Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-26, 21:30   #3781
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez belunia1985 Pokaż wiadomość
wiecie, co tak sobie siedze i oglądam swój brzuch i co widzę? pierwszy rozstęp!!!!!! smarujecie sie czymś? ja jakies dwa tyg. temu kupilam oliwkę w zelu, bo slyszalam ze fajna, ale jakos mi nie podeszla, byłam cala tłusta, nie lubie tak...i stoi w lazience... chyba poczeka na dzidzie
Ja uwielbiam oliwkę w żelu - mam J&J kwiatową i pachnie cudnie. Na rozstępy mam osobno krem Perfecta Mama z Dax cosmetics. Jak na razie nie mam żadnego nowego rozstępu, ale mam skłonność niestety (piersi, uda, pośladki, dół pleców mam poorane - dorastanie, ehh.. ).

Cytat:
Napisane przez lazurowa Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś przytuli...
:przytu l:

Cytat:
Napisane przez lazurowa Pokaż wiadomość
Powiedział jeszcze, że KAŻDY NORMALNY facet zerwałby ze mną kontakt po takim numerze.
Może ja się nie znam, ale nie każdy tak reaguje. Chyba, że ja trafiłam na nienormalnego...

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
hihi no pasuje idealnie ja loda zagryzlam lyzka pekinskiej z majonezem i kukurydza chce mi sie czegos a sama nie wiem czego...
Też tak często mam, że cóś bym zjadła, ale nie mogę wymyślić co

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
a i jeszcze przymierzałam rurki ciązowe w h&m i super wygladały ale nawet jakbym miała kase to chyba bym ich nie kupiła bo moze jestem dziwna ale ten pas mnie do szału doprowadzał nienawidze mieć niczego podciągniętego pod same cycki nawet jak rajstopy zakładałam to zawsze je pod pępek spuszczałam wiec pewnie wszystkie spodnie ciążowe nie sa dla mnie musze raczej szukac jakiś niskich biodrówek
Jak gdzieś znajdziesz to daj mi namiar, bo też nie wyobrażam sobie chodzenia w tych spodniach z pasem. Liczę, że może jak będzie cieplej to będzie ich więcej w sklepach - teraz większość ma normalny stan, lub podwyższony.

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Obejrzałam właśnie dokument o aborcji w Rosji. Przeraziły mnie statystyki!1 80% kobiet w Rosji miało aborcje od 2-10 razy!!! Masakra!
Bohaterkami były nastolatki tak 15,,16 lat. Czasem już 2 raz dokonywały aborcji. Tam można usunąć ciążę nawet w 25 tygodniu!
80%? A tak poza konkursem spytam, to chyba nie najlepszy temat do zgłębiania w ciąży? Smutne to musiało być strasznie (bo wstrząsające to na pewno...)
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 21:35   #3782
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Pokaż wiadomość




80%? A tak poza konkursem spytam, to chyba nie najlepszy temat do zgłębiania w ciąży? Smutne to musiało być strasznie (bo wstrząsające to na pewno...)
Smutne było podejście tych dziewczyn. Dla nich był to zabieg jak każdy inny. Nie maja kasy na prezerwatywy albo nie lubię, ale sie nie martwią bo mogą ciąże zawsze usunąć. Jedna dziewczyna zdecydowała sie urodzić. Po 4 miesiącach od porodu znowu zaszła w ciąże ( 15 lat) i to dziecko usunęła.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 21:36   #3783
Basia84
Rozeznanie
 
Avatar Basia84
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IL
Wiadomości: 691
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

jeszcze sie pochwale jakiego mam zdolnego mezusia. kupilismy juz lozeczko w Ikea bo mielismy sponsora a moj maz pomalowal sypialnie i zrobil kacik dla dziecka bo bedzie spalo z nami. jak wam sie podoba?
Basia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 21:41   #3784
lazurowa
Wtajemniczenie
 
Avatar lazurowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lazurowe Wybrzeże :P
Wiadomości: 2 026
GG do lazurowa
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Pokaż wiadomość
\

:przytu l:

Może ja się nie znam, ale nie każdy tak reaguje. Chyba, że ja trafiłam na nienormalnego...
Dobrze wiedzieć, że są jeszcze tacy nienormalni...

Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
jeszcze sie pochwale jakiego mam zdolnego mezusia. kupilismy juz lozeczko w Ikea bo mielismy sponsora a moj maz pomalowal sypialnie i zrobil kacik dla dziecka bo bedzie spalo z nami. jak wam sie podoba?
Bardzo ładnie to wygląda.
Szkoda, że ja nie mam możliwości u siebie pokombinowania.
Ile płaciliście za łóżeczko w IKEI?
__________________
Miłość ma nowe owocowe imię- Jagoda
lazurowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 21:46   #3785
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Streszczenie z dzisiejszego usg 4d w Rudzie Śląskiej.
Gdy usg sie zaczelo, mowie ok, 2d, bo wiadomo narządy, serduszko, mozg, przeplyw krwi.. Itd.. Oczywiscie malenstwo uciekalo jak moglo, a babka sie wkurzala, bo niby dzis wszystkie dzieci takie ruchliwe i ciagle uciekaja..

I wszystko z dzidzia ok. WAzy ok 370g (nie pamietam teraz dokladnie ).

I potem wychodze z usg, i mowie do siostry i mamy ze to nie bylo 4d. One w szoku jak w szoku, i wiecie hormony-chcialo mi sie plakac..

Bo przeciez przez telefon umawaialam sie na 4d, i jak przyszlam to tez w rejestracji mowie ze na 4d.
I podchodze przed wyjsciem do babki recepcji o pytam "to wy nie macie jednak 4d"? a ona na to "mamy". A ja jej ze ja nie mialam a na nie sie umawialam i w rejestracji tez mowilam. Ona mi na to ze trzeba powiedziec przed usg lekarce. Ja jej na to ze nikt mi tego nie powiedzial. I mysle sobie zonk.
A przechodzila ta lekarka,a ze byla dosc mila, wiecej jej mowie, ze szkoda ze nie powiedzili mi predzej bo chcialam 4d. A ona na to ze trzeba powiedziec ale nie ma problemu moze mi jeszcze zrobic.
I lekarka jeszcze ok,ale pielegniarka co z nia byla.. Zaczela sie prawie drzec ze nową teraz plytke bedzie trzeba (opracz tamtej) i z wielkim hamskim stwierdzeniem "to bedzie kosztowac dodatkowo 100zl". Bylam w szoku, i mowie lekarce ze przez telefon pytalam ile kosztuje 4d i mi powiedziano ze 220zl +20 film. A lekarka mi na to ze zawsze jak babki dzownia to mowia ze na 4d a ze nie znaja sie i chodzi im o te 2d narządowe. A ja jej na to ze mowilam ze 4d i mialo byc w tym narzadowe. Potem sie dowiedzialam, po hamsku znow ze w tym tygodniu nie dobrze widac, ze ladniesze sa obrazy pod koniec ciazy, czy tam w tym 30stym, i cos jeszcze tam ze to widzi misie rodzicow, by zobaczyc dziecko a najwazniesze jest te 2d narzadowe. Odpowiedzialam ze wiem ze narzady sa wazne daltego robilam takie usg, ale ze ja chce tez 4d, bo maz nigdy na usg nie bedzie i chce mu pokazac.
A wlasciwie wiecie, co ich to obchodzi? Mają 4d, ja sie umawiam i place wiec powinni zrobic. Ale widac nie chcialo im sie nawet za kase, normalnie jakby sie sluchalo panstwowych chamów..

No i miedzy czasie mama dodala ze ona mi zaplaci te 100zl dodatkowo, bo chyba widziala ze zbaranialam jak powiedziala ze jeszcze dodatkowo trzeba placic...
Wiec niezle mnie wkurzyly.. A dodatku usg nie bylo takie jak sobie wyobrazalam. Na 2d bylo lepiej widac niz na 4d! Z tego 4d mam pare uciec boczku twarzy, i tyle,no jeszcze troche kregoslupa widac, a tak to nie wyrazne jak cholera. Ani dloni nie widac, ani nozek, niczego, babka stwierdzila ze ucieka:/, albo nie umiala robic go:/. Oczywiscie twarz niby zle widac dlatego ze dzidzia zaslaniala sie rekami. A na 2d widac bylo wszystko..

Jak bylo na waszym 4d? Tez nie bylo za wiele widac, czy super? Dzidzia wam sie ruszala, czy akurat spala? bo moja ruszala, moze dlatego..
No i dziewczynki zostal niedosyt i nie smak. A zaplacilam razem 340zl.. Masakra..



Ale najwazniejsze!

Dzidzia jest zdrowiusienka!
I............. iiiii.................... ...iiiiiiiiiiiiiii....... ........... drogie Panie!!!!.....

To CHŁOPCZYK!

Męzowi nie chcialam przez telefon mowic, powiem mu jak za tydzien przyjedzie, jeszcze jakies niebieskie papucki kupie czy cos, zeby mogl sam wywnioskowac... Ucieszy sie pewnie.. A byl dzis juz bardzo niecierpliwy..

Nie wiem czy nie pojde w 30tyg do Łabąd do Księżarka na 4d.. Teraz robi za 150zl.. Czy ktora z was moze do niego chodzi?

Edytowane przez idealnecialo
Czas edycji: 2010-02-26 o 21:48
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 21:52   #3786
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

wreszcie nadrobiłam ta praca mnie wykończy - za każdym razem jak wracam, to muszę tyle nadrabiać, że szok! chyba pójdę na zwolnienie..

właśnie pożarłam michę spaghetti bolognese, ale przez was wstręciuchy zaraz rzucę się na lody, bo już mi się ślinotok włączył od tego czytania

krupnik też uwielbiam

a oto moje brzuszysko (21 tygodni i 2 dni, czyli 22 tydzień jak tu liczycie ):
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 21:54   #3787
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

idealneciało - gratuluję chłopczyka
jaszczka - bardzo ładnym, zgrabniutki brzunio
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png

Edytowane przez Misiulka1
Czas edycji: 2010-02-26 o 21:55
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 21:57   #3788
lazurowa
Wtajemniczenie
 
Avatar lazurowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lazurowe Wybrzeże :P
Wiadomości: 2 026
GG do lazurowa
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

idealneciało- super, że dzieciątko jest zdrowe no i gratulacje wymarzonego chłopczyka.
Jaszcza- ładny brzusio.
__________________
Miłość ma nowe owocowe imię- Jagoda
lazurowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 21:57   #3789
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

idealneciało gratuluję chłopczyka!! czyżby teraz "chłopczykowie" byli w przewadze?
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 22:09   #3790
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
ja nic nie czuje
Ja wiekszych kopniaczkow nie czulam dlugo.. Gilanie laskotanie jakby obracanie tak, ale pod ręką dosc dlugo nic... I poczulam okolo dnia w ktorym pierwszy raz poczulam przy pierwszej ciazy.. Ja sadze ze to dlatego ze mialam tyle tluszczyku dodatkowego+ tylozgiecie.
No moja szwagierka jak wiadomo pierwsza ciaza, ten sam tydzien a z tego co slyszalam to czula predzej to i bardzo duze kopniaki ze nie raz nią zachwalio.. A ja wieksze to moze od tygodnia, tzn czestsze, jeszcze mocniejsze, bo przedtem deliakatne i czaasem nie zdarzylam sama reki przylozyc..
A ona miala wczesnie takie ze ją do tylu odrzucalo..
A ona jest bardzo chuda, wiec sadze ze po prostu nie musiala tak dlugo czekac, bo dzidzie ma pod sama skorą..

Wiec nie martw sie!

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
No i wrocilam. Dzidzi zdrowe, wszystkie narzady wporzadku, pepowina trojnaczyniowa, bicie serduszka miarowe ok 148/min, wiek ciazy 2 dni roznicy tylko od om., serduszko czterojamowe, waga ok 340g, lozysko na scianie przedniej czytalam, ze mniej ruchy sie czuje wtedy na szczescie poza ryzykiem przodowania i jest w 0 stopniiu w/g Granumma. No i dzidzia lezy poprzecznie mam nadzieje, ze sie obruci jeszcze bo tak to cesarka na bank.
Dzidzi zlosliwe pokazac sie nie chcialo i znow nozki mialo skrzyzowane!!!!!!
Gin powiedzial tylko cos takiego, ze jak nie widac sisiola to dziewczynka moze byc no ale bulki tez nie bylo widac wiec i chlopiec moze byc. Nie pozostaje mi nic innego jak czekac do 8 marca.
Super ze wszystko ok. A 8 marca juz nie dlugo.. Czemu tak szybko nastepna wizyta?
A ile dzidzia wazy?

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość


Ja też się zaliczam do żon karmicielek mój TŻ przytył prawie 20kg przez te 6 lat jak mieszkamy razem (po ślubie jesteśmy półtora roku) i ważył już w porywach do 106 ale i siebie przy okazji nieźle spasłam bo przywzroście 169cm ważyłam już 82kg. Potem wzięliśmy się za siebie i TŻ schudł ponad 10 a ja 14kg i już wyglądamy jak ludzie
Wow to podziwiam zawzięcia.. Moj teraz troche tez schudl bo za granica ma niezly wycisk od rana do nocy.. Sama praca wizyczna ciagle dzwniganie, chodzenie po schodzach na 15 metrow, czy pięter czy cos.. wiec troche mu poszlo.. A tez doszedl do 106 kg. Co najlepsze na slubie wazyl 83 kg (troche ze stresu schudl) a potem przytyl w ciazy razem ze mna.. ja 22 kg a on 23 , mi to zeszlo jemu nie . Ale tak jak dogadzalam sobie tak i jemu

Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
kupilam dzisiaj laktator elektroniczny avent, oczywiscie moj mezus musial zobaczyc jak to naprawde dziala i powiem ze wcale to przyjemne nie bylo nie wiem czy tylko ja mam takie wrazliwe piersi czy pozniej to minie? czy ktoras z mamus ktora ma juz dziecko uzywala pompy?
jak wy sie chwalicie brzuszkami to ja nie bede gorsza tylko sie nie przestraszcie bo juz niezle wyskoczyl. tak dla wiadomosci - bedzie chlopiec. pelne 21 tygodni czyli dzisiaj zaczelismy 22
Ałć oj nie jest przyjemne odciąganie, i trzeba przyznac ze latwiej przyzwyczaic sie do ciagniecia dzidzi niz do pojawki plastikowej.. Nawet moj maz mial zaszczyt taka rurke wlasnymi ustami pociągac (nie bral do swojej buzi mlecia nie nie ) Oj wtedy bylo jeszcze gorzej.. a musialam.. Ałć (a on musil bo cos sie zepsulo wtedy

Piekny brzuś.. oj juz niedlugo będziemy sie chwalić bebenkami z zylkami, z cienką skorką i bedziemy blagac by nadszedl dzien porodu (no moze ja nie z przerazenia przed porodem )

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Ja juz prawie 3 kg wiecej. Pedze z waga jak szalona
Zamykam fotka pierwszy trymestr. Ciezko powiedziec jaki ma ksztalt ten moj brzuch, ja mam wrazenie ze zaczyna sie rozlewac...pileczki tam raczej nie widze
Ale ladniutki, zgrabniutki

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Mierzylyscie sie moze dziewczyny? Wlasnie sie zmeirzylam i jestem w szoku , od poczatku ciazy przybylo mi: biust 6cm, talia 8cm, biodra 3cm
Hmm ja mierzylam ale teraz nie pamietam.. Wiem ze to co zeszlo mi na poczatku z bioder z 106 na 102 to tydz temu jeszcze nadal bylo 102.. ale przez ten tydzien przytylo mi sie 2 kg z obzrstwa wiec nie wiem czy cos sie nie zmienilo :/. talia i brzus tez poszly, ale kurcze nie mam tu moich "notatek" . Jak bede w domku to sie "pochwale"


EDIT



Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Ja nie daję fotek, bo mój brzuch wcale nie wygląda na ciążowy tylko sam tłuszcz
A wez przestan, nie sciemniaj! Pochwal sie :P

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Żle spałam, TŻ gadał przez sen, wiercił się... ech....
Podobno dzis byla pelnia jak w dziubek strzelił!
Moj pewnie jakby byl w domu tez by gadal i straszyl mnie jak zawsze Lonatyk jak nie wiem co!

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
wrzucam moje ostatnie zakupy z allegro. spodnie sa bardzo wygodne sukienka tez tylko jakos grubo w niej wygladam
nieee.. fajna ta sukienusia! mi sie podoba..
Super te spodnie.. widze ze masz dosc dlugie.. ja co kupie mam za krotkie... Jaki masz wzrost i na jaki kupowalas?
Ja mam 172 i przewaznie za krotkie..

Edytowane przez idealnecialo
Czas edycji: 2010-02-26 o 22:18
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 22:29   #3791
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Dziewczyny mam takie pytanie, w sumie chyba bardziej do tych, które już mają dzieci i karmiły piersią. Czy można jakoś zahartować sobie sutki? Obiło mi się o uszy, że można, ale jak i co to nie bardzo wiem. Moje sutki są takie wrażliwe i delikatne, że jak trochę pochodzę bez biustonosza, to potem mam całe poobcierane (np. od zwykłej bawełnianej koszulki!) i bolące nie wyobrażam sobie nie karmić dzidzi piersią, ale zarazem strasznie się boję, że nie wytrzymam... nawet mój TŻ ma szlaban na jakiekolwiek mocniejsze pieszczoty w tym miejscu, bo wie, że sprawia mi to ból...
pomocy
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 22:40   #3792
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

idealnecialo gratuluję chłopczyka
jaszczka śliczny brzuszek
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 22:55   #3793
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

roztrzepaniec jak znajdę będe informować

Basia84 super pokoik dla dzidzi a najważniejsze że wykonany przez tż z sercem

idealneciało gratuluje chłopaka niewiele z nas ma to co sobie "wytypowała " a odnośnie usg to szkoda gadać nawet nie chce mi sie myślec jak to u nas patrza jak zedrzeć z ludzi kasę nie informując ich o niczym ;/

jaszczka ja nie słyszłalam ale podejrzewam że ja bym nie mogła w żaden sposób bo to co teraz się dzieje z moimi sutkami to jest masakra ;/ całe w ranach i w domu siedzac bez biustonosza cały czas papram koszulki bo mi ropa czy to tam osocze nie wiem z tych strupów leci i krew też troszke i sie przyklejają do koszulki i sie dalej zdziera. a w nocy to tak je drapie że sie budze i nie moge spac tak swędzą ;/ smaruje maścią co mi w aptece dali ale całe g... daje

ide spać a jutro i pojutrze szkoła więc dziewczynki błaaaagam żebym w poniedziałek 20 stron nie miąła
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 22:57   #3794
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez madziorek026 Pokaż wiadomość
wczoraj wszystkie chwaliły się brzuszkami to i ja się pochwalę moim 17tyg. Wydaje mi się że duży jak na ten czas
A gdzie tam.. sliczny jest!

Cytat:
Napisane przez lazurowa Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś przytuli...

biedna.. ale napewno wszystko sie ulozy, zobaczysz!

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
szukam piosenek na pierwszy taniec....
Ja mialam tą:

Czekasz na tę jedną chwilę
Serce jak szalone bije
Zrozumiałem po co żyję
Wiem, że czujesz to co ja

Ej, za krótko trwa godzina
Niech się chwila ta zatrzyma
Moim szczęściem chcę nakarmić
Calutki świat, zdziwiony tak

Wielka miłość nie wybiera
Czy jej chcemy nie pyta nas wcale
Wielka miłość, wielka siła
Zostajemy jej wierni na zawsze

Miną lata gwiazdy zgasną
Fotografie w głowie zasną
Gdy nas ludzka złość rozłączy
Ja i tak odnajdę Cię

Kiedy rozum każe zwątpić
Czekaj zadrży świecy płomień
Bo po drugiej rzeki stronie
Ja dobrze wiem tam ogród jest

Wielka miłość nie wybiera
Czy jej chcemy nie pyta nas wcale
Wielka miłość, wielka siła
Zostajemy jej wierni na zawsze

Wielka miłość nie wybiera
Czy jej chcemy nie pyta nas wcale
Wielka miłość, wielka siła
Zostajemy jej wierni na zawsze

Wielka miłość nie wybiera
Czy jej chcemy nie pyta nas wcale
Wielka miłość, wielka siła
Zostajemy jej wierni na zawsze

Wielka miłość nie wybiera
Czy jej chcemy nie pyta nas wcale
Wielka miłość, wielka siła
Zostajemy jej wierni na zawsze
Seweryn Krajewski


Masz juz jakies na "uchu"?


Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
jeszcze sie pochwale jakiego mam zdolnego mezusia. kupilismy juz lozeczko w Ikea bo mielismy sponsora a moj maz pomalowal sypialnie i zrobil kacik dla dziecka bo bedzie spalo z nami. jak wam sie podoba?
Zdolniacha nie ma co! I pomyslowy! I chyba zakochany w dzidzusiu po uszy.... dobrze sie masz!

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
a oto moje brzuszysko (21 tygodni i 2 dni, czyli 22 tydzień jak tu liczycie ):
SUper i ten sam tydzien co i dzien co ja
ale ja jak zawsze mam chyba wiekszy oj bede plakac po porodzie ze taki gruby

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
idealneciało - gratuluję chłopczyka
Cytat:
Napisane przez lazurowa Pokaż wiadomość
idealneciało- super, że dzieciątko jest zdrowe no i gratulacje wymarzonego chłopczyka.
Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
idealneciało gratuluję chłopczyka!!
dziekuję! tak strasznie sie ciesze!!!


A ja dzis male zakupki. Chcialam kupic niebieskie papucki podobne do takich:

http://allegro.pl/item931708356_welu...skarpetki.html

czy takich

http://allegro.pl/item923644251_skar...5_kolorow.html

Ale nigdzie nie bylo.. Nawet w tesco z cheerooki..czy jak sie to tam pisze.. A zawsze mieli.. (za to kupilam skarpetunie chyba 5 par od 0-3 mies.- 2 biale, 3pary zolte czy na odwrot, a moja mama spodenki bialo bezowe - 2pary+ sweterek rozpinany z kapturkiem i pajacyk ale taki lekko polarowy, te same kolory wszystko chyba 3-6 miesiecy).
No a chcialam niebieskie papucki+ pudelko jakies, skrzyneczka, czy cos takiego by potem moj mogl otworzyc, zobaczyc, niebieskie i zdj z usg potwierdzajace ze chlopczyk.. A w koncu ani pudelka nie mam.. ale tydzien mam czas.




EDIT

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie, w sumie chyba bardziej do tych, które już mają dzieci i karmiły piersią. Czy można jakoś zahartować sobie sutki? Obiło mi się o uszy, że można, ale jak i co to nie bardzo wiem. Moje sutki są takie wrażliwe i delikatne, że jak trochę pochodzę bez biustonosza, to potem mam całe poobcierane (np. od zwykłej bawełnianej koszulki!) i bolące nie wyobrażam sobie nie karmić dzidzi piersią, ale zarazem strasznie się boję, że nie wytrzymam... nawet mój TŻ ma szlaban na jakiekolwiek mocniejsze pieszczoty w tym miejscu, bo wie, że sprawia mi to ból...
pomocy
http://forum.styl.fm/hartowanie-sutkow.t50535.htm

http://forum.gazeta.pl/forum/w,585,7...to_robic_.html

Mozesz na necie poszukac. Ja moich nie hartowalam w pierwszej ciazy, nawet nikt mi nie mowil ze mam..
Musze juz mykac spac, ale sama chetnie o tym poczytam.

Swoja droga moj tez ma szlaban.. oj bolą bolą... do tego caly czas jakby z wierzchu skorka z nich schodzila:/ nie wiem czy tylko ze za suche ale czuje ze o wszystko sie obcieraja..

Dodatowo ja mam duze brodawki/otowczki i na nich mam takie jakby po kilka hmm nie wiem czy mozna to nazwac kropek.. powiedzmy niech bedzie ze kropek ale wystajacych.. Oprocz tego ze nie lubie tego ze je mam bo nie wydaje mi sie by dodawalo to uroku :/ , ale teraz wciazy zaczely te wystajace kropki bolec :/ nie jest przyjemne a dokucza bardzo, szczegolnie gdy mezus dotyka..

W pierwszej ciazy bolala mnie przez jakis czas jedna z tych kropek, bardzo dotkliwie, powiedzialam ginkowi bo sie przestraszylam, a on mi powiedzial ze moze mnie bolec, ze to kanaliki mlekowe.. -ale nie wiem czy innej nazwy nie uzyl, sama sie nie znam na tym. W kazdym razie bylo to spodowowane tym ze piersi zaczynaly przygotowywac sie do produkcji mleka karmienia czy cos.

Edytowane przez idealnecialo
Czas edycji: 2010-02-26 o 23:20
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 23:18   #3795
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez idealnecialo Pokaż wiadomość

To CHŁOPCZYK!

Męzowi nie chcialam przez telefon mowic, powiem mu jak za tydzien przyjedzie, jeszcze jakies niebieskie papucki kupie czy cos, zeby mogl sam wywnioskowac... Ucieszy sie pewnie.. A byl dzis juz bardzo niecierpliwy..

Nie wiem czy nie pojde w 30tyg do Łabąd do Księżarka na 4d.. Teraz robi za 150zl.. Czy ktora z was moze do niego chodzi?
Gratulacje wymarzonego chlopczyka
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 23:27   #3796
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

idealneciało dziękuję
biorę się za czytanie...
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 23:41   #3797
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
idealneciało gratuluje chłopaka niewiele z nas ma to co sobie "wytypowała " a odnośnie usg to szkoda gadać nawet nie chce mi sie myślec jak to u nas patrza jak zedrzeć z ludzi kasę nie informując ich o niczym ;/

jaszczka ja nie słyszłalam ale podejrzewam że ja bym nie mogła w żaden sposób bo to co teraz się dzieje z moimi sutkami to jest masakra ;/ całe w ranach i w domu siedzac bez biustonosza cały czas papram koszulki bo mi ropa czy to tam osocze nie wiem z tych strupów leci i krew też troszke i sie przyklejają do koszulki i sie dalej zdziera. a w nocy to tak je drapie że sie budze i nie moge spac tak swędzą ;/ smaruje maścią co mi w aptece dali ale całe g... daje
Dziekuje rowniez za zrozumienie

A jaka masc ci dali?
A pytalas ginka co on na to?

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
Gratulacje wymarzonego chlopczyka
Dziekuje tez skacze!

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
idealneciało dziękuję
biorę się za czytanie...
Prosze, choc nawet nie wiem czy sie przyda. Jeszcze tam wiele stronek bylo, no ale probuje od dwoch godzin odejsc od kompa a jeszcze nie odeszlam, wiec nawet z ciekawosci nie przeczytalam co piszą
Jak wyczytasz cos ciekawego to napisz



2/7 "Przed świtem"
za mną.. Dzis dzien bez czytania choc ciągnie..
Nie wiem jak jutro czy pojutrze, bo jestem u moich rodzicow, ale najpozniej w poniedz czytam dalej..
Wogole jestem znow szoku.. ja sobie czytam ksiazke, i zaczynam czytac o tym jak Bella uswiadamia sobie ze jest w ciazy.. i ze dodatku (co wydaje jej sie nie mozliwe, 5 dni po spoznionym okresie) ze jej dziecko kopie, no nie wydaje bo rzeczywiscie kopie.. A moja dzidzia w brzuchu dawaj czadu.. Nie wiem czy z moich emocji.. ale tez zaczela sie ruszac kopac, fikac..
No potem to juz za wspaniale to nie bylo.. jak czytalam jak Edward w szoku.. (chocby moj maz).. No a potem to ze "trzeba sie tego czegos pozbyc". Troche straszne stwierdzenie, wiadomo ze chcialo by sie by byl szczesliwy ze bede mieli dziecko.. W koncu tacy zakochani po slubie, te namietne ich noce... A potem to juz wogole milo nie bylo jak opisywali oczami Jacoba jak ona wygladala, olbrzymi w sine paski brzuch, ona wychudzona, ale nie dala sobie dzidzi odebrac.. A ten żal strach przerazenie Edwarda ze ją straci... ehhhhhh..
A co dalej to jeszcze przede mna...

Kurcze widzicie! Mowilam wam ze przeczywam to wszystko! Znow bezsensownie sie o ksiazce rozpisuje a przeciez macie wazniejsze sprawy, no wogole "mamy" wszystkie...
Ehhhh
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 00:43   #3798
Basia84
Rozeznanie
 
Avatar Basia84
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IL
Wiadomości: 691
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

idealnecialo gratuluje chlopczyka!!!!!!!!
Basia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 00:46   #3799
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Jaszczka jaki maly brzusiol
Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość

aaa własnie kupiłam sobie ten kojec motherhod czy jak to tam sie pisze i powiem tak że jak dla mnie to troszke dziwnie się śpi ;/ i nie wiem czy nie "wyrzuciłam" pieniędzy ;/ bo na nogi i pod brzuszek faktycznie bardzo fajnie i wygodnie ale dla mnie pod głowe strasznie niewygodnie bo ja lubie spac zapadajac sie w poduszke praktycznie na płasko a tu jednak głowe mam wysoko uniesioną i mi niewygodnie ;/ i sie często budze w nocy nie wiem czy nie przez to właśnie bleee ;/
Ja sobie nie wyobrazam jak moglam sie bez niego wcesniej wysypiac, uwielbiam ta poduche i moj tz jak mnie w lozku nie ma jeszcze to mi podkrada i mowi, ze po ciazy on bedzie uzywal o co to nie

Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
jeszcze sie pochwale jakiego mam zdolnego mezusia. kupilismy juz lozeczko w Ikea bo mielismy sponsora a moj maz pomalowal sypialnie i zrobil kacik dla dziecka bo bedzie spalo z nami. jak wam sie podoba?
Suuuuuuper , rewelacja naprawde zdolniacha

Cytat:
Napisane przez idealnecialo Pokaż wiadomość
Super ze wszystko ok. A 8 marca juz nie dlugo.. Czemu tak szybko nastepna wizyta?
A ile dzidzia wazy?
Przede wszystkim gratuluje chlopaka!!!!
Tak szybko bo to mialam za darmo takie standardowe polowkowe dla mojego gina badanie a to 8 marca robie 3/4d juz prywatnie za 250zl i chcialam jak najszybciej i aby jak najladniejsze zdjecia wyszly no i teraz jak plci nie znam to tym bardziej chce juz!!! Dzidzia wazy ok 340g


Ide spac, znajomi wyszli niedawno i mialam zgage, ale migdaly pomogly i to dosc szybko!!!
I siuskam juz lepiej i na zielono po tym furagamie ;P czuje jakby siski byly takie mieciutkie a nie jak wczesniej ostre takie mam nadzieje, ze i bakterii bedzie mniej i juz sie to nie powtorzy po kuracji.
__________________
Maja

Maciuś

Edytowane przez niezawsze
Czas edycji: 2010-02-27 o 00:50
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 05:48   #3800
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Dzien dobry, u mnie 1 w nocy czekam na meza az wroci z "fuchy"
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 06:50   #3801
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

czesc dziewczyny! u mnie pochmurno za oknem, pogoda nie nastraja jakos optymizmem, mialam 3 dni wolnego i ambitne plan y spedzenia z Wami kazdej wolnej chwili, plany legly w gruzach, jakis kaszel paskudny mnie dopadl i bol gardla i nie moge sie tego pozbyc :/

Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
jeszcze sie pochwale jakiego mam zdolnego mezusia. kupilismy juz lozeczko w Ikea bo mielismy sponsora a moj maz pomalowal sypialnie i zrobil kacik dla dziecka bo bedzie spalo z nami. jak wam sie podoba?
sliczny kacik gratuluje zdolnego meza

Cytat:
Napisane przez idealnecialo Pokaż wiadomość
Dzidzia jest zdrowiusienka!
I............. iiiii.................... ...iiiiiiiiiiiiiii....... ........... drogie Panie!!!!.....

To CHŁOPCZYK!

gratuluje chlopczyka, ja tez mam jakies przczucie, ze u mnie bedzie chlopczyk... no zobaczymy, zaczelam 14 tc, moze dzisiaj zrobie zdjecie swojego brzuszka...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo

Edytowane przez magdzia33
Czas edycji: 2010-02-27 o 06:51 Powód: literowki
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 07:31   #3802
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

czesc dziewczyny
u mnie pada deszcz
ola
ja miałam czesto w nocy skurcze łydek , ale przed ciaza.
To był niedobór magnezu czy coś.
Teraz czasem mi oko skoko a raczej tak powieka drga denerwujace to.

Mnie tez suszy i pije w nocy, ale na siku budze sie dopiero rano, a pecherz mam pelny ze szok.

A ja ten pas w spodniach lubie

Basia no śliczny kącik
idealneciało gratulacje kupiłabym różowe skarpetki dla zmyły (wieksze co by córa mogła chodzić) a potem bym mu pokazala niebieskie buciki ale ja to zawsze kombinuje
jaszczka no ładny zgrabny mały brzusiu
magdzia kuruj się
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 07:36   #3803
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

pepeteria, jak drga Ci oko to tez chyba jest malo magnezu albo potasu ?? kurcze nie wiem, ale jednego z nich jest malo
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 07:47   #3804
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość



A ja ostatnio zaproponowałam koleżance, żebyśmy sięudały do pepco i ciuchlandów poszukać jakis ciuszków dla dzidzi, to skwitowała, że chińszczyzny swojemu dziecku kupować nie będzie i że ją jeszcze stać na to zeby kupić śpiochy za 50zł ja też zwracać będe uwagę na jakość, przede wszystkim zeby to bawełna była i też mnie stać na śpiochy za 50zł ale jeśli znajdę w pepco czy biedronce za 4, 6, 10 itd. dobrej jakości to kupię bo przeplacać nie zamierzam tylko po to żeby siępokazać, że dobra metka jest... no i wogole mnie wkurzyła!!!

ha ha to powiedz koleżance, że na metkach z pepco jest napisane PRODUKT POLSKI, tak samo w textil market. A najdroższe kosztowały 7,99 A h&m widziałam śpiochy za 39,90 z Chin
Więc nie zawsze cena gra rolę... No ale jak ją stać

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Obejrzałam właśnie dokument o aborcji w Rosji. Przeraziły mnie statystyki!1 80% kobiet w Rosji miało aborcje od 2-10 razy!!! Masakra!
Bohaterkami były nastolatki tak 15,,16 lat. Czasem już 2 raz dokonywały aborcji. Tam można usunąć ciążę nawet w 25 tygodniu!
To straszne W ogóle aborcja dla mnie straszna, ale w 25 tygodniu!!!!!!!

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość



mam pytanie: po ile sztuk i jakich rozmianow planujecie wszytkie ciuszki dzidzi kupić? bo ja planuje się zacząć rozgladać... tak sobie pomyslałam, że kupię 3 szt. na 56 i 3 szt. na 62
Ja nie liczyłam po ile sztuk, jak mi wpadnie coś w oko to kupuję Ale 62 mam na pewno więcej niż 56 A co, jak dzidzia się urodzi 60?

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
No jest... Ja. Chyba, że zaliczysz mi do brzuszka tłuszczyk .
ja też
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 07:49   #3805
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

idealne gratuluję chłopaka

(i chyba komuś jeszcze, ale nie nadążam), podczytuję, ale za dużo mam pracy, żeby być na bieżąco

Co do znajomych i przyjaciół to myślę, że warto jednak trzymać kontakt, mieć nie tylko wspólnych, ja się staram, jeśli kogoś lubię. Choć wiem, że różnie z czasem, ale warto, no pod warunkiem, że się trafia na naprawdę dobrych i fajnych ludzi.
No i kolegów też mam i nie zawsze przyjaźń damsko-męska może przerodzić się w coś innego. Uwieżcie, na żadnego z tych kolegów nie potrafiłabym spojrzeć jak na faceta do wzięciabo jakoś najbardziej odpowiada mi tż, mimo wielu wad
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 07:57   #3806
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

idealnecialo gratuluję synka, a ztym usg to niezłe jaja. Ja bym tam ich chyba udusiła! Aż się boję iść na swoje, ale z tego co mówiła alguien to jest ok, a idę tam gdzie ona...

co do spodni, ja zawsze muszę kilometr obcinać no bo jak L czy XL na 160 cm wzrostu to wiadomo... No, ale lepiej obciąć niż mieć za krótkie

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
idealne gratuluję chłopaka

(i chyba komuś jeszcze, ale nie nadążam), podczytuję, ale za dużo mam pracy, żeby być na bieżąco

Co do znajomych i przyjaciół to myślę, że warto jednak trzymać kontakt, mieć nie tylko wspólnych, ja się staram, jeśli kogoś lubię. Choć wiem, że różnie z czasem, ale warto, no pod warunkiem, że się trafia na naprawdę dobrych i fajnych ludzi.
No i kolegów też mam i nie zawsze przyjaźń damsko-męska może przerodzić się w coś innego. Uwieżcie, na żadnego z tych kolegów nie potrafiłabym spojrzeć jak na faceta do wzięciabo jakoś najbardziej odpowiada mi tż, mimo wielu wad
Ja od podstawówki mam dwie przyjaciółki, z którymi cały czas utrzymuję kontakt. Od liceum też mam jedną naprawdę super przyjaciółkę. A poza tym spotykam się z ludźmi z pracy i nie wyobrażam sobie, żebym mogła porzucić przyjaźnie dla tż
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 08:02   #3807
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Czesc Mamuski
idealne ciało tez miałam ta piosenke jako pierwszy taniec
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 08:17   #3808
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
jeszcze sie pochwale jakiego mam zdolnego mezusia. kupilismy juz lozeczko w Ikea bo mielismy sponsora a moj maz pomalowal sypialnie i zrobil kacik dla dziecka bo bedzie spalo z nami. jak wam sie podoba?
badzo fajnie to wyglada zdolnego masz meza

Cytat:
Napisane przez idealnecialo Pokaż wiadomość
Streszczenie z dzisiejszego usg 4d w Rudzie Śląskiej.
Gdy usg sie zaczelo, mowie ok, 2d, bo wiadomo narządy, serduszko, mozg, przeplyw krwi.. Itd.. Oczywiscie malenstwo uciekalo jak moglo, a babka sie wkurzala, bo niby dzis wszystkie dzieci takie ruchliwe i ciagle uciekaja..

I wszystko z dzidzia ok. WAzy ok 370g (nie pamietam teraz dokladnie ).

I potem wychodze z usg, i mowie do siostry i mamy ze to nie bylo 4d. One w szoku jak w szoku, i wiecie hormony-chcialo mi sie plakac..

Bo przeciez przez telefon umawaialam sie na 4d, i jak przyszlam to tez w rejestracji mowie ze na 4d.
I podchodze przed wyjsciem do babki recepcji o pytam "to wy nie macie jednak 4d"? a ona na to "mamy". A ja jej ze ja nie mialam a na nie sie umawialam i w rejestracji tez mowilam. Ona mi na to ze trzeba powiedziec przed usg lekarce. Ja jej na to ze nikt mi tego nie powiedzial. I mysle sobie zonk.
A przechodzila ta lekarka,a ze byla dosc mila, wiecej jej mowie, ze szkoda ze nie powiedzili mi predzej bo chcialam 4d. A ona na to ze trzeba powiedziec ale nie ma problemu moze mi jeszcze zrobic.
I lekarka jeszcze ok,ale pielegniarka co z nia byla.. Zaczela sie prawie drzec ze nową teraz plytke bedzie trzeba (opracz tamtej) i z wielkim hamskim stwierdzeniem "to bedzie kosztowac dodatkowo 100zl". Bylam w szoku, i mowie lekarce ze przez telefon pytalam ile kosztuje 4d i mi powiedziano ze 220zl +20 film. A lekarka mi na to ze zawsze jak babki dzownia to mowia ze na 4d a ze nie znaja sie i chodzi im o te 2d narządowe. A ja jej na to ze mowilam ze 4d i mialo byc w tym narzadowe. Potem sie dowiedzialam, po hamsku znow ze w tym tygodniu nie dobrze widac, ze ladniesze sa obrazy pod koniec ciazy, czy tam w tym 30stym, i cos jeszcze tam ze to widzi misie rodzicow, by zobaczyc dziecko a najwazniesze jest te 2d narzadowe. Odpowiedzialam ze wiem ze narzady sa wazne daltego robilam takie usg, ale ze ja chce tez 4d, bo maz nigdy na usg nie bedzie i chce mu pokazac.
A wlasciwie wiecie, co ich to obchodzi? Mają 4d, ja sie umawiam i place wiec powinni zrobic. Ale widac nie chcialo im sie nawet za kase, normalnie jakby sie sluchalo panstwowych chamów..

No i miedzy czasie mama dodala ze ona mi zaplaci te 100zl dodatkowo, bo chyba widziala ze zbaranialam jak powiedziala ze jeszcze dodatkowo trzeba placic...
Wiec niezle mnie wkurzyly.. A dodatku usg nie bylo takie jak sobie wyobrazalam. Na 2d bylo lepiej widac niz na 4d! Z tego 4d mam pare uciec boczku twarzy, i tyle,no jeszcze troche kregoslupa widac, a tak to nie wyrazne jak cholera. Ani dloni nie widac, ani nozek, niczego, babka stwierdzila ze ucieka:/, albo nie umiala robic go:/. Oczywiscie twarz niby zle widac dlatego ze dzidzia zaslaniala sie rekami. A na 2d widac bylo wszystko..

Jak bylo na waszym 4d? Tez nie bylo za wiele widac, czy super? Dzidzia wam sie ruszala, czy akurat spala? bo moja ruszala, moze dlatego..
No i dziewczynki zostal niedosyt i nie smak. A zaplacilam razem 340zl.. Masakra..



Ale najwazniejsze!

Dzidzia jest zdrowiusienka!
I............. iiiii.................... ...iiiiiiiiiiiiiii....... ........... drogie Panie!!!!.....

To CHŁOPCZYK!

Męzowi nie chcialam przez telefon mowic, powiem mu jak za tydzien przyjedzie, jeszcze jakies niebieskie papucki kupie czy cos, zeby mogl sam wywnioskowac... Ucieszy sie pewnie.. A byl dzis juz bardzo niecierpliwy..

Nie wiem czy nie pojde w 30tyg do Łabąd do Księżarka na 4d.. Teraz robi za 150zl.. Czy ktora z was moze do niego chodzi?
GRATULACJE!!!!!!!! ale jestem ciekawa reakcji twojego meza

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
wreszcie nadrobiłam ta praca mnie wykończy - za każdym razem jak wracam, to muszę tyle nadrabiać, że szok! chyba pójdę na zwolnienie..

właśnie pożarłam michę spaghetti bolognese, ale przez was wstręciuchy zaraz rzucę się na lody, bo już mi się ślinotok włączył od tego czytania

krupnik też uwielbiam

a oto moje brzuszysko (21 tygodni i 2 dni, czyli 22 tydzień jak tu liczycie ):
skiczniutki brzus podobny do mojego

Cytat:
Napisane przez idealnecialo Pokaż wiadomość

nieee.. fajna ta sukienusia! mi sie podoba..
Super te spodnie.. widze ze masz dosc dlugie.. ja co kupie mam za krotkie... Jaki masz wzrost i na jaki kupowalas?
Ja mam 172 i przewaznie za krotkie..
ja tez wczesniej zamawialam i za krotkie a te w aukcji maja tylko rozmiary nie ma na wzrost a mam 172 jak ty

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Czesc Mamuski
idealne ciało tez miałam ta piosenke jako pierwszy taniec
i ja tez moze oklepana ale mamy z nia duzo milych wspomnien i dlatego musial byc Seweryn
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 08:25   #3809
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość

Ja od podstawówki mam dwie przyjaciółki, z którymi cały czas utrzymuję kontakt. Od liceum też mam jedną naprawdę super przyjaciółkę. A poza tym spotykam się z ludźmi z pracy i nie wyobrażam sobie, żebym mogła porzucić przyjaźnie dla tż
Ja tez mam przyjaciolki od podstawowki, teraz jak kazda ma swoje zycie to wiadomo kontakt jest troche slabszy, ale z dwoma najlepszymi codziennie musze chociaz pogadac na gg, nie wyobrazam sobie bez nich zycia
Cytat:
Napisane przez idealnecialo Pokaż wiadomość

Dzidzia jest zdrowiusienka!
I............. iiiii.................... ...iiiiiiiiiiiiiii....... ........... drogie Panie!!!!.....

To CHŁOPCZYK!
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
No jest... Ja. Chyba, że zaliczysz mi do brzuszka tłuszczyk .
Pokaz fote
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 08:56   #3810
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Dzień dobry!1 Ale leje, w sumie dobrze, bo może tan cały syf posprząta z ulic.

idealneciało serdecznie gratuluję chłopca. Trochę Cie po chamsku potraktowali. Ta nasza służba zdrowia to jakaś pomyłka. Nie dość, że tyle im zapłaciłaś to jeszcze pretensję!
JA kupiłam takie malutki, niebieskie skarpeteczki jak zrobiłam test. Ale w końcu nie dałam ich

kasandra ja cały tydzień sie tak męczyłam w nocy, czekając na męża. Na szczęście 2 tygodnie spokoju. Ale wiem co czujesz.

Jeśli chodzi o pierwszy taniec to ja miałam" Zabiorę Cię właśnie tam". Wtedy pierwszy raz słyszałam tą piosenkę i bardzo mi sie spodobała. Darzę ją ogromnym sentymentem.

Miłego dnia mamuśki!
__________________
Franiu
Antoś

Edytowane przez marta_d1
Czas edycji: 2010-02-27 o 08:58
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.