Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 12:01   #301
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Pisałam wcześniej, że będę dekoloryzowała włosy lorealem.
3 dni się zastanawiałam wtedy i wkońcu się za to zabrałam.

I tak, wyszło mi że włosy które miałam farbowane przez dwa lata miałam ciemno rudo jasno brązowe, w połowie głowy jasno rude, a odrost który już się pojawił był oczywiście jasny.

Aby wyrównać kolor pomalowałam czubek głowy farbą orzech laskowy i miałam wszystkie w tym samym odcieniu.

Po 2 tyg. nałożyłam rozjaśniacz z garniera i znów chwyciło na jasno rudo tylko nie które włosy, w dodatku już mam odrost i nie malowałam od góry całości tylko porobiłam pasemka.

Dalej mam rudo-złoto-jasno brązowo włosy które wyglądają znośnie ale ja chcę mieć jasny blond

Wkleje jutro fotki. Nie wiem co dalej robić, nie chce kłaść już rozjaśniacza bo spale włosy, nie wiem czy dekoloryzator też nie zniszczy mi włosów...

Kłaść już teraz tylko docelowy kolor i czekać aż się powoli rozjaśnią ton w ton?


Teraz w załączniku widać, że mam mix kolorów
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2010-04-28 o 13:29
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 17:47   #302
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no, to ja też pochwalę się efektem dekoloryzacji

niecałe 2 tyg. temu dekoloryzowałam włosy (Renee Blanche). Z dość ciemnego brązu (zdjęcie 1) wyszedł rudo-blond kolor, z którego po kilku dniach zrobiło się rudo-brązowe niewiadomo co, na dodatek z blond pasemkami xD (zdjęcie 2). Na to nałożyłam farbę superrozjaśniającą Garnier Nutrisse 101. wyszedł średni blond, ale z rudym połyskiem, więc jeszcze tego samego dnia użyłam farby Farouk Chi Ionic, kolor 11A. i jestem baardzo zadowolona, wyszedł ładny blond, jaśniejszy niż na zdjęciach ( zdj. 3 i 4 w świetle sztucznym, ostatnie w dziennym).

dodam jeszcze tylko, że z natury jestem chłodną blondynką

aaa, i obie farby trzymałam o 15 min dłużej niż było napisane w instrukcji
__________________
...Necesita más amigos con alas...

Edytowane przez Illyasviel
Czas edycji: 2010-04-28 o 18:02
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 18:36   #303
buchacz93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 32
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

jAki blond nałozyć na rozjasnione włosy?;>
buchacz93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 18:46   #304
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Pisałam wcześniej, że będę dekoloryzowała włosy lorealem.
3 dni się zastanawiałam wtedy i wkońcu się za to zabrałam.

I tak, wyszło mi że włosy które miałam farbowane przez dwa lata miałam ciemno rudo jasno brązowe, w połowie głowy jasno rude, a odrost który już się pojawił był oczywiście jasny.

Aby wyrównać kolor pomalowałam czubek głowy farbą orzech laskowy i miałam wszystkie w tym samym odcieniu.

Po 2 tyg. nałożyłam rozjaśniacz z garniera i znów chwyciło na jasno rudo tylko nie które włosy, w dodatku już mam odrost i nie malowałam od góry całości tylko porobiłam pasemka.

Dalej mam rudo-złoto-jasno brązowo włosy które wyglądają znośnie ale ja chcę mieć jasny blond

Wkleje jutro fotki. Nie wiem co dalej robić, nie chce kłaść już rozjaśniacza bo spale włosy, nie wiem czy dekoloryzator też nie zniszczy mi włosów...

Kłaść już teraz tylko docelowy kolor i czekać aż się powoli rozjaśnią ton w ton?


Teraz w załączniku widać, że mam mix kolorów
Według mnie to wygląda super
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:05   #305
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Według mnie to wygląda super
Dzięki ale będę dążyła do innego efektu ale powoli bo moje włosy i tak ucierpiały.

Wczoraj kupiłam szampon z joanny do blond włosów i mam teraz jasny blond miedziany

Dam im odpocząć teraz i myje tym szamponem.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 14:16   #306
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

mojito no wiesz rzadko dekoloryzacja pozwala nam uzyskac zamierzony efekt i 3-4 dziewczyn tutaj na zdekoloryzaowane wlosy naklada farbe .Czemu mija sie z celem?

Srebrna podziwiam cie za takie eksperymenty przed slubem ja sie balam blond zrobic :P mimo ze nie mam waznych wydarzen w swoim zyciu przez najblizsze kilka miesiecy
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 18:08   #307
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja słyszałam,że mocny jest ten z Loreala. Ja miałam dekoloryzowane włosy Renee Blanche, który ponoć działa podobnie jak Elgon. Na mnie zadziałał słabo,kolor zszedł tylko do rudego,który później ściemniał do kasztanowego,po drugiej dekoloryzacji miałam jaśniejszy rudy,a słyszałam,że Loreal dekoloryzuje mocniej... przynajmniej tak mi moja fryzjerka powiedziała,bo po Lorealu najprawdopodobniej miałabym kurczaka na głowie,co bardziej by mnie ucieszyło,niż rudzielec :P
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 22:08   #308
teqili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 75
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Do mojej wizyty u fryzjera czas sie zbliza nieubłaganie juz sama nie wiem czy sie cieszyc czy płakać, mam straszne obawy przed dekoloryzacja boję sie jak moje cienkie choc geste włosy zareagują, ale chcę w końcu zażegnać raz na zawsze ta czrnotę na głowie by zawitał ciepły odcien brąziku z tego co widzę dziewczyny to Wasze włosy po rozjaśnieniu w całkiem niezłej formie są mam nadzieję że i w moim przypadku tak sie stanie
teqili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 08:17   #309
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez teqili Pokaż wiadomość
Do mojej wizyty u fryzjera czas sie zbliza nieubłaganie juz sama nie wiem czy sie cieszyc czy płakać, mam straszne obawy przed dekoloryzacja boję sie jak moje cienkie choc geste włosy zareagują, ale chcę w końcu zażegnać raz na zawsze ta czrnotę na głowie by zawitał ciepły odcien brąziku z tego co widzę dziewczyny to Wasze włosy po rozjaśnieniu w całkiem niezłej formie są mam nadzieję że i w moim przypadku tak sie stanie
Po dekoloryzacji, nie rozjaśnieniu

Ja, jak usłyszałam od fryzjerki, że "dekoloryzacja strasznie niszczy włosy" i zrozumiałam, że dla niej rozjaśnianie i dekoloryzacja to to samo, udałam się natychmiast do sklepu fryzjerskiego po dekoloryzator, bo stwierdziłam, że nie powierzę nikomu moich włosów Więc radzę Ci zorientować się, czy na pewno włoski będziesz miała dekoloryzowane

A tak w ogóle, to ciekawi mnie, jak to możliwe, że po dekoloryzacji przestały mi nadmiernie wypadać włosy Wcześniej miałam taki problem, a po dekoloryzacji od razu ustąpił (jak zmywałam dekoloryzator to wypadło mi może kilka włosków, a wcześniej przy normalnym myciu było ich bardzo dużo) Co prawda, późniejszym rozjaśnianiem nieco pogorszyłam sprawę, ale i tak jest nieźle.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:29   #310
teqili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 75
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Weegirl dzięki za cenną poradę . Idę na dekoloryzacje z tego co wiem to jest bardzo dobry fryzjer ide do niego z polecenia wiec powinnam miec zaufanie choc czym blizej wizyty tym bardziej sie boje ale ja chce zdjąć kolor do średniego ewentualnie jasnego brązu nie do blądu dlatego fryzjer mówił że to nie zniszczy baaardzo włosów ten zabieg, ale 4 cm bedzie musiał końcówki podciac .

Edytowane przez teqili
Czas edycji: 2010-04-30 o 10:33
teqili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:33   #311
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Naprawde jest dekoloryzator loreala ? nie słyszałam o nim?
to w tych fioletowych saszetkach to jest rozjasniacz

dajcie jakies foto tego dekoloryzatora
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 14:20   #312
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez milusiaam
Srebrna podziwiam cie za takie eksperymenty przed slubem ja sie balam blond zrobic :P mimo ze nie mam waznych wydarzen w swoim zyciu przez najblizsze kilka miesiecy
No wiem, trochę jestem pokręcona
Obym tylko nie przesadziła i nie musiała ściąć bo inaczej

Ja teraz planuje położyć na to blond 8, najpierw na pasemko, ciekawe co wyjdzie

Zdjęcie dekoloryzatora z loreala którym ja robiłam.
Podobno jest jeszcze inny ale nie mam pojęcia jak się zwie dokładnie.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 17:20   #313
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez teqili Pokaż wiadomość
Weegirl dzięki za cenną poradę . Idę na dekoloryzacje z tego co wiem to jest bardzo dobry fryzjer ide do niego z polecenia wiec powinnam miec zaufanie choc czym blizej wizyty tym bardziej sie boje ale ja chce zdjąć kolor do średniego ewentualnie jasnego brązu nie do blądu dlatego fryzjer mówił że to nie zniszczy baaardzo włosów ten zabieg, ale 4 cm bedzie musiał końcówki podciac .
No to mam nadzieję, że ładnie wyjdzie U mnie, na szczęście, nie trzeba było w ogóle podcinać nawet po trzech dekoloryzacjach
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 21:47   #314
teqili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 75
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No to mam nadzieję, że ładnie wyjdzie U mnie, na szczęście, nie trzeba było w ogóle podcinać nawet po trzech dekoloryzacjach
Ja też mam nadzieję, chciałbym mieć to już za sobą a dlaczego 3 dekiloryzacje mialas? mam nadzieje ze mi po jednej i nałozeniu koloru juz osagne oczkiwany efekt. Obiecałam już sobie że nigdy już nie umaluję sobie sama włosó farbą ze sklepu by znow z brazu jaki mial wyjsc nie pojawiła sie czarnota na głowie
teqili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 22:35   #315
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
No wiem, trochę jestem pokręcona
Obym tylko nie przesadziła i nie musiała ściąć bo inaczej

Ja teraz planuje położyć na to blond 8, najpierw na pasemko, ciekawe co wyjdzie

Zdjęcie dekoloryzatora z loreala którym ja robiłam.
Podobno jest jeszcze inny ale nie mam pojęcia jak się zwie dokładnie.
ECLAIR l'oreal to rozjaśniacz!! całkiem zresztą dobry, ale to nie dekoloryzator!
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 10:54   #316
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A ja mam znowu pytanie jesli chcialabym dekoloryzowac i nakladac na to blond na poziomie 8 (np 8,31 lekko zlocisty, taki naprawde natyralny) to jak to zrobic, bo wiadomo ze jak zdekoloryzuje to chyba wyjdzie pomaranczowy?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 11:51   #317
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja mam znowu pytanie jesli chcialabym dekoloryzowac i nakladac na to blond na poziomie 8 (np 8,31 lekko zlocisty, taki naprawde natyralny) to jak to zrobic, bo wiadomo ze jak zdekoloryzuje to chyba wyjdzie pomaranczowy?
najpierw spróbuj tą farbę nałożyć na jedno pasemko, żeby zobaczyć czy przypadkiem nie ściemnieją. Ja tak zrobiłam i całe szczęście, bo pasemko zrobiło się z rudego ciemnobrązowe. Dopiero po nałożeniu farby superrozjaśniającej, zwykła farba blond złapała
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 12:28   #318
Sucharek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Bardzo proszę o pomoc! W przyszłym tygodniu zamierzam poddać włosy dekoloryzacji w domu. Około półtora roku temu kupiłam farbę Palette średni brąz i chyba nie muszę mówić, jaki kolor wyszedł mi na głowie? Od tamtego czasu farbowałam nią tylko odrosty, więc teoretycznie włosy powinny mieć nałożoną jedną warstwę farby. Nie chcę schodzić do blondu, chciałabym tylko otrzymać ładny kolor brązu. W związku z tym mam pytanie, czy dekoloryzator z L'oreal to dobry pomysł? Czytałam też, że po takim zabiegu należałoby nałożyć farbę o ton, dwa jaśniejszą od zamierzonego koloru, więc jaką farbę powinnam kupić, żeby wyszło mi coś zbliżonego do tego? http://www.disneysociety.com/wp-cont...vato-01_nc.jpg
Po tej nieszczęsnej Palette naprawdę nie wiem, jaki kolor mam kupić.
Sucharek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 13:49   #319
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Illyasviel Pokaż wiadomość
najpierw spróbuj tą farbę nałożyć na jedno pasemko, żeby zobaczyć czy przypadkiem nie ściemnieją. Ja tak zrobiłam i całe szczęście, bo pasemko zrobiło się z rudego ciemnobrązowe. Dopiero po nałożeniu farby superrozjaśniającej, zwykła farba blond złapała
dziekujue za odpowiedz Chyba wybiore sie do fryzjera na dekolor a potem naloze u niego jakas farbe - moze rudy, moze blond zlocisty, mam jeszcze miesiac wiec sie namysle Tylko zastanawia mnie jak z koloru po dekolorze którym jest zazwyczaj rudy osiagnac naturalny nblond na poziomie 8. Tyle kombinowalam ze mam od wczoraj przebłyski że może dość i wrocić do natury albo przynajmniej blisko natury
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 15:28   #320
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez teqili Pokaż wiadomość
Ja też mam nadzieję, chciałbym mieć to już za sobą a dlaczego 3 dekiloryzacje mialas? mam nadzieje ze mi po jednej i nałozeniu koloru juz osagne oczkiwany efekt. Obiecałam już sobie że nigdy już nie umaluję sobie sama włosó farbą ze sklepu by znow z brazu jaki mial wyjsc nie pojawiła sie czarnota na głowie
Cóż, z dosyć ciemnego brązu chciałam zejść do bardzo jasnego blondu Końcowy efekt to średni/ciemny złocistomiedziany blond. Później było więc jeszcze rozjaśnianie i farbowanie, ale mam w końcu swój bardzo jasny blond Mam nadzieję, że u Ciebie oczekiwany efekt będzie już po jednej dekoloryzacji
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 19:27   #321
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A ja naprawdę ostrzegam przed całkowitym pozostawieniem się na łaskę fryzjerki. Po tym co tu wyczytałam to ona mi włosów nie zdekoloryzowała tylko rozjaśniła, rzeczywiście, żadna różnica i do teraz mi się łamią włosy, rozdwajają, musiałam ściąć 10cm i chyba dopiero jak całe mi odrosną będą zdrowe.Dobrze,że chociaż tych zniszczeń na moich włosach nie widać, dzięki Bogu,że tak dobrze się komuflują bo gdyby wyglądały chociaż w połowie na swój stan to bym z domu nie wyszła. Więc dziewczyny, strzeżcie się niedouczonych fryzjerek i nie bądźcie takie głupie jak ja
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 19:46   #322
teqili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 75
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Cóż, z dosyć ciemnego brązu chciałam zejść do bardzo jasnego blondu Końcowy efekt to średni/ciemny złocistomiedziany blond. Później było więc jeszcze rozjaśnianie i farbowanie, ale mam w końcu swój bardzo jasny blond Mam nadzieję, że u Ciebie oczekiwany efekt będzie już po jednej dekoloryzacji
Mysle że w moim przypadku bedzie to mniej skomplikowane poniewaz mam juz taki wiekszy odrost swojego brązy niestety reszta to ciemny nawet bardzo brąz. Myśle że skoro do średniego ewentualnie jasnego brązu chce zejsc to nie bedzie az tak długo trwało jak w Twoim przypadku. Zastanawiam sie tez czy od razu pójśc na całosc z wszystkich włosów sciągnac kolor czy lepiej tylko pasemkami a potem stopniowo dopiero całośc, nie chce tak derastycznie potraktować włosów
teqili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 17:47   #323
olcia lolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 46
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
ECLAIR l'oreal to rozjaśniacz!! całkiem zresztą dobry, ale to nie dekoloryzator!
mylisz się,L'oreal Eclair Creme Clair DECOLORANT jest kremem dekoloryzującym,który stosuje się przed farbowaniem wiem bo sama używałam 2tygodnie temu,nie wprowadzaj nikogo w błąd
z resztą na fotce pudełka napis jest raczej widoczny
olcia lolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 10:18   #324
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dokładnie tak pisze na pudełku

Zrobiłam sobie pasemko tym jasnym blondem ale nie wyszło, nie wiem w ogole co się stało z tymi włosami od dekoloryzacji nie chwytają żadnej farby
Nie chce miec już ciemnych włosów a z tym miksem też już nie chce chodzić i nie chcę też nakładać rozjaśniacza
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 10:41   #325
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hmm... po prostu w niektórych miejscach piszą, że można go stosować też do włosów naturalnie ciemnych, a przecież przy takich dekoloryzator nic by nie zdziałał No ale możliwe, że to błędna informacja po prostu. Wystarczy popatrzeć na to, co wchodzi w skłąd tego preparatu
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 16:32   #326
xxEluniaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Exclamation Rozjaśnianie Brązu ;)

Hej !
Mam problem, a mianowicie mam na głowie ciemny brąz i bardzo bym chciała uzyskac kolor cos w stylu miodowy blond podchodzący pod lekki rudy jak na zdjęciach nizej. Prubowałam już szamponem koloryzującym ale niestety kolor nie chwycił i nadal mam taki sam jak miałam ;(Dodam zdjęcia aktualnego koloru i taki jaki chcę uzyskac

Proszę o dobrą radę



i moje aktualne :



z góry Dzięki
xxEluniaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 18:03   #327
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rozjaśnianie Brązu ;)

Ja miałam farbowany orzechowy brąz.... Wypłukał się do jasnego miedzianego (po części też do rudego), a tam gdzie zostały ciemniejsze pasemka jutro położę rozjaśniacz Jeżeli masz naturalnie ciemne włosy to bez rozjaśniania się nie obejdzie... Pewnie będą pisać, że taki zabieg tylko u fryzjerki, ale z autopsji wiem, że efekt ten sam tylko sporo więcej kasy wydanej...
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 22:55   #328
Eufi_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Anusia, Ty do takiego koloru doszłaś z czerni po ilu dekoloryzacjach??
jak to zrobiłaś??

Ja dziś sobie nałożyłam dwa razy Renee Blanche i.... jestem ruda ;p
nie mam bladego pojęcia jaki teraz blond nalożyć ;p
Eufi_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 08:24   #329
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Eufi_25 Pokaż wiadomość
Anusia, Ty do takiego koloru doszłaś z czerni po ilu dekoloryzacjach??
jak to zrobiłaś??

Ja dziś sobie nałożyłam dwa razy Renee Blanche i.... jestem ruda ;p
nie mam bladego pojęcia jaki teraz blond nalożyć ;p
A jaki mialas wyjściowy kolor?
Zniszczyly Ci się wlosy?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 10:18   #330
Eufi_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Miałam bardzo ciemny brąz. Dziś w dziennym świetle widzę że mi części włosów nie złapało. Wyglądam jak kretyn a za 2 godziny muszę iść do pracy :p

Włosy mam niby miękkie ale takie... tępe jakieś...
Eufi_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.