Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 12:17   #2431
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Hej laseczki

Kinuś spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek

Czeko biedna ta kociczka Z tego co wiem, koty mogą być dopuszczane maksymalnie 3 razy do roku, no ale nie tak jedna ciąża po drugiej, przecież to ogromne obciążenie dla organizmu... Skoro koty powinny być wydawane jak mają 3 miesiące, a u Ciebie to było wcześniej, to cztery miesiące nawet nie minęły Czy mogłabym prosić o podanie nazwy tej hodowli? Podpytam dziewczyn co w tym siedzą co wiedzą o tej hodowli. Może trzeba tam interweniować? Zgłosić do związku, gdzie kotka jest zgłoszona. Tak się nie powinno robić.

Dzasta i jak tam po wizycie u gina?

A ja dzisiaj pracuję z domku, a niedługo wybieram się do dermatologa. Jakaś okropna swędząca wysypka mi wyskoczyła na prawie całym ciele i trzeba działać...

Buziole
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:22   #2432
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Kinuś spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek

A ja dzisiaj pracuję z domku, a niedługo wybieram się do dermatologa. Jakaś okropna swędząca wysypka mi wyskoczyła na prawie całym ciele i trzeba działać...

Buziole
dziękuję Aguniu
powodzenia u dermatologa
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:37   #2433
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Hello

Wita was poświątecznie wielkie BIG "A" Informuję że z świąt u rodzinki w górach przywiozłam 1,5 kg nadbagażu aż mnie mąż nie chciał do samochodu wpuścić bez dopłaty
We wtorek miałam jeszcze wolne bo dopiero wieczorem wracaliśmy. A wczoraj cały dzień na szkoleniu byłam. Dziś w pracy urwanie głowy bo okazuje sie że beze mnie sobie poradzić nie mogli przez te dwa dni, myslałby kto że taka niezastąpiona jestem (szkoda że to się na kasę nie przekłada)

kiniuś - spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek

dzastinko - jeszcze raz gratuluję fajny prezencik mężowi zrobiłaś A jak tam po pierwszej wizycie?

daguś - zafascynowały mnie te kulki kwiatowe z zieloną herbatą chyba sobie cos takiego kupię A to można zaparzać 5 razy ale chyba w kolejnych razach juz kwiat nie rozkwita? Rozbroiłas mnie tym wciskaniem się w sukienkę dla dwunastki

izulek - bzik mjego męża dot krów? hmmm... dotyczy to dookładniej termoforu w postaci pluszowej krowy który ma, a tak dokładniej to może kiedys ci napiszę jak juz będę gotowa wiesz do czego

kotek - cieszę się że cie wreszcie widzę i że wszystko ok i odganiam złe humory

czeko79 - ech ten twój mąż ... Buciorki nowe popielate - cuuudo Ja lubie tez bardzo zamszowe ale drażni mnie to, jak szybko potrafię je załatwić bo od razu w coś przywalę czy obetrę i zasz już nie ygląda Tygrysy oczywiście słodziuchne

agunia - ale mieliście pecha z autkiem ale za to gratuluje premii i trzymam za podwyżkę

mooonik - to cię Muniek nawcinał masy

Juz mnie wzywają do roboty znów Mam petitki lu go - któraś chce? Nawet porządnego jedzenia nie mam czasu zjeść.
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:54   #2434
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
kiniuś - spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek
Dziękuję Anusiu
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:33   #2435
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

A co tu takie pustki ? Ja wróciłam padnięta po intensywnie spalającym aerobiku i pierwsze do czego się dorwałam to marcepanowe jajeczka Może was nimi przygonię ? Weźcie troche bo zjem wszystko i mój wysiłek na aerobiku pójdzie na marne Mam jeszcze herbatkę zieloną z ananasem
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:09   #2436
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cześć Słoneczka

jestem już po piewrszej wizycie, nie było tak strasznie Gin ma taki sprzęt w gabinecie, że głowa boli a mówię Wam jakie ciacho z niego byłam u niego kilka lat temu i myślałam, że trochę zbrzydł, a on coraz przystojniejszy
oczywiście miałam badanie ginekologiczne oraz usg wewnętrzne oczywiście mam zdjęcie no i jednak "coś" widać ale jeszcze bez zarodka, co jest normalne niestety w 5 tygodniu karty ciąży jeszcze nie mam założonej, bo gin ma zwyczaj zakładać dopiero jak widać zarodek następną wizytę mam 29 kwietnia i powiedział, że wtedy już powinno być widać jak "dzidziuś fika" no i mam się już traktować jako kobietę w ciąży już się nie mogę doczekać następnej wizyty zlecił również komplet badań, byłam w laboratorium dowiedzieć się co i jak, no i za te wszystkie badania zapłacę prawie 200 zł
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:18   #2437
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Hej Baboszki

Dawidku nasz Kochany Rodzynku
Z okazji 1 urodzinek życzę Ci słoneczka każdego dnia, uśmiechniętego pysiolinka, miłości wszechogarniającej, radości kolorowej jak stado motyli i oby świat Cię rozpieszczał i tulił w swoich ramionach i żebyś zawsze był powodem nieustającej dumy Rodziców. 100 LAT !!!!!


Izulek
co to za podjadanie na noc

Agunia jak wizyta u dermatologa? Co to za wysypka Ci się zrobiła

Dzasta jak po wizycie?

Anusia nadbagaż, no ładnie rzuć no tym jajeczkiem

wiecie co dziś usłyszałam, ze nasz pies jest "spasiony" no w sumie tak- 6 kilo żywej wagi

Dzasta no to proszę teraz o siebie dbać i uważać a pokażesz nam zdjęcie jak już będzie coś widać
mówisz ze ciacho a co mąż na to
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka


Edytowane przez mooonik
Czas edycji: 2010-04-08 o 19:27 Powód: bo Dzastinka wrocila od gina :*
mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 19:59   #2438
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Co do wizyty u dermatologa, to po pierwsze - wyczekałam się niemiłosiernie, a po drugie - babka nie za bardzo była w stanie powiedzieć co to może być, ale przepisała mi maści i żelów za ponad 200zł, 2 sztuki do ciała i 2 do twarzy Chyba wykupię tylko połowę z tego a w przyszłym tygodniu pójdę do innego dermatologa, bo mam zrobić jeszcze jedno badanie na jeszcze inny problem skórny i wrócić z wynikami. A ona prywatnie bierze 50zeta za wizytę, więc chyba zrobię badanie i pójdę państwowo już, bo zbankrutuje...

Ahhh no i z tego wszystkiego zapomniałam - wszystkiego najlepszego dla Dawidka z okazji pierwszych urodzinek
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:08   #2439
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

hej dziołszki

Wszystkiego najlepszego dla naszego jedynego i najcudniejszego kawalera!

Dawidku dużo zdrówka, zdrowych ząbków, wielu wypowiadanych słów, jak najmniejszej ilości upadków i mnóstwa kroków i to zawsze w dobrym kierunku!!
Moonik- cudne życzenia!!! Dołączam się!

Kinuś- Ty wiesz

Sofinku- dzieki ze pytasz, juz pisalam o dietce odchudzanie na zawołanie, dietka polegajaca na rozdzielnosci bialek i węgli
4 posiłki, jedzenie bez ograniczen- bez objadania sie, w scislych godzinach i dużo wody!- jakby co- pytaj

Dżastinko- baaaaaaaaaaaaaaaaardzo sie ciesze i trzymam kciuki żeby Fasolinka się zdrowo rozwijała

'''
Na kursie nadal fajnie.
Jutro robimy pedicure, a od poniedziałku akryl i żel.

Boli mnie gardełko cosik
Wrrrrrrrr

Oglądałam wczoraj YCD- tanczyli wspaniale , ale Muchę bym utłukła wkurza mnie juz prawie na poziomie Kasi Cichopek!

Pędzę się myc i kładę się spac... nie moge sie ostatnio wyspac budze sie w nocy... jakos tak mi dziwnie

Trzymajcie sie cieplutko, buziaczki
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:11   #2440
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Kinuś- Ty wiesz


tęskniem za Tobą okropnie
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:44   #2441
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Dzasta no to proszę teraz o siebie dbać i uważać a pokażesz nam zdjęcie jak już będzie coś widać


mówisz ze ciacho a co mąż na to
jak już będzie widać rączki i nóżki to pokaże - chyba
mąż chyba już zapomniał, że kiedyś mu to mówiłam (ale jak byłam kiedyś to Sz. nie był jeszcze moim mężem )

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Co do wizyty u dermatologa, to po pierwsze - wyczekałam się niemiłosiernie, a po drugie - babka nie za bardzo była w stanie powiedzieć co to może być, ale przepisała mi maści i żelów za ponad 200zł, 2 sztuki do ciała i 2 do twarzy Chyba wykupię tylko połowę z tego a w przyszłym tygodniu pójdę do innego dermatologa, bo mam zrobić jeszcze jedno badanie na jeszcze inny problem skórny i wrócić z wynikami. A ona prywatnie bierze 50zeta za wizytę, więc chyba zrobię badanie i pójdę państwowo już, bo zbankrutuje...
brak słów na naszą służbę zdrowia

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Dżastinko- baaaaaaaaaaaaaaaaardzo sie ciesze i trzymam kciuki żeby Fasolinka się zdrowo rozwijała




Na kursie nadal fajnie.


Jutro robimy pedicure, a od poniedziałku akryl i żel.

ad1.
ad2. już mówiłam ze 100 razy, ale powiem 101, świetny masz ten kursik

Dawidku życzę Ci:
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały.
By nigdy nie było porannej pobudki
i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.

__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 20:57   #2442
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Hey Babolki i Babole

Czujem się jak młody bóg bo żem wróciła z aerobicu step ...... jutro zapewne będę miała problem z doczłapaniem do kibla od zakwasów ale endorfinki zrobiły swoje tego mi było trzeba ...... jutro zapitalalam na joga dance ...... muszę do końca wakacji zrzucić 20 kg ..... więc APELUJĘ PILNUJCIE MNIE ŻEBY LEŃ DO DUPY MI ZNÓW NIE WLAZŁ

Dawidku nasz najkochańszy mężczyzno ...... i jednyny na tym wątku wszystkiego najlepszego od szurniętej cioci CzekoTubki ..... szalej, psoć, rozrabiaj, wal radośnie kupę w pampersa po 10 razy dziennie .... niech rodzice wiedzą, że mają synka

Dzasta Ty szczęściaro nawet Dr Grzebałkę wynalazłaś przystojnego ..... Teraz proszę dbaj o siebie i fasolinkę, uważaj na dźwiganie i nie denerwuj się niczym ...... zero stresu i pogoda ducha przynajmniej przez te pierwsze trzy miesiące

Anusia ..... ehhhh jajca marcepanowe po aerobicu a masz

kasica ja toże teskniem za mym oszołomkiem

moonik nie przekarmiaj psa ..... i to czekoladą

agunia co do kotów rasowych to kocice mogą mieć trzy mioty ale w ciągu dwóch lat ...... tyle, że te trzy mioty to są takie legal z rodowodowym kocurem ..... a diabli wiedzą ile w ciągu dwóch lat jest takich jak nasz z kocurem z sąsiedztwa?
Za takie kociaki z nieprawgo łoża arystokratki płaciliśmy po 100 zł za sztukę - ale ponoć miliśmy zniżkę na "hurt" ..... bo za pojedyncze sztuki to brała po 200 zł.

aaaaa jutro idziemy z maluchami na szczepienie i też ze względu na "hurt" mamy zniżkę u weta
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 21:01   #2443
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

CZĆ ANIKI --->
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Helloł
Wiecie co rok temu zostałam mamusią ja nie wiem kiedy to zleciało

chciałabym wyglądać tak jak Ty po takim podjadaniu przed snem
Jak ten czas szybko leci...wszystkiego najlepszego dla naszego przystojnego SOLENIZANTA.
malutka wczoraj to był szczyt...bo zazwyczaj kupuję ryż preparowany, albo wafle ryżowe(albo owoce wcinamy), czy coś takiego do przegryzienia mniej zamulającego żołądek niż chipsy.. Oby to nigdy nie minęło,to moje bezkarne podjadanie i nie tycie przy okazji.
Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
jejciu dziewczyny, wzruszyłam się
tak mi miło, że o mnie pamiętałyście , mimo że dawno nie pisałam, zaglądam do Was codziennie, ale przez to tłumaczenie nie mam czasu pisać

buziaki Kochane
Kinuś masz wytłumaczenie na szczęście dobre, bo inaczej by było...
Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Hello
Wita was poświątecznie wielkie BIG "A" Informuję że z świąt u rodzinki w górach przywiozłam 1,5 kg nadbagażu aż mnie mąż nie chciał do samochodu wpuścić bez dopłaty
We wtorek miałam jeszcze wolne bo dopiero wieczorem wracaliśmy. A wczoraj cały dzień na szkoleniu byłam. Dziś w pracy urwanie głowy bo okazuje sie że beze mnie sobie poradzić nie mogli przez te dwa dni, myslałby kto że taka niezastąpiona jestem (szkoda że to się na kasę nie przekłada)

izulek - bzik mjego męża dot krów? hmmm... dotyczy to dookładniej termoforu w postaci pluszowej krowy który ma, a tak dokładniej to może kiedys ci napiszę jak juz będę gotowa wiesz do czego

Juz mnie wzywają do roboty znów Mam petitki lu go - któraś chce? Nawet porządnego jedzenia nie mam czasu zjeść.
Widzisz Anusiu jaka jesteś fajna, nie dosyć, że żona doskonała, to jeszcze znakomity pracownik.
Rozumiem Skarbie...jak zechcesz to może się dowiem.
Rzuć petitka.
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Hej laseczki
A ja dzisiaj pracuję z domku, a niedługo wybieram się do dermatologa. Jakaś okropna swędząca wysypka mi wyskoczyła na prawie całym ciele i trzeba działać...
Buziole
aguniu mnie na ciele kiedyś takie "cosik" wyskoczyło i potem się domyśliłam, że za słabo spłukałam koszulę...gapa ze mnie. A dermatolog mi przepisał maść, gdzie musiałam smarować te krostki, a ona były wszędzie, więc smarowałam sie cała prawie...
trzymam kciuki, zeby szybko zniknęło...
Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
Cześć Słoneczka
jestem już po piewrszej wizycie, nie było tak strasznie Gin ma taki sprzęt w gabinecie, że głowa boli a mówię Wam jakie ciacho z niego byłam u niego kilka lat temu i myślałam, że trochę zbrzydł, a on coraz przystojniejszy
oczywiście miałam badanie ginekologiczne oraz usg wewnętrzne oczywiście mam zdjęcie no i jednak "coś" widać ale jeszcze bez zarodka, co jest normalne niestety w 5 tygodniu karty ciąży jeszcze nie mam założonej, bo gin ma zwyczaj zakładać dopiero jak widać zarodek następną wizytę mam 29 kwietnia i powiedział, że wtedy już powinno być widać jak "dzidziuś fika" no i mam się już traktować jako kobietę w ciąży już się nie mogę doczekać następnej wizyty zlecił również komplet badań, byłam w laboratorium dowiedzieć się co i jak, no i za te wszystkie badania zapłacę prawie 200 zł
dzastinko zrób foto tajniackie to ocenimy GO...
A tak całkiem poważnie, to bardzo sie cieszę, że gin określił Cie kobieta w ciąży. Czekamy na foto fasolinki.
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Hej Baboszki
Izulek
co to za podjadanie na noc

wiecie co dziś usłyszałam, ze nasz pies jest "spasiony" no w sumie tak- 6 kilo żywej wagi

Moooni to nie ja, to te paluszki tak na mnie dziwnie patrzyły i krzyczały "weź nas"...ja jestem grzeczna, przecież wiesz.

kasienko gdzie Ty sie nam ukrywasz?
edit: a tutaj jesteś.


Pisałam dziś prackę ..

Ale horror jedwabisty wczoraj oglądałam..mówie Wam. A bałam sie jak wariatCo jakis czas do Krzyska sie przytulałam, albo przełączałam w tych najgorszych momentach. Ogólnie to cięcie rąk na żywca było i takie tam..ale dobry był. Nie mogłam sie oderwać do końca.
Czekam na 'Moment prawdy'.

Edytowane przez izka19855
Czas edycji: 2010-04-08 o 21:10
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 07:02   #2444
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
dzastinko
Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
- jeszcze raz gratuluję fajny prezencik mężowi zrobiłaś A jak tam po pierwszej wizycie?

z tym prezentem mi się udało trafić w czas jeśli wszystko będzie ok to drugi prezent będzie przed świętami Bożego Narodzenia czyli też będzie można podciągnąć pod prezent świąteczny


Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość

Czujem się jak młody bóg bo żem wróciła z aerobicu step ...... jutro zapewne będę miała problem z doczłapaniem do kibla od zakwasów ale endorfinki zrobiły swoje tego mi było trzeba ...... jutro zapitalalam na joga dance ...... muszę do końca wakacji zrzucić 20 kg ..... więc APELUJĘ PILNUJCIE MNIE ŻEBY LEŃ DO DUPY MI ZNÓW NIE WLAZŁ


Dzasta Ty szczęściaro nawet Dr Grzebałkę wynalazłaś przystojnego ..... Teraz proszę dbaj o siebie i fasolinkę, uważaj na dźwiganie i nie denerwuj się niczym ...... zero stresu i pogoda ducha przynajmniej przez te pierwsze trzy miesiące
oto strażnicy Twoje lenia brzydcy?? nie szkodzi, mają tylko go pilnować, żeby się nie rozprzestrzenił

nie jestem przekonana, że przystojniak to tak dobrze ale akurat teraz liczy się fach i niby on jest jednym z dwóch najlepszych w mieście ogólnie jest chyba z 15


Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
dzastinko zrób foto tajniackie to ocenimy GO...
A tak całkiem poważnie, to bardzo sie cieszę, że gin określił Cie kobieta w ciąży. Czekamy na foto fasolinki.

Ale horror jedwabisty wczoraj oglądałam..mówie Wam. A bałam sie jak wariatCo jakis czas do Krzyska sie przytulałam, albo przełączałam w tych najgorszych momentach. Ogólnie to cięcie rąk na żywca było i takie tam..ale dobry był. Nie mogłam sie oderwać do końca.
ad1. już widzę, jak się skradam pod gabinet z aparatem
ad2. kiedyś bardzo lubiłam horrory, mogłam siedzieć nocami, a teraz nawet w dzień nie obejrzę

jadę do pracy, a potem na zajęcia i jutro też na uczelnie ale na szczęście niedzielę mam wolną no i przede mną jeszcze tylko 1 zjazd w maju i obrona

miłego dnia Słonka
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 07:18   #2445
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Witam

Czeko ile dokładnie kocica może mieć miotów to każda organizacja inaczej to reguluje, a są chyba 3 główne. Tak czy inaczej, mamusia Twoich kociaczków ma na pewno za często mioty A już sam fakt, że te niby "z wpadki" sprzedaje zamiast oddać za darmo mówi sam za siebie... Dobrze by było to zgłosić do organizacji, w której babka jest zrzeszona, bo tak być nie powinno! Po pierwsze, kotka jest męczona, po drugie - nabywcy kotków z metryczkami są oszukiwani. Jeśli kocica ma za często mioty, kociaki będą słabsze i mogą być bardziej chorowite. To jest po prostu oszustwo i eksploatowanie zwierząt.

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość

aguniu mnie na ciele kiedyś takie "cosik" wyskoczyło i potem się domyśliłam, że za słabo spłukałam koszulę...gapa ze mnie. A dermatolog mi przepisał maść, gdzie musiałam smarować te krostki, a ona były wszędzie, więc smarowałam sie cała prawie...
trzymam kciuki, zeby szybko zniknęło...
no właśnie ja nie mam pojęcia co to może być, bo nic nie prałam ręcznie, nie zmieniałam też detergentów i kosmetyków. Narazie dwa dni brałam wapno i tak jakby była poprawa. Stwierdziłam więc, że nie wykupię kosmetyków do ciała, tylko te co mi do twarzy dała (one też na trądzik są), żeby sobie buźkę wyleczyć, a zobaczę jeszcze co mi we wtorek powie inny dermatolog. Bo ona mi te żele i maści w ciemno przepisywała, nawet nie zauważyła na twarzy tych krostek (koło oka i na powiece), chociaż trzy razy jej pokazywałam i cały czas mruczała "że ona nie wie co z tym". To po co mam kupować leki za ponad 100zł jak nawet nie wiem, czy mi pomogą?
Aaaa i z tego jeszcze co czytam, to do ciała mi przepisała żele i kremy na... trądzik i łuszczycę/zrogowaciały naskórek. A ja nic z tego nie mam! Te gruzdki nie są ropne w środku, to po pierwsze, są za małe i za twarde jak na trądzik, a do tego swędzą. To wygląda jak wysypka uczuleniowa. A skóra mi się nie łuszczy i nie rogowacieje

Miłego dnia
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2010-04-09 o 07:47
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 08:01   #2446
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Helllooołłłłł

Na wstepie - gorące życzonka pełne słonka i słodyczy dla Dawidzia ciocia Ania życzy

Gdzieś mi się zapodziała dzis motywacja do pracy - może któraś z was mi ja podebrała ? Spoko - ja się zajmę czym innym

Za tydzień ma moja sis osiemnastkę Poważna sprawa i ja mam poważny problem - po pierwsze nie wiem co mam jej kupić ? Jakies pomuysły? Chcę by miała coś na pamiątkę, nie chcę jej dawać kasy bo ta dostanie pewnie od chrzestnych i babci. I zupełnie nie wiem co No i drugi problem który musze rozpracować to menu dla gości. Przyjeżdża mi 7 osób dorosłych (w sobotę jest część osiemnastki dla rodziny) już w sobotę rano czyli obiad, wieczór impreza i na drugi dzień śniadanie i obiad w niedziele - chyba popłynę z torbami To jeszcze nic - w maju sis chce robić imprezę dla znajomych no i ostatnio mi powiedziała że chyba sobie nie myślę że ona te 20 -30 osób zaprosi do domu Więc w tej kwestii jeszcze się toczą pertraktacje między nami z tżtem a siorką.
Zarzućcie jakimiś pomysłami na prezencik lub menu

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość

jestem już po piewrszej wizycie, nie było tak strasznie Gin ma taki sprzęt w gabinecie, że głowa boli a mówię Wam jakie ciacho z niego byłam u niego kilka lat temu i myślałam, że trochę zbrzydł, a on coraz przystojniejszy
oczywiście miałam badanie ginekologiczne oraz usg wewnętrzne oczywiście mam zdjęcie no i jednak "coś" widać ale jeszcze bez zarodka, co jest normalne niestety w 5 tygodniu karty ciąży jeszcze nie mam założonej, bo gin ma zwyczaj zakładać dopiero jak widać zarodek następną wizytę mam 29 kwietnia i powiedział, że wtedy już powinno być widać jak "dzidziuś fika" no i mam się już traktować jako kobietę w ciąży już się nie mogę doczekać następnej wizyty zlecił również komplet badań, byłam w laboratorium dowiedzieć się co i jak, no i za te wszystkie badania zapłacę prawie 200 zł
Ci się trafiło - przystojny G Chociaż ja bym się chyba przed takim nie rozkroczyła Fajnie się juz tak nazywać "koietą w ciąży" A jak rodzinka? Powiedzieliście już?
No fakt - poród będziesz miała niedaleko bożego narodzenia więc też kolejny prezencik dla męża
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Anusia nadbagaż, no ładnie rzuć no tym jajeczkiem
Profilaktycznie wziełam je do pracy ze sobą - leci do ciebie
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Co do wizyty u dermatologa, to po pierwsze - wyczekałam się niemiłosiernie, a po drugie - babka nie za bardzo była w stanie powiedzieć co to może być, ale przepisała mi maści i żelów za ponad 200zł, 2 sztuki do ciała i 2 do twarzy Chyba wykupię tylko połowę z tego a w przyszłym tygodniu pójdę do innego dermatologa, bo mam zrobić jeszcze jedno badanie na jeszcze inny problem skórny i wrócić z wynikami. A ona prywatnie bierze 50zeta za wizytę, więc chyba zrobię badanie i pójdę państwowo już, bo zbankrutuje...
Masakra ... U nas za taką wizytę 70 zeta. Ale pewnie państwowo będziesz musiała miesiąc albo więcej czekać ?
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Na kursie nadal fajnie.

Jutro robimy pedicure, a od poniedziałku akryl i żel.

Boli mnie gardełko cosik
Wrrrrrrrr

Oglądałam wczoraj YCD- tanczyli wspaniale , ale Muchę bym utłukła wkurza mnie juz prawie na poziomie Kasi Cichopek!
Już się nie mogę doczekać aż zobaczę pazurki w twoim wykonaniu
Na bolące gardełko
Po tym pierwszym lajfie myślałam już że zrezygnuję z oglądania przez Muchę - wpieprza się co chwilę a i tak g**** ma do powiedzenia

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość

Czujem się jak młody bóg bo żem wróciła z aerobicu step ...... jutro zapewne będę miała problem z doczłapaniem do kibla od zakwasów ale endorfinki zrobiły swoje tego mi było trzeba ...... jutro zapitalalam na joga dance ...... muszę do końca wakacji zrzucić 20 kg ..... więc APELUJĘ PILNUJCIE MNIE ŻEBY LEŃ DO DUPY MI ZNÓW NIE WLAZŁ

Anusia ..... ehhhh jajca marcepanowe po aerobicu a masz

No widzisz - ja też byłam wczoraj na stepach właśnie - i mówię ci, jajka marcepanowe najlepiej po stepach wchodzą
No wiesz - z tym leniem co ci się pcha do dupy - to jedyne wyjście nosić inne majtki, zrezygnować ze stringów na rzecz reform do kolan

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Widzisz Anusiu jaka jesteś fajna, nie dosyć, że żona doskonała, to jeszcze znakomity pracownik. Rozumiem Skarbie...jak zechcesz to może się dowiem.
Rzuć petitka.

Pisałam dziś prackę ..
dziękuj e
Ja się normalnie uzależniam od tych petitków powoli Zarzucam ciasteczkiem
A jak ci idzie pisanie? Dużo już napłodziłaś ?
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 08:57   #2447
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

hej kochane

nie wiem czy sie chwalilam ze w koncu bede wybierac kuchniemalzowi wypalilo kilka zlecen wiec spora sumka bedzie akurat na zrobienie kuchni
i pierwszy zakup juz za nami- lodowkaprzecena byla z 4,5tys na 3.300zł

Kiniu wszystkiego naj

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Jak Ty to zrobiłaś czekoladinko, że sie objadałaś i CI ubyło gram?
szczerze to nie wiem bo nie mam zadnej diety oprocz wysokoweglowodanowej:haha ha:pochlaniam slodycze kilogramami serio.......ale co sie dziwic @ ma nadchodzi

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość


Czeko21 co za fala klotni z mezami?! Mam nadzieje ze juz ok.
dzieki za troske.......juz jest lepiej ale ciagle jakies zgrzyty


Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Helloł
Wiecie co rok temu zostałam mamusią ja nie wiem kiedy to zleciało
Sto lat dla synka
Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Hello

Wita was poświątecznie wielkie BIG "A" Informuję że z świąt u rodzinki w górach przywiozłam 1,5 kg nadbagażu aż mnie mąż nie chciał do samochodu wpuścić bez dopłaty
.
eee przesadzasz
Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
Cześć Słoneczka

jestem już po piewrszej wizycie, nie było tak strasznie Gin ma taki sprzęt w gabinecie, że głowa boli a mówię Wam jakie ciacho z niego byłam u niego kilka lat temu i myślałam, że trochę zbrzydł, a on coraz przystojniejszy oczywiście miałam badanie ginekologiczne oraz usg wewnętrzne oczywiście mam zdjęcie no i jednak "coś" widać ale jeszcze bez zarodka, co jest normalne niestety w 5 tygodniu karty ciąży jeszcze nie mam założonej, bo gin ma zwyczaj zakładać dopiero jak widać zarodek następną wizytę mam 29 kwietnia i powiedział, że wtedy już powinno być widać jak "dzidziuś fika" no i mam się już traktować jako kobietę w ciąży już się nie mogę doczekać następnej wizyty zlecił również komplet badań, byłam w laboratorium dowiedzieć się co i jak, no i za te wszystkie badania zapłacę prawie 200 zł
super ze wizyta udana mamusiu
a jak zobaczysz fasolke na usg to wtedy twoje serce bedzie tryskac miloscia juz na zawsze
Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość

Za tydzień ma moja sis osiemnastkę Poważna sprawa i ja mam poważny problem - po pierwsze nie wiem co mam jej kupić ? Jakies pomuysły? Chcę by miała coś na pamiątkę, nie chcę jej dawać kasy bo ta dostanie pewnie od chrzestnych i babci. I zupełnie nie wiem co No i drugi problem który musze rozpracować to menu dla gości. Przyjeżdża mi 7 osób dorosłych (w sobotę jest część osiemnastki dla rodziny) już w sobotę rano czyli obiad, wieczór impreza i na drugi dzień śniadanie i obiad w niedziele - chyba popłynę z torbami To jeszcze nic - w maju sis chce robić imprezę dla znajomych no i ostatnio mi powiedziała że chyba sobie nie myślę że ona te 20 -30 osób zaprosi do domu Więc w tej kwestii jeszcze się toczą pertraktacje między nami z tżtem a siorką.
Zarzućcie jakimiś pomysłami na prezencik lub menu
moze jakis fajny komplet bizuterii?? jakies czaderskie kolczyki albo zegarek......sama nie wiem
ja mam wiekszy problem bo musze kupic prezent dla 5 latki i kompletnie nie mam pojecia-myslalam o tym laptopie edukacyjnyjm ale juz go ma
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 09:27   #2448
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Anusia mam nadzieję, że nie, ponoć w jednej przychodni nie trzeba się zapisywać i można spokojnie tego samego dnia wszystko załatwić. Oby...
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 09:58   #2449
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
nie wiem czy sie chwalilam ze w koncu bede wybierac kuchniemalzowi wypalilo kilka zlecen wiec spora sumka bedzie akurat na zrobienie kuchni
i pierwszy zakup juz za nami- lodowkaprzecena byla z 4,5tys na 3.300zł

Kiniu wszystkiego naj
dziękuję Czekoladko
gratuluję remontu kuchni i zakupu lodówki i zazdraszczam tak pozytywnie tych nowych kuchennych mebelków

Malutka, wszystkiego najcudowniejszego dla Dawidka
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 11:43   #2450
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Dzasta no to jeszcze raz gratulacje i trzymam oczywiście kciuki

no i Dawidku sto lat
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:14   #2451
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

CZĆ KWIATUSZKI !

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
ad1. już widzę, jak się skradam pod gabinet z aparatem
ad2. kiedyś bardzo lubiłam horrory, mogłam siedzieć nocami, a teraz nawet w dzień nie obejrzę

jadę do pracy, a potem na zajęcia i jutro też na uczelnie ale na szczęście niedzielę mam wolną no i przede mną jeszcze tylko 1 zjazd w maju i obrona
1.dzastinko właśnie to samo sobie wyobraziłam...Alb o użyj swojego daru przekonywania, może Ci ładnie Pan GIN 'zapozuje'.
2. Ja nie wiem co mam z tymi horrorami... A najlepsze jest to, że jak już jest taki mega straszny, to co jakiś czas przełączę na inny kanał i tak w kółko...
Ja mam kilka bloków od rano i do domu, a w niedzielę na rano i z przerwą na dwa bloki, a potem ćwiczenia, na których byc muszę...chyba zemdleję. O tak --->
My mamy jeszcze kilka, ale strasznie rozsypane te bloki. A dokładnie kiedy masz obronę? I na jaki temat piszesz?
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Witam
no właśnie ja nie mam pojęcia co to może być, bo nic nie prałam ręcznie, nie zmieniałam też detergentów i kosmetyków. Narazie dwa dni brałam wapno i tak jakby była poprawa. Stwierdziłam więc, że nie wykupię kosmetyków do ciała, tylko te co mi do twarzy dała (one też na trądzik są), żeby sobie buźkę wyleczyć, a zobaczę jeszcze co mi we wtorek powie inny dermatolog. Bo ona mi te żele i maści w ciemno przepisywała, nawet nie zauważyła na twarzy tych krostek (koło oka i na powiece), chociaż trzy razy jej pokazywałam i cały czas mruczała "że ona nie wie co z tym". To po co mam kupować leki za ponad 100zł jak nawet nie wiem, czy mi pomogą?
Aaaa i z tego jeszcze co czytam, to do ciała mi przepisała żele i kremy na... trądzik i łuszczycę/zrogowaciały naskórek. A ja nic z tego nie mam! Te gruzdki nie są ropne w środku, to po pierwsze, są za małe i za twarde jak na trądzik, a do tego swędzą. To wygląda jak wysypka uczuleniowa. A skóra mi się nie łuszczy i nie rogowacieje
aguniu z tego co piszesz, to niezła klientka, ta pani dermatolog. Mogłaby przynajmniej obejrzeć, a nie pisze co jej na myśl przyjdzie...ale z drugiej strony, to może zna sie tak na rzeczy, że od razu sie zorientowała co to moze być(jeśli w ogóle na CIbeie spojrzała). Ale skoro idziesz do innego to będziesz miała porównanie. CHoć z całą pewnością przepisze CI inne specyfiki. A poza powieką i okiem też masz na twarzy to uczulenie? A nie masz sprawdzonej Pani z apteki, żeby CI doradziła coś? Bo u nas jest taka starsza pani, która parę razy już mi pomogła bez dermatologa.
Ja próbowałam raz sama pozbyc sie krostek na brodzie i wykupiłam coś, co oczywiscie pomogło, ale na krótka metę. Poszłam do dermatologa i ona stwierdziła, że skoro stosowałam (przypuśćmy miesiać) tamten żel, to teraz będę dwa razy dłuzej leczyc to, tym żelem, który ona mi przepisze. I tak było. Ale widzę, ze po długim, długim czasie znowu mi to wróciło... I zobaczymy czy mi pomoże ponownie ten żel. A całe te krostki pojawiły sie od momentu kiedy zaczęłam używać nowy puder. Nigdy więcej..
Trzymam kciuki, żeby szybko CI zeszło to "coś".

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Gdzieś mi się zapodziała dzis motywacja do pracy - może któraś z was mi ja podebrała ? Spoko - ja się zajmę czym innym

Za tydzień ma moja sis osiemnastkę Poważna sprawa i ja mam poważny problem - po pierwsze nie wiem co mam jej kupić ? Jakies pomuysły? Chcę by miała coś na pamiątkę, nie chcę jej dawać kasy bo ta dostanie pewnie od chrzestnych i babci. I zupełnie nie wiem co No i drugi problem który musze rozpracować to menu dla gości. Przyjeżdża mi 7 osób dorosłych (w sobotę jest część osiemnastki dla rodziny) już w sobotę rano czyli obiad, wieczór impreza i na drugi dzień śniadanie i obiad w niedziele - chyba popłynę z torbami To jeszcze nic - w maju sis chce robić imprezę dla znajomych no i ostatnio mi powiedziała że chyba sobie nie myślę że ona te 20 -30 osób zaprosi do domu Więc w tej kwestii jeszcze się toczą pertraktacje między nami z tżtem a siorką.
Zarzućcie jakimiś pomysłami na prezencik lub menu

dziękuj e
Ja się normalnie uzależniam od tych petitków powoli Zarzucam ciasteczkiem
A jak ci idzie pisanie? Dużo już napłodziłaś ?
Anusiu jedyne co mi przychodzi do głowy, to ta Twoja motywacja do pracy wzięła pod rękę tą moja motywacje do pisania pracy i poszły i . . .
No chyba, że na lody poszły... Niech no tylko wróci, to ja jej dam...
Prezent...hmmm pierwsze co mi zaświtało to biżuteria...obojętnie czy woli srebro czy złoto...może nawet sama niech wybierze, albo kup, a poproś sprzedawcę, że gdyby coś to siostra wymieni na cos innego. Kobiecie biżuterii nigdy dość. Co do menu to nie pomogę, nie mam doświadczenia.,,
Nie pytaj o prackę.. Słabiutko.
Tak podczytałam, ze czekoladka też Ci doradza biżu...
Pochwal sie jak coś wybierzesz na ten prezent.
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
hej kochane

nie wiem czy sie chwalilam ze w koncu bede wybierac kuchniemalzowi wypalilo kilka zlecen wiec spora sumka bedzie akurat na zrobienie kuchni
i pierwszy zakup juz za nami- lodowkaprzecena byla z 4,5tys na 3.300zł

szczerze to nie wiem bo nie mam zadnej diety oprocz wysokoweglowodanowej:haha ha:pochlaniam slodycze kilogramami serio.......ale co sie dziwic @ ma nadchodzi
keczoladko gratki wielkie. A mogę prosic o foto lodówki..
Czyli podobnie jak u mnie, tyle, ze mi nic w dół nie poszło ...to nie sprawiedliwe..piszę podanie do "jeszcze nie wiem kogo".

Kinuś jak po urodzinkach?
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:22   #2452
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

czesc dziewczynki

niedawno wrocilam z tych badan i....wszystko jest ok bobas duzy (dlugi na 12t4d ale brzyszek ma na 13t hihihi) i tak fikal slodko fikolki ze normalnie sie poplakalam no i co tu duzo mowic zakochana jestem i jeszcze do siebie nie doszlam hihi

aaa pan doktor nie chcial plci sugerowac bo niby za wczesnie jednak stwierdzil ze to co dzidzia ma miedzy nozkami to wyglada na dziewczynke ale potwierdzac bedziemy kolo 18-20 tygodnia

Malutka jestem w 12 tygodniu i spoznione (tak sie denerwowalam tymi badaniami ze nawet na wizazu nie mialam ochoty siedziec) ale najszczersze zyczonka urodzinowe dla Dawidka rodzyneczka naszego kochanego i mooooc buziakow od Kotkowej ciotki

Dzastinko mowilam ze bedzie dobrze to teraz prosze sluchac zalecen lekarza i duuuzo odpoczywac

a teraz lece wszamac obiadek bo mam gloda a dzis na obiad spaghetti
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:23   #2453
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Kinuś jak po urodzinkach?
jakoś specjalnie nie świętowaliśmy, za to jutro mąż zabiera mnie na zakupki urodzinowe , trzymajcie kciuki, żeby były udane

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
niedawno wrocilam z tych badan i....wszystko jest ok bobas duzy (dlugi na 12t4d ale brzyszek ma na 13t hihihi) i tak fikal slodko fikolki ze normalnie sie poplakalam no i co tu duzo mowic zakochana jestem i jeszcze do siebie nie doszlam hihi

aaa pan doktor nie chcial plci sugerowac bo niby za wczesnie jednak stwierdzil ze to co dzidzia ma miedzy nozkami to wyglada na dziewczynke ale potwierdzac bedziemy kolo 18-20 tygodnia
Kotku , super wieści, gratuluję
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:54   #2454
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Czesc Różyczki

Wpadam choć weny brak. Była rano piękna pogoda i totalnie sie zepsula - niebo zachmurzone i zimno. Ciekawe czy bedzie padac

Malutka ucaluj Dawidka - rodzynka Sto lat dla niego!

Anusiu prezent bizu albo cos z cudow techniki: komorka, ipod etc.
Co do imprezy dla znajomych poszukajcie jakies sali na działkach - za moich czasow wlasnie tam mialy miejsce osiemnastki. Wynajecie sali nie kosztuje duzo. Zrobisz "dzieciakom" cos na cieplo do jedzenia a przekaski i napoje kupicie. Siostra niech poprosi kolegow i kolezanki o pomoc w sprzataniu i organizacji muzyki (wystarczy laptop i dobre glosiki) Gotowe
Co do menu - odezwe sie na priv'a

Czeko wy za te kotki placiliscie?! myslalam ze robicie przysluge wlascicielom biorac kotki z wpadki z sasiadem

Agunia idz koniecznie do innego dermatologa i sie skonsultuj raz jeszcze bo to co piszesz jest dziwne.

Izka mi tez z praca idzie slabiutko - glowa do gory

Czeko21 nowa kuchnia?! Jak fajnie! Mi sie marzy ale niestety nie bedzie nowej....

Kasienko na gardlo

Moonik moze chodzilo o to ze Wasz pies jest WYpasiony

Kotek super wiesci Czyzby kolejna kobietka?

Kinia no to kciuki zebys sie obkupila. Sa znizki w HMie, Reserved i Mohito.

Gdzie Izazusia i Paulinka?

Zakupilam w srode torbke w HMie i pasek do kompletu. Przyszly mi tez dwie sukienki Tylko pogody brak :[
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:00   #2455
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki
niedawno wrocilam z tych badan i....wszystko jest ok bobas duzy (dlugi na 12t4d ale brzyszek ma na 13t hihihi) i tak fikal slodko fikolki ze normalnie sie poplakalam no i co tu duzo mowic zakochana jestem i jeszcze do siebie nie doszlam hihi

aaa pan doktor nie chcial plci sugerowac bo niby za wczesnie jednak stwierdzil ze to co dzidzia ma miedzy nozkami to wyglada na dziewczynke ale potwierdzac bedziemy kolo 18-20 tygodnia
a teraz lece wszamac obiadek bo mam gloda a dzis na obiad spaghetti
SUPER SUPER SUPER
Koteczku super wieści.
Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
jakoś specjalnie nie świętowaliśmy, za to jutro mąż zabiera mnie na zakupki urodzinowe , trzymajcie kciuki, żeby były udane
Kinuś pochwalisz się zakupkami, co?

Sofferko...jak dobrze...NIE JESTEM SAMA! ..lalala

Edytowane przez izka19855
Czas edycji: 2010-04-09 o 13:04
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:13   #2456
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Izuś ona na mnie spojrzała, ale najpierw NIC nie zauważyła! Dopiero jak się dokładnie przyjrzała, to zaczęła mruczeć, że ona nie wie co to. Na twarzy też mam na brodzie i na policzkach te krostki. Ona ich w ogóle nie zobaczyła i wszystkie wzięła za zaskórniki (a ja mam trochę zaskórników, a trochę tych krostek, je jest ciężko zauważyć ale czuć wyraźnie pod palcami, i one nie wyglądają jak zaskórniki). Dlatego idę teraz do innego dermatologa, bo nie mam ochoty leczyć się w ciemno za ciężkie pieniądze...

Kotek super że z dzidzią wszystko w porządku
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:24   #2457
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Helloł

taka była ładna pogoda rano, a teraz się zachmurało, bleee

piję kawkę ktoś dołączy i mam jajeczka czekoladowe, z dekoracji świątecznej podkradłam
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
'''
Na kursie nadal fajnie.
Jutro robimy pedicure, a od poniedziałku akryl i żel.

Oglądałam wczoraj YCD- tanczyli wspaniale , ale Muchę bym utłukła wkurza mnie juz prawie na poziomie Kasi Cichopek!


aaaa to dlatego nie masz pazurków zrobionych teraz

co do Muchy mam takie samo zdanie, działa mi tak na łupież

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Czujem się jak młody bóg bo żem wróciła z aerobicu step ...... jutro zapewne będę miała problem z doczłapaniem do kibla od zakwasów ale endorfinki zrobiły swoje tego mi było trzeba ...... jutro zapitalalam na joga dance ...... muszę do końca wakacji zrzucić 20 kg ..... więc APELUJĘ PILNUJCIE MNIE ŻEBY LEŃ DO DUPY MI ZNÓW NIE WLAZŁ
Czekoladko odprawiam modły żeby żaden , powtarzam żaden leń do dupki nie wlazł

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość

Moooni to nie ja, to te paluszki tak na mnie dziwnie patrzyły i krzyczały "weź nas"...ja jestem grzeczna, przecież wiesz.

Ale horror jedwabisty wczoraj oglądałam..mówie Wam. A bałam sie jak wariatCo jakis czas do Krzyska sie przytulałam, albo przełączałam w tych najgorszych momentach. Ogólnie to cięcie rąk na żywca było i takie tam..ale dobry był. Nie mogłam sie oderwać do końca.
No! jak one tak krzyczały to wybaczam
wiem, wiem
a jaki tytuł tego horrorzyska? obejrzałabym coś strasznego


Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość

z tym prezentem mi się udało trafić w czas jeśli wszystko będzie ok to drugi prezent będzie przed świętami Bożego Narodzenia czyli też będzie można podciągnąć pod prezent świąteczny
Ty cwaniaro, za jednym zamachem prezenty na dwa święta załatwiłaś



Aguniu a może to alergiczne? robiłaś kiedyś sobie testy na alergię? Albo coś pokarmowego? Moja siostra dostaje takiej wysypki małe drobne krosteczki jak zje truskawki. Może coś zjadłaś ostatnio nowego?
A lekarkę to roztrzaskać normalnie żeby w ciemno przepisywać leki, i to wcale nie takie tanie
Mam nadzieję że Ci szybko minie


Anusia a może siostry podpytaj co by chciała dostać? Biżu jest dorbym pomysłem, może łańcuszek z jakaś zawieszką i wygrawerowanym jej imieniem na niej, do tego kolczyki pasujące. Albo zegarek na rękę z grawerką?
A na obiad możesz zrobić jakąś pieczeń np, naleśniki po meksykańsku z sosem z avokado - moje ulubione kurczak faszerowany mięsem mielonym i warzywkami- to byś mogła na dwa dni mieć jak zrobisz takiego 1,5kg i zupkę np. porową z serkami topionymi, a na wieczór np kawałki piersi kurczaka w panierce a'la KFC ponabijać na wykałaczki, do tego dip np czosnkowy, albo szaszłyki z kurą i warzywami-pychota jakąś sałatkę np szynka, kukurydza, pieczarki marynowane, szczypiorek i jajko z majonezem.


Czekoladko21 gratuluję zakupu, trafiła się Wam okazja

Kinuś za jutrzejsze zakupki a masz już pomysł co byś chciała dostać

Kotek jakie cudowne wieści łał to musiało być wzruszający widok...

Sofferko to w ogóle jakiś dziwny koleś był, bo na początku to stwierdził że ma taką samą suczkę jak nasz Muniek i że można by ich kiedyś "sparzyć" ;| a jak usłyszał że nic z tego nie będzie, bo nasz będzie wykastrowany, to mu się chyba odwidziało i stwierdził że jest spasiony
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka


Edytowane przez mooonik
Czas edycji: 2010-04-09 o 13:31
mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:52   #2458
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Izuś ona na mnie spojrzała, ale najpierw NIC nie zauważyła! Dopiero jak się dokładnie przyjrzała, to zaczęła mruczeć, że ona nie wie co to. Na twarzy też mam na brodzie i na policzkach te krostki. Ona ich w ogóle nie zobaczyła i wszystkie wzięła za zaskórniki (a ja mam trochę zaskórników, a trochę tych krostek, je jest ciężko zauważyć ale czuć wyraźnie pod palcami, i one nie wyglądają jak zaskórniki). Dlatego idę teraz do innego dermatologa, bo nie mam ochoty leczyć się w ciemno za ciężkie pieniądze...
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Helloł
piję kawkę ktoś dołączy i mam jajeczka czekoladowe, z dekoracji świątecznej podkradłam

No! jak one tak krzyczały to wybaczam
wiem, wiem
a jaki tytuł tego horrorzyska? obejrzałabym coś strasznego
Moni ja sie dołączę. A robisz kawkę ze śmietanką? Jajeczka masz..mm, a nie pytały czasem o mnie... może cos krzyczały?

Właśnie tytułu nie usłyszałam, ale sprawdziłam i było to coś "Wiem, kto mnie zabił". Polecam.

Edytowane przez izka19855
Czas edycji: 2010-04-09 o 13:56
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:01   #2459
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Moni ja sie dołączę. A robisz kawkę ze śmietanką? Jajeczka masz..mm, a nie pytały czasem o mnie... może cos krzyczały?

Właśnie tytułu nie usłyszałam, ale sprawdziłam i było to coś "Wiem, kto mnie zabił". Polecam.

Ano ze śmietanką taką pyyyyyszną posyłam do Ciebie a jajeczka coś tam krzyczą, nie wiem chyba coś w stylu "wyślij mnie do Izulka, wyślij mnie" sesesese no to też wysyłam

a to wiem co to za film w TV był - też oglądaliśmy , ale ja wiem czy taki straszny
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:17   #2460
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Kinia no to kciuki zebys sie obkupila. Sa znizki w HMie, Reserved i Mohito.
U mnie są tylko dwa pierwsze sklepy
chciałam jeszcze zajść do Orsaya i Pretty Girl, ale zobaczymy jutro
dziękuję za kciuki
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Kinuś pochwalisz się zakupkami, co?
pewnie
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Kinuś za jutrzejsze zakupki a masz już pomysł co byś chciała dostać
dziękować
nie, nie mam pomysłu , pójdziemy na żywioł
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.