Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :) - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-27, 19:44   #3571
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
Lilith, obie jesteśmy z Lbn i mamy ten sam wzrost
Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Ja też mam taki sam wzrost
a ja podkarapcie i wzrost też ten sam
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 19:47   #3572
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

hehe
popularny, jak widać

ale przynajmniej nie będziemy miały problemu z wyborem sukni ślubnej
164 i rozmiar 36/38 - w każdym modelu się dobrze wygląda
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 19:50   #3573
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

ayo
masz racje, bo ten wzrost i rozmiar toż to najładniejsze dziewoje w polsce
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 19:50   #3574
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
Lilith, obie jesteśmy z Lbn i mamy ten sam wzrost
[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;18178795]a ja podkarapcie i wzrost też ten sam[/QUOTE]

Ayo, podobieństwa jak widze

aneszna mam przyjaciółke z podkarpacia i też jest tego wzrostu

A co do sukni to sobie jeszcze poczekam, ale problemów nie powinno byc z rozmiarem i doceniam ten plus swojej małosci
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 19:54   #3575
tinyPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar tinyPrincess
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 339
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

ja też mam 164
__________________

A z każdym dniem kocham mocniej
tinyPrincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 20:08   #3576
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Ja mam jakieś 166 Też nie jest źle, nie wyobrażam sobie być wysoką!

Dziś jakieś 30 zł
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 20:30   #3577
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

I Wy uwazacie sie za niskie? To co ja mam biedna powiedziec, z moimi 152 centymetrami

Dzisiaj znowu poszla kasa tylko na paliwo, jutro to samo. W dodatku juz sie musialam zapozyczyc
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 21:09   #3578
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Nadrabiam zaległości, ale żeście naskrobały a ja się leczyłam po stracie ukochanego i dzisiaj się z nim zobaczyłam i nie wiem czy nie damy sobie ostatniej szansy A w temacie, to od środy żyłam na rachunek mamy, więc nie wydałam nic Ale jutro wracam do Szczecina i wydam 14zł na bilet i życie do środy/czwartku.

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
Raczej nie ;/ Ja wydaję jakieś 120 zł - 130 zł Gdzie sama się wyżywiam. A no i mam dania także głównie zamrożone od mamuśki Jak robiłam sobie kebaba to sama zjadłam 4 udka(tzn tyle mięcha wkroiłam) dużą paczkę frytek do tego i surówkę z całej pekinskiej, całek puszki kukurydzy i kilku pomidorow<olaboga> Koszt 20 zł haha

Teraz wydałam 8 zł na niedobry bigos, czekoladę i colę. Za chwilę pójdę jeszcze po jakieś ptyasie mleczko, jestem w okropnym dołku i muszę sobie osłodzić życie
Mi taka surówka starczyłaby na 3/4 dni i Uważam, że jedna osoba spokojnie przeżyję tydzień za 50zł

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez carmen20 Pokaż wiadomość
ja dziś tylko 4 zł na piwko z grupą po kolokwium
jutro wybieram się na jakieś zakupy z mamą i pewnie skończy się tak ze będę na minusie ale tak sie usprawiedliwiam, że wiosna przecież i trzeba szafę odświeżyć
trzeba, trzeba, ja to w ogóle na wiosnę ubrań nie mam

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Dobre usprawiedliwienie Ale co prawda to prawda... Tyle nowych rzeczy by się przydało Ja obiecałam sobie że w tym sezonie w końcu kupię sobie porządne buty na obcasie i będę w nich chodziła bo nie dość że mała jestem to jeszcze w balerinkach albo adidasach łaże non stop bo na obcasach na co dzień się boję że nie dam rady
ja tak samo, ale na razie zaczęłam od koturn, bo łatwiej mi się w nich chodzi niż w obcasach

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
Tez jestem mala, dlatego sprawilam sobie koturny bardzo wygodne, ale nie wiem czy bede w nich chodzic. Zawsze tak jest jak kupie wyzsze buty. Nie moge sie nigdy przelamac, dziwnie sie czuje

Dzisiaj pojechalam do szkoly i nie bylo zajec, wiec bez sensu stracone paliwo. Wydalam 10zł na gofra i pizze i jestem na siebie zla, bo tak dobrze mi szla dietka

Ogolnie mam dzisiaj zły humor, jakos tak mi smutno i zle.. nie wiem czemu. Ta wiosna mnie chyba troche dobija z jednej strony, bo wszystkie parki wyszly z domu i sie sciskaja na miescie.
ja zawsze mam na przełomie zima/wiosna depresję, ale taką przejściową

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;18170477]dziewczyny, zebrałam stare złoto w domu typu, zepsute łańcuszki, pojedyncze kolczyki itd i sprzedałam w lombardzie-mam 140,00
a do tego okazało się że pierścionek który dostałam wieki temu od ex-a jest NIE ZŁOTY
CO ZA DEBIL DAŁ MI TOMBAK

kupiłam w zieleniaku;
ogórki
pomidorki
buraczki-świnka morska kocha
kiełki słonecznika i innezobaczymy jak smakują
sałatę masłową
truskawki-wiem chemia ale nie mogłam się oprzec
zapłaciłam coś koło 40zł

paliwo-40,00
wyborcza-2,50/są tam testy do 6 klasy-dla siory/

dieta,dieta,dieta[/QUOTE]

właśnie tak się kiedyś zastanawiałam, w lombardzie biorą wszystko co masz? Czy mogą odmówić?

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez carmen20 Pokaż wiadomość
Przepraszam, tunika trochę pomięta :P i nawet kot sie załapał na fotkę
jakie kiciuś zakupy też super

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Carmen - Twój kotek śliczny Buty na obcasie podobają mi się

Przed chwilką zrobiłam gofry, gdy rozbijałam jajko wyskoczyły mi dwa żółtka!! Pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło
bliźniaki
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 21:13   #3579
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Aneszna to ja będę chyba szczęśliwa do końca życia Taty kolega ma kury i zawsze nam jajka przynosi i same podwójne żółtka Hehe

Zrobiłam przegląd szafy i jutro wystawiam na all jedne nowe buty bo stwierdziłam że nie będę w nich chodzić i koszule też nową... nic więcej nie znalazłam... chociaż dobre i to - zobaczymy czy sie sprzeda
ja też jem tylko jajka ze wsi i też często trafiam na podwójne żółtka

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Ja też mam taki sam wzrost
ja mam 168

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
I Wy uwazacie sie za niskie? To co ja mam biedna powiedziec, z moimi 152 centymetrami

Dzisiaj znowu poszla kasa tylko na paliwo, jutro to samo. W dodatku juz sie musialam zapozyczyc
jak dobrze, że ja jeszcze jeżdżę na paliwie rodziców

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Nadrobiłam A teraz lecę, bo mam zaległości w studiach, już w ogóle nie wiem co się na nich dzieje Dobranoc
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 22:23   #3580
carmen20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 093
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Aneszna to ja będę chyba szczęśliwa do końca życia Taty kolega ma kury i zawsze nam jajka przynosi i same podwójne żółtka Hehe

Zrobiłam przegląd szafy i jutro wystawiam na all jedne nowe buty bo stwierdziłam że nie będę w nich chodzić i koszule też nową... nic więcej nie znalazłam... chociaż dobre i to - zobaczymy czy sie sprzeda
ja sobie w końcu sprawiłam aparat wiec też zapewne jakaś aukcje niedługo wystawie

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Carmen - Twój kotek śliczny Buty na obcasie podobają mi się

Przed chwilką zrobiłam gofry, gdy rozbijałam jajko wyskoczyły mi dwa żółtka!! Pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło
Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość

jakie kiciuś zakupy też super
śliczny kicio, a jak czasem daje w kość
carmen20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 23:45   #3581
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
I Wy uwazacie sie za niskie? To co ja mam biedna powiedziec, z moimi 152 centymetrami

Dzisiaj znowu poszla kasa tylko na paliwo, jutro to samo. W dodatku juz sie musialam zapozyczyc
Ja mam 160 cm., no może bez kilku mm Przydałoby sie troche więcej czasami ale nie narzekam, przynajmniej zawsze będę niższa od Tżta choćbym nie wiem jakie obcasy założyła
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 23:57   #3582
weraa11
Zadomowienie
 
Avatar weraa11
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 333
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Hej Dziewczyny

Czytam ten watek juz od kilku dni jestem dopiero na jakiejs 30 stronie i tak mnie wciagnal ze chce przeczytac caly Postanowilam sobie ze odezwe sie do Was dopiero jak skoncze czytac ale w sumie troche sytuacja mnie zmusila do tego zeby zorbic to teraz....

Wiec pozwolcie ze moze opowiem krotko o sobie i swoich finansach...

Jestem studentka, na studiach dziennych, mieszkam z rodzicami, dostaje kieszonkowe na rozne swoje ptorzeby...jest to 200zl. Od kilku miesiecy pracuje gdzie zarabiam jakies 600zl. Dla mnie to duzo bo moge dzieki temu praktycznie kupic wszystko to na co mam ochote...
Jednak stalo sie cos czego zaluje...mialam romans z szefem ;/ a wiadomo ze z tego nic dobrego nigdy nie wynika...-teraz juz to wiem...
Pozniej niby bylo ok ale z czasem zaczal mi robic na zlosc, czepiac sie o bzdury, wkurza sie o mojego faceta, robi mi wciaz pod gorke...
No i postanowilam zrezygnowac bo nie ejstem w stanie pracowac w takich warunkach...

Tylko co z kasa? Tak nagle odejdzie mi 600zl ale widze tez kilka plusow...bede mogla troche pocwiczyc, odzywiac sie zdrowo(bo w pracy to same zupki z proszku itd.) do tego poucze sie troche bo niedlugo sesja a mam same zaleglosci...itd.itd.

Ehh...nie wiem jaka decyzje podjac...ale z tego co widziaalm to jest tu czesc osob ktora ma na miesiac jakies ponad 200zl na miesiac no nie? bo innej pracy niestety nie znajde...to jest pewne...rowniez z powodu mojego szefa ale to juz dluuuuzszy temat...
__________________

weraa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 07:29   #3583
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Ja mam 168 cm i jestem zadowolona, kiedyś bardzo dużo chodziłam na obcasach, ale teraz przy małej córci wolę różne płaskie butki żeby szybko za nią biegać

Weraa witaj pisz z nami jak najczęściej

Coffe kochana ponoć nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, ale cokolwiek nie postanowisz trzymam kciuki za Ciebie i tż
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 08:00   #3584
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Wera, moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest odejście z pracy.
znajdziesz coś innego, na pewno.
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 08:38   #3585
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez weraa11 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Czytam ten watek juz od kilku dni jestem dopiero na jakiejs 30 stronie i tak mnie wciagnal ze chce przeczytac caly Postanowilam sobie ze odezwe sie do Was dopiero jak skoncze czytac ale w sumie troche sytuacja mnie zmusila do tego zeby zorbic to teraz....

Wiec pozwolcie ze moze opowiem krotko o sobie i swoich finansach...

Jestem studentka, na studiach dziennych, mieszkam z rodzicami, dostaje kieszonkowe na rozne swoje ptorzeby...jest to 200zl. Od kilku miesiecy pracuje gdzie zarabiam jakies 600zl. Dla mnie to duzo bo moge dzieki temu praktycznie kupic wszystko to na co mam ochote...
Jednak stalo sie cos czego zaluje...mialam romans z szefem ;/ a wiadomo ze z tego nic dobrego nigdy nie wynika...-teraz juz to wiem...
Pozniej niby bylo ok ale z czasem zaczal mi robic na zlosc, czepiac sie o bzdury, wkurza sie o mojego faceta, robi mi wciaz pod gorke...
No i postanowilam zrezygnowac bo nie ejstem w stanie pracowac w takich warunkach...

Tylko co z kasa? Tak nagle odejdzie mi 600zl ale widze tez kilka plusow...bede mogla troche pocwiczyc, odzywiac sie zdrowo(bo w pracy to same zupki z proszku itd.) do tego poucze sie troche bo niedlugo sesja a mam same zaleglosci...itd.itd.

Ehh...nie wiem jaka decyzje podjac...ale z tego co widziaalm to jest tu czesc osob ktora ma na miesiac jakies ponad 200zl na miesiac no nie? bo innej pracy niestety nie znajde...to jest pewne...rowniez z powodu mojego szefa ale to juz dluuuuzszy temat...
A skąd jesteś? Jak Warszawa to na 100 znajdziesz tutaj pracę. Nie ma co się martwić
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 09:19   #3586
weraa11
Zadomowienie
 
Avatar weraa11
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 333
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

dzieki za mile powitanie nie jestem z Warszawy, tylko z troche mniejszego miasta i uwierzcie ze z praca jest tu masakra...
tak mysle zeby mu po porstu wspomniec ze chce odejsc i np.do konca kwietnia juz tam nie pracowac...a to co zarobie to chociaz bede miala odlozone na czarna godzine...
Wydaje pieniadze na bzdury ale tez nie potrafie byc bez grosza...zawsze te 100zl musze miec odlozone bo inaczej to chora jestem
wczoraj dostalam wyplate wiec jestem na plusie 130zł tylko lista moich potrzeb sie tak strasznie wydluza :P
__________________

weraa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 09:44   #3587
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość



bliźniaki
Może to jakieś przeznaczenie
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 10:13   #3588
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Ja mam 168 cm i jestem zadowolona, kiedyś bardzo dużo chodziłam na obcasach, ale teraz przy małej córci wolę różne płaskie butki żeby szybko za nią biegać

Weraa witaj pisz z nami jak najczęściej

Coffe kochana ponoć nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, ale cokolwiek nie postanowisz trzymam kciuki za Ciebie i tż
Niby nie, ale ja jestem przypadkiem specyficznym i z 4 facetami właziłam znów do tej samej rzeki Fakt, że z 3 się nie udało ale z tym czwartym wlazłam i nie mam zamiaru wychodzić

Coffe ja jestem zdania, że warto dać szansę ale tylko wtedy kiedy widzisz i czujesz zmianą-chęć zmiany. Powodzenia
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 10:30   #3589
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez weraa11 Pokaż wiadomość
dzieki za mile powitanie nie jestem z Warszawy, tylko z troche mniejszego miasta i uwierzcie ze z praca jest tu masakra...
tak mysle zeby mu po porstu wspomniec ze chce odejsc i np.do konca kwietnia juz tam nie pracowac...a to co zarobie to chociaz bede miala odlozone na czarna godzine...
Wydaje pieniadze na bzdury ale tez nie potrafie byc bez grosza...zawsze te 100zl musze miec odlozone bo inaczej to chora jestem
wczoraj dostalam wyplate wiec jestem na plusie 130zł tylko lista moich potrzeb sie tak strasznie wydluza :P
witamy kochanamy tu jak wielka rodzina oszczedzająca
ja tez z nieduzej miejscowosci, pracy brak dlatego trzeba szukac, szukac az sie znajdzie.
Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Niby nie, ale ja jestem przypadkiem specyficznym i z 4 facetami właziłam znów do tej samej rzeki Fakt, że z 3 się nie udało ale z tym czwartym wlazłam i nie mam zamiaru wychodzić

Coffe ja jestem zdania, że warto dać szansę ale tylko wtedy kiedy widzisz i czujesz zmianą-chęć zmiany. Powodzenia
tez tak sądzę, i trzymam kciuki.
co do włażenia do tej samej rzeki, to u mnie zawsze to wracanie było, bo nie moglam sie na rozstanie zdecydowac
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 10:37   #3590
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

imo każdy zasługuje na drugą szansę, ale nie trzecią...
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 10:38   #3591
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Ja mam 168 cm i jestem zadowolona, kiedyś bardzo dużo chodziłam na obcasach, ale teraz przy małej córci wolę różne płaskie butki żeby szybko za nią biegać

Weraa witaj pisz z nami jak najczęściej

Coffe kochana ponoć nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, ale cokolwiek nie postanowisz trzymam kciuki za Ciebie i tż
dziękuję

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
Wera, moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest odejście z pracy.
znajdziesz coś innego, na pewno.
też tak myślę
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 10:39   #3592
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

no własnie, wydaje mi sie,ze juz mu kiedys Coffee dawałaś druga szansę.. nie może odwlekać tego co nie uniknione..
to tak jak z gadaniem, ze facet sie zmini po slubie, pfff to tylko gadanie
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 10:42   #3593
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Niby nie, ale ja jestem przypadkiem specyficznym i z 4 facetami właziłam znów do tej samej rzeki Fakt, że z 3 się nie udało ale z tym czwartym wlazłam i nie mam zamiaru wychodzić

Coffe ja jestem zdania, że warto dać szansę ale tylko wtedy kiedy widzisz i czujesz zmianą-chęć zmiany. Powodzenia
chęć zmiany widzę, ale czy będzie zmiana to się okaże

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;18185674]
witamy kochanamy tu jak wielka rodzina oszczedzająca
ja tez z nieduzej miejscowosci, pracy brak dlatego trzeba szukac, szukac az sie znajdzie.

tez tak sądzę, i trzymam kciuki.
co do włażenia do tej samej rzeki, to u mnie zawsze to wracanie było, bo nie moglam sie na rozstanie zdecydowac[/QUOTE]

ja właśnie też się nie mogę do końca zdecydować, tzn. już się zdecydowałam, ale na drugi dzień po kolejnej rozmowie z nim, chyba zmieniłam decyzję

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
no własnie, wydaje mi sie,ze juz mu kiedys Coffee dawałaś druga szansę.. nie może odwlekać tego co nie uniknione..
to tak jak z gadaniem, ze facet sie zmini po slubie, pfff to tylko gadanie
teraz już naprawdę ostatnia szansa On sam dobrze o tym wie, więc jak się nic nie zmieni, to się rozstajemy...
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 10:45   #3594
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

To jednak bede 3mac kciuki, ale nic na siłe Coffee niech teraz On sie stara, a nie Ty - podejdz do tego z dystansem kochana

my jesteśmy razem od 4 lat - po slubie prawie 2 lata. Mielismy jakies tak 'sceny' ale nigdy nie zerwalismy bo wiem, ze zadne by nie wyciągło reki na zgode
ale znam parki ktore zrywaja 5 razy w tygodniu pozniej zmieniaja meila, nr kom a po 3dniach wracaja do siebie
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 12:11   #3595
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

ja mam 171 cm i za ch***re nie umiem chodzic w butach na obcasach .
zgadza sie facet zmienia sie po slubie ale czesto na gorsze i sie rozleniwia
a tak zeby bylo w temacie to wyplata dopiero w czw a trzeba jakos zyc ale stwierdzilam ze najpierw bede gotowac z tego co mam w lodowce i szfce bo z tego sie mozna w tydz spokojnie wyzywic . takze moze sie cos oszczedzi .niestety nie siedze tu ostatnio za wiele ... dziaslo spuchniete . eh trzeba bedzie sie po cos wybrac do apteki . mam nadzieje jedna ze dentysta mnie ominie bo niemam kasy na takie przyjemnosci . trzymajcie sie dziewczyny . zmykam zarabiac pieniazki
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 13:16   #3596
carmen20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 093
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Wy tu gadacie o związkach a mi ostatnio coraz bardziej przeszkadza moja samotność
carmen20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 13:29   #3597
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

carmen ja mino iż jestem mężatką czesto też czuje się bardzo samotna, bo z mężem pracujemy na różne zmiany i mamy dla siebie tylko weekendy... a teraz jest weekend, jest niedziela.. on śpi wstał na obiad i poszedł dalej spac... bo pogoda do bani i mowi,ze nie ma co robic... a jak wstane to pewnie bedzie grał na kompie
w sumie ja mam okres - jestem poirytowana, nie pozwalam sie dotknac, bo mnie wszystko boli - wiec nawet mu się nie dziwie
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 13:31   #3598
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez weraa11 Pokaż wiadomość
dzieki za mile powitanie nie jestem z Warszawy, tylko z troche mniejszego miasta i uwierzcie ze z praca jest tu masakra...
tak mysle zeby mu po porstu wspomniec ze chce odejsc i np.do konca kwietnia juz tam nie pracowac...a to co zarobie to chociaz bede miala odlozone na czarna godzine...
Wydaje pieniadze na bzdury ale tez nie potrafie byc bez grosza...zawsze te 100zl musze miec odlozone bo inaczej to chora jestem
wczoraj dostalam wyplate wiec jestem na plusie 130zł tylko lista moich potrzeb sie tak strasznie wydluza :P
dasz radę znaleźc pracę choć wiadomo ze teraz z pracą wszedzie trudno

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość

teraz już naprawdę ostatnia szansa On sam dobrze o tym wie, więc jak się nic nie zmieni, to się rozstajemy...
trzymam kciuki aczkolwiek zgadzam się, że niech teraz on się postara,a Ty podejdź z dystansem

Cytat:
Napisane przez carmen20 Pokaż wiadomość
Wy tu gadacie o związkach a mi ostatnio coraz bardziej przeszkadza moja samotność
będzie dobrze, znajdzie się w końcu ktoś wspaniały na Twojej drodze
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 13:36   #3599
carmen20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 093
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

Ale jesteście razem wiesz że możesz liczyć na niego, że przy Tobie będzie
ja się praktycznie nie spotykałam nikim od wakacji, a jak już to podchodziłam do tego z wielkim dystansem i szybko się kończyło :/ po prostu w wakacje bardzo przeżyłam pewnego dupka i teraz mam całkiem inne podejście do facetów

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość

będzie dobrze, znajdzie się w końcu ktoś wspaniały na Twojej drodze
mam nadzieję
carmen20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 13:37   #3600
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Wielkie oszczędzanie! Kto ze mną? :)

carmen no pisalam chyba 3 dni temu o pewnym dupku który mnie brutalnie porzucił, a kilka lat pozniej pojawił sie na moim weselu... cierpiałam po nim 2 lata - choc nadal wiem, że tamte chwile były bezcenne z Nim hehe niby było minęło ale pozostał sentyment..
wiec rozumiem co czujesz

ale wiosna, czas na zmiany, zakreć sie, poszukaj jakiegos ciacha
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.