Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-04, 16:01   #4261
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ha to ja tez sie wrzuce zdjecie zrobione dla smiechu a'la dziubek ze wszystkich sweet foteczek na zdjeciu no make up no i mam problem z naczynkami ogolnie i zdjecie z plazy wersja mnie opalona, bo sie filtra zapomnialo
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 16:13   #4262
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
jest różowy czy żółty?
przepraszam, że dopiero teraz, ale wróciłam dopiero z majówki nad jeziorem
korektor sprawdził się w tych jakże 'surowych' warunkach nie jest ani różowy ani żółty wg mnie, idealny beż
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 16:18   #4263
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

kasiek87, ekstra wyglądają takie białe, prawie świecące, nogi na plaży
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:07   #4264
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
kasiek87, ekstra wyglądają takie białe, prawie świecące, nogi na plaży
ja tam lubie byc biala wzrok ludzi na plazy bezcenny
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 18:24   #4265
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

O widzę, że znowu pojawił się temat koloru włosów, świetnie
Bo ja właśnie kombinuję, czy by się na karmelkowy ciemny blond nie farbnąć Naturalnie jestem ciemną blondynką, teraz mam brąz na łbie, ale po chemicznym prostowaniu włosów (za jakiś miesiąc planuję, bo już mam odrosty kilkunastocentymetrowe ) mi cały kolor zejdzie, więc będę mogła kombinować Co myślicie o karmelkowym przy jasnej cerze? ; )
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 19:10   #4266
Deppka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Heja. Mam nadzieję, że pamiętacie jak narzekałam Chciałam wam pokazać moje "piękne" zdjecie xD Przypominam moją jakże pełną żalu wiadomość
Cytat:
Napisane przez Deppka Pokaż wiadomość
Eh...
Zaczyna się wiosna i moje problemy...
Mam złote włosy i cholernie jasną cerę, piegów nie mam - za to pieprzyki na rękach
Problemów z moją bladością nigdy nie miałam odkąd 3 lata temu poszłam do gimnazjum Całe szczęście, że za niedługo do liceum i nie zobaczę już różnych fałszywych twarzy. Na początku lata nabijają się ze mnie, z moich loków, mojej bladej cery... mam dość. Do solarium chodzić nie chcę.
Nie jestem jakoś specjalnie chuda, ale gruba też nie. Jednak słyszę głupie docinki prawie codziennie :/ Sorki za narzekanie niezwiązane z tematem Jednak gdzieś się muszę "wygadać".

Nie wiem co robić. Od czego zacząć. Chciałabym chodzić w spódniczkach, jednak wstydzę się tego. Wg mnie wygląda to nieestetycznie, a utwierdzają mnie w tym moi... hym... "koledzy". Nie wiem, czy tak już jest, że jak się słyszy wieczne docinki to powoli zaczyna się w nie wierzyć, tak jest chyba ze mną.
Mówią mi wyprostuj włosy bo masz szopę, weź się wreszcie opal... a ja głupia chcę się im podporządkować.
^&%%^(%@$ cholera czy to moja wina, że się taka urodziłam ?!
Mam dość przytakiwania wszystkim "tak, wyglądam okropnie" tymczasem osoby, które mi to mówią, też raczej wybitne nie są - albo cymbały, alko jakieś skwarki z solarium. Rodzice mi powtarzają "nie słuchaj ich, bo Ci zazdroszczą" tymczasem ja widzę w lustrze, że chyba nie ma czego zazdrościć. Utwierdza mnie w tym każda krytyka powiedziana w moją stronę.

Więc moje pytanie jest: od czego mam zacząć, żebym jako bledziuch zaczęła się sobie podobać ? (potrzebne Wam moje zdj żeby zobaczyć, czy krytyka innych jest słuszna?)
Potrzeba mi jakiś tabletek na cerę, może do bladości pasują ciemniejsze włosy?
Jakie kolory najbardziej pasują?
Więc oto moje zdjęcie, także możecie się pośmiać lub ewentualnie przyznać rację moim znajomym :
http://img689.imageshack.us/img689/4389/63569280.png
Edit: Jeszcze z tych wakacji zdjęcie, miałam tragiczną grzywkę, ścięłam ją tuż przed wyjazdem, myślałam, że oszaleję xD
http://img3.imageshack.us/img3/16/67482850.png

Pozdrawiam !

PS.
bhokarala - w życiu bym Ci nie dała więcej niż 30 lat

Edytowane przez Deppka
Czas edycji: 2010-05-04 o 19:17
Deppka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 19:26   #4267
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Deppka - jak zobaczyłam Twoje zdjęcie to aż musiałam przeczytać na co Ty narzekasz.
Piękne włosy - to Twój atut, i oczy które nawet na tak małym zdjęciu przykuwają uwagę

Co bym zrobiła - podkreśliła skręt włosków, może jakieś delikatne refleksy.

korektor pod oczka - tylko to mi się rzuca w oczy delikatny makijaż (może nawet pomarańczowymi cieniami - podbijają błękit). Do tego tusz, róż i już i może jakiś brzoskwiniowy błyszczyk

No i bardziej dopasowane ciuszki
Śliczna jesteś

Edit - no fakt prosta grzywka to nie był trafiony wybór

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2010-05-04 o 19:27
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 19:30   #4268
Deppka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Hehehe zdjęcie w piżamie robione na szybko xD Ale bardzo dziękuję.
Chociaż zazwyczaj chodzę w faktycznie, workowatych ciuchach. Nie lubię krótkich bluzek. Ale noszę rurki.
Dzięki za porady, jestem jeszcze trochę młoda, także ... zielona w niektórych sprawach :P

Edit: tzn 1 zdjęcie w pizamie, drugie normalnie. Ale to było rok temu, także ani bluzki ani spódniczki już nie mam.

Edytowane przez Deppka
Czas edycji: 2010-05-04 o 19:31
Deppka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 19:48   #4269
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Deppka Pokaż wiadomość
Hehehe zdjęcie w piżamie robione na szybko xD Ale bardzo dziękuję.
Chociaż zazwyczaj chodzę w faktycznie, workowatych ciuchach. Nie lubię krótkich bluzek. Ale noszę rurki.
Dzięki za porady, jestem jeszcze trochę młoda, także ... zielona w niektórych sprawach :P

Edit: tzn 1 zdjęcie w pizamie, drugie normalnie. Ale to było rok temu, także ani bluzki ani spódniczki już nie mam.
workowate ciuchy to zuo
trzeba podkreślać auty figury a z tego co widzę to nóżki niczego sobie
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 19:50   #4270
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Deppka, proszę Cię!
Nie jestem w stanie zrozumieć Twoich kompleksów. To, że parę osób wypowiada na Twój temat jakieś bezpodstawne krytyczne uwagi NIE MOŻE DETERMINOWAĆ TWOJEGO ŻYCIA! Jesteś młodziutka, więc domyślam się, że możesz jeszcze nie mieć dystansu i durne uwagi Cię ranią, ale masz przecież lusterko a w nim widać, że wyglądasz super!
Podkreślaj bladość i nie zmieniaj się pod niczyim naciskiem, a będziesz dumna, blada i szczęśliwa! Powodzenia!

P.S. ta skośna grzywa też moim zdaniem bardziej korzystna
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:13   #4271
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Deppka, po twoich narzekaniach jestem zaskoczona tym, jak wyglądasz. Włosy masz naprawdę piękne, takie gęste, wspaniałe! I rzeczywiście z tą dłuższa asymetryczną grzywką lepiej wyglądasz
Poza tym to rzeczywiście radziłabym dobierać ubrania dopasowane do figury, w workowatych mało kto dobrze wygląda no i moze jakiś rozświetlający korektor pod oczy, każdemu doda blasku, na kości policzkowe też by nie zaszkodził (ostatnio stałam się fanką rozświetlania), jakiś róż (hmm może łososiowy?) i oczywiście uśmiech na twarzy

I te piękne, niebieskie oczy Ja bym je podkreślała jakimiś niebieskimi (cyjan) dodatkami, kolczyki, apaszki, biżuteria, wtedy ta niebieskość oczu będzie sie rzucała w oczy (chyba za dużo 'oczu' w tej wypowiedzi)
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 20:14   #4272
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Deppka Pokaż wiadomość
Heja. Mam nadzieję, że pamiętacie jak narzekałam Chciałam wam pokazać moje "piękne" zdjecie xD Przypominam moją jakże pełną żalu wiadomość


Więc oto moje zdjęcie, także możecie się pośmiać lub ewentualnie przyznać rację moim znajomym :
http://img689.imageshack.us/img689/4389/63569280.png
Edit: Jeszcze z tych wakacji zdjęcie, miałam tragiczną grzywkę, ścięłam ją tuż przed wyjazdem, myślałam, że oszaleję xD
http://img3.imageshack.us/img3/16/67482850.png

Pozdrawiam !

PS.
bhokarala - w życiu bym Ci nie dała więcej niż 30 lat
to zdjęcie ze skośną grzywką - twoje loki
dziewczyno... masz śliczne włosy, śliczną gładziutką cerę, jesteś piękna! wiesz skąd te docinki? to albo zazdrość albo totalna tępota
a jaszcze jak popatrzę na to zdjęcie w piżamie, takiej różowej tonacji, to stwierdzam, że bardzo ci do twarzy w tym otoczeniu kolorystycznym

tylko nie wolno Ci się tak garbić jak na tym drugim zdjęciu, stawiać stópek do środka, i robić takiej ponurej minki
acha, i nie ścinaj już grzywki prosto

PS - Ty lepiej zobacz ile jest tutoriali na YT i jak się laski męczą z lokówkami i prostownicami, żeby osiągnąć taki efekt na głowie, jak ty masz, zamiast się tym dołować, hehe
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-05-04 o 20:16 Powód: dopisek
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:19   #4273
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Deppka Pokaż wiadomość
Heja. Mam nadzieję, że pamiętacie jak narzekałam Chciałam wam pokazać moje "piękne" zdjecie xD Przypominam moją jakże pełną żalu wiadomość


Więc oto moje zdjęcie, także możecie się pośmiać lub ewentualnie przyznać rację moim znajomym :
http://img689.imageshack.us/img689/4389/63569280.png
Edit: Jeszcze z tych wakacji zdjęcie, miałam tragiczną grzywkę, ścięłam ją tuż przed wyjazdem, myślałam, że oszaleję xD
http://img3.imageshack.us/img3/16/67482850.png

Pozdrawiam !

PS.
bhokarala - w życiu bym Ci nie dała więcej niż 30 lat

ile ja bym dała żeby mieć takie cudowne loki!!!
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:28   #4274
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
I te piękne, niebieskie oczy Ja bym je podkreślała jakimiś niebieskimi (cyjan) dodatkami, kolczyki, apaszki, biżuteria, wtedy ta niebieskość oczu będzie sie rzucała w oczy (chyba za dużo 'oczu' w tej wypowiedzi)
hyhy, nie tylko ja mam problemy 'natury językoznawczej' () z powtarzającymi się słowami Nie przejmuj się, ilość 'oczu' nie przekroczyła jeszcze dozwolonej normy

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
ile ja bym dała żeby mieć takie cudowne loki!!!
Ja tak samo marzę o lokach!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:30   #4275
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość


Ja tak samo marzę o lokach!
mnie natura dała brzydkie, ciemnoblond włosy, w dodatku słabe, pfee! chcę lokiii!
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA

Edytowane przez Nolley
Czas edycji: 2010-05-04 o 20:44
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:35   #4276
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Deppka przecież z Ciebie jest śliczna dziewczyna! Masz boskie loczki i cudny, głęboki kolor oczu - nic tylko pozazdrościć! Nie ma na co narzekać
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 21:09   #4277
Deppka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Bardzo mi pomogłyście, aż chyba uwierzę w siebie
Ale naprawdę bardzo dziękuję, nie spodziewałam się tak wielu komplementów.

No ale już dość, bo aż nieswojo się czuję
Jutro idę sobie kupić lakier do paznokci, jakiś ładny kolor oraz korektor xD
Pozdrawiam was Dziewczyny i do jutra - jako gimnazjalistka muszę iść spać heh.
Deppka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 21:42   #4278
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
(ostatnio stałam się fanką rozświetlania),
)
ja też mam manie rozświetlania - mam tyle rozświetlaczy, że nie wiem kiedy je zużyję a ciągle kupuję nowe - chyba zacznę je kolekcjonować

Cytat:
Napisane przez Deppka Pokaż wiadomość
Bardzo mi pomogłyście, aż chyba uwierzę w siebie
Ale naprawdę bardzo dziękuję, nie spodziewałam się tak wielu komplementów.

No ale już dość, bo aż nieswojo się czuję
Jutro idę sobie kupić lakier do paznokci, jakiś ładny kolor oraz korektor xD
Pozdrawiam was Dziewczyny i do jutra - jako gimnazjalistka muszę iść spać heh.
Kup sobie jeszcze jakiś delikanty róż - może georgia z benefita? Wiem że w Sephorach drogi ale można na ebayu
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 22:23   #4279
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kochane, chwilkę mnie nie było, a tu tyle do czytania Od razu witam nowe Porcelanowe Panie

Mam róż burżuja - 95 rose do jespe - jest boski Po "stuningowaniu" go srebrzystymi kuleczkami pierre rene daje piękny efekt królowej śniegu Zakupiłam też róż z CAH Essence (Kocham Essence )- daje świetny efekt, jest bardzo mocny, ale pięknie wydobywa biel skóry. Sama jestem rudą blondyną i świetnie wyglądam w różach, ale raczej zimnych odcieniach. Odcienie sugerowane dla rudych osób kompletnie się u mnie nie sprawdzają, wyglądam w nich okropnie. Wyjątkiem są rozbielone pomarańcze, ale bardzo delikatne

Deppko - jesteś boska! Czym Ty się przejmujesz, wszystkie złośliwe komentarze to czysta zazdrość Słońce Uszka do góry! Ja też mam loki - sprężynki na całej długości włosów do pasa + naturalny rudy blond (ostatnio jakoś bardziej rudy - nie mam pojęcia dlaczego ) Do tego fryzura ala "po co pchałaś łapki do gniazdka" - choćbym nie wiem jak się uczesała, to wyglądam jakby mnie poraził prąd i przynajmniej rok nie widziałam grzebienia A życzliwi ludzie i tak mnie komplementują A jak się ludzie oglądają

Co do granatu - ja także odkryłam jego urok - moja Mama podarowała mi biżu z granatowymi kryształami S. - wygląda zjawiskowo na tle białej skóry
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 22:27   #4280
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Kup sobie jeszcze jakiś delikanty róż - może georgia z benefita? Wiem że w Sephorach drogi ale można na ebayu
ponoć z Miss Sporty jakieś fajne nowe róże wyszły, może tańsze będą
Ja też polecam Bell - dobre i niedrogie

Ja też lubię rozświetlenie, ale mam dwa tylko rozświetlacze Z różami gorzej - posiadam 7 sztuk , ale głównie zdobyczne Jednak przyznaję, że lubię róż do policzków, to wręcz mój podstawowy kosmetyk.
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 11:07   #4281
bhokarala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 136
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Deppka...jakie włosy!!! I cera - krew z mlekiem normalnie!

Kochana...tym wszystkim "życzliwym", co Ci "brąchają", że "jesteś jakaś nie tego" to należałoby kopa w d...! I ogólniej (słowami mojego Kumpla): KŁADZIESZ NA NICH LASKĘ I HEYAH!

Ciuchy i makijaż spokojnie zdążysz dobrać, najważniejsze że masz już bezcenny kapitał - cera i włosy, obłędne! ))

ruda3d: dzięki, przestaję się powoli stresować nadchodzącymi kolejnymi urodzinami

kasiek87: nooo, moja droga, taki blask na plaży - prawie przyćmiłaś słońce, a skwarki plażowe na pewno A poważnie - piękna skóra i zdrowy dystans do siebie! (zazdroszczę)

Edytowane przez bhokarala
Czas edycji: 2010-05-05 o 11:14 Powód: uzupełniam ;)
bhokarala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 11:36   #4282
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Nawet nie można spokojnie matur napisać, bo tyle do nadrobienia no!

Cytat:
Napisane przez Maqua
przepraszam, że dopiero teraz, ale wróciłam dopiero z majówki nad jeziorem
korektor sprawdził się w tych jakże 'surowych' warunkach nie jest ani różowy ani żółty wg mnie, idealny beż
To muszę go zmacać Akurat jutro mam ponad 2h przerwę pomiędzy angielskim PP i PR ( ) i Rossmanna niedaleko szkoły, to się przejdę

Cytat:
Napisane przez Deppka
Heja. Mam nadzieję, że pamiętacie jak narzekałam Chciałam wam pokazać moje "piękne" zdjecie xD Przypominam moją jakże pełną żalu wiadomość


Więc oto moje zdjęcie, także możecie się pośmiać lub ewentualnie przyznać rację moim znajomym :
http://img689.imageshack.us/img689/4389/63569280.png
Edit: Jeszcze z tych wakacji zdjęcie, miałam tragiczną grzywkę, ścięłam ją tuż przed wyjazdem, myślałam, że oszaleję xD
http://img3.imageshack.us/img3/16/67482850.png

Pozdrawiam !
O tak. Masz okropne włosy. Ale mogę Cię pocieszyć - z wielką chęcią je przygarnę


Cytat:
Napisane przez fiasco
Poza tym to rzeczywiście radziłabym dobierać ubrania dopasowane do figury, w workowatych mało kto dobrze wygląda no i moze jakiś rozświetlający korektor pod oczy, każdemu doda blasku, na kości policzkowe też by nie zaszkodził (ostatnio stałam się fanką rozświetlania), jakiś róż (hmm może łososiowy?) i oczywiście uśmiech na twarzy
Ja też Nie stosuję różu - nie umiem, boję się że wyjdą placki, a i tak cały czas się rumienię, nawet nieświadomie Więc tylko walę rozświetlacz na kości żeby twarz nie była taka płaska


Hahaha, wchodzę dzisiaj na maturę, jesteśmy proszeni do sali - z dowodami. Pani, która wpuszczała (jakaś nauczycielka, która mnie nie uczy) powiedziała do mnie: dziecko nie stresuj się tak, jesteś cała biała! Dasz radę!
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 11:41   #4283
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Pozdrawiam wszystkie tegoroczne maturzystki! Połamania piór!

I przepraszam, że nie odpisuję i nie udzielam się w wątku, ale muszę się już uczyć do sesji, jeżeli chcę wyjechać na normalne wakacje
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 11:43   #4284
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a ja mam od wczoraj czerwone włosy
mąż mnie namówił na zmianę, z rudych w pomarańczowej tonacji na rudy-czerwony... ale ja jakoś niespecjalnie się z tym czuję, tylko muszę się jakiś miesiąc przemęczyć, zanim się spłuczą

mam kolor 660, z tym, że u mnie jest ciutkę jaśniejszy niż na próbniku,
inna rzecz, że jasność skóry podkreśla niewątpliwie, ale najgorsze, że mój podkład Golden Fair wydaje się być za ciemny

jakiś mam dzisiaj zły dzień, wrrrrrr
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 11:53   #4285
Ktosia:-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
GG do Ktosia:-)
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cudowne włosy, zawsze marzył mi się taki kolor jak na 1 zdj. ( możesz podpowiedzieć jak taki uzyskać :P?)pięknie podkreśla jasną cerę.
Ja moje loczki pokochałam dopiero, kiedy odkryłam Pantene do kręconych włosów - sprężyste loki i fale. Nakładam i na mokro "ugniatam", nadal czasem mnie denerwują bo nie przypominają tych pięknych sprężynek z reklam, ale już jest trochę lepiej,może i Tobie pomoże, ale i bez tego są śliczne
__________________
Emilia
Ktosia:-) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 12:15   #4286
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość

jakiś mam dzisiaj zły dzień, wrrrrrr
Ja również!! ARGHHHHH!!!!
Na dodatek skończył mi się podkład!! I teraz na szybko albo Pharmacerisa, który się ponoć skóry nie trzyma albo obmacam tego nowego Superstay 24H z Maybelline...

Minerały przyszły oczywiście na zły adres!

Co za dzień okropny!! I na dodatek słońce tak mocno świeci!! 50 na twarz!

I w ogóle korektor mi włazi w załamania!!!! Nieeeeeee!

* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 12:18   #4287
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Raboussamai - słońce??? jakie słońce???
u mnie od rana pokrywa chmur, żadne słońce się nie przebije... zimno i pada, typowy listopad...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 12:25   #4288
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rabou, obczajałaś już tego Superstay? nadaje się dla bladolicych? Maybelline raczej nie ma takich kolorów, ale kto wie...?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 12:39   #4289
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Raboussamai - słońce??? jakie słońce???
u mnie od rana pokrywa chmur, żadne słońce się nie przebije... zimno i pada, typowy listopad...
A u mnie, tutaj gdzie właśnie przebywam pełne słońce, ale wiaterek dość przyjemnie chłodny

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Rabou, obczajałaś już tego Superstay? nadaje się dla bladolicych? Maybelline raczej nie ma takich kolorów, ale kto wie...?
Za chwilkę wyjeżdżam do miasta, ale też szału się nie spodziewam... biorę do porównania mojego true matcha i zobaczymy jak się sprawdzi...
Zdam relację!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 12:55   #4290
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a ja mam od wczoraj czerwone włosy
mąż mnie namówił na zmianę, z rudych w pomarańczowej tonacji na rudy-czerwony... ale ja jakoś niespecjalnie się z tym czuję, tylko muszę się jakiś miesiąc przemęczyć, zanim się spłuczą

mam kolor 660, z tym, że u mnie jest ciutkę jaśniejszy niż na próbniku,
inna rzecz, że jasność skóry podkreśla niewątpliwie, ale najgorsze, że mój podkład Golden Fair wydaje się być za ciemny

jakiś mam dzisiaj zły dzień, wrrrrrr

no ja tam uwielbiam rude włosy, tylko szybko się kolor wypłukuje
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.