Napisze, czy nie?? ehh faceci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 19:47   #1
pupusia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 64
Question

Napisze, czy nie?? ehh faceci


Więc może zaczne od początku. Jakis czas temu pojechałam z mamą na zakupy. Wchodząc do jednego z sklepów sportowych od razu rzucił mi się w oczy jeden ekspedient. Mega przystojny, uśmiechniety. Obsłużył nas, zauroczając mnie. Zaproponował karte rabatowa dla "miłych klientek"- trzeba było wypełnic formularz ze swoimi danymi- imię, nazwisko, meil, nr tel. Na drugi dzien dostałam wiadomosc na naszej klasie - jak smigaja butki? własnie od tego chłopaka, bardzo sie ucieszyłam, nie moglam w to uwierzyc. zaczelismy ze soba pisac. Spytał czy dam się zaprosic na spacer. zgodziłam się. Spotkalismy się wczoraj, moim zdaniem było wszytsko wspaniale. Poslzismy na spacer, nastepnie zaprosil mnie na kawe. Najmilszym gestem było to że rozstajac się dał mi zielone, błyszczace, wielkie jabłuszko wiedział że kocham zielone jabłka, gdyz jak poznalismy się w sklepie własnie je jadłam. bardzo było mi miło. Około godziny 22 postanowiłam że napisze do niego pierwsza- podziekowałam mu jeszcze raz za miły prezent. Odpisał krótko- Ciesze się bardzo nie ma za co i od tego momentu cisza nic juz nie napisał. Dzisiaj rano miał isc na uczelnie, później na francuski. Moze i był zajety, no ale... nie wierze ze nie mial czasu napisac jednego smsa. Wydawało mi się że złapalismy wspólny kontakt, mamy wspolne zainteresowania i bylam pewna ze utrzymamy nadal kontakt. ale chyba jak widac sie mylilam. strasznie mi przykro z tego powodu. Myslicie że jeszcze napisze, czy nawet mam sie już nie łudzic?
pupusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 19:58   #2
WithLove
Raczkowanie
 
Avatar WithLove
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 327
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Cytat:
Napisane przez pupusia10 Pokaż wiadomość
Więc może zaczne od początku. Jakis czas temu pojechałam z mamą na zakupy. Wchodząc do jednego z sklepów sportowych od razu rzucił mi się w oczy jeden ekspedient. Mega przystojny, uśmiechniety. Obsłużył nas, zauroczając mnie. Zaproponował karte rabatowa dla "miłych klientek"- trzeba było wypełnic formularz ze swoimi danymi- imię, nazwisko, meil, nr tel. Na drugi dzien dostałam wiadomosc na naszej klasie - jak smigaja butki? własnie od tego chłopaka, bardzo sie ucieszyłam, nie moglam w to uwierzyc. zaczelismy ze soba pisac. Spytał czy dam się zaprosic na spacer. zgodziłam się. Spotkalismy się wczoraj, moim zdaniem było wszytsko wspaniale. Poslzismy na spacer, nastepnie zaprosil mnie na kawe. Najmilszym gestem było to że rozstajac się dał mi zielone, błyszczace, wielkie jabłuszko wiedział że kocham zielone jabłka, gdyz jak poznalismy się w sklepie własnie je jadłam. bardzo było mi miło. Około godziny 22 postanowiłam że napisze do niego pierwsza- podziekowałam mu jeszcze raz za miły prezent. Odpisał krótko- Ciesze się bardzo nie ma za co i od tego momentu cisza nic juz nie napisał. Dzisiaj rano miał isc na uczelnie, później na francuski. Moze i był zajety, no ale... nie wierze ze nie mial czasu napisac jednego smsa. Wydawało mi się że złapalismy wspólny kontakt, mamy wspolne zainteresowania i bylam pewna ze utrzymamy nadal kontakt. ale chyba jak widac sie mylilam. strasznie mi przykro z tego powodu. Myslicie że jeszcze napisze, czy nawet mam sie już nie łudzic?
Może naprawdę nie miał czasu napisać sms'a.. bądź cierpliwa a martwienie się czy napisze na pewno Ci nie pomoże. Zajmij się czymś, żeby nie myśleć o tym, a jeśli facetowi spodobało się spotkanie, to pewnie się jeszcze odezwie. Głowa do góry
__________________



You could get your heart broken or you could have the greatest love affair the world has ever known.
But you're never gonna know unless you try.
WithLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:11   #3
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

mozliwe, ze akurat w momencie, w ktorym napisalas, nie mial czasu odpisać,a potem zapomniał, ja tak czesto mam ;p

a poza tym to super historia, jak z filmu z ta karta klienta i z tym, ze napisal do Ciebie tez sie czesto jaram na sprzedawcow w sklepach, ale niestety mi sie takie akcje nie trafiaja ;p

zycze powodzenia
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:12   #4
kociarnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 40
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

odwieczny problem...
kociarnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:21   #5
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Dziewuszko wyluzuj zrozum że faceci nie są tak emocjonalni jak my, daj mu czas, nie zasypuj go sms bo pomyśli że jakaś desperatka Jeślu to ma sie rozwinąć to sie rozwinie samoistnie że tak powiem..
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:22   #6
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

A Ty napisalas jeszcze cos po tym jak napisal, ze nie ma za co z tego co wyczytalam to nie, milczysz tak samo wiec moze on mysli tak jak Ty
__________________
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:22   #7
zawsze_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 36
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Myślę, że chłopak potrzebuje trochę czasu aby się zastanowić nad sytuacją To, że się nie odzywa dopiero 1 dzień, jeszcze o niczym nie przesądza.
Niby się mówi że jeśli facet nie odezwie się w ciągu 3 dni od spotkania to są nikłe szanse na dalszą znajomość, ale jak dla mnie to stwierdzenie można włożyć między bajki(bo chyba w nielicznych przypadkach zdarza się taka sytuacja). A więc trzeba Ci życzyć nic innego jak tylko Powodzenia
zawsze_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 20:58   #8
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

ja po pierwszej randce musialam czekać aż prawie 2 dni

cierpliwości! i powodzenia
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:16   #9
olusiaaa1987
Raczkowanie
 
Avatar olusiaaa1987
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zawiercie- Katowice ;D
Wiadomości: 99
GG do olusiaaa1987
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Fajna sytuacja i fajnie że napisał poszliście na spacerNo musisz byc cierpliwa;D Jeden dzień że nie odpisał to nie tragedia, rózne są sytuacje losowe..zapomnienie brak środkow na telefonie
__________________
bo życie jest od tego aby bawić się na całego

olusiaaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:19   #10
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Cierpliwości, jak ma wyjśc, to wyjdzie...
w sumie ja w młodości byłam zawsze ta niecierpliwa i najczęściej na tym źle wychodziłam
a najlepiej wychodziłam,jesli średnio mi zależało, albo wcale, wtedy to faceci szaleli
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:25   #11
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
ja po pierwszej randce musialam czekać aż prawie 2 dni

cierpliwości! i powodzenia
To i tak dobrze, bo ja po randce sama się odezwałam do faceta pierwsza. Jakbym czekała, to by to długo trwało

Nie ma, co snuć czarnych wizji, jeśli nie odzywa się jeden dzień. W końcu jeszcze słabo się znacie i nie musi tego robić tak często. Poza tym faceci nie mają aż takiej potrzeby częstego kontaktu. To zwykle my tego potrzebujemy bardzo(wiem z doświadczenia) Także na pewno się odezwie
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 21:40   #12
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Wow!... Lecę po buty !!!

Myślę, że napisze/zadzwoni.

To, że nie odzywa się cały jeden dzień to nic. W końcu i tak już "dużo zrobił", teraz jest czas na odetchnięcie. Przecież nie będziecie teraz od razu pisać do siebie codziennie i spotykać się w każdej wolnej chwili Musicie się poznać. Bądź cierpliwa. Oczywiście nie za bardzo Ale te 2-3 dni spokojnie możesz przeczekać, bez nerwów.


Acha, po te buty koniecznie muszę pójść zielonym jabłkiem! Albo z diamentem -uzna, że je lubię i mnie nimi obsypie! Ach!!! ))
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:43   #13
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Swoja droga troche sie chłopak naraża, wykorzystywanie danych osobowych klientów do celów prywatnych jest zabronione
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-03-04 o 21:46
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:53   #14
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Co za historia... wspaniale się zaczęła i jestem przekonana, że bardzo sympatycznie się skończy
Tylko... cierpliwośći
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 22:14   #15
buba z zamku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: błękitny zamek
Wiadomości: 39
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

historia jak z filmu. nie szalej, przecież niedawno się poznaliście, widzieliście się raz. nie zasypuj go czasem smsami, czy wiadomościami na n-k, bo efekt będzie na pewno odwrotny od zamierzonego. czekaj i nie myśl o tym. i nie odpisuj sekundę po jego odzewie, jakbyś cały rytm dnia uzależniała od jego ewentualnej wiadomości.
buba z zamku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 22:51   #16
bravee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 159
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

z każdym facetem masz takie problemy?
fakt, że zaprosił Cię na spacer o niczym nie świadczy i nie powinnaś tak bardzo się tym ekscytować, bo właśnie przez takie zachowanie większość dziewczyn wpada w depresję i inne paranoje. uważam, że jeśli będzie chciał to znajdzie czas i napisze. przecież nie musi dzwonić na drugi dzień i umawiać się na kolejne spotkanie. minęła dopiero doba, faceci też mają takie problemy jak my- "zadzwonić?", "nie zadzwonić?", "a może pomyśli że się narzucam?" itp., także cierpliwości!
__________________
` tylko bądź przy mnie, trwaj, proszę Cię, stój
nie zostawiaj mnie na lodzie, bez Ciebie jak na głodzie... `
bravee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:15   #17
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Jakie to romantyczne i jeszcze to jabłko. Facetowi musiałaś się baardzo spodobać, więc nie martw się na zapas.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 10:38   #18
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Czekaj. Tragedii jeszcze nie ma. Nie minęło zbyt dużo czasu od spotkania, więc ja myślę, że jeszcze się odezwie. Jeśli jednak by się nie odzywał, to będąc na Twoim miejscu napisałabym pierwsza po paru dniach, tak orientacyjnie, żeby wiedzieć na czym stoję
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:59   #19
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

i co?napisał?
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 17:11   #20
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
i co?napisał?
no właśnie? ;DDD
))
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:48   #21
pupusia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 64
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Nie napisał... Już straciłam nadzieję. Najwidoczniej nie był mi pisany, a szkoda... ;p
pupusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 20:19   #22
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Cytat:
Napisane przez pupusia10 Pokaż wiadomość
Nie napisał... Już straciłam nadzieję. Najwidoczniej nie był mi pisany, a szkoda... ;p
No to dobrze, że się z tym jakoś uporałaś i nie ma tragedii
Chociaż moim zdaniem może się jeszcze odezwać. Nie zdziwiłabym się gdyby to zrobił. No, ale nic na siłę. Co ma być to będzie... podobno
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 20:30   #23
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Spokojnie, jeszcze się odezwie, może naprawdę jest zabiegany, albo telefon mu się rozładował, albo nie ma nic na koncie.l A może nie chce wyjść na desperata i unika zasypywania Cię wiadomościami, żebyś przed nim nie uciekła. Faceci też miewają obawy
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 20:36   #24
pupusia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 64
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
No to dobrze, że się z tym jakoś uporałaś i nie ma tragedii
Chociaż moim zdaniem może się jeszcze odezwać. Nie zdziwiłabym się gdyby to zrobił. No, ale nic na siłę. Co ma być to będzie... podobno
fakt, tragedii nie ma ale nie rozumiem jego zachowania. Może chłopak należy do grupy tych co potrzebują dziewczyny tylko na jedno spotkanie, a potem znikają bez słowa... nie wygląda na takiego, ale jak się to mówi - "cicha woda brzegi rwie"... Moim zdaniem, mimo wszystko zachował się nie ładnie, tak się nie robi. Jeśli ja po randce z chłopakiem stwierdziłam że nic z tego nie będzie to nie zachowywałam się jak rozkapryszona lalunia i nie zrywałam kontaktu tak po prostu- nagle, przecież zawsze można zostać tylko znajomymi.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Spokojnie, jeszcze się odezwie, może naprawdę jest zabiegany, albo telefon mu się rozładował, albo nie ma nic na koncie.l A może nie chce wyjść na desperata i unika zasypywania Cię wiadomościami, żebyś przed nim nie uciekła. Faceci też miewają obawy
ee tam, nie wierze że nie ma czasu napisać smsa " co tam u Ciebie". Jeśli napiszę to chyba zacznę się szczypać, myśląc że to zbawienny sen ;p Jak zawsze jestem optymistkom, tak teraz myślę bardzo negatywnie. Ale to dobrze, po co robić sobie złudne nadzieje?
pupusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 21:45   #25
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Może dla niego sms o treści: "Co tam u Ciebie?"= rozpoczęcie rozmowy, która będzie trwała przez 2 lub 3 godziny, a na to może naprawdę nie mieć czasu.
A może poza tym nie chce wyjść na desperata, który po jednym spotkaniu sądzi, że jesteś jego? Uszy do góry.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 21:51   #26
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Nadziei sobie robić nie należy, po prostu żyj sobie, rób to, co zazwyczaj, a jak zechce to się odezwie. Nie wierzę z drugiej strony, że tak by kombinował ze zdobyciem danych, żeby teraz rezygnować.
Ale ja nie wiem, co siedzi w jego głowie...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 22:01   #27
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Cytat:
Napisane przez pupusia10 Pokaż wiadomość
fakt, tragedii nie ma ale nie rozumiem jego zachowania. Może chłopak należy do grupy tych co potrzebują dziewczyny tylko na jedno spotkanie, a potem znikają bez słowa... nie wygląda na takiego, ale jak się to mówi - "cicha woda brzegi rwie"... Moim zdaniem, mimo wszystko zachował się nie ładnie, tak się nie robi. Jeśli ja po randce z chłopakiem stwierdziłam że nic z tego nie będzie to nie zachowywałam się jak rozkapryszona lalunia i nie zrywałam kontaktu tak po prostu- nagle, przecież zawsze można zostać tylko znajomymi.

Jak się nie robi? Rozumiem, że jesteś zawiedziona i rozczarowana -miałaś Księcia na wyciągnięcie ręki i ... nic.

ALE, moim zdaniem:

-On i tak już zrobił duży krok (zaczepił Cię, wyłudził dane osobowe.., zaprosił na spacer, kupił jabłko.. ), więc wysilił się; być może czeka teraz na zachętę? Zwykle tego nie popieram(;p) ale może odezwij się pierwsza, jeśli nie teraz, to za 2-3 dni? Tak neutralnie, sympatycznie.

- fakt, że po jednym spotkaniu on stracił zainteresowanie (nie twierdzę, że tak jest -myślę, że się jeszcze odezwie), nie oznacza, że On potrzebuje dziewczyny tylko na jedno spotkanie... więc nie skreślaj go tak od razu

- Jak się nie robi? Po randce, na której jedną stronę olśni, że nic z tego, można "zerwać" kontakt ograniczając się jedynie do grzecznościowych wiadomości, rozmów. Można też, tak jak Ty robisz, kontynuować znajomość pozostając w innej relacji -"znajomi". OK.
Tylko że w Waszym przypadku -nie znaliście się, nie znacie się - o wiele łatwiej i wygodniej jest po prostu zerwać kontakt. Przecież, tak naprawdę, nie macie czego kontynuować -nie ma jeszcze tej "znajomości". Dlatego nie widzę niczego złego w jego zachowaniu.

Byłoby o wiele prościej, gdyby ludzie mówili sobie "nie chcę się już z Tobą umawiać", zamiast robić uniki.. ale gdybyś dostała taką wiadomość od Niego, to też byś się wściekła

Myślę, że On nie chce być nachalny, nie ma czasu, ma inny rytm randek niż Ty. I że się odezwie jeszcze.
Chociaż możesz mieć rację Ty... dlatego bez nerwów -poczekaj co się wydarzy
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 22:32   #28
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Moze go to zniechecilo, ze pierwsza sie odezwalas ?
Skoro to on zdobyl twoje dane osobowe, kupil jablko to wyglada na to, ze to on chcial jakoby 'prowadzic'.
A Ty tak poprostu po pierwszym spotkaniu odpisalas.

Ja szczerze mowiac chyba tez bym nie odpisala na jego miejscu. Albo bym odpisala, ale, zeby tylko odpisac..
Takze chyba troche go rozumiem.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 22:47   #29
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

Cytat:
Skoro to on zdobyl twoje dane osobowe, kupil jablko to wyglada na to, ze to on chcial jakoby 'prowadzic'.

tak, też tak mysle, więc lepiej nie odzywaj się juz teraz i czekaj na ruch z jego strony, poza tym jesli to młody człowiek, a pracuje w handlu, to pewnie uczy sie gdzieś, studiuje, a dorabia wieczorami i w łikendy, a w łikendy jest najwiekszy ruch, więc po prostu moze byc zalatany...

Poczekaj, mysle, że w tygodniu powinien sie odezwać, no chyba, ze po tym waszym spotkaniu, on jednak stwierdził, że nie pasujecie do siebie, to przeciez nie napisze "hej laska nie chcę się już spotykać" ...
w tym tygodniu sie pewnie wszystko rozstrzygnie.
tylko raczej nie pisz pierwsza, juz raz napisałas, wystarczy.
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 07:35   #30
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Napisze, czy nie?? ehh faceci

ale romantycznie subskr bom ciekawa czy coś z tego będzie, trzymam kciuki
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.