Panny Młode Kielce - część V :D - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 14:24   #4141
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez olga 23 Pokaż wiadomość
z paznokciami to zalezy ja jak mi ktos robil paznokcie to mialam zazwyczaj slabe po zdjeciu zelu. jak zaczelam sobie robic sama to po zdjeciu zelu paznokcie byly po prostu normalne. chyba to zalezy jak sie robi

a sama mysle zeby na slubie miec cos zrobionego na swoich paznokciach bo i tak sa dlugie chyba ze sie polamia
jesli ktoś pod tipsy zjedzie paznokcie pilnikiem to nie ma rady będą zniszczone pod tips powinno się tylko delikatnie zmatowić płytkę kostką i to wystarczy normalne,że pod żelem będa troszke cieńsze bo mają mniejszy dopływ powietrza...ale...dziewcz yny jak ktoś dobrze zrobi nie jest tak źle z naturalnymi pazurkami...poza tym ściągnięcie żelu/tipsów nie powinno odbywać się za jednym razem
znam dziewczyny które żelują pazurki juz z 9lat a jak robimy odrost to płytka jest o wiele mocniejsza od tych które nie mają żelu...
także stan pazurków zależy od wielu czynników...co do ślubu to lakier czasem fatalnie się trzyma i czasem warto zrobić 1podkładowa warstwę żelu aby lepiej się trzymał lakier
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 14:24   #4142
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Tzn. ile biora za wynajem? Bo moj Tż zastanawia sie nad wynajmowaniem samochodu naszego
TŻtowi koleś ostatnio powiedział 800 zł, nie wiem skąd był samochód ale cena mnie rozwaliła.
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 14:26   #4143
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez m_majaa Pokaż wiadomość
jesli ktoś pod tipsy zjedzie paznokcie pilnikiem to nie ma rady będą zniszczone pod tips powinno się tylko delikatnie zmatowić płytkę kostką i to wystarczy normalne,że pod żelem będa troszke cieńsze bo mają mniejszy dopływ powietrza...ale...dziewcz yny jak ktoś dobrze zrobi nie jest tak źle z naturalnymi pazurkami...poza tym ściągnięcie żelu/tipsów nie powinno odbywać się za jednym razem
znam dziewczyny które żelują pazurki juz z 9lat a jak robimy odrost to płytka jest o wiele mocniejsza od tych które nie mają żelu...
także stan pazurków zależy od wielu czynników...co do ślubu to lakier czasem fatalnie się trzyma i czasem warto zrobić 1podkładowa warstwę żelu aby lepiej się trzymał lakier
co do odżywek dobre sa z joco tanie bo w okolicach 12zł a efekt naprawdę super--joco seria spa

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
TŻtowi koleś ostatnio powiedział 800 zł, nie wiem skąd był samochód ale cena mnie rozwaliła.
niestety takie są ceny w CK...jesli mówimy o wypożyczeniu auta typowo do ślubu...dodam 800zł na 4-5godz
my zastanawiamy się nad karetą
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 14:26   #4144
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ja ja jeżdże na orzeszkową do gina to 34. On często smiga.

Tylko 34 proponuję nie jechać na styk tylko wybrać się na wcześniejszy bo jest wielkie prawdopodobieństwo że przyjedzie przed lub po czasie. Ja nim jeżdżę prawie codziennie i rzadko jest punktualne.
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 14:30   #4145
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Ja nigdy nie wiem czy jest spóźnione czy za wcześniej bo rzadko jeżdżę....
Ale zapamiętam, słowo
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 14:32   #4146
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez oliffka2 Pokaż wiadomość
Bylismy tylko slub zglosic, ale wkrotce sie zacznie... Moja parafia to sw. Wojciech, ale tam nie chcialam za zadne pieniadze swiata. A tutaj bez problemow i termin i godzina. A zglaszalismy slub chyba w maju ubieglego roku. Wiem, ze proboszcz jest specyficzny i czasem pojawia sie usmiech pod nosem jak sie ekscytuje na kazaniu albo ogloszeniach A dlaczego Ty tam nei chcialas?
kajcia82 ten ksiadz jest faktycznie najwyzszy z calej parafii jak go wypytywalam o dokumenty, ktore beda mi potrzebne to wszystko wyjasnil i malo tego - stwierdzil, ze skoro sobie wybralam inny Kosciol i to jeszcze "taki" (Maksymilian za basenem na Szczecinskiej) to po weselu musze mu koniecznie placka zaniesc ;p I dodal, ze czesto tak mowi, ale pozniej juz pary nie pamieitaja ;p i nic nie przynosza badzo sympatyczny ksiadz
nom specyficzny... z tego co widze to wszyscy znajomi uciekają do innych parafii...część do Wojciecha część do Katedry.
pomijając wystrój wewnętrzny kościoła to na płycie z wesela mojego kuzyna nie było praktycznie słychać co proboszcz gadał bo takie tak jest echo....poza tym jakoś jego ślubne kazania na temat śmierci i tego że trzeba się liczyć z tym że każdego kiedyś czeka kres jakoś mi nie podchodzą...poza tym jako człowiek jest bardzo problemowy i konfliktowy. nie można z nim normalnie porozmawiać zazwyczaj bo furiat jest straszny a po co ja mam sie z nim dochodzić czy tak czy inaczej.
Poza tym uważam że skoro i tak się płaci tyle pieniędzy za ślub to chociaż będę miała ten komfort że parafię sobie wybrałam taką do jakiej sama chodzę w jakiej się najlepiej czuje i jaka najbardziej mi odpowiada.
A organiści w naszym kościele : OBŁĘD!
w żadnym kościele takich nie macie jak my

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
chcesz to sie zamienie 45 dni do slubu i polowa zarpsozen w proszku
ooooo ja się zamienię! jaaa!

Edytowane przez gosza_25
Czas edycji: 2010-04-28 o 14:34
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 14:36   #4147
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dzięki wielkie Elunka i Tobie niunia_leyla też
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012

Edytowane przez syrwia81
Czas edycji: 2010-04-28 o 14:39
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 16:02   #4148
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

dziewczyny, mój przystojniak do którego się tule jak Tż jest w pracy prawda że sexy
__________________
...Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe...


17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:20   #4149
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

alez jezedziecie z koksem, masakra chwalicie sie zwierzakami to ja tez Wam sie pochwale, przedstawiam Wam Atrakcyjnego Kazimierza
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną



Edytowane przez czarna_kawa80
Czas edycji: 2010-04-28 o 16:22
czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:27   #4150
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
TŻtowi koleś ostatnio powiedział 800 zł, nie wiem skąd był samochód ale cena mnie rozwaliła.

Wszystko zależy od tego jaki był to samochód Może być to bardzo drogo lub tanio.
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:37   #4151
ewelkafly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 104
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
m_maja, ifcia513 ja tez wybrałam Monotype Corsiva do większości tekstu, ale szukam jeszcze czegoś ładnego do nazwisk, żeby się odróżniały od reszty i na "okładkę".
kajcia82 ta pierwsza czcionka jest super, skąd ją wzięłaś?
My na okładkę używaliśmy czcionki Scriptina (ściągnięta z neta) wydaje mi się że jest elegancka
ewelkafly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 16:43   #4152
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez 17072010 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mój przystojniak do którego się tule jak Tż jest w pracy prawda że sexy
Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
alez jezedziecie z koksem, masakra chwalicie sie zwierzakami to ja tez Wam sie pochwale, przedstawiam Wam Atrakcyjnego Kazimierza
Zwierzaczki słodziaszcze.Ja osobiście najbradziej kocham psy, mam Kubę który ma delikatnie zwichnięta psychikę więc musi być w kojcu. Moja siostra rodzona też jest psiara, ma dwie przeinteligentne suki - jamniczkę Zuzie i nowofundlanda Tosię

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego jaki był to samochód Może być to bardzo drogo lub tanio.
Emir oczywiście mówimy o audi. Cena dotyczyła chyba A6.

Słuchajcie zaczęłam szukać samochodu do ślubu i weszłam z ciekawości na allegro i znalazłam Audi A8 (śliczniuteńkie - czarne) z okolic Skarżyska pan wozi do ślubu za 400 zł. TŻ oczywiście już dzwonił i huurrrra chyba znaleźliśmy moje wymarzone auto do ślubu:j upi:
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:47   #4153
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Zwierzaczki słodziaszcze.Ja osobiście najbradziej kocham psy, mam Kubę który ma delikatnie zwichnięta psychikę więc musi być w kojcu. Moja siostra rodzona też jest psiara, ma dwie przeinteligentne suki - jamniczkę Zuzie i nowofundlanda Tosię



Emir oczywiście mówimy o audi. Cena dotyczyła chyba A6.

Słuchajcie zaczęłam szukać samochodu do ślubu i weszłam z ciekawości na allegro i znalazłam Audi A8 (śliczniuteńkie - czarne) z okolic Skarżyska pan wozi do ślubu za 400 zł. TŻ oczywiście już dzwonił i huurrrra chyba znaleźliśmy moje wymarzone auto do ślubu
daj linka
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:54   #4154
PikPock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
za coś takiego nie dają rozgrzeszenia?? no a jak ktoś wynajmuje pokój w domu i inny facet tez wynajmuje to się teoretycznie mieszka razem hehe a jak od czasu do czasu TŻ zostaje na noc??:P to chyba lepiej się nie przyznawać
Jak ostatnio byliśmy u naszego proboszcza spisać protokół i dać na zapowiedzi to powiedział dokładnie to samo,że można mieszkać i żyć za sobą jak brat z siostrą,a to nie jest nic złego. Powiedział też,że skoro on mieszka ze swoim psem to wcale nie znaczy,że jest zoofilem Ot taki luzak
PikPock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:28   #4155
olga 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Cudaczek88 Pokaż wiadomość
Powinien być jeszcze punkt o tym, że mężczyźni nie odróżniają spódnicy od sukienki :P ( przynajmniej mój )

moj tez

co do samochodu musielismy wypozyczyc i wyjdzie nas to 700 zl za chryslera 300c bez limitu godzin, ale nie pamietam czy z przystrojeniem czy bez, bo jest spoza Kielc chyba ok 50 km
jak patrzylam na oferty to do slubu wypozyczaja 500-1500 zl za ten samochod :/
moj brat mi powiedzial ze jego znajomy ma chyba mercedesa s i 800 bierze za slub
__________________
14 sierpień 2010
olga 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:34   #4156
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
daj linka
A proszę proszę
http://moto.allegro.pl/item100550062...b_imprezy.html
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:55   #4157
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Ale macie boskie zwierzaczki

mój szef ma audi A6, może będę z nim gadać za rok
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 18:01   #4158
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

PikPock-nic dodac nic ująć
17072010, czarna_kawa80- no cudeńka... Dziewczyny widzę, że lubice jak Wasza miłość ma coś ze zwierza

Teksty dekalogu dobrej żony i inne śmieszne dialogi-powliły mnie na kolana nabardziej ten o chorbie...Jesteście niezastąpione w poprawianiu humoru
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 18:03   #4159
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ale macie boskie zwierzaczki

mój szef ma audi A6, może będę z nim gadać za rok
mój szef też ma audi a6 ale nie ma szans na pogadanie z nim o tym
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 19:46   #4160
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dzieki zastronke z fryzurami. Przejrzalam wszystko I znalazlam nawet 1 ktora mi ie bardzo podoba Ehh dziewczyny piszecie ze macie 3-4 miechy do slubu. Co ja mam powiedziec jak mnie zostalo 24 dni!!! Ale juz jakos w miare spokojnie do wszystkiego podchodze. Dzisiaj zapisalam sie na pazurki na 20 maja do mamy kolezanki, ktora przyjmuje w tym nowym budynku na rondzie tam przy IX wiekow. Kiedys u niej bylam i robi fajnie wiec mysle ze bedzie ok. Potwierdzilam makijazystke (salon Wiosna pani Ewa). Mam u niej zarezerwowane od 11 do 14: bedzie malowala mnie, mame i tesciowke. Fryzjerke tez potwierdzilam (Sylwia w salonie w hotelu Dal). Do niej tez ide w srode 19 maja na zrobienie odrostow i odswiezenie koloru. Farbuje u niej od lat i wiem ze nie zepsuje mi koloru. Jutro jeszcze ide do kosmetyczki na czyszczenie pleckow. Potem jeszcze ostatni raz w przyszlym tyg na oczyszczanie twarzy. Niestety ale wraz ze sloneczkiem mam coraz wiekszy problem z czołem, bo mi co chwile cos wyskakuje. Najgorsze jest to, ze jeszcze nie jestem zdecydowana na bukiet, makijaz i fryzure. Jakos tak chcialaby zeby to wszystko wspolgralo ze soba. Wymyslilam sobie puki co fioletowy bukiet tylko cholercia bedzie trudno fioletowe kantadeski/kalie dostac
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 19:55   #4161
kajcia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez m_majaa Pokaż wiadomość
pewnie,że Ewunia robi super pazurki
zresztą nie na darmo wygrała nasz mistrzostwa w stylizacji pazurków
A ona do domu przyjeżdża czy ma gdzieś salon??
czarna_kawa80 i 17072010 no boskie i słodziuchne te wasze chłopaki!!!
I co dziewczyny z tym ZAiKsem?? Też płacicie włascicielowi sali???
__________________
wielki dzień 29.05.2010 godz. 18

Edytowane przez kajcia82
Czas edycji: 2010-04-28 o 20:01
kajcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:34   #4162
empirka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 65
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

słyszałyście coś na temat wesel w hotelu la mar??
empirka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:52   #4163
monnagiovanna
Raczkowanie
 
Avatar monnagiovanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 206
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

empirka, już ktoś się na ten temat wypowiadał, ale z tego co pamiętam, to nie było chyba żadnej pochlebnej opinii
__________________
Synuś 17.04.2013
monnagiovanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:07   #4164
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Hurra hurra hurra kupiłam ukochane krysztalkowe kolczyki naszyjnik i branzoletke a gdzie ??? emmi mariage. Naszukalam sie jak glupia ale sie udalo .....mam nadzieje ze do sukienki bedzie pasowalo;p

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez empirka87 Pokaż wiadomość
słyszałyście coś na temat wesel w hotelu la mar??
ja slyszlam tylko tyle ze wlasciciel ciezki w negocjacjach
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:32   #4165
PikPock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny dołączacie do zaproszeń jakieś wierszyki, że wolicie np. wino czy coś innego zamiasta kwiatów? Albo że w prezencie wolicie pieniądze?
Dopisujecie to w zaproszeniu czy wkładacie osobną karteczkę do zaproszenia?
My mieliśmy wierszyk wpisany w zaproszeniu. A wyglądło ono tak:
PikPock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:54   #4166
oliffka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Oliffko- hmm jestem zaskoczona Twoim wyborem. Ja należę do Wojciecha i nie wyorażam sobie brać ślubu w innym miejscu...A tym bardziej w Maksymilianie, bo uważam go za najgorszy kościół w Kielcach ze względu na proboszcza...No i ta organistka (nie wiem czy jeszcze jest)Ale wiadmo co odpowiada jednemu drugiemu niekoniecznie I dobrze..bo byłoby nudno jakbyśmy chciały tego samego, a co dopiero gdybyśmy chciały mieć śluby w jednym miejscu..czas oczekiwania wydłużyłby się do 5 lat A na codzień do którego kościoła chodzisz?
ja nie chce w Wojciechu ze wzgledow glownie osobostych organistki nie ma a przynajmniej w tych godzinach kiedy ja jestem w kosciele nie chce zeby probosz udzielal mi slubu tylko inny ksiadz z tej parafii wiec moze nie bedzie tam tak zle

gosza 25 nie strasz mnie ;/ wiem ze jest jedyny w swoim rodzaju ;/ znam go z widzenia nie od wczoraj ;p chociaz jaky sie tak zastanowic to fakt faktem moze znalazlby sie inny kosciol hm...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
oliffka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 22:25   #4167
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

dziewczynki pozwolę sobie zrobić mały OT, pisałam na prezentowym ale może wy mi pomożecie:
Idziemy na roczek córki siostry ciotecznej TŻ i nie wiemy co kupić w prezencie?
Z tym że dziecko nie potrzebuję ani nic edukacyjnego ani ubrań ani pościeli, a mamy wytyczną żeby to było coś na podwórko do domku letniskowego. Rok temu chrześnikowi TŻ kupiliśmy wielką kostkę edukacyjną za ok 120zł. Prezent ma być wspólny od nas i teściów myślałam że dobrze by było nie przekroczyć 150zł.
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 06:45   #4168
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Witam!
Zwierzaki cudne
To i ja sie pochwale swoim maluchem. Królik zwie się Bubu i ma 5 lat. Jest super!!!
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 07:18   #4169
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez oliffka2 Pokaż wiadomość
ja nie chce w Wojciechu ze wzgledow glownie osobostych organistki nie ma a przynajmniej w tych godzinach kiedy ja jestem w kosciele nie chce zeby probosz udzielal mi slubu tylko inny ksiadz z tej parafii wiec moze nie bedzie tam tak zle

gosza 25 nie strasz mnie ;/ wiem ze jest jedyny w swoim rodzaju ;/ znam go z widzenia nie od wczoraj ;p chociaz jaky sie tak zastanowic to fakt faktem moze znalazlby sie inny kosciol hm...
ja go znam nie tylko z widzenia...miałam z nim przyjemność kilka razy porozmawiać jeśli można to tak nazwać i nie wyobrażam sobie ani tego proboszcza na swoim ślubie ani w tym kościele...no ale każdemu podoba sie co innego i każdy na co innego uwagę zwraca

Edytowane przez gosza_25
Czas edycji: 2010-04-29 o 07:50
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 08:21   #4170
kajcia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Witam!
Zwierzaki cudne
To i ja sie pochwale swoim maluchem. Królik zwie się Bubu i ma 5 lat. Jest super!!!
Jaki śliczny BUBUŚ!!! Ja też chce takiegoooo .

A co do smiesznych rzeczy mam jeszcze coś takiego:
REGULAMIN PRZYJĘCIA WESELNEGO:

1. Przyjęcie rozpoczyna się na początku a kończy, gdy młoda para położy się spać. Gości mających ochotę na imprezę poweselną, prosimy o wyrozumiałość i o nie przeszkadzanie w nocy poślubnej.
2. Podczas przyjęcia weselnego bezwzględnie każdego Gościa obowiązuje dobry humor lub przynajmniej dobra mina do złej gry.
3. Zabrania się dłubania palcem w nosie, dłubania widelcem w uchu, picia przez słomkę napoju sąsiada oraz wycierania tłustych palców w ubranie sąsiada.
4. Podróże poszukiwawcze pod stołem są surowo wzbronione.
5. Nie toleruje się pustych kieliszków, dlatego będą one od razu napełniane w celu uniknięcia zaglądania do nich zbyt głęboko.

6. Jeśli alkohol wyleje się na odzież prosimy nie panikować! Zostanie przyniesiona następna butelka.
7. Nie należy więcej pić, gdy nie jest się już w stanie wypowiedzieć zdania: „stół z powyłamywanymi nogami” lub rozpoznać własną małżonkę/ małżonka tudzież partnerkę/partnera. Organizatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za niekontrolowane zachowania Gości.
8. Radzi się wszystkim panom przynajmniej raz zatańczyć z własną małżonką tudzież partnerką. Kosztuje to tylko parę minut a unika się w ten sposób kłopotów.
9. Zabrania się kobietom przewracania oczami oraz używania innych znaków w celu zmuszenia mężczyzn do pójścia do domu.

10. Osoby, które zgubią wątek nie muszą go szukać. Rano sala będzie gruntownie zamiatana
i będzie go można odebrać.

11. Osoby idące do domu proszone są o zabranie swoich partnerów. Nie dopuszcza się przy tym jakichkolwiek zamian.
12. Jeśli któryś z gości stwierdzi, że znajduje się sam na sali oznacza to, że zabawa dobiegła końca.


Każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania powyższych zasad niezależnie od rasy, koloru skóry, płci, wyznania czy przekonań politycznych pod groźbą zmywania naczyń po weselu!!

__________________
wielki dzień 29.05.2010 godz. 18

Edytowane przez kajcia82
Czas edycji: 2010-04-29 o 08:23
kajcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.