Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 09:18   #3061
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez 31_lip_2011_iwonka Pokaż wiadomość
A mnie sie wydaje ze skoro ma byc to tylko przyjecie wesele to mozna napisac godzine albo ja poprostu zasugerowac. . byłam na takiej uroczystosci gdzie slub był o 14 a przyjecie bylo do 23- tak napisane w zaproszeniu. w rzeczyswistosci trwało do 24 . Goscie przeciez wiedza ze nie ida na huczne weselicho. pozatym to tez wygodne dla gosci , ja bedac w tamtej sytuacji zarezerwowałam sobie taksówke z narzyczonym na dana godzine -zdarzyłam sie wybawic poszalec a nawet najesc hihi
kumpela z pracy byla tez na takim przyjeciu weselnym ktore trwało do 22- nie bylo tańcow i goscie poprostu sie nudzili i bardzo szybko zwineli
bo może tak być że goście naturalnie rozejdą się koło północy w sumie

no dla mnie dziwne jest narzucanie do której jest przyjęcie, ale nigdy się z czymś takim nie spotkałam, u nas nie ma takiej "mody" i może dlatego

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
aha zwracam honor
spoko

tak z obserwacji widzę że wesela u nas koło 4-5 się kończą, czasem 6-7 jak są wytrwali goście
jedno tylko takie widziałam gdzie koło 2 było po imprezie (możecie się domyślić u kogo , dlatego tak się martwię "tą" częścią rodziny)
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:20   #3062
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

T'ai ja wiem u kogo u nas tez są do białego rana, i na pewno nie wyjdę wcześniej niż goście.
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:21   #3063
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
spoko

tak z obserwacji widzę że wesela u nas koło 4-5 się kończą, czasem 6-7 jak są wytrwali goście
jedno tylko takie widziałam gdzie koło 2 było po imprezie (możecie się domyślić u kogo , dlatego tak się martwię "tą" częścią rodziny)
u nas o 2 sie duzo wesel konczy... no ale skoro zaczynaja sie o 13 za to u was to faktycznie dziwne
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:23   #3064
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
T'ai ja wiem u kogo u nas tez są do białego rana, i na pewno nie wyjdę wcześniej niż goście.
zwłaszcza że już od nich kilka osób nie będzie u nas ze względu na zdrowie a 3 lata temu byli.......

moja rodzina chyba będzie musiała ostro nadrabiać

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
u nas o 2 sie duzo wesel konczy... no ale skoro zaczynaja sie o 13 za to u was to faktycznie dziwne
ale co dokładnie u nas dziwnie? już się zakręciłam sama
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:23   #3065
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Na pewno nadrobią
Zresztą ja też bardziej liczę na swoją rodzinę...a chrzestna z bykiem na czele

Stysik
to u Was jest dziwnie
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:23   #3066
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość

moja rodzina chyba będzie musiała ostro nadrabiać
na pewno dadzą rade

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ale co dokładnie u nas dziwnie? już się zakręciłam sama
no ze o 2 koniec
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:27   #3067
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

wiem, wiem, lepiej nie martwić się na zapas

w ogóle jakoś tak się ułożyło - w tym roku w maju komunia w rodzinie, następna maj 2012
dwie kuzynki P w tym roku rodzą - czerwiec i sierpień
mój kuzyn wesele sierpień 2010
tak ładnie się złożyło że my ten 2011 i z niczym nie koliduje

jakby w tym roku był ślub to większy problem by był

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
no ze o 2 koniec
no wiem ale rodziny z obu stron cienko się bawiły i ludzie jacyś przygnębieni byli nie wiadomo czemu
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 09:28   #3068
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

T'ai
ja mam w tym roku 3 komunie, bierzmowanie i chrzciny
A w przyszły też mi nie koliduję
(tego jednego zdarzenia m-c wcześniej nie biorę pod uwagę )
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:31   #3069
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
T'ai
ja mam w tym roku 3 komunie, bierzmowanie i chrzciny
A w przyszły też mi nie koliduję
(tego jednego zdarzenia m-c wcześniej nie biorę pod uwagę )
oczywiście ma się rozumieć

te ciężarne to by do nas pewnie nie dojechały nawet w tym roku
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:35   #3070
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Dlatego, ze wiem, że jeszcze najlepiej może mi pójść z angla nie no tak szczerze.. zdaję sobie sprawę, że najprawdopodobniej tej matury nie zdam i teraz mam to gdzieś i tak idę do szkoły gdzie matura nie jest mi potrzebna Eh..
dlazego uważasz że nie zdasz?
trzeba być dobrej myśli
Cytat:
Napisane przez 31_lip_2011_iwonka Pokaż wiadomość
nadrobiłam , strasznie duzo piszecie nie wyobrazam sobie co bedzie w weekend jak bede musiała nadrabiac 2 dni!!

dołącze sie do rozmowy o kredycie- bo my tez planujemy mam nadzieje ze za rok bedzie jeszcze "rodzina na swoim" bo narazie ma najciekawsze warunki. i juz nie moge sie doczekac budowania własnego wymarzonego domku oboje o tym marzymy

a my chodzimy na kurs tańca towarzyskiego juz od roku, coprawda nie mozna powiedziec ze duuuuzo umiemy ale jakos napewno lepiej nam to wychodzi niz wczesniej- o pierwszym tańcu jeszcze nie myslelismy.

od 2 tyg. chodzimy na nauki przed małżeńskie, wczoraj bylismy na 2 spotkaniu- Ksiadz powiedział ze ludzie powinni sie "naturalnie łączyc" w rozumieniu sex hihih tak mnie to rozbawiło pozatym moj TZ wzioł sobie te nauki bardzo do serduszka uwaznie słuchał ksiedza a jak wracalismy to głęboko do mnie mówił jakie to wazne co tam usłyszal hihih to w sumie bardzo miłe - nie spodziewałam sie po nim. Mielismy temat o tym by miłosc pielęgnowac cały czas napet wiele lat po ślubie
a wiecie ze tutaj chca za te nauki 80 zł od osoby??? wszyscy moi znajomi mieli za darmo za wszytko kase

my teraz w weekend jedziemy rezerwowac termin w kosciele i tez mysle ze bedzie to 16 moze 17 chcialibysmy miec zyczenia pod kosciołem wiec fajnie jak bysmy byli ostatni
my już jesteśmy po 3 spotkaniach kursu i tez nic nie płacimy
Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
tel. mi się.. zje... zepsuł : baba::cry ::at yaty:

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja was laski z tego Śląska podziwiam śluby na 11-13
jakbym miała wstawać o 6 na własne wesele to bym oszalała chyba i potem jeszcze do rana wytrzymać
podziwiam
ja tez podziwiam
w ogóle jestem pod wrażeniem że takie zwyczaje u was panują
ja pewnie przed ślubem nie będę mogła spać a jakbym miała jeszcze wstac o 6
Cytat:
Napisane przez fruzienka Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi Dziewczyny, co Wy macie juz zalatwione?
Widze, ze nasze wesele drogie bedzie, 190zl/os bez alkoholu. Plus 450zl dla barmana i jakis alkohol na drinki.
My mamy salę, kościół i swiadków

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
nie uważam tego za odstawianie szopki dla rodziny

uważam że to brzydko pisać o której kończy się przyjęcie
ja tez
nie spotkałam się nigdy z czymś takim

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

a tak w ogóle to cześć
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:37   #3071
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
w ogóle jakoś tak się ułożyło - w tym roku w maju komunia w rodzinie, następna maj 2012
dwie kuzynki P w tym roku rodzą - czerwiec i sierpień
mój kuzyn wesele sierpień 2010
tak ładnie się złożyło że my ten 2011 i z niczym nie koliduje

jakby w tym roku był ślub to większy problem by był

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------



no wiem ale rodziny z obu stron cienko się bawiły i ludzie jacyś przygnębieni byli nie wiadomo czemu
U mnie w tym roku wesele w sierpniu u siostry ciotecznej, w 2011 natomiast moje wesele, komunia synka kuzyna (i marwie sie zeby nie byla 15 maja, bo wtedy nie przyjeda oczywiscie oni, ale tez moj chrzestny z zona) a 11 czerwca wesele drugiej siostry ciotecznej, corki mojej chrzestnej Dlatego nasze wesele jest 14, bo chcielismy ewentualnie koniec maja, ale za krotka przerwa miedzy weselami chyba by byla
__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 09:37   #3072
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

a mi się wydaje że udana zabawa zależy bardziej od zespołu niż od osób bawiących się.. w tamtym roku byłam na weselu u kuzynki i wogóle się nie wybawiłam.. muzyka taka średnia, zabawy ze 3 tylko na oczepiny i takie jakieś hmm.. do tego wokalistka ze 3 razy się przebrała w coraz to krótszą kieckę, zadzierała ją po pas a mikrofon to jej prawie za rure do gogo służył .. (gdyby to było moje wesele to chyba bym ją za włosy wytargała ) a 3 lata temu byłam na weselu gdzie 2 starszych panów grało i było super!
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:42   #3073
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
a mi się wydaje że udana zabawa zależy bardziej od zespołu niż od osób bawiących się.. w tamtym roku byłam na weselu u kuzynki i wogóle się nie wybawiłam.. muzyka taka średnia, zabawy ze 3 tylko na oczepiny i takie jakieś hmm.. do tego wokalistka ze 3 razy się przebrała w coraz to krótszą kieckę, zadzierała ją po pas a mikrofon to jej prawie za rure do gogo służył .. (gdyby to było moje wesele to chyba bym ją za włosy wytargała ) a 3 lata temu byłam na weselu gdzie 2 starszych panów grało i było super!
to niezły musiał być ten zespół
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:44   #3074
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez kasiunialusia Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to cześć


Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
a mi się wydaje że udana zabawa zależy bardziej od zespołu niż od osób bawiących się.. w tamtym roku byłam na weselu u kuzynki i wogóle się nie wybawiłam.. muzyka taka średnia, zabawy ze 3 tylko na oczepiny i takie jakieś hmm.. do tego wokalistka ze 3 razy się przebrała w coraz to krótszą kieckę, zadzierała ją po pas a mikrofon to jej prawie za rure do gogo służył .. (gdyby to było moje wesele to chyba bym ją za włosy wytargała ) a 3 lata temu byłam na weselu gdzie 2 starszych panów grało i było super!
nie zgadzam się
byłam na weselu gdzie orskiestra grała kijowo i ludzie się nabijali ale byli tak luźni i fajni że szaleli nawet przy tym

moim zdaniem właśnie wszystko zależy od ludzi
jak smęcą, nie mają chęci to ich najlepszy zespół nie zmusi
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:49   #3075
Jenny_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 63
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
Jenny pisałaś o kredycie "rodzina na swoim", też o tym myśleliśmy ale jak nam pani zrobiła symulację to po 8 latach (kiedy państwo przestaje dokładać do odsetek) rata jest jeszcze wyższa niż przy normalnym kredycie
dlatego weźmiemy normalny i chociaż rata na takim samym poziomie, a nie 8 lat - 800 zł a kolejne - 1100 zł (u nas tak by było)
wiesz co wszystko zależy od tego jakie zarobki, ile kredytu, jak wielki dom oraz czy mają być raty równe czy malejące...

http://www.rodzinanaswoim.pl/ => na tej stronie możesz sobie sama mniej więcej policzyć jak to wygląda...

nam na takim kalkulatorze wyszło coś takiego, a w potem w banku dodając wysokość zarobków wyszło mniej więcej to samo

dom 80m2


I wersja

raty równe na 25 lat:

rata z dopłatą: ok 1050zl
rata po 8 latach: 1270zł

pożyczamy 200tys. oddajemy 360tys.

raty malejące na 25lat:
rata z dopłatą: 1318zł
rata po 8 latach: 1418zł (najniższa rata pod koniec ok 700zł)

pożyczamy 200tys. oddajemy 329tys.

II wersja

raty równe na 30 lat:
rata z dopłatą: ok 950zl
rata po 8 latach: 1200zł

pożyczamy 200tys. oddajemy 408tys. ()

raty malejące na 30lat:
rata z dopłatą: 1200zł
rata po 8 latach: 1365zł (najniższa rata pod koniec ok 600zł)

pożyczamy 200tys. oddajemy 361tys.

Wniosek:
opłaca się wziąć kredyt na 25lat z ratami malejącymi


Aha i my mieliśmy iść do banku X. gdzie mam konto, ale tam była duża kolejka, więc poszliśmy do banku Y. (który też ma ten kredyt w ofercie) i bez problemu wszystkiego się dowiedziałam

Nieważne czy dom czy mieszkanie ale kredyt będziemy musieli wziąć...
Jenny_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:50   #3076
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez 31_lip_2011_iwonka Pokaż wiadomość
O TYLE BIERZE http://www.handlerfotografia.pl/2010...Oferta2010.pdf

jak dla mnie to narazie jakis kosmos
ceny przystępne







ale Wy tu mądrościami sypiecie, ja wtenczas byłam w drogerii i kupiłam kolor na łeb

myślicie, że dziś przebiegnę 2.1 km?
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:51   #3077
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość




nie zgadzam się
byłam na weselu gdzie orskiestra grała kijowo i ludzie się nabijali ale byli tak luźni i fajni że szaleli nawet przy tym

moim zdaniem właśnie wszystko zależy od ludzi
jak smęcą, nie mają chęci to ich najlepszy zespół nie zmusi

ile nas tyle opinii ale to dobrze bo można dyskutować

a ja zobacze za pół roku na weselu kolejnej kuzynki czy utwierdzę się w moim przekonaniu czy może zmienię zdanie
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:53   #3078
Jenny_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 63
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
ale Wy tu mądrościami sypiecie, ja wtenczas byłam w drogerii i kupiłam kolor na łeb

myślicie, że dziś przebiegnę 2.1 km?
co za kolor będziesz mieć ??
dasz radę
Jenny_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:55   #3079
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez Jenny_88 Pokaż wiadomość
wiesz co wszystko zależy od tego jakie zarobki, ile kredytu, jak wielki dom oraz czy mają być raty równe czy malejące...

http://www.rodzinanaswoim.pl/ => na tej stronie możesz sobie sama mniej więcej policzyć jak to wygląda...

Nieważne czy dom czy mieszkanie ale kredyt będziemy musieli wziąć...
po prostu w naszym przypadku to się nie opłaca, co nie znaczy że innym pasuje
symulację mieliśmy robioną, mam TŻ bankowca i mu ufam w tych kwestiach

my też będziemy musieli ale weźmiemy "normalny"
i mnie też odrzuciło że na ten z dopłatą trzeba być małżeństwem a po ślubie to ja już chcę się wprowadzać do swojego mieszkania

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
ile nas tyle opinii ale to dobrze bo można dyskutować
dokładnie inaczej byłoby nudno
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 09:57   #3080
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez Jenny_88 Pokaż wiadomość
co za kolor będziesz mieć ??
dasz radę
złoty brąz oby nie wyszedł złoty szit
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:00   #3081
Jenny_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 63
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
po prostu w naszym przypadku to się nie opłaca, co nie znaczy że innym pasuje
symulację mieliśmy robioną, mam TŻ bankowca i mu ufam w tych kwestiach

my też będziemy musieli ale weźmiemy "normalny"
i mnie też odrzuciło że na ten z dopłatą trzeba być małżeństwem a po ślubie to ja już chcę się wprowadzać do swojego mieszkania
to przynajmniej masz osobę, którą się na tym zna my musimy ufać innym a wczoraj ustaliliśmy, że jak się uda to pomieszkamy z rok u mnie z rodzicami a potem na święta 2012 wprowadzamy się już do swojego domku

a przykładową symulację zrobiłam, żeby każda PM-ka widziała co i jak... myśmy sobie najpierw zrobili na necie i mniej więcej wiedzieliśmy, że do nas będzie się bardziej opłacać z ratami malejącymi, a np. koleżanka w banku tego nie wiedziała i dopiero jak się powiedzieliśmy to sprawdziła też taką opcję i ciut zdziwiona, że jednak to się bardziej opłaca
Jenny_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:00   #3082
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

jak już gadamy o kredytach to powiem Wam, że my ciągniemy kredyt, spłacamy i bierzemy następny ale my oddajemy tyle ile bierzemy
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:01   #3083
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez Jenny_88 Pokaż wiadomość
to przynajmniej masz osobę, którą się na tym zna my musimy ufać innym a wczoraj ustaliliśmy, że jak się uda to pomieszkamy z rok u mnie z rodzicami a potem na święta 2012 wprowadzamy się już do swojego domku

a przykładową symulację zrobiłam, żeby każda PM-ka widziała co i jak... myśmy sobie najpierw zrobili na necie i mniej więcej wiedzieliśmy, że do nas będzie się bardziej opłacać z ratami malejącymi, a np. koleżanka w banku tego nie wiedziała i dopiero jak się powiedzieliśmy to sprawdziła też taką opcję i ciut zdziwiona, że jednak to się bardziej opłaca
to super

wcześniej braliśmy to poważnie pod uwagę ale trzeba by brać cywilny wcześniej, prawie się popłakałam wtedy bo nie chciałam cywilnego
ale i tak w sumie wyszło że nie dla nas ten kredyt
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:01   #3084
Jenny_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 63
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
złoty brąz oby nie wyszedł złoty szit
zobaczysz co wyjdzie jak się pofarbujesz

kiedyś po jednej farbie miałam jakiś dziwny kolor wszyscy mi mówili, że to rudy

mam zdjęcia od rodziców pokaże Wam kilka PM-ek lwowskich...
Jenny_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:01   #3085
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
a mi się wydaje że udana zabawa zależy bardziej od zespołu niż od osób bawiących się.. w tamtym roku byłam na weselu u kuzynki i wogóle się nie wybawiłam.. muzyka taka średnia, zabawy ze 3 tylko na oczepiny i takie jakieś hmm.. do tego wokalistka ze 3 razy się przebrała w coraz to krótszą kieckę, zadzierała ją po pas a mikrofon to jej prawie za rure do gogo służył .. (gdyby to było moje wesele to chyba bym ją za włosy wytargała ) a 3 lata temu byłam na weselu gdzie 2 starszych panów grało i było super!
ja tez uwazam ze wiecej od ludzi zalezy czasem nie wiem nawet po weselu czy zespol gral dobrze czy zle, tylko jak sie bawilam i inni. Nawet do kijowej muzyki moge sie bawic

Sweetie nie podoba Ci sie obecny kolor?
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:05   #3086
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

stysik podoba, ale nie pasuje mi do większości ciuchów np mam czerwony polar spacerowy, pisałam Wam że ostatnio ma braki w ciuchach, a teraz nie będę kupować nowych póki nie zrzucę 100 kg więc muszę chodzić w tym co mam
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:05   #3087
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
jak już gadamy o kredytach to powiem Wam, że my ciągniemy kredyt, spłacamy i bierzemy następny ale my oddajemy tyle ile bierzemy
No to dobrze że spłacanie tyle ile bierzecie...
Bo ja rozumiem ze T'ai i Jenny nie maja wyjścia i trzeba brać kredyt ale dla mnie spłacać nawet 50 tys. to masakra

Cytat:
Napisane przez Jenny_88 Pokaż wiadomość
kiedyś po jednej farbie miałam jakiś dziwny kolor
Ja mam dziwny kolor za każdym razem
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:09   #3088
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
stysik podoba, ale nie pasuje mi do większości ciuchów np mam czerwony polar spacerowy, pisałam Wam że ostatnio ma braki w ciuchach, a teraz nie będę kupować nowych póki nie zrzucę 100 kg więc muszę chodzić w tym co mam
rozumiem


tez sobie musze cos na wlosy dac ale po wyplacie (a to juz niedlugo ) bo mam odrosty... jakbysie widzialy ile mam siwych wlosow
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."




Edytowane przez Stysik
Czas edycji: 2010-04-27 o 10:11
Stysik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:10   #3089
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
Idę siku i zbieram się nyny Co godzine będę wstawać żeby sprawdzac czy wszystko ok, ale dam rade:P

Dawid pisał przyjeżdża w piątek pewnie tylko na weekend ale zawsze to coś Pisał że strasznie tęskni i że zasnąć nie może
Faktycznie taka przerwa może być dobra, dużo rozmyślam o związku i stwierdzam że tęsknię jak cholera... Zrobię mu extra powitanie tzn najpierw coś dobrego co lubi, może jakieś ciasto albo coś do jedzonka, bo pewnie na tych zupkach i konserwach to mu się znudziło
o i widzisz jak super na weekend bedzie, to najwazniejsze
Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
a jeszcze się muszę pochwalić, coby Wam oko zbielało

straciły mi się pokłady masy z pleców mówiąc krótko- stanik nie odznacza mi fal Dunaju


Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość


swoją drogą moja mama się krzywi trochę na myśl o 18 ale mam to w , moje wesele

troszkę u mnie pochmurno i kolejną noc z rzędu nie spałam, wykończę się niedługo

Jenny pisałaś o kredycie "rodzina na swoim", też o tym myśleliśmy ale jak nam pani zrobiła symulację to po 8 latach (kiedy państwo przestaje dokładać do odsetek) rata jest jeszcze wyższa niż przy normalnym kredycie
dlatego weźmiemy normalny i chociaż rata na takim samym poziomie, a nie 8 lat - 800 zł a kolejne - 1100 zł (u nas tak by było)

18 jest super, u mnie wszyscy sie ciesza na ta godzine ale ja bede spac normalnie do 10,wiec widaomo co do kredytu-faktycznie tez slyszlaam,ze on jest troche nieoplacalny,ale to chyba zalezy od indywidulanych potrzeb/zarobkow.my wezmiemy normlany.na 70 lat chyba
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja was laski z tego Śląska podziwiam śluby na 11-13
jakbym miała wstawać o 6 na własne wesele to bym oszalała chyba i potem jeszcze do rana wytrzymać
podziwiam
o jesu, ja tez
Cytat:
Napisane przez fruzienka Pokaż wiadomość
praca mgr? moja jakos sie broni przede mna, nie mam do niej sily o czym piszesz?
Moja kolezanka przetapiala obraczki dziadkow i policzyli im 45zl/gram wiec musieli doplacic do swoich jakos niewiele. My niestety nie mamy złota z duszą, będą nowe


a powiedzcie mi Dziewczyny, co Wy macie juz zalatwione?
Widze, ze nasze wesele drogie bedzie, 190zl/os bez alkoholu. Plus 450zl dla barmana i jakis alkohol na drinki.
ja jestem na dziennikarstwie i pisze o chwaleniu w reklami,ale malo z tego rozumiem... no faktycznie drogie, u nas chyba bedzie 135-150zł <zalezy czy poprawiny beda na sali czy garden party u nas;p> i dopiero wpt rezerwujemy sale
Cytat:
Napisane przez 31_lip_2011_iwonka Pokaż wiadomość
O TYLE BIERZE http://www.handlerfotografia.pl/2010...Oferta2010.pdf

jak dla mnie to narazie jakis kosmos
fajne zdjecia,ale jak bysmy mieli miec jeszcze foto to bylaby masakra-nam robi zdjecia sis
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:14   #3090
Jenny_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 63
Dot.: Mamy tytuł w końcu nowy, tamten zaćmił nasze głowy => Zdolne PM 2011, cz.16

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
jak już gadamy o kredytach to powiem Wam, że my ciągniemy kredyt, spłacamy i bierzemy następny ale my oddajemy tyle ile bierzemy
na kopalni są chyba takie pożyczki czy kredyty bez odsetkowe

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
tez sobie musze cos na wlosy dac ale po wyplacie (a to juz niedlugo ) bo mam odrosty... jakbysie widzialy ile mam siwych wlosow
chyba w ten weekend będę sie farbować, a jak nie to na pewno przed imprezą 08.05 ale dalej nie mam kolczyków do sukienki i nie umiem nic ciekawego znaleźć
Jenny_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.