Klub Świata Książki - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 12:39   #961
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Klub Świata Książki

Szukam, szukam i znaleźć nie mogę na stronie ŚK informacji o wyprzedaży, która rozpoczyna się jutro. Znalazłyście?
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:08   #962
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Klub Świata Książki

Słuchajcie dziewczyny, czy któraś z Was rezygnowała, albo wie czy da radę zrezygnować z subskrybcji? Zamówiłam, a jednak ani seria mi nie przypadła do gustu, a oni wysyłają raz w miesiącu maile o odbiorze możliwym przez kilka dni w wybranej księgarni. Przeważnie termin odbioru koliduje z moimi zajęciami. Już jednego tomu nie odebrałam...
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 12:44   #963
Kareczka
Raczkowanie
 
Avatar Kareczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 131
Dot.: Klub Świata Książki

Witajcie, naleze do ŚK od grudnia i mam pytanie, dzisiaj dostalam nowy katalog i na tej osobnej karcie do zamowienia poczta jest napisane data zamawiania 23 marca, co to znaczy? ze moge zamawiac do 23 marca tylko ( katalog jest wazny 1.03 - 30.04)?? dzieki za odpowiedz
Kareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:05   #964
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez Kareczka Pokaż wiadomość
Witajcie, naleze do ŚK od grudnia i mam pytanie, dzisiaj dostalam nowy katalog i na tej osobnej karcie do zamowienia poczta jest napisane data zamawiania 23 marca, co to znaczy? ze moge zamawiac do 23 marca tylko ( katalog jest wazny 1.03 - 30.04)?? dzieki za odpowiedz
1.03 - 30.04 to termin obowiązywania katalogu, którego otrzymałaś, kiedy to obowiązują wszystkie pozycje, promocje w nim zawarte. Natomiast 23 marzec to ostateczny termin składania zamówień. Jeśli tego nie zrobisz to wyślą Ci twz. książkę katalogu, polecaną przez kogoś tam. Jest to zaprezentowana na strone, gdzie występuje data 23 marzec (4-5 strona katalogu podajże).
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:30   #965
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Klub Świata Książki

Najnowszy nabytek "Zdradzona" autorstwa P. C. Cast i Kristin Cast. Pierwszy tom Domu Nocy kupiłam w empiku przy okazji odbierania jakiejś książki anglojęzycznej. Drugi tom już w Świecie Książki. Przy okazji dostałam kupon na książkę niespodziankę jeśli kupię coś 24 kwietnia
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:16   #966
ksiazka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Klub Świata Książki

Wszystkim bardzo dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam

Edytowane przez ksiazka
Czas edycji: 2010-04-08 o 09:23
ksiazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:33   #967
Aisog1987
Rozeznanie
 
Avatar Aisog1987
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Klub Świata Książki

Moja mama kiedyś należała do Klubu Świat Książki. Była tam chyba jakieś 3 lata. Wszystko było ok, była zadowolona, ale raz zapomniała złożyć zamówienie i przysłali jej książkę proponowaną przez Klub, która była beznadziejna i do niczego się nie nadawała. I tak mama złożyła rezygnację z "ich usług". Nie obeszło się bez drobnych problemów, no ale...

Ja osobiście należę do Klubu Dla Ciebie od jakiś 7 lat chyba już. Z nich byłam bardzo zadowolona kiedyś, bo praktycznie do każdego zamówienia dodawali niekiedy nawet pokaźne gratisy (teraz się to troszkę zmieniło, bo dokładają upominek do zamówienia np od 60zł). Fajną formą tutaj jest zbieranie punkcików (Klubiki), za które można odbierać nagrody. Z tym, że przedtem tych nagród było więcej i za mniejszą ilość punktów. Moim zdaniem to było lepsze. Teraz produktów ok 6 i za tysiące Klubików. Na minus dla nich wpływa także podwyższenie opłat wysyłki, i podwyższenie cen książek i produktów. Na plus natomiast dowolność zamawiania, brak przysyłania Hitu katalogu.

Ale jednak bardziej polecam Klub dla Ciebie niż Świat Książki.
__________________
Czy Ten Pan i ta Pani???
Aisog1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 20:21   #968
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Klub Świata Książki

ja naleze do SK od 1996 roku chetnie tam kupuje, czasem jak zapomne cos kupic z magazynu to przedluzaja mi termin skladania zamowienia, ale nawet jesli tez nie zamowie w terminie podanym przez nich, tylko pare dni pozniej to ksiazki sezonu nie wysylaja
Zreszta jak sprawdza se moje konto to widac, tam ze kupuje czesto i min 2-3 pozycje. Jestem zadowolona z tego Klubu i raczej zmieniac nie bede
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 13:52   #969
Okruszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 27
Dot.: Klub Świata Książki

Dziewczyny chcąc zrezygnować z członkostwa wystarczy że napiszę pismo o takiej terści:

Oświadczam, iż z dniem ......, ja ..... rezygnuję z członkostwa klub świata książki. Zwracam kartę członkowską.

Co jeszcze należy napisać?
Okruszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 14:57   #970
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez Okruszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcąc zrezygnować z członkostwa wystarczy że napiszę pismo o takiej terści:

Oświadczam, iż z dniem ......, ja ..... rezygnuję z członkostwa klub świata książki. Zwracam kartę członkowską.

Co jeszcze należy napisać?
Wyślij rezygnację z członkostwa na maila do SK i nie zapomnij podać swojego numeru członkowskiego
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 17:35   #971
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Klub Świata Książki

Niby nikt mnie nie zmuszał do subskrypcji cyklu "Obca" Diany Gabaldon, gdzie każdy tytuł rozłożony jest bezsensownie na dwa tomy, ma nieciekawy, pretensjonalny dizajn i kosztuje 60zł, a mimo to czuję się oszukana... KLIK!
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 18:35   #972
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Niby nikt mnie nie zmuszał do subskrypcji cyklu "Obca" Diany Gabaldon, gdzie każdy tytuł rozłożony jest bezsensownie na dwa tomy, ma nieciekawy, pretensjonalny dizajn i kosztuje 60zł, a mimo to czuję się oszukana... KLIK!
No nieźle, ja zapomniałam się wypisać z subskrybcji i ciągle mam info o odbiorze... Wyglada jak harlequin, w dodatku doszedł nowy katalog i nie znalazłam nic dla siebie. Pora się będzie zbierać.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 20:47   #973
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klub Świata Książki

Po obejrzeniu katalogu nie widzę nic dla siebie.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 10:53   #974
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Klub Świata Książki

Kilka ładnych lat należałam do ŚK, ale zrezygnowałam z członkostwa. Wielu książek, którymi byłam zainteresowana nie mieli. Te, które mają w ofercie wcale nie są za bardzo atrakcyjne cenowo, a kiedy doliczymy koszt wysyłki wychodzi często drożej niż w księgarni.
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 22:55   #975
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Angry Dot.: Klub Świata Książki

Właśnie sobie przejrzałam najnowszy katalog SK i z przykrością stwierdzam, że coraz trudniej upolować jakąś perełkę. Wydawnictwo nie wydaje ciekawych tytułów...szkoda
Interesujący jest "Wiosenny kiermasz" ale raczej nie skorzystam. Od miesiąca choruję na -'Duch. Nauka na tropie życia pozagrobowego -Mary Roach a tego SK w swoim asortymencie nie posiada

Edytowane przez andzelika666
Czas edycji: 2010-05-22 o 22:58
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 07:38   #976
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Właśnie sobie przejrzałam najnowszy katalog SK i z przykrością stwierdzam, że coraz trudniej upolować jakąś perełkę. Wydawnictwo nie wydaje ciekawych tytułów...szkoda
Interesujący jest "Wiosenny kiermasz" ale raczej nie skorzystam. Od miesiąca choruję na -'Duch. Nauka na tropie życia pozagrobowego -Mary Roach a tego SK w swoim asortymencie nie posiada
A właśnie,że posiada http://www.swiatksiazki.pl/shop/prod...ego,Mary-Roach
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 11:21   #977
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
No niby posiada, ale w niezbyt przystępnej cenie Na allegro można kupić o wiele taniej
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 17:42   #978
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Klub Świata Książki

Ostatnio rzadko kupuję coś z katalogu ze zniżką- kupuję w księgarni to, co kupiłabym gdziekolwiek- w maju była to najnowsza część serii Marthy Grimes o inspektorze Jury'm "Pod zawianym kaczorem". W następnej kolejności kupię pewnie "Erynie" M.Krajewskiego.

Czekam z niecierpliwością na kolejne tomy serii Borysa Akunina o Fandorinie wydawane przez ŚK
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 19:58   #979
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Klub Świata Książki

Witam wszystkich

Otoz ja sie dalam wciagnac w promocje za 9,90zl za ksiazke i teraz tego zaluje, codziennie dzwoni do mnie telefon ze mam zamowic ksiazke badz zwrocic te co juz mam lub wplacic kwote za te ksiazki bez promocji! Stwierdzilam ze nie bede odbierac tel, zobaczymy kiedy im sie znudzi, wiecej ksiazek mi sie nie podoba tam, typowo zlapalam sie na promocje! Czlowiek uczy sie przez cale zycie! Ale czytalam ze to niestety bardzo czeste zjawisku odnosnie kupowania tam ksiazek! Ponoc przysylaja na sile jakas ksiazek ale jej nie odbiore ( nie zaplace za nia), ciekawe jak to sie wszystko skonczy

Mial moze ktos podobna sytuacje?

Pozdrawiam
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 20:18   #980
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez natalontko Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Otoz ja sie dalam wciagnac w promocje za 9,90zl za ksiazke i teraz tego zaluje, codziennie dzwoni do mnie telefon ze mam zamowic ksiazke badz zwrocic te co juz mam lub wplacic kwote za te ksiazki bez promocji! Stwierdzilam ze nie bede odbierac tel, zobaczymy kiedy im sie znudzi, wiecej ksiazek mi sie nie podoba tam, typowo zlapalam sie na promocje! Czlowiek uczy sie przez cale zycie! Ale czytalam ze to niestety bardzo czeste zjawisku odnosnie kupowania tam ksiazek! Ponoc przysylaja na sile jakas ksiazek ale jej nie odbiore ( nie zaplace za nia), ciekawe jak to sie wszystko skonczy

Mial moze ktos podobna sytuacje?

Pozdrawiam
Przeczytałaś regulamin przed przystąpieniem do Klubu?
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:23   #981
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Przeczytałaś regulamin przed przystąpieniem do Klubu?
Dokładnie o to samo chciałam zapytać
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 00:13   #982
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez natalontko Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Otoz ja sie dalam wciagnac w promocje za 9,90zl za ksiazke i teraz tego zaluje, codziennie dzwoni do mnie telefon ze mam zamowic ksiazke badz zwrocic te co juz mam lub wplacic kwote za te ksiazki bez promocji! Stwierdzilam ze nie bede odbierac tel, zobaczymy kiedy im sie znudzi, wiecej ksiazek mi sie nie podoba tam, typowo zlapalam sie na promocje! Czlowiek uczy sie przez cale zycie! Ale czytalam ze to niestety bardzo czeste zjawisku odnosnie kupowania tam ksiazek! Ponoc przysylaja na sile jakas ksiazek ale jej nie odbiore ( nie zaplace za nia), ciekawe jak to sie wszystko skonczy

Mial moze ktos podobna sytuacje?

Pozdrawiam
Czy piszesz o tej promocji, co to ją kierują do nowych klientów, którzy to razem z książką za 9,90 zł podpisują zobowiązanie, że przez 1 rok będą dokonywać zamówień z obowiązujących katalogów...?

Myślę, że Świat Książki (i reszta mieszkańców globu z nielicznymi wyjątkami) nie nazwie tej sytuacji promocją, tylko rejestracją
__________________


Edytowane przez dzustam
Czas edycji: 2010-06-18 o 00:17
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 07:29   #983
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Czy piszesz o tej promocji, co to ją kierują do nowych klientów, którzy to razem z książką za 9,90 zł podpisują zobowiązanie, że przez 1 rok będą dokonywać zamówień z obowiązujących katalogów...?

Myślę, że Świat Książki (i reszta mieszkańców globu z nielicznymi wyjątkami) nie nazwie tej sytuacji promocją, tylko rejestracją

A rocznie są 4 katalogi ? i z każdego trzeba zamówić przynajmniej jedną książkę ? byłabym wdzięczna za odp
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 08:56   #984
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
A rocznie są 4 katalogi ? i z każdego trzeba zamówić przynajmniej jedną książkę ? byłabym wdzięczna za odp
Rocznie wydawanych jest 5 katalogów i z każdego trzeba zamówić co najmniej 1 książkę

A propos katalogów: dostałam wczoraj nowy i nic a nic mnie nie zaciekawiło.Mogli się bardziej postarać z tymi pakietami,bo mam wrażenie że ciągle to samo w nich jest
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:09   #985
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
A rocznie są 4 katalogi ? i z każdego trzeba zamówić przynajmniej jedną książkę ? byłabym wdzięczna za odp
Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Rocznie wydawanych jest 5 katalogów i z każdego trzeba zamówić co najmniej 1 książkę
Tak jest 5 obowiązkowych i czasami przysyłają dodatkowe katalogi, ale one nie są obowiązkowe.

Trzeba doliczyć też koszt przesyłki. Chyba, że ktoś ma w mieście lub okolicy księgarnię klubową
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:47   #986
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Tak jest 5 obowiązkowych i czasami przysyłają dodatkowe katalogi, ale one nie są obowiązkowe.

Trzeba doliczyć też koszt przesyłki. Chyba, że ktoś ma w mieście lub okolicy księgarnię klubową
Dokładnie tak, jeśli ktoś ma w mieście księgarnie to się opłaca, jeśli nie to 12 zł dodatkowo do książki jest już nieopłacalne.
Ostatnio przyszedł mi z opóźnieniem katalog i zupełnie zapomniałam coś wybrac. Potem przyszło awizo na 40 zł pewnie od nich, nawet nie odebrałam. Pierwszy raz się zdarzyło, że coś wysłali sami z siebie. Zwykle dzwonili wcześniej czy coś wybrałam...
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 11:10   #987
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Przeczytałaś regulamin przed przystąpieniem do Klubu?
Tak przeczytalam ale inaczej to zrozumialam i stad moj problem.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, jeśli ktoś ma w mieście księgarnie to się opłaca, jeśli nie to 12 zł dodatkowo do książki jest już nieopłacalne.
Ostatnio przyszedł mi z opóźnieniem katalog i zupełnie zapomniałam coś wybrac. Potem przyszło awizo na 40 zł pewnie od nich, nawet nie odebrałam. Pierwszy raz się zdarzyło, że coś wysłali sami z siebie. Zwykle dzwonili wcześniej czy coś wybrałam...
a to jak nie odebralas awizo to cos sie stalo? Czy poprostu zamowilas inna ksiazke
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 14:58   #988
Juwenta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 25
GG do Juwenta
Dot.: Klub Świata Książki

Ja niestety nie jestem zadowolona z tego klubu. Należę do niego jakieś 4 lata i dzisiaj właśnie złożyłam rezygnację. Oferta cenowa świata książki nie powala. mamy na rynku obecnie taką konkurencję, że te same pozycje mogę kupić w innej księgarni internetowej nawet o 15 zł taniej. Członkostwo w klubie i srebrna karta również mnie nie przekonują - promocję jakie ŚK są nieprzemyślane. Jeszcze się nie zdarzyło żeby w promocji ze srebrną kartą były książki które mogą mnie zainteresować. Po za tym jestem bardzlo niezadowolona z obsługi. Nie odpisują mi na maile i nie oddzwaniają po mimo wczesniejszych obietnic :/
__________________
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem...
Juwenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 10:22   #989
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Klub Świata Książki

Z ostatniego katalogu kupiłam "Dziedzictwo Belton" Trollope'a- powieść z epoki wiktoriańskiej.
Rzeczywiście coraz trudniej znaleźć coś ciekawego w katalogu, ja na szczęście kupuję w księgarni i mogę wziąć coś spoza oferty.
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 18:08   #990
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Klub Świata Książki

Ciekawe czy w nadchodzącym świątecznym katalogu SK będą jakieś promocyjne pakiety książek?
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.