MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 17:51   #121
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Aż musiałam sobie sprawdzić o jaką dietę Wy się tak spieracie. I patrzę a tu szok! Ja byłam na tej diecie, z tym że nie mówiłam na nią kopenhaska, a 13dniowa

Oczywiście nie wytrzymałam 13 dni, bo coś mnie skusiło Ale w ciągu 5 dni schudłam 4 kg. Nie czułam się źle, wcale nie byłam głodna (chociaż dieta wydaje się rygorystyczna).

Ogólnie wydaje mi się, że przeprowadzona prawidłowo i nie częściej niż raz na 2 - 3 lata, nie powinna powodować jakichś strasznych skutków. Ale to tylko moje zdanie
Za ta to sie nawet nie zabieralam, aczkolwiek brzmi kuszaco. Ale to dobre na ferie albo wakacje kiedy nie trzeba nic robic. Zaczelam jednak pic kawe do sniadania tak jak w tej diecie. Tylko do sniadania a nie jako sniadanie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:54   #122
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez xxYashaxx Pokaż wiadomość
Nawzajem też się staram nie ruszać buzi, ale marnie mi idzie
ja nie wiem, ilekroć powtarzam sobie 'anka, nie ruszaj buzi!' to z nudów podchodzę blisko do lusterka i się zaczyna :<

Cytat:
Napisane przez apsik2 Pokaż wiadomość
anCcik również witam
Super, że jest nas coraz więcej Ja też właśnie zaczynam A6W - i przy każdym ćwiczeniu ból pleców jest nie do wytrzymania. Czuję takie kłucie, że muszę po prostu przerwać ćwiczenie.
Nie wiem czy mam coś z kręgosłupem czy jak
a na czym lezysz? ja obecnie ćwiczę na łózku, ale wiem, ze jest zbyt miękkie i musze szybko zainwestować w karimatę czy cos




// własnie zrobiłam przerwę w cwiczeniach. jakos dziwnie mi to radosc sprawia
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:59   #123
Areti
Zakorzenienie
 
Avatar Areti
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 678
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

A mi idzie coraz lepiej Jestem szczęśliwa, kupiłam sobie koszulę-tunikę z paskiem podkreślającym talię i to bardzo mnie zmobilizowało. Taki śliczny turkusowy kolor
Ja ćwiczę na twardym. Tak podobno powinno być.
__________________
Z byle gó*na księcia nie zrobisz.
Areti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 18:12   #124
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Nie mialam pojecia ze nie wolno. Dla mnie to dieta cud, na ktorej wszyscy chudna i nie znam nikogo, kto by mial potem problemy. A nawet jesli, to takie problemy znikaja bez sladu po zakonczeniu diety. Jedyny skutek jaki ja u siebie widze to to ze schudlam. Mam teraz piekne, lsniace wlosy, mocne paznokcie, lepiej sie czuje i lzej mi sie oddycha. Krew mam w normie.

Wiesz, ja nie bardzo wierze w te diety, gdzie masz powiedziane co masz jesc a nie ile masz jesc. To za trudne dla wiekszosci osob kupic te produkty, zrobic to jedzenie, miec na to czas i pieniadze. I potem problem bo w przepisie jest np fasolka a ty akurat fasolki nie masz wiec nie jesz nic albo ja zastepujesz czyms, czego tam nie powino byc. Dieta to jednak droga sprawa.
ja nic ie kupuję a jesz na 1 fazie nie można tylko węglowodanów. nic nie trzeba gotować, żadnych fasolek ani specjalnych rzeczy, ale nie moja działka w uświadamianiu. możesz się cieszyć, że nic Ci się nie stało. gratulacje zrzucenia wagi. ja jednak lubie swój organizm i nie mam zamiaru go katować

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Aż musiałam sobie sprawdzić o jaką dietę Wy się tak spieracie. I patrzę a tu szok! Ja byłam na tej diecie, z tym że nie mówiłam na nią kopenhaska, a 13dniowa

Oczywiście nie wytrzymałam 13 dni, bo coś mnie skusiło Ale w ciągu 5 dni schudłam 4 kg. Nie czułam się źle, wcale nie byłam głodna (chociaż dieta wydaje się rygorystyczna).

Ogólnie wydaje mi się, że przeprowadzona prawidłowo i nie częściej niż raz na 2 - 3 lata, nie powinna powodować jakichś strasznych skutków. Ale to tylko moje zdanie
organizm sam się obronił ale ja już nic nie piszę na ten temat możecie poczytać w necie, lub nie. piękne jest to, że każdy ma wybór, można zdrowo, można też szybko.


ja dziś sobie pomaszerowałam. pogoda była całkiem fajna i dzięki temu mogłam sobie pozwolić na spacer ale jeszcze czeka mnie step. miałam wyjść na kawkę i ciacho [bez tego drugiego] ale plany się zmieniły, więc zamiast dorzucić tłuszczyku więcej go spalę
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 18:44   #125
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

"Mozna zdrowo albo szybko"

Zloty srodek lepiej ;p ludzie nie lubia dlugo byc na diecie, poddaja sie za latwo. Tu kolezanki widze nie potrafia A6W trzech dni wytrzymac ;p Co dopiero powiedzmy 3letnia zdrowa diete.
Ja sie dziwie ze wytrzymalam az pol roku na 1000 kcal. Zoladek mi sie skurczyl.

Ja niestety jestem wrazliwa na zmiany pogody i strasznie mnie teraz bola kolana ;/ wiele cwiczen mi odpada. Weider na pewno z tym podnoszeniem nog.
Ale bylam pare razy na takich lozkach co cwicza za Ciebie szczerze to tylko na nogi to cos daje, a ja akurat chce brzuch... Ale jak ktos chce nogi to polecam!
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:48   #126
Sour
Zadomowienie
 
Avatar Sour
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z łóżka
Wiadomości: 1 695
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
"Mozna zdrowo albo szybko"

Zloty srodek lepiej ;p ludzie nie lubia dlugo byc na diecie, poddaja sie za latwo. Tu kolezanki widze nie potrafia A6W trzech dni wytrzymac ;p Co dopiero powiedzmy 3letnia zdrowa diete.
o przepraszam bardzo, protestuję ja wytrzymałam aż do dnia 18, efekty były

a teraz moje zdanie na temat całej tej dietowej dyskusji:
nie popieram szybkich diet, kiedy nagle w ciągu tygodnia czy dwóch tracisz nagle kilka(naście) kilogramów. Moim zdaniem zdrowe odżywianie i ruch są sprzymierzeńcami nie tylko ładnej sylwetki, ale i zdrowia bo nie da się ukryć, że nagły spadek wagi i ograniczenie kalorii do śmiesznie niskiego progu są szokiem dla organizmu. wolę chudnąć powoli, nie biorąc w pakiecie osłabienia, szarej cery i podkrążonych oczu
na moim przykładzie działa, schudłam już sporo (juz 8 kg ) i mam zamiar wytrwać w tym jak najdłużej
__________________
Fall seven times, stand up eight.
Sour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:53   #127
Anek0712
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 107
Smile Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez Sour Pokaż wiadomość
o przepraszam bardzo, protestuję ja wytrzymałam aż do dnia 18, efekty były

a teraz moje zdanie na temat całej tej dietowej dyskusji:
nie popieram szybkich diet, kiedy nagle w ciągu tygodnia czy dwóch tracisz nagle kilka(naście) kilogramów. Moim zdaniem zdrowe odżywianie i ruch są sprzymierzeńcami nie tylko ładnej sylwetki, ale i zdrowia bo nie da się ukryć, że nagły spadek wagi i ograniczenie kalorii do śmiesznie niskiego progu są szokiem dla organizmu. wolę chudnąć powoli, nie biorąc w pakiecie osłabienia, szarej cery i podkrążonych oczu
na moim przykładzie działa, schudłam już sporo (juz 8 kg ) i mam zamiar wytrwać w tym jak najdłużej
całkowicie cie popieram. lepiej chydnąć powoli ale zdrowo, niż szybko i później wyglądać jak chodząca śmierć (oczywiście bez obrazy dla dziewczyn)
Anek0712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 19:57   #128
Sour
Zadomowienie
 
Avatar Sour
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z łóżka
Wiadomości: 1 695
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Anek0712 dziekuje
__________________
Fall seven times, stand up eight.
Sour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:03   #129
Anek0712
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 107
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

a skoro mówimy co jakiś czas o ćwiczeniach... to słyszałyście moze o czymś taki żeby zrobić kwiat lotosu i jescze przerzucić go za głowę?? bo mialam dzisiaj zajęcia z wychowania fizycznego i babka kazała mi cos takiego zrobić....
Anek0712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:10   #130
Sour
Zadomowienie
 
Avatar Sour
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z łóżka
Wiadomości: 1 695
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

tak normalnie, na wf? LOL, chyba to jest trudne nawet dla rozciągniętych dziewczyn, a co dopiero dla przeciętnej uczennicy...?
__________________
Fall seven times, stand up eight.
Sour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:11   #131
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez Sour Pokaż wiadomość
o przepraszam bardzo, protestuję ja wytrzymałam aż do dnia 18, efekty były

a teraz moje zdanie na temat całej tej dietowej dyskusji:
nie popieram szybkich diet, kiedy nagle w ciągu tygodnia czy dwóch tracisz nagle kilka(naście) kilogramów. Moim zdaniem zdrowe odżywianie i ruch są sprzymierzeńcami nie tylko ładnej sylwetki, ale i zdrowia bo nie da się ukryć, że nagły spadek wagi i ograniczenie kalorii do śmiesznie niskiego progu są szokiem dla organizmu. wolę chudnąć powoli, nie biorąc w pakiecie osłabienia, szarej cery i podkrążonych oczu
na moim przykładzie działa, schudłam już sporo (juz 8 kg ) i mam zamiar wytrwać w tym jak najdłużej
Cytat:
Napisane przez Anek0712 Pokaż wiadomość
całkowicie cie popieram. lepiej chydnąć powoli ale zdrowo, niż szybko i później wyglądać jak chodząca śmierć (oczywiście bez obrazy dla dziewczyn)
cały czas próbuję to udowodnić, ale niektórych się przekonać nie da dlatego ja wybrałam SB bo to już jest styl życia chudnie się spokojnie, jedząc tak żeby się najeść i dostarczyć wszystkich niezbędnych elementów diety. a tak dla "przekonania" podam mój jadłospis przykładowo dzisiejszy:

śniadanie - omlet z 2 jajek na chudej wędlinie ze szczypiorkiem serem zółtym light, do tego duży pomidor z kiełkami

obiad, pierś z kurczaka w moim przypadku smażona na oleju rzepakowym, w oregano, do tego sałatka grecka

na kolację sałatka z serka wiejskiego light z jajkiem, i chudą wędliną

w międzyczasie 2 przekąski zwykle serek wiejski 3% z ogórkiem lub pomidorem. co daje nam 5 pełnych posiłków
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 20:12   #132
Anek0712
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 107
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez Sour Pokaż wiadomość
tak normalnie, na wf? LOL, chyba to jest trudne nawet dla rozciągniętych dziewczyn, a co dopiero dla przeciętnej uczennicy...?
no właśnie... ja na przykład tego nie zrobiłam... i wątpię żeby któraś z dziewczyn ode mnie z klasy dała radę...
Anek0712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:19   #133
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Kilkanaście? Na 1000 kcal to dobre jak się 1kg na tydzień traci ;p Bo nie zawsze nawet tyle.


Tak, słyszałam o czymś takim ale to są lata praktyki XD nie rozciągniecie się tak do końca roku szkolnego xD


Kurcze, mam czasem wrażenie, że jestem jedyna osobą na świecie na którą Weider kompletnie nie działa ani żadne inne ćwiczenia....

Swoją drogą, to się robi tylko do końca pierwszego cyklu. Potem już nie spalasz tłuszczu za bardzo a rosną Ci mięśnie, w efekcie się tyje. Trzeba chwile odczekać i znowu zacząć od poczatku.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:20   #134
Areti
Zakorzenienie
 
Avatar Areti
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 678
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

A ja nawet nie wiem, jak to ćwiczenie wygląda
__________________
Z byle gó*na księcia nie zrobisz.
Areti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:30   #135
Sour
Zadomowienie
 
Avatar Sour
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z łóżka
Wiadomości: 1 695
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

AgattkaM brawo, o tym właśnie mówię
poza tym własnie narobiłas mi smaku na Twój obiad!

candycotton, napisałam kilkanaście ze względu na różne diety cud, które odchudzają o 12 kg, w 3 tyg, co dla mnie jest głupotą.

no tak, mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, ale w tym wypadku chodzi o to chyba żeby wyrzeźbić sylwetkę i być w formie, a nie bezmyślnie wpatrywać się we wskazania wagi
wolałabym ważyć 60 kg i być zgrabna i wyćwiczona, niż ważyć 50 i wyglądać jak flaczek

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

poza tym, jak tam ćwiczonka, dziewczęta? chwalić się
__________________
Fall seven times, stand up eight.
Sour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:08   #136
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez Sour Pokaż wiadomość
AgattkaM brawo, o tym właśnie mówię
poza tym własnie narobiłas mi smaku na Twój obiad!

candycotton, napisałam kilkanaście ze względu na różne diety cud, które odchudzają o 12 kg, w 3 tyg, co dla mnie jest głupotą.

no tak, mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, ale w tym wypadku chodzi o to chyba żeby wyrzeźbić sylwetkę i być w formie, a nie bezmyślnie wpatrywać się we wskazania wagi
wolałabym ważyć 60 kg i być zgrabna i wyćwiczona, niż ważyć 50 i wyglądać jak flaczek

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

poza tym, jak tam ćwiczonka, dziewczęta? chwalić się
właśnie właśnie, mi zawsze nań ślinka cieknie czasem jest też rybcia, chudy biały ser na ciepło, można wiele smakowitych i prostych rzeczy zrobić

też wolałabym tak, dlatego ćwiczę sobie, niewiele, bo w pracy latam jak wariatka, i przysiadów mam dużo w pracy, więc tylko trochę na wzmocnienie mięśni nóg używam stepu. właśnie po 15 minutach jestem bo się staroć kontuzjowy odezwał
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:58   #137
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez Sour Pokaż wiadomość
AgattkaM brawo, o tym właśnie mówię
poza tym własnie narobiłas mi smaku na Twój obiad!

candycotton, napisałam kilkanaście ze względu na różne diety cud, które odchudzają o 12 kg, w 3 tyg, co dla mnie jest głupotą.

no tak, mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, ale w tym wypadku chodzi o to chyba żeby wyrzeźbić sylwetkę i być w formie, a nie bezmyślnie wpatrywać się we wskazania wagi
wolałabym ważyć 60 kg i być zgrabna i wyćwiczona, niż ważyć 50 i wyglądać jak flaczek

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

poza tym, jak tam ćwiczonka, dziewczęta? chwalić się
To chyba na amfetaminie takie diety. No poza Kopenhaska XD Ale jak widze ze jakas dieta ma wlasne forum wsparcia, gdzie dzien po dniu laski placza i prosza o wsparcie psychiczne to ja dziekuje ;/

Lekarka mowila (i na necie tez tak pisza) ze dobre tempo chudniecia to 1kg na tydzien, a u osob z duza nadwaga oczekuje sie wiecej, 2-3 na tydzien. Ja bym sie bala tez szybciej bo potem skora wisi.

Wiesz, miesnie to ja mam. Kaloryfer mam calkiem niezly, ale z niego widac tylko dwa gorne miesnie XD bo reszta pod tluszczem.
Ale to zalzy od typu ciala, zdaje sie ze sa trzy tylko nie pamietam dokladnie jak to szlo. Jeden powoli spala tluszcz i powoli buduje miesnie, inny szybko spala tluszcz ale nie buduje miesni a ostatni chyba buduje miesnie ale nie spala tluszczu. Jakos tak, kiedys na stronie Nike to tlumaczyli XD
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 14:03   #138
apsik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 115
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Ja nie uznaje, żadnych diet, jem po prostu mniej a zdrowiej
Do tego ćwiczenia i lecim z koksem
Dziś byłam na zakupach i widziałam tyyyle pięknych rzeczy na wiosne.
Ale wszystko takie małe

Apropo, dziewczyny kiedy w końcu zawita w polsce prawdziwa wiosna? Ogląda któraś pogodę i jest w temacie?
__________________
Cel 1. WAGA
65 - 64 - 63 - 62 - 61kg - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 kg

Cel 2. Regeneracja włosów i paznokci.
Cel 3. SZPAGAT - zrobię.
apsik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 14:44   #139
xxYashaxx
Zadomowienie
 
Avatar xxYashaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 435
GG do xxYashaxx
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez apsik2 Pokaż wiadomość
Ja nie uznaje, żadnych diet, jem po prostu mniej a zdrowiej
Do tego ćwiczenia i lecim z koksem
Dziś byłam na zakupach i widziałam tyyyle pięknych rzeczy na wiosne.
Ale wszystko takie małe

Apropo, dziewczyny kiedy w końcu zawita w polsce prawdziwa wiosna? Ogląda któraś pogodę i jest w temacie?
Hej
Podobno końcem marca albo początkiem kwietnia
xxYashaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 14:51   #140
apsik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 115
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez xxYashaxx Pokaż wiadomość
Hej
Podobno końcem marca albo początkiem kwietnia

Buuu
Tak marzy mi się już ciepełkoo
Zdjęcie tej zimowej kurty i włożenie jakiś lżejszych ciuszków.
__________________
Cel 1. WAGA
65 - 64 - 63 - 62 - 61kg - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 kg

Cel 2. Regeneracja włosów i paznokci.
Cel 3. SZPAGAT - zrobię.
apsik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 14:54   #141
xxYashaxx
Zadomowienie
 
Avatar xxYashaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 435
GG do xxYashaxx
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez apsik2 Pokaż wiadomość
Buuu
Tak marzy mi się już ciepełkoo
Zdjęcie tej zimowej kurty i włożenie jakiś lżejszych ciuszków.
Tak mi też...a póki co jestem chora i mi to psuje wszystkie plany
xxYashaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 15:07   #142
Sour
Zadomowienie
 
Avatar Sour
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z łóżka
Wiadomości: 1 695
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

u mnie dzisiaj padał śnieg ;x
__________________
Fall seven times, stand up eight.
Sour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 15:37   #143
apsik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 115
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

xxYashaxx to zdrowiej szybko!


Sour u mnie tyle napadało, że wszystko jest białe.. I ciągle pada..
Zwariuję. Kupiłam sobie balerinki i chce w nich szybko wyjść
__________________
Cel 1. WAGA
65 - 64 - 63 - 62 - 61kg - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 kg

Cel 2. Regeneracja włosów i paznokci.
Cel 3. SZPAGAT - zrobię.
apsik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 15:46   #144
Anek0712
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 107
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Najważniejsze to się nie głodzić. Bo kiedy przestajemy jeść to organizm działa na zasanie "mam brak pożywienia muszę zatrzymac jak najwięcej masy na jak najdłużej", dlatego głodówką nie da się za bardzo schudnąć... a nawet po niej może się zdażyć tak, że przez jakiś czas będzie się tyło nawet przez picie wody...
Anek0712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 16:55   #145
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez Anek0712 Pokaż wiadomość
Najważniejsze to się nie głodzić. Bo kiedy przestajemy jeść to organizm działa na zasanie "mam brak pożywienia muszę zatrzymac jak najwięcej masy na jak najdłużej", dlatego głodówką nie da się za bardzo schudnąć... a nawet po niej może się zdażyć tak, że przez jakiś czas będzie się tyło nawet przez picie wody...
Tiaa, wiekszosc osob niestety na to sie lapie. Albo tzw. 'jedz mniej a zdrowiej'. Jeden pies. Najgorzej to jak ktos nie je caly dzien, leci na jakiejs salacie a potem nie wytrzymuje wieczorem i leci do tej lodowki, robi sobie kanapki 1500 kcal sztuka.

Trzeba jesc 5-6 razy dziennie bo inaczej to nie dziala ;/ A to trudne bo nie kazdy ma czas imozliwosc.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 17:08   #146
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość

Lekarka mowila (i na necie tez tak pisza) ze dobre tempo chudniecia to 1kg na tydzien, a u osob z duza nadwaga oczekuje sie wiecej, 2-3 na tydzien. Ja bym sie bala tez szybciej bo potem skora wisi.
I ja moge to potwierdzic Moja kolezanka w bardzo którkim czasie zrzuciła dosc sporo kilogramów (ponad 20) i niestety pozostala jej starsznie rozciagnieta skóra. Lepiej wolniej, a zdrowo i jędrnie

Któras z Was pisała, ze ma problemy z tłuszczykiem na brzuchu... Znam dosc dobry sposób Przed cwiczeniami owinac brzuszek folia spozywcza i w takim "opakowaniu" cwiczyc
Zycze powodzenia i wytrwałosci zarówno w diecie jak i w cwiczeniach
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 17:52   #147
Areti
Zakorzenienie
 
Avatar Areti
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 678
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Dziś będzie czwarty dzień ćwiczeń. UWAGA: Zakwasy zniknęły! Wiecie co... Jestem załamana. Jestem szczupła 165 cm 52kg, a zauważyłam na udach początki cellulitu! Jak ścisnę skórę to mam takie grudki. Muszę się tego pozbyć jak najszybciej.
Zainwestowałam w zieloną herbatkę. Paskudztwo, ale mus to mus.
__________________
Z byle gó*na księcia nie zrobisz.
Areti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:01   #148
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

ja dziś się w jakiś dół wpakowałam. tak straszne, że jak zaraz z sobą czegoś nie zrobię to chyba się popłaczę. choć pewnie się popłaczę .. przełożyłam za to fryzjera na sobotę. muszę zrobić "coś" .. i to szybko ..
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:10   #149
xxYashaxx
Zadomowienie
 
Avatar xxYashaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 435
GG do xxYashaxx
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez apsik2 Pokaż wiadomość
xxYashaxx to zdrowiej szybko!


Sour u mnie tyle napadało, że wszystko jest białe.. I ciągle pada..
Zwariuję. Kupiłam sobie balerinki i chce w nich szybko wyjść
staram się i idę za chwilkę wygrzewać w łozeczku..

Cytat:
Napisane przez Areti Pokaż wiadomość
Dziś będzie czwarty dzień ćwiczeń. UWAGA: Zakwasy zniknęły! Wiecie co... Jestem załamana. Jestem szczupła 165 cm 52kg, a zauważyłam na udach początki cellulitu! Jak ścisnę skórę to mam takie grudki. Muszę się tego pozbyć jak najszybciej.
Zainwestowałam w zieloną herbatkę. Paskudztwo, ale mus to mus.
też mam..
ale znika od masowania i zimnych prysznicy
xxYashaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:15   #150
Areti
Zakorzenienie
 
Avatar Areti
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 678
Dot.: MAM DOŚĆ zmiana za wszelką cenę.

Cytat:
Napisane przez xxYashaxx Pokaż wiadomość
też mam..
ale znika od masowania i zimnych prysznicy
Zaczęłam masować podczas kąpieli szorstką gąbką. Zimne prysznice?? Hmm. muszę spróbować. Zastanawiam się, czy dopiero teraz go zauważyłam, czy dopiero teraz mi się pojawił.
__________________
Z byle gó*na księcia nie zrobisz.
Areti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.