najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 09:08   #1051
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

"...bo czuję, ze z twojej (czyli mojej) strony już się wszystko wypaliło i nie chcesz się ze mną spotykać, a ja nie mogę Cię zmuszać"
Akurat byłam bardzo zakochana i o żadnym wypaleniu nie było mowy z mojej strony, ale widać mój ówczesny chłopak wiedział lepiej co mi w głowie siedzi A poza tym już miał drugą dziewczynę w zanadrzu ;p
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 13:06   #1052
polifoniczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

kocham Cię, ale nie możemy być razem bo nie chcę Cie ranić

co zwykle oznaczało, że mam na oku inną i chcę być w porządku wobec Ciebie, a to kocham Cie to tak dla załagodzenia sytuacji.... szkoda,że wtedy nie było to takie zabawne
polifoniczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:40   #1053
IloveME
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

"bo jesteś dziewicą"
xD
IloveME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 19:55   #1054
TeeQuilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

byłam kiedyś z chłopakiem 4 lat starszym ode mnie, który w tym czasie wybierał się na studia, no i nagle sms: " słuchaj nie możemy być razem, ja ide na studia itp, a po za tym moja mama dowiedziała sie, ze mam młodsza 4 lata dziewczyne i teraz siedzi i płacze " spoko, ale po czasie dowiedziałam się, ze poszedł na księdza
TeeQuilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 09:23   #1055
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Może to nie jest dobry przykład, ale wczoraj na polskim MTV trafiłam na program pt. NEXT. Jakiś programik randkowy. 1 osoba wybiera partnera na randkę spośród 5 (?) innych. Gdyby tylko coś wybierającej osobie nie spodoba się w tej wybieranej, mówi "next". Tam już w ogóle są niezłe powody. Np. wczoraj kolo zaprosił dziewczynę na sushi, a ona nie nie lubi tego jedzenia. Usłyszała, że jest fajna, ale nie dogadaliby się, bo on uwielbia sushi, a ona nie. 1 odcinek, a mnie powalił. A my tu piszemy o takich przyziemnych powodach;P

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Tekst byłego faceta do mojej bardzo szczupłej koleżanki, która dużo jadła, a ważyła 36 kg (szczupłość po mamie plus za szybka przemiana materii, itd)
- moja mama mówi, ze nie będziesz w stanie urodzić dziecka. Jesteś za chuda. Poza tym tyle jesz, a nie przybierasz na wadzę, więc nasze dzieci pewnie będą miały jakieś wady genetyczne przez ciebie.

Nieważne, ze facet przez cały związek rozgłaszał, iż nienawidzi dzieci i nie chce mnie ani 1.
Później sie zeszli niby. Po 1 seksie powiedział:
- i co ja teraz mamie powiem?

Czyli znowu maminsynek
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 16:53   #1056
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Genialny wątek

"Za bardzo Cię kocham. Nie możemy już być razem" Teraz to śmieszne, ale wcześniej bardzo to przeżywałam.
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 16:58   #1057
TajemniczaPanna
Zakorzenienie
 
Avatar TajemniczaPanna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 167
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Cytat:
Napisane przez IloveME Pokaż wiadomość
"bo jesteś dziewicą"
xD
masakra
__________________
Już nie taka Tajemnicza i w końcu szczęśliwa

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgu6bdhq6kejmx.png

TajemniczaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 18:40   #1058
Daga626
Raczkowanie
 
Avatar Daga626
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z nikąd
Wiadomości: 210
GG do Daga626 Wyślij wiadomość przez MSN do Daga626
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Co prawda to ja zerwałam, ale w odwecie usłyszałam, że:
"nie chciałem by Moja dziewczyna zadawała się ludźmi, ktorych wartość jest niższa od wartości nawet Mojej torby ze skóry... Chciałem zrobić zrobić z niej damę, dać jej wszystko i to było chore. Może Ty zwyczajnie do takich ludzi pasujesz... Tak Cię uwielbiałem, a Ty tak sie odwdzięczyłaś...
A swojemu koledze z Rumii i pozostałym przekaż, że jezeli kiedykolwiek go spotkam, połamię mu nogi, swoim samochodem..."

Poza tym usłyszałam, że nie zasługuję na niego i że jestem nienormalna tak jak wszyscy w moim otoczeniu. Wielki mi hrabia.
__________________
13.02.2010.

53-52-51-50-49-48
od 26.02.2010
Daga626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 18:56   #1059
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Cytat:
Napisane przez Daga626 Pokaż wiadomość
Co prawda to ja zerwałam, ale w odwecie usłyszałam, że:
"nie chciałem by Moja dziewczyna zadawała się ludźmi, ktorych wartość jest niższa od wartości nawet Mojej torby ze skóry... Chciałem zrobić zrobić z niej damę, dać jej wszystko i to było chore. Może Ty zwyczajnie do takich ludzi pasujesz... Tak Cię uwielbiałem, a Ty tak sie odwdzięczyłaś...
A swojemu koledze z Rumii i pozostałym przekaż, że jezeli kiedykolwiek go spotkam, połamię mu nogi, swoim samochodem..."

Poza tym usłyszałam, że nie zasługuję na niego i że jestem nienormalna tak jak wszyscy w moim otoczeniu. Wielki mi hrabia.
O matko, skąd ty go wytrzasnęłaś?
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:26   #1060
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Cytat:
Napisane przez Daga626 Pokaż wiadomość
Co prawda to ja zerwałam, ale w odwecie usłyszałam, że:
"nie chciałem by Moja dziewczyna zadawała się ludźmi, ktorych wartość jest niższa od wartości nawet Mojej torby ze skóry... Chciałem zrobić zrobić z niej damę, dać jej wszystko i to było chore. Może Ty zwyczajnie do takich ludzi pasujesz... Tak Cię uwielbiałem, a Ty tak sie odwdzięczyłaś...
A swojemu koledze z Rumii i pozostałym przekaż, że jezeli kiedykolwiek go spotkam, połamię mu nogi, swoim samochodem..."

Poza tym usłyszałam, że nie zasługuję na niego i że jestem nienormalna tak jak wszyscy w moim otoczeniu. Wielki mi hrabia.
Jaki buc... Aż mnie zatkało
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:05   #1061
Daga626
Raczkowanie
 
Avatar Daga626
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z nikąd
Wiadomości: 210
GG do Daga626 Wyślij wiadomość przez MSN do Daga626
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

.
__________________
13.02.2010.

53-52-51-50-49-48
od 26.02.2010

Edytowane przez Daga626
Czas edycji: 2010-03-15 o 20:20
Daga626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 19:38   #1062
karolka2293
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: tu i tam.
Wiadomości: 150
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

zazdroszczę Wam tych głupich tekstów ;p mój były zerwał ze mną..nic mi nie mówiąc,przestał się odzywać z dnia na dzień,nic zero kontaktu,wyjechał sobie do pracy za granicę .. i po powrocie jakby nigdy nic, hej co u Ciebie? szaajs.
karolka2293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:52   #1063
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Cytat:
Napisane przez Daga626 Pokaż wiadomość
Z internetu. Tutaj sobie szukał znajomych.
A, i jeszcze mi powiedział, że zaręczy się ze mną, jak nam MÓJ dziadek obieca mieszkanie.
lol. Jakie warunki jeszcze stawia Dobrze, że już z nim nie jesteś
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:28   #1064
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Nie będzie to najśmieszniejszy tekst w tym temacie, ale.. Po tym jak wyznawał szaleńczą miłość do końca życia i takie tam.. Po kilku dniach dostałam smsa o treści "Na początku to Ty nie mogłaś się zdecydować, czy chcesz ze mną być, to teraz MI SIĘ ODWIDZIAŁO" teraz mnie to śmieszy, ale zabolało okropnie.
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:42   #1065
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Cytat:
Napisane przez karolka2293 Pokaż wiadomość
zazdroszczę Wam tych głupich tekstów ;p mój były zerwał ze mną..nic mi nie mówiąc,przestał się odzywać z dnia na dzień,nic zero kontaktu,wyjechał sobie do pracy za granicę .. i po powrocie jakby nigdy nic, hej co u Ciebie? szaajs.
Takiego pana też miałam. Nawet o nim pisałam. Dał sobie nagle opis na gg, ze kocha jakąś Martusię, a jak go zobaczyłam z ową Martusią, to wyzwał mnie od szmat i kazał się WRESZCIE odpie&^%$#. Mógł powiedzieć to dzień wcześniej, gdy zorganizowaliśmy sobie romantyczny wieczór. Potem Martusia go olała, a jemu przypomniało się, ze mnie kocha. Rożne są oblicza miłości
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 15:20   #1066
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Takiego pana też miałam. Nawet o nim pisałam. Dał sobie nagle opis na gg, ze kocha jakąś Martusię, a jak go zobaczyłam z ową Martusią, to wyzwał mnie od szmat i kazał się WRESZCIE odpie&^%$#. Mógł powiedzieć to dzień wcześniej, gdy zorganizowaliśmy sobie romantyczny wieczór. Potem Martusia go olała, a jemu przypomniało się, ze mnie kocha. Rożne są oblicza miłości
Ach ci faceci...
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 15:49   #1067
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Moja bardzo bliska kolezanka była z gosciem 5 lat, para idealna, planowali slub. Nagle przestal dzwonic, pisac. Zapytany o swoje zachowanie stwierdzil ze po prostu "Nie moga byc razem" a jak sie pytała dlaczego to twierdzil ze tego tez jej nie moze powiedziec.
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 16:59   #1068
czarownica_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 40
GG do czarownica_1986
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Po 2 latach usłyszałam na początek, że źle poprowadziłam rozmowę i tym samym przymusiłam go do powiedzenia mi, że to koniec. Następnego dnia była historyjka, że kogoś poznał na czacie i się zauroczył, następnie pani z czatu zamieniła się na ksiegową z jego firmy, z którą najpierw mnie miał zdradzić, później jednak się okazało, że to ona chciała seksu, a on nie i mnie jednak nie zdradził, na końcu okazało się, że te historyjki są wyssane z placa i miały mi pomóc w znienawidzeniu go. Problem jednak tkwił w tym, że w żadną historyjkę nie uwierzyłam, bo czułam, że sa wymyślone, więc chłopak poniósł porażke. Po kilku tygodniach dowiedzialam się, że chce byc sam, bo za długo był w związkach. To wszytsko brzmi śmiesznie, ale mnie do śmiechu nie jest póki co.
czarownica_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:29   #1069
xasiaxd19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 22
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Cytat:
Napisane przez blabla51 Pokaż wiadomość
-bo chce jeszcze poru***** inne
jak przykro ja dziś przeczytałam wszystkie strony. niektore naprawde poprawily mi humor a inne przypomnialy o mojej pierwszej milosci i bolesnym rozstaniu. po 2 latach chodzenia i wielkiej milosci uslyszalam " bo ja wole zamiast siedziec z Toba pojsc sobie 2 godziny wczesniej na trening i pokopac pilke z Mariem (kolega z druzyny). po czym kijkiem na ziemi napisal DALIN (nazwa druzyny) i powiedzial to jest to co kocham. do tego uslyszalam ze konczy szkole i wogole chce dostac sie do druzyny (wisla krakow) i mu przeszkadzam. jak nie moglam tego zrozumiec pewnie tez dlatego ze nie wyobrazalam sobie zycia bez niego pierwsza milosc pierwszy sex i wogole to zapytal mnie czy ma mnie uderzyc zebym dala mu spokoj. nie potrafie sie z tego smiac zwlaszcza ze w ten sam dzien dowiedzialam sie o jego zdradzie z kolezanka na ognisku na ktore nie moglam pojsc bo ponoc miala byc tylko jego klasa a okazalo sie ze byli nawet ludzie z poza szkoly (my chodzilismy do jednej ). a potem to juz poszlo jak dowiedzialam sie o tym ze przy kazdej okazji mnie zdradzal no i o wszystkich klamstwach no i o tym jak opowiadal o naszym pierwszym razie i o krwi calej klasie kiedy mieli wolna lekcje. ja mialam 17 lat on 18. z perspektywy czasu mysle ze byla to tez decyzja jego taty ktory zalatwial mu miejsce w lidze. duzo czasu minelo zanim sie pozbieralam i do tej pory na mysl o nim robi mi sie przykto i wogole dziwnie sie czuje jak mi sie przypomina. widzialam go dwa razy nawet czesc nie uslyszalam. to byl zwiazek ktory najbardziej zabolal. mialam po rozstaniu z nim depresje i zaburzenia jedzenia. chyba boli do tej pory;(
xasiaxd19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 21:46   #1070
cophotis
Raczkowanie
 
Avatar cophotis
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Kocha tylko rodziców do dziś mam wielki ubaw z tego powodu
cophotis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 22:01   #1071
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Kandydat na chłopaka:
"Nie możemy być razem, bo wcześniej chodziłaś z X, a ja go nie lubię."
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 23:18   #1072
anjax89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 161
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Mi facet powiedział, że mnie kocha, ale jestem za dobra dla niego. Nawet się przy tym rozpłakał jak to mówił, więc nie wiem czy naprawdę tak myślał czy to bajer był
__________________

' Cokolwiek prawdziwie się zaczyna - nigdy się nie kończy. '

anjax89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 00:45   #1073
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Cytat:
Napisane przez Daga626 Pokaż wiadomość
Co prawda to ja zerwałam, ale w odwecie usłyszałam, że:
"nie chciałem by Moja dziewczyna zadawała się ludźmi, ktorych wartość jest niższa od wartości nawet Mojej torby ze skóry... Chciałem zrobić zrobić z niej damę, dać jej wszystko i to było chore. Może Ty zwyczajnie do takich ludzi pasujesz... Tak Cię uwielbiałem, a Ty tak sie odwdzięczyłaś...
A swojemu koledze z Rumii i pozostałym przekaż, że jezeli kiedykolwiek go spotkam, połamię mu nogi, swoim samochodem..."

Poza tym usłyszałam, że nie zasługuję na niego i że jestem nienormalna tak jak wszyscy w moim otoczeniu. Wielki mi hrabia.

nie no uśmiałam się,będę się trzymać z daleka od facetów,którzy mają cokolwiek ze skóry
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 06:43   #1074
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Mi na koniec powiedział , że nadaje się tylko do lepienia pierogów . Chłopak miał wtedy 17 lat , po zakończeniu gimnazjum nigdzie nie chodził do szkoły , ja wtedy do technikum .
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 14:20   #1075
NiUnIa140588
Raczkowanie
 
Avatar NiUnIa140588
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Ja usłyszałam kiedyś od mojego ex, że nie możemy być razem bo ja miałam przed nim innego faceta(z którym byłam prawie rok) i on nigdy nie bedzie "tym pierwszym"
Powiedział,że zawsze będzie miał przed oczami jak tamten mnie dotykał itp. ;/;/;/;/
Co oczywiśnie nie przeszkodziło mu w tym żeby i tak sie ze mna przespać. Wykozystał to, że byłam w nim cholernie zakochana

Teraz jest to dla mnie śmieszne bo mam kochanego męża, który jest zawsze przy mnie...ale wtedy byłam załamana.
__________________
"Sometimes it's hard to be a woman,giving all your love to just one man"


ślub cywilny 30.07.2009

14.08.2010


...Jestem mamusią ...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nm8gg8hs93.png
NiUnIa140588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 15:13   #1076
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
on: zwiazek przewaznie prowadzi do slubu. a ty sie nadajesz na kochanke a nie zonę
teoretycznie logiczne;p
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 15:15   #1077
oranzadkawproszku
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

* nie będę miał czasu na siłownie jeżeli bede sie z Tobą dalej spotykał.
__________________


chłopcze na jedną noc.
: mrał :
oranzadkawproszku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 15:35   #1078
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

"Na twój widok już nie czuję motyli w brzuchu, w związku z tym nie możemy patrzeć na siebie jak kochankowie, tylko jak przyjaciele..."
oj zabolało mnie to cholernie, bo był facetem na którym niesamowicie mi zależało, to była moja największa miłość...
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 07:32   #1079
NiUnIa140588
Raczkowanie
 
Avatar NiUnIa140588
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Ahaaa! Zapomiałam jeszcze dodać jedno zdanie mojego byłego : "Zobacz jak teraz boli jak sie rozstajemy, a co będzie później?? A jak kiedyś mi odbije i bede chciał sprawdzić jak to jest być z kimś innym???"

Moim skromnym zdaniem gdyby każdy facet wychodził z takiego założenia to związki wogóle by nie istniały
__________________
"Sometimes it's hard to be a woman,giving all your love to just one man"


ślub cywilny 30.07.2009

14.08.2010


...Jestem mamusią ...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nm8gg8hs93.png
NiUnIa140588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:26   #1080
maya37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

1. bo chciałbym powkładać ręce do majtek innych dziewczyn ( WTF ?!?!)
2. standard: jesteś dla mnie dla mnie za dobra.
3. jesteś za fajna. ja tez jestem fajny ale nie jesteśmy fajni razem, każde z nas moż być FAJNE dla kogo innego ( chyba nie mógł synonimu znaleźć)
4. dałaś mi za dużo wolności, potrzebuję kobiety która będzie wyznaczała mi granice co mi wolno a czego nie (!!!) (spotykał się już z inną)
5. nie wiem czego chcę, na pytanie czy chce sie rozstać odp była: boję się.
6. nie wiem czego chcę a w ogóle to jadę do Anglii.
7. nie wiem czy chcę mieć rodzinę i odrzuca mnie związek "na zawsze", a jak razem zamieszkamy to juz będzie "na zawsze" bo teraz to nie jest (3 powyższe gość 33 lata, ponad 3 lata razem, odp. na propozycję wspólnego mieszkania).
8. po 3 latach - nie czuje ekscytacji jak cię widzę (motyli w brzuchu)
9. ale i tak wiem, że kiedyś weźmiemy ślub bo będę się opierał jak najdłużej ale mnie i tak dopadniesz (sic!) to po co się teraz rozstawać ?? i co, ślub - tak ale mieszkanie razem teraz - nie ?!?! masakra
jak mi sie coś jeszcze przypomni to dopiszę.

Edytowane przez maya37
Czas edycji: 2010-03-07 o 13:13
maya37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-14 12:09:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.