Sensilab cerin - kto używa ??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 12:08   #31
zmijamarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Dziewczyny!! ja używam już 2 miesięce i rewelacji nie ma jedynie poprawa. Podkreślam, że strasznie mąci się po tym w głowie i średnio raz na dwa dni zbiera mi się na wymioty od tego. Ciążę oczywiście wykluczam. Nie wiem czy jest sens sie tym truć.
zmijamarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:39   #32
odwiedzająca5
Raczkowanie
 
Avatar odwiedzająca5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Ja łykam niecałe 2 miesiące i jak pisałam wcześniej jest poprawa (bez cudów oczywiście). Natomiast ani razu mnie nie mdliło... A tabletki brałam na wszystkie sposoby, na pusty żołądek, po jedzeniu, nawet po alkoholu itp. Tym bardziej dziwne, że mam choroby układu pokarmowego, a jednak po tych tabletkach nie odczuwam niczego o czym piszecie, hmm, dziwne.
odwiedzająca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:35   #33
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Nie widzę w składzie bratka, coś się w nim zmieniło? Czy może mam inne? Moje są w różowo - białym opakowaniu z motylkiem. Skład:
biofemin 100mg
skinsource 230mg
cynku glukonian 10mg
miedzi cytrynian 8,15mg
witamina b2 1,6mg
witamina b1 1,5mg
witamina a 800mcg
biotyna 150mg
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 08:39   #34
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Bo w jednym z tych złożonych składników (SkinSource) jest chyba zawarty bratek
Bioferrin100 mg
SkinSource, ekstrakt z fiołka tójbarwnego60 mg, ekstrakt ze skrzypu polnego60 mg
Glukonian cynku (15 mg jonów cynku)110 mg
Cytrynian miedzi (3 mg jonów miedzi)8,15 mg
Witamina B21,6 mg
Witamina B11,5 mg
Witamina A800 mcg
Biotyna150 mcg
SensiAccelerator7 mg

skład ze strony jednej z internetowych aptek...
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com



Edytowane przez natalia132
Czas edycji: 2009-06-01 o 08:43
natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 14:42   #35
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

skonczylam opakowanie-nie widze zadnych, nawet najmniejszych efektow...


P.S.rozumialabym gdyby nie pomagal na jakis powazny tradzik,ktory wymaga typowego leczenia dermatologicznego ale ja nie mam jakiegos "duzego" tradziku- normalny bez wiekszych pryszczy ...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 16:51   #36
Gualadajarana91
Przyczajenie
 
Avatar Gualadajarana91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Paradise ^^
Wiadomości: 6
GG do Gualadajarana91
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Chyba macie racje, bo za 3 dni minie miesiąc jego stosowania u mnie. Po waszej radzie zaczęłam łykać je po jedzeniu. I czasami czuje mdlenie, ale przez chwile i takie słabe. Natomiast bardzo często mam napad lęku, ale nie wydaje mi się żeby był on spowodowany łykaniem tych tabletek.
__________________
Życie... - to śmiertelna choroba, przenoszona drogą płciową
Gualadajarana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:44   #37
Serena van der Woodsen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

ja "zjadłam" ze 2 opakowania efekty nie były rewelacyjne, ale gdy je odstawiłam to totalnie pogorszył mi się stan cery! masakra!!
planuję znowu do nich wrócić, albo kupić coś innego, tylko, no właśnie, co...?
porównałam skład cerinu z belissą i tak się zastanawiam.... czy można łykać oba te specyfiki naraz? jak myślicie? czy można to jakoś przedawkować?
Serena van der Woodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 14:55   #38
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Cytat:
Napisane przez Serena van der Woodsen Pokaż wiadomość
ja "zjadłam" ze 2 opakowania efekty nie były rewelacyjne, ale gdy je odstawiłam to totalnie pogorszył mi się stan cery! masakra!!
planuję znowu do nich wrócić, albo kupić coś innego, tylko, no właśnie, co...?
porównałam skład cerinu z belissą i tak się zastanawiam.... czy można łykać oba te specyfiki naraz? jak myślicie? czy można to jakoś przedawkować?
Pewnie, wszystkie suplementy można przedawkować, dlatego nie można ich brać jeżeli się nie ma niedoborów. Ja od 10 dni łykam Oenobiol. Niestety jest bardzo drogi, chciałam przerzucić się na coś tańszego, ale to chyba nie będzie sensilab. Szkoda. Dziewczyny piszcie co u Was, bo wolałabym zaoszczędzić
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 20:32   #39
Pati15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Hej wszystkim ^^ ja mam 15 lat i używam SENSILAB CERIN od miesiaca i widze wielkie zmiany dotyczace mojej cery !! Moim zdaniem te tabletki nie sa przereklamowane narawde pomagaja. ;] Pozdrawiam ; ***
Pati15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 13:08   #40
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Z tymi tabletkami na tradzik to zawsze jest tak ze albo nie ma w ogole poprawy, a jak juz jest to po odstawieniu jest masakra:/
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 22:12   #41
ewica1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

dzis minal moj 8 dzien z sensilabem.. zaczelam lykac go tuz przed okresem kiedy wystepuje najwiekszy wysyp.. takze wtedy zadnej zmiany zauwazyc nie moglam teraz w normalnych warunkach powinno byc po "wysypie przedokresowym" a tu bach.. bywalo o wiele wiele wiele lepiej.. dodatkowo moja skora jest mega sucha i luszczaca sie :| tragedia :| hmm.. ale wytrwale bede to pieronstwo jadla i zobaczmy..
ewica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 10:51   #42
jerzowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Czesc wszystkim. Biore to już 23 dzien, rano, na pusty zołądek przed śniadaniem i od 3-ch dni niemiłosiernie mnie "drze" na wymioty aż sie boje zeby nie zwrocić dopiero co połknietej tabletki. W dodatku od kilku dni zauwazyłam że skora jest przesuszona, aż się łuszczy,ale wiąże z tym duze nadzieje, moze sie zluszczy i bedzie ladna. Krostek mniej, ale cały czas wyłażą nowe... Cera mi sie pogorszyła, jak odstawiłam tabletki antykoncepcyjne kilka miesięcy temu i tak się męcze od tamtej pory. Dekold i plecy mam tragiczne Kupiłam od razu 2 opakowania tego Cerinu, za tydzień kończe pierwsze, potem drugie, w dodatku za miesiąć wracam do antykoncepcji hormonalnej. Pi...ole to, nie zamierzam sie męczyć tak.
jerzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 12:04   #43
lady13woe
Raczkowanie
 
Avatar lady13woe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

dzieewczyny! piszecie, że bierzecie cerin np. rano na pusty żołądek cerin i potem macie mdłości. Może to dlatego, że cerin trzeba brać przed wieczornym posiłkiem i popijać zimną wodą. Spróbujcie tak napewno będzie lepiej. A jeśli chodzi o mnie to mi pomógł. Nie jakoś super mocno, ale zauważyłam fajną poprawę Na pewno nie każdemu pomoże tak samo, mojej koleżance naprzykład zniknął cały trądzik po jednym opakowaniu!
__________________
70->69->68->67->65->64->63->62->61-60
lady13woe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 11:18   #44
mallwina85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Cześć dziewczyny. Ja sensilab stosuje od 11 dni. Poleciła mi go aptekarka. Dotychczas miałam okropną cerę zaskórniki, ropne wykwity, tłusta świecąca się cera. Jest lepiej, ale nie wiem czy to zasługa tabletek cz kwasów salicylowego i mlekowego, których używam od niedawna. I po tab. mnie mdli bez względu na porę dnia. Ale czego się nie robi by dobrze wygladać
mallwina85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 11:20   #45
malsli9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

ja nie bralam nigdy tych tabletek i nie wierze w to ze komus one pomoga. tez mialam problemy z tradzikiem ale poradzilam sobie z nim sposobami domowymi a mianowicie platkami owsianymi. zaparzam je wrzatkiem i rano i wieczorem myje twarz nimi a plucze tylko i wylacznie przegotowana woda. wiem ze jest przy tym troche roboty ale efekty sa super a raz w tygodniu maseczka z platkow owsianychz odrobina wody i taka papka na twarz Polecam naprawde dziala
malsli9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 19:48   #46
kurczaczek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Cytat:
Napisane przez odwiedzająca5 Pokaż wiadomość
Biorę te tabletki od 9 dni. Jak już wspomniałam na opakowaniu zaleca się brać min. 8 tygodni. Jednak napiszę już co nieco o swoich odczuciach, mam nadzieję, że nie zapeszę!

Moja cera jest bardzo nieciekawa, tłusta, ma rozszerzone, zatkane pory i do tego od kilku do kilkunastu dużych, podskórnych pryszczy. Odkąd biorę sensilab przestały mi się pokazywać te paskudne pryszcze (no może mam teraz 2 zamiast standartowych 15). Mimo, że był to czas przed okresem czyli najgorszy w ciągu miesiąca! Jeśli chodzi o stopień przetłuszczania to nie ma zmian, no i oczywiście pory się nie zwężyły, ale takich cudów nikt chyba nie oczekuje. Zmiana bardzo mnie zadowala bo teraz mogę ładnie ujednolicić cerę podkładem i już prawie nie potrzebuję na nic korektora.

Efekty więc póki co są dobre, pozbyłam się ropnych, podskórnych gul, czyli tego co najtrudniej ukryć makijażem

Na koniec uczciwie zaznaczam, że jednocześnie zaczęłam stosować raz dziennie na noc Effeclar K i nie jestem w stanie stwierdzić ile było w tej poprawie zasługi sensilabu, a ile tego kremu (polecam).

Ciekawa jestem opinii innych osób, które brały te tabletki, więc napiszcie jeśli któraś z Was się zdecyduje.
Aby pozbyć się rozszerzonych i zatkanych porów proponuje zakup "lżejszego" podkładu i zastanowić się dokładnie nad doborem odpowiednich dla ciebie kosmetyków proponuje też żel ściągający
kurczaczek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 03:18   #47
oluchaaa
Przyczajenie
 
Avatar oluchaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

wiecie co zamiast cudowac najlepiej isc do dermatologa po antybiotyk, sama po sobie wiem ze nie trzeba bylo tylu wynalazkow bo to jeszcze pogarsza stan cery....
ja dostalam tetralysal ktory mam brac pol roku , a juz po 2 tygodniach mialam zero podskornych prycholi i zmiesiaca na miesiac jest coraz lepiej a i te podskorne grudki (nie pryszcze) znikaja
oluchaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 15:21   #48
lady13woe
Raczkowanie
 
Avatar lady13woe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Cytat:
Napisane przez oluchaaa Pokaż wiadomość
wiecie co zamiast cudowac najlepiej isc do dermatologa po antybiotyk, sama po sobie wiem ze nie trzeba bylo tylu wynalazkow bo to jeszcze pogarsza stan cery....
ja dostalam tetralysal ktory mam brac pol roku , a juz po 2 tygodniach mialam zero podskornych prycholi i zmiesiaca na miesiac jest coraz lepiej a i te podskorne grudki (nie pryszcze) znikaja
to nie są żadne wynalazki. W sensilabie są po prostu witaminy i zioła które mogą pomóc przy tradziku. Np. przyśpieszają gojenie, poprawiają ogólny stan skóry, niektóre zioła oczyszczają organizm. Oczywiście tylko tabletkami nie można się leczyć, ale można dopełniać leczenie. A jeśli chodzi o antybiotyki to nie na każdą cerę działają tak dobrze. A po przestaniu ich używania w dużej ilości przypadków wszystko wraca i to podwojone Ja brałam w całym moim trądzikowym życiu chyba z 5 antybiotyków-bez rewelacji. Zawsze wszystko wracało. Teraz mam lepszą cere-stosuje 3 kremy na zmiane i póki co idzie ku dobremu
A tabletki naprawde opłaca sie kupić bo maja wszystkie witaminki i inne bzdurki które moga pomóc
__________________
70->69->68->67->65->64->63->62->61-60
lady13woe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 12:04   #49
dorotka_wac
Zadomowienie
 
Avatar dorotka_wac
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina OZ
Wiadomości: 1 034
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Cytat:
Napisane przez oluchaaa Pokaż wiadomość
wiecie co zamiast cudowac najlepiej isc do dermatologa po antybiotyk, sama po sobie wiem ze nie trzeba bylo tylu wynalazkow bo to jeszcze pogarsza stan cery....
ja dostalam tetralysal ktory mam brac pol roku , a juz po 2 tygodniach mialam zero podskornych prycholi i zmiesiaca na miesiac jest coraz lepiej a i te podskorne grudki (nie pryszcze) znikaja
A ja nie byłbym taka skłonna do polecania antybiotyków ! Sama brałam , więc wiem ... żołądek mam zepsuty a efektów brak.
__________________


Moda damska od zawsze była najdroższą sztuką opakowania. - Ambrose Bierce

dorotka_wac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 15:51   #50
Donatkaa
Przyczajenie
 
Avatar Donatkaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Witam.
Dziś kupiłam Cerin. Była promocja, tzn przy zakupie jednego opakowania 30 tabl. po 32 zł, drugie opakowanie 30 tabl. za 1,99 Także wzięłam dwa
Nie spoedziwam się cudu. Tym bardziej, że bralam już wszelkie możliwe tabletki dostępne na rynku. Od antybiotyku (Tetralsyl, czy jakoś tak), ktory tylko pogorszył moją cerę, po Diane35, ktorą wolalam odstawić, ze względu na ciągłe bóle głowy.. Teraz jestem na etapie drugiego opakowania Verospironu. Bralam go rok temu i efekty mnie zadziwiły, już po tygdoniu, ale wtedy nie mialam aż takiego trądziku jak mam teraz... Stąd też obecnie nie widzę żadnej poprawy, jak na razie..

Poza tym, regularnie chodzę do kosmetyczki i chyba to wlaśnie ona zminimalizowala umnie stan zapalny skóry.

Jeśłi chodzi o dermatologa, to lecze się już jakieś 4 lata i tylko przepisują drogie (gówniane!) maści, ktore nie likwidują pryszczy, a tylko sprawiają, że skóra totalnie świruje.. i nie dość, że tak czy siak błyszczy się niemiłośniernie, to do tego mam miejscami zgrubiałe placki zrogowaciałej, szorstkiej i suchej skóry :| Ci dermatolodzy to jakaś porażka!

Jeśli chodzi o mdlości związane z tego typu tabletaki na cerę..
Ja takie mialam przy stosowaniu Visaxinum.. Dlatego zaczęłam brać je jakieś 30 minut po obiedzie albo kolacji (nie rano!) i nie zapijalam wodą (raczej) tylko czymś co ma smak.. wtedy nie czuć tego dziwnego posmaku jakie mogą wywolać tego typu tabletki..
Donatkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 00:58   #51
9osia
Przyczajenie
 
Avatar 9osia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Cool Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Używałam i szczerze powiem jest niezłe, ale bardziej polecałabym Farmony Anti-Acne ( do kupienia w Rossmanie przy kasach ).Teraz mam świetną cerę, ale biorę co 2 dzień bratek z łopianem Herbapolu ( w tabletkach)
9osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 05:14   #52
Donatkaa
Przyczajenie
 
Avatar Donatkaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Cytat:
Napisane przez 9osia Pokaż wiadomość
Używałam i szczerze powiem jest niezłe, ale bardziej polecałabym Farmony Anti-Acne ( do kupienia w Rossmanie przy kasach ).
A ile czasu to stosowalaś? Bo ja niedawno jedno opakowanie i żadnej poprawy. A teraz biorę Cerin.

No ale jak ma się taki zaawansowany trądzik to raczej nic niepomoże.. tym bardziej jakieś "shity" bez recepty
Donatkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 22:09   #53
Tosia351
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Jestem w trakcie drugiego opakowania i dopiero teraz widzę pierwsze efekty. Trądzik zmniejsza się a co najważniejsze nie przybywa nowych wyprysków. Tam gdzie nie miałam problemów trądzikowych skóra również poprawiła się. Pani w aptece powiedziała mi, że efekty będą widoczne dopiero po trzymiesięcznej kuracji, zobaczymy. W aptece internetowej jest teraz fajna promocja z błyszczykiem i do tego w dobrej cenie http://www.tanie-leczenie.pl/apteka-...atis-8207.html
Tosia351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 14:52   #54
paula419
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: piszę z Polski
Wiadomości: 5
Post Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Używałam wcześniej tych tabletek, pomagały trochę. Czasami po przykryciu śladów podkładem w ogóle nie było noc widać, żadnego pryszcza. Po dwóch miesiącach zaprzestałam stosowanie i niestety wszystko pojawiło mi się od nowa
paula419 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 16:07   #55
Donatkaa
Przyczajenie
 
Avatar Donatkaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Jestem pod koniec drugiego opakowania.. mam już w zapasie kolejne dwa..
Jeśli weźmie się już przed pierwszym gryzem pożądnego obiadu i popije dużą ilością wody to niemdli..
__________________
Just open your eyes you will see the light shine
Donatkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 05:11   #56
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Oluchaa- pobierz Tetralysal pół roku to potem pogadamy o cudownych efektach
Mało tego pobierz pół roku, odstaw kuracje antybiotykową i po dwóch miesiącach opiewaj na forum zbawienne działanie antybiotyków
Miałam super cerę po ok. półrocznej kuracji Tetralysalem- szkoda tylko, ze zaszkodził mi gdzie indziej.
Powiedz tylko- bierzesz jakieś tabletki osłonowe na żołądek? Jeśli nie to radzę pobiec do apteki
Nabawisz się nieprzyjemności- i uwierz mi- to nie jest jak np. z Cerinem- że zależy od człowieka i od organizmu. Antybiotyki dla każdego są wyniszczające, więc radzę się zastanowić i nie truć mózgu dziewczynom, które starają się znaleźć dla antybiotyków jakąś alternatywę (co zresztą pochwalam).

Co do samego Cerinu- przypomniał mi się dziś w nocy (przez ten upał nie mogłam spać-zastanawiałam się więc co poradzić na moją cerę, która od momentu przeprowadzki nie może się przyzwyczaić do nowych warunków- w szczególności wody- i trochę się buntuje) wraz z tym jakie miałam po nim efekty
Mój system to były- 3 opakowania pod rząd (3 miesięczna kuracja), miesiąc przerwy. Po pierwszym opakowaniu widziałam naprawdę zadowalające efekty- nie mówiąc co było po drugim i trzecim
Ale ja, jak to ja- jak się wypiękniło to rzuciłam w kąt, nie zastanawiając się nawet chociażby nad profilaktyką- miesiąc tabletek, 2 miesiace przerwy
Przypomniałam sobie o nim dzisiaj i dziś mam zamiar go zakupić ponownie (jak trafię )
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 20:01   #57
uwielbiamciebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szczecin.
Wiadomości: 5
GG do uwielbiamciebie
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

ja osobiście zaczynam kurację od jutra, zobaczymy co z tego będzie .
uwielbiamciebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 13:39   #58
Wodam85
Przyczajenie
 
Avatar Wodam85
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Witam, ja używam tych tabletek tylko trzy dni i już mam wysyp. Masakra... Zobaczymy co będzie dalej ...
Wodam85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 09:58   #59
uwielbiamciebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szczecin.
Wiadomości: 5
GG do uwielbiamciebie
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

dzisiaj minie 8 dzień zażywania tych tabletek, szczerzę mówiąc strasznie nie dobrze mi po nich i ciągnie mnie na wymioty .
wysypu jako takiego nie miałam, widzę jakąś małą poprawę, ale to jeszcze żaden sukces .
__________________
; ) .
uwielbiamciebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:09   #60
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Uwielbiamciebie- A jak zażywasz te tabletki?
Na czczo? W trakcie posiłku? Po?
Czym popijasz?

Ja dziś "skonsumowałam" 10 i widzę, że na buźce zaczynają się dziać same dobre rzeczy (obym tylko nie zapeszyła) Idziemy w dobrym kierunku
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.