Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 08:46   #631
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Ollliwka Pokaż wiadomość
lindsley miłego robienia i jedzenia pączków a z jakim nadzieniem robicie?
Dzięki.. Jeszcze nie wiem, to u mamy dopiero się dowiem ale pewnie ma jakieś dobre powidła domowej roboty...
Póki co ja jeszcze w łóżeczku leżę, Tz mi tylko jogurcika przyniósł bo taka głodna byłam a wstać mi się nie chciało

U mnie też zimno -20st i słonecznie W dziennym świetle i przy słoneczku, nowy kolorek na ścianach wygląda super... Tak radośnie Zrobię fotki jak już podłogę położymy
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 09:23   #632
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!
Dziewczyny, przed chwilą wyczytałam, że mężczyzna też powinien brać kwas foliowy i olej wiesiołka, wiecie coś o tym?
Ja już po śniadanku, a wczoraj tak się wciągnęłam w książkę, że chyba zaraz lecę dalej ją czytać.
A potem skoczę chyba na basen - o ile mi samochód odpali . A po południu pewnie obiadek u rodziców .
Miłej niedzieli!!
Słyszałam, ja swojego póki co faszeruje Salfazinem i magnezem z B6, nie wiem, czy by się jeszcze zgodził na dodatkowe tabletki
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 09:36   #633
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Dzień dobry dziewczyny
A ja swojego też Salfazinem męczę. Łyka regularnie. A ja tylko będę już czekać, aż zacznę jajeczkować i hajda Mam nadzieję, że długo nie będę czekać...
kretencja mam nadzieję, że zabawa się udała. Mam pytanie, Ty przed tym jak zaczęłaś stosować luteinę miałaś problemy z miesiączką? Tzn bardzo nieregularne cykle miałaś? Jak to było?
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 10:01   #634
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cześć, dziewczyny.

Na studniówce było fajnie, zepsułam szminkę (na szczęście malutką, taką próbkę z Oriflame'u), poprułam pończochy (bo od tańca w tych szpilach tak mnie stopy bolały, że co jakiś czas je zdejmowałam), no i generalnie pobawiłam się z mężem Z tym zakasowaniem maturzystek to oczywiście była gruba przesada, to śliczne laski są (nie wszystkie rzecz jasna, ale niektóre ). Zgrabne, świetnie ubrane... Ale mogę nieskromnie przyznać, że przy stolikach "dorosłych" (czyli kadra, osoby towarzyszące i rodzice) ja chyba wyglądałam najlepiej Jeden kamerzysta bardzo intensywnie filmował moje tańce z mężem, podejrzewam, że uznał, że pan nauczyciel tak uczennicą wywija

Abz, nie pamiętam, kiedy zaczynałaś się starać. Ale staram się być bardzo dobrej myśli, że i nam się uda w końcu. Horoskop na luty przepowiada mi dobrą wiadomość, której raczej się nie spodziewam Przypięłam się do tej myśli, choć w horoskopy wierzę umiarkowanie

Tity, u mnie było tyle perturbacji z miesiączką, że nawet nie pamiętam... Zaczęłam bardzo wcześnie brać pigułki, miałam 17 lat, głównie na nieregularne cykle (już wtedy!). Kiedy je odstawiłam dwa lata temu, problemy wróciły. Totalne rozregulowanie po prostu. Raz cykle 21-dniowe, raz 36-cio... Przez jakiś czas czekałam aż to się wyreguluje, potem dostałam od gina lutkę. Potem zmieniłam na duphaston. Od jakiegoś czasu znów biorę lutkę bo jest tańsza. Cykle mam po niej bardzo krótkie(23-24 dni), ale chociaż w miarę regularne. Po ich krótkości wnoszę, że prawdopodobnie nie mam owulacji. Test prolaktynowy robię w lutym...

Aha, któraś z dziewczyn pytała, jak się silikonowy stanik spisał. Na pewno fajnie wymodelował mi biust pod tą kiecką, ale trzeba się do niego przyzwyczaić. Najpierw - nauczyć go zakładać, bo osobno nakleja się każdą miseczkę, a potem je spina i trochę wprawy trzeba, żeby miseczki leżały mniej-więcej symetrycznie. Poza tym uczucie jest dość dziwne, ma się wrażenie, że może się odkleić i wylecieć. Jednak mimo że z upływem czasu faktycznie lekko się odkleja przy zapięciu (między piersiami), trzyma się porządnie, raczej nie ma szans, żeby wypadł.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010

Edytowane przez kretencja
Czas edycji: 2010-01-24 o 10:09
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:12   #635
weronia83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warmińsko mazurskie
Wiadomości: 825
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Witajcie

Od jakiegość czasu z mężem staramy się o dziecko. Właśnie mija rok od kiedy zaczeliśmy starania, ta trwająca rok niepewność skłoniła mnie do poszukania kogoś kto pomoże potrzymać nadzieję i podzieli się swoimi doświadczeniami.

Mam nadzieję że ciepło mnie przymiecie
__________________
16.08.2008r. połaczenie dwóch serc
weronia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:19   #636
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Dzień dobry dziewczynki i witam nową staraczke fajnie ze jest nas coraz więcej
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:33   #637
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Słyszałam, ja swojego póki co faszeruje Salfazinem i magnezem z B6, nie wiem, czy by się jeszcze zgodził na dodatkowe tabletki
Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny
A ja swojego też Salfazinem męczę. Łyka regularnie. A ja tylko będę już czekać, aż zacznę jajeczkować i hajda Mam nadzieję, że długo nie będę czekać...
I ja dołączam do grona tych co to w męża Safalzin wciskają..chociaż 'wciskają' to w naszym przypadku niedobre słowo, mój mąż łyka Selfazin plus wit E bez gadania, bez szemrania, potulnie jak baranek. Jemu też bardzo zależy na potomku.

Cytat:
Napisane przez weronia83 Pokaż wiadomość
Witajcie

Od jakiegość czasu z mężem staramy się o dziecko. Właśnie mija rok od kiedy zaczeliśmy starania, ta trwająca rok niepewność skłoniła mnie do poszukania kogoś kto pomoże potrzymać nadzieję i podzieli się swoimi doświadczeniami.

Mam nadzieję że ciepło mnie przymiecie
Witamy serdecznie!
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 11:36   #638
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Weronia 83 witaj Napisz coś jeszcze o sobie
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:44   #639
weronia83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warmińsko mazurskie
Wiadomości: 825
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
I ja dołączam do grona tych co to w męża Safalzin wciskają..chociaż 'wciskają' to w naszym przypadku niedobre słowo, mój mąż łyka Selfazin plus wit E bez gadania, bez szemrania, potulnie jak baranek. Jemu też bardzo zależy na potomku.



Witamy serdecznie!
Mój też łyka magnez z B6, jak nie zapomni

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Weronia 83 witaj Napisz coś jeszcze o sobie
mam 27 lat i jak narazie (odpukać w niemalowane) pracę
mieszkania własnego nie posiadamy więc na razie u mioch rodziców się gnieżdzimy
__________________
16.08.2008r. połaczenie dwóch serc
weronia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:00   #640
Awenturyn
Rozeznanie
 
Avatar Awenturyn
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 100 m od morza:)))
Wiadomości: 980
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

no melduje się

wczoraj zrobiłam sobie cieplutki prysznic , wymasowałam mięśnie potem nasmarowałam się balsamikiem i myk do łóżeczka
a dzisiaj rano nie chciało mi się ruszyc z wyrka no ale trza było zrobic dziecku śniadanko no i kawusie wypić

elcia no mój Tz ma zachciewajki ale na szczęście nie narzeka na moja "kuchnie" baaa nawet mówi,że cokolwiek zrobie to zje bo bedzie dobre
na szczęście mam juz plan jedzonkowy ustalony na przysżły weekend : w piątek - zapiekanka na kolacje
w sobote - kurczak w jarzynach na obiad,na kolacje placki z sosem myśliwskim ale ........... mój TZ ma za zadanie zrobić mi pyszne śniadanko do łózka
a czuje się dobrze

virginia taki mróz to ja miałam 3 lata temu a dzisiaj w nocy tylko -16 a teraz -4

lindsley no u mnie to bez cebulki a mój TZ też coś mruczy o pizzy ale nie tym razem,najpierw musze odszukać przepisy z PIZZA HUT bo gdzieś mam więc może za dwa tyg zrobie pizze (przegląd lodówki wskazany hihi)
pochwal sie kolorkiem ścian

Scio oj bo zaraz się wkurze nie wolno ci tak pisać
bedzie dzidziuś śliczny - głowa do góry bo inaczej
to ja moge tak pisac a nie ty


kretencja czyli imprezka udana

weronia witaj



Awenturyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:42   #641
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

weronia my też u rodziców na razie siedzimy, ale może pod koniec roku uda się przeprowadzić.
Awenturyn to u Ciebie lato w pełni
P.S. Ty też nie możesz tak pisać :P
Byliśmy na spacerze, płuca zamarzają jak się buzią oddycha
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 14:31   #642
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Tak, impreza udana
Witaj, weronia Ja również w tym roku skończę 27 lat, staramy się o dziecko od maja, tak że też już kawałek czasu. Wiem, jak trudno jest czekać. Trzymaj się mocno, musimy być cierpliwie i wierzyć, że w końcu się uda
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 14:37   #643
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Witaj weronia!!!
U mnie nareszcie słoneczko wyszło, tylko że jest tak zimno, że nie chce mi się wyściubić nosa z ciepłego domku. Ale zaraz muszę zabrać się do pracy, żeby przygotować się na jutro.
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 14:38   #644
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Dziewczyny, ja tylko na chwilkę, bo sesja i siedzę w książkach..

Aldii, Lu jest cudowna

Abz, gratuluję !!!!!!!!!!!
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 16:06   #645
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Ale się pusto zrobiło!!
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 17:33   #646
Awenturyn
Rozeznanie
 
Avatar Awenturyn
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 100 m od morza:)))
Wiadomości: 980
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

a co tu tak puuuuuuuustoooooooooo

Tity tak tak lato w pełni nic tylko się opalać ............ w korzuchu

kretencja uda sie napewno

Lenka tylko nie spadnij z tych książek
Awenturyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 17:54   #647
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

weruczek, Ollliwka, Ishka, marthinisa, bela, Lenka Wam również dziękuje za gratki

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
abz długo się staraliście, czy to pierwszy strzał?
(pytam bo nie pamiętam )
czyli abz "spada" na liście
drugi cykl się staraliśmy


Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Gdyby nie to forum, to bym sobie chyba nie poradziła. TZ nie bardzo mnie rozumie, może też przeżywa, ale tego nie okazuje. Nie mam też przyjaciółki, której mogłabym się wygadać, mam jedną dobrą koleżankę, ale ona nie bardzo rozumie moje problemy, ale świadomość, ze mogę tutaj wejść, wyżalić się i usłyszeć jakieś dobre słowo i wiedzieć, ze ktoś mnie rozumie jest fantastyczna.
Za co Wam wszystkim dziękuje

Ale ja tu już nie zawracam głowy, bo świętujemy dziś radość ABZ.
Więc proszę wznieść toast kto może alkoholowy, a kto nie to soczkiem
mój mąż też nie rozumiał więc wcale mu za dużo głowy nie zawracałam moimi uwagami bo tylko sie na niego wkurzała, a tu na forum, wiadomo, zawsze ktoś zrozumie.
Popijałam dziś na toast picolo


Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Abz, nie pamiętam, kiedy zaczynałaś się starać. Ale staram się być bardzo dobrej myśli, że i nam się uda w końcu. Horoskop na luty przepowiada mi dobrą wiadomość, której raczej się nie spodziewam Przypięłam się do tej myśli, choć w horoskopy wierzę umiarkowanie
no my mieliśmy zacząć jeszcze latem, we wrześniu, ale ostatecznie zaczęliśmy w grudniu.

Cytat:
Napisane przez weronia83 Pokaż wiadomość
Witajcie

Od jakiegość czasu z mężem staramy się o dziecko. Właśnie mija rok od kiedy zaczeliśmy starania, ta trwająca rok niepewność skłoniła mnie do poszukania kogoś kto pomoże potrzymać nadzieję i podzieli się swoimi doświadczeniami.

Mam nadzieję że ciepło mnie przymiecie
witaj Jakieś badania już robiliście albo przyjmujesz jakieś wspomagacze??

Powiedzieliśmy dziś rodzicom. Najpierw teściom, kupiliśmy picolo i smoczek, bo nie mogłam na szybko dostać małych skarpetek. Oczywiście był płacz z radości i wszyscy się cieszyli, ze się doczekają w końcu wnuka, a babcia prawnuka.
Potem moja rodzinka, dla nich nie kupowaliśmy żadnego prezentu, szampan był, bo były imieniny babci, więc przed wypiciem szampana powiedziałam, ze prezent imieninowy dla babci to właśnie to, ze będzie miała kolejnego prawnuka No i tu też było trochę łez. Tak sie jakoś trzęsłam, ze nie byłam w stanie pokroic ciasta nawet
Powiedziałam też przyjaciółce, reszcie to już tak stopniowo, bo póki co to jeszcze troszkę się boję, byle chociaż do 12 tygodnia, to już będę czuła się bezpieczniejsza.
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:21   #648
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

ja tylko na chwile melduje sie ze w dwupaku jeszcze a na pisanie jakos weny nie mam
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:22   #649
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Abz---> szczęściaro w drugim cyklu sie wstrzelić, no no no pogratulować

My byliśmy dziś na Avatarze w 3d w IMAX. Cały dzień zeszło, bo musieliśmy do krakowa się pofatygować, ale warto było. Jak ktoras nie była to polecam baaardzo rewelacyjnie zrobiony film, ale wydaje mi się, że bez 3d nie podobałby mi się tak bardzo.

A jutro robie badania hormonków tarczycowych i LH, FSH w 12 dc... jak i to dobrze wyjdzie to juz nie wiem - chyba mojego na badania wyślę

Weronia83 - witaj! ja też tu od niedawna i też rocznik 83 następna starająca się dwudziestka siódemka
danika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 19:14   #650
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

ABZ, gratulacje
Cudowna reakcja bliskich A na wrześniówkach jakoś cię nie widziałam, czekam

Kretencjo, na pewno zakasowałaś niejedną maturzystkę Cieszę się, że się dobrze bawiłaś

Danika, ja tez chcę się wybrać na Avatar z mężem, ale na razie mdłości mi nie pozwalają

Elcia, rewelacyjnie twój suwaczek wygląda- pozostało ci -2 dni Trzymam kciuki za rozpakowanie

Kochane, nie poddawać się, każda z was zostanie mamusią, nie wolno tracić nadziei

Ja miałam męczący weekend - urodziny mojej mamy, goście u nas na noc, a to wszystko przeplatane paskudnymi mdłościami. Ale dam radę.
Ale się cieszę, że kolejna ciąża na wątku Teraz się znowu posypie, zobaczycie
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 19:31   #651
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Nadzieja mnie nie opuszcza łykam juz tyle witamin, mniej alkoholu, mniej stresu,kupiłam nawet specjalne koktajle z minerałami przyswajalne w 100% zeby jeszcze lepiej organizm przygotować.Jakos to bedzie
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 19:49   #652
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Dziewczynki ja Was będę nadrabiać po jutrzejszym egzaminie, póki co gratuluję Abz

I chciałam się poradzić... rano zabolało mnie coś pod uchem, teraz coś boli pod pachą... no i ja odrazu roję sobie, że może to węzły chłonne? czy one mogą boleć jak są powiększone?? Nie znam się w ogóle dlatego pytam... (strasznie panikuję przed toksoplazmozą...)
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 21:14   #653
weruczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 872
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Hej dziewczynki!
Ja robię cały czas ten konspekt na wtorek, ciekawe, czy dobrze zrobie.
Poza tym słucham sobie z TŻ piosenke z Upiora w operze: idziemy 10 lutego
Kakusia, niestety nie wiem, nie umiem ci pomóc? Może lekarza się spytaj? Jak ci poza tym weekend minął?
Pomidorka, współczuje mdłości, chociaż ci ktoś pomógł z gości?
Weronia, witam immienniczkę
Kretencja, super, ze się wybawiłaś na studniówce. Na pewno zakasowałaś licealistki:P:P Z tą swoją sexy fryzurką?
Danika, ja też byłam na Awatarze Jak ci się podobał?
ABZ, to musi być cudowne uczucie, mówić całej rodzince...
Ech, a ja teraz mogę tylko siostrę obserwować
Buziaczki, straszne puchy tutaj!
weruczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 21:15   #654
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez weronia83 Pokaż wiadomość
Witajcie
Witaj Cudowny roczkik 83 chyba króluje tutaj na wątku
Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość
Powiedzieliśmy dziś rodzicom. ...
Reakcja super a się tak bałaś

Ja dziś byłam u rodziców, objadłam się za wszystkie czasy... Mama ze strachu przed myszami (oczywiście nie wierzy w przesądy) zrobiła na moją prośbę pączki Jeszcze na wynos dostałam Do tego obiadek - gołąbki - Tz w 7 niebie bo ja nie robię bo mi się nie chce i torcik
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 21:36   #655
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

a ja juz sie przygotowuje do dnia porodu nie wiem kiedy nastapi ale TZowi dalam misje zeby mi nogi ogolil a mu sie spodobalo po skonczeniu pyta co mam jeeszcze do ogolenia no to pachy od razu polecial fakt ze tez od kad mam elektryczna maszynke to wole sie golic bo nie trzeba zelow rzadnych uzywac
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 06:54   #656
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

witam po długiej nieobecności!
pewnie nikt nawet jej nie zauważył...
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 07:11   #657
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Czesc
A ja mam dziś lekkiego kaca

Cytat:
Napisane przez weronia83 Pokaż wiadomość
Witajcie

Od jakiegość czasu z mężem staramy się o dziecko. Właśnie mija rok od kiedy zaczeliśmy starania, ta trwająca rok niepewność skłoniła mnie do poszukania kogoś kto pomoże potrzymać nadzieję i podzieli się swoimi doświadczeniami.

Mam nadzieję że ciepło mnie przymiecie
Witamy Poproszę imię i wiek do listy

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
I ja dołączam do grona tych co to w męża Safalzin wciskają..chociaż 'wciskają' to w naszym przypadku niedobre słowo, mój mąż łyka Selfazin plus wit E bez gadania, bez szemrania, potulnie jak baranek. Jemu też bardzo zależy na potomku.



Witamy serdecznie!
Mój też łyka bez gadania, ale muszę mu pod nos podtyknąć, bo tak to nie pamięta

Cytat:
Napisane przez Awenturyn Pokaż wiadomość
Scio oj bo zaraz się wkurze nie wolno ci tak pisać
bedzie dzidziuś śliczny - głowa do góry bo inaczej
to ja moge tak pisac a nie ty
Też nie możesz I proszę się tu na mnie nie wkurzać
A kiedy zaczynacie staranka?

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Abz---> szczęściaro w drugim cyklu sie wstrzelić, no no no pogratulować

My byliśmy dziś na Avatarze w 3d w IMAX. Cały dzień zeszło, bo musieliśmy do krakowa się pofatygować, ale warto było. Jak ktoras nie była to polecam baaardzo rewelacyjnie zrobiony film, ale wydaje mi się, że bez 3d nie podobałby mi się tak bardzo.

A jutro robie badania hormonków tarczycowych i LH, FSH w 12 dc... jak i to dobrze wyjdzie to juz nie wiem - chyba mojego na badania wyślę

Weronia83 - witaj! ja też tu od niedawna i też rocznik 83 następna starająca się dwudziestka siódemka
Ja mialam iść dziś na hormony, ale mi się nie chce i jutro będę dzwonić umawiać mojego na badania.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

czesc Madziu
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 07:14   #658
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Mój też łyka bez gadania, ale muszę mu pod nos podtyknąć, bo tak to nie pamięta
a co...? bo mój nic nie łyka.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 07:15   #659
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

lindsley też wczoraj miałam różniste smakołyki u dziadków TŻ , najlepsze chyba to ciasto cytrynowe oczywiście miał być tylko Tż i jego dwie kuzynki a przyszła cała rodzina ( prawie ) bo przyszłych Teściów nie było bo nie dostali zaproszenia ale było faaajnie.

Dzisiaj znowu stres wraca.. związany ze studiami

mój też nie łyka nic.. i nawet nie proponuję mu żeby to robił.. nie pali , nie pije alko często ( no może jedno piwko na miesiąc) , uprawia dużo sportu , jada regularnie i dość zdrowo więc po co ma się faszerować pastylkami
__________________

Edytowane przez Ollliwka
Czas edycji: 2010-01-25 o 07:23
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 07:22   #660
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. IV, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Ollliwka Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu stres wraca.. związany ze studiami
a co się dzieje u Ciebie na studiach?
Ja mam dziś egzamin więc trzymać kciuki bo też się stresuję!

No i wyjątkowo wcześniej wstałam - zjem śniadanko i nauki ciąg dalszy

Nadrobię Was napewno , tylko muszę zakończyć tą sesję
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.