Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 19:11   #3511
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
Tez Was pomecze o ten mBank.. interesuje mnie najbardziej czy mozna za darmo wyplacac kase ze wszystkich bankomatow? Jezeli pobieraja jakies oplaty to za co? Ta karta z mBanku mozna placic normalnie w kazdym sklepie?
Wejdź na mbank i wybierz swoje miasto, wyrzuci ci wszystkie darmowe bankomaty. Ja jestem zadowolona z ilości bankomatów do dyspozycji. W każdym sklepie można płacić, gdzie jest logo VISA. Nie można tą kartą płacić w necie, do tego jest inna karta.
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 19:28   #3512
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Coffe no zabiłabym gada tylko potwierdza się, jak dobrze zrobiłaś. On chyba nie dorósł do związku niezależnie od tego ile ma lat
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 19:57   #3513
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Ale sie dzisiaj rozpisałyście Albo mnie sie tak wydaje bo nie miałam ani chwili w ciągu dnia i dopiero teraz mogłam poczytac Z ciążami to tak jest że jak się chce to się nie ma, a jak sie nie chce to od razu buuum A ja właśnie dzisiaj zaczęłam brać tabletki więc zupełnie w drugą stronę...
Dzisiaj wydałam jakieś 35 zł., ale wszystko oczywiście jak najbardziej potrzebne
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 20:04   #3514
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ale sie dzisiaj rozpisałyście Albo mnie sie tak wydaje bo nie miałam ani chwili w ciągu dnia i dopiero teraz mogłam poczytac Z ciążami to tak jest że jak się chce to się nie ma, a jak sie nie chce to od razu buuum A ja właśnie dzisiaj zaczęłam brać tabletki więc zupełnie w drugą stronę...
Dzisiaj wydałam jakieś 35 zł., ale wszystko oczywiście jak najbardziej potrzebne
Tabletki to zło = ale to tylko moje doświadczenie i moje zdanie
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 20:13   #3515
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Tabletki to zło = ale to tylko moje doświadczenie i moje zdanie
Coffee Dlaczego tak mówisz?? Ja mam wiele koleżanek które biorą już od dawna i chwalą sobie, ale wiadomo, każda z nas jest inna...
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 20:26   #3516
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Też mam konto w mBanku, wypełniłam wniosek on-line, poszłam podpisać do punktu, karta przyszła pocztą, też jeszcze jej nie aktywowałam
co do tabletek też nie jestem do nich przekonana, i jestem na nie, ale to też moje subiektywne zdanie

swoją drogą dowiedziałam się jakiego kochanego mam chłopa, mam okres (pierwszy dzień znosze masakrycznie jakby mi brzuch rozcinali ;/) a on 'to kochanie poleż ja obiad zrobie, pozmywam, herbatke przyniósł pod nos i w ogole
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel

Edytowane przez Lilith890502
Czas edycji: 2010-03-25 o 20:27
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 20:30   #3517
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
swoją drogą dowiedziałam się jakiego kochanego mam chłopa, mam okres (pierwszy dzień znosze masakrycznie jakby mi brzuch rozcinali ;/) a on 'to kochanie poleż ja obiad zrobie, pozmywam, herbatke przyniósł pod nos i w ogole
Pozazdrościć Ale ja na swojego też pod tym względem nie mogę narzekać Ja jest u mnie to robi śniadanie, zmywa i już nawet deskę od sedesu odpuszcza po tym jak raz w żartach zapytałam co ci faceci mają do tego sedesu
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 20:41   #3518
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Coffee Dlaczego tak mówisz?? Ja mam wiele koleżanek które biorą już od dawna i chwalą sobie, ale wiadomo, każda z nas jest inna...
Ja brałam tabletki rok, skutki uboczne:
- libido=0
- bóle brzucha
- wzdęcia
- bóle głowy
- ogólne złe samopoczucie
- ciągłe infekcje pochwy
- zapalenie pęcherza przynajmniej raz w miesiącu (za każdym razem antybiotyk )
- a najgorsze wykryto u mnie naczyniaka na wątrobie, i lekarze nie przeczą, że to mogło być od tabletek.

Ogólnie, po moich doświadczeniach, nie jestem za bardzo pozytywnie nastawiona do tabletek, chyba już nigdy nie będę ich brała, lepiej nie ingerować w swoją gospodarkę hormonalną

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

I jeszcze miałam niezłe humorki jak je brałam, nie miałam w ogóle energii, ciągle chodziłam zmęczona Niby miałam te tabletki dobre, drogie, jak chciałam tańsze, to lekarz mi powiedział, że lepiej nie brać tańszych, bo te są najlepsze, więc tak je brałam... Są osoby, które biorą latami i sobie chwalą, ale ja nie za dobrze się czułam. Chciałam odstawić już wcześniej, ale bałam się, że wróci mi trądzik, wrócą strasznie obfite i bolące miesiączki, ale mija już ponad miesiąc jak nie biorę, a czuję się naprawdę lepiej na początku wyskoczyło mi parę krostek na twarzy, ale szybko zniknęły i nic nie wróciło
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 21:09   #3519
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

hej dziołszki..zeby nie bylo nei zapomnialam o Was tylko teraz to juz prawie nie mam na czym oszczedzac,..do pracy chodze coraz rzadziej..aby metoda sloikowa jest nadal aktualna..co jakis czas tam sobie cos wrzucam


a jesli chodzi o tabletki anty to ja wlasnie do nich wracam..jak tylko dostane okres..po tabsach dobrze sie czulam.nie przytylam...oprocz piersi libido wyzsze..wszystko zalezy chyba od dobrania tabletek
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 21:42   #3520
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
hej dziołszki..zeby nie bylo nei zapomnialam o Was tylko teraz to juz prawie nie mam na czym oszczedzac,..do pracy chodze coraz rzadziej..aby metoda sloikowa jest nadal aktualna..co jakis czas tam sobie cos wrzucam


a jesli chodzi o tabletki anty to ja wlasnie do nich wracam..jak tylko dostane okres..po tabsach dobrze sie czulam.nie przytylam...oprocz piersi libido wyzsze..wszystko zalezy chyba od dobrania tabletek
albo może też od organizmu A jakie bierzesz?
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 21:50   #3521
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
albo może też od organizmu A jakie bierzesz?
novynette

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

w sumie masz racje ze rowniez od organizmu bo np wczesniej bralam rogevidon i tez sie po nich dobrze czulam, za to po cilest myslalam ze umre..bolala mnie glowa i brzuch i mi sie na wymioty ciagle bralo
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 21:51   #3522
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
novynette

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

w sumie masz racje ze rowniez od organizmu bo np wczesniej bralam rogevidon i tez sie po nich dobrze czulam, za to po cilest myslalam ze umre..bolala mnie glowa i brzuch i mi sie na wymioty ciagle bralo
ja brałam najpierw YAZ, a potem Yasminelle, może jakbym inne spróbowała, to byłoby lepiej... Ale na razie nie mam po co
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 21:57   #3523
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
ja brałam najpierw YAZ, a potem Yasminelle, może jakbym inne spróbowała, to byłoby lepiej... Ale na razie nie mam po co
no ja wlasnie wracam to tabsow,rok nie bralam i cyrki byly z moim okresem..2 razy nie ialam po 3 miesiace okresu a ogolnie to tez roznie 28dni cykl,38 dni cykl
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 22:32   #3524
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Coffee to miałas extremalna sytuacje dziś z Twoim ex co za koleś

ja dzis tak o tym myślałam i mi sie przypomniał mój ex
bo mam do niego wielki sentyment... pewnie wam to już pisałam.. ale koleś mnie bardzo kochał, pozniej mnie nagle zostawił -> pisząc mi to na gadu gadu pozniej nie miał dziewczyny przez kilka lat... a w dniu mojego wesela przyszedł 'pod okno i po flaszke'
chciał mnie zobaczyć??? czy to miało byc ostatnie pożegnanie??
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 07:04   #3525
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
ja brałam najpierw YAZ, a potem Yasminelle, może jakbym inne spróbowała, to byłoby lepiej... Ale na razie nie mam po co
ja brałam też różne począczy od diane skonczywszy na jasmine.
ale przestraszyłam się gdy zrobiła mi się cysta, na szczescie skonczyło sie na tabletkach a nie operacji, teraz nie biore nic.

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość

ja dzis tak o tym myślałam i mi sie przypomniał mój ex
bo mam do niego wielki sentyment... pewnie wam to już pisałam.. ale koleś mnie bardzo kochał, pozniej mnie nagle zostawił -> pisząc mi to na gadu gadu pozniej nie miał dziewczyny przez kilka lat... a w dniu mojego wesela przyszedł 'pod okno i po flaszke'
chciał mnie zobaczyć??? czy to miało byc ostatnie pożegnanie??
co ty? co za gość. jak mozna zerwac przez gg
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 07:18   #3526
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Ja brałam tabletki rok, skutki uboczne:
- libido=0
- bóle brzucha
- wzdęcia
- bóle głowy
- ogólne złe samopoczucie
- ciągłe infekcje pochwy
- zapalenie pęcherza przynajmniej raz w miesiącu (za każdym razem antybiotyk )
- a najgorsze wykryto u mnie naczyniaka na wątrobie, i lekarze nie przeczą, że to mogło być od tabletek.

Ogólnie, po moich doświadczeniach, nie jestem za bardzo pozytywnie nastawiona do tabletek, chyba już nigdy nie będę ich brała, lepiej nie ingerować w swoją gospodarkę hormonalną

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

I jeszcze miałam niezłe humorki jak je brałam, nie miałam w ogóle energii, ciągle chodziłam zmęczona Niby miałam te tabletki dobre, drogie, jak chciałam tańsze, to lekarz mi powiedział, że lepiej nie brać tańszych, bo te są najlepsze, więc tak je brałam... Są osoby, które biorą latami i sobie chwalą, ale ja nie za dobrze się czułam. Chciałam odstawić już wcześniej, ale bałam się, że wróci mi trądzik, wrócą strasznie obfite i bolące miesiączki, ale mija już ponad miesiąc jak nie biorę, a czuję się naprawdę lepiej na początku wyskoczyło mi parę krostek na twarzy, ale szybko zniknęły i nic nie wróciło
Bardzo możliwe, że miałaś je źle dobrane. A co do wątroby to właśnie dlatego nigdy nie brałam tabletek. Od samego początku plastry. Polecam na przyszłość
Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Coffee to miałas extremalna sytuacje dziś z Twoim ex co za koleś

ja dzis tak o tym myślałam i mi sie przypomniał mój ex
bo mam do niego wielki sentyment... pewnie wam to już pisałam.. ale koleś mnie bardzo kochał, pozniej mnie nagle zostawił -> pisząc mi to na gadu gadu pozniej nie miał dziewczyny przez kilka lat... a w dniu mojego wesela przyszedł 'pod okno i po flaszke'
chciał mnie zobaczyć??? czy to miało byc ostatnie pożegnanie??
Niezły koleś
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 09:11   #3527
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Coffee to miałas extremalna sytuacje dziś z Twoim ex co za koleś

ja dzis tak o tym myślałam i mi sie przypomniał mój ex
bo mam do niego wielki sentyment... pewnie wam to już pisałam.. ale koleś mnie bardzo kochał, pozniej mnie nagle zostawił -> pisząc mi to na gadu gadu pozniej nie miał dziewczyny przez kilka lat... a w dniu mojego wesela przyszedł 'pod okno i po flaszke'
chciał mnie zobaczyć??? czy to miało byc ostatnie pożegnanie??
jak w filmie

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Biorę przykład z Foltynki i przechodzę na dietę ale nie odchudzającą, tylko detoksykacyjną po zimie, trzeba się trochę ożywić, właśnie szukam jakiejś w internecie, może macie jakieś sprawdzone?
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 09:36   #3528
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
jak w filmie

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Biorę przykład z Foltynki i przechodzę na dietę ale nie odchudzającą, tylko detoksykacyjną po zimie, trzeba się trochę ożywić, właśnie szukam jakiejś w internecie, może macie jakieś sprawdzone?
Dużo warzy i owoców Marchewka, świeży ogórek, rzodkiewka, jabłka, grapefruity, świeży ananas
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 09:40   #3529
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
novynette
Ja też mam te tabletki. Coffee ja Cie podziwiam bo ja bym się nie męczyła tyle gdybym tak się czuła po tabletkach, zresztą sam lekarz powiedział że gdyby tylko coś się działo to zmienimy na inne. Po prostu Twoje były źle dobrane pewnie. Tabletki dopasowywuje się czasami niestety metodą prób i błędów bo nie zawsze od razu trafi się na takie które nasz organizm toleruje. Mam nadzieję że ze mną będzie dobrze.. Lekarz odradzał mi plastry bo powiedział że one są uniwersalne i dawka hormonów które zawierają jest taka sama dla kobiety ważącej 100 kg. jak i dla kobiety która waży 50 kg. Więc dla mnie (54 kg.) byłaby to zdecydowanie za duża dawka... Ale powiem Wam co mi jeszcze polecał - krążek NuvaRing czy jakoś tak, zastanawiam się nad tym też, gdybym się źle czuła po tabletkach. Moja koleżanka nosi go od miesiąca i mówi że jest ok.

Edytowane przez nunny
Czas edycji: 2010-03-26 o 09:45
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 11:28   #3530
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

No gość był niesamowity, co prawda od tamtej pory nie ma dziewczyny - a to już jest hmm 6 lat ale za to ma co innego - amfetamine
to ona była powodem dla ktorego mnie zostawił, a niby mówił, żebym nie cierpiała i nie tęskniła..
Jak go spotykam na ulicy to nadal się peszę to była wielka miłosc, ale trwałą aż 3 miesiace, a pozniej 2 lata miałam po nim depresje

Dieta suuper Coffee trzeba sie troche na wiosne oczyscic warzywka polecam tak jak pisze Dagunia
ja dzis juz jadlam truskawki - ale ze słoika hehe

Ale o oszczędzaniu
dzis troche straciłam

- w tesco 38 zł
- w miescie: 3 ciuchy 15zł, 15zł, 5 zł golf tygrysi jutro wstawie fotki,bo teraz mam mało czasu
- solarium 12 zł
- intermarche 18 zł
- kosmetyki z przeceny 1 zł - szpinka i kredka
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 12:56   #3531
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Ja też troche dziś wydałam:
-15zł spożywcze
- 11,50 - apap extra, mój jedyny przyjaciel w bólu który działa skutecznie
zastanawia mnie czy możliwe jest żeby na jedzenie wydawać tak ok.50zł na tydzień?
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:03   #3532
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
Ja też troche dziś wydałam:
-15zł spożywcze
- 11,50 - apap extra, mój jedyny przyjaciel w bólu który działa skutecznie
zastanawia mnie czy możliwe jest żeby na jedzenie wydawać tak ok.50zł na tydzień?
Raczej nie ;/ Ja wydaję jakieś 120 zł - 130 zł Gdzie sama się wyżywiam. A no i mam dania także głównie zamrożone od mamuśki Jak robiłam sobie kebaba to sama zjadłam 4 udka(tzn tyle mięcha wkroiłam) dużą paczkę frytek do tego i surówkę z całej pekinskiej, całek puszki kukurydzy i kilku pomidorow<olaboga> Koszt 20 zł haha

Teraz wydałam 8 zł na niedobry bigos, czekoladę i colę. Za chwilę pójdę jeszcze po jakieś ptyasie mleczko, jestem w okropnym dołku i muszę sobie osłodzić życie
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:16   #3533
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
Ja też troche dziś wydałam:
-15zł spożywcze
- 11,50 - apap extra, mój jedyny przyjaciel w bólu który działa skutecznie
zastanawia mnie czy możliwe jest żeby na jedzenie wydawać tak ok.50zł na tydzień?
Jak dla mnie to całkiem niemożliwe, bo pomimo tego, ze tez woze mrozonki od mamy, ciagle wydaje na przekaski. Trzeba kupic bulki, cos do nich, surowke, owoce, warzywa, cos do picia, czasem moze cos slodkiego. Nawet gdybym miala cale obiady to na same sniadania i kolacje trzeba sporo $$.
Chyba, ze potrafisz jesc jeden posilek dziennie i pic tylko najtansza wode mineralna.
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 14:26   #3534
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to całkiem niemożliwe, bo pomimo tego, ze tez woze mrozonki od mamy, ciagle wydaje na przekaski. Trzeba kupic bulki, cos do nich, surowke, owoce, warzywa, cos do picia, czasem moze cos slodkiego. Nawet gdybym miala cale obiady to na same sniadania i kolacje trzeba sporo $$.
Chyba, ze potrafisz jesc jeden posilek dziennie i pic tylko najtansza wode mineralna.
nie potrafie więc wszystko jasne
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:00   #3535
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Dzisiaj pojechałam ;/
3zł szczotka do włosów
8.13 w biedronce
8,50 pestki dyni (lubię sobie połuskać)
60gr jabłka
8zł w lumpku
60gr zeszyt
3,60 zakreślacze 3pak
60gr długopis
12,80 pasta polerska do biżutów
więcej grzechów jak narazie nie paiętam i mam nadzieję, że mi się nie przypomni
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 17:12   #3536
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Ja to się boję zrobić podsumowanie pod koniec marca aż ajć .
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:39   #3537
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Ja dzisiaj wydałam

Prawie 20 zł na skrzydełka z kurczaka (bo to dla całej rodziny) - przyrządzamy w panierce miodowo imbirowej
Ser biały - prawie 5 zł

Oprócz tego 150 zł za All wpłynęło tylko teraz już płaczę bo skończyły mi się niepotrzebne rzeczy do sprzedania (tzn. jeszcze coś by się pewnie znalazło jak mnie najdzie to przebrnę choćby przez niepotrzebny stos torebek ).

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
Ja to się boję zrobić podsumowanie pod koniec marca aż ajć .
A mojemu malżowi przesunęli wypłaty na 10-go i podsumowania muszę robić w środku każdego miesiąca. wkurza mnie to, ale już i tak zaczęłam się przyzwyczajać
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 19:56   #3538
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

wydałam około 10 zł, na bilety i zakupy spożywcze, na pół z tż-tem
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:04   #3539
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Ja dzisiaj NIC
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 20:05   #3540
carmen20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 093
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

ja dziś tylko 4 zł na piwko z grupą po kolokwium
jutro wybieram się na jakieś zakupy z mamą i pewnie skończy się tak ze będę na minusie ale tak sie usprawiedliwiam, że wiosna przecież i trzeba szafę odświeżyć
carmen20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.