prezent dla niemowlaka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-09, 20:05   #31
martarr
Raczkowanie
 
Avatar martarr
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 257
co mozna kupic na odwiedziny u 3miesiecznego dziecka

hej potrzebna mi jest szybka porada jutro ide cos kupic a nie mam pojecia co odrazu pisze ze nic nie chchiałbym zabardzo z ubranek. i jest to dziewczynka. czekam na podpowiedzi
martarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 20:42   #32
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: co mozna kupic na odwiedziny u 3miesiecznego dziecka

Pampersy
moze jakaś grzechotka, gryzaczek
butki
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 21:21   #33
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: co mozna kupic na odwiedziny u 3miesiecznego dziecka

To też zależy ile chcesz wydać. Ja wiem z doświadczenia (jestem mamą 16 miesięcznego Kuby) że bardzo mi się przydała matka z zabawkami na której kładłam dzieciaczka i on był zajęty zabawkami które wisiały nad nim. Może też być przytulanka z pozytywką (do tej pory mój synek ją słucha), gryzaczki jak najbardziej, ale tego wszystkiego jest tyle że każda ekspedientka Ci poradzi co możesz kupić dla dzieciaczka. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 21:47   #34
ivi77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 383
Dot.: co mozna kupic na odwiedziny u 3miesiecznego dziecka

IIGGAA ma rację. To zależy ile chcesz wydać. Mam pięciomisięczną córeczkę i wspaniałą dla mnie rzeczą był i jest do tej pory leżaczek, w którym dzieciaczek leży sobie przypięty pasami. W tym czasie ja mogę robić wszystko, mam wolne ręce i ją cały czas na oku.
ivi77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 23:01   #35
martarr
Raczkowanie
 
Avatar martarr
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 257
Dot.: co mozna kupic na odwiedziny u 3miesiecznego dziecka

chce wydać ok 50zł dziekuje mam nadzieje ze beda udane )0
martarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 07:51   #36
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: co mozna kupic na odwiedziny u 3miesiecznego dziecka

My bylismy tydzien tmeu u 4 miesiecznej dziewczynki ,kupilam tradycyjnie gryzak i taka materialowa ksiązeczke .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 14:08   #37
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Prezent dla niemowlaka ?

Witam wszystkie mamy otóż mam mała prośbę mogłybyście mi w sumie mojej klasie podpowiedzieć co kupić dla dziewczynki, która urodziła się w sobotę mamy ok 100 zł z góry bardzo dziękuję

ps. nie wiedziałam gdzie założyć ten wątek więc stwierdziłam, że tutaj zagląda dużo mam które mogłyby mi pomóc. Starałam się znaleźć coś w wyszukiwarce ale z marnym skutkiem.
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-20, 15:53   #38
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Prezent dla niemowlaka ?

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamy otóż mam mała prośbę mogłybyście mi w sumie mojej klasie podpowiedzieć co kupić dla dziewczynki, która urodziła się w sobotę mamy ok 100 zł z góry bardzo dziękuję

ps. nie wiedziałam gdzie założyć ten wątek więc stwierdziłam, że tutaj zagląda dużo mam które mogłyby mi pomóc. Starałam się znaleźć coś w wyszukiwarce ale z marnym skutkiem.
Na poprzedniej stronie dziewczyny juz sporo napisały na ten temat.
Mnie w marcu czeka to samo. Ja zamierzam kupic paczkę pieluch i jakieś ubranko. Z własnego doświadczenia wiem,że jest to bardzo przydatne. Do tej pory nie kupuje synkowi jeszcze ubranek bo troszke ich dostał. A ma 10,5 miesiąca
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:03   #39
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

ja już mam wypraktykowany zestawik, który dostaje każda z przyjaciółek na pierwszą wizyte u dzieciaczków - paka pieluch (zawsze pojawia się uśmiech ) komplecik np. spodenki i bluzia w większym rozmiarze ( zakupiony w smyku - lubie tamte ciuszki ) do tego grzechotka a dla mamy obowiązkowo kwiaty
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 10:37   #40
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
ja już mam wypraktykowany zestawik, który dostaje każda z przyjaciółek na pierwszą wizyte u dzieciaczków - paka pieluch (zawsze pojawia się uśmiech ) komplecik np. spodenki i bluzia w większym rozmiarze ( zakupiony w smyku - lubie tamte ciuszki ) do tego grzechotka a dla mamy obowiązkowo kwiaty

Zgadzam się,że w smyku mają bardzo fajne rzeczy,bo trochę ubranek z tamtąd dostałam Niestety w majej miejscowości nie ma takiego sklepu. Albo nic mi o tym nie wiadomi.
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 19:24   #41
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Właśnie też zastanawiam sie nad zakupem jakiegoś drobiazgu dla mojej siostrzenicy(a niedługo chrześnicy).Siostra dostała już sporo rzeczy potrzebnych dla dziecka(ma pełno ubranek,wszelkie potrzebne kosmetyki i gadżety).A że maskotek nie chcę kupować,sądzę także że na takie typowe zabawki za wcześnie(mała ma dopiero 2 dni) to chyba kupię coś nad łóżeczko(jakąś karuzelę) lub smoczek jakiś atrakcyjny
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 12:40   #42
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez windykatorka Pokaż wiadomość
chyba kupię coś nad łóżeczko(jakąś karuzelę) lub smoczek jakiś atrakcyjny

karuzela to dobry pomysł - o ile juz nie ma takiej-a smoczek chyba niebardzo bo po pierwsze niewiadomo czy rodzice sa zwolennikami smoczków ,czy dzidzia polubi smoki i jeszcze inny problem -jakie...smoczków jest mnóstwo i z doświadczenia wiem że jak dziecko sie przyzwyczai do jednego "modelu" to potem innego już nie zechce.

oprócz karuzeli fajne sa jeszcze takie zabawki edukacyjne wieszane w łóżeczku...moj marcin miał taki samolocik chicco.miał zaczepke do powieszenia i jak mały jeszcze leżał to sobie naciskał guziczki i jeden mu grał muzyczke,drugi trabił ,obracało sie takie kółeczko pełne kolorowych koralików i smigiełko tez sie kreciło...
długo sie tym bawił ,jak już siedział to pastwił sie na tym strasznie...ale działa do dziś i pójdzie w marcu do następnej dzidzi kuzynki...jak dla mnie super -zabawka i niezniszczalna.
pozdrawiam
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 14:21   #43
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez moniolla Pokaż wiadomość
karuzela to dobry pomysł - o ile juz nie ma takiej-a smoczek chyba niebardzo bo po pierwsze niewiadomo czy rodzice sa zwolennikami smoczków ,czy dzidzia polubi smoki i jeszcze inny problem -jakie...smoczków jest mnóstwo i z doświadczenia wiem że jak dziecko sie przyzwyczai do jednego "modelu" to potem innego już nie zechce.

oprócz karuzeli fajne sa jeszcze takie zabawki edukacyjne wieszane w łóżeczku...moj marcin miał taki samolocik chicco.miał zaczepke do powieszenia i jak mały jeszcze leżał to sobie naciskał guziczki i jeden mu grał muzyczke,drugi trabił ,obracało sie takie kółeczko pełne kolorowych koralików i smigiełko tez sie kreciło...
długo sie tym bawił ,jak już siedział to pastwił sie na tym strasznie...ale działa do dziś i pójdzie w marcu do następnej dzidzi kuzynki...jak dla mnie super -zabawka i niezniszczalna.
pozdrawiam
Smoczek to był taki pomysł już bardziej dodatkowy-znam poglądy siostry,ale ma już smoczek a mała i tak nie chce z niego korzystać.

Chyba właśnie jakaś taka interesująca Hanię zabawka nad łóżeczko byłaby najlepszym pomysłem.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 20:25   #44
ninamamma
Raczkowanie
 
Avatar ninamamma
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 95
GG do ninamamma
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Ja powiem jak jest we Wloszech.Tu po przybyciu ze szpitala zjawia sie cala gwardia znajomych i rodziny(przez miesiac pierwszy mialam gosci)i obdarowywuje dziecko ubrankiem(najczesciej)lub jakas ozdobka(typu bizuteria).
Dzieki temu zwyczajowi mialam wieksza czesc wyprawki
__________________
Oby kazdy dzien byl dniem wyjatkomym...
www.rozowe.pl
ninamamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 15:22   #45
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

ubranek małych nie oplaca sie kupowac bo napewno maja ich duzo o a zreszta dzidzia zaraz wyrosnie- ja ostatnio bylam w odwiedzinki i dałam sukieneczke na ok.8 miesiecy (przyda sie napewno) i do tego 2 pary skarpetusiów i grzechotkę -kuzynka byla bardzo zadowolona
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 18:48   #46
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Pieluchy są dobrym pomysłem, nigdy za dużo. Oczywiście jako dodatek do ubranka w większym rozmiarze.
U mnie w rodzinie daje się też coś rodzicom-np. tacie alkohol, mamie-jakąś drobną biżuterię.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 10:55   #47
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Pozwólcie ze odswieże watek.Czy myslicie ze dobrym pomysłem dla maluszka jest tort pieluszkowy ?
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 11:00   #48
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez klara01 Pokaż wiadomość
Pozwólcie ze odswieże watek.Czy myslicie ze dobrym pomysłem dla maluszka jest tort pieluszkowy ?
Takie torty to tylko w filmach widywałam Ale wydaje mi się, że to jest prezent dla mamy na baby shower Tylko nie wiem co dokładnie jest w takim torcie?
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 11:48   #49
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Zawsze byłam przeciwniczką kupowania pieluch gdy idzie się w odwiedziny do malucha. Od kiedy sama zostałam mamą, punkt widzenia mi się zmienił.
To draństwo jest drogie a konieczne i to w ilościach hurtowych.
Dlatego proponuję pakę pieluch i do tego grzechotę, ubranko albo modny aktualnie album dla maluszka.
Nie rozumiem za to obdarowania rodziców. Idę do dziecka, nie do rodziców. A mikołajem nie jestem. Gdyby babcia z nimi mieszkała, to też bym jej musiała coś kupić? Bez przesady.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 17:52   #50
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Jako matka, która przeżyła odwiedziny powiem co mnie dobijało jako prezenty były to najczęściej prezenty od osób, które nie mają dzieci
- wszelkie buciki po co???? niemowlęciu zakłada się skarpetki,
- wszelkie pluszaki (teraz jest za małe i nic z tego nie wie i tylko się kurzą),
- wszelkie swetry, czapki z daszkiem, dżinsowe kurtki dla niemowląt niemowlę ma wyglądać jak niemowlę,
- jeśli mama karmi piersią to żadnych kaw, ciastek itp. bo tylko smaka się robi,

Dla mnie najlepszy prezent:
- książka pt. "Padam na twarz" Rebecca Eckler , gdyby nie ta książka to bym sfiksowała => sama sobie ten prezent kupiłam, jeśli jakaś mama ma trochę inne poczucie humoru, to może być jakaś książka o pielęgnacji dziecka
- album pierwszych dni dziecka,
- pampersy i mokre chusteczki,
- grające zabawki (takie co pociąga się za sznurek) i grzechotki, gryzaki,
- normalne śpiochy czy body,
- płyta z kołysankami np. "Puchowe kołysanki" Justyny Steczkowskiej
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:46   #51
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Jako przyszła mama chciałabym w prezencie dla dziecka dostać pampersy, bo są drogie i schodzą w olbrzymich ilościach

Ubranek nie chcę, bo po pierwsze dostanę pełno takich, których nie zdążymy nawet ubrać, bo albo za małe, albo nie ta pora roku itp.
Po drugie mogą być zwyczajnie nie w moim guście - nie mogę zrozumieć, dlaczego wszystkie niemowlęce ciuszki muszą być takie... pastelowe i grzeczne
Ja raczej preferuję inne klimaty i jak pod choinką znalazłam prezenty dla mojego "jeszczewbrzuchu" synka ( a jestem w 6 miesiącu ciąży), to myślałam, że padnę Trzy prawie identyczne białe kubraczki (bo to nawet nie sweterki), parę futrzanych dziewczęcych bucików z różowymi kwiatkami (których chyba nie będzie okazji ubrać bo są raczej jesienno zimowe i w najmniejszym rozmiarze, a dziecko urodzi się w kwietniu) i kilkanaście par mdłych, pastelowych i baaaardzo małych par skarpetek i rajstopek Ciuszki wolę kupować sama - przynajmniej znajdę coś oryginalnego.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 15:57   #52
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

A ja drzwi zamknę i będzie spokój.
Już widzę te wszystkie niepotrzebne bzdetki... Sama masę takich dostaję, dlatego nie robię urodzin.

To co najczęściej widzę u znajomych, to:
- pluszaki - zbiornik kurzu;
- dziwne ubranka, najczęściej niepotrzebne niemowlęciu buciki;
- głośne zabawki - przy jednej prawie zeszłam na zawał;
- głupkowate nowoczesne bajki w typie Krowa i kurczak, albo takie całkiem nie dla dziecka, np. Shreek na dvd;
- dla dziewczynek niepraktyczne falbaniaste sukieneczki, w których żadnemu niemowlęciu nie jest wygodnie;
- nieprzemyślane zupełnie rzeczy do kompletu, których nie należy kupować bez konsultacji, np. pościel do łóżeczka na rozmiar 140, gdy dziecko ma wyrko 120; (no ale pewnie była promocja w tesco);
itp. itd.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:49   #53
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

U mnie nie przydał się w ogóle szlafroczek-a dostałam 2.
Może u większego dziecka, ale z maleństwem to mig-mig-wycieram i od razu w ciuszki do spania. Jeśli chodzi o ciuszki to byłabym wdzieczna gdyby obdarowywujący zadał sobie odrobinkę trudu i policzył ile dziecko bedzie miało msc.w danej porze roku;raczej nie przyda się letnia sukienka gdy jest dobra zimą.Wiadomo ze dziecko szybko rośnie.
Zgadzam się z powyzszym,wydziwiaste ciuszki dla niemowlaków są śmieszne.Czasami jak widze co schodzi na all w zestawach dla dzieci to się za głowę chwytam-żadnych śpiochów czy pajaców a same sukienki i jeansy


Zawsze przyda się ręcznik,np z kapturkiem.
To moze będzie śmieszne z czym wyjadę,bo to taka pierdutka ale taki golfik jest dla mnie niezbędny http://www.allegro.pl/item874707393_..._m_obw_50.html
Używam go codziennie!(tzn dziecku) Sama go ot tak dorzuciłam do paczki dwóm koleżankom i obie mi bardzo właśnie za niego dziękowały
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 20:28   #54
olewka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: jaki prezent dla noworodka?



Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Takie torty to tylko w filmach widywałam Ale wydaje mi się, że to jest prezent dla mamy na baby shower Tylko nie wiem co dokładnie jest w takim torcie?
http://bukietzfantazja.pl/dla-dzieck...-rozowy/p,2156
tutaj jest tort z pieluszek, dokladnie ten kupilam, sklada sie z pampersow i maskotki. bez zbednych bzdetow czyli ladnie estetycznie i praktycznie

Edytowane przez olewka12
Czas edycji: 2010-01-18 o 11:36
olewka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 21:31   #55
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Dla samej przykrywki mogłaś natrzaskać więcej postów nawet na wyliczankach-a nie tak nachalnie wyjeżdzać z reklamą.
A dwa ,szczerze? ja bym takiego tortu dostać nie chciała-denerwowało by mnie to ,że ktoś rozwalał org.opakowanie, i nie wiadomo ile rąk dotykało tych pampersów układając w misterną kopułkę

Edytowane przez 201710120930
Czas edycji: 2010-01-17 o 21:33
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 21:42   #56
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Dla samej przykrywki mogłaś natrzaskać więcej postów nawet na wyliczankach-a nie tak nachalnie wyjeżdzać z reklamą.
A dwa ,szczerze? ja bym takiego tortu dostać nie chciała-denerwowało by mnie to ,że ktoś rozwalał org.opakowanie, i nie wiadomo ile rąk dotykało tych pampersów układając w misterną kopułkę
taniej i higieniczniej (dziwnie brzmi to słowo)
http://www.urwis.pl/sklep/z6718_piel...4-do-9-kg.html

Ja bym chciała dostać baśnie, to wydanie: http://allegro.pl/item861567982_basn..._andersen.html

Super są bajki-grajki http://www.bajki-grajki.pl/
kocham: stoliczku nakryj się (dla starszaków) i śpiąca królewna (taka usypianka)

i już na wyrost można kupić te bajki:
http://allegro.pl/item888852957_kole...la_dzieci.html

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2010-01-18 o 13:20
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 09:43   #57
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Z rzeczy totalnie nieprzydatnych:
- pluszaki
- ubranka w rozm 56 (części nawet ani razu nie założyłam, tyle ich było)
Na całe szczęście takich osób było mało. Większość pytała co się przyda, czy jest coś czego potrzebuję, chcę.
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 23:10   #58
KarolaMo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Zgadzam się z olewką, bukiet czy tort z pieluszek jest super. Tutaj www.bukietdlabobasa.pl macie tego typu rzeczy. Jak dla mnie jest to świetny prezent, przydatny, a zarazem słodki.
KarolaMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 07:42   #59
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Moim skromnym zdaniem
totalnie nie przyfatne rzeczy to:
-ciuszki 56
-ciuszki nie wygodne (czyli jak wzyej bylo napisane wszelakie spodnie sukieneczki itp itd jak mozna meczyc dziecko w czyms takim na to tez przyjdzie pora )
-buciki (jedne juz dostalam, choc dzidzia urodzi sie za 3 tygodnie)
-smoczki

jak dla mnie najlepsze bylyby ciuszki w wiekszym rozmiarze bo mam malo i trabie na okolo ze ciuszkow mniejszych niz 62 nie przyjmuje
po drugie dla mnie nikt nie musi robic prezentow nawet jakby przyszedl z niczym to bym sie cieszyla ze chociaz przyszedl,,
-bajeczki wszelakiego typu badz mieciutkie ksiazeczki
no to i tyle...

a i zgadzam sie co do tych wydziwionych torcikow tego z cala pewnoscia bym dostac nie chciala

Edytowane przez Asiuulka89
Czas edycji: 2010-01-28 o 07:44
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 11:42   #60
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Takie torty to tylko w filmach widywałam Ale wydaje mi się, że to jest prezent dla mamy na baby shower Tylko nie wiem co dokładnie jest w takim torcie?

Ja je widzłam na babymama
Wiec spokojnie tez tam mozna je zakupic
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-02 10:33:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.