Blair Witch Project :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-19, 19:20   #1
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie

Blair Witch Project :)


Hm slyszalam tyle roznych opinii, ze sama sie kompletnie gubie. To sie wydarzylo naprawde i ta kaseta zostala naprawde odnaleziona czy to technika jaka uzyto do nakrecenia filmu ? no wlasnie takie skrajne zdania slysze i jestem a bit confused...
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 19:54   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Blair Witch Project :)

http://www.film.warka.pl/prace/blair.html



__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 19:59   #3
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Blair Witch Project :)

Bunia dzieki wielkie tego mi bylo trza

A czy to rzeczywiscie taki swietny i straszny film to bym sie zastanawiala koniec jest niemily i dziwny, ale tak ogolnie.. taki ło sobie sredni. Moim skromnym zdaniem
To tak na marginesie

Dziex Bunia
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 20:17   #4
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Blair Witch Project :)

Plosiem Mała

Eeee, nie zrobił na mnie wrażenia Za to wczoraj na TV4 oglądałam film Maxa von Sydow o "wampirze z Rostowa", słynnym rosyjskim maniaklnym zabójcy. Rany, nie mogłam się oderwać, chociaz od początku bylo wiadomo, kto to
Skończył sie o 2 w nocy

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 20:35   #5
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Blair Witch Project :)

Brr lubie takie filmy Tylko takie Serio Serio sztraszne

Aaa widzialas wielka trylogie- Czerwony smok, Milczenie owiec i Hannibala ? (chyba taka kolejnosc )
Hopkins jest debesciak i koniec .
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 20:45   #6
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Blair Witch Project :)

aggie napisał(a):
> Aaa widzialas wielka trylogie- Czerwony smok, Milczenie owiec i Hannibala ? (chyba taka kolejnosc )

Mnie sie podobało tylko Milczenie
Hopkins w ogóle jest doberym aktorem. Najbardziej podobał mi się w filmie z Emmą Thompson, tytułu nie pomnę, w którym grał kamerdynera (moze ktoś pomoże )

A z filmów, na których ZAWSZE się denerwuję i obgryzam palce są wszystkie części Obcego - ze szczególnym uwzględnieniem pierwszej

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 21:20   #7
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: Blair Witch Project :)

...no nie wiem czy się moge wtracic do tej prywatnej dyskusji ale mnie blair witch srednio przestraszyl... w zasadzie nie bardzo... natomiast film ktory naprawde porzadnie mnie ... zestresowal to the ring [wersja amerykanska].
aa, i nie lubie jeszcze jak sie bohaterom gałki wywracaja i glos zmienia, jak np w egzorcyscie choc bardziej np w stygmatach. o.

aa, dodam jeszcze, ze jak twin peaks szedl w TV to wymiekałam zwłąszcza przy scenach w czerwonym pokoju, tam, gdzie był karzeł, ktory mówił na wspak[?], kawa sie nie wylewała z filizanki itp no a jak Bob zaczał sie pokazywac za kanapą u pp Palmerów to już wogóle
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-19, 21:24   #8
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Blair Witch Project :)

milczenie bylo super)chociaz ksiazka jest lepsza-trzyma w napieciu
na hannibalu zasnelam w polowie, wiec nie byl powalajcy na kolana
blair jest slaby-ogladalam ze znudzeniem(chociaz kolezanki muvily ze sie starsznie baly
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 22:27   #9
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: Blair Witch Project :)

"okruchy dnia"


BabciaWeatherwax napisał(a):
> aggie napisał(a):
> > Aaa widzialas wielka trylogie- Czerwony smok, Milczenie owiec i Hannibala ? (chyba taka kolejnosc )
>
> Mnie sie podobało tylko Milczenie
> Hopkins w ogóle jest doberym aktorem. Najbardziej podobał mi się w filmie z Emmą Thompson, tytułu nie pomnę, w którym grał kamerdynera (moze ktoś pomoże )
>
> A z filmów, na których ZAWSZE się denerwuję i obgryzam palce są wszystkie części Obcego - ze szczególnym uwzględnieniem pierwszej
>
>
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 22:47   #10
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Blair Witch Project :)

merigold tio zadna prywatna dyskusja po prostu forum
mnie sie podobaly wszystkie czesci z hopkinsem.. choc najlepszy klimat stworzyl oczywiscie w milczeniu. tamte tez byly trzymajace w napieciu
cio do kregu.. do tej pory miewam schizy

zreszta wiecie co.. filmy filmami, ale jesli rozmawia sie z kims na temat tych strasznych roznych filmow, w nocy, gdy jest wokol ciemno, to naprawde chocby film w ogole nie byl straszny, urasta wtedy do niesamowitego horroru brr

aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 23:54   #11
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Blair Witch Project :)

Mnie się podobały obie części wiedzmowej opowieści nie wiem, czy się bałam raczej średnio, ale podobało mi się to, że jest inny, że nie wyskakują co chwila jakieś potwory A oglądałyście druga część "The blair..." ??? Dla mnie końcówka jest ekstra
Lubię niespotykane , nieprzewidywalne zakończenia (oczywiście nie w komediach ) i zaskoczył mnie koniec "6 zmysłu"
A co do tego, czy się boję to ja się ZAWSZE boję jak obejrzę jakiś horror, gdy jestem sama w domu a film oglądam głęboką nocą Wtedy to wystarczy 997

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-20, 10:24   #12
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Blair Witch Project :)

A widziałyście "Seven"?

Ja to oglądalam raz w biały dzień i bałam się jak cholera... Drugi raz bym go chyba nie mogła obejrzeć...

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 11:04   #13
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Blair Witch Project :)

Oglądałam, dobry

Ale najbardziej mnie powaliła "recenzja" kolegi: "a ten murzyn jak to zobaczył, to aż zbladł" normalnie musiałam to zobaczyć (chyba chodziło o tą scenę z głową, już nie pamiętam, bo to dawno było)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 16:13   #14
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: Blair Witch Project :)

Jesli chodzi o "Blair", to wiedzialam od poczatku, ze to sciema wiec film mnie raczej bardzo nie przestraszyl (ogladalam go sama pozna noca i choc jestem znanym tchorzem jesli chodzi o horrory to jakos mnie nie ruszyl za bardzo ) Ale film byl dosc fajny bo inny.

"Szosty zmysl" jeden z ulubionych balam sie przede wszystkich kiedy otruta dziewczynka nawiedziala Cole'a i kiedy nagle przeszla mi przed oczami kobieta w rozowym szlafroku

"Milczenie" ogladalam dawno temu, film badzo dobry. A "Hannibal" byl po prostu obrzydliwy

Podobaly mi sie tez bardzo "Stygmaty", chociaz tez nie lubie wywracanym bialek

"Siedem" tez mnie nie przestraszyl, natomiast bardzo zdolowal Ale podobal mi sie.

A jednym z bardziej kochanych przeze mnie filmow jest "Wywiad z wampirem"

Horrorow to ja niestety nie moge ogladac za czesto, bo bardzo sie boje, zwlaszcza kiedy film sie konczy Ale kiedy juz obejrze sobie jakies straszydlo to zawsze pozniej gapie sie przez chwile na jakies kolorowe reklamy, chociazby proszkow do prania, albo batonikow, zeby odreagowac i moc zasnac
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 17:05   #15
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Blair Witch Project :)

Ala, jak mysle o "szostym zmysle to sie juz boje sam w sobie nie byl taki straszny... ale sam klimat filmu zrobil bardzo wiele.
Natomiast "Siedem" byl rzeczywiscie dolujacy i zarazem przerazajacy. Balam sie
A co powiecie o "krzykach" ? hm ja mysle ze troszke za slabe. nie balam sie za bardzo a wszelkie thrillery i horrory uwielbiam
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 18:31   #16
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: Blair Witch Project :)

A widziałyście "Innych" z Nicole Kidman? Nie? To koniecznie! Jeden z niewielu filmów, których końcówka rzeczywiście mnie zaskoczyła tak, że miałam problemy z domknięciem buzi W ciągu tygodnia obejrzałam go jeszcze raz, bo znając koniec ogląda się zupełnie inny film...

Jako dziecko obejrzałam "Lśnienie" z Jackiem Nicolsonem. Na wspomnienie tego filmu przez ładnych parę lat przechodziły mnie dreszcze. Jakis czas temu pokazali to na HBO czy C+... Przez parę dni chodziłam jak nakręcona "Mufi, zobaczysz, jaki to strrraszny film... Tylko nie uśnij, bo ja się będę bała sama go oglądać" itd itp. No i ten, no... obejrzałam, Mufi usnął w połowie, a ja miałam niezły ubaw z efektów specjalnych sprzed blisko 30 lat
"Siedem" genialny film.
Lubię się bać, ale spać potem nie mogę. Ba, nawet światło zgasić...
A tak by the way, to kofam "Delicatessen". Za klimat.
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 18:54   #17
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Blair Witch Project :)

Ych, ych, Bunia, weszłam na tego linka i już qwiem, że nie zasnę

Ja to W OGÓLE nie mam nerwów na hororory, ALE oczywiście baaaardzo bym chciała pooglądać... Ale ZDECYDOWANIE tylko w dzień.

W sumie to RAZ oglądałam horrora "Koszmar minionego lata", yhyhy, w 6 klasie z koleżnką przed dyskoteką... ale potem miałysmy schizy, jak szłyśmy w środku dnia ulicą boczna do szkoły, eheheheee... Nawet do łazienki się bałam pójść

Ale mi narobiłyście smaku na horrora... Chyba wezme jakiegoś kolegę za frakki i razem obejrzymy
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 22:59   #18
Super_Szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 118
Re: Blair Witch Project :)

ja fanką horrorków nie jestem, jak oglądałam program "Niedowiary" do bałam się do mojego pokoju przejść ... zbyt nadpobudliwa siakaś jestem czy cuś Ale skoro mówimy o takich filmikach z dreszczykiem to powiem, że podobały mi się "Stygmaty" potem zgłębialam ewangelię według św. Tomasza. A raczej jej kawałek, bo całej nie mogę zdobyć. No jeszcze taki jeden z moich strasznych filmów, pisząc to wiem że się zbłaźnie ale "gremliny" heheheheh Jak oglądałam Freedy Krugera to myślałam że się ze strachu posikam, na Hannibalu na byłam jak usłyszałam o tym móżdżku, musieli by chyba sprzatać moje sniadanie Ja tam płaczek jestem, dla mnie odpowiedni jest jakiś melodramacik, albo romantyczna komedia, uwielbiam "Miasto Aniołów" czy "Bezsenność w Seatle" To jest to co tygryski lubią najbardziej choć z charakteru bardziej przypominam prosiaczka
Super_Szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 23:43   #19
orz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 199
GG do orz
Re: Blair Witch Project :)

czytalem sobie ten temat i od razu wiedzialem ze bedzie w nim "Siedem".. rewelacja film, scena gdy psychopata idzie i strzela do Pitta jest miazdzaca, no i ta na pustyni....z grubasem, z adwokatem,z "leniem"... kurde ile tego jest

co do Szostego Zmyslu to zakonczenie jest do przewidzenia Iwa mam to po ojcu, w polowie filmu przewaznie wiem jak sie skonczy matka sie wkurza czasem jak sobie gadamy o tym kto jest morderca za duzo sie naczytalem Ludlumow i innych Forsythe'ow i teraz mam takie zboczenie, troche denerwujace czasem

a Blair to pamietam tak ze ogladalem sobie w tiwi i zamiast slyszec te stresujace dzwieki, ktore robia klimat tego filmu, slyszalem.... chrapanie ojca
Dwojka mi sie jakos bardziej podobala

"Lsnienie" niby fajne ale ksiazke to meczylem chyba z dwa miesiace, nudnawa i tez wiadomo jak sie skonczy...

na Haninbalu tez usnalem

a widzialyscie babeczki "Das experiment" ? super, podobno na faktach... maja ci amerykance jednak chore umysly...

ps-omijajcie z daleka "New nightmare on Elm street" kiczowate toto i naiwne jak niemowle
orz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-21, 00:02   #20
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Blair Witch Project :)

orz napisał(a):

> co do Szostego Zmyslu to zakonczenie jest do przewidzenia Iwa
oj tam od razu jest do przewidzenia
chociaż niekiedy ja też mam takie zdolności wiem na przykład jak się zakończy komedia ( szczególnie romantyczna) albo melodramat
mam to po ojcu,
ciekawe, co jeszcze Orzeu masz po ojcu
>
> a Blair to pamietam tak ze ogladalem sobie w tiwi i zamiast slyszec te stresujace dzwieki, ktore robia klimat tego filmu, slyszalem.... chrapanie ojca
> Dwojka mi sie jakos bardziej podobala
mnie też szczególnie na końcu to co nakręcono

Ostatnio oglądałam "Co kryje prawda" dosyć , dosyć

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 00:15   #21
orz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 199
GG do orz
Re: Blair Witch Project :)



Iwonalodz napisał(a):
> ciekawe, co jeszcze Orzeu masz po ojcu

nie strasz, bede lysy

> Ostatnio oglądałam "Co kryje prawda" dosyć , dosyć
>

mam to powiedziec?
na "p" ? :P
orz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 00:24   #22
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
A w duchy wierzycie? Hy, hy :D

"Co kryje prawda" tez ogladalam i oczywiscie sie balam Filmy o duchach sa najgorsze! Kiedy ogladam "Obcego" wiem, ze mnie zaden potwor mieszkajacy pod moim lozkiem nie pozre , ale z duchami to juz co innego! Bosz... Dorosla kobita a takie ☠☠☠☠☠☠☠y gada...

A wlasnie, dziewczyny, czego w horrorach boicie sie najbardziej? Ja odkad pamietam sikam ze strachu gdy widze na strasznym filmie DZIECI. Zwlaszcza dziewczynki. Od razu wiem, ze cos tu jest nie tak i ta dziewczynka w cos sie zaraz zmieni... Bleh Nie lubie krawych obrzydliwosci i czesto w "najlepszym" momencie zakrywam oczy
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 11:10   #23
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: A w duchy wierzycie? Hy, hy :D

"co kryje prawda" byl super jejq, ale sie balam. mialam niezle schizy hehe nie tylko w czassie ale i dlugo po filmie. ja sie duchow wlasnie boje i swiruje jak ogladam taki film ale lubie je ogladac hihi tez mam odruch zaslaniania oczu rekami, z tym ze zakrywam je tak ze przez palce widze co sie dzieje
Cio do dzieci... buuu tez sa straszne. widzial ktos "czerwona roze" na podst. powiesci S. Kinga ?
Ja zasnelam bo ndnawy jak fix. ale dziewczynka w nim wystepujaca byla po prostu przerazajaca
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 11:29   #24
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: A w duchy wierzycie? Hy, hy :D

Orzeu powiedz , powiedz to na "p"


Ja tam się nie bałam na filmie "co kryje prawda" bo on taki Srednio straszny
Natomiast największym niewypałem, na który ja się nastawiłam i poleciałam z Niedzwiadkiem do kina były "Znaki" Przez cały czas czekaliśmy na moment kiedy zaczniemy się bać On się patrzył na mnie, ja na niego Noga stworka i bieganie po dachu ale mi atrakcje Sama bym taki film nakręciła

Ale niezły był taki film z Niclole Kidman "Inni" chyba, Misioczacik mówiła o nim To jest super film z super zaskakującym zakończeniem Polecam gorąco

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 11:35   #25
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: A w duchy wierzycie? Hy, hy :D

teraz jakieś wilkołaki wchodzą do kin - dog soldiers bodajże...
jesli chodzi o przewidywanie zakonczen/ rozwiazan, to 6 zmysł mi spieprzyli [sorki] bo domyslilam sie o co biega ogladajac same reklamy, "inni" mi sie podobali, choc wlasnie na podstawie 6 zmyslu tez domyslilam sie o co chodzi
a co do "eksperymentu" to film owszem, jakostam na faktach sie opiera, niemniej jest dosc swobodna i [zbyt]daleko idącą interpretacja tego co sie naprawde wydarzylo podczas experymentu prof.Zimbardo.
niemcy jakoś hardcore'owo podeszli do tematu
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 11:53   #26
orz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 199
GG do orz
Re: A w duchy wierzycie? Hy, hy :D

Iwonalodz napisał(a):
> Orzeu powiedz , powiedz to na "p"
>

Prosze
Piekny Poranek :P
Pojde Pewnie Poplywac
Poogladam Przeurocze Panie na Plazy
Poderwe Piec

ps-Przystepuje do Przeprowadzenia Powyzszego Planu
Pozyczcie Powodzenia
Papa


:P
orz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 12:28   #27
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: A w duchy wierzycie? Hy, hy :D

ja tez mam za slabe nerwy na horrory,ale mimo to czasem zdarza mi sie cos obejrzec
inni-fajne zakonczenie,takie hhmmm zaskakujace

mnie najbardziej stresuje narastajaca stopniowo muzyka...
i tez zdarza mi sie zakryc oczy hehe-witaj w klubie margo
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.