Opolskie Panny Młode - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-30, 15:11   #91
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Nie wiem jak teraz, ale w jesieni chodzialm z przyjaciolka w poszukiwaniu sukni slubnej i powiem, ze ladne buciki mozna dostac w salonach slubnych, tylko ze bardzo drogie Ja z czystaj ciekawosci zapytalam wtedy czy mozna dostac buciki na niskim obcasie (choc dla mojego TZ to chyba musze miec opcje bez obcasa, albo jemu sprawic jakies szpilki, bo jestesmy roznego wzrostu). Mila prani w sklepie (u gory w Ślimaku, bez kryptoreklamy, pisze tylko dla informacji) mowila ze kazde z dostepnych tam butow maja w wersji na wysokiej normalnej szpilce i na jakims niskim stabilnym obcasie (znaczy jakies 3-4cm, bo nizszych chyba juz normalnie nie robia). Zawsze to lepsze niz wysoka szpilka, choc nadal nie plaska podeszwa Trzeba pochodzic po naszych jakze "super zaopatrzonych sklepach" i poszukac. Mniejszy problem jesli masz suknie ecru, bo od biedy moga byc jasnobezowe buciki, a takie juz sa tansze i wiekszy wybor. Zycze powodzenia w poszukiwaniach i czekam na opis wynikow.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 17:49   #92
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Masza_20
Nie wiem jak teraz, ale w jesieni chodzialm z przyjaciolka w poszukiwaniu sukni slubnej i powiem, ze ladne buciki mozna dostac w salonach slubnych, tylko ze bardzo drogie Ja z czystaj ciekawosci zapytalam wtedy czy mozna dostac buciki na niskim obcasie (choc dla mojego TZ to chyba musze miec opcje bez obcasa, albo jemu sprawic jakies szpilki, bo jestesmy roznego wzrostu). Mila prani w sklepie (u gory w Ślimaku, bez kryptoreklamy, pisze tylko dla informacji) mowila ze kazde z dostepnych tam butow maja w wersji na wysokiej normalnej szpilce i na jakims niskim stabilnym obcasie (znaczy jakies 3-4cm, bo nizszych chyba juz normalnie nie robia). Zawsze to lepsze niz wysoka szpilka, choc nadal nie plaska podeszwa Trzeba pochodzic po naszych jakze "super zaopatrzonych sklepach" i poszukac. Mniejszy problem jesli masz suknie ecru, bo od biedy moga byc jasnobezowe buciki, a takie juz sa tansze i wiekszy wybor. Zycze powodzenia w poszukiwaniach i czekam na opis wynikow.


no na razie u nas jest tragedia jesli chodzi o biale buty, z ecru faktycznie latwiej, ale niestety moja sukienka biala wiec musze miec biale buty. mam nadzieje, ze przed czerwcem pojawi sie cos ladnego.
pozdr
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 21:46   #93
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Opolskie Panny Młode

Ja kupiłam sliczne biale butki w niemodlinie za 80zł na srednim obcenie.Zreszta pokazywałam we wczesniejszym poscie.
__________________
..14.X.2006r. Od tego dnia pracuję w instytucji małżeństwa
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 09:27   #94
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez zolza20
Ja kupiłam sliczne biale butki w niemodlinie za 80zł na srednim obcenie.Zreszta pokazywałam we wczesniejszym poscie.
faktycznie fajne te twoje buciki i niedrogie, tylko ze ja szukam troche innych. musza byc gladkie - nie wyszywane koralikami czy koronka - i wolalabym okragle przody zamiast czubkow.
tak to jest jak se czlowiek najpierw cos w glowie wymysli, a i tak rzeczywistosc potem wszystko weryfikuje , tak wiec nie zdziwie sie jak skoncze z czubami
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 13:22   #95
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Madzik, jesli moge cos doradzic, to moze jednak przekonaj sie do tych "czubów", bo one pieknie sie prezetuja na nodze. Bardzo fanie to wyglada jak cos jednak wystaje spod tej sukni Zreszta ja sama kiedys nienawidzilam takich butów, az sie nie przemoglam i nie przymierzylam, teraz juz ubolewam nad tym ze wychodza z mody! Naprawde do kreacji wieczorowych (suknie slubne tez mozna pod to podciagnac) wygladaja rewelacyjnie. Zawsze mozna kupic butki z czubem, ale takim scietym na prosto na koncu. Dłuzsze niz normalne ale nie spiczaste, taki czub a nie czub Zycze ogromnej cierpliwosci w poszukiwaniach, bo mnie zazwyczaj "krew zalewa" jak mam cos kupic w naszym miescie, nie mowiac juz o jakis zadkich rzeczach.

Teraz jestem na etapie (NARESZCIE) wybierania pierscionka zareczynowego. Jutro idziemy w rajd po sklepach Ciekawe czy wroce zadowolona czy zdolowana jak zwykle po zakupach w Opolu no i czy moj TZ zdecyduje sie go kupic jesli cos znajdziemy, czy bedzie czekal jak ze wszystkim, az w koncu juz nie bedzie
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 09:07   #96
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

No i oczywiscie jak zwykle wrocilam zdolowana i wsciekla. Nie powiem bylo kilka ladnych pierscionkow, ale nie znalazlam tego idealnego Stwierdzilam jednak ze mam juz dosyc tego chodzenia i trzeba brac co daja, szkoda ze taka sytuacja, ale nie chce Bog jeden wie ile czekac zanim cos wyjatkowego znajde.

Mam dziewczyny do was prosbe w zwiazku z tym. Doradzcie mi ktory mam wybrac, bo mam upatrzone 2 rozne. Obydwa mi sie w miare podobaja. Moze ktoras z was ma cos podobnego i chcialabym sie tez dowiedziec czy takjie wzory sa praktyczne i wygodne. Jedno jest pewne ze podobno strasznie sie brudza, bo kurz wchodzi w kazda szczelinke. Nie wiem juz sama, moze w srode sie spotkamy zeby w koncu cos kupic, wiec poitrzebuje rady.

Ten pierwszy to jest identyczny jak na fotce, a ten drugi ma oczko jasnoblekinte zamiast tego czerwonego. Co wy na to???
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 10:03   #97
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Masza_20
Madzik, jesli moge cos doradzic, to moze jednak przekonaj sie do tych "czubów", bo one pieknie sie prezetuja na nodze. Bardzo fanie to wyglada jak cos jednak wystaje spod tej sukni Zreszta ja sama kiedys nienawidzilam takich butów, az sie nie przemoglam i nie przymierzylam, teraz juz ubolewam nad tym ze wychodza z mody! Naprawde do kreacji wieczorowych (suknie slubne tez mozna pod to podciagnac) wygladaja rewelacyjnie. Zawsze mozna kupic butki z czubem, ale takim scietym na prosto na koncu. Dłuzsze niz normalne ale nie spiczaste, taki czub a nie czub Zycze ogromnej cierpliwosci w poszukiwaniach, bo mnie zazwyczaj "krew zalewa" jak mam cos kupic w naszym miescie, nie mowiac juz o jakis zadkich rzeczach.
to nie to, ze ja nie lubie czubow, jak nie sa za dlugie to moga byc. po prostu wymyslilam sobie, ze chce okragle - takie widzimisie , oczywiscie jak mi sie cos spodoba czubatego to kupie, na razie niestety nic mi sie nie podoba.

Cytat:
Napisane przez Masza_20
Mam dziewczyny do was prosbe w zwiazku z tym. Doradzcie mi ktory mam wybrac, bo mam upatrzone 2 rozne. Obydwa mi sie w miare podobaja. Moze ktoras z was ma cos podobnego i chcialabym sie tez dowiedziec czy takjie wzory sa praktyczne i wygodne. Jedno jest pewne ze podobno strasznie sie brudza, bo kurz wchodzi w kazda szczelinke. Nie wiem juz sama, moze w srode sie spotkamy zeby w koncu cos kupic, wiec poitrzebuje rady.

Ten pierwszy to jest identyczny jak na fotce, a ten drugi ma oczko jasnoblekinte zamiast tego czerwonego. Co wy na to???
mi chyba bardziej podoba sie ten drugi, jesli chodzi o "ksztalt" bo chyba bym wolala biale oczka. nie potrafie ci doradzic bo nie sa w moim stylu, aczkolwiek na pewno bedzie widac, ze zareczynowy . a gdzie chodziliscie za pierscionkami? moze przeoczyliscie jakiegos jubilera, a tam czeka ten wymarzony
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 12:33   #98
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Madziu zrobilismy rajd po calym centrum, pod arkadami, potem kolo Rybexu, kolo Galeri Piastowskiej sa chyba ze 3, Potem w Rzemieslniku, na Reymonta kolo Cytruska, w okolicach katedry sa 2, w Galeri Opolanin, w Realu, to chyba wszystkie jakie zwiedzilismy Nic co rzuca na kolana Dzis nie wytrzymalam i poszlam jeszcze raz do 2 na krakowskiej gdzie najbardziej mi sie podobaly. Nic mi to nie rozjasnilo w glowie. Jest podobny do tego z 1 zdjecia, tylko wiele bardziej blyszczacy,a w drugim byl podobny do tego 2 tylko wlasnie z blekitnym oczkiem. Oba w tej samej cenie, tylko ze ten 1 trzeba by zmniejszyc. Chce juz w koncu zdecydowac cos, ale nie wiem sama co zrobic, jedno jest pewne ze jak sie spotkamy z TZ to w srode kupimy i nie ma odwolania, cokolwiek by to bylo.

Dziewczyny boje sie ze ten 1 za bardzo bedzie sie rzucal w oczy, taki blyszczacy, a ten 2 jest zbyt tradycyjny, taki jak milion innych osob. Myslicie ze nadaja sie one na zareczyny? Jednak jestem pewna ze nie chce takiego drobniutkiego z malenkim oczkiem, chce cos blyszczacego, taki pierscien ksiezniczki RATUJCIE!!!
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 13:02   #99
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Masza_20
Madziu zrobilismy rajd po calym centrum, pod arkadami, potem kolo Rybexu, kolo Galeri Piastowskiej sa chyba ze 3, Potem w Rzemieslniku, na Reymonta kolo Cytruska, w okolicach katedry sa 2, w Galeri Opolanin, w Realu, to chyba wszystkie jakie zwiedzilismy Nic co rzuca na kolana Dzis nie wytrzymalam i poszlam jeszcze raz do 2 na krakowskiej gdzie najbardziej mi sie podobaly. Nic mi to nie rozjasnilo w glowie. Jest podobny do tego z 1 zdjecia, tylko wiele bardziej blyszczacy,a w drugim byl podobny do tego 2 tylko wlasnie z blekitnym oczkiem. Oba w tej samej cenie, tylko ze ten 1 trzeba by zmniejszyc. Chce juz w koncu zdecydowac cos, ale nie wiem sama co zrobic, jedno jest pewne ze jak sie spotkamy z TZ to w srode kupimy i nie ma odwolania, cokolwiek by to bylo.

Dziewczyny boje sie ze ten 1 za bardzo bedzie sie rzucal w oczy, taki blyszczacy, a ten 2 jest zbyt tradycyjny, taki jak milion innych osob. Myslicie ze nadaja sie one na zareczyny? Jednak jestem pewna ze nie chce takiego drobniutkiego z malenkim oczkiem, chce cos blyszczacego, taki pierscien ksiezniczki RATUJCIE!!!

no ale pierscien ksiezniczki musi sie rzucac w oczy, to moze ten blyszczacy bedzie dobry . wiec nie martw sie, ze bedzie widoczny. ja mam taki malutki niepozorny, ktory wcale nie wyglada na zareczynowy i jak ktos nie zapyta to nawet nie wie, ale mi sie wlasnie taki podobal (taki sobie sama wybralam).
a tak naprawde to ma byc symbol dla ciebie, a nie dla innych i w zasadzie jego wyglad nie ma chyba az takiego znaczenia - znaczenie ma sam fakt jego istnienia. ale namieszalam teraz .
pozdr
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 11:15   #100
koregra
Raczkowanie
 
Avatar koregra
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 109
GG do koregra
Dot.: Opolskie Panny Młode

Ja miałam to samo, nigdzie nie było czegoś powalającego. Więc juz był kupiony bo trzeba, jeszcze dodatkowo miałam problem z rozmiarem bo mam 7 , a wiadomo ze 14 nie da się do 7 zmniejszyć, i nawet niektóre modele o dwa rozmiary juz problem zmniejszyć. Ale jakoś się udało. Teraz tylko czekam jak go dostanę i będę nosić. Zdjęcie zrobię i przedstawię te cudo. Mi się podoba i Mojemu Misiowi też więc jest ok, Teraz tylko zobaczymy jak się będzie nosił. Ja bym wybrała pierwszy, nie lubię kolorowych, ale każdy ma inny gust - zadecydujcie razem Powodzenia

Edytowane przez koregra
Czas edycji: 2006-04-07 o 10:08
koregra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 15:46   #101
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

Masza20 ja mam podobny pierscionek jak ten z rozowym oczkiem. Moj TŻ sam go wybral bez konsultacji ze mna, jakie mi sie podobaja itd. Powiem szczerze ze trafil w moj gust.

madzik1000 dobrze napisala to ma byc symbol dla Ciebie. Nie stety teraz w jubilerach jest wiele podobnych pierscionkow.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 19:53   #102
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

Kobiety znalazlam slubna strone naszego rejonu
www.wesele.opole.pl -- zaluje ze slabo jest rozwinieta i reklamowana
Czy slyszalyscie o tym zespole - Salsa z Kadluba? Jesli tak to poprosze o opinie.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 19:58   #103
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

Ahhh i jeszcze jedna wiadomosc
Na Gorze Sw. Anny od 3 tygodni funkcjonuje nowy lokal weselny - styl mysliwski. Jest piekny !!!!!!! wszystko takie czyste i nowe.
Jest tam kominek na srodku. Maxymalnie mozna robic wesele 50 - 60 osob.
Najbardzie na mnie zrobila wrazenie toaleta jest pomalowana w drzewa na ktorych siedza ptaszki, a tlem dzwiekowym jest ich spiew. super sprawa.
Ceny za dzien weselny od 100zł do 110zł. Poprawiny to osobna oplata. Jest rowniez pokoj dla nowozencow.
Natomiast wjezdzajac od strony Zdzieszowic na Gore Sw.Anny jest Zajazd na Gorze Chelmskiej - nie wiem czy dobrze zapamietalam nazwe
2 dni wesela to koszt 120zł za osobe. Na gorze sa pokoje do dyspozycji ktore mozna wynajac za male pieniazki. Mloda Para oczywiscie ma zapewniony rowniez pokoj.
Jest tam piekny taras i mozna popstrykac ladne fotki.

To tyle
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15

Edytowane przez Agaw'a
Czas edycji: 2006-04-15 o 13:32
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 13:05   #104
koregra
Raczkowanie
 
Avatar koregra
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 109
GG do koregra
Dot.: Opolskie Panny Młode

Super informacje i świetna oferta, szkoda tylko, że ja mam trochę daleko. Ja szukam czegoś w okolicy Nysy, ale żadnych ciekawych miejsc nie ma – szkoda
koregra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 13:34   #105
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

Ohh napewno sa tylko musisz sie popytac.
Nie stety nie znam okolic Twojego zamieszkania Gdybym mogla to chetnie bym pomogla
Nie wiem czy to Cie zainteresuje ale w Jarnoltowku jest ciekawy lokal z pieknym ogrodem.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 19:42   #106
koregra
Raczkowanie
 
Avatar koregra
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 109
GG do koregra
Dot.: Opolskie Panny Młode

O Jarnołtówku też dużo słyszałam często tam jeżdżę na wypady weekendowe, więc wiem że dużo tam ciekawych ofert. Ale niestety moje wesele będzie raczej na ok. 130 osób i na 100% na dwa dni (tzn. z poprawinami) więc zależy nam na czymś niedaleko aby można było odwieź gości do domu, a do Jarnołtówka jednak kawałek drogi. Szkoda może ktoś będzie znał jakieś ciekawe miejsca w okolicach Nysy. Dzięki za chęci Pozdrawiam
koregra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 22:28   #107
marek.m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Agaw'a
Kobiety znalazlam slubna strone naszego rejonu
www.wesele.opole.pl -- zaluje ze slabo jest rozwinieta i reklamowana
Czy slyszalyscie o tym zespole - Salsa z Kadluba? Jesli tak to poprosze o opinie.
Ja polecam zespol Salsa - grali u mnie na weselu.
Chlopaki przede wszystkim znaja sie na robocie. Saksofon, gitara elektryczna, akordeon - te instrumenty nie sa im obce. Dla mnie ważne jest też jak się ludzie zachowują na imprezie. Oni nie pili i nie wolali do moich gosci per ty.
Wczesniej wyslalem do nich maila z lista moich piosenek. To co mogli to przygotowali - dzieki temu na weselu mialem Every Breath You Take

Pozdrawiam
marek.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 22:38   #108
marek.m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Opolskie Panny Młode

Zajazdu pod Gora Chelmska nie polecam.
1. Mozna zrobic przyjecie do 50 osob
2. O ile dobrze pamietam nie ma parkietu
3. Miejsce do tanczenia jest dlugie i waskie
4. Klimat barowo-mysliwski

Plus taki ze noclegi na miejscu

W okolica Gory Swietej Anny (nie znam tego nowego lokalu o ktorym mowa wczesniej) to za bardzo nie ma dobrych lokali. Ewentualnie w ROżniątowie pod Strzelcami (Wiktoria + za wystrój)
W samych Strzelcach to lokal Rezydent ( + za wystrój)
W Kamieniu śląskim na zamku można zrobić wesele ale nie polecam - bardzo mało miejsca do tańczenia oraz goście rozlokowani są z dala od parkietu co powoduje, że przy konkursach mają ograniczoną widoczność.

Idąc dalej od Strzelec polecam salę w Piotrówce (WIelki plus - posiadają własną ubojnie, duży parkiet oraz klimatyzację) Ubojnia gwarantuję, że na stole nie będzie się miało najtańszego mięsa z hipermarketu

Pozdrawiam
Marek
marek.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 09:37   #109
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

A ja bylam na przyjeciu weselnym w Kamieniu i w Zajezdzie pod Gora Chelmska i wspominam bardzo mile.
W Kamieniu nie jest tylko sala przy zmaku tak dla wyjasnienia.
Nalez tez wziasc pod uwage ze nie wszystkim odpowiadaja sale laczone.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 07:11   #110
marek.m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Opolskie Panny Młode

Dlatego tez konkretnie napisalem dlaczego mi sala nie odpowiada (pod Gora Chelmska), co nie znaczy ze nie moze byc tam mile
Co do kamenia Slaskiego rowniez napisalem konkretnie o sali przy Zamku.
Wiem ze jest sala poza murami zamku - bawilem sie tam na imprezie firmowej i bylo na prawde swietnie.

Pozdrawiam po Swietach
Marek
marek.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 06:21   #111
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez madzik1000
no na razie u nas jest tragedia jesli chodzi o biale buty, z ecru faktycznie latwiej, ale niestety moja sukienka biala wiec musze miec biale buty. mam nadzieje, ze przed czerwcem pojawi sie cos ladne
Tragedii ciąg dalszy bo dalej nie ma wyboru w Opolu. Znaleźć niskie, białe buty o standardowym rozmiarze to chyba cud. Jak już znajdą się jakieś nie na długaśnej szpilce to wyglądają jak buty ortopedyczne . Muszę szukać dalej bo inaczej goście będą sięgać mi do ramion.
pozdr
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 08:33   #112
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Teresko szukaj, moze cos sie za jakis czas znajdzie. Wiesz jakos tak to dziwnie w tym naszym miescie jest ze jak szukam czegos to nic nie kupie chocbym 2 razy przeszla wszystkie sklepy, a kiedy ide sobie przypadkiem przez miasto i wstapie gdzies od niechcenia to wtedy akurat zawsze cos kupie. Tylko gorzej jesli termin goni albo kasy akurat nie ma

Ja musze sie z wami podzielic radosna i zla wiadomoscia. Radosna to taka ze wreszcie jestesmy zareczeni Niezapomniane świeta
Ta zla wiadomosc: Dzwonilam do restauracji gdzie koniecznie chcialam zrobic wesele, bo sala mnie oczarowala, niestety 07.07.2007 juz jest zajety (( Wogole to maja chyba ze 3 wolne terminy na cale wakacje 2007 Jestem zalamana, bo to bylo moje wymarzone miejsce, a nie chce czekac dluzej niz do nastepnych wakacji. Nie znaje juz chyba drugiej tak ladnej jednoczenie taniej sali. STRASZNE!!!
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 11:52   #113
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

A O Jakiej Sali Piszesz ?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 11:53   #114
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez TeresaZ
Tragedii ciąg dalszy bo dalej nie ma wyboru w Opolu. Znaleźć niskie, białe buty o standardowym rozmiarze to chyba cud. Jak już znajdą się jakieś nie na długaśnej szpilce to wyglądają jak buty ortopedyczne . Muszę szukać dalej bo inaczej goście będą sięgać mi do ramion.
pozdr
Moze powinnas wybrac sie na zakupy do innego miasta
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 19:02   #115
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Opolskie Panny Młode

Hej dziewczyny !! Ja mam takie male pytanko : gdzie w Opolu mozna wypozyczyc jakas limuzyne, albo Mercedesa ??????? Z gory dziekuje
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 22:40   #116
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21
Hej dziewczyny !! Ja mam takie male pytanko : gdzie w Opolu mozna wypozyczyc jakas limuzyne, albo Mercedesa ??????? Z gory dziekuje
Dolaczam sie do pytania i w jakiej cenie ten wynajem..
__________________
..14.X.2006r. Od tego dnia pracuję w instytucji małżeństwa
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 06:07   #117
marek.m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Opolskie Panny Młode

Ja w sprawie limuzyn
Wystarczy w google wpisac limuzyny opole i ma sie od razu wynik
Zeby ulatwic sprawę to podam namiary
http://www.wesele.opole.pl/index.php...mid=72&lang=pl


Stanisław Tabisz
ul. Strzelecka 2
45-317 Opole
tel. (0-77) 453 79 23

Na stronie są zdjęcia limuzyn. Zakład mieści się (jadąc od strony Opola) po lewej stronie za Orlenem.

Co do cen niestety się nie orientuję - najlepiej dzwonić.

Pozdrawiam
marek.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 08:05   #118
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Mowie o mojej ukochanej wymarzonej sali w Dobrzeniu Jesli macie dziewczyny namiary na jakas sale z naprawde ladnym i stylowym wystrojem, a nie tylko baloniki to przyjme wszelkie propozycje Pozdrawiam wszystkich.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 09:07   #119
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez marek.m
Ja w sprawie limuzyn
Wystarczy w google wpisac limuzyny opole i ma sie od razu wynik
Zeby ulatwic sprawę to podam namiary
http://www.wesele.opole.pl/index.php...mid=72&lang=pl


Stanisław Tabisz
ul. Strzelecka 2
45-317 Opole
tel. (0-77) 453 79 23

Na stronie są zdjęcia limuzyn. Zakład mieści się (jadąc od strony Opola) po lewej stronie za Orlenem.

Co do cen niestety się nie orientuję - najlepiej dzwonić.

Pozdrawiam
Widze ze marek.m intensywnie reklamuje swoja strone
Forum wiele zdradza...
http://www.wesele.opole.pl/index.php...tart=0&lang=pl
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 07:22   #120
marek.m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Opolskie Panny Młode

Odnosnie reklamy strony.
Jestem tworca i pomyslodawca strony, ktorej link poprzednio zamiescilem. Wcale sie z tym nie kryje, mysle ze to nic zlego jezeli ktos szuka lokalu badz samochodu polecic mu uslugi ktore znam i polecam.
Odpowiadam na konkretne pytania a nie oferuje czegos sam od siebie.
Specjalnie nie daje w stopce adresu zeby nie zameczac ludzi.

Pozdrawiam i z checia pomoge w razie problemow

Marek
marek.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.