Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010) - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-20, 21:14   #2041
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez tajgabajga Pokaż wiadomość
madzik dobry ten patent,chyba wyprobuje bo robie wszystko w tempie ekspresowym szybko mleko zmiana pieluchy ale i tak Szymek sie wybudza
polecam, u Nas sie sprawdza mala jest zajeta butelka a ja w tym czasie smigam z pielucha. daj znac jak u Was pojdzie.

znalazlam konika to se kupie, a co.
jak mala nie bedzie chciala, to ja bede przy nim usypiac
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:18   #2042
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

madzik sposób fajny, moze jak przejdziemy na butle to wypróbuje
tajgabajga, madzik za mile powitanie.
Zebra moglabys wkleic linka do tego konika, bo mnie zainspirowałyscie. Wiedziałabym jak on wyglada i moze bym gdzies go znalazla u siebie.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
polecam, u Nas sie sprawdza mala jest zajeta butelka a ja w tym czasie smigam z pielucha. daj znac jak u Was pojdzie.

znalazlam konika to se kupie, a co.
jak mala nie bedzie chciala, to ja bede przy nim usypiac
gdzie znalazlas???Podziel sie
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:22   #2043
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość


gdzie znalazlas???Podziel sie
niezawodny ebay http://baby.shop.ebay.co.uk/i.html?_...item27b0352e57

ale taniej bedzie jak zamowie tutaj http://www.boots.com/en/Fisher-Price...-Pink_1035220/ i odbiore w sklepie.
powodzenia w poszukiwaniach

Zeberka zasiala koniko-manie.

ja sie ewakuuje na dzis moje drogie Panie, poki co konik mi niepotrzebny, zeby zasnac. a kto wie, moze dzis moje dziecie we snie znajde, co to je zgubilam wczoraj
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#

Edytowane przez madzikUK
Czas edycji: 2010-03-20 o 21:26
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:24   #2044
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

[QUOTE=madzikUK;18025863]niezawodny ebay http://baby.shop.ebay.co.uk/i.html?_...item27b0352e57

ale taniej bedzie jak zamowie tutaj http://www.boots.com/en/Fisher-Price...-Pink_1035220/ i odbiore w sklepie.[/QU
Dziekibootsa mam niedaleko i chyba zakupie tego konika jak wszyscy tak wychwalaja
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:33   #2045
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
My tez juz robilismy pepkowe i synek byl normalnie w domu tylko spal w drugim pokoju. wykapalismy go przed przyjsciem gosci i nakarmilismy i sobie grzecznie spal.nawet mu halasy nie przeszkadzaly, a bylo raczej glosno bo bylo z nami 12osob ale Krzys spisal sie na medal i budzil sie tylko co 3 h na jedzonko.zagladalam do niego co jakis czas i tyle.

A co do piwka to ja czesto wieczorkiem popijam sobie Redsa ale to jak juz synek spi po kapieli. wtedy ja mam czas relaxu dla siebie

A jesli chodzi o papieroski to ja przed ciaza palilam jak smok, w ciazy oczywiscie nie i teraz tez nie pale i mam nadzieje ze nie zaczne. NAwet mnie nie ciagnie.Moj maz tez rzucil, jak bylam w ciazy to popalal a odkad maly sie urodzil to przestal wogole. Ja jestem bardzo szczesliwa ze nie pale. A poza tym nie moglabym przeciez to sie smierdzi i potem mialabym dziecko przytulac i zamiast mojego naturalnego zapachu czulby fajki.....bleeeeeeeeee to jest wystarczajacy argument.

A moj Krzys byl dzisiaj bardzo grzeczny. Pospalismy sobie do 9:30 potemo 11 SAM usnal w lezaczku i spal do 14:30 potem poszlismy na spacerek i pozniej w domku dalej spal do 19, wykapalismy sie zjedlismy i synek po 15 minutach kolysanek i glaskania usnal o 20:30 Normalnie Aniolek, mam nadzieje ze w nocy mu sie odwidzi a ja wlasnie zaraz ide po mojego Redsika bo maz jest na meczu wiec relaksuje sie sama
dziewczyny błagam napiszcie, że tylko dziecko gosbaj jest takie grzeczne
masakra moja teraz od ostaniego karmienia o 20 stara sie zasnąć zaraz trzeba będzie kolejny raz karmic i tak w kółko

dla Ciebie z fajkami oby tak dalej jak ty masz takiego aniołka to nic dziwnego, że możesz Redsika się napić ja co chwila musze do małej podchodzić ponosic pocałować itp.

Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość
Pogoda była dziś superancka, nawet część "spacerku" przesiedziałam na ławce i poczytałam książkę, a Maciek grzecznie pospał 1,5h
Ja dzisiaj chciałam sobie kupić książke ale później stwierdziłam, że nie potrzebuje bo nie miałabym gdzie jej czytać ale twój patent jest dobry

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
A jeszcze sie Wam nie przedstawiłam. Oto My- Ja i Sebastian
ślicznie wygladacie
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:56   #2046
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

To ja tez w bootsie poszukam i sie chyba zdecyduje na konika
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 22:23   #2047
angeletta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 90
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Hej Dziewczynki!
Ja tylko na chwilę, bo nie mam dziś weny. Noc mieliśmy ładną, bo niuniek spał ze mną i był jakiś spokojniejszy niż zwykle. Co prawda w nocy musiałam go odgazować, ale trwało to pół godziny a nie dwie jak zwykle.
Dziś Tymek miał dużo wrażeń - najpierw dłuuuugi spacer z nowym kolegą Oskarkiem, a potem jeszcze pierwszy wypad do supermarketu. W sumie większość dnia był poza domem. Chyba przez to nie mógł się wieczorem wyciszyć i nawet bujanie na rączkach nie pomagało. W końcu padł jak już z braku sił odłożyłam go do łóżeczka i usnął sam
Był temat palenia z tego co zauważyłam. Przed ciążą próbowałam rzucić mnóstwo razy. W ciąży nie paliłam, a teraz karmię piersią więc nadal nie powinnam palić, chociaż bywają sytuacje, kiedy mam straszną ochotę. Raz jej uległam, po którejś z kolei ostrej kłótni z mężem. Po narodzinach małego ciężko nam się dogadać i naprawdę czasem działamy sobie na nerwy i raz nie wytrzymałam. Miałam potem ogromne wyrzuty sumienia. Nie chciałam truć małego więc nakarmiłam go sztucznym mlekiem, ale i tak fatalnie się czułam. Tak czy inaczej nie chcę wrócić do nałogu i właściwie nie myślę o papierosach, poza takimi megastresującymi sytuacjami.
Mój mąż dzisiaj na wypadzie z kumplami. Ciekawe o której wróci? Lepiej żeby mnie nie obudził....
Dobranoc Laseczki
angeletta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 22:26   #2048
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
dziewczyny błagam napiszcie, że tylko dziecko gosbaj jest takie grzeczne
masakra moja teraz od ostaniego karmienia o 20 stara sie zasnąć zaraz trzeba będzie kolejny raz karmic i tak w kółko

dla Ciebie z fajkami oby tak dalej jak ty masz takiego aniołka to nic dziwnego, że możesz Redsika się napić ja co chwila musze do małej podchodzić ponosic pocałować itp.
Moj tez czasami ma takie odpaly ze nie chce usnac. tzn chce ale nieraz robi sobie zbyt dluga aktywnosc i potem jest za bardzo zmeczony i marudzi bo nie moze sie wyciszyc. Generalnie u mnie jest tak ze jak Krzys juz uśnie to jest spokoj na 4h wiec nie narzekam

moj tez czasem ma tak jak twoja corcia ale u mnie jak nie moze usnac od karmienia do karmienia to przy tym drugim karmieniu juz pada jak kawka tak wiec badz dobrej mysli

a ty jak z fajkami??

MadzikUK wlasnie przestestowalam twoj patent ze zmiana pieluchy i jednoczesnym karmieniem....udalo sie i maly nakarmiony i dalej spi nawet sie nie przebudzil, tzn cos tam sie poprzeciagal ale jak mleczko lecialo to nawet przy tylku mama mogla mu grzebac na spiocha


Ok zmykam do lozeczka poczytac ksiazke.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 22:32   #2049
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Co do papierosow to tez rzucilam jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i nie zamierzam wrocic ale takiego waniliowego Slima to bym zapalila przy kawce,dobrze ze tutaj ich nie ma.
Ja dzis przetestuje ten patent na karmienie plus przewijanie. zOBACZYMY
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 23:54   #2050
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Haj mamusie...
Paulinka dzisiaj rano tylko trzy razy się wygięła i to w drugą stronę, a potem już nic...
Coś czują, że to nie był problem z napięciem mięśniowym, tylko jej wymysł... I teraz jej się znudziło... Ale sporo na boczku sobie dzisiaj leżała, bez wyginania... Bardzo się cieszę...
A i bardzo dużo z rączkami złączonymi zaczęła leżeć...

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
chwalimy sie zdjeciem do paszportu maly wyszed na nim jak pulpecik
Wybacz, ale wygląda trochę smykowato na tym zdjęciu

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
ale cisza, ja od wczoraj podniosłam i odłozyłam mojego syna z 300 razy aczkolwiek jest pewna poprawa chociaz cięzko się uspokaja nawet na rękach
dzis walcze dalej, pozniej idziemy na spacerek
Nie poddawaj się...

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
Ja na chwilkę. Dzisiaj bedzie najciężej bo Olafek nie idzie do przedszkola. Na spacer z Lenka przychodzi przyszła mama chrzestna Lenki, żebym mogła skoczyć do szpitala pomóc mężowi się umyć itp. Niestety muszę zabrać Olafka, bo bardzo tęsknił za tatą i mam zgodę ordynatora, że mogę synka na chwilę przyprowadzać


Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
A ja mam 2 kaszlaki a nawet 3 w tym ja dziśczuję sięfatalnie...
Zdrowia Wam życzę...

Cytat:
Napisane przez eudaimonia Pokaż wiadomość
Dziś umówiłam się z moją szefową na kawkę i dyskusje o ewentualnym powrocie do pracy.. bo sama nie wiem czego chce, czy pół etatu, czy wcale, na jakich warunkach.. bo przecież Adaś najważniejszy.. tak więc zobaczymy co ustalimy i na co się zdecyduje.
Umówić się z szefową to dla mnie jak sci - fi... Ja też nie wiem czego chcę, tzn. wiem dokładnie, ale niektóre rzeczy są niemożliwe...

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
hej dziewczynki. wczoraj sie nie odzywalam zbytnio ale podczytywalam. No i wczoraj wieczorem mialam "wychodne". Maz zostal z malym a ja poszlam z kolezanka na piwko i plotki. Super bylo, oderwalam sie troche od tych pieluch. Wrocilam do domu o 2 w nocy, maly slicznie spal najedzony a maz byl taki kochany ze jak o 5 sie znowu obudzil to dal mi sie wyspac i sam znowu wstal i nakarmil malego musze tak co jakis czas wychodzic.dzisiaj mimo ze jestem zmeczona i niedospana to mam jakiegos bardziej powera maly przysnal na lezaczku a ja pranie postawilam i posprzatalam.


Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
O taki leżaczek Wali w te grzechotki jak szalony hehe
Fajny leżaczek... Ja myślałam czy jednak Paulinie nie kupić i nie wiem, nie umiem się zdecydować, a w końcu wyrośnie z leżaczka...

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
A jeszcze sie Wam nie przedstawiłam. Oto My- Ja i Sebastian
Witamy
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 08:27   #2051
malinka118
Rozeznanie
 
Avatar malinka118
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 955
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

CZesc Dziewczyny.
Znowu na chwilkę, nie mam czasu ani siły Was nadrabiać. Wczoraj tatuś i synus byli mega szczęśliwi, że się zobaczyli. Za chwilę przyjedzie moja mama i pojadę z synkiem do mężusia. Sama po nim widzę, że jest lepiej i wyniki też są dużo lepsze.
Przez to wszystko stwierdzam, że u nas łatwy plan się sprawdza. Przez ostatnie kilka dni dzięki niemu mogę być każdy dzień u męża raz lub dwa, wiem kiedy mała pójdzie spać. I mam mega grzeczne dziecko. Dzisiaj po szpitalu jedziemy do moich rodziców na obiad a potem urodziny mojej babci, wieczorem pewnie znowu padnę.
Kochane napiszę może banał:
Doceniajcie to, że macie tżetów w domu, nie zawsze jest różowo, ale są. Teraz po tym jak mogłam go stracić, to jakbym na nowo się w nim zakochała i to samo widzę po nim.
Milej niedzieli.
__________________
Milenka 23 stycznia 2010
Olafek 12 sierpnia 2006
- 7,7 kg
malinka118 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 08:48   #2052
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
dziewczyny błagam napiszcie, że tylko dziecko gosbaj jest takie grzeczne
masakra moja teraz od ostaniego karmienia o 20 stara sie zasnąć zaraz trzeba będzie kolejny raz karmic i tak w kółko
a to roznie bywa. aniolkiem nie jest wieczorami przed kapaniem. czasem jej sie zdarzy cudny dzien i jest urocza i nie placze, a czasem to trzeba siedziec przy niej non stop.


Cytat:
Napisane przez tajgabajga Pokaż wiadomość
To ja tez w bootsie poszukam i sie chyba zdecyduje na konika
w bootsie taniej niz na ebayu ja mam malego bootsa kolo siebie i tam nie ma konika, ale mozna sobie zamowic na necie, zeby do mojego sklepu dostarczyli i odbiore w piatek

Cytat:
Napisane przez angeletta Pokaż wiadomość
Tak czy inaczej nie chcę wrócić do nałogu i właściwie nie myślę o papierosach, poza takimi megastresującymi sytuacjami.
nie wracaj do papierochow, niewarto

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość

MadzikUK wlasnie przestestowalam twoj patent ze zmiana pieluchy i jednoczesnym karmieniem....udalo sie i maly nakarmiony i dalej spi nawet sie nie przebudzil, tzn cos tam sie poprzeciagal ale jak mleczko lecialo to nawet przy tylku mama mogla mu grzebac na spiocha
to super, ze sie powiodlo.

Malinka swietnie, ze z mezem coraz lepiej. pozdrow go prosze serdecznie i niech szybko wraca do domku, bo jednak w domku najlepiej
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 09:45   #2053
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Ja konika zamawiałam tutaj:
http://allegro.pl/item953017125_fish...zytulanka.html
Obecnie widzę, ze 1 został ale ten sprzedawca w kółko je wystawia jakby co:F My już baterie wyczerpaliśmy(melodyjki zaczęły zwalniać hehe) ale fakt faktem ciągle go włanczaliśmy, bo mały go bradzo lubi nie tlyko do zasypiania

Malinka to nie banał i bardzo cieszę się, że już lepiej z meżem

Kamyk leżaczek ejst fajną sprawą- mały dzisiaj przeciągnał drzemke przez kupe.. i wiesz przebieranie, wycieranie itd. i w końcu był już zły i nie do uśpienia. Leżaczek- bujaczek dał radęi śpi sobie w nim a że da się obniżać oparcie to nie martwie się o plecki
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 09:52   #2054
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Ja tylko na chwilkę
Blonde fajnie widzieć mamusię i synka
malinka dobrze, że z tż już lepiej. A to co napisałaś, to na pewno prawda, tylko w takim codziennym życiu to ciężko człowiekowi docenić to co ma
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 10:05   #2055
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Hej mamuśki...

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
CZesc Dziewczyny.
Znowu na chwilkę, nie mam czasu ani siły Was nadrabiać. Wczoraj tatuś i synus byli mega szczęśliwi, że się zobaczyli. Za chwilę przyjedzie moja mama i pojadę z synkiem do mężusia. Sama po nim widzę, że jest lepiej i wyniki też są dużo lepsze.
Przez to wszystko stwierdzam, że u nas łatwy plan się sprawdza. Przez ostatnie kilka dni dzięki niemu mogę być każdy dzień u męża raz lub dwa, wiem kiedy mała pójdzie spać. I mam mega grzeczne dziecko. Dzisiaj po szpitalu jedziemy do moich rodziców na obiad a potem urodziny mojej babci, wieczorem pewnie znowu padnę.
Kochane napiszę może banał:
Doceniajcie to, że macie tżetów w domu, nie zawsze jest różowo, ale są. Teraz po tym jak mogłam go stracić, to jakbym na nowo się w nim zakochała i to samo widzę po nim.
Milej niedzieli.
Dobrze, że mąż już lepiej...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 10:42   #2056
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Witam w niedzielne poludnie!

malinka fajnie, ze z mezem lepiej, niech szybko wraca do zdrowia. Czesto jest tak, ze zaczynamy doceniac jak sie cos złego dzieje.

addicted dziekujemy.

zebra dziekuje za link, ale juz madzik podpowiedziala gdzie moge go kupic.

A co do palenia to ja nie mam z tym problemow, bo nigdy nie mialam papierosa w ustach i bardzo sie z tego ciesze.

Ja dzis od 8 juz na nogach. Synek z tatusiem sobie razem przysneli w lózku to ja w tym czasie zjadlam sniadanie, przygotowałam obiad i poprasowałam bo mi sie nazbierało. Niedługo idziemy na spacer bo ładna pogoda jest.
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 11:05   #2057
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

witam
my tez dzis polezeliśmy do 10 ale mała marudziła w miedzyczasie,już 2dzien wariuje o 6 ranomam nadzieje ze to weekend i dlatego ze tatuś z nami jest.smieje sie i zaczepia nas takim "eeeee"i jak ktoś jej odpowie to ona znów eee i tak kilka razy,kochana jest.wczoraj bylismy u dziadków do 23 az to słodko spała,smiala sie, tylko jak brzuszek bolał to marudziła.
wczorajsze zakupy bardzo udane,zakupiliśmy pampersy i papier toaleta tak sie napaliłam ze jakieś ciuchy sobie kupie i wybiore ten zaległy prezent od tż na 8marca i nic!!!ale za to zadowolona jestem z obcięcia włosów,niby normalnie ale ja jeszcze tak nie mialam i dobrze sie czuje i tż też sie bardzo podobamoze zaraz wstawie

pod koniec sierpnia mamy okazje jechac na 3dni do Pragi z ok 20 osób i nie wiemy co robić,bo do konca marca mamy dac odp i kase i pytaliśmy tesciowej i ona bardzo chetnie z mala zostanie tylko ja sie boje jak ona to zniesie!!!! i jaa chcemy bardzo sie wyrwać bo to fajne towarzystwo,bedziemy zwiedzać i imprezować.
jedziemy zaraz na działke pokazać małej gdzie bedziemy mieszkać.ja jestem kierowca bo tż ma kaca giganta(dziś spał w drugim pokoju bo nie szło spać z nim).

wstawiam zdjecia tez Ady z koleżanką z porodówki
__________________
ADRIANKA 15.01.2010

Edytowane przez filka2
Czas edycji: 2010-03-21 o 11:19
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 11:33   #2058
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Kamyk leżaczek ejst fajną sprawą- mały dzisiaj przeciągnał drzemke przez kupe.. i wiesz przebieranie, wycieranie itd. i w końcu był już zły i nie do uśpienia. Leżaczek- bujaczek dał radęi śpi sobie w nim a że da się obniżać oparcie to nie martwie się o plecki
Potwierdzam ze to fajna sprawa i ja tez mam taki w ktorym sa regulowane pozycje i maly w sumie prawi lezy.


ja mam taki : http://www.allegro.pl/item950771518_..._kg_l0539.html

Tylko od razu zaznacze ze ja kupilam używany o wiele taniej

Maly dzisiaj juz o 7 sie wyspal i zaczal sie krecic, wiec go nakarmilam i wzielam do nas z nadzieja ze jeszcze usnie a on zaczal do nas gadac i sie smiac. A ze mi sie tak strasznei spac chcialo to maz poszedl z nim do salonu a ja spalam do 9 maz poszedl na nasze mieszkanko polozyc panele a ja ululalam malego i szybciutko poki spi pobieglam zrobic obiadek dzisiaj serwuje rosolek i ziemniaczki, kotlety mielone z serem i mizerie
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 12:57   #2059
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Witam Was dziewczyny. Podczytuję Was od jakieś czasu. Właściwie to byłam z Wami na początku wątku jeszcze w poczekalni. Ale potem się porobiło - przeprowadzka, koszmarnie długi remont, brak netu. I klops. Tyle to trwało, aż urodził się mój Adaś (19.01.2010). Teraz z chęcią do Was dołączę (jeśli mnie przyjmiecie ). Mam na imię Karolina a mój synuś to Adaś.
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 13:50   #2060
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

To chyba ja jestem jakaś inna bo w nocy specjalnie przed jedzonkiem zmieniam pieluchę Małej a jeszcze przed zmianą pieluchy rozbudzam ją żeby sobie bączki popuściła

Jak płacze - daję smoka - nie zawsze pomaga, a jak nie pomaga to trudno - sąsiedzi przez chwilę nie pośpią.

Potem daję cyca i Młoda szczęśliwa - podje i zasypia.


Dziewczyny napiszcie mi w skrócie o co biega z tym konikiem, plissssss nie mam czasu cofać się wertując posty
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 15:59   #2061
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Karola ja Cię pamiętam

Gosbaj śliczny ten leżaczek

Patka Fisher price konik morski dawalam do niego linka właśnie- przytulanka grająca.

Mj mały ewidentnie ma etap, że mega się domaga uwagi. Sam za cholere się nie pobawi musi ktoś być. JAk tylko jest chwile sam marudzi i płacze... Ciężko do tego ma dziś z zaśnięciem... Mega wykończona jestem! Marudek kochany:P
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 17:00   #2062
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

my wlasnie wrocilismy z rodzinnego niedzielnego spacerku - taka super pogoda ze ponad 2h spacerowalismy maly jeszcze spi, maz tez poszedl spac bo dzis na nocke idzie do pracy. A ja sobie przysiadlam przed tv i chwile odpoczne.bo potem kapanie malego, jedzonko i usypianie jak ta niedziela szybko zleciala....no ale wszystko co dobre szybko sie konczy

Jutro idziemy z malym do lekarza na szczepienie pierwsze, troszke sie obawiam jak on to zniesie, mam nadzieje ze bedzie dzielny

A jesli chodzi o konika z FP to chyba go zafunduje synkowi ale dopiero w kwietniu po wyplacie
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 17:01   #2063
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Karola ja Cię pamiętam
O, jak miło - zwłaszcza, że tyle czasu minęło .

Mój Adaś dziś do południa był cudnym aniołkiem. Od południa zmienił się w diabełka - marudzi, płacze i ciągle chce na ręce.
Mam przez to mega stres, bo dopiero w czwartek tydzień temu wróciliśmy ze szpitala po dwutygodniowym pobycie - zapalenie oskrzeli, które rozwinęło się w zapalenie płuc. Moja starsza córka przytargała paskudnego wirusa z przedszkola i wszystkich pozarażała, w tym małego. Pobyt w szpitalu to był dramat. No i teraz boję się każdego odchylenia od normy.
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 17:10   #2064
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

filka fajnie razem wyglądają dziewuszki A i fryzurka niczego sobie.
Jak masz z kim zostawić Adę to jedź do Pragi, bo potem może Ci sie szybko nie trafić taka okazja i będziesz żałowała

gosbaj
ty to masz dobrze z tym tż

karola_sz
Witamy ponownie
No i mamy kolejnego Adasia - fajne ujęcia, synuś uroczo wygląda

Patka
ja jak nie muszę to nie zmieniam.
Raz miałam mega akcję, Maciek marudził więc zmieniłam mu pieluchę (była tylko zasikana). Nie minęło 5 minut i zrobił kupę, więc znowu go przewinęłam i jak zaczął przysypiać to odłożyłam go do łóżeczka, gdzie znowu narobił do pieluchy. Więc znowu zmieniłam i co... po kolejnych 5 minutach powtórka - ale zmieniałam mu prawie na śpiocha i synuś bez problemu usnął

zebra
a ja właśnie dziś zaczęłam małego chwalić małego do tż, bo jak nic mu nie dolega to potrafi całkiem długo sam poleżeć na macie, a ja mogę w tym czasie coś zrobić.

A my dziś sobie zrobiliśmy małą wycieczkę samochodem, mały na początku oczywiście płakał, ale zaraz usnął. A w drodze powrotnej zahaczyliśmy jeszcze o plac zabaw, żeby Michał miał frajdę, a ja z wózeczkiem zwiedzałam okolicę (Maciek bez problemu dał się przełożyć z fotelika do wózka, za to w drugą stronę było gorzej - no ale wtedy już się rozbudzał).

A za chwilę robimy kąpiel naszym chłopakom
....................
gosbaj tylko pozazdrościć słońca, u nas było pochmurnie z lekkimi przejaśnieniami i mieliśmy farta bo akurat jak zbieraliśmy się z placu zabaw to zaczął kropić deszcz, a potem to się już całkiem rozpadało
karola dobrze, że choróbska już za Wami

Edytowane przez addicted to wizaz
Czas edycji: 2010-03-21 o 17:13
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 17:27   #2065
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Gosbaj, Addicted - zazdroszczę spacerków. U mnie wczoraj lało cały dzień. Dzisiaj z rana zaświeciło słońce i byłam pełna nadziei. Zanim się ogarnęłam zaczęło lać i tak do teraz. Czyli ze spaceru nici. Może jutro...
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 17:38   #2066
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość

gosbaj
ty to masz dobrze z tym tż
ja tez sie ciesze ze go mam. Bardzo duzo mi pomaga przy malym i wogole w domu. No i bardzo chce sie zajmowac malym, wiec nie ma problemu zebym wyszla do miasta czy kolezanki. Jak tylko uprzedze go wczesniej ze chce gdzies wyjsc to sobie organizuje wolny czas.
I tak teraz mamy malo czasu dla siebie bo on wiekszosc dnia po pracy spedza na naszym nowym mieszkaniu i remontuje. Ale juz jest koncowka remontu ostatnie poprawki wiec juz nie moeg sie doczekac az sie tam wprowadzimy i juz spokojnie sobie w trojke bedziemy cieszyc sie soba.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 17:57   #2067
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

karola no akurat mieliśmy fart, że zdążyliśmy przed deszczem, bo potem to już pewnie nie wyszlibyśmy z domu
gosbaj
fajnie, że już niedługo się wprowadzicie i będziecie się mogli w końcu tak naprawdę się sobą we 3 nacieszyć U mnie tż zazwyczaj zajmuje się starszym, ale przy małym też pomaga - dzisiaj cała 3 odbywała męską rozmowę jak mały leżał na macie i to przede wszystkim jemu się buzia nie zamykała
I zapomniałam wcześniej napisać, że za jutrzejsze szczepienia
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:26   #2068
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Patka Fisher price konik morski dawalam do niego linka właśnie- przytulanka grająca.
No, no W tym się zorientowałam chodziło mi bardziej o to, że to takie super jest? Twój synuś z tym śpi? Lubi się tym "bawić"?


Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość

Patka ja jak nie muszę to nie zmieniam.
Raz miałam mega akcję, Maciek marudził więc zmieniłam mu pieluchę (była tylko zasikana). Nie minęło 5 minut i zrobił kupę, więc znowu go przewinęłam i jak zaczął przysypiać to odłożyłam go do łóżeczka, gdzie znowu narobił do pieluchy. Więc znowu zmieniłam i co... po kolejnych 5 minutach powtórka - ale zmieniałam mu prawie na śpiocha i synuś bez problemu usnął
Też to przerabiałam A najlepsze jest i tak podczas przebierania zrobienie kupy albo na ubranko albo na pieluchę położną na przewijaku
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:52   #2069
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

karola_sz witamy
My dzis tez wybralismy sie na spacer plus male zakupy. Oczywiscie ja ubralam sie tak ze po 15 minutach mialam dosyc.Goraco mi bylo ale wracac juz do domu nie chcialam. 2 godziny spacerowalismy, u nas wiosna pelno kwiatow nie chcialo mi sie wracac do domu.
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:01   #2070
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Hej!
Karola witaj!

A ja mam od godz 16.00 marude dzisiaj. Mysle, ze to chyba brzuszek. Wykapalismy go i myslalam, ze przejdzie ale . Teraz małz. z nim lezy i moze zasnie, bo jest bardzo wymeczony. Ja lece sie umyc, zjesc i potem jeszcze zajrze.
Brzoskwinko czy mogłabys mnie dopisac do listy? (Anna, tp. 15.01, Sebastian ur.2.01, SN, 51cm, 3595
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.