PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI... - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-25, 15:31   #241
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Castalamare, masz bardzo dużo racji

Amika79, ja właśnie sobie siedzę w pracy i moje okna wychodzą na Królewską. Ruch jest zamkniety i na razie to jedyny plus jaki widzę w mojej sytuacji. W końcu jest cisza... pomijam tego pana, który na pl. Piłsudskiego ciagle powtarza do mikrofonu "raz, dwa , trzy..."


o rany... doszedł już do 40 i cały czas liczy
To i tak dobrze, że nie zaczął np. śpiewać
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:38   #242
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

paranoja
owszem środki bezpieczeństwa są potrzebne, ale nie przesadzajmy
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:38   #243
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Doliczył do 50 i zapadła cisza... moze go ktoś zestrzelił Albo rzucił w niego doniczką.

A wogóle to tak sobie pomyślałam, że pracuję tuż obok a nawet nie byłam zobaczyć tego wielkiego krzyża. No ale trudno... zobacze go innym razem.

A zaraz lezę do domu... brzuch mnie boli przez okres, ale na szczęście jutro nie idę do pracy. Chociaz zastanawiam sie jak tutaj będzie musiało byc głośno w robocie. Pewnie będzie słychać każde zdanie papieża.

Mąż koleżanki z pracy pracuje w budynku przy pl. Piłsudskiego i podobno kazali im pozasłaniać żaluzje i nie podchodzic do okien... nie daj boże sie jakis biedak zapomni to go załatwią ze snajperki.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:42   #244
lawenda-w-chodakach
Rozeznanie
 
Avatar lawenda-w-chodakach
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 751
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez kate1991
nie rozumiem waszego oburzenia. co jest złego w dbaniu o bezpieczenstwo? jesli ludzie beda stali na chodnikach to chyba dobrze ze jakies doniczkie nie beda spadały im na głowe?
Tak, bo przecież codziennie tyle doniczek spada ludziom na głowę
Wybacz, nie rozumiem Twojej postawy - bezpiecznie powinno być, ale we wszystkim należy zachować umiar
__________________

nie zrażam się.

lawenda-w-chodakach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:44   #245
Castalamare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 154
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Doliczył do 50 i zapadła cisza... moze go ktoś zestrzelił Albo rzucił w niego doniczką.
Albo po prostu juz dalej biedak liczyć nie umie ale 50 to i tak juz cos
__________________

"Wystarczy by smar całkowicie pokrył Twoje dłonie, a natychmiast zaczyna Cię swędzieć nos"




Castalamare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:45   #246
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Doliczył do 50 i zapadła cisza... moze go ktoś zestrzelił Albo rzucił w niego doniczką.
możliwe

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A wogóle to tak sobie pomyślałam, że pracuję tuż obok a nawet nie byłam zobaczyć tego wielkiego krzyża. No ale trudno... zobacze go innym razem.
Ja widziałam go nawet kilka razy Najpierw kiedy był jeszcze z samego drewna, później w kolejnych fazach składania go Tak to jest, jak się maniacko chodzi ze znajomymi do Saskiego na huśtawki
Nie masz czego żałować Po prostu wielki krzyż, w środku drewno, na zewnątrz wyglądał nieco jak owinięty szaro-niebieską folią W telewizji sobie obejrzyj

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Mąż koleżanki z pracy pracuje w budynku przy pl. Piłsudskiego i podobno kazali im pozasłaniać żaluzje i nie podchodzic do okien... nie daj boże sie jakis biedak zapomni to go załatwią ze snajperki.
Rety... Ja nie wiem czy to jest śmieszne. To zaczyna być chore
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:49   #247
Castalamare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 154
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez lexie
Rety... Ja nie wiem czy to jest śmieszne. To zaczyna być chore
Lexie masz racje
__________________

"Wystarczy by smar całkowicie pokrył Twoje dłonie, a natychmiast zaczyna Cię swędzieć nos"




Castalamare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 15:52   #248
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez Castalamare
Lexie masz racje
Z tą emotką " " zostawioną na początku cytatu wygląda to nieco dziwnie Wytnij ją może
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:57   #249
Castalamare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 154
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez lexie
Z tą emotką " " zostawioną na początku cytatu wygląda to nieco dziwnie Wytnij ją może
Wiem, przepraszam, nie zauwazylam wybaczysz
__________________

"Wystarczy by smar całkowicie pokrył Twoje dłonie, a natychmiast zaczyna Cię swędzieć nos"




Castalamare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 15:59   #250
fire_soul
Raczkowanie
 
Avatar fire_soul
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 38
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

zdecydowanie zgadzam sie z teza szopki i paranoji!!!!
w kwestii zakazu reklam podpasek- to przeciez czysta dyskryminacja jest! ponad polowa populacji ma, miala lub bedzie miec okres! nie robmy z tego tajemnicy ani tym bardziej powodu do wstydu! przeciez nastal XXI wiek! o prohibicji szkoda gadac, bo to juz jest sztytowanie hipokryzji! wino mszalne moze bezalkoholowe jest? zreszta jak ktos sie zechce narabac to i tak to zrobi niezaleznie od zakazow... np. wczesniej kupionym procentem
w kazdym razie jestem bardzo szczesliwa, ze b16 omija gdansk
__________________
Najwyższy czas zacząć pisać używając polskich znaków!
Może być ciężko...
fire_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:01   #251
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Ech...w Częstochowie też już pogłupieli, od kilku dni telebimy naokoło Jasnej Góry, pełno policji, wojska, straży miejskiej, wyganiają "podejrzane towarzystwo"z ławek w alejach, czepiaja sie ludzi. Pare godzin temu przechodziłam z 5 razy w tym samym miejscu, bo byłam na zakupach. A że ubiór miałam troszkę rzucający się w oczy, to mnie policja zatrzymała i pytała czemu tak chodze tu ciagle! Odbiło im!!! O 13, jak ludzie w domach ogladali relacje z przyjazdu to jeszcze znośnie było, ale potem cale miasto przeludnione. Nie ide na angielski, bo podobno wieczorem ma byc ruch w alejach zablokowany, więc bym pewni szła do domu na nogach. Paranoja. I wszyscy ida jutro "na papieża". Wrrr denerwuje mnie to okreslenie.
__________________
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 16:07   #252
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez fire_soul
wino mszalne moze bezalkoholowe jest? zreszta jak ktos sie zechce narabac to i tak to zrobi niezaleznie od zakazow... np. wczesniej kupionym procentem
noooo nie wiedziałaś że mszalne bezalkoholowe jest toć to jasne że tam nie ma kropelki alkoholu! Nooo... bo wiesz droga Wizażanko że mszalne to w taki cudowny sposób fermentuje że ma 0%
tak, tak, więc tym bardzije nie rozumiem zakazu sprzedawania %
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej

Edytowane przez Madzia14
Czas edycji: 2006-05-25 o 16:42
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:07   #253
Castalamare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 154
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Własnie rozmawialam z moja rodzinka (wszyscy sa policjantami ) i zaczelam sie pytać, czy to nie jest chore, ze nie mozna miec parasolek, ze nie mozna ludziom na balkony wychodzic, miec zasloniete zalujze i nie podchodzic do okien itd... Powiedzieli mi, ze to są typowe dzialania antyterrorystyczne i tak bylo zawsze, to jest robione ze wzgledow bezpieczenstwa nie tylko samego papieza ale i ludzi...Mowili, ze jak przyjezdzam do nas Jan Pawel II to takie srodki tez byly stosowane ale nikt sie nie obużal i nie bylo to tak naglasnaine, bo to byl Papiez Polak i kazdy to rozumial... a teraz jest inny papież, przez wielu ludzi uwazany za "nie swojego", poza tym niemca (i przez to tez niektorym sie Benedykt XVI nie podoba) i dlatego jest o tych działaniach antyterrorystycznych glosno...byc moze ludzie nawet nie wiedzieli, ze tak bylo od zawsze i dlatego teraz krzycza, ze sie przesadza i ze za JPII tak nie bylo..a tu sie okazuje ze bylo, bylo...
Ale dlaczego usunęli reklamy podpasek, tego moja rodzinka sama nie wie... Uczuć religijnych chyba takie reklamy nie obrazają, co najwyzej estetyczne... a Benedykt XVI chyba rozumie to, ze "tego kwiatu, co jest pół światu" potrzebuje używać takowych rzeczy

Pozdrawiam
__________________

"Wystarczy by smar całkowicie pokrył Twoje dłonie, a natychmiast zaczyna Cię swędzieć nos"




Castalamare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:08   #254
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Angry Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

A ja jestem zła bo zamykają UJ w piątek i egzamin mam przeniesiony na sobotę, kiedy to akurat do Krakowa Papież przyjeżdża!! Komu zawadzał jeden malutki egzaminek??!! Nie rozumiem czemu w sobotę można zdawać a w piątek nie. Jakieś to dziwne. A mnie akurat ta nagła zmiana terminu baaaardzo nie pasuje
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:10   #255
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

a ja sie ciesze, ze benedykt nie przyjezdza do poznania .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:12   #256
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez Castalamare
Ale dlaczego usunęli reklamy podpasek, tego moja rodzinka sama nie wie... Uczuć religijnych chyba takie reklamy nie obrazają, co najwyzej estetyczne... a Benedykt XVI chyba rozumie to, ze "tego kwiatu, co jest pół światu" potrzebuje używać takowych rzeczy

Pozdrawiam
i reklamy tamponów i wkładek higienicznych też i srajtaśmy również
ja nie rozumiem również względów estetycznych... Przecież na tych reklamach nic nie widac a to ze w reklamie spiewaja "...całkiem miły panie domu to stwierdziły, papier X dobry jest..." jest złamaniem wzgledów estetycznych
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:13   #257
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez Castalamare
Wiem, przepraszam, nie zauwazylam wybaczysz
Wybaczam
W końcu mamy teraz taki okres miłosierdzia i w ogóle papież przyjechał...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:20   #258
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Angry Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Ehh, no właśnie. Na szczęście nie mieszkam w żadnym z miast objętych pielgrzymką ale i tak irytują mnie te cyrki ;/ Pamiętam kilka pielgrzymek naszego papieżą i chociaż wtedy ludzie naprawdę byli zainteresowani (a nie , tak jak teraz, bo jestem przekonana, że większości ludzi to nie obchodzi) to nie przypominam sobie żeby robiono takie paniki. Nie podoba mi się to. A już pomysł z zamknięciem szkół i urzędów jest po prostu chory. No ale cóż, sami se taki rząd wybraliśmy...
dobra, bo mi się zebrało na politykowanie :P cieszę się że Wy, dziewczyny nie dałyście się zwariować
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:22   #259
Castalamare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 154
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez lexie
Wybaczam
W końcu mamy teraz taki okres miłosierdzia i w ogóle papież przyjechał...
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Madzia14
i reklamy tamponów i wkładek higienicznych też i srajtaśmy również
ja nie rozumiem również względów estetycznych... Przecież na tych reklamach nic nie widac a to ze w reklamie spiewaja "...całkiem miły panie domu to stwierdziły, papier X dobry jest..." jest złamaniem wzgledów estetycznych
Też nie wiem, czemu to łamie względy estetyczne, ale są ludzie, których to przeszkadza... Nie wiem ...moze te osoby nie mogą sie pogodzić sie z własnym ciałem, a raczej z jego wydalinami (ale to zabrzmiało łee ) a może kiedy widzą takie reklamy i jedzą coś to robi im sie niedobrze... nie mam pojecia, niech sie może te osoby wypowiedzą to sie dowiemy ... Mi to osobiście nie przeszkadza...
__________________

"Wystarczy by smar całkowicie pokrył Twoje dłonie, a natychmiast zaczyna Cię swędzieć nos"




Castalamare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 16:24   #260
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez issunka_html
Ech...w Częstochowie też już pogłupieli, od kilku dni telebimy naokoło Jasnej Góry, pełno policji, wojska, straży miejskiej, wyganiają "podejrzane towarzystwo"z ławek w alejach, czepiaja sie ludzi. Pare godzin temu przechodziłam z 5 razy w tym samym miejscu, bo byłam na zakupach. A że ubiór miałam troszkę rzucający się w oczy, to mnie policja zatrzymała i pytała czemu tak chodze tu ciagle! Odbiło im!!! O 13, jak ludzie w domach ogladali relacje z przyjazdu to jeszcze znośnie było, ale potem cale miasto przeludnione. Nie ide na angielski, bo podobno wieczorem ma byc ruch w alejach zablokowany, więc bym pewni szła do domu na nogach. Paranoja. I wszyscy ida jutro "na papieża". Wrrr denerwuje mnie to okreslenie.
Wyobraź sobie co mają ludzie mieszkający w Alejach...
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:26   #261
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez Castalamare
Też nie wiem, czemu to łamie względy estetyczne, ale są ludzie, których to przeszkadza... Nie wiem ...moze te osoby nie mogą sie pogodzić sie z własnym ciałem, a raczej z jego wydalinami (ale to zabrzmiało łee ) a może kiedy widzą takie reklamy i jedzą coś to robi im sie niedobrze... nie mam pojecia, niech sie może te osoby wypowiedzą to sie dowiemy ... Mi to osobiście nie przeszkadza...
Może chodzi o to, że ktoś będzie oglądał relację z wizyty papieża i będzie to przeżywał autentycznie, będzie rozmodlony i jego duszę unoszącą się nad niebiosa ściągnie nagle na ziemie rzecz tak przyziemna i mało sakralna jak podpaska czy wc kaczka... bo to taki kontrast, że ja coraz bardziej zaczynam popierać ten brak reklam, chociaż dalej obstaję za tym, że zupa pudliszki i przebojowe warzywa bondiuelle też mogliby już sobie darować i wizir z panem Hajzerem też... zamiast reklam mogliby np. pomiędzy programami puszczać takie "wyślij smsa dla dzieci z Afryki" może byłoby to bardziej pożyteczne...
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:27   #262
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

wysłalo mi sie dwa razy
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:41   #263
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez Impersona
Może chodzi o to, że ktoś będzie oglądał relację z wizyty papieża i będzie to przeżywał autentycznie, będzie rozmodlony i jego duszę unoszącą się nad niebiosa ściągnie nagle na ziemie rzecz tak przyziemna i mało sakralna jak podpaska czy wc kaczka... bo to taki kontrast, że ja coraz bardziej zaczynam popierać ten brak reklam, chociaż dalej obstaję za tym, że zupa pudliszki i przebojowe warzywa bondiuelle też mogliby już sobie darować i wizir z panem Hajzerem też... zamiast reklam mogliby np. pomiędzy programami puszczać takie "wyślij smsa dla dzieci z Afryki" może byłoby to bardziej pożyteczne...
ale wc kaczki chyba nie zdejmują, no bo jak to tak
no dobrze gdyby powiedzileli coś takiego to ok ale zauważ że oni mówią o nieprzyzwoitości a nie o sprowadzanbiu na ziemie to już powinni wszystkie reklamy zdjąć jeśli obstawiamy za przerwaniem duchowego uniesienia właśnie sprawa reklam jest dla mnie najbardziej niezrozumiała, o ile moge sobie pomyśleć o nakazie zdjemowania doniczek, czy o nieprzynoszeniu parasolek (jak doniczka leci to nia ma jak sie odsunac a parasolka moze okus oko wydzobac) o tyle zdejmowanie reklam jest dla mnie paranoja
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:43   #264
Castalamare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 154
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez Impersona
chociaż dalej obstaję za tym, że zupa pudliszki i przebojowe warzywa bondiuelle też mogliby już sobie darować i wizir z panem Hajzerem też... zamiast reklam mogliby np. pomiędzy programami puszczać takie "wyślij smsa dla dzieci z Afryki" może byłoby to bardziej pożyteczne...
dokladnie, zgadzam sie z tym na niektore reklamy juz patrzec nie mozna... lepiej, zeby wlasnie pokazywali np. rozne hospicja, domy dziecka, schroniska dla zwierzat, sytuacje ludzi np w Afryce itd, zeby ludzie widzieli, co sie dzieje na swiecie i pomagali jakos, nawet wysylajac tego smsa za 2 zlote... Ale niestety, reklama jest dzwignia handlu ...
__________________

"Wystarczy by smar całkowicie pokrył Twoje dłonie, a natychmiast zaczyna Cię swędzieć nos"




Castalamare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:44   #265
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Ja nie uważam tego za paranoję! Według mnie papież jest bardzo ważną osobą i nie dziwię się, że niektórzy się tak tym bardzo przejmują!
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:44   #266
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez Impersona
Może chodzi o to, że ktoś będzie oglądał relację z wizyty papieża i będzie to przeżywał autentycznie, będzie rozmodlony i jego duszę unoszącą się nad niebiosa ściągnie nagle na ziemie rzecz tak przyziemna i mało sakralna jak podpaska czy wc kaczka... bo to taki kontrast, że ja coraz bardziej zaczynam popierać ten brak reklam, chociaż dalej obstaję za tym, że zupa pudliszki i przebojowe warzywa bondiuelle też mogliby już sobie darować i wizir z panem Hajzerem też... zamiast reklam mogliby np. pomiędzy programami puszczać takie "wyślij smsa dla dzieci z Afryki" może byłoby to bardziej pożyteczne...
Moim zdaniem, jeśli usuwac reklamy, to wszystkie. A nie tworzyć jakieś wykazy reklam zakazanych. Nie sadzę, żeby proszek do prania był mniej przyziemny niż podpaski i tampony.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:45   #267
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez m-i-s-i-a
Ja nie uważam tego za paranoję! Według mnie papież jest bardzo ważną osobą i nie dziwię się, że niektórzy się tak tym bardzo przejmują!
Niektórzy - dobrze powiedziane. Nie wszyscy. Tylko czemu ci niektórzy muszą narzucać swój entuzjazm i przekonania innym?
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:47   #268
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez lexie
Moim zdaniem, jeśli usuwac reklamy, to wszystkie. A nie tworzyć jakieś wykazy reklam zakazanych. Nie sadzę, żeby proszek do prania był mniej przyziemny niż podpaski i tampony.
też tak uważam, zresztą to napisałam:
Cytat:
Napisane przez Impersona
chociaż dalej obstaję za tym, że zupa pudliszki i przebojowe warzywa bondiuelle też mogliby już sobie darować i wizir z panem Hajzerem też... zamiast reklam mogliby np. pomiędzy programami puszczać takie "wyślij smsa dla dzieci z Afryki" może byłoby to bardziej pożyteczne...
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 16:52   #269
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

Cytat:
Napisane przez Impersona
też tak uważam, zresztą to napisałam:
Wiem, wiem Przez swój post chciałam napisać, że się z tym zgadzam

Przepraszam, ale jednocześnie czytam forum i usiłuję robić filozofię, przez to mogę pisać mało jasne posty
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 17:00   #270
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: PARANOJA! Wizyta Benedykta XVI...

widać nie tylko my nazywamy Benka B16

http://www.b16.pl/

__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.