Powiedzcie mi coś... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 23:04   #31
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez Martynkkaaa Pokaż wiadomość
Mój kolega ma bardzo duża wadę wzroku (jedno oko nie kwalifikuje sie juz do operacji, z drugim jest lepiej ale nie rewelacyjnie). Jest zaręczony zakochany i przeszczęśliwy
Mój facet ma odstające uszy, zeza i niski wzrost (ok. 160) ale takiego go kocham i nie chce innego
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 09:15   #32
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Mój facet ma odstające uszy, zeza i niski wzrost (ok. 160) ale takiego go kocham i nie chce innego
Po prostu rogal na buzi jak to przeczytałam

Ktoś mógłby powiedzieć, że coś jest nie tak, skoro widzisz wady swojego faceta i w dodatku tak konkretnie i lapidarnie to ujmujesz a ja myślę, że to jest miara dojrzałości związku - zgodzicie się z tym? Mieć pełną świadomość "usterek", "wad" zewnętrznych i jednocześnie kochać całą osobę. I właśnie tak powinno to działać. Też patrząc na swojego widzę "niedoróbki", ale tak samo czuję, że kocham go straszliwie i nie chcę żadnego innego! I mam świadomość, że on podobnie patrzy na mnie - z tym, że NIGDY, PRZENIGDY moja wada wzroku, czy okulary nie były i nie są problemem - wprost przeciwnie - zawsze mnie zachęca, żebym częściej nosiła okularki, wcześniej wieczorem ściągała soczewki itd. Sam przyznaje że wyglądam lepiej w soczewkach, ale w okularkach też lubi jak chodzę.
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 11:38   #33
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez Aper Pokaż wiadomość
Po prostu rogal na buzi jak to przeczytałam

Ktoś mógłby powiedzieć, że coś jest nie tak, skoro widzisz wady swojego faceta i w dodatku tak konkretnie i lapidarnie to ujmujesz a ja myślę, że to jest miara dojrzałości związku - zgodzicie się z tym? Mieć pełną świadomość "usterek", "wad" zewnętrznych i jednocześnie kochać całą osobę. I właśnie tak powinno to działać. Też patrząc na swojego widzę "niedoróbki", ale tak samo czuję, że kocham go straszliwie i nie chcę żadnego innego! I mam świadomość, że on podobnie patrzy na mnie - z tym, że NIGDY, PRZENIGDY moja wada wzroku, czy okulary nie były i nie są problemem - wprost przeciwnie - zawsze mnie zachęca, żebym częściej nosiła okularki, wcześniej wieczorem ściągała soczewki itd. Sam przyznaje że wyglądam lepiej w soczewkach, ale w okularkach też lubi jak chodzę.
Dla mnie oznacza to szczerą, prawdziwą miłość - kochać kogoś mimo wad w wyglądzie zewnętrznym, mimo innych wad też I napisałam o wadach bo o nich tu mowa jest ale ma też mnóstwo innych zalet, ma cudowny charakter, jest świetnym człowiekiem, ma piękne wnętrze i to się dla mnie najbardziej liczy i to jest dla mnie ważniejsze
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 11:48   #34
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Wada wzroku to żadna przeszkoda w miłości Sama mam wysoką wadę, z tym, że minusy. Noszę wyłącznie soczewki, bo okulary masakrycznie pomniejszają mi oczy i wyglądam jak Stępień z 13 posterunku.
Swojego Ukochanego poznałam przez neta, bo na żywo nigdy bym nikogo nie poznała I mimo 4letniego związku nie chodzę nawet przy Nim w okularach... raz mnie tylko widział i mówił, że i tak ładnie wyglądam, ale ja się po prostu źle czuję i tyle.
Nie wiem jaki masz charakter, czy jesteś bardziej "do ludzi" czy taka "sierota społeczna" jak ja, ale bądź co bądź wada wzroku przeszkodą w znalezieniu miłości ma się jak piernik do wiatraka
Jeśli uważasz, że jesteś brzydka to zadbaj o siebie, schudnij, maluj się, ładnie ubieraj itp. itd. (nie wiem czego od siebie chcesz więc wymieniłam wszystko ;p)

Przyczyny samotności nie dopatruj się w wadzie tylko w postępowaniu... albo po prostu to jeszcze nie czas

DzięKI Ceith
Ja właśnie noszę od pewnego czasu soczewki. Wcześniej miałam okulary, b. grube i okropnie powiększały oczy. Nieraz zdarzały mi się przykrości, w podstawówce, czy w gimn.
Lubię swoją samotność, ale od czasu do czasu mam wielką ochotę pobyć z ludźmi Mam kilka koleżanek w klasie itepe.
Nie wiem czy jestem brzydka, ale faktycznie trochę za mało dbałam o siebie dotychczas. Staram się stopniowo reprerować wszystko. Np ostatnio zrobiłam duże zakupy, wiele fajnych ciuchów. Od razu lepiej się czuję.
Być może to jeszcze nie czas *

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

EJ - Dzięki, że też się wypowiedziałaś. Bardzo się zgadzam z tym, że razem z osobą, trzeba pokochać jej usterki.

Martynkaaa - też dziękuję **


Tak jak piszecie dziewczyny, to widzę w tym dużo dojrzałości. Powiem szczerze, że dziewczyny, z którymi zadaję się np. w szkole nie dorastają wam pod tym względem do pięt

Edytowane przez Rockinka
Czas edycji: 2010-03-26 o 11:51
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:08   #35
thordis_nanna
Raczkowanie
 
Avatar thordis_nanna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Wydorośleją W szkole dużo ludzi zwraca uwagę na wygląd przede wszystkim i niepotrzebnie wpędza się w kompleksy, bo nie dorasta do wymyślonego przez siebie 'ideału'. Ale z czasem to przechodzi Naprawdę nie ma sensu porównywać się z innymi - jakbyś była taka jak wszyscy, dla nikogo nie byłabyś wyjątkowa
thordis_nanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:30   #36
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Każda kobieta może kochać i być kochaną! Musisz w siebie wierzyć a świat stanie się prostszy. Wada wzroku może być dla Ciebie problemem, ale dopóki wierzysz w siebie nic nie powinno Cię złamać!
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:46   #37
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez thordis_nanna Pokaż wiadomość
Wydorośleją W szkole dużo ludzi zwraca uwagę na wygląd przede wszystkim i niepotrzebnie wpędza się w kompleksy, bo nie dorasta do wymyślonego przez siebie 'ideału'. Ale z czasem to przechodzi Naprawdę nie ma sensu porównywać się z innymi - jakbyś była taka jak wszyscy, dla nikogo nie byłabyś wyjątkowa

Tak... Wszystko się zgadza. Nie wyrozniac sie niczym - nie ok, wyrozniac sie za bardzo - jeszcze b. nie ok..

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Gisia_00 Pokaż wiadomość
Każda kobieta może kochać i być kochaną! Musisz w siebie wierzyć a świat stanie się prostszy. Wada wzroku może być dla Ciebie problemem, ale dopóki wierzysz w siebie nic nie powinno Cię złamać!

Masz rację, nie powinno,

Dziś właściwie miałam całkiem niezly nastroj od rana, dostalam nawet zapr. na grilla, ale jakos stracilam nastroj i mysle zeby zostac.
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 14:43   #38
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: Powiedzcie mi coś...

A ja mam np słabość do dziewczyn w okularach. No jakoś mnie to pociąga. Nie wiem czemu. Także się nie przejmuj bo to kwestia gustu.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:30   #39
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Są dziewczyny, którym okulary faktycznie dodają uroku, ale bywa na owrót. Ja akurat należę do tej drugiej gr dziewczyn. Bynajmniej nigdy nie miałam na tyle dobrze dobranych okularów, by czuć się w nich O.K.
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:44   #40
Jaryshka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 241
Dot.: Powiedzcie mi coś...

.

Edytowane przez Jaryshka20
Czas edycji: 2012-10-24 o 18:40
Jaryshka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 17:03   #41
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez Jaryshka20 Pokaż wiadomość
Kochana wada wzroku nie będzie stanowiła problemu dla kogoś kto Cię pokocha. Ja bez okularów jestem jak kaleka nie ma mowy o jeździe samochodem, na ulicy nikogo bym nie poznała z daleka.. na "zdrowszym" oku mam -3, a na drugim -1 ale tylko dlatego, że nie reaguje na szkła - nawet gdyby mi wsadzili denko od słoika widziałabym tak samo czyli bardzo słabo.. nauczyłam się już z tym żyć, bo mam tak od dziecka (inkubator 2 miesiące w niemowlęctwie zrobił ruinę z oczami, ale dzięki temu żyję) okulary dobrałam tak abym czuła się w nich lepiej niż bez i... mój TŻ chce byc ze mną, także u Ciebie - gdy nadejdzie czas będzie podobnie na pewno dbaj o siebie, będzie czuła się lepiej

To trochę podobnie jak u mnie Jakbym wyszła z domu bez soczewek to olabogaaa
Dziękuję, że napisałaś.
Też muszę się przezwyczaić, nawet jeśli z operacji będą nici. Od dziecka mam wadę i co gorsza byłam wychowywana w poczuciu, że przez to jestem gorsza od reszty :/
A można wiedzieć, jak poznajecie swoich TŻ ?
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 17:30   #42
thordis_nanna
Raczkowanie
 
Avatar thordis_nanna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
Tak... Wszystko się zgadza. Nie wyrozniac sie niczym - nie ok, wyrozniac sie za bardzo - jeszcze b. nie ok.. [COLOR="Silver"]
Być sobą i nie desperować kiedy nie ma powodu - jak najbardziej OK
thordis_nanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 08:21   #43
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
a autor ?

"Secret" R. Byrne
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:57   #44
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

przeczytam
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.