Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 09:01   #241
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Dzień dobry brzuchatki

Cytat:
Napisane przez atinas Pokaż wiadomość
Darusiaaa snilas mi sie tej nocy, ze zaczelas rodzic. I obudziłam w nocy Tzta i krzycze do niego ze to juz Biedny ale sie wystrachał

Biedny Twój Tż tak go straszyć w środku nocy
tylko uważaj,żebyś za często tak nie robiła,bo jak Ty zaczniesz rodzić to nie zareaguje
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 09:32   #242
Puma13
Zadomowienie
 
Avatar Puma13
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 1 338
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Kardashi, no bo z nk nie uciekła, tylko z wizazu, ale może wróci...

Atinas, też tak myślę, z tym jedzeniem. Poza tym, to gratki.

Roksanula, ja ciuszki piorę w loveli, a drugie opakowanie mieszam z vizirem sensitiv, a potem już sam vizir sensitiv. Przynajmniej mam taki plan i mam nadzieję, że żadne alergie mi nie pokrzyżują planów.

Drugą noc z rzędu się wyspałam, nie wiem co się ze mną dzieje nawet zgagi nie mam
__________________
Amelka 09.09.2007

Nadia 06.05.2010
Puma13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 10:02   #243
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

cześć...
jaka ja jestm zła dziś to masakra.... wczoraj były szwagra imieniny jak mi sie towarzystwo poupijało to aż zal.... nie spałam do 3...
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 10:21   #244
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Cytat:
Napisane przez atinas Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Puma ja wiem, że takiemu dziecku nie podam pepsi czy innych świństw, ale ono je to już ze mną. Poza tym na niego tez kiedys przyjdzie czas na sprobowanie tego.

Darusiaaa snilas mi sie tej nocy, ze zaczelas rodzic. I obudziłam w nocy Tzta i krzycze do niego ze to juz Biedny ale sie wystrachał
hehehehe czyli ja to bede jak slonica chodzila w ciazy, wszystkim na okolo sie sni ze rodze
a sny sie snia odwrotnie, ale co za roznica 9 czy 18 miesiecy hahahaha

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

jade na cmentarz do babci odezwe sie pozniej
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 10:22   #245
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ja kupowalam lovele ale widze ze nie ma tego u ciebie w spisie:P
No bo nie ma u nas Loveli chyba... Nigdy nie widziałam.

Sanderitka To przybij... U mnie wczoraj też towarzystwo popiło i mam taki syf w kuchni, że szkoda gadać
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 10:27   #246
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Cytat:
Napisane przez roksanula Pokaż wiadomość
No bo nie ma u nas Loveli chyba... Nigdy nie widziałam.

Sanderitka To przybij... U mnie wczoraj też towarzystwo popiło i mam taki syf w kuchni, że szkoda gadać

ja sie dzis nawet nie wchodzę do kuchni...
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 10:28   #247
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
ja sie dzis nawet nie wchodzę do kuchni...

Ja już byłam Musiałam zrobić śniadanie dziecku i sobie i czekam na drugie pranie
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 10:29   #248
paprotka86
Wtajemniczenie
 
Avatar paprotka86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 2 479
GG do paprotka86
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

atinas nie rób tak wiecej bo nastepnym razem pomyśi ze znowu kłamiesz i sama pojedziesz na porodówke albo nie zdążysz

co do konserwantów to ostatnio wypowiadał sie koleś wtelewizji i mówił ze konserwanty wcale nie sa takie złe. powodują ze produkty mniej sie psują i dłuzej zachowują świeżosć. i ze lepiej używać środków czy produktów z konserwantami niż bez dlatego ze nie zauważysz kiedy zaczna sie psuc i zaczna sie rozwijać bakterie i ze to jest gorsze..i ze czesto konserwanty to biologiczne środki niekoniecznie sama chemia...ile w tym prawdy nie wiem...

darusia a co do pieluch to jedna paczka jedynek ydaje mi sie naprawde mało.. dzidzia na serio jest malutka i ja zużyłam 4 paczki zanim przeszłam na dwójki. asiuulka chyba tez sporo zużyłą o ile pamietam?wiadomo ze to jeszcze zalezy jaka duza dzidzia sie urodzi al;e taka paczka starczy ci na tydzień około a dzidzius w tydzien az tyle nie urośnie zeby go w dwójki wsadzić?? tak mysle
paprotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 10:38   #249
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Cytat:
Napisane przez roksanula Pokaż wiadomość
Ja już byłam Musiałam zrobić śniadanie dziecku i sobie i czekam na drugie pranie

w takim celu pojde i ja
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 11:03   #250
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

cześć dziewczyny..
Ale miałam seen
Śniło mi sie że byłam na wizycie u gina a on mi mówi że mam rozwarcie na 6 cm, podłączył mnie do ktg a tam regularne skórcze i że rodze
No i do szpitala.. Babka zamknęła mnie w małym pokoju z miską wody i miałam w niej siedziec bo powiedziala ze małe pomieszczenia i woda łagodzą poród
i że pisałam już do Atinas że sie wepchalam w kolejkę bo zaczynam rodzić
Taki realistyczny był ten sen że rano sie obudziłam i wymacałam brzuch czy aby na pewno Blanka w nim siedzi

Puma ja myślałam że Samantha to tak łoo nagle zniknęła, nie odzywa się i wogole.. Że nie ma z nią kontaktu..
Pewnie jeszcze wróci

A co do proszków.. ja kupiłam najpierw małe opakowanie loveli.. proszku.. ale już je zużyłam.. Nie lubię proszków baardzo.. i kupiłam mleczko do prania, też z loveli.. i ładniej pachnie Tylko że już nie mam co prać
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 11:59   #251
atinas
Zadomowienie
 
Avatar atinas
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 1 699
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Co ja zrobie, że ja przez sen gadam

Kardashi Twój sen też fajny

Ja też mam taki plan, żeby później mieszać proszek z normalnym i prać dzidziusiowe ciuszki.

Wiecie co... Brzuch mi dziś strasznie twardnieje i maleństwo szaleje, do tego już dwa razy odwiedziłam kibelek i mnie mdli strasznie A na wkładce znalazłam taką różowawą kropeczkę...
atinas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 12:11   #252
Puma13
Zadomowienie
 
Avatar Puma13
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 1 338
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Atinas, weź ty nie strasz, tylko się kładź. Ale ja też wczoraj się dziwnie czułam, tak jakbym miała coś w rodzaju delikatnych skurczyków, ale tylko w dole brzucha. Ale jak na razie u mnie ok.
__________________
Amelka 09.09.2007

Nadia 06.05.2010
Puma13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:17   #253
atinas
Zadomowienie
 
Avatar atinas
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 1 699
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Cytat:
Napisane przez Puma13 Pokaż wiadomość
Atinas, weź ty nie strasz, tylko się kładź. Ale ja też wczoraj się dziwnie czułam, tak jakbym miała coś w rodzaju delikatnych skurczyków, ale tylko w dole brzucha. Ale jak na razie u mnie ok.
A ja sama juz nie wiem, może sobie trochę wkrecam przez ten sen o Darusi porodzie
atinas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 13:57   #254
paprotka86
Wtajemniczenie
 
Avatar paprotka86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 2 479
GG do paprotka86
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

to już neidługo ja tez tak miałam i myślałąm ze do tygodnia urodze a tu ze 3 minęły jak sie czop pojawił no ale ja to jestem beznadziejny przypadek bo jeszcze troche i chodziłabym w ciąży jak słonice-18 miesiecy
paprotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:01   #255
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Nie lubię proszków baardzo.. i kupiłam mleczko do prania, też z loveli.. i ładniej pachnie Tylko że już nie mam co prać

Chodź do mnie, mam caaaały worek


Dziewczyny, to tylko skurcze przepowiadające, nic strasznego... Tyle, że sa wkurzające
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:35   #256
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Cytat:
Napisane przez paprotka86 Pokaż wiadomość
atinas nie rób tak wiecej bo nastepnym razem pomyśi ze znowu kłamiesz i sama pojedziesz na porodówke albo nie zdążysz

co do konserwantów to ostatnio wypowiadał sie koleś wtelewizji i mówił ze konserwanty wcale nie sa takie złe. powodują ze produkty mniej sie psują i dłuzej zachowują świeżosć. i ze lepiej używać środków czy produktów z konserwantami niż bez dlatego ze nie zauważysz kiedy zaczna sie psuc i zaczna sie rozwijać bakterie i ze to jest gorsze..i ze czesto konserwanty to biologiczne środki niekoniecznie sama chemia...ile w tym prawdy nie wiem...

darusia a co do pieluch to jedna paczka jedynek ydaje mi sie naprawde mało.. dzidzia na serio jest malutka i ja zużyłam 4 paczki zanim przeszłam na dwójki. asiuulka chyba tez sporo zużyłą o ile pamietam?wiadomo ze to jeszcze zalezy jaka duza dzidzia sie urodzi al;e taka paczka starczy ci na tydzień około a dzidzius w tydzien az tyle nie urośnie zeby go w dwójki wsadzić?? tak mysle
na szczescie jest tz i w razie czego skoczy to akurat problem najmniejszy
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:50   #257
atinas
Zadomowienie
 
Avatar atinas
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 1 699
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Byliśmy z Tztem na zakupach...
pojechaliśmy po wanienkę, a on poszedł i kupił sobie jakas pierdołę za 50 zł i tak się na n9ego wsciekłam, że za to mielibyśmy wanienkę a przeciez pieniędzy za bardzo nie mamy, że zaczełam na piechotę wracać do domu a on za mna. I zaczeliśmy się kłócić... Na szczescie się dogadaliśmy i strwierdziliśmy, że oboje chcielibyśmy mieszkac u moich rodziców na wsi. Jejuuu jak się cieszęęęęęęęęę!: jupi:

A poza tym na wkładce znowu znalazłam kropkę, tylko teraz było ich dwie. Narazie nie panikuję bo najadłam się buraczków na cieplo wiec to może być tak, ze moczu nie utrzymuję... i stąd te kropki.
atinas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 16:00   #258
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Cześć dziewczyny Jak miło, że do Was trafiłam, otóż mam 20 latek, jestem w związku juz 3 latka i myślimy z moim ukochanym o powiększeniu rodziny. Rzecz jasna zaczęłam od kwasu foliowego. Naczytałam się tyle w internecie, ale z miłą chęcią dowiem się czegoś od Was dziewczyny. Jest to czas pełen nadziei i jestem bardzo tym podekscytowana. Czekam na Wasze opinie, planowanie, jak to jest w ciąży, jaka dieta itd. Pzdrawiam
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 16:08   #259
atinas
Zadomowienie
 
Avatar atinas
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 1 699
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Jak miło, że do Was trafiłam, otóż mam 20 latek, jestem w związku juz 3 latka i myślimy z moim ukochanym o powiększeniu rodziny. Rzecz jasna zaczęłam od kwasu foliowego. Naczytałam się tyle w internecie, ale z miłą chęcią dowiem się czegoś od Was dziewczyny. Jest to czas pełen nadziei i jestem bardzo tym podekscytowana. Czekam na Wasze opinie, planowanie, jak to jest w ciąży, jaka dieta itd. Pzdrawiam
Witaj
W ciąży kobiecie jest b. cięzko Na poczatku doczekac się nie może żeby jej brzuszek urósł, a później chce jak najszybciej urodzić bo jej cięzko chodzić i wszystko boli. Dieta? No ja to raczej jem normaknie, bez żadnych wariactw i specjalnej diety, choć staram się jeść dużo owoców, warzyw i surówek a do tego pić dużo wody mineralnej. Poza tym jem prawie wszystkie produkty, oprócz wedzonych serów i ryb.
Życzę powodzenia
atinas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 16:26   #260
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Dzieki śliczne..Robie duze postepy, bo przestalam palic..wiem, ze jezeli chce dziecka to nie moge, nawet nie chce. Wole miec wszystko zaplanowane.. a Ty wiesz co bedziesz miala chlopca czy dziewczynke?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 16:52   #261
atinas
Zadomowienie
 
Avatar atinas
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 1 699
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Dzieki śliczne..Robie duze postepy, bo przestalam palic..wiem, ze jezeli chce dziecka to nie moge, nawet nie chce. Wole miec wszystko zaplanowane.. a Ty wiesz co bedziesz miala chlopca czy dziewczynke?
Każda z nas chce mieć wszystko zaplanowane.
Wiesz, że mimo tego iż jestem w 8 miesiącu to nie wiem
Bo moje dziecko już było raz dziewczynką a raz chłopcem
A Wy od kiedy się staracie?

Kozy gdzie jesteście? Musimy dużo pisać, żeby Maliczce po powrocie się nie nudziło i miała co narabać
atinas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 17:02   #262
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

my sie jeszcze nie staramy..postanowilismy ze chcemy miec, ale najpierw chce zrobic wszystkie niezbedne badania i naturalnie w razie potrzeby zaszczepic sie.. kwas foliowy dopiero od paru dni biore wiec co najmniej za 2 miesiace wezmiemy sie za robienie he he. Oooo to Ty lada moment mozesz urodzic, musi to byc niesamowite uczucie miec dziecko pod serduszkiem, a jak Ty czujesz? bedzie chlopiec czy dziewczynka...kazda kobieta ma jakies przeczucie
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 17:47   #263
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Jak miło, że do Was trafiłam, otóż mam 20 latek, jestem w związku juz 3 latka i myślimy z moim ukochanym o powiększeniu rodziny. Rzecz jasna zaczęłam od kwasu foliowego. Naczytałam się tyle w internecie, ale z miłą chęcią dowiem się czegoś od Was dziewczyny. Jest to czas pełen nadziei i jestem bardzo tym podekscytowana. Czekam na Wasze opinie, planowanie, jak to jest w ciąży, jaka dieta itd. Pzdrawiam
hm... czas nadziei i tympodobne
najpiekniejsze miesiace w zyciu kobiety- mowia przewaznie faceci
na poczatku strach zeby wszystko bylo dobrze jak sie maluszka jeszcze nie czuje, ciagle obawy, pozniej jak sie czuje to czy mu nic nie jest, stres przed kazda wizyta, pod koniec jest juz tragedia, oczywiscie nie wszystkie ciaze takie sa bo mimo wszystko jest to 9 miesiecy czekania na maluszka, ale rowniez 9 miesiecy ciaglego stresu, zdenerwowania i tak dalej.....
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 17:47   #264
atinas
Zadomowienie
 
Avatar atinas
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 1 699
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
my sie jeszcze nie staramy..postanowilismy ze chcemy miec, ale najpierw chce zrobic wszystkie niezbedne badania i naturalnie w razie potrzeby zaszczepic sie.. kwas foliowy dopiero od paru dni biore wiec co najmniej za 2 miesiace wezmiemy sie za robienie he he. Oooo to Ty lada moment mozesz urodzic, musi to byc niesamowite uczucie miec dziecko pod serduszkiem, a jak Ty czujesz? bedzie chlopiec czy dziewczynka...kazda kobieta ma jakies przeczucie
Wiesz chyba żadna z nas aż tak nie podchodziła do ciąży, żeby robić badania itp, itd. Kwas foliowy i owszem ale tak, to od razu każda za robote ze swoim Tztem się brała.

Wydaje mi się, że bedzie chłopiec, no ale okaże się jak wyjdzie.

Dziś czuję się fatalnie, mam wrażenie że moje dziecko pcha się już na świat, mam lekkie skurcze, biegunkę i nie dobrze mi nawet po wodzie mineralnej, do tego w kregosłupie mnie rwie.
Jak mówiłam, że chciałabym już urodzić, to teraz proszę Maleństwo niech posiedzi jeszcze choć te 4 tyg, żeby mu sie płucka dobrze rozwinęły!
atinas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 17:52   #265
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

to od kiedy bierzesz kwas nie jest podstawa ja nie bralam wcale jak sie zdecydowalismy i w 1 cyklu sie udalo, zaczelam brac w 7 tygodniu dopiero...

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

aaaa i taka rada ode mnie- nie czytaj w necie bo oglupiejesz tylko od tego wszystkiego.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 17:54   #266
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

A Ty planujesz czy już w ciąży..Oj dziewczyny ja bardzo bym chciała już znać to uczucie, jak patrze na ciężarne to uśmiech na twarzy sam się robi. Oby wszystko się u mnie udało..

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez atinas Pokaż wiadomość
Wiesz chyba żadna z nas aż tak nie podchodziła do ciąży, żeby robić badania itp, itd. Kwas foliowy i owszem ale tak, to od razu każda za robote ze swoim Tztem się brała.

Wydaje mi się, że bedzie chłopiec, no ale okaże się jak wyjdzie.

Dziś czuję się fatalnie, mam wrażenie że moje dziecko pcha się już na świat, mam lekkie skurcze, biegunkę i nie dobrze mi nawet po wodzie mineralnej, do tego w kregosłupie mnie rwie.
Jak mówiłam, że chciałabym już urodzić, to teraz proszę Maleństwo niech posiedzi jeszcze choć te 4 tyg, żeby mu sie płucka dobrze rozwinęły!
kurcze wiem.. ale ja jednak mam taki typ charakteru, że wole mieć wszystko zaplanowało, żeby moje maleństwo było zdrowiutkie i wgl..
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 17:58   #267
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Jeeesteeem..
Wróciłam ze szkoły..
poprawkaa.. eee.. taka sama jak ten pierwszy egzamin.. 10 pytań, 10 minut, 6 odp żeby zaliczyć i wszystkie odpowiedzi prawie takie same. Czyli.. fart.. I pewnie go nie bede miała

Ejj wiecie coo.. mam skurczę.. takie co jakiś czas i bolesne.. boli mnie tak na dole co jakis czas..
kurde, boli mnie taak... tak łapie mnie co jakiś czas taki bóólll..


Witam nową staraczkę
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy






Edytowane przez kardashi
Czas edycji: 2010-03-13 o 18:07
kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 18:01   #268
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

ja za tydzien w sobote do szpitala ide do porodu juz, a tak na prawde nie da sie wszystkiego tak idealnie zaplanowac mysle ze tu ciężaróweczki podzielą to zdanie

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

kochana prawda jest taka ze czy dzidzius bedzie zdrowy bedzie sie okazywalo z czasem, na badaniach, mozesz zrobic prenatalne i tak dalej, ale to ze ty zaplanujesz ze tak bedzie i juz jest wrecz nierealne
natomiast zycze szczescia i oby wszystko bylo po waszej mysli
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 18:10   #269
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Wiem ze nie idzie wszystkiego zaplanowac..jednakze chce w czesci zapewnic zdrowie dziecka. Wiem, ze co ma byc to bedzie, nie daj boze moze chorowac lub cos gorszego, ale przynajmniej bede wiedziala, ze probowalam temu zapobiec

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Witaj, witaj ktory tydzień? ja dopiero robie wywiad wtedy sie bierzemy z moim tż za robienie he he
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 18:11   #270
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Przyszłe młode mamusie do 23 roku życia odsłona IV :)

Ja 31 tydzień..

ejj.. kurdę, a moze wybrać sie do szpitala coo?
bo mnie dalej łapią.. tak od 2 godzin łapią mnie takie skurcze

Jezeli chodzi o zdrowie dziecka.. lepiej dbac o swoje zdrowie, maluszka w brzuszku.. i gdyby, nie daj boże coś było nie tak, nie mieć do siebie pretensji np 'mogłam brac te witaminy' czy coś takiego..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy






Edytowane przez kardashi
Czas edycji: 2010-03-13 o 18:13
kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.