Wszystko o Avonie - cz. 9 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 13:30   #691
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
Peligunda i patusia22 dziękuję Wam ślicznie za pojaśnienie sprawy. Wnioskuję, że jednak po staremu trzeba złożyć zamówienie na kolejny termin min. 50 zł. Niestety nie obejmie mnie przyjemność skorzystania z przywileju braku ponoszenia KRMZ ... szkoda myślałam, że będę mogła
Wydaje mi się, że w K1 nie trzeba mieć tych 50 zł.
Dzwoniłam do nich, bo chciałam dopisać zamówienie jednej spóźnialskiej Pani, i tam Pan mi powiedział, że w k1 można na dowolna sume składac zamówienie w kolejnych terminach. nawet za 15 zł i żadna opłata nie będzie pobrana.

A co to jest KRMZ?
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:31   #692
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
co to jest KRMZ?
koszt realizacji małego zamówienia-kiedyś to było 28zł
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:40   #693
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Peligunda Pokaż wiadomość
Dziękuję!
kurcze, mój ma o 1 cm dłuższe boki. Bo na wysokość/grubość to spokojnie wejdzie.
Chyba przejdę się z lapkiem do punktu.
Agatheska prosz
Mój własnie na wysokość na styk wchodzi. 1cm więcej z boku chyba wejdzie Ale najlepiej jak sobie sprawdzisz w COK-u
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:49   #694
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;16350696]koszt realizacji małego zamówienia-kiedyś to było 28zł[/QUOTE]

a to przypadkiem nie byl koszt przesylki kurierskiej? kmrz byl 10 zl.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że w K1 nie trzeba mieć tych 50 zł.
Dzwoniłam do nich, bo chciałam dopisać zamówienie jednej spóźnialskiej Pani, i tam Pan mi powiedział, że w k1 można na dowolna sume składac zamówienie w kolejnych terminach. nawet za 15 zł i żadna opłata nie będzie pobrana.

A co to jest KRMZ?
wg mnie tez tak to dziala, raz w katalogu 01 mozna wziac nawet za 15 zl i nie bedzie KMRZ, bo przeciez normalnie tak bylo ze na drugi termin trzeba miec co najmniej na 50 zl zeby tego nie placic, a w tym katalogu jest wlasnie dodatkowa promocja czyli nie ma limitu kwoty.
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 14:30   #695
dodocia
Rozeznanie
 
Avatar dodocia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 743
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez emza Pokaż wiadomość
no wlasnie ja nie wiem jak jest z 02/2010... dalej by nawiazywalo do 17 katalogu? ale w sume to mialam przed swietami dosc duze zamowienie, wiec kazda klientka bedzie mogla skorzystac a przejrzalam cala literature i nigdzie nie ma zastrzezenia kto moze skorzystac z DO w 02/2010 ...chyba, ze osleplam
znalazłam w HT 1. jak byk napisane, że wystarczy w 17 na 59.90 i można skorzystać i w katalogu 1 i 2.

swoją drogą co myślicie o zestawach diamentowych w Novej Ty? na stronie jest
__________________
Zakochana w rodzinie
Uzależniona od Avon
Stęskniona za haftowaniem
dodocia@buziaczek.pl
dodocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 14:41   #696
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
wg mnie tez tak to dziala, raz w katalogu 01 mozna wziac nawet za 15 zl i nie bedzie KMRZ, bo przeciez normalnie tak bylo ze na drugi termin trzeba miec co najmniej na 50 zl zeby tego nie placic, a w tym katalogu jest wlasnie dodatkowa promocja czyli nie ma limitu kwoty.
a moze sama juz nie wiem , tak to wszystko szybko sie zmienia ze czlowiek nie nadaza
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 14:54   #697
Peligunda
Przyczajenie
 
Avatar Peligunda
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
a to przypadkiem nie byl koszt przesylki kurierskiej? kmrz byl 10 zl.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------



wg mnie tez tak to dziala, raz w katalogu 01 mozna wziac nawet za 15 zl i nie bedzie KMRZ, bo przeciez normalnie tak bylo ze na drugi termin trzeba miec co najmniej na 50 zl zeby tego nie placic, a w tym katalogu jest wlasnie dodatkowa promocja czyli nie ma limitu kwoty.
A gdzie tak jest napisane? Przejrzałam literaturę-makulaturę od 17 i nigdzie nie znalazłam takiej informacji. Skorzystałabym z tej opcji, a nie chciałabym być obciążona dodatkową kwotą.
Peligunda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 14:58   #698
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, czy też macie na swoich profilach w Aktualnościach Serwisowych tego typu info odnośnie zwrotów?
Opust jest wyliczany na podstawie wartości wszystkich zamówień zrealizowanych w danym katalogu oraz zakupów w Centrach Obsługi Konsultantek.
Zwroty produktów odliczane są od wartości zrealizowanych zamówień, przez co wpływają na pomniejszenie sumy sprzedaży w danym katalogu.
Taka treść jest u mnie, ale takze u moich kk, sprawdzałam te, do których mam dostęp dzięki płatnościom.
Wiem, że to miało nastąpić, jednak nie sądziłam, że juz teraz, w tym katalogu
Chwila moment, jestem już długo w Avon i zawsze było tak, że zwroty miały wpływ na obniżenie progu opustowego, jeśli zwracało się podczas trwania kampanii.
Oczywiście nie pamiętam, czy to sformułowanie uległo jakiejś modyfikacji, w co raczej wątpię znając inne błędy w strefie, które od lat nie są poprawiane
Natomiast jeśli oddawałam coś, co było ileś tam katalogów wcześniej, to oczywiście pomniejszało to kwotę liczoną do Klubu Róży (teraz Avon Club), ale nie obniżało progu opustowego w bieżącym katalogu.
Sformułowanie w danym katalogu, wcale nie oznacza, że dotyczy to następnych katalogów, po tym w którym zamówiło się zwracany produkt
Chyba, że Avon inaczej rozumie to słowo i wtedy należy się martwić. Proponuje zainteresowanym wysłać maila ze strefy, by nie mieć wątpliwości.
Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
....
taaa..wiadomo, ze zawsze trafi sie jakas czarna owca w stadzie, ale bez przesady..przeciez zwrot 3/4 paczki odrazu śmierdzi oszustwem...natomiast dlaczego "karać" za jednorazowy zwrot z kilku zamówień spowodowany oszczędnościa?

i pytanie całkiem z innej beczki. czy mozliwe, ze skoro nikt mnie nie zwerbowal i dawno dawno temu sama sie zapisalam do avonu to nie mam swojego lidera? tylko oms? nie orientuje sie w tych avonowskich strukturach w ogole...
Też zapisałam się sama i nigdy nie miałam liderki, tylko poczatkowo OKS, a teraz OMS i dobrze mi z tym, a w dodatku mam bardzo miłą i dbającą o KK OMS
Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nigdy nie dzwoniłam-zawsze piszę. A nazwisko przecież też mam. Zresztą nie było mi nigdy ono potrzebne :P
Możesz zrobić jedno i drugie, bo już mi się zdarzyło, że osoba odpowiadająca na maila, chciała mi usunąć inny produkt, więc musiałam to odkręcić z odbierającą telefon, bo nazwa i numer katalogowy, jakby nie dotarł do świadomości odpisującej
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:01   #699
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Peligunda Pokaż wiadomość
A gdzie tak jest napisane? Przejrzałam literaturę-makulaturę od 17 i nigdzie nie znalazłam takiej informacji. Skorzystałabym z tej opcji, a nie chciałabym być obciążona dodatkową kwotą.
w aktualnosciach serwisowych na strefie:
Specjalna oferta na przesyłki kurierskie i Koszt Realizacji Małego Zamówienia
piszą tam o katalogu 17 i 01
wiem, ze co do katalogu nr 17 to w novej ty tez bylo, ze nie ma KRMZ i to jest utrzymane na katalog 01, ale tylko raz mozna skorzystac. Przynajmniej ja tak rozumiem tę ofertę, a i chyba na fakturze tez mialam informację, bo wiem ze jeszcze gdzies o tym czytalam.

Edytowane przez Dziewczyna822
Czas edycji: 2010-01-09 o 15:03
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:02   #700
AdulkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 131
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
A moja składana szczotka, o której jedna z Was pisała pod koniec starego wątku rozleciała się-i to na czynniki pierwsze. W Sylwestrowy poranek przy jej otwieraniu lusterko oddzieliło się od szczotki. Pomyślałam sobie-nic to-będę miała malutkie lusterko i szczotkę bez przykrywki. Dziś wyciągnełam to lustereczko i mój wspaniały iskrzący błyszczyk w kolorze Sugar Cane. W połowie malowania lusterko wypadło z oprawki... Szczotka przetrwała jakieś pół roku. Nie jestem pewna, czy kupic drugą.
też taką mam ... już złamaną na pół ;/
lusterko sie trzyma )
__________________


'Podobno nie wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki.
Weszłam. Bieg rzeki był ten sam, tylko woda nieco inna'
_______________________
Konsultantka Avon
Fanka 'Desperate Housewives'

AdulkaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:17   #701
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez dodocia Pokaż wiadomość
a również uzywałam tych żeli z naturalsa i nie miałam takich wrażeń szorstkotwórczości ta pianka z solutions matująca tez u mnie tak nie działa, więć to pewnie też od cery zależy.... swoją drogą dziwne, że tak działa



ja miałam kiedys taką sytuację i upust miałam naliczony i gratis też. niech koleżanka do niech zadzwoni, bo dlaczego ma odpowiadać za braki? jeśli braki są z netto, albo z ofert do wyczerpania zapasów to inna bajka, ale jeśli normalnie z katalogu, to mi zawsze mówiła moja oms, że i upust i gratis powinien być naliczony


dziś powinnam dostać paczuszkę i zastanawia mnie jedna rzecz. jeśli na fakturze internetowej nie mam braków, to czy na papierowej mogę mieć braki? chodzi mi o to, czy elektroniczna może się różnić od papierowej?
tak jest dokladnie tak jak napisalas ale tu chodzi wlasnie o te kremy ktore byly na str wyprzedazowych i mi np swiecilo czerwone swiatlo ale jak wiadomo to roznie z tymi swiatlami jest powinni dawac z gory ustalona liste produktow ktorych jesli nie bedzie to nie doliczy sie on do upustu
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 15:47   #702
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że w K1 nie trzeba mieć tych 50 zł.
Dzwoniłam do nich, bo chciałam dopisać zamówienie jednej spóźnialskiej Pani, i tam Pan mi powiedział, że w k1 można na dowolna sume składac zamówienie w kolejnych terminach. nawet za 15 zł i żadna opłata nie będzie pobrana.

A co to jest KRMZ?
Koszt Realizacji Małego Zamówienia (KRMZ)
Mnie też się tak wydaje, ale wolałam Was zapytać. Według tej informacji na Strefie pisze, że można skorzystać TYLKO raz, ale w ciągu TRWANIA całego katalogu 1/2010. Dlatego więc, również myślę, że mogłabym zamówić nawet na kwotę 20 zł bez ponoszenia opłat
Dziekuję więc, za potwierdzenie moich przypuszczeń to ja sobie złożę na II termin, bo mam zaledwie tusz z ON i wezmę jeszcze z ktalogu tą piankę na zimę z Solution, więc na ponad 20 zł. Utwierdzę się jeszcze może u swojego LS
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:53   #703
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
w aktualnosciach serwisowych na strefie:
Specjalna oferta na przesyłki kurierskie i Koszt Realizacji Małego Zamówienia
piszą tam o katalogu 17 i 01
wiem, ze co do katalogu nr 17 to w novej ty tez bylo, ze nie ma KRMZ i to jest utrzymane na katalog 01, ale tylko raz mozna skorzystac. Przynajmniej ja tak rozumiem tę ofertę, a i chyba na fakturze tez mialam informację, bo wiem ze jeszcze gdzies o tym czytalam.

Tak to prawda, w k17/2009 i k01/2010 nie ma kosztu realizacji małego zamówienia z tym że w k01 z takiej oferty można skorzystać tylko raz...

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że w K1 nie trzeba mieć tych 50 zł.
Dzwoniłam do nich, bo chciałam dopisać zamówienie jednej spóźnialskiej Pani, i tam Pan mi powiedział, że w k1 można na dowolna sume składac zamówienie w kolejnych terminach. nawet za 15 zł i żadna opłata nie będzie pobrana.

A co to jest KRMZ?
KRMZ - Koszt Realizacji Małego Zamówienia -
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:56   #704
...Skierka...
Zakorzenienie
 
Avatar ...Skierka...
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 479
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Tak to prawda, w k17/2009 i k01/2010 nie ma kosztu realizacji małego zamówienia z tym że w k01 z takiej oferty można skorzystać tylko raz...

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------



KRMZ - Koszt Realizacji Małego Zamówienia -


a czy ten brak KEMZ w katalogu 01 jest tylko dla tych, ktorzy juz w 1 termnie zlozyli zamowienie na 150 zl tak?
bo jesli nie zlozylam jeszcze w tym katalogu zamowienia i teraz zloze np na 40 zl to normalnie placę...?
__________________

kiedy byłam jak kropelka czułam serca twego bicie
i wiedzialam jak jest wielka miłość która daje życie...

20.11. ...nasze Szczęście...
...Skierka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:57   #705
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

tak przy okazji zakupiłam te nowe zimowe kremiki na dzień i na noc z serii Solutions -rewelacja! Zamówiłam je zresztą, jak zwykle skuszona Waszymi pozytywnymi opiniami m.in. Hosenka o nich pisała.
Używam kremów również z tej serii do suchej cery (te niebieskie), jednak postanowiłam ich też spróbować, gdyż moja sucha skóra, strasznie sie przez wpływ mrozu i wiatru wysuszyła. A te kremy nie dość, że spełniają rolę nawilżającego kremu, dodatkowo chronią przed złymi warunkami atmosferycznymi, to jescze mają taką konsystencję jakby delikatnego musu i się błyszczą, skóra wyglada promiennie.
Jedynie uważać trzeba z nakładaniem, zbytnio grubo nałożona warstwa spowoduje, że skóra bedzie wyglądać jak oszroniona

BTW dlatego zdecydowałam się wziąć tą piankę do mycia
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:00   #706
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ...Skierka... Pokaż wiadomość
a czy ten brak KEMZ w katalogu 01 jest tylko dla tych, ktorzy juz w 1 termnie zlozyli zamowienie na 150 zl tak?
bo jesli nie zlozylam jeszcze w tym katalogu zamowienia i teraz zloze np na 40 zl to normalnie placę...?
Nie, możesz wybrać dowolny termin ale tylko raz...
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:00   #707
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ...Skierka... Pokaż wiadomość
a czy ten brak KEMZ w katalogu 01 jest tylko dla tych, ktorzy juz w 1 termnie zlozyli zamowienie na 150 zl tak?
bo jesli nie zlozylam jeszcze w tym katalogu zamowienia i teraz zloze np na 40 zl to normalnie placę...?
Wedle zasad braku opłaty KRMZ moim zdaniem nie powinnaś ponieść z tego tytułu kosztów, bez względu na to na jaką kwote i w którym terminie składasz zamówienie ... ale mogę sie mylić
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:05   #708
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

U mnie w brakach na 2 termin kolczyki Dorothy z oferty specjalnej i znowu brak torebki Mary-Beth Przy naszyjniku Gwendoline było czerwone światełko ale jakimś cudem jednak go dostanę
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:06   #709
...Skierka...
Zakorzenienie
 
Avatar ...Skierka...
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 479
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

to fajnie, bo juz myslalam ze pierwszy raz bede musiala zaplacic moze sie uda ze mnie to ominie, bo niestety chyba nie uda mi sie tych 150 dozbierac bo strassznie ciezko po tych swietach z moimi zamowieniami.
a moze wiecie czy są jakies pewne braki? (chodzi mi o produkcje zakonczoną )
__________________

kiedy byłam jak kropelka czułam serca twego bicie
i wiedzialam jak jest wielka miłość która daje życie...

20.11. ...nasze Szczęście...
...Skierka... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 16:14   #710
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie taki: w I terminie 01/2010 miałam w brakach kropelki przyspieszające wysychanie lakieru za 23 zł; w 02 są one o połowe taniej, wiec nie chce klientki zdzirac na te 23zł, skoro i tak je dostanie wraz z zamówieniem na kolejny katalog; i teraz tak: chcę, żeby mi je wycofali z braków do dosłania, to wystarczy napisać z strefy, żeby to usunęłi, czy zadzwonić w poniedziałekk?
bezpieczniej zadzwonić, i pewność większa i szybciej...

Agatheska, a może zapytaj jeszcze na infolinii dla pewności. Na mój rozum nie powinno być KRMZ. Jak piszą, że nie ma w k1, to nie ma, bez względu na termin.
__________________
Cosmesfera

Edytowane przez sheryl
Czas edycji: 2010-01-09 o 16:16
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:20   #711
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez aqqA Pokaż wiadomość
Ja postanowiłam jednego lakieru nie zwracać.. no ale chyba, że klientki też będą niezadowolone. A Vanilla Shake jest fajny W sumie taki do frencha, delikatny..
Ja jednak zrobię zwrot, a mówiąc o tym mam na myśli zanieść lakier do biura OMS wysyła chyba raz w m-cu na raz wszystkie zwroty, a ja płace zaledwie grosze i mam spokój. Zresztą czemu ma mi leżeć lakier, którego użyłam raz i już mi się nie podoba wolę go zamienić na inny odcień. Ten Vanilla Shake nada się na frencha idealnie, choć szkoda mi, bo nastawiłam się na ten Pastel Pink, ale się zawiodłam

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

sheryl najpierw zapytam swoją Liderke, jeśli Ona nie będzie pewna to tak zrobię
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:23   #712
anulkaandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 261
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

na katalogowym wrzuciłam zdjecie lakieru midnight plum we wtorek wybieram sie do COK-u z nadzieja otrzymania portefla Donatella , który widnieje w brakach... paczucha była już dzisiaj u mnie o godz 7:45 znacznie wcześniej niż zazwyczaj i nie wiem czemu kurier dziwił sie jak mnie zobaczył zaspana hehe w sumie podziwiam go jeżdżącego w tych zaspach dostałam paczke i nic do podpisu co zostało wyjśnione przez kuriera " ja się za Ciebie jakoś tam maznę"
anulkaandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:30   #713
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Po przeczytaniu opisu do fotki, którą umieściła anulkaandzia stwierdzam, że te lakiery chyba wszystkie robią smugi i nie kryją ładnie Trzeba nałożyć dwie warstwy, tylko czasem w rezultacie jak w przypadku Pastel Pink efekt może być koszmarny
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:34   #714
ewa_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Zdjęcie Babette wrzucone na katalogowy, sorki za jakośc na komórce lepiej wyglądały za nim je na kompa przerzuciłam:P
__________________

ewa_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:36   #715
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Widziałam Babette na katalogowym. Wydają się jakieś takie spłaszczone ? Jakby mało pojemne.... Ale może to tylko złudzenie?
Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:39   #716
ewa_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Ona jest pojemna tyle ze zdjęcia były robione w Coku i nie bardzo miałam je czym wypchac:P
__________________

ewa_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:39   #717
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Dostałam własnie paczkę.

Jestem zdegustowana pewnym faktem - maseczka na zimę to jest dokładnie ta sama maseczka co z witaminami, w pudełeczku Pachnie identycznie no i ma identyczny skład.

Nie ładnie robić tak w balona, ze to niby coś innego. Poza tym, na zimę ma tylko 50 ml (ma śmieszną tubkę, nie taką jak w katalogu - jest krótsza) i cenowo wychodzi drożej niż z wiatminami, która ma 100ml.

Szykuje sie mail do Avonu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:46   #718
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Kobietki mam pytanko...
Jak się zamawia produkty z gorącej 5
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:46   #719
anulkaandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 261
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

co do mojego zamówienia z katalogu 02 to chyba zrezygnuje z demo UNGARO a zamiast tego zamówie sobie torebke Babette, zamówienie demo Eternal Magic również dołączam :P
anulkaandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:48   #720
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ewa_krk Pokaż wiadomość
Ona jest pojemna tyle ze zdjęcia były robione w Coku i nie bardzo miałam je czym wypchac:P

AHA A jak Tobie się podobały Babette na żywo?

P.S. Czy któraś z Was może coś powiedzieć o mineralnej kredce do oczu ze strony 119 z kat.02? Na KWC 0 opini

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ka-do-oczu.htm

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Kobietki mam pytanko...
Jak się zamawia produkty z gorącej 5
O ile wiem, to można je nabyć w COKACH tylko.
Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.