Nêka mnie by³y ch³opak.... - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-02-12, 17:43   #1
Adzia15
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 195

Nêka mnie by³y ch³opak....


Nie wiem,czy jest tu taki w±tek,je¶li tak,to bardzo przepraszam,ale jestem nowa.
Chcia³am podzieliæ siê z Wami moim problemem i prosiæ o radê.
Otó¿ od pa¼dziernika 2009 roku nachodzi mnie mój by³y ch³opak.
Dzwoni do mnie po kilkana¶cie razy dziennie(nie tylko do mnie,do mojej rodziny i przyjació³ równie¿),pisze esemesy,wystaje pod moim domem(i przy okazji wypytuje o mnie moich s±siadów).
W dodatku stwierdzi³,¿e,cytujê,''bê dziesz moja,czy tego chcesz,czy nie''.
Powiedzia³ te¿,¿e je¿eli sobie kogo¶ znajdê,to lepiej dla mnie,¿eby on siê o tym nie dowiedzia³.
Nie reaguje kompletnie na moje pro¶by,¿e ma przestaæ siê tak zachowywaæ.
Za¿±da³ równie¿ zwrotu wszystkich rzeczy,które od niego dosta³am.
Oczywi¶cie zrobi³am to,bo my¶lalam,¿e siê wtedy odczepi.Spokój by³ przez 2 tyg.Ale teraz znowu jest tak,jak by³o.
Kiedy zagrozi³am mu,¿e pójdê na policjê,wy¶mia³ mnie.
Nie dociera do niego fakt,¿e nie chcê ju¿ z nim byæ.
B³agam,pomó¿cie mi,bo ja nie wiem,co mam zrobiæ.
Zmieniam w marcu nr telefonu,ale wiem,¿e to niewiele da,bo on i tak bêdzie przyje¿d¿a³ pod mój dom.
Co wiêc mam zrobiæ,aby da³ mi wreszcie ¶wiêty spokój?
Adzia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 17:53   #2
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 6 437
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

to w koñcu zadzwoñ na tê policjê i tyle. chocia¿ w±tpiê, ¿eby zrobili co¶ w tej kwestii..
__________________
anoska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 17:58   #3
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Przejd¼ siê na komendê, albo z dzielnicowym pogadaj, mo¿e Ci powiedz± co mo¿esz zrobiæ...
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 18:00   #4
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1 998
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

ch³opak nêka ciê od pa¼dziernika, ale w marcu zmieni³a¶ telefon?

Policja, to jedyne wyj¶cie. Nie daj sobie oczu mydliæ, z takimi lud¼mi nie ma ¿artów, jeszcze ci krzywdê zrobi...
__________________
Koniec mówienia "postaram siê","spróbujê", "zobaczê". Od dzisiaj co¶ ZROBIÊ!

Bêdê ¯on±!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wci±z palê, ale du¿o mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 18:03   #5
Adzia15
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 195
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Cytat:
Napisane przez Aivilo Poka¿ wiadomo¶æ
ch³opak nêka ciê od pa¼dziernika, ale w marcu zmieni³a¶ telefon?

Policja, to jedyne wyj¶cie. Nie daj sobie oczu mydliæ, z takimi lud¼mi nie ma ¿artów, jeszcze ci krzywdê zrobi...
Tak,bo mam telefon na abonament i mogê zmieniæ numer dopiero w marcu.
Adzia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 18:04   #6
Dinuletka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

chora mi³o¶æ..
__________________
Dinuletka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 18:06   #7
kasienkaw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Norwegia, Sêdziszów
Wiadomo¶ci: 1 100
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Idz na policje, jak Cie tak nêka to na pewno ma cos z g³ow±, normalny czlowiek tak nie postepuje...moze Ci cos zrobic...a co bedzie jak zobaczy Cie z innym? Takim ludzia rozne mysli chodza po glowie...nawet sie nie zastanawiaj - szybciutko idz na policje i donies na niego
kasienkaw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 18:07   #8
vanessa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak,bo mam telefon na abonament i mogê zmieniæ numer dopiero w marcu.
w telefonach jest taka opcja blokuj polaczenie albo numer nie pamietam dokladnie zablokuj kolesia i powinnas chociaz w tej kwesti miec spokoj
vanessa00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 18:24   #9
FakeBlondie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie mnie poniesie...
Wiadomo¶ci: 602
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Id¼ na policjê.
Za¿±daj przyjêcia zg³oszenia.Dodatkowo popro¶ o dane osobowe oficera przyjmuj±cego zg³oszenie aby w razie czego by³o wiadomo kogo obarczaæ odpowiedzialno¶ci± za brak reakcji.

Policja ma obowi±zek przyj±æ zg³oszenie i sprawdziæ ¼ród³o zagro¿enia.
__________________
"Don't let the music die...
We're playing songs from different times"

Odchudzam siê i ujêdrniam (od 07.03.10-07.05.10).
FakeBlondie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 18:30   #10
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 181
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Mo¿e tak w koñcu byæ konsekwentn± i pój¶æ na policje?

Nie dziwie mu siê, ¿e siê Ci bezczelnie ¶mieje w twarz - skoro wie, ¿e jedyne co robisz to sobie pogadasz czego to Ty nie zrobisz
__________________

Wiza¿ rz±dzi, Wiza¿ radzi, Wiza¿ nigdy Ciê nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 18:35   #11
Adzia15
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 195
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e tak w koñcu byæ konsekwentn± i pój¶æ na policje?

Nie dziwie mu siê, ¿e siê Ci bezczelnie ¶mieje w twarz - skoro wie, ¿e jedyne co robisz to sobie pogadasz czego to Ty nie zrobisz
Problem w tym,¿e on siê kompletnie nie boi policji!(Przepraszam,¿e nie napisa³am tego od razu,ale jestem strasznie zdenerwowana:/)
Mam wujka w policji,powiedzia³am mu,co siê dzieje,i on rozmawia³ z tym psychopat±.
Wujek powiedzia³ mu,co grozi za takie zachowanie i ¿e je¶li nie da mi spokoju,to on siê nim zajmie.
On na pocz±tku siê przestraszy³,ale po jakim¶ czasie znowu zacz±³ te swoje jazdy.
Dlatego pytam Was,co mam zrobiæ.
Adzia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 18:50   #12
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 41 748
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Wprowadziæ gro¼by i obietnice w czyn. Przestraszy³ siê, a potem zobaczy³, ¿e siê nic nie dzieje, wiêc robi tak dalej. B±d¼cie konsekwentni.
__________________
"Widzia³e¶ tê dziewczynê? Ma nogi za milion z³otych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 19:24   #13
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 1 437
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

jestem w podobnej sytuacji,tylko my naszczescie jestesmy z innych miast
ale on nie daje mi spokoju od 10 miesiecy!!

nie wiem czy Policja cos pomoze w Twoim przypadku szczerze mowiac. Dostanie od nich jakies upomnienie czy ostrzezenie i dalej bedzie robil swoje a nie wiadomo nawet czy nie bedzie gorzej...Ale sprobowac zawsze warto !
Ja nie bylam na tyle odwazna.
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 19:29   #14
Distant_Whisper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 230
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Reaguj zanim bêdzie za pó¼no.

Nie wiem czy posun±³ by siê do tego, ¿eby Ci zrobiæ krzywdê. Ale komu¶, z kim Cie zobaczy móg³by. Normalny to On napewno nie jest.

Chcesz ¿yæ dalej w strachu ?
__________________
... nie ka¿dy ch³op z wid³ami to Posejdon !

Moja wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470225

[aniolek1]625505[/aniolek1]
Distant_Whisper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 19:34   #15
Adzia15
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 195
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Cytat:
Napisane przez malwinac Poka¿ wiadomo¶æ
jestem w podobnej sytuacji,tylko my naszczescie jestesmy z innych miast
ale on nie daje mi spokoju od 10 miesiecy!!

nie wiem czy Policja cos pomoze w Twoim przypadku szczerze mowiac. Dostanie od nich jakies upomnienie czy ostrzezenie i dalej bedzie robil swoje a nie wiadomo nawet czy nie bedzie gorzej...Ale sprobowac zawsze warto !
Ja nie bylam na tyle odwazna.
My te¿ jeste¶my z ró¿nych miast.
On mieszka 55,5 km od Krakowa,ale problem jest w tym,¿e ma samochód.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Distant_Whisper Poka¿ wiadomo¶æ
Reaguj zanim bêdzie za pó¼no.

Nie wiem czy posun±³ by siê do tego, ¿eby Ci zrobiæ krzywdê. Ale komu¶, z kim Cie zobaczy móg³by. Normalny to On napewno nie jest.

Chcesz ¿yæ dalej w strachu ?
Moja ciotka z nim rozmawia³a i on ''podobno'' nadal bardzo mnie kocha.
Ale ja uwa¿am,¿e to jest chore.
To ju¿ nie jest mi³o¶æ,tylko obsesja.
Adzia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 19:48   #16
Dragonfly29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 183
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem,czy jest tu taki w±tek,je¶li tak,to bardzo przepraszam,ale jestem nowa.
Chcia³am podzieliæ siê z Wami moim problemem i prosiæ o radê.
Otó¿ od pa¼dziernika 2009 roku nachodzi mnie mój by³y ch³opak.
Dzwoni do mnie po kilkana¶cie razy dziennie(nie tylko do mnie,do mojej rodziny i przyjació³ równie¿),pisze esemesy,wystaje pod moim domem(i przy okazji wypytuje o mnie moich s±siadów).
W dodatku stwierdzi³,¿e,cytujê,''bê dziesz moja,czy tego chcesz,czy nie''.
Powiedzia³ te¿,¿e je¿eli sobie kogo¶ znajdê,to lepiej dla mnie,¿eby on siê o tym nie dowiedzia³.
Nie reaguje kompletnie na moje pro¶by,¿e ma przestaæ siê tak zachowywaæ.
Za¿±da³ równie¿ zwrotu wszystkich rzeczy,które od niego dosta³am.
Oczywi¶cie zrobi³am to,bo my¶lalam,¿e siê wtedy odczepi.Spokój by³ przez 2 tyg.Ale teraz znowu jest tak,jak by³o.
Kiedy zagrozi³am mu,¿e pójdê na policjê,wy¶mia³ mnie.
Nie dociera do niego fakt,¿e nie chcê ju¿ z nim byæ.
B³agam,pomó¿cie mi,bo ja nie wiem,co mam zrobiæ.
Zmieniam w marcu nr telefonu,ale wiem,¿e to niewiele da,bo on i tak bêdzie przyje¿d¿a³ pod mój dom.
Co wiêc mam zrobiæ,aby da³ mi wreszcie ¶wiêty spokój?
Stalker, jak nic. Tak jak radz± Wiza¿anki, powinna¶ zg³osiæ sprawê na policjê. Jak najszybciej. Facet Ciê prze¶laduje, grozi, niszczy Ciê psychicznie, nêka równie¿ Twoich bliskich.
Piszesz, ¿e on nie reaguje na Twoje s³owa. Twoje gro¼by, ¿e zrobisz to, czy tamto, tylko go nakrêcaj±, bo widzi Twoj± bezradno¶æ i strach, no i swój wp³yw na Twoje ¿ycie. On najwyra¼niej ma jak±¶ obsesjê na Twoim punkcie, jest zwichniêty emocjonalnie. Terroryzuje Ciê w nadziei, ¿e wystraszysz siê i grzecznie do niego wrócisz.
Zbieraj wszystkie smsy, listy, mo¿e postaraj siê o nagranie jego s³ów, gdy znowu Ciê zaczepi. Za ka¿dym razem, zg³aszaj to na policjê. Nawet po kilka razy dziennie. Nie ma siê czego wstydziæ. Tu chodzi o Twoje zdrowie i bezpieczeñstwo. Niech mundurowi (dzielnicowy mo¿e?) wiedz±, co siê dzieje i kto za tym stoi, gdyby co¶ Ci zrobi³ (czego absolutnie nie ¿yczê). Mo¿e popro¶ o pojawienie siê patrolu na Waszej ulicy, gdy bêdzie tam sta³. Wylegitymuj± go i pewnie puszcz±, ale mo¿e siê wyniesie na jaki¶ czas.
__________________
Z ka¿dej sytuacji jest jakie¶ wyj¶cie, a je¿eli nie ma, to trzeba je stworzyæ
Dragonfly29 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 19:50   #17
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Problem w tym,¿e on siê kompletnie nie boi policji!(Przepraszam,¿e nie napisa³am tego od razu,ale jestem strasznie zdenerwowana:/)
Mam wujka w policji,powiedzia³am mu,co siê dzieje,i on rozmawia³ z tym psychopat±.
Wujek powiedzia³ mu,co grozi za takie zachowanie i ¿e je¶li nie da mi spokoju,to on siê nim zajmie.
On na pocz±tku siê przestraszy³,ale po jakim¶ czasie znowu zacz±³ te swoje jazdy.
Dlatego pytam Was,co mam zrobiæ.
Skoro tak, to ja bym na Twoim miejscu zrobi³a scenê. I to nie ma³±. On Ci ewidentnie grozi ( "bêdziesz moja, czy tego chcesz, czy nie", "lepiej, ¿ebym siê o tym nie dowiedzia³ " ). Taki jest odwa¿ny? Twój wujek powiedzia³ mu to bêd±c w cywilu?
Ja bym czmychnê³a go¶cia, jak bêdzie sta³ pod Twoim oknem. Zadzwoñ na policjê, powiedz, ¿e jeste¶ nagabywana i ¿e siê boisz wyj¶æ z domu. ¯e stoi pod domem osoba, która Ci grozi³a, a gro¼by s± karalne. Nawet te s³owne. Albo popro¶ s±siadów, ¿eby siê nie patyczkowali, je¶li bêdzie do nich wydzwania³, tylko ¿eby zaczêli go przepêdzaæ. Mo¿e jak poczuje, ¿e jaka¶ wiêksza spo³eczno¶æ jest za Tob±, to nie bêdzie ju¿ takim cwaniakiem?
Nie zmieniaj numeru telefonu. Zadzwoñ do operatora i popro¶ o zablokowanie takiego numeru. Gorzej, je¶li on kupi nowy starter, wtedy zabawa od nowa.
Moim zdaniem, je¶li zmienisz numer telefonu, to bêdzie to dla niego oznaka Twojej s³abo¶ci. Przemêcz siê jako¶, doprowad¼ sprawê do koñca, czemu masz cierpieæ na tym, ¿e jaki¶ kretyn nie rozumie po polsku?
cu.Kinia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 20:07   #18
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Wiesz parê lat temu by³am w podobnej sytuacji; przez jaki¶ czas tkwi³am w chorej "mi³o¶ci", która mi³o¶ci± ju¿ dawno przesta³a byæ. Kiedy odwa¿y³am siê zakoñczyæ ten zwi±zek on w to nie wierzy³ ¿e to jest najprawdziwszy koniec tej szarpaniny, chorej sytuacji i na pocz±tku odpu¶ci³ (bo by³ pewien ¿e wrócê). Po jakim¶ miesi±cu zacz±³ wystawaæ pod moim mieszkaniem (sprawdza³ czy siê z kim¶ spotykam), wydzwania³ prosz±c o spotkania, rozmawia³ z moj± najbli¿sz± rodzin± (my¶la³ ¿e kto¶ do czego¶ mnie przekona), kiedy nic nie przynios³o skutku zacz±³ zachowywaæ siê agresywnie i wulgarnie nie tylko wzglêdem mnie ale i moich najbli¿szych. Przeprowadzi³am wtedy rozmowê z jego rodzicami (wyobra¿asz sobie rozmowê z rodzicami 30-stoletniego ch³opa) o tym jak w chamski sposób ingeruje w moje ¿ycie. Przesta³am tak¿e odbieraæ od niego tel. i odpisywaæ smsy.
Wszystko siê uspokoi³o, po jakim¶ czasie napisa³, ¿e ma nadziejê ,¿e miêdzy nami to jeszcze nie wszystko stracone (debil!!!) - tego smsa tak¿e zignorowa³am. To by³a ostatnia wiadomo¶æ od niego.
Ja te¿ radzê Ci nie reaguj na tel. i inne wiadomo¶ci od by³ego - to na prawdê dzia³a! Ignoruj go!!!
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygl±d, ani to, ¿e piersi s± zbyt ma³e. W sieci obraz siebie kreuje siê s³owami. W³asnymi s³owami.
... zawsze mo¿na wyci±gn±æ wtyczkê z gniazdka.
J. L. Wi¶niewski
saliimalii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 20:54   #19
Distant_Whisper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 230
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Mieszka 55,5 km od Ciebie i przyje¿d¿a tylko po to, ¿eby postaæ przed Twoim domem ?

Tym bardziej podtrzymujê radê zg³oszenia tego na policjê.
Zrobisz jak bêdziesz chcia³a, ale uwa¿aj. Gro¼by, zastraszanie - jak sama piszesz - obsesja ...
__________________
... nie ka¿dy ch³op z wid³ami to Posejdon !

Moja wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470225

[aniolek1]625505[/aniolek1]
Distant_Whisper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 21:47   #20
bravee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 159
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

dupek i ewidentnie powinien dostaæ od panów policjantów, mo¿e zrozumie
__________________
` tylko b±d¼ przy mnie, trwaj, proszê Ciê, stój
nie zostawiaj mnie na lodzie, bez Ciebie jak na g³odzie... `
bravee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 21:57   #21
ewelinka21
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka21
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Dla mnie sprawa jest prosta. Popro¶ ³adnie wujka ¿eby wzi±³ kolegê albo dwóch i go trochê postraszyli...
Go¶ciu narobi w gacie i zniknie jak zp. gówno w klozecie
ewelinka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-12, 23:28   #22
loottie
Raczkowanie
 
Avatar loottie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 343
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

po 1. NIE ODPISUJ, NIE REAGUJ NA ¯ADNE JEGO PROBY KONTAKTU.
po 2. masz ojca?brata?chlopaka? kolege? Niech przepêdzi gnojka jak wystaje pod Twoim domem.
po 3. Wykorzystaj fakt, ¿e masz wujka w policji. Jak zobaczysz ze kreci sie wokó³ domu, sygnal do wuja, niech podjad± i zgarn± go na komende na ma³± pogadanke. my¶lê, ¿e nie jest a¿ takim kozakiem by potem dalej bawiæ siê w wielbiciela.
loottie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-13, 12:58   #23
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzie¶ na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomo¶ci: 6 518
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Oj...mia³am co¶ podobnego...tylko, ¿e u mnie to krótko trawa³o. Kole¶ te¿ mi spokoju nie dawa³. Pisa³, dzwoni³, pyta³ czy kogo¶ mam i mi grozi³. Ale w koñcu da³ spokój. Naprawdê musisz zg³osiæ to na poloicjê...bo jeszcze Ci co¶ zrobi kiedy¶...nie chcê straszyæ, ale go¶æ nie jest normalny, a jak bêdzie bezkarny to obsesja mu siê jeszcze nasili.
syklamen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-13, 14:20   #24
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 1 098
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

powiem Ci tak... mia³am to samo... telefony , smsy, wiadomo¶ci na nk, na gg,telefony do znajomych itd. Ja niestety nie mog³am zmieniæ numeru, by³am zobowi±zana umow±... Pozna³am nowego ch³opaka z którym obecnie jestem - ONI chodzili do jednej szko³y, oj cyrki by³y jak nie wiem z nim, jakie bójki w szkole... oczywi¶cie niestworzone o mnie historie te¿. Przez rok czasu dawa³ o sobie znaæ... jak nie jakie¶ obce nr gg ¿e to moja kole¿anka, albo wielbiciel, to na telefon w tym stylu... Mia³am nagrane kilka rozmów , tych nieprzyjemnych... Zadzwoni³am do jego matki, powiedzia³am o sytuacji ¿e je¶li mu nie przet³umaczy za³o¿e sprawê o nekanie. Niestety nic to nie da³o, w¶ciek³ siê jeszcze bardziej... sprawê za³atwi³ mój obecny ch³opak, nie wiem dok³adnie jak ale po tym kiedy mi powiedzia³ ¿e by³y sie ju¿ nigdy nie odezwie i mia³ racjê. Zadzwoni³ i przeprosi³ ¿e jego zachowanie by³o g³upie... Je¶li zrobi³a¶ ju¿ wszystko co konieczne i nic to nie da³o id¼ na policjê... Nie mog± tego zbagatelizowaæ...
tofaniutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-13, 16:26   #25
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przyl±dek Zieleni
Wiadomo¶ci: 6 764
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e tak w koñcu byæ konsekwentn± i pój¶æ na policje?

Nie dziwie mu siê, ¿e siê Ci bezczelnie ¶mieje w twarz - skoro wie, ¿e jedyne co robisz to sobie pogadasz czego to Ty nie zrobisz
Zgadzam siê z wypowiedzi± Wroclovianki

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Problem w tym,¿e on siê kompletnie nie boi policji!(Przepraszam,¿e nie napisa³am tego od razu,ale jestem strasznie zdenerwowana:/)
Mam wujka w policji,powiedzia³am mu,co siê dzieje,i on rozmawia³ z tym psychopat±.
Wujek powiedzia³ mu,co grozi za takie zachowanie i ¿e je¶li nie da mi spokoju,to on siê nim zajmie.
On na pocz±tku siê przestraszy³,ale po jakim¶ czasie znowu zacz±³ te swoje jazdy.
Dlatego pytam Was,co mam zrobiæ.
Wujkowi to przy rosole mo¿esz opowiadaæ tre¶c filmu, który widzia³a¶ w kinie...

Przejd¼ siê na policjê, wnie¶ oficjalne zg³oszenie, niech to odnotuj±, niech porozmawia z nim kto¶ inny ni¿ Twój wujek, Pan dzielnicowy lub kto¶ z odpowiedniego wydzia³u.

No ludzie, dziewczyno, masz problem a jakby¶ nie chcia³a go rozwi±zaæ... rozwi±zania s± w zasiêgu rêki.
__________________

dzustam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-13, 18:46   #26
La Cannelle
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 656
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Problem w tym,¿e on siê kompletnie nie boi policji!(Przepraszam,¿e nie napisa³am tego od razu,ale jestem strasznie zdenerwowana:/)
Mam wujka w policji,powiedzia³am mu,co siê dzieje,i on rozmawia³ z tym psychopat±.
Wujek powiedzia³ mu,co grozi za takie zachowanie i ¿e je¶li nie da mi spokoju,to on siê nim zajmie.
On na pocz±tku siê przestraszy³,ale po jakim¶ czasie znowu zacz±³ te swoje jazdy.
Dlatego pytam Was,co mam zrobiæ.
Skoro na rozmowie siê koñczy, nic dziwnego, ¿e ch³opak ani my¶li daæ sobie spokój. Zablokowanie jego numeru te¿ du¿o nie da, co to za problem sprawiæ sobie nowy? To zwyk³y stalking i jest on karalny (w skrajnych przypadkach, rzecz jasna). Na ¶wira nie zadzia³a ani pro¶ba, ani gro¼ba - nie pozostaje Ci nic innego jak i¶æ na policjê. Natychmiast, póki nie dosz³o do jakiego¶ przykrego incydentu.

Edytowane przez La Cannelle
Czas edycji: 2010-03-07 o 14:10
La Cannelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-15, 18:34   #27
Adzia15
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 195
Unhappy Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Dziêkujê Wam za pomoc.
Idê w czwartek na policjê razem z przyjació³k±,która by³a ¶wiadkiem wielu nieprzyjemnych sytuacji i która obecnie sta³a siê g³ówn± ofiar± tego wariata.
Ju¿ od tygodnia nie daje jej spokoju,wypisuj±c,jak± to ona jest......i narzekaj±c przy tym na mnie.
Ka¿e jej siê odczepiæ,chocia¿ sam do niej pisze(ona mu nie odpisuje,ja tak samo).
Oprócz tego obydwie mamy nawet po 30 po³±czeñ nieodebranych dziennie
I powiedzcie mi jeszcze jedno: czy je¶li dosta³am od niego prezenty,to muszê mu je zwracaæ(mam tu na my¶li ³añcuszek i 50 z³,które sam mi da³,a teraz twierdzi do wszystkich naoko³o,¿e mi je tylko ''po¿yczy³'').
Z jednej strony wiem,¿e mogê mu kazaæ siê wypchaæ i nie oddawaæ mu nic,ale z drugiej chcia³abym miec ju¿ ¶wiêty spokój.
Sama nie wiem...
Mam mêtlik w g³owie....

Edytowane przez Adzia15
Czas edycji: 2010-02-15 o 18:39
Adzia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-15, 18:51   #28
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 17 072
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Dziewczyno, TYLKO ZDECYDOWANE dzia³ania co¶ przynios±, nie pogadanki wujka policjanta, a pozwiadomienie policji, oficjalne Z£O¯ENIE skargi. Gdyby policja nie chcia³a dzia³aæ, zawsze mo¿na postarszyæ odwo³aniem siê do prasy (dzia³a).Z by³ym wariatem zerwij kontakt CA£KOWICIE, nie t³umacz siê, nie odpowiadaj, NIC ZERO!

W skrajnym wypadku odwo³aj siê do kolegów, niech "pzret³umacz±" ch³opakowi.
madana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-15, 22:19   #29
pawciu85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 32
GG do pawciu85
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

a ja mam troche inna teorie na ten temat.dziewczyna rozkochuje chlopaka a pozniej mu mowi ze ma go gdzies wiec tez nie ma co sie mu dziwic.tak,jego zachowanie jest chore ale zobaczysz ze mu przejdzie.najlepszym wyjsciem bedzie nie odzywanie sie calkowicie.minie troche i mu sie to poprostu znudzi.niech sobie pisze i co z tego .nie czytaj nie odbieraj i zobaczysz jakie beda efekty.a policja nic mu nie moze zrobic bo samym staniem pod domem moga mu naskoczyc.bedzie dobrze tylko uzbroic w cierpliwosc sie musisz
pawciu85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-16, 08:20   #30
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 181
Dot.: Nêka mnie by³y ch³opak....

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Wam za pomoc.
Idê w czwartek na policjê razem z przyjació³k±
Bardzo dobrze, ze idziesz.
Nie boi siê policji - bo jeszcze nie odczu³ jej oddechu na plecach. Póki co rozmawia³ z nim tylko Twój wujek - czyli takie sobie gadanie bez ¿adnych konsekwencji - bo to tak samo jakby Twoja mama kaza³a mu siê odczepiæ od Ciebie.
No i najwa¿niejsze - ignoruj go ca³kowicie, dla Ciebie on powinien byæ jak powietrze.
__________________

Wiza¿ rz±dzi, Wiza¿ radzi, Wiza¿ nigdy Ciê nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.