Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 22:50   #991
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Wiem, ale piszecie teraz głównie o tym, że media Prezydenta źle przedstawiały podając za przykłady te przejęzyczenia czy właśnie brak zdjęć kochającej się pary. To nie ma znaczenia dla samej polityki (albo niewielkie). Dlatego ja nie doznałam żadnego olśnienia, że to był inny polityk niż przedstawiały media. Teraz media pokazują ich jako dobrych ludzi po prostu...
Ale właśnie o to chodzi, że wcześniej było tego mało.
Ja nie doznałam olśnienia, że był świetnym politykiem, bo moim zdaniem nie był i go nie popierałam. Chodzi mi o to, że media nie przedstawiały go (ich) dobrze jako człowieka (ludzi), częściej się z nich po prostu śmiano.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 22:51   #992
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Wiem, ale piszecie teraz głównie o tym, że media Prezydenta źle przedstawiały podając za przykłady te przejęzyczenia czy właśnie brak zdjęć kochającej się pary. To nie ma znaczenia dla samej polityki (albo niewielkie). Dlatego ja nie doznałam żadnego olśnienia, że to był inny polityk niż przedstawiały media. Teraz media pokazują ich jako dobrych ludzi po prostu...
może i tak, ale czy wyobrażasz sobie np. wszechobecne wyśmiewanie się z Putina przez mieszkańców Rosji? bo ja szczerze mówiąc nie. A u nas to było na porządku dziennym (i nie związane z polityką), dlatego tak wiele osób teraz to wypomina.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 22:52   #993
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
No dokładnie. W końcu znali parę prezydencką osobiście...
Ja rozumiem,że prawdopodobieństwo tego że coś im wszystkim na raz się stanie jest znikoma ,ale po co w takim razie te zasady,by ich łamać?Już jedni złamali, i co ,dobrze na tym wyszli?niczego się nie nauczyli?

Edytowane przez kalina121
Czas edycji: 2010-04-16 o 23:05
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 22:52   #994
karotka1
Raczkowanie
 
Avatar karotka1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 300
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
Przyleciały kolejne trumny. Wyłączyłam telewizor, bo już nie mogę na to patrzeć, przerasta mnie to.

Ale jedna rzecz mnie zastanawia- jakim cudem przylecieli?? Jak jest zakaz wszelkich lotów
bo to są takie samoloty które nie mają tych silników czy czegoś co by ten pył mógł im zaszkodzić... są to jakieś śmigłowce czy coś... nie jestem pewna więc jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi
karotka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 22:54   #995
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ale właśnie o to chodzi, że wcześniej było tego mało.
Ja nie doznałam olśnienia, że był świetnym politykiem, bo moim zdaniem nie był i go nie popierałam. Chodzi mi o to, że media nie przedstawiały go (ich) dobrze jako człowieka (ludzi), częściej się z nich po prostu śmiano.
Rozumiem. Ale właśnie o to chodzi - wcześniej pełnił przede wszystkim funkcję polityczną, teraz lepiej pokazać, że był dobrym człowiekiem, bo już swojej polityki nie będzie kontynuował. Ja w ogóle nie zastanawiam się czy polityk jest dobrym czy złym człowiekiem, a jakie decyzje polityczne podejmuje. Te wpadki językowe to część polityki, a nie życia prywatnego.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
A u nas to było na porządku dziennym (i nie związane z polityką), dlatego tak wiele osób teraz to wypomina.
Ja nie pamiętam wpadek nie związanych z polityką, może dlatego, że mnie to nie obchodziło
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.


Edytowane przez ratta
Czas edycji: 2010-04-16 o 22:56
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 22:54   #996
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Nie uwielbiam,tylko kocham ...jest różnica.

A ile % polaków czyta Galę,Vive i Sukces?Kobiety w wieku 25+?
Kto jeszcze?
No to zmień sobie w moim zdaniu uwielbiam na kocham. Ma ono nadal identyczny sens.

Nie wiem, badań nie robiłam.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
daruj sobie tego typu komentarze, jeśli nie potrafisz się domyślić ;]
Dalej nie wiem, więc widocznie niedomyślna jestem.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
hehe no proszę Cię, ja bym po nim na pewno nie płakała
nie każdy jest pozbawiony własnych poglądów

poza tym - złego licho nie bierze

podobnie jak płakac nie będę po Michniku, Urbanie, "profesorze" Bartoszewskim, Kwaśniewskim, ani jednej łezki
Ja nie cieniłam Kaczyńskiego i wielu innych polityków na pokładzie a jednak uroniłam małą łezkę, tak po ludzku. I teraz śmieszy mnie zdanie, że ktoś, kto nie był zwolennikiem Kaczyńskiego nie może po nim płakać. Bo to pokazuję, że ludzie widocznie zamiast serc mają kamienie. I śmierć, która dla jednych jest tragedią, dla innych jest drwiną, bo nie ta opcja polityczna.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
UKRYCIOR - ja mówię o mediach, takich na co dzień, jak tv, czy internet. Nie czytam takich gazet. Zauważ, że zarówno w tv (zwłaszcza tvn), jak i w Internecie, mało (rzadko) pojawiało sie właśnie takich zdjęć.
Nie byłam zwolenniczką Kaczyńskiego, ale rzadko widziałam w mediach takie zdjęcia, które przedstawiały ich jako ciepłą, kochającą się parę.
Prędzej śmiano się z tego, jak ona poprawia mu krawat, jak biegnie za nim z siatką z ciepłym swetrem, z tego, że jest brzydka, że on jest niski - na to był głównie nacisk w mediach.
Dziewczyny, nie wiem jakie media macie na co dzień. Ja tv w domu nie mam, a w necie siedzę na konkretnych stronach. I mimo to, wiem, jak Kaczyński zdrobniale mówił na żonę, wiem, co ona czuła, gdy jego internowano, a ona z małą Martusią błąkała się wśród znajomych. Może to nie jest kwestia nieobecności w mediach, tylko tego, za jaką informacją gonimy, jaka do nas dociera?

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;18627845]Chodzi o to, że ja jestem w stanie stać w tym dzikim tłumie a jednocześnie być przeciw pochówkowi na Wawelu, tu jedno drugiego nie wyklucza.

Za to wszyscy bardzo wysoko cenimy jego patriotyzm, uczciwość, prawość, pryncypialność wreszcie. Wszystkie te wartości, których nam w polityce brak.
To są chyba normalne cechy u prezydenta państwa a nie nadzwyczajne ?[/QUOTE]

Ja nie jestem w stanie stać w dzikim tłumie. I uważam Wawel z megalomanię. I żeby odciąć się od nastroju lamentu, który mnie przybija psychicznie na tle innych problemów osobistych, wychodzę na całe dnie do ogródka posadzić kwiaty.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 22:55   #997
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Mów za siebie. Ja bym nie płakała. NAPEWNO.

Wątpię, by "puszczali" za ster samolotu z Prezydentem i innymi osobistościami niedoświadczonego pilota.

A czy wątpisz w to że prezydent, premier i najwyższych urzędników wpuszczają na pokład starych "grzmotów" które się psuły.
W jakimś wywiadzie znajoma prezydenta i pierwszej damy opowiadała, że Lech jej kiedyś powiedział, że na pokładzie tego samolotu można się nawrócić - w kontekście świadomości czym się leci.

Powyższe nie ma świadczyć o tym że katastrofa wynikła wskutek awarii samolotu a jedynie zachowania pewnych procedur.
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 22:55   #998
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez karotka1 Pokaż wiadomość
bo to są takie samoloty które nie mają tych silników czy czegoś co by ten pył mógł im zaszkodzić... są to jakieś śmigłowce czy coś... nie jestem pewna więc jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi
lataja na mniejszej wysokosci
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 22:57   #999
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez karotka1 Pokaż wiadomość
bo to są takie samoloty które nie mają tych silników czy czegoś co by ten pył mógł im zaszkodzić... są to jakieś śmigłowce czy coś... nie jestem pewna więc jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi
Pył zaszkodzi każdemu silnikowi, po prostu te samoloty mogą latać na niskich pułapach czyli poniżej wysokości na której znajduję się pył wulkaniczny.
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 22:57   #1000
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez whiteChoc0 Pokaż wiadomość
nie porównuj Wałęsy do Kaczyńskiego
Dlaczego? Jeden jest rasy ludzkiej a drugi kosmitą, czy co?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:00   #1001
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
Ale na logikę, jakie doświadczenie może mieć trzydziestoparoletni chłopak...? Cała załoga była mniej więcej w takim wieku.
Być może (a nawet na pewno) byli oni porządnie wykształceni w swoim zawodzie, ale doświadczenia nie mieli, bo do tego potrzeba wielu lat, na co zwyczajnie nie mieli oni czasu.
Uważasz, że 13 lat doświadczenia to mało?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 23:00   #1002
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Rozumiem. Ale właśnie o to chodzi - wcześniej pełnił przede wszystkim funkcję polityczną, teraz lepiej pokazać, że był dobrym człowiekiem, bo już swojej polityki nie będzie kontynuował. Ja w ogóle nie zastanawiam się czy polityk jest dobrym czy złym człowiekiem, a jakie decyzje polityczne podejmuje. Te wpadki językowe to część polityki, a nie życia prywatnego.


Ja nie pamiętam wpadek nie związanych z polityką, może dlatego, że mnie to nie obchodziło
Tylko, że zauważ, że jest spora grupa ludzi, która głosuje na jakiegoś kandydata na zasadzie: tego lubię, to na niego zagłosuję, a tego nie lubię, to nie będę głosować.
Czyli jednak ten wizerunek jako prywatnej osoby, ma bezpośredni wpływ na politykę

Ukrycior - jeżeli o mnie Ci chodziło, to bynajmniej nie goniłam za informacjami w stylu 'zmieszajmy Kaczyńskiego z błotem', po prostu na takie informacje najczęściej natrafiałam. I to potwierdza wiele osób z moich znajomych i nie tylko z mojego otoczenia.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:03   #1003
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Daria1707 Pokaż wiadomość
lataja na mniejszej wysokosci
hm, no to teraz kolejne pytanie- w takim razie na czym polega problem tych wszystkich przywódców którzy nie wiedzą czy przylecą? Przecież oni wszyscy pewnie latają takimi samolotami wojskowymi...?

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Uważasz, że 13 lat doświadczenia to mało?
Trudno mi określić gdzie jest granica "mało" "dużo", ale bez wątpienia 13 to mniej niż np 30... A akurat w tym zawodzie im więcej tym lepiej.

Ale nie chcę tym absolutnie negować umiejętności pilotów, bo ani o lotnictwie ani o tych konkretnych ludziach nic nie wiem.
Stwierdzam tylko fakty- młodzi byli.
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:04   #1004
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
hm, no to teraz kolejne pytanie- w takim razie na czym polega problem tych wszystkich przywódców którzy nie wiedzą czy przylecą? Przecież oni wszyscy pewnie latają takimi samolotami wojskowymi...?
Lub mogliby przylecieć,też tak pomyślałam..Może znow jakaś procedura im zabrania
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:06   #1005
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Tylko, że zauważ, że jest spora grupa ludzi, która głosuje na jakiegoś kandydata na zasadzie: tego lubię, to na niego zagłosuję, a tego nie lubię, to nie będę głosować.
Czyli jednak ten wizerunek jako prywatnej osoby, ma bezpośredni wpływ na politykę

Ukrycior - jeżeli o mnie Ci chodziło, to bynajmniej nie goniłam za informacjami w stylu 'zmieszajmy Kaczyńskiego z błotem', po prostu na takie informacje najczęściej natrafiałam. I to potwierdza wiele osób z moich znajomych i nie tylko z mojego otoczenia.
Dotko, nie stwierdzam oczywiście, że takich informacji nie było. Niemniej jednak sporo tych komentarzy było trafionych w sedno. Trudno, by go gloryfikowano za błędy.

Chciałabym, żeby życie mogło toczyć się dalej...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:06   #1006
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dlaczego? Jeden jest rasy ludzkiej a drugi kosmitą, czy co?
A to, że Wałęsa był działaczem SB a Kaczyński nie. I dlatego nie powinnaś ich porównywać, bo Wałęsa jest tego niegodzien.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.

Edytowane przez effectt
Czas edycji: 2010-04-16 o 23:07 Powód: literówka
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:07   #1007
whiteChoc0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 239
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dlaczego? Jeden jest rasy ludzkiej a drugi kosmitą, czy co?
kobieto miej trochę wyczucia taktu, ażeby kilka dni po katastrofie porównywać i domniemywać a co by było gdyby kto inny zginął. żenada.
Zginął Lech Kaczyński a nie Wałęsa, i lepiej pomódl się o to żeby nikogo już taka tragedia nie spotkała.
whiteChoc0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:07   #1008
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Tylko, że zauważ, że jest spora grupa ludzi, która głosuje na jakiegoś kandydata na zasadzie: tego lubię, to na niego zagłosuję, a tego nie lubię, to nie będę głosować.
Czyli jednak ten wizerunek jako prywatnej osoby, ma bezpośredni wpływ na politykę
Ale to nie jest dobry sposób na głosowanie. Zresztą nie umiem odpowiedzieć na to, może ja te wszystkie rodzinne historie wypieram z pamięci, bo nie pamiętam takich wielu. Ale nie wydaje mi się, żeby to czy weszli z jakąś siatką do samolotu i inne takie "wpadki" miały wpływ na głosowanie, tak samo to, że pani prezydentowa jest rzekomo brzydka, a prezydent niski. Natomiast wpadki językowe - jak najbardziej, bo przecież prezydent reprezentuje nas często i powinien poprawnie się wysławiać.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:07   #1009
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Lub mogliby przylecieć,też tak pomyślałam..Może znow jakaś procedura im zabrania
kurcze, chciałabym żeby wszyscy przylecieli, żeby to jakoś ładnie się odbyło, tak jak było zaplanowane. Bardzo osobisty stosunek do tego wszystkiego zaczynam mieć.
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 23:09   #1010
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez whiteChoc0 Pokaż wiadomość
kobieto miej trochę wyczucia taktu, ażeby kilka dni po katastrofie porównywać i domniemywać a co by było gdyby kto inny zginął. żenada.
Zginął Lech Kaczyński a nie Wałęsa, i lepiej pomódl się o to żeby nikogo już taka tragedia nie spotkała.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:10   #1011
whiteChoc0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 239
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
hm, no to teraz kolejne pytanie- w takim razie na czym polega problem tych wszystkich przywódców którzy nie wiedzą czy przylecą? Przecież oni wszyscy pewnie latają takimi samolotami wojskowymi...?
A kto powiedział że nie wiedzą? MEDIA. Sami mówią, że nikt oficjalnie nie potwierdził, że miałby nie przybyć. To po co w ogóle taki temat zaczynają

Edytowane przez whiteChoc0
Czas edycji: 2010-04-16 o 23:11
whiteChoc0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:10   #1012
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
A to, że Wałęsa był działaczem SB a Kaczyński nie. I dlatego nie powinnaś ich porównywać, bo Wałęsa jest tego niegodzien.
Rozumiem, że masz na to dowody?

Cytat:
Napisane przez whiteChoc0 Pokaż wiadomość
kobieto miej trochę wyczucia taktu, ażeby kilka dni po katastrofie porównywać i domniemywać a co by było gdyby kto inny zginął. żenada.
Zginął Lech Kaczyński a nie Wałęsa, i lepiej pomódl się o to żeby nikogo już taka tragedia nie spotkała.
Lech Wałęsa był prezydentem Polski, podobnie jak Lech Kaczyński. I odnoszę się do niego z podobnym szacunkiem. W przeciwieństwie do co poniektórych w wątku.

Nie będę się modlić. Jestem agnostyczką.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:11   #1013
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Ale to nie jest dobry sposób na głosowanie. Zresztą nie umiem odpowiedzieć na to, może ja te wszystkie rodzinne historie wypieram z pamięci, bo nie pamiętam takich wielu. Ale nie wydaje mi się, żeby to czy weszli z jakąś siatką do samolotu i inne takie "wpadki" miały wpływ na głosowanie, tak samo to, że pani prezydentowa jest rzekomo brzydka, a prezydent niski. Natomiast wpadki językowe - jak najbardziej, bo przecież prezydent reprezentuje nas często i powinien poprawnie się wysławiać.
Bardzo wiele ludzi nie wie właściwie dlaczego głosuje tak a nie inaczej. Kierują się emocjami, ogólnym wrażeniem. Dlatego wizerunek kreowany przez media ma kolosalne znaczenie.
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:11   #1014
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No to zmień sobie w moim zdaniu uwielbiam na kocham. Ma ono nadal identyczny sens.

Nie wiem, badań nie robiłam.
Ja też nie robiłam ale na ile to są czasopisma opiniotwórcze? Czyta ich w najlepszym wypadku co 2-3 kobieta z dużego lub średniego miasta(bo na wsi raczej nie),ile osób przeczytało taki wywiad?
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:12   #1015
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez whiteChoc0 Pokaż wiadomość
kobieto miej trochę wyczucia taktu, ażeby kilka dni po katastrofie porównywać i domniemywać a co by było gdyby kto inny zginął. żenada.
Większym brakiem taktu jest mówienie, że nie płakałoby się po kimś i nie żałowało.
Zresztą wielki atak był na wizażankę, która w poprzednim wątku przytoczyła zdanie swojej mamy, że zdaje się Wassermana nie żałowała.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:12   #1016
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
Bardzo wiele ludzi nie wie właściwie dlaczego głosuje tak a nie inaczej. Kierują się emocjami, ogólnym wrażeniem. Dlatego wizerunek kreowany przez media ma kolosalne znaczenie.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:13   #1017
whiteChoc0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 239
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Rozumiem, że masz na to dowody?



Lech Wałęsa był prezydentem Polski, podobnie jak Lech Kaczyński. I odnoszę się do niego z podobnym szacunkiem. W przeciwieństwie do co poniektórych w wątku.

Nie będę się modlić. Jestem agnostyczką.
a to przepraszam bardzo
whiteChoc0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:14   #1018
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Powtarzam - nie wiem. Ja z tych gazet czytuję regularnie wyłącznie Sukces, gdyż moja mama go kupuje. Natomiast nie zgodzę się, że w mediach tego nie było. A każdy ma pewnie takie media opiniotwórcze, jakie sobie wybiera. Dla jednych to TVN24 dla innych Nasz Dziennik. Wolny kraj, wolne media, demokracja i pluralizm.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:15   #1019
karotka1
Raczkowanie
 
Avatar karotka1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 300
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Daria1707 Pokaż wiadomość
lataja na mniejszej wysokosci
nie wiem skąd masz akurat takie informacje.


"Samoloty wojskowe latają według innych reguł niż cywilne. Poza tym samolot wojskowy CASA nie ma silników odrzutowych i chmura pyłu wulkanicznego nie jest dla niego tak groźna."

Edytowane przez karotka1
Czas edycji: 2010-04-16 o 23:26
karotka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:17   #1020
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Rozumiem, że masz na to dowody?



Lech Wałęsa był prezydentem Polski, podobnie jak Lech Kaczyński. I odnoszę się do niego z podobnym szacunkiem. W przeciwieństwie do co poniektórych w wątku.

Nie będę się modlić. Jestem agnostyczką.
Idąc Twoim tokiem myślenia NIKT z nas tu obecnych, nie powinien powtarzać NICZEGO co usłyszy/obejrzy/przeczyta, ponieważ przecież załóżmy nie siedział pod łóżkiem osoby o której pisze, bądź nie był na miejscu zdarzenia. Po co w takim razie również wierzyć w to, że była kiedyś jakaś I i II Wojna Światowa, albo, że dziwnym trafem zaginęły z IPNu dokumenty na temat działalności Wałęsy.

__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 02:37:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.