Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zimowym? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-20, 21:22   #181
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

je je je!

TŻ też schodził na zawał
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:23   #182
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Jeeeeeeeeee
Tylko ten Szliri mi tam nie pasuje
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:24   #183
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Brawo Adam!
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:26   #184
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

no nie, gdyby nie te nietestowane wiązania to byłyby 2 złota

ale i tak srebra to sukces
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:42   #185
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Myśle, że Ammann nawet z normalnymi wiązaniami by wygrał.

Brawo Adam
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:45   #186
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Myśle, że Ammann nawet z normalnymi wiązaniami by wygrał.
Odnoszę to samo wrażenie.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:45   #187
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Adam, dziekuje Ci za wszystko, jestes niesamowity
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 21:55   #188
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

wiecie co?
JA KOCHAM ADAMA MAŁYSZA!
jestem jego totalną fanką, przez te wszystkie lata () niezmiennie trwałam w wierze w Niego i kibicowałam Mu ! i broniłam go jak lew, gdy członkowie mojej rodziny powtarzali po gorszych występach jak mantrę, że "Małysz już się wypalił".
ha.

Brawo, Adam!!!!!!!!!!!!!!!!!:cmo k:
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:57   #189
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

brawo, Adaś! jestem pod ogromnym wrażeniem!
dmuchałam na Ciebie, cobyś miał dużo wiatru pod nartami .

a co do Ammanna to brakuje mi słów, genialny jest .
taka mała, pocieszna cholera
i fajne okularki miał
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 22:03   #190
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

To prawda Simi jest wielki i jego też lubię
Nasz Adaś -duma narodowa
Cieszę sie też,że i Stoch i Hula znalezli się w pierwszej dwudziestce
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 22:30   #191
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
wiecie co?
JA KOCHAM ADAMA MAŁYSZA!
jestem jego totalną fanką, przez te wszystkie lata () niezmiennie trwałam w wierze w Niego i kibicowałam Mu ! i broniłam go jak lew, gdy członkowie mojej rodziny powtarzali po gorszych występach jak mantrę, że "Małysz już się wypalił".
ha.

Brawo, Adam!!!!!!!!!!!!!!!!!:cmo k:
Prawda jest taka, ze po jego odejsciu bedzie pustka. Ci, ktorzy powtarzali, ze Malysz sie wypalil itd, takze ja odczuja.

Dunski komentator zawsze powtarzal, ze Malysz jest klasa sama w sobie i ze nie nalezy sie sugerowac gorszymi wynikami, poniewaz ``w kazdej chwili sila, ktora w nim tkwi, moze sie odezwac``. To byl doswiadczony komentator sportowy, z duza wiedza w temacie.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 22:37   #192
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Adam dostal srebro?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 22:49   #193
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

powiedzmy, ze "dostal"
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 23:19   #194
ewelinka21
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka21
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Adam ma drugie srebro

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
problemem nie jest astma, ale to że można sobie tak poprostu przyjmować sterydy, które powoduja zwiększenie wydolności...a to nie jest sprawiedliwe. Dziwny zbieg okoliczności, że w pierwszej dziesiątce wiekszość zawodniczek ma teoretycznie ma zaświadczenie że niby mają astmę. Co za problem zalatwic papierek
Nie no moim zdaniem to bezczelność ze strony panny Justyny że mówi że astmatyczkom "wolno stosować sterydy". Przecież to jakaś niedorzeczność, leki dla osób chorych nazywać sterydami... Ja mam do sportu zawodowego a szczególnie na imprezie takiej jak olimpiada dość liberalne podejście i jak tak Justynie przeszkadza brak astmy to niech się postara na nią zachorować Nie wiem czy pamiętacie jak nie dopuścili na igrzyska chłopaka który miał protezy nóg, moim zdaniem to był błąd. Wielki sportowiec musi umieć wygrywać i przegrywać z godnością a nie żalić się w mediach że nie choruje na astmę. Myślę że zdrowy człowiek powinien wygrać z człowiekiem chorym a jeśli nie daje rady to nie powinien szukać takich wymówek. To jest krzywdzące dla tych zawodniczek i myślę że gdyby to Justyna miała astmę to by jej nie przeszkadzało lub nawet wtedy płakała by w mediach że nie może brać tych "sterydów" tyle ile chce.
Nie podoba mi się takie stawianie sprawy a swoją drogą sterydy to niezwykle niebezpieczne dla zdrowia leki hormonalne które podaje się tylko bardzo chorym ludziom lub są przyjmowane w celu zwiększenia mięśni i zniszczenia wątroby i serca. Nie znam się na tym ale nie wydaje mi się żeby komisja olimpijska pozwoliła komuś przyjmować sterydy a poza tym to nie pozostanie bez wpływu na ich zdrowie.

Justynko nie ładnie spójrz na Adama on też mógłby płakać w mediach że Amman ma nielegalne wiązania, czemu tego nie robi - bo ma klasę, której ty niezależnie od ilości zdobytych medali nigdy mieć nie będziesz. Nie wiem czy tak powiedziała ale jeśli tak to faktycznie nie ma klasy... Swoją drogą te wiązania Ammana to bardzo brzydka sprawa, która rzuca cień na jego sukcesy...
ewelinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 11:36   #195
asqa8
Raczkowanie
 
Avatar asqa8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kanzas
Wiadomości: 177
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

ewelinka21 popieram twoje zdanie że sterydy i astma to nie przelewki,ale z drugiej strony od kiedy tylko pamiętam osoby z astmą przynajmniej w szkołach których się uczyłam zawsze były zwalniane z biegów ,ćwiczeń siłowych i innych ciężkich ćwiczeń.To wychodzi na to ,że są oni nie potrzebnie traktowani są ulgowo i po przyjęciu odpowiednich leków powinni ćwiczyć normalnie na wf-ie? Moje koleżanki z astmą <łączna liczba 3>zawsze narzekały jak jest im ciężko i się męczą i zawsze , ale to zawsze były zwalniane na wf To teraz już nie wiem czy astma w szkole to tylko wymówka skoro wielkie postacie w sporcie radzą sobie z tą chorobą bez problemów
asqa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 11:50   #196
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Ja myślę że przyjmowanie tych leków daję im przewagę na innymi zawodniczkami, z tego co piszą, tak przynajmniej wnioskuję. Może i czepiają się, szukają dziury w całym, ale z drugiej strony to aż dziwne że astmatyczki wytrzymują taki wysiłek fizyczny.
Dobra forma i trening tyle lat podobno mogą zdziałać cuda, ale każdy przecież zaczynał od zera. Ciekawe jak będzie na 30 km? Bo Marit wyglądała jakby dystans 15 km był dla niej bułeczką z masłem .

Poza tym to czepianie się o błąd Justyny, gdyby byli w porządku i potrafili przegrywać nie byłoby żadnych nieporozumień, nie sądzę że przez to że Kowalczyk za szybko zmieniła styl biegu 3 z zawodniczek przegrała medal to była chyba Steira czy jak jej tam.
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 13:01   #197
ewelinka21
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka21
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Jeśli Kowalczyk złamała zasady powinna być zdyskwalifikowana a jeśli ich nie złamała nie powinni się jej czepiać... To jest właśnie wkurzające w sporcie - takie luźne zasady że niby źle ale jednak nie na tyle żeby ukarać i że to nie sprawiedliwe... To mnie tylko wkurza ja chcę jasnych reguł i chcę wiedzieć dlaczego ktoś jest zdyskwalifikowany lub nie. Nie znam się na tych biegach ale albo są zasady albo ich nie ma...

Ktoś mi kiedyś opowiadał że Korzeniowskiego zawsze dyskwalifikowali za podbieganie, aż stał się sławny i mimo tego że dalej podbiegał to organizatorom NIE WYPADAŁO go dyskwalifikować. Nie wiem czy to prawda ale nie podoba mi się to i widzę że w biegach narciarskich jest tak samo... Nie ładnie... Te sporty cierpią przez takie niuanse które zniechęcają kibiców. Przynajmniej mi się to nie podoba...

Tylko nasz Adaś jest kryształowy na tle tych wszystkich "sportowców"...
WIELKIE BRAWA DLA ADAMA !!!
ewelinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 14:08   #198
asqa8
Raczkowanie
 
Avatar asqa8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kanzas
Wiadomości: 177
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Tak Adam jest mistrzem,zarówno kiedy wygrywa jak i przegrywa.Jest przede wszystkim wielkim człowiekiem ,który umie przegrywać oraz szanuje swoich rywali
Adam kochamy cię!!
asqa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:19   #199
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Ooooj.Oczywiście wielkie brawa dla Adama klask i:
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Jeeeeeeeeee
Tylko ten Szliri mi tam nie pasuje
A mnie pasuje, nawet wolałam, żeby miał I miejsce, to raczej Ammann mi tam nie pasuje, choć przyznam, że skoki ma świetne.
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 16:26   #200
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 756
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
W sumie sporty zimowe ani mnie ziębią, ani grzeją. Wiadomo, że naszą szansą na medal jest Justyna Kowalczyk, może zaskoczy Małysz, ale jakoś na niego specjalnie nie 'liczę'.
moze pooglądam sobie biathlon, no i hokej, ale dla mnie sporty zimowe są marną atrakcją

nie liczyłaś na Małysza? to pewnie cie zaskoczy, że ma już na swoim koncie 2 srebra na tej olimpiadzie;>
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Phil Bosmans


JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 19:18   #201
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

I znowu Tomkowi nie poszlo i chyba lepiej nie bedzie..
Zostaly jeszcze panie o 22
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 19:35   #202
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Cytat:
Napisane przez iwwwonaa Pokaż wiadomość
nie liczyłaś na Małysza? to pewnie cie zaskoczy, że ma już na swoim koncie 2 srebra na tej olimpiadzie;>
A i owszem bardzo mnie to zdziwiło, ale pozytywnie

Dla mnie największą bohaterką tych igrzysk będzie Petra Majdic.
No i jest przestroga dla komitetu olimpijskiego - NIGDY więcej nie dawać organizacji Kanadyjczykom. Gruzin, wypadek Majdić, i wiele innych niedociągnięć (jak wypadki slalomistów).

I bardzo szkoda mi Pluszczenki...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 19:36   #203
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Cytat:
Napisane przez ewelinka21 Pokaż wiadomość
Adam ma drugie srebro

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------



Nie no moim zdaniem to bezczelność ze strony panny Justyny że mówi że astmatyczkom "wolno stosować sterydy". Przecież to jakaś niedorzeczność, leki dla osób chorych nazywać sterydami... Ja mam do sportu zawodowego a szczególnie na imprezie takiej jak olimpiada dość liberalne podejście i jak tak Justynie przeszkadza brak astmy to niech się postara na nią zachorować Nie wiem czy pamiętacie jak nie dopuścili na igrzyska chłopaka który miał protezy nóg, moim zdaniem to był błąd. Wielki sportowiec musi umieć wygrywać i przegrywać z godnością a nie żalić się w mediach że nie choruje na astmę. Myślę że zdrowy człowiek powinien wygrać z człowiekiem chorym a jeśli nie daje rady to nie powinien szukać takich wymówek. To jest krzywdzące dla tych zawodniczek i myślę że gdyby to Justyna miała astmę to by jej nie przeszkadzało lub nawet wtedy płakała by w mediach że nie może brać tych "sterydów" tyle ile chce.
Nie podoba mi się takie stawianie sprawy a swoją drogą sterydy to niezwykle niebezpieczne dla zdrowia leki hormonalne które podaje się tylko bardzo chorym ludziom lub są przyjmowane w celu zwiększenia mięśni i zniszczenia wątroby i serca. Nie znam się na tym ale nie wydaje mi się żeby komisja olimpijska pozwoliła komuś przyjmować sterydy a poza tym to nie pozostanie bez wpływu na ich zdrowie.

Justynko nie ładnie spójrz na Adama on też mógłby płakać w mediach że Amman ma nielegalne wiązania, czemu tego nie robi - bo ma klasę, której ty niezależnie od ilości zdobytych medali nigdy mieć nie będziesz. Nie wiem czy tak powiedziała ale jeśli tak to faktycznie nie ma klasy... Swoją drogą te wiązania Ammana to bardzo brzydka sprawa, która rzuca cień na jego sukcesy...
nie czytałam do konca bo początek jest totalnym bezsensem,

Sory, ale nie wiesz o czym piszesz. Te leki powodują rozszerzenie pęcherzyków płucnych, a to jest jednoznaczne ze zwiększona wydolnością organizmu. Dodatkowo okazuje się, ze te zawodniczki chorują na astmę od niedawna....więc to najprawdopodobniej ściema jest. Wygląda to tak; ktoś załatwiać sobie świstek od lekarza, ze niby ma astmę i już legalnie może sobie szprycować leki zwiększające wydolność....i to nie jest sprawiedliwe.
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 21:23   #204
ewelinka21
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka21
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
nie czytałam do konca bo początek jest totalnym bezsensem,

Sory, ale nie wiesz o czym piszesz. Te leki powodują rozszerzenie pęcherzyków płucnych, a to jest jednoznaczne ze zwiększona wydolnością organizmu. Dodatkowo okazuje się, ze te zawodniczki chorują na astmę od niedawna....więc to najprawdopodobniej ściema jest. Wygląda to tak; ktoś załatwiać sobie świstek od lekarza, ze niby ma astmę i już legalnie może sobie szprycować leki zwiększające wydolność....i to nie jest sprawiedliwe.
Skoro to takie proste to niech Justyna też sobie załatwi ten "świstek" i się szprycuje jak to mówisz sterydami i przestanie obwiniać cały świat za to że rywalka przygotowała się i pobiegła lepiej. Ja mam kilka medali za biegi długodystansowe, co prawda nie na nartach i dość dawno to było, ale jednak wiem czym jest rywalizacja sportowa i branie sterydów nigdy mi nie przychodziło do głowy. Zaraz napiszesz że amatorski sport nie może się równać z zawodowym - to prawda ale najłatwiej oceniać patrząc z góry na wszystko - to takie polskie jest...
Kowalczyk pokazuje jakim jest malutkim człowieczkiem a Ty jej jeszcze bronisz...
ewelinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 21:31   #205
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

ewelinka21, strasznie jedziesz po Justynie. Gdzie usłyszałaś/wyczytałaś jej wypowiedź na ten temat? Możesz podać jakiś link?
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 21:43   #206
ewelinka21
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka21
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Z tego wątku, ktoś tu ją cytował... Wiesz nie wiem czy to prawda i gdzieś to zaznaczyłam. Teraz co poniektórzy piszą że zawodniczki mające astmę oszukały Justynę... Nie zgadzam się z tym wyżej pisze dlaczego

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
No i jest przestroga dla komitetu olimpijskiego - NIGDY więcej nie dawać organizacji Kanadyjczykom. Gruzin, wypadek Majdić, i wiele innych niedociągnięć (jak wypadki slalomistów).
I bardzo szkoda mi Pluszczenki...
A mi się tam podoba ta olimpiada chociaż pięknie słonko świeci aż się chce wyjść na dwór, choć u nas już trochę gorzej i mokrzej jest...

A co się stało z tym Pluszczenką ??
ewelinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 04:55   #207
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Cytat:
Napisane przez ewelinka21 Pokaż wiadomość
Skoro to takie proste to niech Justyna też sobie załatwi ten "świstek" i się szprycuje jak to mówisz sterydami i przestanie obwiniać cały świat za to że rywalka przygotowała się i pobiegła lepiej. Ja mam kilka medali za biegi długodystansowe, co prawda nie na nartach i dość dawno to było, ale jednak wiem czym jest rywalizacja sportowa i branie sterydów nigdy mi nie przychodziło do głowy. Zaraz napiszesz że amatorski sport nie może się równać z zawodowym - to prawda ale najłatwiej oceniać patrząc z góry na wszystko - to takie polskie jest...
Kowalczyk pokazuje jakim jest malutkim człowieczkiem a Ty jej jeszcze bronisz...
To raczej Twoje posty świadczą o tym, o Tobie. Ciekawa czy byłabyś taka mądra stojąc twarzą w twarz z Justyną.
No tak, ale to Polska właśnie, więc czemu ja się dziwię?

Czy Ty naprawdę nie potrafisz zrozumieć, że LEKI, które przyjmują te ASTMATYCZKI są OFICJALNIE WPISANE NA LISTĘ ŚRODKÓW DOPINGUJĄCYCH??
Ale ponieważ zawodniczki mają zaświadczenia o astmie mogą owe leki zażywać w NIEOGRANICZONYCH ILOŚCIACH.
Co powoduje zażywanie tych leków?
ROZSZERZANIE PĘCHERZYKÓW PŁUCNYCH. A co daje rozszerzanie pęcherzyków płucnych?
WIĘKSZĄ WYDOLNOŚĆ. Chyba już nie muszę tłumaczyć co daje większa wydolność w takim sporcie.

Jaśniej się już chyba nie da.

Specjalnie jeszcze dla Ciebie wyszukane:

http://sport.onet.pl/imprezy/vancouv...wiadomosc.html
Cytat:
Chora na astmę Bjoergen pod koniec ubiegłego roku dostała od Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) zgodę na używanie przeciwastmatycznych leków, które znajdują się na oficjalnej liście zakazanych środków dopingowych. Głównym składnikiem tych leków są środki sterydowe.
I owszem, nie ma co porównywać sportu amatorskiego z zawodowym. Niezrozumiałe jest dla Ciebie przyjmowanie zakazanych środków, które zwiększają szanse na wygraną? I nie wierzysz, że coś takiego można zrobić? To skąd tyle przypadków, często WIELKICH SPORTOWCÓW, którzy zażywali takie środki?

**Przepraszam inne Wizażanki za wielkie litery, ale do Ewelinki w innej formie słowo pisane nie dociera.**

I naprawdę, mnie to kompletnie nie interesuje, ile zawodniczek ma astmę i co z tym robią. Czy zaświadczenia są lewe, czy nie, chcą, niech startują, dopóki im się czegoś nie udowodni. (Takie samo zdanie mam na temat wiązań Ammana). Jednak ubliżanie Justynie jest strasznie dziecinne (szukałam łagodnego określenia ) i nie przejdę obok czegoś takiego obojętnie.

Twoje posty, porównania do Hitlera, pisanie, że Polacy sobie na wycieczkę pojechali, ubliżanie Justynie - świadczą tylko i wyłącznie o Tobie.

EOT

A za Justynę trzymam kciuki, jak i za resztę naszych polskich sportowców.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2010-02-22 o 05:10
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 09:49   #208
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Cytat:
Napisane przez ewelinka21 Pokaż wiadomość
Skoro to takie proste to niech Justyna też sobie załatwi ten "świstek" i się szprycuje jak to mówisz sterydami i przestanie obwiniać cały świat za to że rywalka przygotowała się i pobiegła lepiej. Ja mam kilka medali za biegi długodystansowe, co prawda nie na nartach i dość dawno to było, ale jednak wiem czym jest rywalizacja sportowa i branie sterydów nigdy mi nie przychodziło do głowy. Zaraz napiszesz że amatorski sport nie może się równać z zawodowym - to prawda ale najłatwiej oceniać patrząc z góry na wszystko - to takie polskie jest...
Kowalczyk pokazuje jakim jest malutkim człowieczkiem a Ty jej jeszcze bronisz...
Skoro wiesz czym jest rywalizacja sportowa to chyba jednak się tylko wydaje, że wiesz. Sory. Wykluczasz jedno z drugim. Piszesz, że Tobie nie przyszło na myśl branie sterydów...a wcześniej, że "niech Justyna też sobie załatwi ten "świstek" i się szprycuje jak to mówisz sterydami"

Na tym polega jej wielkość, że ona jest uczciwa i nie idzie na łatwiznę, nie załatwia swistka, bo to nie jest w duchu fair play.

"Kowalczyk pokazuje jakim jest malutkim człowieczkiem"....a Ty pokazujesz to jaka zazdrość przez Ciebie przemawia. Jej się udało bo ciężko na ten sukces pracuje, jest wytrwała, zawzięta, ma ogromny talent...a Ty...sory, ale kilka medali w sporcie amatorskim jest niczym w porównaniu do osiągnięć Justyny?? Zresztą jak sama piszesz; "amatorski sport nie może się równać z zawodowym"; racja, to jest ogromna przepaść, co widać w tych wpisach bardzo wyraźnie.

Jakoś zdecydowana większość Polaków jest dumna z Justyny i jej osiągnięć
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 10:57   #209
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Czystego sportu już od dawna nie ma o ile kiedykolwiek był.
Biznes dopingowy jak i antdopingowy ma się bardzo dobrze.

Uważam ,że zażywanie leków które są na liście anty. powinno automatycznie wykluczać z takiej dyscypliny,trudno.
Szanse powinny być równe a zdrowie to podstawa ,nie mamy wpływu na warunki atmosferyczne ale na warunki zdrowotne owszem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 11:07   #210
asqa8
Raczkowanie
 
Avatar asqa8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kanzas
Wiadomości: 177
Dot.: Igrzyska Olimpijskie ... Vancouver 2010; czy kibicujecie sportom zim

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Czystego sportu już od dawna nie ma o ile kiedykolwiek był.
Biznes dopingowy jak i antdopingowy ma się bardzo dobrze.

Uważam ,że zażywanie leków które są na liście anty. powinno automatycznie wykluczać z takiej dyscypliny,trudno.
Szanse powinny być równe a zdrowie to podstawa ,nie mamy wpływu na warunki atmosferyczne ale na warunki zdrowotne owszem.
Podpisuje się pod tymi słowami .Przyjemniej by się ładnie oglądało takie wydarzenie sportowe wiedząc ,że wszystko przebiega z zasadą uczciwości.
asqa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.