abc nailstore - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-02, 21:28   #91
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: abc nailstore

ja tez piluje Nail Selection
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:28   #92
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
i jeszcze na koniec:

magdasol: Ale fakt faktem, trudno sobie pozwolić na żel w tej cenie, jeśli za seta nie bierzemy 150 zł.

sssi2: Ja pracuję na żelach abc od maja 2009. W mojej miejscowości nowy french kosztuje 55 zł a przedłużenie ze zdobieniem 50 zł ( a i to czasami wydaje się zbyt drogo- !!!). I wcale nie uważam, że żele są drogie i coś mi się nie opłaca.

to jak w końcu jest?
opłaca się za 55zł.? czy za 150zł.?
bo ja się zgubiłam....
Chciałam zauważyć, że to wypowiedzi dwóch różnych osób. Biorąc pod uwagę fakt, że mam średnio 5 domowych klientek miesięcznie nie opłaca mi się kupować żeli budujących dla nich, bo zanim wydatek by się zwrócił trochę by minęło.

Divo tak się składa, że Twoja opinia jest obraźliwa. I w życiu nie sprowadzałam innych firm do zera. Wyraźnie pisałam, że te na których dotychczas pracowałam wypadają przy abc blado, bez względu na to, czy się to komuś podoba, czy nie.

Edytowane przez magdasol
Czas edycji: 2010-04-03 o 14:49
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:33   #93
laDiva
Raczkowanie
 
Avatar laDiva
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Herne/Bochum
Wiadomości: 41
Dot.: abc nailstore

To w takim razie przepraszam Cie Magdo. Nie chcialam Cie obrazic. Umiem sie przyznac do winy.... wybacz, ale tak odczytalam Twoja wypowiedz... zapraszam na przeprosinowego drinka jak sie kiedys na targach spotkamy,ok .. ?

I nie klocmy sie juz wiecej. To internet. Tu zawsze bedzie przy wypowiedziach brakowac usmiechu, emocji ... zartobliwego mrugniecia oczkiem.A ja mam "ciezki" zart i cholera jestem jak z Kafki..... :brzyda l:

A wracajac do pytania.. tak, ABC ma dobre produkty.... i jeszcze lepszych szkoleniowcow.



Wesolych swiat wszystkim
__________________
Pozdrawiam serdecznie,

Paulina Feinauer

www.pauline-feinauer.de

Edytowane przez laDiva
Czas edycji: 2010-04-02 o 21:34
laDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:33   #94
sssi2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez laDiva Pokaż wiadomość
@dobrarada

no akurat to jest normalne. Zawsze wieksza ilosc ma lepsza cene. To normalne

@sissi

........ .... interpretacja ma tysiac sciezek.....
... przeczytaj wypowiedzi magdysol..... sorry.. ale "nadaje" jak po praniu mozgu ..... i nie ona jedna.....

a Dominika, niestety ma taki sposob robienia reklamy (porownujacy) , co jest dla innych firm przykre. I smutne bo wiele dziewczyn z branzy sie przyjazni i nie mowimy o sobie zle.

poza tym szkoda,ze "nawiazujesz" tylko do negatywow... a pozytywy dotyczace tej firmy ,ktore wymienilam takze, ignorujesz. Obiektywizmem tez tego ie mozna nazwac.

A forum jest aby dyskutowac. jak cos komus nie pasuje ,to zaczyna sie ludzi uciszac. Orwellowska farsa.
Paulino! Przepraszam, ale myślałam że chodzi Ci konkretnie o osoby współpracujące z ABC- ale może Magdasol jest też związana. Po prostu- ja nie słyszałam nigdy takiego porównania ze strony ABC na oficjalnych pokazach, dlatego ośmieliłam się wypowiedzieć.

Ale Paulino- myślę, że tu przyznasz mi rację- oczywiście, że ładne paznokcie można zrobić produktami z np. Allegro. Tylko czy będą one ładnie wyglądać u klientki po 3-4 tygodniach, kiedy zazwyczaj zjawia się ona u nas?
To już tak na marginesie....
sssi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:37   #95
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez magdasol Pokaż wiadomość
Chciałam zauważyć, że to wypowiedzi dwóch różnych osób. Biorąc pod uwagę fakt, że mam średnio 5 domowych klientek miesięcznie nie opłaca mi się kupować żeli budujących dla nich, bo zanim wydatek by się zwrócił trochę by minęło.

Divo tak się składa, że Twoja opinia jest obraźliwa. I w życiu sprowadzałam innych firm do zera. Wyraźnie pisałam, że te na których dotychczas pracowałam wypadają przy abc blado, bez względu na to, czy Ci się to podoba, czy nie.
no raczej ciężko by było jakby to były wypowiedzi jednej osoby
dwie osoby = dwie opinie ( skrajnie różne powiedzmy sobie szczerze)
bo jak jedna osoba = dwie rózne opinie (to już cos jest nie halo w tym momencie)

i jeszcze taka uwaga - mając 5 klientek miesiecznie - 15g polar white starczy Ci na 5 lat - a każdy zel ma max trwałość 2-3 lata. więc chyba tez się nie kalkuluje
no ale OK, skoro produkty ABC są tak rewelacyjne a ich jakość kompensuje cenę to tylko pozostaje mi pogratulować doskonałego wyboru

ps. wiecie, że firma która jest właścicielem marki naildesign też się nazywa ABC ??? zawsze mnie to bawi....
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:40   #96
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: abc nailstore

No i takie zakończenia lubię najbardziej, chociaż awantura wywiązała nam się nie zła W takim razie do zobaczenia na targach przy najbliższej okazji

Ssisi2 magdasol bynajmniej z abc związana nie jest, bo to nikt inny jak ipsylonka z innych for internetowych, która hasła zapomniała, więc nick trzeba zmienić Ale może kojarzysz mnie z forum SK?

A co do porównań, nie zwracałam na pokazach na to nigdy uwagi, ale tak z drugiej strony - i nie chodzi mi tu tylko o abc, ale o wszystkie firmy, najłatwiej jest chyba opisać jakiś produkt porównując go do innej marki i dotychczas nie było to wielkim problemem

Dobrarado więc będę używała go przez te 2-3 lata bo to sama przyjemność 180 zł na 3 lata jestem w stanie zainwestować

A tego o NailDesign nie słyszałam

Edytowane przez magdasol
Czas edycji: 2010-04-02 o 21:43
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:53   #97
sssi2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
i jeszcze na koniec:

magdasol: Ale fakt faktem, trudno sobie pozwolić na żel w tej cenie, jeśli za seta nie bierzemy 150 zł.

sssi2: Ja pracuję na żelach abc od maja 2009. W mojej miejscowości nowy french kosztuje 55 zł a przedłużenie ze zdobieniem 50 zł ( a i to czasami wydaje się zbyt drogo- !!!). I wcale nie uważam, że żele są drogie i coś mi się nie opłaca.

to jak w końcu jest?
opłaca się za 55zł.? czy za 150zł.?
bo ja się zgubiłam....
Chyba logiczne, że w każdemu może opłacać się coś innego. Ja płacę czynszu 600 zł m-cznie a może magdasol 2x tyle? Ja nie płacę ZUS tylko ubezpieczenie zdrowotne a może magdasol płaci pełen ZUS? Ja dojeżdżam do pracy ok 1km a może magdasol 25km? Ja mieszkam w miejscowości 8000 mieszkańców a może magdasol tam gdzie jest ich 100.000?. W mojej miejscowości ludzie mogą mieć niższe zarobki niż miejscowości magdysol. Nie pomyślałaś o tym Dobrarado, że koszty prowadzenia firmy każdy może mieć inne? Chyba na ogólny zysk składa się wiele składników. Prowadzisz firmę i powinno to być dla ciebie jasne i logiczne. Gdyby u mnie był popyt na paznokcie za 150 zł z pewnością tyle bym kasowała. Miałabym wtedy dużo większy zysk.
sssi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 21:56   #98
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: abc nailstore

chciałam tylko dodać że formy do paznokci mają naprawdę super chociaż Nail Selection ma tak samo dobre a cenowo 40 zł tańsze
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:02   #99
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez magdasol Pokaż wiadomość

Ssisi2 magdasol bynajmniej z abc związana nie jest, bo to nikt inny jak ipsylonka z innych for internetowych, która hasła zapomniała, więc nick trzeba zmienić Ale może kojarzysz mnie z forum SK?
Ipsylonka niezwiązana z ABC?

Edytowane przez nattaliah
Czas edycji: 2010-04-02 o 22:04
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:10   #100
sssi2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
Ipsylonka niezwiązana z ABC?
A jest związana? Wchodząc na stronę ABC widać tylko Gdańsk (Klaudia Wieczorek) Katowice (Ania Gembala Papież) i Kraków (Paulina Pastuszak). No i jeszcze właściciele ABC Nailstore Polska Dominika i Jens Piroth. Więc kto to jest Ipsylonka?

Edytowane przez sssi2
Czas edycji: 2010-04-02 o 22:28
sssi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:14   #101
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: abc nailstore

Pracuje w filii ABC Kraków.
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 22:17   #102
sssi2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
Pracuje w filii ABC Kraków.
Aha! A już myślałam, że Ipsilonka to Jens!!! Aż się przestraszyłam!
sssi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:18   #103
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: abc nailstore

buahahaa to mnie teraz rozbawiłaś tym stwierdzeniem :P
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:19   #104
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: abc nailstore

A to nie wystarczy, żeby nie być obiektywną w wypowiedziach? Trzeba być właścicielem?
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:19   #105
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: abc nailstore

Kurcze złożyłam cv, nie wiedziałam, że to aż tak wiążące

Sissi chcesz żebym z łóżka spadła?

Nattaliah poczytaj sobie moje wypowiedzi w innych wątkach, na prawdę na więcej obiektywizmu mnie nie stać Poza tym pierwsze słyszę, żeby Jens był właścicielem? Chyba, że o czymś nie wiem

Edytowane przez magdasol
Czas edycji: 2010-04-02 o 22:27
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:23   #106
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: abc nailstore

To po złożeniu CV trzeba ćwiczyć, bo "szefowa mistrzyni wymagająca"? Miło mi, że mogłam podarować wam odrobinę radości. Wesołych świąt.
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:30   #107
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: abc nailstore

I tu Cię zawiodę. Ćwiczy się także po to, żeby dostać pracę A rozpisywać się kto jest szefową, a kto może nią być nie zamierzam, bo nie o to chodziło, tylko o znalezienie modelek Wesołych świąt również
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:30   #108
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez magdasol Pokaż wiadomość
Poza tym pierwsze słyszę, żeby Jens był właścicielem? Chyba, że o czymś nie wiem
Cytat:
Napisane przez sssi2 Pokaż wiadomość
No i jeszcze właściciele Dominika i Jens Piroth
Zapytaj koleżankę. Ja tak dogłębnie w temat nie wnikam.

Skoro ta praca jeszcze nie jest pewna, to naprawdę szczerze gratuluję poświęcenia. podziwiam cię absolutnie i bezapelacyjne!

Edytowane przez nattaliah
Czas edycji: 2010-04-02 o 22:32
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:35   #109
sssi2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
Zapytaj koleżankę. Ja tak dogłębnie w temat nie wnikam.
W takim książeczkowym katalogu firmowym jest napisane , że właścicielami ABC Nailstore Polska są Dominika i Jens Piroth.

Ale tu fajnie- idę jajka malować, ale jutro po pracy zajrzę!

Edytowane przez sssi2
Czas edycji: 2010-04-02 o 22:36
sssi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 22:37   #110
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: abc nailstore

A faktycznie widziałam na stronce teraz Po prostu w pierwszej chwili pomyślałam o Torstenie

Nattaliah tu nie ma czego podziwiać, zwyczajnie robię coś w tym kierunku, żeby pracę jednak dostać
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:40   #111
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: abc nailstore

Masz rację sssij, wujek google podpowiada: Jens Piroth założyciel i dyrektor firmy abc nailstore poland . Madzia dała plamę.

O Torstenie? A ja o Robin Hoodzie.

Edytowane przez nattaliah
Czas edycji: 2010-04-02 o 22:42
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 23:04   #112
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: abc nailstore

Chyba nie do końca, bo właścicielem ABC Nailstore International jest Torsten Merkl jeśli się nie mylę? Także obawiam się, że i Ssisi2 i ja miałyśmy po części rację
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 02:26   #113
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: abc nailstore

1. czekam tylko, az paula zacznie przez swoje cziułały podawac nas do sadu, bo juz teksty o niezyczeniu zblizaja nas do tego nieuchronnie
2. dyskuje na poziomie udalo(-by) ci sie zakonczyc TYLKO i WYLACZNIE dzieki wielkie klasie, taktowi i inteligencji divy, ale nie udalo ci sie, bo musisz brnac w temacik. no coz, wymagajaca szefowa ma na bank jeszcze wiele pomyslow na odpowiedzi, a reklama na wizazu jest lasym kaskiem :/
3. skoro paulinka jest taka swietna, ba! mistrzowska szefowa, to niech nauczy sie robic french tym cudnym polarem, bo jak na razie robi sobie antyreklame w zyciu nie kupilabym zelu, ktory tak okropnie sie zachowuje na paznokciu, o czym swiadczy calkowicie kanciasta i postrzepiona linia usmiechu.. nooo chyba, ze to wina umiejetnosci stylistki.. jesli tak, to moze niech skoczy do ani, to sie czegos nauczy.
4. polityka firmy jest wyjatkowo antagonistyczna i agresywna. mnie to osobiscie odstrasza.
czemu?
otoz powiem wam czego sie nauczylam przez laaaataaa cale.
jesli jakas firma stara sie zrazic klientow do produktow innych firm, oczernia je, a w porownaniu z nimi ZAWSZE wypada lepiej, to swiadczy to li i jedynie (wrrr )o tym, ze firma boi sie konkurencji, a jej produkty sa czesto slabsze od konkurencyjnych i dlatego jedynym sposobem na wygranie w wyscigu jest zrazenie klientow do wszystkich pozostalych firm..
i juz nikt nie wiedzial kto jest swinia, a kto czlowiekiem

i na zakonczenie. o firmie bylo cicho. no ,ale wkorczyla paula. paula wychwala kazda firme ktora jej placi aktualnie, dlatego jej opinie na temat produktow sa dla mnie calkowicie nierzetelne i nieobiektywne.

nie interesuje mnie jakie te produkty sa w rzeczywistosci (owszem, pofatygowalam sie i wyprobowalam, wiec wiem o czym pisze.. zalosne jest obracanie kotka ogonkiem, no ale panieneczki biora lekcje od mistrzyni wszak), bo tak zrazila mnie polityka firmy, ze nigdy ich nie kupie i nie polece.

a! owszem - pranie mozgu macie zrobione i to niezle. i ja was przepraszac w przeciwienstwie do divy nie mam zamiaru. magda jestes za mloda, zeby to zrozumiec, za mala zeby sie ustosunkowac i zbyt niedojrzala zeby nie dac sie wykorzystywac. bardzo ci wspolczuje, bo jestes darmowa reklama tego, ze kontakt nadmierny z paula jest zabojczy, bo zabija to co w tobie najcenniejsze - osobowosc.
zapewniam cie, ze moja siostra takze jest wpatrzona we mnie jak w obrazek i jak jej powiem, ze ma wydac 360zl na perfumy diora, bo sa wydajniejsze i ladniej pachna, to poleci i je kupi. mimo tego, ze bedzie musiala zrezygnowac z wieeeeelu rzeczy, a w perfumach z avonu czuje sie swietnie, bo tez ladnie pachna, dlugo sie utrzymuja, pasuja do niej, sa wydajne i maja ladne opakowanie.. tylko, ze ja tego nie zrobie, bo ja kocham, a paula z Toba wiezi zadnych nie ma (chociaz Ci sie wydaje inaczej), wiec wydasz kupe kasy kompletnie bezsensu.wszak dior to nie avon, prawdaz? :/ ...

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2010-04-03 o 02:28
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 06:40   #114
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: abc nailstore

Nie chce mi się rozpisywać szczerze mówiąc. Nikomu nie zamierzałam robić reklamy i nie zamierzam nadal, wyraziłam jedynie swoją subiektywną opinie na temat produktów, która bynajmniej nie wynika z "więzi" jakie ponoć wydaje mi się, że z Paulą mnie łączy. Odniosłam dziwne wrażenie, że na temat każdych produktów poza abc można wypowiadać się w pozytywny sposób, bo tutaj jest to tylko i wyłącznie robienie reklamy.
Ale nieistotne, w jednym się zgodzę - brnąć w to nie ma sensu, każdy będzie i tak obstawał przy swoim, bez względu na to, co powiedzą inni.
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 10:07   #115
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: abc nailstore

Bardzo nie podoba mi się reklamowanie firmy kosztem innych.Mówienie że produkty są najjj a reszta to badziew jest żenujące i niesmaczne.Ale jak sądzę nijak ma się to do jakości produktów, bo każdy praktykujący taką politykę reklamy będzie wychwalał swoje krytykując przy tym innych.Wpełni rozumiem oburzenie dziewczyn.JAK DLA MNIE Abc jest świetne ale za drogie i stosunkiem jakość-cena wygrywa chociażby PB.

I taki mały OT
Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze,
pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych,
które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.


Edytowane przez mmagda1988
Czas edycji: 2010-04-03 o 10:09
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 13:32   #116
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: abc nailstore

Laski, ale wy jesteście dziwne! Jak nie lubicie Pauli, to siłą rzeczy nie będzie pochwalać "jej" produktów, jej sposobów reklamy ani niczego, co z nią związane. Ale już doszukiwanie się "tajnych współpracowaników" we wszystkich, którzy akurat wypowiadają się w tym niewygodnym temacie o ABC & Pauli pozytywnie - to jest przegięcie. Ja uważam, że ABC to świetna marka, innowacyjna. I prosz, szukajcie teraz z którym dystrybutroem jest związana Naddel i kto też może mi płacić za moją opinię! Podwodzenia
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 14:35   #117
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Laski, ale wy jesteście dziwne! Jak nie lubicie Pauli, to siłą rzeczy nie będzie pochwalać "jej" produktów, jej sposobów reklamy ani niczego, co z nią związane. Ale już doszukiwanie się "tajnych współpracowaników" we wszystkich, którzy akurat wypowiadają się w tym niewygodnym temacie o ABC & Pauli pozytywnie - to jest przegięcie. Ja uważam, że ABC to świetna marka, innowacyjna. I prosz, szukajcie teraz z którym dystrybutroem jest związana Naddel i kto też może mi płacić za moją opinię! Podwodzenia
Naddel darowała bym sobie tego typu interpretacje, bo z wiadomych przyczyn te "zarzuty" padły i kolokwialnie mówiąc jest to przysłowiowe odkrycie Ameryki spod koca. Ja tam na forum Pauli nie siedzę, ale są dziewczyny które faktycznie tam siedzą i się udzielają i ani one, ani sama zainteresowana Magda -> magdasol nie ukrywają że magdasol to nikt inny jak Ipsylonka. Więc nietrudno się domyślec dlaczego takie posty się pojawiły. Sisi rzekomo też na SK zachwala abc więc siłą rzeczy dziewczynom się z tym skojarzyło i wcale się temu nie dziwie. Jak zauważyłaś zapewne wypowiedzi Divy- też uważasz że ma ona jakieś niesnaski z Paulą? Wydaje mi się że nie. A dziwnym trafem jej zdanie jest podobne do większości dziewczyn.
Proponowała bym sobie już dac na wstrzymanie pis&lof bo święta mamy.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-04-03 o 14:38
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 16:57   #118
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: abc nailstore

OK, Byliczko, rozumiem. Czyli jak się składa podanie o pracę - tak jak ponoć magdasol - to znaczy, że ma się zrobione "pranie mózgu". Jak się na kilku różnych forach chwali ABC -tak jak ponoć Sisi - też ma się zrobione pranie mózgu. Jednym słowem - nie da się chwalić ABC, będąc przy zdrowych zmysłach bo to od razu się "dziewczynom kojarzy". Ooookeeeej

A do Pauli wiele z was tutaj ma jakieś "ale", co nietrudno wywnioskować z tonu, w jakim o niej piszecie.

No.

To wesołych, nie?
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 17:03   #119
sssi2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: abc nailstore

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Naddel darowała bym sobie tego typu interpretacje, bo z wiadomych przyczyn te "zarzuty" padły i kolokwialnie mówiąc jest to przysłowiowe odkrycie Ameryki spod koca. Ja tam na forum Pauli nie siedzę, ale są dziewczyny które faktycznie tam siedzą i się udzielają i ani one, ani sama zainteresowana Magda -> magdasol nie ukrywają że magdasol to nikt inny jak Ipsylonka. Więc nietrudno się domyślec dlaczego takie posty się pojawiły. Sisi rzekomo też na SK zachwala abc więc siłą rzeczy dziewczynom się z tym skojarzyło i wcale się temu nie dziwie. Jak zauważyłaś zapewne wypowiedzi Divy- też uważasz że ma ona jakieś niesnaski z Paulą? Wydaje mi się że nie. A dziwnym trafem jej zdanie jest podobne do większości dziewczyn.
Proponowała bym sobie już dac na wstrzymanie pis&lof bo święta mamy.
Teraz to ja już nie wiem o co chodzi. Mam do Pauli ok 500 km- nie znam jej i nigdy nie widziałam na oczy. Zachwalam ABC, bo pracuję na tych produktach i je po prostu LUBIĘ!.
sssi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 17:05   #120
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: abc nailstore

Naddel uwierz że nie o ABC tutaj chodzi Firma jak firma.
A skoro pojawiają się wypowiedzi nt. rzeczonej osoby, musi to mieć jakąś głębszą historię, w którą dla świętego spokoju lepiej się nie zagłębiać

Jasne że wesołych:
i wesołego królika co po trawie zmyka:
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.