Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 19:40   #4231
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Znam jeszcze jeden sposób, ale jest drastyczny .
Też miewałam takie zaparcia- tyle, że nie w ciąży, a jeszcze jakiś czas przed.
Jaki to sposób?
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:40   #4232
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Ja pije AKTIVIE i nie mam juz problemow robie co 3 dni max a jak pije aktivie to nawet codziennie
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:40   #4233
Carol77
Zakorzenienie
 
Avatar Carol77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ♥ Mysłowice ♥
Wiadomości: 3 739
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Ale łykanie sztucznego błonnika z czasem wiąże się z uzależnieniem organizmu- nie lepiej po prosty jeść więcej rzeczy pełnoziarnistych i warzyw zielonych?
Jasne, że lepiej, ale jak dlugo nie można się wyprożnic i je się wszystko co trzeba, trzeba sobie pomóc sztucznym blonnikiem i nie tzreba go brać cały czas, tylko doraźnie w razie potzreby. Ja jem wszystko co niezbędne i blonnik w owocachi warzywach mi nie pomógł dlatego wstawiłam artykuł żebyście miały jakąs alternatywę
__________________


Olusia
Filipek

Adaś


A baby is born with a need to be loved - and never outgrows it.

Carol77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:43   #4234
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Jaki to sposób?
Anuszka- PW
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:44   #4235
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

No nadrobiłam Was mamuśki, spotkanie bardzo udane, nagadać się nie mogłyśmy. Na dzień dobry jak tylko się spotkałyśmy było siku zbiorowe jak to już lazurowa napisała, potem wielkie desery lodowe - czyli obrzarstwo a potem sklepy!!! Az nie mogę się doczekać następnego spotkania. Basia miała foto jutro pewnie będą zdjęcia.
Abeta witaj
papeteria poszukałam na necie i znalazłam gabinet nazywa się Ariadent i mieści sie na ul. Bielskiej, ale nie wiem jakim ta kobieta jest stomatologiem bo nigdy u niej zębów nie leczyłam, ja jeżdżę do Chorzowa.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:49   #4236
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Anuszka- PW
dawaj

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Idę na M jak miłość
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:50   #4237
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Swoich zdjęć nie mam, zamieszczam linka do foty krawcowej (wystawia też kiecki na allegro). Moja jest taka, z takim bolerkiem tylko w kolorze ecri

http://anianick.strefa.pl/q16.jpg
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 19:59   #4238
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
u mnie też boczki się robią.. ale brzuch bardziej do przodu wysadza

a to moje pierwsze w życiu bransoletki
bardzo fajne

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Śmierdzi zawsze. Twardy jest też przez żelazo i zatwardzenie, spowodowane ciążą i właśnie przyjmowaniem żelaza.
Moja rada; rób szybko, nie patrz i używaj kostki zapachowej
!!! ha ha ha ha


__________________
HAART.pl blog DIY



Edytowane przez hd2005
Czas edycji: 2010-03-01 o 20:01
hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:05   #4239
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Wklejam wam nowe ciuszki. Mama kupila tylko jest na dziewczynke nastawiona i stad te kolory ;P, ale 4 zl za sztke to zal nie kupic w Macro;P
przesliczne mam nadzieje ze mama trafila co do plci

Cytat:
Napisane przez Abeta Pokaż wiadomość

czy któraś z was była przeziębiona bo ja dziś złapałam katar i troszke sie obawiam o dzidzie
ja bylam bralam rutinoscorbin i pilam herbate z miodem i cytryna a na bol gardla tabletki o nazwie isla

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Ok, tak zrobię Dzięki za radę

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

a ten krem vichy o którym pisałyście to można stosować na piersi? I ile kosztuje? jakoś przeraża mnie myśl o cyckach w czerwone prążki :/
tak mozna i na biodra i pupe tez kosztuje 95zl w aptece (ja tyle zaplacilam)

lazurowa na pw napisalam ci wiadomosc

dziewczyny ale wam zazdroszcze tego spotkania... fajnie ze sie udalo

a ja wlasnie zjadlam platki cherrios (czy jak to sie tam pisze) z mlekiem pycha wogole mam smaka na budyn kupilam dzisiaj jakies rozne smaki malinowy, toffi, wisniowy... jutro zrobie

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

siala ladna ta kiecka
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:05   #4240
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

dziewczny!! oszalalyscie, od rana chyba z 10 stron 'nabroilyscie' biore sie za czytanie... chwile mi zejdzie...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:06   #4241
belunia1985
Raczkowanie
 
Avatar belunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Dobry wieczór mialam dzis wizytę, duphastonu nie odstawie, przez te bóle brzucha... wszystko wyglada ładnie, z dzidzia ok. co do płci dalej nic nie wiem, ale za 10 dni mam usg połówkowe (w 25 tyg???) to może wtedy dzidzia sie ujawni. zbiorowe sikanie dziewczyn - padam )))) pozdrawiam
belunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 20:09   #4242
alutka78
Rozeznanie
 
Avatar alutka78
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 951
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Abeta Pokaż wiadomość
witam dziewczyny ja dopiero dziś postanowiłam dołączyć do waszego forum chociaż to już 15 tydzień, ale lepiej późno niż wcale
Witam!!!

Cytat:
Napisane przez Abeta Pokaż wiadomość
czy któraś z was była przeziębiona bo ja dziś złapałam katar i troszke sie obawiam o dzidzie

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

czy któraś z was była przeziębiona bo ja dziś złapałam katar i troszke sie obawiam o dzidzie
Ja bralam osscilococinum - lek homeopatyczny. Mi pomogl.
Cytat:
Napisane przez jusdan77 Pokaż wiadomość
Ja na początku kładłam małą w beciku albo w rożku do łóżeczka bo to chłodną porą było ale później tzn jak miało ok 2-3 miesiące to kładłam na takiej cienkiej podusi dostępnej w komplecie pościeli dziecięcej, one za zwyczaj są mniej wypełnione niż dla dorosłych i bardzo mięciutkie.
Dzieki, to dla mnie cenne wskazowki. Tymbardziej, ze to moja pierwsza dzidzia.
Cytat:
Napisane przez Abeta Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy orientujecie sie czy gin bada do końca ciąży ginekologicznie??
Mam jeszcze pytanko odnośnie ciemnych stolców wiem że to od żelaza ale musze je przyjmować bo wyniki mam w dolnej granicy a czy są jakieś sposoby na te ciemne paskudstwa
Mi powiedzial, ze przy kazdej wizycie bedzie mnie badal.
__________________
25.02.1997 24.12.2006
20.06.200910.08.2010http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv734rjke2qp.png
alutka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:21   #4243
lazurowa
Wtajemniczenie
 
Avatar lazurowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lazurowe Wybrzeże :P
Wiadomości: 2 026
GG do lazurowa
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
lazurowa na pw napisalam ci wiadomosc

dziewczyny ale wam zazdroszcze tego spotkania... fajnie ze sie udalo
Odpisałam. Mam nadzieję na kolejne spotkania, bo naprawdę było bardzo miło.

Cytat:
Napisane przez belunia1985 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór mialam dzis wizytę, duphastonu nie odstawie, przez te bóle brzucha... wszystko wyglada ładnie, z dzidzia ok. co do płci dalej nic nie wiem, ale za 10 dni mam usg połówkowe (w 25 tyg???) to może wtedy dzidzia sie ujawni. zbiorowe sikanie dziewczyn - padam )))) pozdrawiam
Super, że z dzidzią wszystko ok.
Tak zbiorowe sikanie było suuuuper
__________________
Miłość ma nowe owocowe imię- Jagoda
lazurowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:28   #4244
belunia1985
Raczkowanie
 
Avatar belunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

a wiecie co? teraz m sie przypomniało, w tej przychodni do ktorej chodze do gina dochodzi do czystych absurdów... ten moj gin przyjmuje codziennie ale nie ma do niego zapisów, tylko babki przychodzą i ustawiaja się w kolejkę. dzis byłem tam o 6.40 rano, i byłam w kolejce 10!! ale chodzi mi o to, że gabinet gina jest na przeciwko internisty. i tam przychodza sobie wiadomo, kaszlący, z goraczkami. i siedza wszyscy razem na tym korytarzyku, ciężarne i grypowicze. a dzis przyszła laska cała w krostach z ospa wietrzną !!!!! nikt jej nie zabral z tego korytarza i siedziala tak z pol godziny. ja nie wiem, ale to jest z deczka nieodpowiedzialne, ja np. nie chorowałam na ospe nigdy i nawet nie chce mysleć co by było gdybym zachorowała teraz... , a pielegniarki se chodziły i się nia wcale nie przejęły, a na tekst jednej pacjentki, żeby zdezynfekowac ławkę, tylko sie śmiały...POLSKA SLUŻBA ZDROWIA
belunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:41   #4245
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez belunia1985 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór mialam dzis wizytę, duphastonu nie odstawie, przez te bóle brzucha... wszystko wyglada ładnie, z dzidzia ok. co do płci dalej nic nie wiem, ale za 10 dni mam usg połówkowe (w 25 tyg???) to może wtedy dzidzia sie ujawni. zbiorowe sikanie dziewczyn - padam )))) pozdrawiam
dobrze ze dzidzia zdrowa troche dziwnie to polowkowe w 25 tc.

my w piatek idziemy na 4D juz sie nie doczekam chyba jeszcze 4 dni
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:58   #4246
jusdan77
Zadomowienie
 
Avatar jusdan77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 1 167
GG do jusdan77
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Carol77 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki!!

Tak niesmiało Was podczytuje od jakiegos czasu, niektóre z Was znam z wateczku śląskich mamusiek
Też jestem lipcóweczką, termin mam na 17 lipca.
Postanowiłam napisać, bo widze, ze macie problemy z kupkamipowiem Wam, że ja od zawsze mam takowe, mam zespół jelita drazliwego, a teraz nie mogę moich leków brac i bardzo się męczę.
W sobotę dostałam strasznych bóli i skurczy jelit z powodu niewypróżnienia i mój kochany męzus w nocy jechał do apteki. Dowiedział sie o fajnym leku-błonniku który możemy brac z czystym sumieniem, nic nam nie zaszkodzi. Wklejam Wam cały artykuł.
Lek nazywa się: DICOMAN,
polecam, mnie już pomógł!!!!!!!!:jupi : Mam nadzieję, ze pomogłam i będziecie miec bezproblemowe wypróznianie

Pozdrowionka!!!


Zaparcia w ciąży to bardzo powszechny problem. Wynika on z m.in. ze zmienionej gospodarki hormonalnej, która ma bezpośredni wpływ na zwolnienie perystaltyki jelit. Wraz z upływem czasu dochodzi kolejny czynnik – powiększająca się macica, która uciska na jelita powodując gorsze przemieszczanie się treści pokarmowej. Jak wiadomo, przyszłe mamy mają ograniczoną możliwość korzystania z farmaceutyków. Dotyczy to szczególnie leków przeczyszczających, które działają objawowo i nie są wskazane w ciąży. Dlatego zalecenia lekarzy dotyczą głównie wprowadzania diety bogatej w błonnik, spożywanie dużej ilości płynów i wzmożenie aktywności fizycznej. Takie zalecenia mogą być jednak trudne do realizacji, np. z powodu odmiennego apetytu ciężarnej oraz zmniejszonej aktywności fizycznej wynikającej z zaleceń lekarskich.
Jak dowodzą badania kliniczne, skutecznym sposobem na zaparcia w ciąży i alternatywą dla przyszłych mam jest Błonnik GNN (glukomannan) zawarty w preparacie DICOMAN. W naturalny sposób przywraca on równowagę fizjologiczną wypróżnień. Dodatkowo, dzięki zwiększaniu objętości aż o 200 razy, wypełnia żołądek zmniejszając uczucie głodu i - co za tym idzie - pozwala na kontrolę masy ciała w ciąży.
Badanie kliniczne zastosowania połączenia glukomannanu i laktulozy w zaparciach ciężarnych - opis

W badaniu wzielo udział 50 kobiet w ciąży. Leczenie trwało średnio 87 dni i polegało na stosowaniu preparatu zawierającego glukomannan (1,45 g) i laktulozę (4,2 g) w saszetkach. Początkowa dawka - 2 razy na dobę, przed trzema głównymi posiłkami. Jeśli wynik leczenia uznano za zadowalający, dawkę redukowano do 1 saszetki bądź leczenie odstawiano. Po 2 tygodniach leczenia 6/50 kobiet zwiększyło dawkę do 3 lub 4 saszetek na dobę, 15/50 zaś zmniejszyło do 1 szaszetki.

Liczba wypróżnień zwiększyła się z 2,9/tydzień do 5,8/tydzień. Łączna liczba objawów towarzyszących została zredukowana ze 144 zgłaszanych przez 32/50 kobiet w tygodniu przed leczeniem do 42, zgłaszanych przez 12/50 kobiet przy zakończeniu leczenia. Przyrost masy ciała w żadnym przypadku nie przekroczył 20% wagi zarejestrowanej na początku ciąży.
Parametry biochemiczne pozostawały na odpowiednich poziomach, a nawet w sytuacjach gdy początkowo przekraczały normy, tak jak w przypadku poziomu cholesterolu i glukozy, przy końcu leczenia wykazywały korzystny trend w kierunku wartości prawidłowych.
Wniosek

Wyniki badania wykazują jednoznacznie bardzo korzystny efekt połączenia glukomannanu i laktulozy w redukcji zaparć u kobiet ciężarnych i objawów im towarzyszących, redukcji apetytu i tym samym kontroli masy ciała, a także dobrą tolerancję preparatu.

Dicoman to jedyny preparat w Polsce zawierający błonnik glukomannan:
Dicoman (dla dorosłych) 10 saszetek = 24.90 Pln
Dicoman (dla dorosłych) 45 kapsułek = 21.60 Pln
Witaj!!!
Mamy ten sam termin porodu no i dzięki wielkie za artykuł, może wypróbuję
jusdan77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:59   #4247
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez belunia1985 Pokaż wiadomość
a wiecie co? teraz m sie przypomniało, w tej przychodni do ktorej chodze do gina dochodzi do czystych absurdów... ten moj gin przyjmuje codziennie ale nie ma do niego zapisów, tylko babki przychodzą i ustawiaja się w kolejkę. dzis byłem tam o 6.40 rano, i byłam w kolejce 10!! ale chodzi mi o to, że gabinet gina jest na przeciwko internisty. i tam przychodza sobie wiadomo, kaszlący, z goraczkami. i siedza wszyscy razem na tym korytarzyku, ciężarne i grypowicze. a dzis przyszła laska cała w krostach z ospa wietrzną !!!!! nikt jej nie zabral z tego korytarza i siedziala tak z pol godziny. ja nie wiem, ale to jest z deczka nieodpowiedzialne, ja np. nie chorowałam na ospe nigdy i nawet nie chce mysleć co by było gdybym zachorowała teraz... , a pielegniarki se chodziły i się nia wcale nie przejęły, a na tekst jednej pacjentki, żeby zdezynfekowac ławkę, tylko sie śmiały...POLSKA SLUŻBA ZDROWIA
Brr chyba bym tam nie wysiedziała gdyby mi ciągle kichali i gdybym zobaczyła dziewczynę z ospą... Ja się wkurzam jak koło mnie w tramwaju kaszlą,a w przychodni wiedząc,że to na pewno chorzy to bym chyba wyszła
Swoją drogą też się męczę zawsze w takich kolejkach do gina po 10-15 osób i mnie to wkurza.Ostatnio zajęłam sobie kolejkę,pamiętałam po kim jestem,przeczekałam 2 godziny w poczekalni,przyszła moja kolej,a jakaś facetka wyskoczyła mi,że to ona jest po tej dziewczynie,która teraz wyszła i z mordą na mnie.I jak jej udowodnie,że było inaczej jak nikt z tych którzy byli przy tym jak się ustawiałam w kolejce nie został,bo już wszystkie poszły? A dalej kolejka też pozajmowana i wyszłoby na to,że muszę być na końcu za kolejnymi piętnastoma i siedzieć kolejne 2 godziny.Myślałam,że jej coś zrobię A najgorsze było to,że wmawiała mi,że jak ona przyszła to mnie tam nie było,a sama się mnie pytała jak przyszła czy tu przyjmuje ten lekarz i ja jej mówiłam.Bezczelny babsztyl podniósł mi wtedy ciśnienie aż się trzęsłam z nerwów
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:01   #4248
jusdan77
Zadomowienie
 
Avatar jusdan77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 1 167
GG do jusdan77
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Znam jeszcze jeden sposób, ale jest drastyczny .
Też miewałam takie zaparcia- tyle, że nie w ciąży, a jeszcze jakiś czas przed.
Zdradzisz ten sposób????
jusdan77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:03   #4249
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

super ze spotkanko takie sympatyczne
hej carol
belunia

fatalnie z tym lekarzem, mozna sie wsciec
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 21:04   #4250
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Jak ja się cieszę, że mam prywatne ubezpieczenie medyczne.
Polecam Wam dziewczyny. Koszt względny, bo koło 80zł płacę miesięcznie i mam z większością specjalistów spokój .

Ale z tego co wiem, to indywidualne ubezpieczenie tego typu ( ja mam na podstawie umowy grupowej z pracy mojego Ł.) jest droższe.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:22   #4251
jusdan77
Zadomowienie
 
Avatar jusdan77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 1 167
GG do jusdan77
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez belunia1985 Pokaż wiadomość
a wiecie co? teraz m sie przypomniało, w tej przychodni do ktorej chodze do gina dochodzi do czystych absurdów... ten moj gin przyjmuje codziennie ale nie ma do niego zapisów, tylko babki przychodzą i ustawiaja się w kolejkę. dzis byłem tam o 6.40 rano, i byłam w kolejce 10!! ale chodzi mi o to, że gabinet gina jest na przeciwko internisty. i tam przychodza sobie wiadomo, kaszlący, z goraczkami. i siedza wszyscy razem na tym korytarzyku, ciężarne i grypowicze. a dzis przyszła laska cała w krostach z ospa wietrzną !!!!! nikt jej nie zabral z tego korytarza i siedziala tak z pol godziny. ja nie wiem, ale to jest z deczka nieodpowiedzialne, ja np. nie chorowałam na ospe nigdy i nawet nie chce mysleć co by było gdybym zachorowała teraz... , a pielegniarki se chodziły i się nia wcale nie przejęły, a na tekst jednej pacjentki, żeby zdezynfekowac ławkę, tylko sie śmiały...POLSKA SLUŻBA ZDROWIA
Tak to tylko u nas może być, w naszym kraju zawsze liczą się tylko ekonomiczne rozwiązania, jakby szło to w jednym pokoju by przyjmowali tylko przedzielonym kotarą.Ja bym pewnie nie wytrzymała i odezwałabym się....tylko czy to by coś dało??

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Najadłam się jak bąk, zamówiliśmy pizzę ogromniastą taką wiejską ze wszystkim i teraz mi się ruszyć nie chce.Oj ale napiłabym się teraz coli, tak ze 2 szklanki
jusdan77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:41   #4252
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

hd slicznie dziekuje za liste jest swietnie zrobiona

ja nie moge pic coli bo mam zgage po niej a czasem mam ochote...
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 21:50   #4253
belunia1985
Raczkowanie
 
Avatar belunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez jusdan77 Pokaż wiadomość
Tak to tylko u nas może być, w naszym kraju zawsze liczą się tylko ekonomiczne rozwiązania, jakby szło to w jednym pokoju by przyjmowali tylko przedzielonym kotarą.Ja bym pewnie nie wytrzymała i odezwałabym się....tylko czy to by coś dało??

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Najadłam się jak bąk, zamówiliśmy pizzę ogromniastą taką wiejską ze wszystkim i teraz mi się ruszyć nie chce.Oj ale napiłabym się teraz coli, tak ze 2 szklanki
Ja stamtąd odeszłam na druga strone korytarza. Farminka u mnie jest tak samo w kolejce. trzeba sie pilnować bo babki, szczególnie starsze (koło 50) tylko patrza jak by tu sie wkręcić wczesniej, twoim kosztem.
belunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:01   #4254
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
no ja do pierwszego mialam na rzepy i klapa...

a nie lepiej juz jej lizko kupic niz teraz na 160 tyle kasy wydac a potem znow inne??

a zakupy mi wysla do mamy a odbiore za 3 tyg...
Tak tak łozko na 160cm .. nie myslalam o lozeczku z kratami, tylko z barierką.. o takie:
http://allegro.pl/item933323633_bard...cm_70x160.html

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez alutka78 Pokaż wiadomość
a to moj brzuszek - 16 tydz 3 dz wg usg na plusie ok 6kg.
Dziewczyny Wasze brzuszki sa piekne. Co do ruchow to codziennie nasluchuje, ale jeszcze nic nie slychac ani nie czuc.
Piękny brzuś!

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Dobra to i ja wrzucam brzuchol:
1. 18tc i 4dni
2 i 3. z dzisiaj 20tc 6dni

Dzisiejsze zdjęcie robione z zoomem wiec moze sie wydawac ze brzuch urósł bardziej niz rzeczywiscie
Ale i tak widac ze fajnie urósł! I zaokraglil sie!
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:03   #4255
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

mam nadzieje ze alguien szczesliwie doleciala

dobranoc dziewczyny
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:08   #4256
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez eleonoremio Pokaż wiadomość
a to mój brzuchol 18 t juz ładnie widać tylko tam wiecej tłuszczu strasznie i sę wylewa od gumki
Załącznik 2911657
Ale malenki, takim to fajnie.. A gdzie ty masz tluszcz? chyba za uszami:P bo nie widze!
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:08   #4257
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Swoich zdjęć nie mam, zamieszczam linka do foty krawcowej (wystawia też kiecki na allegro). Moja jest taka, z takim bolerkiem tylko w kolorze ecri

http://anianick.strefa.pl/q16.jpg
Bardzo ladna a w ecru pewnie jeszcze ladniejsza

Wrocilam do domku niedawno z zakupow, z mama bylam Kupilam szczotke do wloskow dla dzidzi, nozyczki z zaokraglonymi koncowkami, zestaw szczoteczek do pielegnacji dziasel, reczniczek, butelke, termometr na podczerwien, rozek, bodziaka, pieluszki tetrowe. Tak meczoce sa zakupy takie, ze szok, goraco w tych sklepach blee, nastepnym razem wanienke kupie, pojemnik na zuzyte pieluszki i smoczek jak znajde bez BPA bo wiekszosc produktow jak patrzylam to ma ten bisfenol a :/
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:16   #4258
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Ja dzis tak na szybko wiec tylko tyle. Ide spac.. padam. Nie wyspalam sie..
Dzis jeszcze u rodzicow, choc liczylam ze we wlasnym lozku zasne ale wlasciwie prawie mama mnie zmusila bym zostala,ale sadze ze jurtro sie wywine i pojade.. do mojego duzego loza.. choc perspektywa spotykania znow dziennie tescia nie sprawia mi radosci.. :/
Wogole mam uraze do niego coraz wieksza, i coraz rzadziej sa momenty ze jestem dla niego mila, najchetniej wogole bym go nie ogladala,nie odzywala sie i nie musiala go sluchac :/
ja juz chce na moja góra zamkne sie na klucz i bede sama w swoim raju... tzn z dziecki i czasem mezem... ehhhh jak ja tego pragne, pozadam i marze coraz gorecej i mocniej! A wszystko przez to ze juz od grudnia jest blisko blisko ale co chwile cos wyskakuje.. i tylko teraz to juz chyba mysle nie "byle do swiat, byle do urodzin, byle do wielkanocy", teraz licze ze przynajmniej jakis czas przed porodem sie tam wprowadzimy, bo inaczej ja nie zdarze nic ogarnac, ani domu, ani pokoi, ani ubran i naszych rzeczy i rzeczy malej dzidzi...
mam dosc! ;(
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:27   #4259
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Cześć
znowu nie mogę spać
Chociaż prawdę mówiąc położyłam się wcześnie wiec nie ma co się dziwić, że organizm mówi"dziękuję, juz się wyspałem"

Nie było mnie przez weekend. Starałam się nadrobić lekturę wizazu ale to ciężka sprawa

Pojawiły się piękne brzuszki i pokoje
Czuję, że teraz będzie nowy etap na forum - wklejanie zdjęć urządzonych pokoików

W moim przypadku łóżeczko wstawimy do naszej sypialni więc nie będę miała możliwości urządzenia pokoju typowego maleństwa Cóż, mieszkanie w bloku ...
Strasznie żałuję bo zawsze marzyłam o takim ślicznym małym pokoiku gdzie stoi kołyska, fotel do karmienia, wszystko jest dobrane kolorystycznie... Taka wyidealizowana wersja

Kilka zdjęć pokoików, które mi się podobają (zdjęcia z netu, niestety nie pamiętam stron )
Załącznik 2910060Załącznik 2910061Załącznik 2910062
Załącznik 2910063Załącznik 2910064Załącznik 2910066Załącznik 2910067



Interesujący. Potwierdza się zasada- "nie gmerać przy sutkach". Natura jest mądra i wie co robi
ja też ostatnio mało śpię, nawet mnie to zaczyna martwić. Zawsze byłam największym śpiochem w domu (9h to standard) a teraz 7- 8 mi wistarcza, w nocy nie mogę zasnąć.


Fajne te pokoiki. Wszystkie mebelki białe. Ja się zastanawiam nad standardową sosną. Jeśli widziałyście gdzieś w necie fajne pokoiki "sosnowe" - dajcie linka, please.

My mamy 1 pokój wolny - będzie dla dzidzi, ale myślę, że na początku będę wolała mieć maleństwo w naszej sypialni - jeden krok i jestem przy nim/niej, mogę zabrać do łóżka i nakarmić przez sen.
Poza tym nasza sypialnia jest obok pokoju syna a potem jest wolny pokój, nie chcę syna przeprowadzać, bo i tak czeka go "rewolucja" w wakacje
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 22:44   #4260
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

niezawsze wklej fotki prosim
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.