraja ciotek majacych na celu utluczyc cie do granic mozliwosci?
PO siodme, najwazniejsze- Co zrobic, by patrzac na jedzenie nie miec skretu kiszek... Rady moze jakies?
po 1 - nie może, gdzie witaminy?
po 2 - Ćwiczenia są dobrym pobudzaczem endorfin - hormonów szczęścia
po 3 - brać jedzenie ze sobą
po 4 - jeść może? ;] niekoniecznie pączka
po 5 - słodycze to słodycze, utrudniają chudnięcie. ale lepsze takie niż kawał tortu
po 6 - zjeść trochę wszystkiego, ale mało
po 7 - jeść często małe posiłki

a po 8 - ode mnie - po mądrej diecie nie ma jo-jo w postaci 5 kg w tydzień. Jeśli natomiast schodzisz poniżej 1000 kcal i nie ćwiczysz, to nigdy nie schudniesz trwale, niestety...
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:09   #9
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: odchudzanie= zły humor?

Cytat:
Napisane przez efooosia
Odpowiem na kilka:
Czy zawsze jak jestes na miescie musisz cos jesc..? Jezeli tak to najlepiej jakiś owoc Jabłko , mandarynke itp..
Jeżeli nachodzi Cie głod, pij wode niegazowaną. Zreszta ja czasem też myśle że jestem głodna , a to nieprawda ja mam smaka, wiec zanim cos jesz , zastanow sie czy naprawde jestes glodna? czy to tylko ochota na cos?
Slodycze powinno sie wykluczyc, ale nie do konca, bo cukeir jest potrzebny... Lizaki mają mało kacl... chupa-chups chyba 32 I lody tez dobrze działają na diete
Jezeli ciocia juz bardzo nalega abys zjadla obiad, to zjedz ale nie wszystko... lecz np. polowe mniej
a do czego potrzebny jest cukier i na czym polega dobroczynny wpływ lodów na dietę, bo pierwszy raz słyszę o takich cudach
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:21   #10
Asuka
Przyczajenie
 
Avatar Asuka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 22
GG do Asuka
Red face Dot.: odchudzanie= zły humor?

Kwestja sportu.. Cwicze ile moge...Codziennie biegam, robie brzuszki...
ALe sa takie dni, w ktorych nie moge podniesc nogi do gory..
A lody dorze wlywaja, bo wyziebiaja przewod pokarmowy^^
__________________
Asuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:43   #11
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: odchudzanie= zły humor?

Cytat:
Napisane przez Asuka
A lody dorze wlywaja, bo wyziebiaja przewod pokarmowy^^
myślę, że woda z lodem mogłaby być w takim razie skuteczniejsza
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 14:01   #12
Selphie22
Raczkowanie
 
Avatar Selphie22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 373
Talking Dot.: odchudzanie= zły humor?

Też miałam problez ze złym humorem podczas diety, ale bardzo łatwo go zlikwidować, możesz z owoców i jogurtów przygotować takie pyszności że zły humor odrazu mija i przy tym są zdrowe!!! Teraz mamy wiosne, przyjdzie sezon na truskawki i maliny, mozna robić miliony sałatek i mieszać z jakimiś suszonymi owocami czy płatkami wszystko zgodnie z fantazją Oczywiście takich rzeczy tez nie nalezy jesc bez umiaru ale mają mniej kalorii i naprawde pozytywnie nastarają
__________________


78-77-76-75-74-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60


" Ty idziesz swoją drogą
Ja też pójdę twoją drogą"
L.Cohen
Selphie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 14:24   #13
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: odchudzanie= zły humor?

Cytat:
Napisane przez Asuka
ojojojjjjj...Jestem okropna. Odchudzalam sie 3miesiace temu, mialam taka sliczna wage, 61 kg przy 178cm i klapa. Efekt Jojo byl niesamowity- Przytylam 5 kg!! W tydzien!!
Myslalam ze sie zalame...A najgorsze jest to, ze mnie wziol straszny leń....
Ale dzisiaj postanowilam to zmienic.


PO pierwsze- czy dieta moze skladac sie głównie z mleka, jogurtow,ryb i jajek?!? Bo to najbardziej mi pasuje...
PO drugie- jak wyeliminowac zły humor? Bo czekolada odpada. A przy odchudzaniu mam takie nagle zmiany humoru, ze jestem dla wszystkich niemila i dre sie wkolo...
PO trzecie- co jesc na miescie? Zawsze zadaje sobie to pytanie, po czym...Wchodze do piekarni i kupuje 2 bulki z ziarnem, ktre doprawiam potem jakimis innymi smakolykami...
PO czwarte- Gdy nadchodzi głód.. CO zrobic?
PO piate- czy moge jesc twarde slodycze? Np. Hollsy, lizaki itp...
PO szoste- jak wywiac sie z obiadku, gdy stoi nad toba zgraja ciotek majacych na celu utluczyc cie do granic mozliwosci?
PO siodme, najwazniejsze- Co zrobic, by patrzac na jedzenie nie miec skretu kiszek... Rady moze jakies?


Sorki, ze to nowy watek, ale blagam,....jak ktoras z was ma odpowiedz na 1 chociaz pytanie, to niech odpisze... To nie zamuje dlugo czasu. A ja bede szczesliwsza i madrzejsza^^
Na lepszy humor to ćwiczenia i ruch . Porządny trening, gdzie sie spocisz i wymęczysz ciałko to wywoła wiele radości . Wydziela sie hormon szczęścia przy wysiłku a i będziesz dumna z tego ze spalasz tłuszczyk . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 18:33   #14
graczocholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 50
Dot.: odchudzanie= zły humor?

Mleka jogurty itd są zdrowe i mają dużo białka a to w odchudzaniu pomaga do tego jakaś pierś z kurczaka i jest ok. Co do złego humoru to niestety jak schodzisz za nisko ilością zjedzonych kcal to będzie normalne. CO do twardych słodyczy... cukier to cukier więc lepiej unikać. A co do jedzenia na mieście hmm to zależy jak do tego podejść. Wszyscy wiemy że jedzenie na mieście jest nie zdrowe bo przygotowywane z różnych (kiepskich) składników ale... Jak od czasu do czasu takie zjesz to nic się nie stanie, kwestia jeszcze ile się ruszasz w ciągu dnia.
graczocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 16:41   #15
gonia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 75
Dot.: odchudzanie= zły humor?

Cytat:
Napisane przez graczocholiczka Pokaż wiadomość
Mleka jogurty itd są zdrowe i mają dużo białka a to w odchudzaniu pomaga do tego jakaś pierś z kurczaka i jest ok. Co do złego humoru to niestety jak schodzisz za nisko ilością zjedzonych kcal to będzie normalne. CO do twardych słodyczy... cukier to cukier więc lepiej unikać. A co do jedzenia na mieście hmm to zależy jak do tego podejść. Wszyscy wiemy że jedzenie na mieście jest nie zdrowe bo przygotowywane z różnych (kiepskich) składników ale... Jak od czasu do czasu takie zjesz to nic się nie stanie, kwestia jeszcze ile się ruszasz w ciągu dnia.
mleko i jogurty mają mało białka. ewentualnie chudy twaróg, ale ogolnie nabiał ma sporo weglowodanow. lepsze jest pelnowartosciowe bialko - kurczak, indyk, ryby, bialka jaj.. jesli jedzenie na miescie to najlepiej wybierac grillowana piers z kurczaka z ziemniaczkami np - nie bojmy sie ziemniakow. wszystko w rozsadnych ilosciach jest zdrowe, a ziemniaki odkwaszaja organizm
gonia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 09:22   #16
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: odchudzanie= zły humor?

Jak będziesz jeść same bezwartościowe produkty to schudniesz owszem, ale jojo wróci podwójne. Poczytaj o redukcji. Ustal swoje zapotrzebowanie kaloryczne i odejmij od niego 200-300 kalorii. Jedz zdrowo, wcale nie musisz chodzić głodna przy odchudzaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 09:35   #17
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Talking Dot.: odchudzanie= zły humor?

wczoraj dostałam blenderek i polecam serdecznie - zrób sobie zupkę krem z kalafiora i uwierz mi, że nie ma opcji, że nie będzie smakowało - dobrze sobie pojesz, kalorii malutko, smak genialny. Chyba polubię również z tej okazji owoce, bo aż szkoda by było tej genialnej maszynki częściej nie używać
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-20 10:35:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.