Nasze książkowe grzechy ;) - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 16:41   #2911
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
a ja się przyszłam poskarżyć. Rozłożyło mnie na amen. Leże w łóżku i głośno wciągam nosem Może w końcu choroba mnie zmobilizuje do nadrobienia zaległości w nauce, posprzatania itp, bo jak tylko wróciłam po nowym roku na uczelnie, to wychodziłam rankiem a wracałam wieczorem
Będę chyba usprawiedliwiona, jeśli dla poprawy humoru wyklikam coś w Znaku?
Ty lepiej w łóżku leż, a nie sprzątaj i się ucz!
A zamówienia ze Znaku jak najbardziej usprawiedliwione

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Możesz podać link do tych promocji? Bo ja błądzę na ich stronie i znaleźć nie mogę

Ja też się pożalę, bo ostatnio złapałam jakiegoś wirusa i mi całego Windowsa zeżarł Dzisiaj przychodzi kumpel Teżeta (informatyk) by zajrzeć do mojego laptopa i coś zaradzić. Najbardziej się boję, że już żadnych danych nie odzyskam a ja na kompie miałam WSZYSTKO.
Oto link: http://www.znak.com.pl/promocje

Współczuję problemów z wirusem. Sama też miałam zawirusowanego laptopa i przerażona po świętach robiłam formata i instalowałam Windowsa na nowo. Lepsze to niż nagła strata wszystkich danych. Może informatykowi uda się coś odzyskać?




Czy nie ma kogoś z Wrocławia lub Gliwic/Zabrza/okolic chętnego na wspólne zamówienie ze Znaku?
Chciałabym tylko Hakawatiego, a z przesyłką cena już nie wygląda tak atrakcyjnie Jakbyśmy zamówiły razem, zawsze to trochę taniej.
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 16:49   #2912
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Mariah, mam nadzieję, że nic nie stracisz z danych. Dziewczyny odebrałyście już paczki w Ruchu? U mnie było wysłane chyba wczoraj, lub przedwczoraj. Nie wiem jak oni zawiadamiają, mailem, telefonicznie? Korzystałyście już z takiej formy dostawy?
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 18:02   #2913
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Mariah, mam nadzieję, że nic nie stracisz z danych. Dziewczyny odebrałyście już paczki w Ruchu? U mnie było wysłane chyba wczoraj, lub przedwczoraj. Nie wiem jak oni zawiadamiają, mailem, telefonicznie? Korzystałyście już z takiej formy dostawy?
Ja raz odbierałam. Nie raczyli mnie powiadomić w żaden sposób, że paczka czeka, chociaż w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia wspominali o powiadomienu sms-em. Po jakichś trzech tygodniach bez żadnego sygnału ze strony sklepu, po prostu zapytałam w tym salonie prasowym i okazało się że paczka czeka od dawna.
Teraz też zamówiłam przesyłkę do Ruchu w KDC, ale już jestem mądrzejsza i spytam wcześniej.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 18:06   #2914
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Mariah, mam nadzieję, że nic nie stracisz z danych. Dziewczyny odebrałyście już paczki w Ruchu? U mnie było wysłane chyba wczoraj, lub przedwczoraj. Nie wiem jak oni zawiadamiają, mailem, telefonicznie? Korzystałyście już z takiej formy dostawy?
Dwa razy korzystałam z tej formy wysyłki. Po dwóch dniach od wysyłki otrzymywałam smsa koło 13, że paczka czeka na mnie.
W razie czego pójdź i zapytaj pamiętaj o dowodzie osobistym, potrzebny do zweryfikowania tożsamości

Lilithin - szkoda, że nie mieszkam blisko; jeszcze byś dostała ode mnie 20% zniżki, bo posiadam kartę Family Club
__________________

Edytowane przez bravvurka
Czas edycji: 2010-01-06 o 18:07 Powód: dopisek
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 18:17   #2915
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość

Lilithin - szkoda, że nie mieszkam blisko; jeszcze byś dostała ode mnie 20% zniżki, bo posiadam kartę Family Club
Chlip, chlip
A to promocje można łączyć w ogóle? Tzn czy ta karta nie działa tylko na książki w normalnych cenach?
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 19:23   #2916
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Dziękuję dziewczyny za odpowiedź. Tak zrobię, nawet spakuję dowód, bo zwykle trzymam go w domu, żeby nie zgubić( roztrzepana jestem ). Wzięłam kiosk z tą opcją najbliżej mojej uczelni, w zasadzie 3 min piechotką, więc co mi szkodzi pojechać z wcześniejszego przystanku.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 19:35   #2917
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

W Matrasie dostałam namiary na stronę z książkami -25% http://www.dobraksiazka.net/ można odbierać bezpłatnie w dowolnej księgarni. Poza tym przenoszą Matras z Galerii na Piotrkowska 44 i mają wszystkie tytuły z 30% zniżką. Zastanawiam się nad "Światem finansjery" (został jeden liczę że mi nie podbierzecie). Wczoraj kliknęłam tytuły na stronie wydawnictwa Znak, a dziś przytachałam torbę książek z kiosku, bo tkwiły tam moje zamówienia z DKC. O dziwo dostałam "Intruza" zamówionego 1 stycznia, natomiast tego klikniętego 27 grudnia anulowali. Stosik umieszczę jak poczta dowiezie mi pakę ze Znaku.

Merin zaskoczył mnie 10% zniżką z okazji 2 lat korzystania z ich strony, zamówiłam na kwotę przekraczającą 200zł, a dziś dostałam maila, że niestety z tego co wybrałam dostępna jest tylko "Pasja życia" za 37zł. Jak tak można?
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind

Edytowane przez amber2046
Czas edycji: 2010-01-06 o 19:39
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 19:53   #2918
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Merin zaskoczył mnie 10% zniżką z okazji 2 lat korzystania z ich strony, zamówiłam na kwotę przekraczającą 200zł, a dziś dostałam maila, że niestety z tego co wybrałam dostępna jest tylko "Pasja życia" za 37zł. Jak tak można?
Co roku na rocznicę rejestracji dostaję taką zniżkę Ojej, no to nie małaś szczęścia
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 20:07   #2919
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Chlip, chlip
A to promocje można łączyć w ogóle? Tzn czy ta karta nie działa tylko na książki w normalnych cenach?
Jasne, że się sumują Już zamawiałam Podam przykład

Krótki i niezwykły żywot Oscara Wao w promocji za 17,45 a ja zapłaciłam 13,96 więc wychodzi, że od obecnej ceny odjęto 20%.

Amber - dzięki za stronę już buszuję, mąż mi grozi, że zrobi ze mną porządek i z moimi książkami
__________________

Edytowane przez bravvurka
Czas edycji: 2010-01-06 o 20:09 Powód: dopisek
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 20:19   #2920
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Bravvurko, a nie mieszkasz może w Poznaniu?

A ja czekam na zamówienie z KDC, miało być wysłane 4.01, zostało wysłane 5.01, mamy 6.01, a kuriera nie było. A jak wpisuję na stronie DPD rzekomy nr paczki to wyskakuje, że jest nieprawidłowy...

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2010-01-06 o 20:23
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 20:27   #2921
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Co roku na rocznicę rejestracji dostaję taką zniżkę Ojej, no to nie małaś szczęścia
Przyznaję ze skrucha jest w tym także szczypta mojej winy, ponieważ jak zamawiałam na początku tygodnia to były dostępne tytuły, których nakład jakiś czas temu został wyczerpany. Cała szczęśliwa wrzuciłam do koszyka, wszystkie te pozycje myśląc oto nareszcie trafią do mej biblioteczki ,a tu figa z makiem, każda jedna dostała ponownie status niedostępnej.

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Jasne, że się sumują Już zamawiałam Podam przykład

Krótki i niezwykły żywot Oscara Wao w promocji za 17,45 a ja zapłaciłam 13,96 więc wychodzi, że od obecnej ceny odjęto 20%.

Amber - dzięki za stronę już buszuję, mąż mi grozi, że zrobi ze mną porządek i z moimi książkami
Wow, to super jak od promocyjnych cen jeszcze odejmują 20%. Po prostu rewelacja, aż namówię chyba rodziców na kuchnię tej firmy jak będą robić remont i wstąpię do tego klubu (oby nigdy nie poznali co było siła napędowa mojej motywacji).

Fajnie, że link się przydaje.

Btw. Napisała w klubie o jednej sprawie, liczę na dobre serce łodzianek i nie tylko.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind

Edytowane przez amber2046
Czas edycji: 2010-01-06 o 20:48
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 20:39   #2922
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Sunprice - a rok temu przez pół roku jeździłam co tydzień do Poznania...

Co do tej 20% zniżki, mam nadzieję, że tak zawsze będzie

Edit: Zamówienie na dobraksiazka.net zrobione 9 stycznia do odbioru zobaczymy jak to będzie
__________________

Edytowane przez bravvurka
Czas edycji: 2010-01-06 o 21:00
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 21:18   #2923
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Jasne, że się sumują Już zamawiałam Podam przykład

Krótki i niezwykły żywot Oscara Wao w promocji za 17,45 a ja zapłaciłam 13,96 więc wychodzi, że od obecnej ceny odjęto 20%.

Amber - dzięki za stronę już buszuję, mąż mi grozi, że zrobi ze mną porządek i z moimi książkami
No to pięknie!
Ja może napiszę jeszcze raz, na wypadek gdyby jakaś zbłąkana dusza z moich rejonów się tu znalazła

Czy nie ma kogoś z Wrocławia lub Gliwic/Zabrza/okolic chętnego na wspólne zamówienie ze Znaku? Chciałabym tylko Hakawatiego, a z przesyłką cena już nie wygląda tak atrakcyjnie Jakbyśmy zamówiły razem, zawsze to trochę taniej.
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 21:25   #2924
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Dziubuś* zmartwychwstał!!!!

Udało się odzyskać wszystkie dane, choć awaria kompa okazała się poważniejsza niż myśleliśmy (trzeba było wgrywać wszystko od zera, całe szczęście miałam na wyposażeniu płytę z oprogramowaniem w razie utraty/uszkodzenia systemu). Kumpel Teżeta naprawiał go 3 godziny i złotówki ode mnie nie chciał wziąć, kupiłam mu w podziękowaniu zgrzewkę piwa ale jakbym wiedziała, że się chłopak tak napracuje, to bym jeszcze bombonierkę dołożyła.

Jak sobie pomyślę, że zaoszczędziłam jakieś 300zł, które bym zapłaciła w serwisie to aż mam ochotę spożytkować je na książki

Zaraz poprzeglądam te strony, do których wklejałyście linki ^^




* Dziubuś to mój laptop
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 21:53   #2925
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny odebrałyście już paczki w Ruchu? U mnie było wysłane chyba wczoraj, lub przedwczoraj. Nie wiem jak oni zawiadamiają, mailem, telefonicznie? Korzystałyście już z takiej formy dostawy?
Odbierałam w ten sposób przesyłki z Merlina już kilkakrotnie, za każdym razem dostawałam sms że paczka czeka na odbiór.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 22:10   #2926
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Dziubuś* zmartwychwstał!!!!

(...)
Jak sobie pomyślę, że zaoszczędziłam jakieś 300zł, które bym zapłaciła w serwisie to aż mam ochotę spożytkować je na książki

Zaraz poprzeglądam te strony, do których wklejałyście linki ^^



* Dziubuś to mój laptop
klask i::j upi:
Świetnie! Za stracone nerwy jakaś książkowa nagroda Ci się należy!
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 22:56   #2927
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Mariah, super! Mój lapek ma na imię Kermit.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 23:18   #2928
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

łe, a mój nie ma imienia
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 23:29   #2929
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
łe, a mój nie ma imienia
Mój też, no chociaż czasami jest "cholerą jedną" Chyba go nazwę
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 11:54   #2930
Ines1010
Raczkowanie
 
Avatar Ines1010
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Czy nie ma kogoś z Wrocławia lub Gliwic/Zabrza/okolic chętnego na wspólne zamówienie ze Znaku? Chciałabym tylko Hakawatiego, a z przesyłką cena już nie wygląda tak atrakcyjnie Jakbyśmy zamówiły razem, zawsze to trochę taniej.

Ja właśnie wczoraj zamówiłam i jeszcze Krótki i niezwykły żywot Oscara Wao, z tym, że na Allegro, bo Znak ma tam swój "sklep"

A tak z innej beczki, czy Ty sie przypadkiem ostatnio nie zapisałaś do pewnego forum książkowego? , może Kolejkowo?
Ines1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:28   #2931
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1010 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wczoraj zamówiłam i jeszcze Krótki i niezwykły żywot Oscara Wao, z tym, że na Allegro, bo Znak ma tam swój "sklep"

A tak z innej beczki, czy Ty sie przypadkiem ostatnio nie zapisałaś do pewnego forum książkowego? , może Kolejkowo?
Ja właśnie dzisiaj zamówiłam Hakawatiego na allegro też Jeszcze nie płaciłam, więc jeśli jeszcze ktoś chce się dołączyć do zamówienia, to zapraszam osoby z Wrocławia lub Górnego Śląska

Ines, a Ty w Krakowie przebywasz, czy miasto obok nicku już nieaktualne? Bo może połączymy nasze zamówienia?

A owszem zapisałam się Ktoś stamtąd podał linka na mojego bloga i byłam ciekawa, co to takiego Widzę, że bardzo fajny pomysł, ale na razie nie mam czasu dokładniej się temu przyjrzeć, nie wiem jeszcze, na jakich zasadach to wszystko funkcjonuje.
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik

Edytowane przez lilithin
Czas edycji: 2010-01-07 o 12:30
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:37   #2932
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Witam ,dziekuje za przyjecie

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1620902 4]Gratulacje, Patucho!
Ja Larssona czytałam pierwszą część, ale Salander mnie tak sobą zniechęciła, że po kolejne sięgać nie mam zamiaru (bo są głównie o niej). Ale jestem wyjątkiem, bo tak to sporej większości osób seria się bardzo podoba. ;-)

Szczęśliwego Nowego Roku! [/QUOTE]

Jeżeli chodzi o Larssona to mam i przeczytałam 3 czesci i w/g mnie kazda kolejna książka lepsza i bardzo żałuje że autor nie żyje
Mysle że warto spróbowac przeczytać kolejna cześc

Któraś pisała o Intruzie ,polecam jest to naprawde fajana lektura choć sama długo nie mogłam sie zabrać za czytanie bo streszczenie do mnie nie przemawiało[dostałam ta ksiazke] ale z barku nowych książek zaczelam ja czytac i juz sie nie oderwalm

pozdrawiam
kasia
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:53   #2933
Ines1010
Raczkowanie
 
Avatar Ines1010
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Ja właśnie dzisiaj zamówiłam Hakawatiego na allegro też Jeszcze nie płaciłam, więc jeśli jeszcze ktoś chce się dołączyć do zamówienia, to zapraszam osoby z Wrocławia lub Górnego Śląska

Ines, a Ty w Krakowie przebywasz, czy miasto obok nicku już nieaktualne? Bo może połączymy nasze zamówienia?

A owszem zapisałam się Ktoś stamtąd podał linka na mojego bloga i byłam ciekawa, co to takiego Widzę, że bardzo fajny pomysł, ale na razie nie mam czasu dokładniej się temu przyjrzeć, nie wiem jeszcze, na jakich zasadach to wszystko funkcjonuje.

Tak w Krakowie, ale już wczoraj zrobiłam przelew.

Ja odkąd jestem na Kolejkowie, to nie czytam wogóle własnych książek, bo nie mam na nie czasu. To na prawde świetny pomysł, a jak będziesz zaineresowana i będziesz chciała się dowiedzieć jak to działa to służę pomocą Generalnie wszystko tam sie odbywa na zasadzie zaufania Tam mam nick ines321

Pozdrawiam
Ines1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:54   #2934
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez BRAXA Pokaż wiadomość
Witam ,dziekuje za przyjecie



Jeżeli chodzi o Larssona to mam i przeczytałam 3 czesci i w/g mnie kazda kolejna książka lepsza i bardzo żałuje że autor nie żyje
Mysle że warto spróbowac przeczytać kolejna cześc

Któraś pisała o Intruzie ,polecam jest to naprawde fajana lektura choć sama długo nie mogłam sie zabrać za czytanie bo streszczenie do mnie nie przemawiało[dostałam ta ksiazke] ale z barku nowych książek zaczelam ja czytac i juz sie nie oderwalm

pozdrawiam
kasia
Larsson zostawił około 200 stron czwartej części plus plan całej książki. Ciekawe czy to kiedyś zostanie dokończone i wydane...
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 14:26   #2935
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez BRAXA Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Larssona to mam i przeczytałam 3 czesci i w/g mnie kazda kolejna książka lepsza i bardzo żałuje że autor nie żyje
Mysle że warto spróbowac przeczytać kolejna cześc
Nigdzie nie napisałam, że książka była kiepska. Napisałam, że nie znoszę Salander, a ponieważ kolejne tomy są głównie o niej, nie mam zamiaru się z nimi zapoznawać. Ot, tyle. Za dużo mam innych książek, żeby tracisz czas na męczenie się z jakąś.

Doszło KDC.
Aa, i doszła też wylosowana u Aerien książka 'Tajemnice rodu Hegartych'.

Super Mariah, że się udało!

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2010-01-07 o 16:57
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 15:00   #2936
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1010 Pokaż wiadomość
Tak w Krakowie, ale już wczoraj zrobiłam przelew.

Ja odkąd jestem na Kolejkowie, to nie czytam wogóle własnych książek, bo nie mam na nie czasu. To na prawde świetny pomysł, a jak będziesz zaineresowana i będziesz chciała się dowiedzieć jak to działa to służę pomocą Generalnie wszystko tam sie odbywa na zasadzie zaufania Tam mam nick ines321

Pozdrawiam
Jak Kraków to i tak nic by z tego nie wyszło, bo trochę daleko mamy do siebie w sumie
Ja się właśnie obawiam, że jakbym zaczęła buszować tam, to też bym nie czytała już nic z własnych półek Ale może po zaliczeniowym szaleństwie, tj. w lutym, rozejrzę się tam i wtedy skorzystam z Twojej oferty pomocy Dzięki!
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 15:19   #2937
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Dziubuś* zmartwychwstał!!!!
Jak sobie pomyślę, że zaoszczędziłam jakieś 300zł, które bym zapłaciła w serwisie to aż mam ochotę spożytkować je na książki
Hehe mój nie ma imienia Koniecznie powinnaś sprawić sobie nową książkę , przecież zszargane nerwy trzeba czymś ukoić
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 15:58   #2938
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Mój laptop też nie ma imienia Jaki nick na allegro ma Znak? Próbowałam różnych kombinacji i nie mogę znaleźć

edit: już znalazłam
__________________

Edytowane przez bravvurka
Czas edycji: 2010-01-07 o 19:27 Powód: dopisek
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:43   #2939
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mariah, super! Mój lapek ma na imię Kermit.


Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Mój też, no chociaż czasami jest "cholerą jedną" Chyba go nazwę

"Cholerą" jest u mnie wieża hi-fi choć lapek też głównie jest "głupim dziadem"


Złożyłam niewielkie zamówienie w Znaku a teraz siedzę na podaju, bo dawno mnie tam nie było (a punkty mam do wykorzystania).
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 21:30   #2940
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To nie taka fajna praca na jaką wygląda.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=143419
Sprawdzilam,rzeczywiscie nie jest tam kolorowo

Mariah super,że udało się uratować laptopa

Mój lapek też nie ma imienia,ale jeszcze (mam go od grudnia).Powróciłam w końcu z zagramanicy gdzie szybko wyczerpał mi się zapas książek do czytania.Dotarłam do domu i nie wiem na co się teraz zdecydować do czytania
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.