Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 17:10   #2311
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Stokrotko ..Najlepsiejszego !!!

Renatacr...... oj jak jak bym sie wygrzala w ciepełku.... na plazy
Chociaz swieta w słoncu i i 25 stopniach odpadaja...musi byc snieg
No ale tak czy siak zazdraszczam ...
Ja chce zeby juz było cieplo !!!!!!!!!!!!
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:35   #2312
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Kami, masz rację!! toż to jest znęcanie się nad nami Tak nas tu toruturować w środku zimy, nie do pomyślenia
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:43   #2313
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Stokrotko - wszystkiego dobrego!!!
Widzę, że temat szczepień nadal na tapecie. Ja znowu mam z głowy. Po roczku, po szczepieniu. Nadal się trzymam wersji że nie mam potrzeby za wiele czytać im mniej wiem tym jestem zdrowsza.
Kawusia wygląda bardzo kusząco jednak już chyba za późno na kawkę... więc może jutro coś pysznego upichcimy...
Miłego wieczoru mamusie
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:45   #2314
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Oj Renata nie zachęcaj, bo serio u Ciebie wyląduje. A tak poważnie to gdybym przyleciała to poleciła byś nam jakiś tani hotelik? Bo jak będzie tani lot w Twoją stronę to olejemy Malezję...
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 20:12   #2315
Paula__22
Raczkowanie
 
Avatar Paula__22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Biskupice Melsztyńskie
Wiadomości: 424
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Stokrotka wszystkiego naj z okazji urodzin.

My taki kalendarz ze zdjęciami Matiego zamówiliśmy dzisiaj babciom na dzień babci, zobaczymy jaki wyjdzie.
Paula__22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 20:51   #2316
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Dziewczęta Witam
PAMIETACIE mnie jeszcze:nadal mam lenia.Ale w skrócie....

młoda ma górne jedynki,dwójki dolne jedynki
zaczyna chodzić-puszcza nam się juz dziewczyna-wykrzywia stópke lewą do zewnątrz-mam zalecnie od lekarza zeby kupic jej buciki ortopedyczne do chodzenia po domu....
mam skierowanie na usg jamy brzusznej,morfologie-znów mała ilość leukocytów itp-świadczy o infekcji-gdzie ta infekcja nie wiadomo stąd zalecenie usg.
Gada jak najęta-mama,tata,baba,idzie,nie, tak...rozumie dużo,uwielbia książeczki i zabawki grające sama już sobie włącza.
Wózek mamy zamiar kupic taki jak pass maclarena.
Szczepic będe jak najpóźniej ja to wogóle jestem ze szczepieniami w tyle,wciaz przysyłają do domu listy gończe
Schudłam 25 kg jeszcze 5 i będzie miodzio....
ide do jednego z najlepszych fryzjerów w Krakowie w lutym tuż przed urodzinami Liwki-musze cos ze sobą zrobić-jak powie że trza sciąc-zetne a co...musze cos odmienic w swoim wyglądzie
wiem najlepszy wcale nie oznacza ze dobry ale chcę spróbować.
Zdjęcia Liwii wywołuje co 3 m-ce mam juz 400 zdjec wywołanych przez internet wysyłam rosmana

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
aneczko, między innmi dlatego, że za żadną z tych dziedziń (mleko, miód czy nawet obiadki dla dzieci) nie stoją tak wielkie koncerny i tak wielkie pieniądze.

Mam kilka osób w rodzinie pracujących w branży farmaceutycznej i wiem co nieco na ten temat.

Ale nie rozpisuje się na ten temat, bo zaraz będzie awantura
dobrze gadacie pass też wiem jedynie troszke o branży farmaceutycznej i już mi się źle na wątrobie robi......

A i jeszcze Renato!! bo zaraz będzie zlot wizażowych mamusiek u Ciebie!!hehe nie wiem,czy Szanowny maż by to zniósł....

Stokrotko spóźnione ale szczere-STO LAT! i piękny prezent dostałaś o TŻ

bratek zazdroszcze dobrych wieści ja mam jeszce dodatkowo zrobic pisiew moczu....na samą myśl mi ciarki przechodzą znów łapać mocz Liwii w woreczek z dziurką bezsens!
ok Lece spać!
musicie wiedzieć,że codziennie jestem z Wami!

aaa i jeszcze Liwia wie gdzie ma brzuszek pępuszek i pampka!i gdzie ma mama cycyi ciągle by tańczyła-jak tylko słyszy muzyczkę w tany idą jej nózki cala z reszta jest taka wesolutka-i uwielbia komputer!choc dotykac konsekwentnie jej go nie pozwalam.
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 23:28   #2317
Renatacr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kostaryka
Wiadomości: 153
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Oj Renata nie zachęcaj, bo serio u Ciebie wyląduje. A tak poważnie to gdybym przyleciała to poleciła byś nam jakiś tani hotelik? Bo jak będzie tani lot w Twoją stronę to olejemy Malezję...
Oczywiscie, ze mozesz na mnie liczyc. Polece Wam i hotel i co warto zobaczyc, jak sie tam dostac, etc. Daj tylko znac jakos wczesniej, to zrobie dla Was maly research
Jesli chodzi o lot najtaniej bedzie przez USA, ale tutaj macie co najmniej 2 przesiadki (1 w Europie, 2 w USA).
Lot z jedna przesiadka we Frankfurcie oferuje www.condor.com
(tansza linia Lufthasny), jest troche drozszy od lotu przez USA, ale za to bardziej komfortowy.

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
A i jeszcze Renato!! bo zaraz będzie zlot wizażowych mamusiek u Ciebie!!hehe nie wiem,czy Szanowny maż by to zniósł....
Byloby wesolo! A moj maz pewnie by sie ucieszyl, bo przestalabym mu marudzic, ze nie mam kolo siebie zadnej polskiej kumpeli.
__________________
Moje szczescie
B R U N O - 10 stycznia 2009 !

Renatacr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 08:17   #2318
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez Renatacr Pokaż wiadomość
Dziekuje kochane za komplementy A jesli chodzi o przyjazd w tutejsze strony, zapraszam serdecznie.
Jak sie pospieszycie, to sie jeszcze zalapiecie na wyjazd z polskiego mrozu w srodek kostarykanskiego lata.
Pogoda jest sliczna, okolo 25 stopni, sloneczko, w grudniu, styczniu wieja tu co prawda spore wiatry, ale jest to nawet fajne, bo dzieki temu nie czuje sie goraca.
A woda w oceanie ..... mowie Wam marzenie!!!! Tak ciepla, ze nie chce sie z niej wychodzic.
No a teraz juz mnie mozecie z zazdrosci zastrzelic
kochana kusisz to chyba wszystkie wybierzemy sie do Ciebie w odwiedziny
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 09:11   #2319
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez Renatacr Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ze mozesz na mnie liczyc. Polece Wam i hotel i co warto zobaczyc, jak sie tam dostac, etc. Daj tylko znac jakos wczesniej, to zrobie dla Was maly research
Jesli chodzi o lot najtaniej bedzie przez USA, ale tutaj macie co najmniej 2 przesiadki (1 w Europie, 2 w USA).
Lot z jedna przesiadka we Frankfurcie oferuje www.condor.com
(tansza linia Lufthasny), jest troche drozszy od lotu przez USA, ale za to bardziej komfortowy.
.
Kochana, a powiedz mi jaka to jest dobra cena na lot do Kostaryki? Bo jeszcze się nie orientowałam. Muszę poczytać, jak potem dostać się do Panamy, może Nikaraguii, Columbii.

nimfetko, Ty na d**** powinnas dostać za takie udzielanie się u nas!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 11:31   #2320
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Pass ja ci dam Kostaryke! Siedzieć spokojnie mi tu na grajdole śniegowym! Bo na d... ty dostaniesz A swoją drogą, to ile tak mniej więcej przeznaczasz na taką wojaż? Trwa? 2-3-4 tygodnie? To ile wsiąknie z konta, jak na własną rękę się wypuszczacie?
Zawiało mi garaż. Tż łopatą machał 15 minut bo śniegu do kolan - akurat pod bramą Przydał się na reszcie do czegoś facet
Dobra. która kawę dzisiaj parzy?
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 11:57   #2321
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Witam!!
Mam pytanie do mam które zamawiały kalendarze ze zdjęciami dzieci. Podajcie link z której strony zamawiacie.
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 12:52   #2322
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ja dziś zapraszam na kawkę, właśnie piję swoją"poranną"
Jestem wykończona, Od 4 w nocy walczymy z Kubą, z temperaturą, zębami, usypianiem... masakra... niech już będzie zdrowy, bo się rybka tak męczy, aż się serducho kraje

A za oknem burza śnieżna, balkon nam aż zasypało! Szkoda, że Kuba chory bo jakby przestało to moglibyśmy na sanki w końcu iść

Na razie słucham Sjesty i piję kawkę, full relax... z wizażem... kto ma ochotę dołączyć zapraszam Niestety piec ciacha nie miałam kiedy
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:58   #2323
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

ja na kawkę się wybieram I te linki do kalendarzy też poproszę
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:00   #2324
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

No mi się kawa dzisiaj bardzo przyda... Jutro mam dwa egzaminy ;/;/;/;/ W tym jeden z współczesnych problemów filozofii... KATORGA
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 14:28   #2325
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

I ja juz po kawusi..a mama upiekła do niej bułę drożdzową

a u nas pada deszcz, teraz zrobił sie przymrozek i mamy szklaneczkę na drodze, rano jak zawoziłam tz-a do pracy to jechałam 20/h
Nienawidze takie pogody, nawet nie ma jak się z domu ruszyć, bo można sie przewrócić i złamać noge na własnym podwórku

Mały śpi... a ja posprzątałam domek i mam teraz czas dla siebie
Na obiadek zrobiłam Gyrosa z ryżem sałatka i sosem czosnkowym, mmmmmm...uwielbiam!!

Glizda powodznia na egzaminach
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 17:14   #2326
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ech... właśnie sie dowiedziałam, że woda w moich okolicach jest zatruta.Jakieś chemikalia się przedostały do wodociągu. Wcześniej był zakaz spożywania jej przed przegotowaniem, a teraz nawet kąpać sie nie wolno!!! i ponoć ma to trwać miesiącami!!
Poszłam wieczorem do delikatesów a tu puste półki...wody nie ma!!!
Wziełam ostatnia zgrzewka mineralnej, bo po znajomości ją dostałam
masakra,

Edytowane przez aaneczka1984
Czas edycji: 2010-01-09 o 17:16
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 17:59   #2327
Renatacr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kostaryka
Wiadomości: 153
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Kochana, a powiedz mi jaka to jest dobra cena na lot do Kostaryki? Bo jeszcze się nie orientowałam. Muszę poczytać, jak potem dostać się do Panamy, może Nikaraguii, Columbii.

nimfetko, Ty na d**** powinnas dostać za takie udzielanie się u nas!
Najtanszy lot Polska - Kostaryka to okolo 1000$. Zeby dostac taka cene, trzeba sie troche naszukac, zarezerwowac lot sporo wczesniej (nawet ponad pol roku) albo po prostu trafic na okazje.
Srednio jednak liczac to okolo 1500$ i jesli do tego lot nie trwa wiecej niz 21 godzin i ma 2 przesiadki, to dobra cena.
A jesli chodzi o polaczenia Kostaryka - Panama, Nikaragua, najlepiej leciec liniami Ameryki Centralnej (www. taca.com)

Cytat:
Napisane przez Nenah Pokaż wiadomość
Ja dziś zapraszam na kawkę, właśnie piję swoją"poranną"
Niestety piec ciacha nie miałam kiedy
Dolaczam sie do kawki, co prawda pare godzin po Twojej, ale u mnie moja poranna pije wlasnie teraz.
__________________
Moje szczescie
B R U N O - 10 stycznia 2009 !

Renatacr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:35   #2328
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Eh, ciężki dzień za nami. Kubuś strasznie się męczy, ciągle gorączkuje, ząbki bolą, niby śpi, ale co chwilę się wybdza... tak jak teraz...

Lece...
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:43   #2329
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez kami1227 Pokaż wiadomość
A swoją drogą, to ile tak mniej więcej przeznaczasz na taką wojaż? Trwa? 2-3-4 tygodnie? To ile wsiąknie z konta, jak na własną rękę się wypuszczacie?
Hm....na Tajlandię, Malezję i Kambodzę planowaliśmy wydać około 10 tyś pln za naszą 3. Z jednej strony duzo kasy, ale z drugiej za spełenianie naszych marzeń... Zresztą, jak Wam pisałam mebli dorobilismy się rok po kupnie mieszkania. Telewizora nie mamy. Jezdzimy starym gratem. Oszczędzamy na czym się da (no, poza Jasiem).
Jak byłam kilka lat temu w Chinach i Mongolii to płaciłam 2300 za samolot i około 900 $ za wszystko.
Oczywiście noclegi w guesthousach, jedzenie w garkuchanich na ulicy etc.
Grunt to znaleźć tani bilet lotniczy. Jest to główny koszt.
Ogólnie to my nie planujemy, że leciemy koniecznie w dane miejsce. Jak tani bilet jest do Singapuru to lecimy do Singapuru, jak do Meksku to do Meksyku.

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
Ech... właśnie sie dowiedziałam, że woda w moich okolicach jest zatruta.Jakieś chemikalia się przedostały do wodociągu. Wcześniej był zakaz spożywania jej przed przegotowaniem, a teraz nawet kąpać sie nie wolno!!! i ponoć ma to trwać miesiącami!!
Poszłam wieczorem do delikatesów a tu puste półki...wody nie ma!!!
Wziełam ostatnia zgrzewka mineralnej, bo po znajomości ją dostałam
masakra,
To masz hardcore!!!

Cytat:
Napisane przez Renatacr Pokaż wiadomość
Najtanszy lot Polska - Kostaryka to okolo 1000$. Zeby dostac taka cene, trzeba sie troche naszukac, zarezerwowac lot sporo wczesniej (nawet ponad pol roku) albo po prostu trafic na okazje.
Srednio jednak liczac to okolo 1500$ i jesli do tego lot nie trwa wiecej niz 21 godzin i ma 2 przesiadki, to dobra cena.
A jesli chodzi o polaczenia Kostaryka - Panama, Nikaragua, najlepiej leciec liniami Ameryki Centralnej (www. taca.com)
Dzięki kochana. 1000$ to nie tak źle...1500 w sumie też nie tragicznie. Może coś ciekawego będzie na Dni Odlotowych Cen w BA


Ale sypie! Masakra. Byliśmy u teściów i zakopaliśmy się kilka razy. Dobrze, że nasza honda stara ale jara i ma dużo mocy, bo tż naciskał gaz i przejezdzał niczym czołg.
Ale sniegu napadało prawie pół metra u nas!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???

Edytowane przez passionfruit
Czas edycji: 2010-01-09 o 21:45
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 08:52   #2330
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ale Wam zazdroszczę tego śniegu tzn ogólniej wolałabym słoneczko jednak po tym co u nas za oknem to stanowczo lepszy byłby ten śnieg...szaro, buro i do .... koszmar od wczoraj deszcz niby strasznie nie leje ale z tego śniegu nie zostało już prawie nic. Teraz mamy ślizgawice na dobre no i zero spacerów bo komu się chce wychodzić jak nie musi.
Zrobiłam już obiadek rosół z makaronem a na drugie pieczeń z kartoflami i surówka. Nic specjalnego bo jakoś weny nie mam ale coś zawsze jest hihihi...męża nie ma będzie dopiero ....hmmm....dobre ale nie mam pojęcia kiedy będzie. Mała po rozrabiała wylała mi pół oleju na podłogę w kuchni, powyciągała garnki i ogólnie jak zawsze pokazała na co ją stać. Teraz zasnęła. Ja zapodałam pranie, poskurzałam i teraz mogę zaprosić na kawkę. Chętny ktoś na niedzielną kawkę przy delicjach - bo piec mi się nie chce. ???? Jak tak to zapraszam
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:41   #2331
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Tż poszedł właśnie na parking odkopać samchód. Masakra, mamy tyle sniegu, że szok! Dawno tyle nie napadało.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:58   #2332
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez Nika.83 Pokaż wiadomość
teraz mogę zaprosić na kawkę. Chętny ktoś na niedzielną kawkę przy delicjach - bo piec mi się nie chce. ???? Jak tak to zapraszam
Ja już lecę. Delicje uwielbiam.
Pass dzięki za info. Masz rację, że za marzenia to nie tak znowu wielko. Myślałam, że koło 30 tyś trza mieć, bo tak egzotycznie brzmi I tak na żywioł? bez rezerwacji noclegów, zamawienia śniadań itp? rany! chyba bym nie odważyła się raczej Ja to na ostatni guzik muszę mieć wszystko zaplanowane Taka sierotka ze mnie i bujna d...
A śnieg u nas też masakryczny. I to taka kaszka, co się nie lapi, tylko mieli. I ciągle się kopie samochód (pod warunkiem, że się go dziś wydostanie z zawalonego do połowy bramy garażu) Tak zawiewa dziadostwo
Tosia śpi. Straszny krzykacz się z niej zrobił. Normalnie tracę nerwy. Nieznoszę jak się tak wydziera.
Nenach biedny Kubuś. Może za słabe leki dostał co? jakbyś tak jutro się z nim znów wybrała do lekarza? Coś za długo na moje oko to rozwolnienie...
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi

Edytowane przez kami1227
Czas edycji: 2010-01-10 o 11:00
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:12   #2333
Paula__22
Raczkowanie
 
Avatar Paula__22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Biskupice Melsztyńskie
Wiadomości: 424
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Nika ja zmawiałam tutaj:
http://www.allegro.pl/item878464863_...i_dziadka.html, jak będzie wyglądał jeszcze niewiem, projekt ma byc w poniedziałek.
Paula__22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:51   #2334
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez kami1227 Pokaż wiadomość
I tak na żywioł? bez rezerwacji noclegów, zamawienia śniadań itp? rany!
Tak na żywioł. Tylko lot zarezerowowany, przewodnik w plecaku. Dokładny wywiad na temat kraju i w drogę
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 13:22   #2335
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ja tylko na chwilę, bo za chwilę mam gości. Przychodzi kuzynka z Kalifornii, która tutaj studiuje, więc powieje ciepłem

Sto lat dla naszych roczniaków Norberta i Bruno!!!
i spóźnione Sto lat dla wczorajszego Jubilata Boryska!!!

A ja od wczoraj siedzę zakopana w obliczeniach średnich, frekwencji itd na zakończenie semestru
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 14:29   #2336
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

O! Sto lat dla naszych jubilatów!!!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 15:35   #2337
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

STO LAT dla Norberta i Bruno z okazji PIERWSZYCH URODZINEK
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 18:17   #2338
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Pass a kiedy do Krakowa wpadniecie??chętnie się z Wami spotkam i jakiś w miare tani nocleg załatwie-bo własnie w tej branży pracuje.

I ja składam życzonka!Sto lat,sto lat!Dla naszych MAŁYCH JUBILATÓW

I przyleciałam sie pochwalić!
Liwka moja śmiga ,lata po mieszkaniu śmiesznie to wygląda-córa mi się puszcza~!!

I jeszcze jedno-mam problem-moa córa zje po kąpaniu mleko z kaszką około 19,budzi sie koło 12 i później koło 4.Za kazdym razem je mleko.Woda,smoczek nic nie skutkuje.Co się dzieje?czy to czasem nie za często???

A i zamówiłam sobie manduce

Pass wyślij mi prosze linki o mmr na adres kielczanka0@op.pl
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE

Edytowane przez nimfetka
Czas edycji: 2010-01-10 o 18:32
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 18:24   #2339
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

O Ty! Manduce? A gdzie? Za ile? Jaką??
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 18:31   #2340
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Hej, witam, po kolejnej ciężkiej nocy i dniu, choć po południu już poprawa. Jeden plus - rozwolnienie się skończyło, wracamy do normy Jutro i tak wizyta kontrolna. Kubuś naprawadę wyczerpany, przy temperaturze, to tak go wszystko boli, że płacze z bólu nawet jak go na ręce chcę wziąć Rano był taki słabiutki, że nie mógł się nawet na boczek przekręcić sam Na szczęście po drzemce w ciągu dnia i obiadku odzyskał trochę siły i się nawet ładnie bawił.
Teraz już od 18 śpi, zobaczymy jaka nocka nas czeka, mam nadzieję, że już będzie lepiej

Pass- zazdroszczę, takie egzotyczne kraje... pojechało by się Niesetety kasa Ja mam nadzieje w kochane Tatry latem pojechać, bo już się stęskniłam I Kubuś by górki zobaczył

No i wszsytkiego najlepszego dla naszych roczniaków, teraz to się imprezy posypią
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.