Zestaw startowy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 15:24   #1021
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Zestaw startowy

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
No co Ty, półksiężyc? Nie lubię. .

noooo ja uwielbiam polksiezyce !!! dobrze mi reku leza i fajnie mi sie nim pracuje

ale rimember - co stylistka to pilnik
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:09   #1022
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Zestaw startowy

Ja półksiężyców nie lubie, bo często gdy piłuję pazurki chociażby przy odnowie, zagapie sie, zapomnę którą stroną piłuję i ciach - rana cięta szarpana z braku wyczucia
Lubie te takie jajowate, wypukłe z dwóch stron.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:15   #1023
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Zestaw startowy

Hej, witam! Czytam i przyznaję rację. Kiedys nosiłam żele i stwierdziałam że jak kupię sobie zestaw to będę smigac paznokcie bo to nie trudne. Niestety czar prysł. Rozumiem że trzeba iśc na kurs bo bez sensu jest wywalac tyle kasy na żele a i tak nic nie wychodzi Teraz szukam zapisów na kurs, ale w Krakowie chodza po ok 1000zł. strasznie drogo. No ale cóż, trzeba inwestowac aby zyskać. Mam nadzieję że kiedys odbedę taki kurs
Sparta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:26   #1024
Edytkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zestaw startowy

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Kiedys nosiłam żele i stwierdziałam że jak kupię sobie zestaw to będę smigac paznokcie bo to nie trudne. Niestety czar prysł. Rozumiem że trzeba iśc na kurs bo bez sensu jest wywalac tyle kasy na żele a i tak nic nie wychodzi
przyznam ze mnie troche zniechecilas
__________________

Edytkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:46   #1025
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Zestaw startowy

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Hej, witam! Czytam i przyznaję rację. Kiedys nosiłam żele i stwierdziałam że jak kupię sobie zestaw to będę smigac paznokcie bo to nie trudne. Niestety czar prysł. Rozumiem że trzeba iśc na kurs bo bez sensu jest wywalac tyle kasy na żele a i tak nic nie wychodzi Teraz szukam zapisów na kurs, ale w Krakowie chodza po ok 1000zł. strasznie drogo. No ale cóż, trzeba inwestowac aby zyskać. Mam nadzieję że kiedys odbedę taki kurs
Jakie 1000zł? Podstawowy kurs 3-dni żel lub akryl to 700zł
Sama wybieram się na doszkolenie w wakacje i zapłacę za kilka godz 400zł - uważam, że to wcale nie tak dużo za wiedzę, którą się z "powietrza" niestety nie weźmie. A nie ma to jak dobra intruktorka, która spokojnie wyjaśni i oceni, dając przy tym mnóstwo bardzo ważnych rad. Nawet pokazanie jak trzymać pilnik, czy nabierać żel - to również bardzo ważne elementy - a może je właśnie pokazać instruktor

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Edytkaaaa Pokaż wiadomość
przyznam ze mnie troche zniechecilas
Nie ma co się zniechęcać - trzeba patrzeć realnie. To co Sparta napisała powinna sobie wziąść do serca każda początkująca, która uważa, że jak kupi zestaw żeli to będzie robiła pazurki takie że hej A to niestety nie takie proste Są owszem dziewczyny, które same się nauczyły, ale kosztowało je to mnóstwo pracy, samozaparcia... i pieniążków. Bo np. kupiły wiele niepotrzebnych rzeczy, żele, którymi nie za fajnie było pracować itd. A tak te pieniądze przeznaczając na dobry kurs osiągnęły by conajmniej (!!!) takie same efekty w dużo szybszym czasie. Poza tym już na kursie sprawdzasz sama, czy lepiej Ci się nakłada żele gęste czy rzadsze, jak dobrze podkleić tipsa czy podłożyć formę. Itd, itd...
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 08:02   #1026
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Zestaw startowy

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Nie ma co się zniechęcać - trzeba patrzeć realnie. To co Sparta napisała powinna sobie wziąść do serca każda początkująca, która uważa, że jak kupi zestaw żeli to będzie robiła pazurki takie że hej A to niestety nie takie proste Są owszem dziewczyny, które same się nauczyły, ale kosztowało je to mnóstwo pracy, samozaparcia... i pieniążków. Bo np. kupiły wiele niepotrzebnych rzeczy, żele, którymi nie za fajnie było pracować itd. A tak te pieniądze przeznaczając na dobry kurs osiągnęły by conajmniej (!!!) takie same efekty w dużo szybszym czasie. Poza tym już na kursie sprawdzasz sama, czy lepiej Ci się nakłada żele gęste czy rzadsze, jak dobrze podkleić tipsa czy podłożyć formę. Itd, itd...
Ano właśnie. Bo na czym OGÓLNIE polega przedłużenie paznokci, można wytłumaczyć w jednym zdaniu:

Dezynfekujesz, opiłowujesz, matujesz, odtłuszczasz, wytrawiasz, nakładasz żel, utwardzasz, przemywasz, nadajesz kształt, nabłyszczasz i VOILA!

Ale tu chodzi o NIUANSE- jak nałożyć żel, jak zmatowić płytkę ale jej nie przepiłować (auuu!), jak podłożyć formę, żeby spełniała swoją rolę, jak piłować i z jakiej perspektywy oceniać kształt pazurków, żeby nie okazało się, że każdy jest inny itd. itp.

Szkolenie daje też odpowiedzi na wiele pytań, które będzie zadawał sobie (albo forumowiczkom Paznokci) samouk:
dlaczego żel odchodzi? czemu szablon się rozkleja/ wygina? co robić, żeby panokcie nie były takie łopatowate? co zrobić żeby trzymały się 4 tygodnie a nie 10 dni? jak wtapiać ozdoby, żeby ich nie wypiłować ani żeby nie wystawały? I wiele, wiele innych.

Acha, ja też stwierdziłam kiedyś, że mam zdolności manualne i bez problemu sobie poradzę. Przeglądałam już trochę for pazurkowych zanim spróbowałam pierwszy raz przedłużyć pazurki bez kursu. Efekt? Po 8 godzinach zabawy przepiłowana płytka (auuuu!) i awangardowe paznokcie:
zdobienie skromne, bo tylko jednokolorowy brokat, ale za to kształt wyjątkowy - każdy paznokieć inny, za to wszystkie grube jak z plasteliny
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2010-01-28 o 08:04
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:08   #1027
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Zestaw startowy

Kurdę o to chodzi, np french mi super wychodził gdy robiłam ale żeby smigać z ozdobami to się już nie rzucę na falę a nie wiecie czy w Krakowie można jakieś fajne kursy paznokci wykonać, bo jak szukałam to naprawde 988zł kosztują !!!
Sparta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 10:12   #1028
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Zestaw startowy

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Kurdę o to chodzi, np french mi super wychodził gdy robiłam ale żeby smigać z ozdobami to się już nie rzucę na falę a nie wiecie czy w Krakowie można jakieś fajne kursy paznokci wykonać, bo jak szukałam to naprawde 988zł kosztują !!!
Co to ma być za kurs? Żel czy akryl, czy żel + akryl?
Polecam Dariannę All4Nails oraz Pauline Pastuszak ze Studia Kreacji - często są polecane i dużo jest pozytywnych opinii dziewczyn po kursach u nich.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:16   #1029
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Zestaw startowy

No raczej żel, akry źle wspominam nawet z czasów kiedy sama go nosiłam a te kursy prowadzi dziewczyna z Krakowa tak a Ty jak, po kursie jesteś? Robisz paznocie "zawodowo"?
Sparta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 11:00   #1030
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Zestaw startowy

Ja kurs miałam wiele lat temu z La Femme - porażka. Od wakacji zaczęłam się spowrotem tematem interesować. Z zawodu jestem kosmetyczką i trochę łatwiej w związku z tym, bo robiłam do tej pory mani i pedi, więc kontakt z pilnikiem pozostał.
Wybieram się sama do Darii lub Pauliny na doszkolenie. Wystarczy, ze wpiszesz w wyszukiwarce Google All4Nails lub Studio Kreacji - tam u nich na stronie wszystko znajdziesz. Są to doświadczone instruktorki.
Kurs 3-dniowy żel u obu to koszt 700zł.
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-01-28 o 11:01
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 10:24   #1031
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Zestaw startowy do robienia tipsów

Witam.

Chciała bym sobie zakupic zestaw startowy do robienia tipsów zelowych.Boje sie ze z akrylem sobie nie poradze.)
Oczywiscie zestaw jest mi potrzebny na własne potzreby.Jednak Nie mam pojecia jaki zestaw zakupic.Nie znam sie na firmach i co jest dobre a co złe.
Bardzo bym prosiła o porady gdzie w krakowie moge zakupic taki zestaw i jakiej firmy byłby najlepszy .
Z góry dziekuje za rady i pozdrawiam
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 10:34   #1032
Niunia182
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie- Zdrój
Wiadomości: 46
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

pimpirimpis zaraz dostaniesz pelno odopwiedzi ze taki watek jest juz na forum wiec nie czekaj no odpowiedzi tylko poszukaj i poczytaj
Niunia182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:37   #1033
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

Jakos nie znalazłam.
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:49   #1034
Night_Wish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 39
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

jakos słabo szukalas ;D
__________________
kocham to forum
Night_Wish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 13:13   #1035
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

Jakoś nie sądze.Zastanawiam sie po co to forum jak nic nie mozna sie dowiedziec tylko jakies opryskliwe odpowiedzi.
Poszukam jesio raz
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 14:11   #1036
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

Cytat:
Napisane przez pimpirimpis Pokaż wiadomość
Poszukam jesio raz
no.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 15:28   #1037
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

wyszukaj wątki na paznokciowym ze słowem "startowy" wyswietla sie dluga lista wątków,o zestawach startowych tez jest kilka. min o tym o co pewnie bedziesz chciała zapytac jak juz ten zestaw nabędziesz.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 15:33   #1038
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

Oooo i to jest odpowiedz ....dzieki LAydy Bane
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 16:10   #1039
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

Cytat:
Napisane przez Niunia182 Pokaż wiadomość
pimpirimpis zaraz dostaniesz pelno odopwiedzi ze taki watek jest juz na forum wiec nie czekaj no odpowiedzi tylko poszukaj i poczytaj
To ty jej odpowiedz jedyna sprawiedliwa...
Pimpirimpis, jak już zakupisz wymarzony zestaw, to wrzuć fotki tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269114 albo gdzie chcesz- i tak pewnie tu trafią.
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 16:14   #1040
Night_Wish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 39
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

Cytat:
Napisane przez pimpirimpis Pokaż wiadomość
Jakoś nie sądze.Zastanawiam sie po co to forum jak nic nie mozna sie dowiedziec tylko jakies opryskliwe odpowiedzi.
Poszukam jesio raz

Czy coś sugerujesz???
Nie jezdem opryskliwa, raczej dociekliwa i dążę do celu
Też miałam założyć wątek o zelach firmyX ale stwierdziłam , że bezbarwny żel zmieszam z brokatem i prawie ten sam efekt
Szukajta a znajdzieta
__________________
kocham to forum
Night_Wish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 16:31   #1041
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=startowy ..... poczytaj....
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 16:57   #1042
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

Wrozka dzieki.Jestem na tym forum po raz chyba 4 ty wiec dla mnie to tu czarna magia w szukaniu.Pozdrawiam

Night-With---nic nie sugeruje tylko poprostu wchodze sobie na jakis wątek ktory mnie interesuje a tu od razuczytam odpowidzi...
"znajdz sobie"
"poszukaj sobie" itp .itd.

Skoro wszystkim tak odpisujecie to dziwne zeby cokolwiek znalesc .Skoro ktos zadaje pytanie to oczekuje sprecyzowanej odpowiedzi.

A tak na marginesie ,zeby nie było syfu to od tego jest moderator niech poprzenosi .Pozamyka i pokieruje.A nie odpowiedzi ktore dla mnie sa opryskliwe.

Ja nie mowie ,ze akórat twoje.Wez pod uwage takie forumowiczki jak ja.Nie wiedza gdzie szukac jak ja


pozdrawiam
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 18:23   #1043
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

Cytat:
A tak na marginesie ,zeby nie było syfu to od tego jest moderator niech poprzenosi .Pozamyka i pokieruje.A nie odpowiedzi ktore dla mnie sa opryskliwe.
to by chyba bylo zbyt piekne :/ ...

poza tym nie radze kupowac zestawu bez kursu, bo nic dobrego z tego nie bedzie..
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 18:29   #1044
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

Anick...ale ja tylko na własne potrzeby Bron Boze komus sie narazac
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 18:35   #1045
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

na wlasne potrzeby tez
nawet nie jestes w stanie sobie wyobrazic jak bardzo mozesz sobie zaszkodzic..

wiem, ze i tak nie wezmiesz pod uwage tego co napisalam, bo troche znam zycie juz wiec blagam, przygotuj sie dobrze merytorycznie.. setki przeczytanych watkow, godziny na forach, gazety etc..
to i tak nie zastapi nawet w minimalny stopniu kursu.. ale chociaz tyle..
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:05   #1046
pimpirimpis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

Anick zdaje sobie sprawe.Raz sie przekonałam jak poszłam robic tipsy jak dziewucha przepilowała mi plytke do miesa a dyplomy na scianie wisiały
pimpirimpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:08   #1047
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

Dyplom to sobie sama mogę wydrukować :P

Podpiszę się pod tym co napisała annick88. A co do zestawu, to jak już jesteś zdesperowana, to kup go chociaż na www.dobrarada.com. pl. Niech to będzie coś co nie odpadnie z paznokci po godzinie.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:13   #1048
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

Cytat:
Napisane przez pimpirimpis Pokaż wiadomość
Wrozka dzieki.Jestem na tym forum po raz chyba 4 ty wiec dla mnie to tu czarna magia w szukaniu.Pozdrawiam

Night-With---nic nie sugeruje tylko poprostu wchodze sobie na jakis wątek ktory mnie interesuje a tu od razuczytam odpowidzi...
"znajdz sobie"
"poszukaj sobie" itp .itd.

Skoro wszystkim tak odpisujecie to dziwne zeby cokolwiek znalesc .Skoro ktos zadaje pytanie to oczekuje sprecyzowanej odpowiedzi.

A tak na marginesie ,zeby nie było syfu to od tego jest moderator niech poprzenosi .Pozamyka i pokieruje.A nie odpowiedzi ktore dla mnie sa opryskliwe.

Ja nie mowie ,ze akórat twoje.Wez pod uwage takie forumowiczki jak ja.Nie wiedza gdzie szukac jak ja


pozdrawiam

a tak na marginesie ,zeby nie bylo ,,syfu'' jest wyszukiwarka,zeby znalesc potrzebne informacje.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 20:02   #1049
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

a tak na marginesie marginesu moderator też człowiek, pracuje, żyje i ma rodzinę. więc szanuj to i z łaski swojej używaj wyszukiwarki.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 06:40   #1050
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Zestaw startowy do robienia tipsów

Cytat:
Napisane przez pimpirimpis Pokaż wiadomość
Wrozka dzieki.Jestem na tym forum po raz chyba 4 ty wiec dla mnie to tu czarna magia w szukaniu.Pozdrawiam
Każdy jest kiedyś początkującym i nie ma w tym nic strasznego. Ale w takim wypadku ZANIM założy się nowy wątek i poprosi o odpowiedź podaną na tacy, wypada forum poznać - porozglądać się, poczytać (zaczynając od regulaminu ).

Mnie też denerwuje "syf" na forum i to jak! Ale nie bierze się on z lenistwa moderatorów, tylko z porażającej ilości nowych użytkowniczek, które nie przestrzegają powyższych zasad i zamiast włożyć odrobinę wysiłku w poznanie forum, wpadają i zakładają nowy wątek, żeby uzyskać odpowiedź na pytanie, które już 1000 razy było zadane
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2010-02-26 o 06:46
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 09:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.