Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-17, 14:18   #2191
ona1010
Raczkowanie
 
Avatar ona1010
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: DE / HH
Wiadomości: 352
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
ona jak sie czujesz?
bylam dzisiaj przedpoludniem u Pani doktor i powiedziala mi, ze jest wszystko ok, to 5- 6 tydzien i pokazywala mi, ze serduszko juz bije, ale ja nic nie widzialam. Za tydzien ide znowu, przed wyjazdem do Polski, a jak juz bede w Polsce to tez pojde na USG, sprawdzic, czy wszystko jest dobrze.
Najgorsze jest to, ze wszystko mi smierdzi... bbbbrrrrr... na mysl o zupie pomidorowej pedze do lazienki.
ona1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 14:18   #2192
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Veroeve to silna jesteś, że tak sama z siebie blokujesz wizaż. Ja powinnam tak zrobić bo zamiast pisać pracę mgr to siedzę z wami ale jak bym zablokowała, to pewnie zaraz potem bym odblokowała, bo by mi sie przypomniało o czym jeszcze miałam wam napisać


Pani Anna Corso otworzyła w pasażu na Słoneczku cukiernię jem własnie bezy od niej


Aniaa to fajnie, że tak dobrze zniosłaś to wyrywanie

Ona tez tak miałam. WSZYSTKO mi śmierdziało

Edytowane przez mehja
Czas edycji: 2010-03-17 o 14:20
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 14:28   #2193
ona1010
Raczkowanie
 
Avatar ona1010
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: DE / HH
Wiadomości: 352
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość

ps napisz mi na priv jak sie nazywasz bo moze sie znamy
z checia to zrobie, jesli tylko rozszyfruje jak to sie robi, bo jakos nie moge do tego dojsc
ona1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 14:44   #2194
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez ona1010 Pokaż wiadomość
z checia to zrobie, jesli tylko rozszyfruje jak to sie robi, bo jakos nie moge do tego dojsc
Jak klikniesz na nicka Qdlatka- ten nad avatarem - rozwinie się menu i tam wybierz - wyślij prywatną wiadomość do użytkownika.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 14:59   #2195
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Veroeve ciekawe jak długo wytrawasz

Ja chciałam zrobic liste gosci przygotowałam sie, a mama mi mowi ze za wczesnie i po co nam ona potrzebna, bo przeciez nie chce zamawiac zaproszeń, ja no to jej ze chce, to powiedziała bym puknęła się w czoło.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:03   #2196
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Veroeve ciekawe jak długo wytrawasz

Ja chciałam zrobic liste gosci przygotowałam sie, a mama mi mowi ze za wczesnie i po co nam ona potrzebna, bo przeciez nie chce zamawiac zaproszeń, ja no to jej ze chce, to powiedziała bym puknęła się w czoło.
Heh - Michel miała takie sam problem ze swoja teściowa chyba przy ustalaniu listy gości. A czemu masz się puknąć w czoło?
Ślub jest w sierpniu, zapraszać będziecie pewnie gdzieś w okolicach początku maja. Według mnie idealny czas na zamawianie zaproszeń.
Czy ona w ogóle uważa, żeby nie zamawiać a kupić jakieś gotowe?
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:07   #2197
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Nie chodzi o kupowanie czy zamawianie, bo te które wstawiałam te pistacjowe( wiesz która Aga) to jej sie podobaja, tylko ze za wczesnie jest jeszcze. W zasadzie to jest 14 osób, z którymi nie wie co zrobic czy na slub i wesele czy tylko na slub. No i w ciagu roku nic sie nie zmieniło, są wpisani w tzw. liste awaryjna(ale to brzmi beznadziejnie)

Edytowane przez justys1358
Czas edycji: 2010-03-17 o 15:09
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 15:13   #2198
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Nie chodzi o kupowanie czy zamawianie, bo te które wstawiałam te pistacjowe( wiesz która Aga) to jej sie podobaja, tylko ze za wczesnie jest jeszcze. W zasadzie to jest 14 osób, z którymi nie wie co zrobic czy na slub i wesele czy tylko na slub. No i w ciagu roku nic sie nie zmieniło, są wpisani w tzw. liste awaryjna(ale to brzmi beznadziejnie)
Justyś zawsze możesz się z osoba, która będzie Ci robić zaproszenia umówić się tak, że najpierw zrobi Ci dla tych , których masz pewnych a resztę dorobi się później
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:16   #2199
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Myslisz?
Musze poodmieniac nazwiska ładnie. A powiedzcie mi na zaproszeniach piszecie ze zapraszacie z dziecmi? Jesli tak to piszecie np.
J i P Kowalcy z dzieckiem, z synem, córka czy z Natalia...?

Edytowane przez justys1358
Czas edycji: 2010-03-17 o 15:18
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:21   #2200
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Myslisz?
Musze poodmieniac nazwiska ładnie. A powiedzcie mi na zaproszeniach piszecie ze zapraszacie z dziecmi? Jesli tak to piszecie np.
J i P Kowalcy z dzieckiem, z synem, córka czy z Natalia...?
Teoretycznie każdy, kto robi zaproszenia nie powinien stwarzać problemów

My pisaliśmy "z córką Natalią", "z synem Karolem" a jak mieli kilkoro dzieci - to "z dziećmi"
__________________
nie ma mnie

Edytowane przez azakowana
Czas edycji: 2010-03-17 o 15:23
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:33   #2201
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez ona1010 Pokaż wiadomość
nie ma problemu, napisze Ci wszystko o zadnych dodatkowych dekoracjach nic nie mowil, no i dobrze bo i tak nie chce, Podoba mi sie tak jak jest i wydaje mi sie ze wiecej nic nie trzeba. Bylam tam akurat w pazdzierniku, w piatek przed samym weselem, bo chcialam kilka fotek zrobic, bylo wszystko przygotowane na 120 osob i bylo bardzo ladnie i miejsca tez wystarczajaco.


wstaw te fotki, nie wszystkie, ale chociaz zeby zobaczyc jak to wyglada przygotowane, sala i ogólnie,bede wdzieczna.

mi też się wydaje, że nie trzeba ubierać, mi się podoba, tylko dekoracja za panstwem mlodych mi sie nie podoba;/
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 15:36   #2202
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość

a moja nawet do oczepin nie wytrzymala
bo tam trzeba uwazac, aby nie isc do Luziy. Moja siostre tak uczesala, ze na koniec podziekowala zmyla wlosy i czesala ja inna fryzjerka. Niestety ta dziewczyna nie umie czesac, zwlaszcza dlugich wlosow. Moze z ktotkimi idzie jej lepiej.

Mnie czesala szefowa Marta i bylam bardzo zadowolona. Moge ja kazdemu polecic supwer babka!

Ja na zaproszeniach pisalam z dziecmi- jezeli ich bylo kilka lub mniej ich znalam, jak dziecki dobrze znalam to pisalam po imieniu.

Edytowane przez waniliaania2009
Czas edycji: 2010-03-17 o 15:39
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:41   #2203
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Justys ja wczoraj wypisywałam już wszyski zaproszenia

Jak ktoś ma jedno dziecko To pisalam np. z córka Wiktorią, czy synem Kamilem, Jak ma dwóch synów to z synami, jak córki to z córkami a jak i dziewczynke i chłopca to z dziećmi
Ja pisałam cale imiona i nazwiska.Nie inicjały, chociaz pózniej pomyśleliśmy że można tak było, ale juz byłam w połowie, więc nie zmieniałam
a jak ktoś przychodzi z osoba towarzyszącą to od 18 roku życia zapraszałam i pisalam z osobą towarzyszącą a jak ktos jest po zareczynach to pisałam z imienia i nazwiska oboje, bo to oficjalny związek.
problem mamy z siostra tz która ma ślub w czerwcu 26, zapraszać ja będziemy w maju gdzies, może w czerwcu, ale na naszym weselu będą małżeństwem, i niewiemy jak wypisac.chyba tak jak każda zareczona pare, oboje z imion i nazwisk.

a moje kuzynki ktore maja malenkie dzieciaki takie po roczek to nie pisalam z dziecmi bo one nie kazaly bo powiedzialy ze dzieci nie wezma
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:41   #2204
veroeve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 727
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

w domu poprosiłam męża, żeby mi zablokował i przy okazji, nawet, gdybym chciała wklepać gdziekolwiek słowo wizaż, to mnie automatycznie przekierowuje do katalogu z pracą dr

Teraz jestem w pracy i za chwile tu też zablokuję, bo bez tego sama się nie powstrzymam, jak widać po mojej tu obecności. Pa
__________________
WB(R)

veroeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:47   #2205
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Qdlatek no pewnie za całe imiona beda, tylko tutaj tak napisałam, bo chodziło mi o dzieci. Ja mam taki problem z kolezanka, która ma slub 10 lipca, bedziemy prosic wczesniej niz ich slub wiec tez nie wiem jak wpisac, albo wstrzymac sie i po slubie zaprosic? No i tez mam problem z 3 os., bo 2 są w w trakcie rozwodu, a jedna nie mieszka z meżem i chce odejsc od Niego itd. ale zadnej separacji nie ma osądzonej. No i niewiem jakie nazwiska wpisac i jak prosic z os. towarzyszacą? Akurat stron przeciwnych nie mam zamiaru prosic.
Aga wysłałam CI emaila.

Edytowane przez justys1358
Czas edycji: 2010-03-17 o 15:48
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:47   #2206
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
problem mamy z siostra tz która ma ślub w czerwcu 26, zapraszać ja będziemy w maju gdzies, może w czerwcu, ale na naszym weselu będą małżeństwem, i niewiemy jak wypisac.chyba tak jak każda zareczona pare, oboje z imion i nazwisk.

a moje kuzynki ktore maja malenkie dzieciaki takie po roczek to nie pisalam z dziecmi bo one nie kazaly bo powiedzialy ze dzieci nie wezma
Ja bym napisala osobno imie i nazwisko chlopaka i imie i nazwisko dziewczyny- jezeli w maju nie beda jeszcze malzenstwem. Nie wypada tylko w takim przypadku napisac- z osoba towarzyszaca, jak wiesz ze slub niebawem.

A ja pisalam dzieci nawet te malutkie chociaz wiedzilam, ze dzieci nie bedzie, ale zawsze milo jak ktos widzial i tak te osoby mowily od razu ze z dziecmi nie beda. Wydaje mi sie ze lepiej napisac.
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:48   #2207
Anima80
Rozeznanie
 
Avatar Anima80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 722
Smile Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez veroeve Pokaż wiadomość
w domu poprosiłam męża, żeby mi zablokował i przy okazji, nawet, gdybym chciała wklepać gdziekolwiek słowo wizaż, to mnie automatycznie przekierowuje do katalogu z pracą dr

Teraz jestem w pracy i za chwile tu też zablokuję, bo bez tego sama się nie powstrzymam, jak widać po mojej tu obecności. Pa

hihihihi to naprawdę ostre podejście. To zabieraj się szybko za pisanie tej pracy i wracaj do nas.

Ja dostałam @ i dawno mnie tak nie bolało. To skutek odstawienia tabletek pewnie

Co do dzieci to podoba mi się tak jak Aga napisała : np z córką Natalią itp. Super
__________________
ASZ (M)
Anima80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:49   #2208
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez ona1010 Pokaż wiadomość
bylam dzisiaj przedpoludniem u Pani doktor i powiedziala mi, ze jest wszystko ok, to 5- 6 tydzien i pokazywala mi, ze serduszko juz bije, ale ja nic nie widzialam. Za tydzien ide znowu, przed wyjazdem do Polski, a jak juz bede w Polsce to tez pojde na USG, sprawdzic, czy wszystko jest dobrze.
Najgorsze jest to, ze wszystko mi smierdzi... bbbbrrrrr... na mysl o zupie pomidorowej pedze do lazienki.
to dobrze ze serduszko bije a z zapachami to niestety normalne. pomidorowa to moja ulubiona zupa a dopiero niedawno zaczelam ja znowu jesc

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość

Aniaa to fajnie, że tak dobrze zniosłaś to wyrywanie

Ona tez tak miałam. WSZYSTKO mi śmierdziało
i ja tez a najgorzej to chyba herbata owocowa no i smazenie czegokolwiek

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
bo tam trzeba uwazac, aby nie isc do Luziy. Moja siostre tak uczesala, ze na koniec podziekowala zmyla wlosy i czesala ja inna fryzjerka. Niestety ta dziewczyna nie umie czesac, zwlaszcza dlugich wlosow. Moze z ktotkimi idzie jej lepiej.
niestety. tez bym kazala to zrobic od nowa ale juz i tak bylam na makijaz spozniona dobrze ze jakos bylam wyluzowana w dniu wesele bo normalnie to pewnie by mnie takie cos z rownowagi wyprowadzilo. najgorsze jest to ze 3 dni wczesniej bylam na probnej u niej i zrobila naprawde slicznie i trzymala sie 2 dni. e tam bylo minelo
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 16:07   #2209
ona1010
Raczkowanie
 
Avatar ona1010
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: DE / HH
Wiadomości: 352
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

[QUOTE=aniaa22;17951323]to dobrze ze serduszko bije a z zapachami to niestety normalne. pomidorowa to moja ulubiona zupa a dopiero niedawno zaczelam ja znowu jesc



A Ty Aniu jak sie czujesz? Jak maluszek?

Aga dziekuje, rzeczywiscie wyslanie wiadomosci na priv jest latwizna, ale chyba nigdy bym na to nie wpadla.
Ja tez wierze, ze Ci sie uda i bede za Ciebie trzymac kciuki

Edytowane przez ona1010
Czas edycji: 2010-03-17 o 16:08
ona1010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 16:22   #2210
ona1010
Raczkowanie
 
Avatar ona1010
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: DE / HH
Wiadomości: 352
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
wstaw te fotki, nie wszystkie, ale chociaz zeby zobaczyc jak to wyglada przygotowane, sala i ogólnie,bede wdzieczna.

mi też się wydaje, że nie trzeba ubierać, mi się podoba, tylko dekoracja za panstwem mlodych mi sie nie podoba;/

Qdlatek- oto te fotki uuufffff.... ale sie pomeczylam, zanim doszlam jak sie wstawia fotki. Nigdy tego nie robilam, ale sie udalo
ona1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 16:25   #2211
Ywanka
Zadomowienie
 
Avatar Ywanka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: TOS
Wiadomości: 1 590
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

yellewa witaj
Ja byłam na dwóch weselach w Pasji, ogólnie mi sie tam podobało, wszytko eleganckie, tylko sala do tańczenia mi sie nie podoba tak wnęka. Za to pyszne jedzonko.
I faktycznie uważaj na właściciela!



Dziewczyny co do drogi do Kielc, ja przy niej mieszkam i widzę ze autobusy tędy jeżdżą wiec nie wiem jak to z tym objazdem....
__________________
Dzieci są jedyną formą nieśmiertelności, której możemy być pewni....
Ywanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 16:56   #2212
wowczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 242
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez yellwa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jestem tutaj nowa więc zacznę od przedstawienia się , mam na imię Klaudia i obecnie mieszkam w Warszawie ale przymierzamy się już z moim narzeczonym do zaobrączkowania i wstąpiłam tutaj do was po kilka rad . Na pewno już nie raz pisałyście na ten temat ale w takiej ilości materiału jaki wyprodukowałyście ciężko byłoby mi cokolwiek znaleźć Tak więc może mogłybyście mnie naprowadzić i przedstawić swoje zdanie na temat domu weselnego PASJA??
Witaj wśród nas! Byłam na weselu w Pasji i bardzo mi się podobało: wystrój piękny w tonacji bordowo-kremowej, na czas posiłków gasną światła a świece tworzą taką romantyczną atmosferęJedzenie bardzo dobre, porcje spore. Jedyna wada tego lokalu o jakiej wiem to to, że nie można zabierać po weselu jedzenia które zostało. Osobiście nie zdecydowałabym się na to miejsce z tego właśnie powodu! Ale być może coś się pozmieniało, może wiedzą coś na ten temat dziewczyny, które organizują tam wesele.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez AGUSIA533 Pokaż wiadomość
Waniliaania czesze się u Marty za łysicąMam nadzieje ,że będe zadowolona z efektu końcowego
AGUSIA a na ile czasu zapisałaś się do fryzjera?
wowczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 16:57   #2213
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Bardzo ładna ta sala w Pasji...
I zaproszenia Qudlatku też.
My wybraliśmy trzy opcje. Postaram sie wrzucić ale nie wiem czy poradze sobie tak dobrze jak Ona. I bede Was prosić o poprawne odmiany nazwisk bo juz mnie to przeraża.
Veroeve ja powinnam zrobić tak samo. Ciągle jest mi coś potrzebne i zaglądam a prawo pracy od dwóch tygodni leży nietknięte. Obudze sie w maju z ręką w nocniku.
Ta pogoda mnie dobije. Codziennie musze sie przespać w ciągu dnia a jutro cały dzien w szkole. Akurat moja drzemka wypada na seminarium gdzie nie da sie ukryć ziewania
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 16:58   #2214
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez ona1010 Pokaż wiadomość


A Ty Aniu jak sie czujesz? Jak maluszek?
a ja bez zmian ogolnie to dobrze tylko jak brzuch pobolewa to jest gorzej. a synus to chyba za cala druzyne pilkarska wystarczy tak kopie strasznie
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:09   #2215
AGUSIA533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 674
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Ona bardzo ładna ta sala w pasji

Qdlatek pytałaś do kogo się zapisałam w salonieBędzie mnie Marta szefowa czesałaMam nadzieje,że wyjde zadowolona bo 5 czerwca mam probną i na 11 się zapisałam a na wesele ide na 15.00

Wowczyk chodzi ci to kiedy się zapisywałam do Marty??CZy na którą godzine?Do fryzjerki umawiałam się 2 dni temuNajbardziej chciałam się zapisać tak na 11.00 bo ślub mam o 16.00 ale ta dziewczyna co odebrała tel.jak dzwoniłam to moja koleżanka,która tam pracuje Agnieszka i podpowiedziała mi żebym się lepiej na 10.00 zapisałaBo może mnie Marta zacząć czesać z opóznieniem i akurat zanim wyjde od fryzjera to będzie przed 13.00
AGUSIA533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:14   #2216
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Troche ta sala jak byłam w styczniu in aczej wyglądała, od tych lamp na suficie są teraz zamiast tych brzydkich balonów poprzeciągane białe satynowe wstęgi, także rozjaśnia to sale i robi ją jeszcze bardziej elegancką, myśle, że tam będzie ok, zauwazyłam, że obok młodych nie ma miejsc dla starszych...u nas napewno będzie przy tym stole 6 miejsc.
Co do jedzenia to moja teściowa sobie zastrzegła, że po weselu co zostanie to rozdajemy, bo jak tam bylo wesele siostry mojego tz, to oni czesto robią tak ze co zostanie z wesela i da sie podgrzać to mówią ze podadza na poprawinach, a wtedy znikło nam 60 udek i nie podali...ciekawe gdzie sie podziały
wiec tym razem mu zapowiedziala, ze ona osobiscie dopilnuje jedzenia, żeby sie sytuacja nie powtorzyła,

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez AGUSIA533 Pokaż wiadomość
Ona bardzo ładna ta sala w pasji

Qdlatek pytałaś do kogo się zapisałam w salonieBędzie mnie Marta szefowa czesałaMam nadzieje,że wyjde zadowolona bo 5 czerwca mam probną i na 11 się zapisałam a na wesele ide na 15.00

Wowczyk chodzi ci to kiedy się zapisywałam do Marty??CZy na którą godzine?Do fryzjerki umawiałam się 2 dni temuNajbardziej chciałam się zapisać tak na 11.00 bo ślub mam o 16.00 ale ta dziewczyna co odebrała tel.jak dzwoniłam to moja koleżanka,która tam pracuje Agnieszka i podpowiedziała mi żebym się lepiej na 10.00 zapisałaBo może mnie Marta zacząć czesać z opóznieniem i akurat zanim wyjde od fryzjera to będzie przed 13.00
czyli ciebie Aga czesze szefowa?? ale w dzien slubu na która masz?? ja na 12...i niewiem czy sie nie przeniose wczesniej...ale Justyś chyba jest przedemna do tej samej co ja... o ile dobrze pamietam, tylko ja mam slub o 18... wiec zdaze...to może sie spotkamy, nie rozumie tylko jednego...jak dzwonilam to powiedzialy ze marta ma urlop 7 sierpnia i nie mozna do niej sie zapisac...;/
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:15   #2217
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Agusia jak ja dzowniłam by dowiedziec się czy Marta bedzie 7 sierpnia, to jeszcze nie było wiadomo wiec zapisałam sie do Agnieszka A. tam gdzie Qdlatek Ja jestem na 11 umowiona Qdlatek Ty juz nie kombinuj
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:20   #2218
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Agusia jak ja dzowniłam by dowiedziec się czy Marta bedzie 7 sierpnia, to jeszcze nie było wiadomo wiec zapisałam sie do Agnieszka A. tam gdzie Qdlatek Ja jestem na 11 umowiona Qdlatek Ty juz nie kombinuj
u nich to wiecznie nie wiadomo. jak ja sie mialam umawiac, na forum byla taka dziewczyna grunia22. i ona miala w ten sam dzien slub. napisala ze juz sie umowila do Marty na czesanie. no to ja tez dzwonie i mowie ze sie chce zapisac na wtedy i wtedy a one mowia ze na wtedy to jeszcze nie zapisuja no i jak zaczelam drazyc ze znajoma zapisana itd to sie okazalo ze jednak zapisuja

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2010-03-17 o 17:21
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:23   #2219
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

podejrzewam , że z tobą będzie poślizg...godzina to za mało...tak mi się wydaje...będzie poślizg, będą nerwy;/
niedobrze;/

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Aniu z nimi naprawde ciężko z zapisami, ja byłam w lutym, to powiedziały , żę w marcu zadzwonić, zadzwoniłam w marcu, to że urlopy, ale powiedziała , że marta ma urlop na 7 sierpnia więc do kogos innego i zapisalam się do Agnieszki Arabniech już zostanie ale cos mieszaja

a byłyscie na stronce tego salonu? widzialyscie fryzury jakie robią???
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:29   #2220
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć VI

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość

My pisaliśmy "z córką Natalią", "z synem Karolem" a jak mieli kilkoro dzieci - to "z dziećmi"
my tez tak pisaliśmy

a dwie pary znajomych którzy mieli śluby 2 mies po nas zapraszaliśmy pisząc nie jako małżeństwo tylko każdego pod swoim nazwiskiem.

Cytat:
Napisane przez veroeve Pokaż wiadomość
w domu poprosiłam męża, żeby mi zablokował i przy okazji, nawet, gdybym chciała wklepać gdziekolwiek słowo wizaż, to mnie automatycznie przekierowuje do katalogu z pracą dr
nieźle

wracaj szybko do nas

madziaciu ładne zaproszenia najbardziej środkowe
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.