Stroj na slub - pomocyyy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 09:40   #1
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352

Stroj na slub - pomocyyy


Witam. Mam 19 lat i w czerwcu szykuje mi sie slub (nie moj) chcialabym sie dowiedziec czy w takiej tunice moge smialo pokazac sie na weselu: http://www.3suisses.fr/portail3s_img.../4/71149_3.jpg od razu powiem ze nie znosze sukienek dlatego wybralam taka tunike tylko czarną. prosze o rady
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 09:54   #2
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

moim zdaniem na upartego może być
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 09:55   #3
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Witam. Mam 19 lat i w czerwcu szykuje mi sie slub (nie moj) chcialabym sie dowiedziec czy w takiej tunice moge smialo pokazac sie na weselu: http://www.3suisses.fr/portail3s_img.../4/71149_3.jpg od razu powiem ze nie znosze sukienek dlatego wybralam taka tunike tylko czarną. prosze o rady
To chyba nie jest tunika, tylko sukienka?
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 09:57   #4
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Witam. Mam 19 lat i w czerwcu szykuje mi sie slub (nie moj) chcialabym sie dowiedziec czy w takiej tunice moge smialo pokazac sie na weselu: http://www.3suisses.fr/portail3s_img.../4/71149_3.jpg od razu powiem ze nie znosze sukienek dlatego wybralam taka tunike tylko czarną. prosze o rady
ja bym w takim czyms nie poszla
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 09:58   #5
niewazne.
Zadomowienie
 
Avatar niewazne.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 234
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

dla mnie osobiście się nie podoba, no ale wydaje mi się, że jeżeli będziesz się dobrze w tym czuła to możesz śmiało iść.
__________________
"Bo na twych stopach chodzi szczęście moje!" Leopold Staff
niewazne. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 10:02   #6
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Nie widzę tego na weselu... No ale jak uważasz... Poza tym nie wiem po czym stwierdzasz, że to tunika, bo na zdjęciu wygląda jak sukienka A skoro tunika to pewnie chcesz założyć coś pod spód? Jakieś legginsy czy co?
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 10:05   #7
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Cytat:
Napisane przez natalie1988 Pokaż wiadomość
Nie widzę tego na weselu... No ale jak uważasz... Poza tym nie wiem po czym stwierdzasz, że to tunika, bo na zdjęciu wygląda jak sukienka A skoro tunika to pewnie chcesz założyć coś pod spód? Jakieś legginsy czy co?
ogolnie to jest tunika a na tym zdjeciu wyglada rzeczywiscie jak krotka sukienka i wlasnie nie chce zadnych leginsow pod spod bo wesele bedzie w czerwcu a wtedy bedzie chyba juz za cieplo wystarcza chyba ponczochy. czy wydaje sie wam ze naprawde lepsza sukienka? oczywiscie do tego zestawy jakies dodatki koniecznie lancuszek kolczyki i gruba bransoletka
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 10:18   #8
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

na wesele jeśli dobierzesz odpowiednie dodatki może być, tylko nie bardzo sama tunika i pończochy. Nie przesadzajmy ale nie zawsze w czerwcu jest upał już. A według mnie trochę nie wypada w samych pończochach, tak to można na dyskotekę iść. U nas na weselu było kilka osób w leginsach i się nie roztopiły z gorąca, a był lipiec. A pewnie sala jest klimatyzowana, a poza tym w nocy jest chłodniej zazwyczaj
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 10:27   #9
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

To nie jest tunika tylko sukienka a poza tym w czarnym to na pogrzeb.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 10:37   #10
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
To nie jest tunika tylko sukienka a poza tym w czarnym to na pogrzeb.
nie bede sie upierac ale wiem swoje ze to jest tunika tylko na tym zdjeciu naciagieta tak ze wyglada jak sukienka

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
na wesele jeśli dobierzesz odpowiednie dodatki może być, tylko nie bardzo sama tunika i pończochy. Nie przesadzajmy ale nie zawsze w czerwcu jest upał już. A według mnie trochę nie wypada w samych pończochach, tak to można na dyskotekę iść. U nas na weselu było kilka osób w leginsach i się nie roztopiły z gorąca, a był lipiec. A pewnie sala jest klimatyzowana, a poza tym w nocy jest chłodniej zazwyczaj
ale czy pasuje tunika czarna, czarne leginsy i czarne buty? wtedy to rzeczywiscie na pogrzeb:P
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 10:49   #11
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Jesteś młoda więc nierozumiem dlaczego chcesz ubrać coś czarnego jak stara dewota!? Jest tyle świetnych kolorów, niekoniecznie "krzykliwych" jeśli takich nie lubisz ale stonowanych. W czerwcu będzie na pewno ciepło i jeszcze czarna sukienka...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 10:56   #12
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Jesteś młoda więc nierozumiem dlaczego chcesz ubrać coś czarnego jak stara dewota!? Jest tyle świetnych kolorów, niekoniecznie "krzykliwych" jeśli takich nie lubisz ale stonowanych. W czerwcu będzie na pewno ciepło i jeszcze czarna sukienka...
myslalam raczej zeby ubrac sobie to czarne ale kolorowe dodatki, no nie wiem... np szare bolerko i bizuterie i chyba nie bede wygladac jak stara dewota a poza tym lubie czarny
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 11:03   #13
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Czarny jest eleganckim kolorem, ale nie na ślub... Czarny z szarym to na pewno "kolorowe"... Twoja sprawa... tylko ciekawe w co się będziesz ubierała po 40-stce czy 50-tce
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 11:16   #14
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Czarny jest eleganckim kolorem, ale nie na ślub... Czarny z szarym to na pewno "kolorowe"... Twoja sprawa... tylko ciekawe w co się będziesz ubierała po 40-stce czy 50-tce
jejku to indywidualna sprawa jakie sie lubi kolory, jeden lubi jaskrawe, drugi blade a inny poprostu czarne. zakladajac ten watek nie chodzilo mi o negowanie kolorow tylko czy taki "kroj" pasuje na wesele. a dodatki moga byc zarowno rozowe jak i niebieskie czy jak juz wspomnialam szare... mysle ze rozowy bylby odpowiedni... chyba ze dalej bede wygladac jak stara dewota...
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 11:29   #15
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

tunika mi się nie podoba, a w dodatku jeśli na zdjęciu jest naciągnięta, to nie wiem jak Ty chcesz się pokazać w wersji nienaciągniętej i samych rajstopkach ...

a co do czerni to nie mam nic przeciwko.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 11:45   #16
orchidea83
Raczkowanie
 
Avatar orchidea83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 153
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

tunika taka sobie i wydaje mi sie ze malo funkcjonalna na weselne szalenstwo...
proponowalabym poszukac czegos innego

a co do koloru- jesli ktos lubi czarny, to czemu ma go nie wybrac??? oczywiscie dodatki powinny byc "zywsze"
Dagunia chyba troche przesadzilas z ta dewota
orchidea83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 11:53   #17
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Moim zdaniem to taka sukienka na wyjście do klubu. Na wesele chyba lepiej wystąpić w tradycyjnej, lekkiej, zwiewnej sukience. Ale nic na siłe.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 11:56   #18
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

tunika i legginsy na wesele ?! jakbym była panna młodą to bym ci drzwi pod nosem zamknęła za taki strój chyba, w tej tunice to sobie możesz do klubu na tany iść a nie na wesele...
naprawdę planujesz w czymś takim wejść do koscioła ? mi by było wstyd

jak sukienek nie lubisz to kup sobie spodnie garniturowe damskie i marynakre
chociaz moim zdaniem jak na jedna noc zalozysz sukienke to ci korona z glowy nie spadnie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 12:09   #19
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Cytat:
Napisane przez orchidea83 Pokaż wiadomość
tunika taka sobie i wydaje mi sie ze malo funkcjonalna na weselne szalenstwo...
proponowalabym poszukac czegos innego

a co do koloru- jesli ktos lubi czarny, to czemu ma go nie wybrac??? oczywiscie dodatki powinny byc "zywsze"
Dagunia chyba troche przesadzilas z ta dewota
Dla mnie młode osoby które ubierają się całe na czarno na ślub/wesele
to dewoty
Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
tunika i legginsy na wesele ?! jakbym była panna młodą to bym ci drzwi pod nosem zamknęła za taki strój chyba, w tej tunice to sobie możesz do klubu na tany iść a nie na wesele...
naprawdę planujesz w czymś takim wejść do koscioła ? mi by było wstyd

jak sukienek nie lubisz to kup sobie spodnie garniturowe damskie i marynakre
chociaz moim zdaniem jak na jedna noc zalozysz sukienke to ci korona z glowy nie spadnie

Dlatego ja otwarcie mówie o swoich poglądach w mojej rodzinie, żeby na mój ślub nikt na czarno nie przylazł ani ubrany jak na dyskoteke
Rozumiem, że ktoś nie lubi sukienek/ źle w nich wygląda itp. ale wtedy właśnie można założyć spodnie garniturowe ( niekoniecznie czarne) i elegancką tuniczke/bluzke.
W tamtym roku na weselu kuzyna była dziewczyna trochę przy kości i właśnie miała białe eleganckie spodnie na kant i śliczną beżowo-brązową tunike - wyglądała lepiej niż nie jedna w sukienkce.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 12:33   #20
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

legginsy występują w różnych kolorach nie tylko czarne. A czarnego nie uważam za kolor dewot. I nie uważam że ktoś zakładając czarny na wesele i ślub przegina i że nie odpowiada. No ale...

Eyo jeżeli jesteś przed ślubem to życzę ci, by wszyscy goście ubrali się zgodnie z Twoim życzeniem. A to jak ktoś chodzi ubrany do kościoła to tylko jego sumienie.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 14:59   #21
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to taka sukienka na wyjście do klubu. Na wesele chyba lepiej wystąpić w tradycyjnej, lekkiej, zwiewnej sukience. Ale nic na siłe.
Ja też uważam, że to nie jest odpowiednia sukienka (czy tam tunika) na wesele.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 15:41   #22
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
jejku to indywidualna sprawa jakie sie lubi kolory, jeden lubi jaskrawe, drugi blade a inny poprostu czarne. zakladajac ten watek nie chodzilo mi o negowanie kolorow tylko czy taki "kroj" pasuje na wesele. a dodatki moga byc zarowno rozowe jak i niebieskie czy jak juz wspomnialam szare... mysle ze rozowy bylby odpowiedni... chyba ze dalej bede wygladac jak stara dewota...
Ja natomiast nie powiedziałabym , że czarny to kolor dla starej dewoty, lecz po prostu nieodpowiedni na wesele.Nie wypada ubierac się na czarno na wesele, zwłaszcza latem, ale wiadomo co kto lubi.
Mi się ta tunika podoba, ale jeśli na Tobie długosc jest taka sama jak u tej dziewczyny na zdjęciu <czyli wyglądająca jak sukienka>. Jeśli jest dużo krótsza , napewno bym jej nie ubrała.
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 15:57   #23
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Ja natomiast nie powiedziałabym , że czarny to kolor dla starej dewoty, lecz po prostu nieodpowiedni na wesele.Nie wypada ubierac się na czarno na wesele, zwłaszcza latem, ale wiadomo co kto lubi.
Mi się ta tunika podoba, ale jeśli na Tobie długosc jest taka sama jak u tej dziewczyny na zdjęciu <czyli wyglądająca jak sukienka>. Jeśli jest dużo krótsza , napewno bym jej nie ubrała.
powiem nawet ze na mnie jest dluzsza niz na tm zdjeciu bo mam tylko 160cm wzrostu wiec nie za wiele;p
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:27   #24
inaja77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 156
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Według mnie to tez nie do końca weselne, ja osobiście tez nie przepadam za sukienkami, ale na wesele to już można zrobić wyjątek Poza tym w tej tunice/sukience trzeba mieć niezłą figurę i raczej w tym zestawieniu jakie ty proponujesz lepiej wyglądają te wyższe a poza tym (co jest widoczne na zdjęciu) to spłaszcza biust ;p hehe tak na marginesie a i ja osobiście nie lubię cekinów na gumce w takich ubraniach-dla mnie mało wygodne. Ale wiadomo każdy ma swoje zdanie.pozdrawiam i zycze powodzenia i dobrej zabawy
__________________
issue-18@hotmail.com

anka.kluba@wp.pl
inaja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:35   #25
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Czasami mam wrażenie, że niektórym mamy nie pokazały jak należy się ubierać na określone uroczystości. Co wypada a co nie.

Nikt Ci nie każe zakładać sukni balowej z trenem ani nic w tym stylu. Wystarczy sukienka (to de facto też jest sukienka tylko, że dyskotekowa bardziej). Zwykła elegancka sukienka.

Słowo klucz: elegancka. Nie wyzywająca, nie dyskotekowa, nie prywatkowa itd. Elegancka.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:40   #26
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Mnie sie ona nie podoba i w zyciu nie zalozylabym czegos takiego na wesele, nawet jako gosc.
Nie mam nic przeciwko czerni, ale ten kroj i fason to nie na taka uroczystosc
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:46   #27
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Sukienka jest ładna, ale na wesele mi nie pasuje, bo zbyt "dyskotekowo" wygląda
I fakt, trzeba mieć dobrą figurę do czegoś takiego.
Btw piszesz że nie lubisz sukienek, ale to jest sukienka, zresztą mniejsza o nazwę, niczym się ten strój nie różni od sukienki, więc nie wiem o co chodzi

Ale ubierz się jak chcesz
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:55   #28
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Jak dla mnie czarny nie pasuje zupełnie na ślub.Kochana to nie o to chodzi,czy się dobrze czujesz w czarnym czy nie,bo ja np.tez bardzo lubie czarny tylko o to,ze na slub to zupelnie nie pasuje i bedziesz ubrana nie bardzo.Wszedzie nawet pisza,zeby nie ubierac sie na slub na czarno.Pamietam jak bylam na slubie w zimie i byla jedna panna na czarno(miala z 30lat) i po prostu nie dosc,ze ja ludzie ciagle komentowali(wiesz jacy sa ludzie) to jeszcze sie dosc skrepowana czula i rzucała się w oczy,a przyjmijmy,ze w zimie to wieksze by bylo usprawiedliwienie(jesli w ogole mozna wskazac przy czarnej sukience na slubie uspr.).
Taka tunika jest swietna,jak dla mnie do klubu.Moze po prostu kup drugi jakis kolor?
P.S.w jakim sklepie ja kupilas i za ile? bo ogolnie podoba mi sie
__________________


Edytowane przez krooolewna
Czas edycji: 2010-04-01 o 16:57
krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 17:13   #29
LiNi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ukochane wybrzeże
Wiadomości: 305
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

ogólnie na prawdę jest fajna, tylko jako sukienka...
zwłaszcza jeżeli mówisz, że masz 1,60m wzrostu i na tobie jest jeszcze dłuższa
czy na tunikę to nie będzie trochę za długie??
ale taki krój na wesele absolutnie a poza tym nie czarną, nie w czerni na wesele
jak już przedmówczynie mówiły, ten kolor nie pasuje na wesele
__________________
Imperare sibi maximum est imperium

Trzeba robić swoje. Jeśli istnieli bogowie, człowiek spodziewał się po nich, że też robią swoje, i nie przeszkadzał im w pracy.
LiNi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 17:23   #30
Banana
Rozeznanie
 
Avatar Banana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród ;)
Wiadomości: 596
Dot.: Stroj na slub - pomocyyy

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
tunika i legginsy na wesele ?! jakbym była panna młodą to bym ci drzwi pod nosem zamknęła za taki strój chyba, w tej tunice to sobie możesz do klubu na tany iść a nie na wesele...
naprawdę planujesz w czymś takim wejść do koscioła ? mi by było wstyd

jak sukienek nie lubisz to kup sobie spodnie garniturowe damskie i marynakre
chociaz moim zdaniem jak na jedna noc zalozysz sukienke to ci korona z glowy nie spadnie
Zgadzam się.
Widziałam taka tunikę na żywo, czy ona przypadkiem nie jest z wiskozy? I te tandetne cekiny
__________________

Bo jest paru ludzi
Bo jest parę w życiu dobrych chwil
Bo jest parę złudzeń które warto mieć by żyć...

Edytowane przez Banana
Czas edycji: 2010-04-01 o 17:29
Banana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.