Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-08, 19:40   #211
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
tzn? masz na myśli tylko jeszcze egzamin, czy coś więcej? oprócz teczki(bo to chyba te prace domowe?)
Miałam na mysli na dzienne:
1 etap - teczka
2 - egzamin z rysunku i malarstwa/rzeźby
zadanie specjalistyczne
3 - obrona zadania specjalistycznego/rozmowa

A na wieczorowych tylko teczka i rozmowa i nie ma limitu wieku
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 11:42   #212
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

A tak z ciekawosci - jakie są limity wieku na ASP?

Edytowane przez różowiutka
Czas edycji: 2009-06-09 o 11:43
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 11:54   #213
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
A tak z ciekawosci - jakie są limity wieku na ASP?
27 lat.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 17:14   #214
DeBourbon
Wtajemniczenie
 
Avatar DeBourbon
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 210
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

czy jest tu jakas studentka architektury krajobrazu?

wiecie jak dlugo trwa egzamin z rysunku na UP w poznaniu?
DeBourbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:33   #215
fillette
Zakorzenienie
 
Avatar fillette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 420
GG do fillette
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Hej, wybieram się dopiero do liceum, ale myślę o studiowaniu architektury \ architektury wnętrz. w związku z tym mam pytanie: po jakiej szkole średniej jesteście? ogólniaku (jakim profilu?), czy moze liceum plastycznym? bo sama mam dylemat, cyz isc do plastyka z okrojonym programem nauczania, czy do ogólniaka i zajecia dodatkowe z rysunku...
fillette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:06   #216
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez fillette Pokaż wiadomość
Hej, wybieram się dopiero do liceum, ale myślę o studiowaniu architektury \ architektury wnętrz. w związku z tym mam pytanie: po jakiej szkole średniej jesteście? ogólniaku (jakim profilu?), czy moze liceum plastycznym? bo sama mam dylemat, cyz isc do plastyka z okrojonym programem nauczania, czy do ogólniaka i zajecia dodatkowe z rysunku...
Plastyk jest bardziej dla tych którzy wbierają się na ASP, przynajmniej tak twierdzi koleżanka, która jest po plastyku. Tam jest większy nacisk na część artystyczną. Na politechnikach są trochę inne wymagania.

Ja skończyłam LO o profilu angielski-historia-geografia przydałaby się jeszcze matma rozszerzona, bo na studiach miałabym wtedy mniej nauki no ale jakoś dam radę
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:18   #217
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez fillette Pokaż wiadomość
Hej, wybieram się dopiero do liceum, ale myślę o studiowaniu architektury \ architektury wnętrz. w związku z tym mam pytanie: po jakiej szkole średniej jesteście? ogólniaku (jakim profilu?), czy moze liceum plastycznym? bo sama mam dylemat, cyz isc do plastyka z okrojonym programem nauczania, czy do ogólniaka i zajecia dodatkowe z rysunku...
To nie jest prawda Program jest cały z tym, że siedzi się w szkole często (czyli raczej codziennie) od 7:10 do 16:30
To było straszne
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 20:13   #218
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez fillette Pokaż wiadomość
Hej, wybieram się dopiero do liceum, ale myślę o studiowaniu architektury \ architektury wnętrz. w związku z tym mam pytanie: po jakiej szkole średniej jesteście? ogólniaku (jakim profilu?), czy moze liceum plastycznym? bo sama mam dylemat, cyz isc do plastyka z okrojonym programem nauczania, czy do ogólniaka i zajecia dodatkowe z rysunku...
Kursy nie dadzą ci tyle wykształcenia rysunkowego, co szkoła plastyczna- ja gdybym miała możliwość na pewno bym poszła.
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 09:48   #219
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Jak się chce iść na architekturę wnętrz, to czy na asp, czy na politechnikę, plastyk się przyda. Ale jeżeli na arch. i urbanistykę, to liceum plastyczne jest trochę bez sensu, bo te studia nie polegają na rysowaniu i zdolnościach plastycznych.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 11:10   #220
nika89
BAN stały
 
Avatar nika89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ze wschodu
Wiadomości: 4 824
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

@up.
Do tego kierunku wystarczy zwykły ogólniak z profilem matematycznym. Chociaż zdolności rysunku też się przydają. Można zrobić własnoręcznie super plansze, albo ukazać coś wizualnie bardzo ciekawie.
nika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 21:13   #221
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Wybiera się ktoś może na Architekturę Wnętrz na WST w Katowicach?

Studentki WST - które się udzielały w tym wątku - jak wrażenia po I roku? Będę wdzięczna za wszelkie informacje
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 15:11   #222
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Czy ma ktoś w posiadaniu książki " Sztuka Świata" ?
Mam na razie 1 i 2 tom, dostałam wypłatę i chcę kupić sobie jeszcze 3 lub 4 tomy

Na pewno zdecyduję się na tom 3, bo jest trudno dostępny, który jeszcze warto mieć?

Chyba odpuszczę sobie nr. 5-8, bo dużo jest o tym w internecie.

Zastanawiam się nad tomem 4, 10 i 11. Tylko nie wiem czy tom 11 opowiada o sztuce współczesnej tych krajów.

Doradźcie coś Na pewno miałyście styczność z tymi książkami na studiach.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 12:06   #223
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Ja nie miałam.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:28   #224
DeBourbon
Wtajemniczenie
 
Avatar DeBourbon
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 210
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

dziewczyny jak myslicie, kupić Kocha? na I rok sie przyda?
DeBourbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 11:55   #225
nika89
BAN stały
 
Avatar nika89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ze wschodu
Wiadomości: 4 824
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Bardzo przydatna książka jeżeli chodzi o Historię Architektury. Ja go kupiłam i nie żałuję, ułatwiła mi pisanie prac zaliczeniowych z Historii .
nika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 11:58   #226
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez DeBourbon Pokaż wiadomość
dziewczyny jak myslicie, kupić Kocha? na I rok sie przyda?
Myślę, że to jedna z najważniejszych książek, które się przydadzą na I roku, przynajmniej na mojej uczelni...
Przeglądałam ją, bo moja współlokatorka mi pożyczyła. Bardzo przydatne i ciekawe informacje.
Na allegro można już kupić od 42zł razem z przesyłką
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 15:01   #227
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Miejcie jednak świadomość, że w Kochu jest dużo błędów, u nas mówiło to już 2 wykładowców z historii. Bardziej polecam Historię pana Broniewskiego, chociaż trudniej jest dostać, no i Fletcher, chociaż po angielsku, ale ma świetne, dokładne i konkretne rysunki. Poza tym to już to, co polecają na wydziale, moim zdaniem nie ma sensu kupować książek przed początkiem studiów, no chyba, że Neuferta i albumy.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 15:08   #228
DeBourbon
Wtajemniczenie
 
Avatar DeBourbon
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 210
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

bardzo dziękuję Wam za odpowiedź.
DeBourbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 10:22   #229
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

podlanczam sie
bylam po profilu biol-chem na ktorym zdawalam na maturze....historie sztuki....obecnie jestem na Sztuce ogrodowejw krk .to samo co AK tylko nacisk u nas klada mniej na techniczne aspekty naszej przyszlej pracy wiecej na wiedze w zakresie dendrologi szczegolowej i gruntowych roslin ozdobnych oraz wyobracnie jak i znajomosc kalendarza by nigdy sie nie zdazylo posadzic nam tak roslin by w pewnej porze roku ogrod swiecil pustkami:P techniki rysowania oraz projektowania niestety musimy sobie sami wypracowac metoda prob i bledow o tyle ze mamy olbrzymi zasob wiedzy na temat fizjologi roslin,odmian ,wymagan ,botaniki itd itp bo chyba na architekturze krajobrazu nie ma takich predmiotow jak botanika,fizjologia roslin,sadownictwo,dekora cje roslinne ,agrometeorologia,glebozn awstwo czy tez biochemia czy nawozenie a moze przynajmniej nie w takim zakresie;D jednak mojego kierunku nie zamienilabym na inny ani na architekture krajobrazu dzieki naciskowi na te przedmioty wiedza jaka mam na temat roznych roslin jest naprawde imopnujaca z porownniu z architektura )wiem tez daczego moge ta posadzic a dlaczego nie moge miec pewnosc ze moj ogrodek przetrwa i nie padnie z powodu np zlego odczynu gleby
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2009-10-25 o 10:24
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 14:47   #230
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
podlanczam sie
bylam po profilu biol-chem na ktorym zdawalam na maturze....historie sztuki....obecnie jestem na Sztuce ogrodowejw krk .to samo co AK tylko nacisk u nas klada mniej na techniczne aspekty naszej przyszlej pracy wiecej na wiedze w zakresie dendrologi szczegolowej i gruntowych roslin ozdobnych oraz wyobracnie jak i znajomosc kalendarza by nigdy sie nie zdazylo posadzic nam tak roslin by w pewnej porze roku ogrod swiecil pustkami:P techniki rysowania oraz projektowania niestety musimy sobie sami wypracowac metoda prob i bledow o tyle ze mamy olbrzymi zasob wiedzy na temat fizjologi roslin,odmian ,wymagan ,botaniki itd itp bo chyba na architekturze krajobrazu nie ma takich predmiotow jak botanika,fizjologia roslin,sadownictwo,dekora cje roslinne ,agrometeorologia,glebozn awstwo czy tez biochemia czy nawozenie a moze przynajmniej nie w takim zakresie;D jednak mojego kierunku nie zamienilabym na inny ani na architekture krajobrazu dzieki naciskowi na te przedmioty wiedza jaka mam na temat roznych roslin jest naprawde imopnujaca z porownniu z architektura )wiem tez daczego moge ta posadzic a dlaczego nie moge miec pewnosc ze moj ogrodek przetrwa i nie padnie z powodu np zlego odczynu gleby
Na arch. krajobrazu są te przedmioty ale nie wiem w jakim stopniu. Mój kolega studiuje to trochę orientuję się w tym

Hmm....a dla mnie arch. wnętrz jest zbyt artystyczna, nie tego się spodziewałam. Projektowanie polegało na tym, że facet przyszedł kazał zrobić pudło, powycinać otwory, oświetlić i zrobić zdjęcia. Nie powiedział czemu służą te zadanie, czego się przez to nauczymy itd...
Oczywiście będziemy się nosić z tym pudłem pewnie z kilka zajęć, bo facetowi co chwila się zmienia.
Natomiast na AiU z opowieści znajomych słyszałam, że wykładowcy lubią proste formy ale przemyślane.

Mam nadzieje,że to tylko tylko pierwszy rok jest taki nienormalny.
Moje ulubione przedmioty to materiałoznawstwo, ergonomia i historia architektury, przynajmniej mają w sobie logikę. Bo cała reszta to nie na ludzki rozum.

Wielcy mi artyści prędzej w głowie im się poprzewracało
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 19:53   #231
Coffi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 2 380
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

podbijam wątek, jak Wam idzie na studiach?
w przyszłym roku piszę maturę (matematyka rozszerzona, geografia też) i zastanawiam się powoli nad studiami, w grę w chodzi ekonomia i architektura krajobrazu gdyż uwielbiam rysować i kręci mnie takie coś.
jakie macie przedmioty na architekturze? dużo jest nauki?
__________________
Coffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 19:58   #232
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez Coffi Pokaż wiadomość
podbijam wątek, jak Wam idzie na studiach?
w przyszłym roku piszę maturę (matematyka rozszerzona, geografia też) i zastanawiam się powoli nad studiami, w grę w chodzi ekonomia i architektura krajobrazu gdyż uwielbiam rysować i kręci mnie takie coś.
jakie macie przedmioty na architekturze? dużo jest nauki?
rysunek przede wszystkim jeżeli chcesz iść na architekturę jest niezbędny, musisz być dobrze przygotowana bo chętnych jest wielu, a miejsc troche mniej
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 21:12   #233
Coffi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 2 380
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

zawsze lubiłam rysować idzie mi całkiem nieźle a od 3 klasy zapisuje się na kurs do warszawy na sggw. będę dojeżdzać 130 km ale czego sie nie robi dla pieniedzy ..
__________________
Coffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:43   #234
hekate324
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

hej, czy któraś z Was miała do czynienia z książką pt. "Historia sztuki w zarysie", jeśli tak to jakie jest wasze zdanie na jej temat.?
hekate324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:13   #235
Coffi
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 2 380
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

up up
__________________
Coffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 19:25   #236
Madeleinke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cześć! przegladnelam wszystkie posty ale nie znalazlam lub nie zauwazylam informacji ktora bardzo by mi sie przydala Moglibyscie mi powiedziec jaka jest najlepsza szkola rysunku w krk? Najlepiej kilka opcji poniewaz nie mieszkam w centrum krk tylko poza miastem wiec roznie moze byc z moim dojazdem I powodzenia na studiach zycze Wszystkim ;]
Madeleinke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 21:40   #237
lalilou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 75
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Podłączam się z pytanie. matura już tuż, tuż i moje pytanie do studentek arch krajobrazu na up we Wrocławiu. W jaki sposób wystawiają ocenę z egzaminu? Na zasadzie jeden rysunek jedna ocena, drugi rysunek druga ocena, czy patrzą na całokształt i wystawiają jedna?
lalilou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 11:13   #238
Minka94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 80
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Hejka !

Zamierzam studiować architekturę we Wrocławiu. Czy można po tym kierunku pracować jako np. architekt wnętrz lub krajobrazu ? Czy musiałabym skończyć jakieś podyplomowe, czy staż ? I ile to trwa ? Robi się je po magisterskich ?
Minka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 14:30   #239
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez Madeleinke Pokaż wiadomość
Cześć! przegladnelam wszystkie posty ale nie znalazlam lub nie zauwazylam informacji ktora bardzo by mi sie przydala Moglibyscie mi powiedziec jaka jest najlepsza szkola rysunku w krk? Najlepiej kilka opcji poniewaz nie mieszkam w centrum krk tylko poza miastem wiec roznie moze byc z moim dojazdem I powodzenia na studiach zycze Wszystkim ;]
pytałam się wielu osób które dostały się na architekturę na politechnikę krakowską gdzie uczyły się rysunku i większość z nich chodziło do studio rysunku przy ul. koletek sama jestem tam zapisana na 2-tygodniowy kurs wakacyjny i mam nadzieję, że nie zawiodę się na tej szkole


któraś z was myśli o architekturze i urbanistyce na krakowskiej politechnice za rok?
__________________
jesteśmy razem już...

Edytowane przez narciarka
Czas edycji: 2010-05-11 o 14:40
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 18:16   #240
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Studentki Architektury i Urbanistyki!!! Także Architektury Wnętrz i Krajobrazów

Cytat:
Napisane przez Madeleinke Pokaż wiadomość
Cześć! przegladnelam wszystkie posty ale nie znalazlam lub nie zauwazylam informacji ktora bardzo by mi sie przydala Moglibyscie mi powiedziec jaka jest najlepsza szkola rysunku w krk? Najlepiej kilka opcji poniewaz nie mieszkam w centrum krk tylko poza miastem wiec roznie moze byc z moim dojazdem I powodzenia na studiach zycze Wszystkim ;]
najlepiej to isc na kurs organizowany przez dana uczelnia na ktora chcesz sie dostac. z tego co pamietam to szkola bardzo pod siebie jesli chodzi o technike rysunku . zazwyczaj wszyscy z kursu sie dostaja na kierunek. a pozniej.....roznie bywa patrzac po moim kierunku widze ze wiele osob ospadlo na takiej botanice,chemi,biochemi czy fizjologi roslin.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.