Panny Młode Kielce - część V :D - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 08:19   #4711
Kleo1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 44
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Ja oczywiście mam zamiar zaśpiewać mojemu Skarbowi ale jeszcze na 100% nie wybrałam. Moje typy to: "Zagadka" Zuzanna Szreder, "Słowa szeptane do ucha" Sylwia Wiśniewska, "Popłyń ze mną mała" Drossel - to jest szczególna piosenka, dzięki której między nami zaiskrzyło tylko słowa bym zmieniła na popłyń ze mną misiu przez mój świat "We dwoje łatwiej żyć" - śpiewam ją na weselach i za każdym razem mnie ona rusza... Ewentualnie biorę pod uwagę bardzo starą piosenkę ale w nowoczesnej aranżacji "Szczęście" Hanna Rek. A ostatnio wpadłam na tą pioseneczkę...
http://maalczyk.wrzuta.pl/audio/13F0...stes_jak_ogien
Mam nadzieję że coś pomogłam

Zapomniałam o jeszcze jednej pięknej piosence, która jest często na pierwszy taniec..... "Tylko w Twoich dłoniach" Eleni[/QUOTE]





Dzięki dziewczyny, w ogóle zapomniałam o tych piosenkach mimo wielu dni wytężeń i rozkmin umysłowych
__________________
Miłość jest ślepa, ale ślub przywraca jej wzrok
Kleo1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 08:32   #4712
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Ja się spóźniłam na ta pepsi ale może jeszcze będzie koło Bożego Ciała jakaś przyzwoita promocja. Te soki gardena faktycznie tanio, może choć to kupimy oglądaliśmy wczoraj obrączki wreszcie i byliśmy w banku- kupujemy własne mieszkanko

sylwkowa ale Ci dobrze-własny domek

agulmen ta pierwsza szeroka piękna uwielbiam takie suknie
__________________
14.08.2010 żonka..

Edytowane przez mroweczka21
Czas edycji: 2010-05-12 o 08:35
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 08:39   #4713
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez sylwkowa Pokaż wiadomość
Ja coś tam słyszałam będę go mieć na swoim


Też uważam, że ta piosenka jest śliczna zwłaszcza słowa i jest orginalna jak dla mnie oczywiście dlatego wybraliśmy tą piosenkę na pierwszy taniec- zresztą moje kochanie odkąd ją usłyszało to powiedziało że to ta i koniec no chyba, że własnie to o czym wspomniała kleo1984 czyli ten taniec- moje kochanie cały czas mnie na niego namawia
Mój TŻ też jak usłyszał tą piosenkę, to powiedział, że to ona ma być na pierwszy taniec i mogę się pożegnać z moim typem, czyli Magma "Wszystkie chwile" Ale nie żałuję
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 08:50   #4714
oliffka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Wracam do butków. Co myślicie? Do sukni ecri
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
oliffka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 08:56   #4715
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez oliffka2 Pokaż wiadomość
Wracam do butków. Co myślicie? Do sukni ecri
to zalezy od sukni ja mam np suknie ecru z nitka srebrna ale jesli do sukni ecru ze zlotym to moze by i pasowaly ale czy oby nie sa a ciemne?
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:01   #4716
carmen84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
U mnie przed ślubem to nie było miejsca w garażu-tyle produktów było.
hoholinka a jak u Ciebie bylo z oswietrleniem na sali, mieliscie jakies kolorowe swiatla? bo mam wesele na tej samej sali i moja orkiestra niema oswietlenia i zastanawiam sie czy kupic to kolorowa kule obrotowa znowu slyszalam ze jedni w ogole nie gasza tam swiatla a inni gasza ta czesc gdzie sie tanczy i podobno jest 100 razy lepiej.
No i moze jeszcze sie spytam w jakich kolorach robilas dekoracje i czy jeszcze na sufit cos dawalas?
__________________

carmen84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:02   #4717
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

mi te butki wydają się trochę za ciemne... no chyba że tak na tym zdjęciu wyszły
__________________
...Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe...


17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 09:14   #4718
oliffka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez aga_o2021 Pokaż wiadomość
to zalezy od sukni ja mam np suknie ecru z nitka srebrna ale jesli do sukni ecru ze zlotym to moze by i pasowaly ale czy oby nie sa a ciemne?
Cytat:
Napisane przez 17072010 Pokaż wiadomość
mi te butki wydają się trochę za ciemne... no chyba że tak na tym zdjęciu wyszły
Moja suknia nie ma żadnych nitek kolorowych ani złotych ani srebrnych. Szukam takich butów, żeby je jeszcze kiedyś włożyć, a te są piękne. Kwiatek i obcas i to co jest na pięcie są w kolorze takiej ciemnej czekolady, a przód "pod kwiatkiem" taki jaśniutki beż. I nie wiem co robić ;/ a i obcas 9 cm... czyli generalnie wszystko jest na nie ;p
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
oliffka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:32   #4719
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez oliffka2 Pokaż wiadomość
Wracam do butków. Co myślicie? Do sukni ecri
Mnie ogólnie te buty się bardzo podobają, ale uważam że nie pasują na ślub, ze względu na to że są za ciemne i mają za wysoki obcas.
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:54   #4720
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

oliffka2 mnie teżsięte buty bardoz podobają ale jakoś nie pasująmi do sukni ślubnej.

Dziewczyny ile płacicie za autokar tzn za km? bo muszę wynająć chociaż jeden. A dużo mam kilometrów bo 120 co najmniej.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:55   #4721
oliffka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Czyli tym butom mówię "nie" Dzięki dziewczynki
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
oliffka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 10:11   #4722
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dziewczynki czy nie orientujecie się gdzie mogę wynająć w CK pokrowce na krzesła, ale nie na salę tylko takie ładne 4 do kościoła dla nas i świadków.Proszę o pomoc
olifffka mi te butki się podobają ale nie na ślub na poprawinki mogą być
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:20   #4723
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
oliffka2 mnie teżsięte buty bardoz podobają ale jakoś nie pasująmi do sukni ślubnej.

Dziewczyny ile płacicie za autokar tzn za km? bo muszę wynająć chociaż jeden. A dużo mam kilometrów bo 120 co najmniej.
Jak dla mnie butki tez nie pasuję
Też jestem ciekawa jak to jest z cenami za autokar bo właśnie jesteśmy na etapie szukania transportu więc podpinam się do pytania
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:21   #4724
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

dziewczyny gdzie wy kupujecie buty? W salonach ślubnych ceny zwalaja z nóg a po zwykłych sklepach ciężko coś utrafić. Ja co widzę gdzieś jakiś sklep z butami to wchodzę, ale jeszcze nic ciekawego nie znalazłam.
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:33   #4725
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie wy kupujecie buty? W salonach ślubnych ceny zwalaja z nóg a po zwykłych sklepach ciężko coś utrafić. Ja co widzę gdzieś jakiś sklep z butami to wchodzę, ale jeszcze nic ciekawego nie znalazłam.
Podlaczam sie pod pytanie
W cymbelline widzialam super buty za 320zl A w emmi mariage (czy cos takiego) nawet fajne za 190zl i cos mi sie wydaje, ze taniej w salonie sie nie dostanie...
Z drugiej strony ja mam problemy z butami i chyba wolalabym zainwestowac w nie wiecej, nic kupic cos na plantach i miec problemy na weselu...
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:33   #4726
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie wy kupujecie buty? W salonach ślubnych ceny zwalaja z nóg a po zwykłych sklepach ciężko coś utrafić. Ja co widzę gdzieś jakiś sklep z butami to wchodzę, ale jeszcze nic ciekawego nie znalazłam.
Ponieważ suknie mam w kolorze kości słoniowej za butami mam zamiar wybrać się do Krakowa i szukać w normalnych sklepach a nie tylko w ślubnych. Pponad to licze że jak w lipcu będę w Kopenhadze tam prędzej coś znajdę i to za rozsądna ceną bo są mega przeceny. Po Kielcach nawet mi się nie chce chodzić weszłam na odczepnego do Paryżanki i nic mnie nie zaciekawiło a o urzeczeniu można tylko pomarzyć W Krakowie sądzę że zaczną się przeceny pod koniec czerwca i lipca więc warto się przejechać i poszukać.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:38   #4727
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

O "urzeczeniu" to ja nawet nie marzę chcę kupić buty, które będą ładne i wygodne, a ich cena nie przyprawi o ból głowy tym bardziej, że nie sądzę żeby zostały kiedyś wykorzystane ponownie.
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:52   #4728
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Promocja na pepsi w realu znowu prawdopodobnie dostępna widziałam jak jeden Pan kupił cały wózek pepsi
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:56   #4729
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Promocja na soki Gardena jest b. często. Widziałm identyczną w Tesco. Właściwie raz w miesiacu coś podobnego się pojawia, dlatego my poczekamy do lipca z zakupem soków, bo one muszą stać pod przykryciem lub w całkiem zaciemnionej piwnicy, a my mamy z okienkami...
Jesli chodzi o autokar to za trasę Kielce KSM(15.30)-Św. Wojciech-Ameliówka+ Ameliówka(5.30)- Kielce wszystkie największe osiedla- Nowiny-Piekoszów płacimy 600 zł. Myślę, że to niedrogo..Pozwiedzcie mi czy rozwozicie wsyztkich pod sam dom czy np jesli ktoś mieszka w zupełnie innym miejscu niż pozostali to też go zawozicie? Bo my mamy problem z Bukówką...mieszka tam tylko jedna nasza para i nie wiemy co zrobić..Ogolnie planujemy, żeby autokar zatrzymywał się przy dużych ulicach na osiedlach-bo te 100 czy 200 m. to goście chyba moga sobie dojść. A Wy jak to organizujecie?
Ja też kupuję najzwyklejsze butki, bo nie mam zamiaru później chodzić w białych...także ślubne butki będą na ślub, wesele i plener i wsjo
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 11:01   #4730
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Ech też muszę na dniach kupić buty i nie mam zamiaru wydać na nie niewiadomo ile kasy bo to będa buty na jeden raz. Nie wiem czy jeszcze ten sklep istnieje, ale dawniej był taki sklep z butami wchodziło sę w bramę na Sienkiewce mniej więcej na przeciwko pizza hut na pewno gdzieś na tym odcinku sienkiewki i tam był spory wybór butów - sama tam kiedyś kupiłam białe sandałki do sukienki. Ja mam zamiar w sobotę iść na miasto i kupić buty. Oby się udało bo chcę je jeszcze troszkę rozchodzić przed ślubem.
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 11:14   #4731
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jeszcze ten sklep istnieje, ale dawniej był taki sklep z butami wchodziło sę w bramę na Sienkiewce mniej więcej na przeciwko pizza hut
A sprzedawala tam taka babeczka troszke grubsza? Bo jesli to ten sklep, co mysle, to chyba go juz nie ma. Ale ta babka ma stoisko na plantach, wiec mozesz tam sprobowac
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 11:19   #4732
PikPock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
Moja babacia opowiadała mi że wcześniej w czasach jej młodości kiedy i ona za mąż wychodziła to własnie wesela odbywały się w środy przeważnie i trwały ze 3-4 dni.
Zobaczcie pona 50 lat minęlo i jak to wszystko sie pozmieniało.
A na dodatek mówiła mi że ona z moim dziadkiem to znała się w sumie z 3 miesiące. Przyszedł parę razy i już wesele było
Moja babcia to mi mówiła,że w domu dziadka była pierwszy raz jak prosili na wesele Ile się znali to nie wiem,ale jak brali ślub to babcia miała 19 lat,a dziadek 26.
PikPock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 11:34   #4733
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
oliffka2 mnie teżsięte buty bardoz podobają ale jakoś nie pasująmi do sukni ślubnej.

Dziewczyny ile płacicie za autokar tzn za km? bo muszę wynająć chociaż jeden. A dużo mam kilometrów bo 120 co najmniej.
Ja nie wiem ile my płacimy za autokar ale i tak nie jest wynajmowany w Kielcach. Ale z pracy organizuję szkolenie i płacimy 3,21 zł za km brutto. Vat jest 7% bo my musimy mieć fakturę ale dla Was pewnie by policzyli 3 zł.

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie wy kupujecie buty? W salonach ślubnych ceny zwalaja z nóg a po zwykłych sklepach ciężko coś utrafić. Ja co widzę gdzieś jakiś sklep z butami to wchodzę, ale jeszcze nic ciekawego nie znalazłam.
Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Podlaczam sie pod pytanie
W cymbelline widzialam super buty za 320zl A w emmi mariage (czy cos takiego) nawet fajne za 190zl i cos mi sie wydaje, ze taniej w salonie sie nie dostanie...
Z drugiej strony ja mam problemy z butami i chyba wolalabym zainwestowac w nie wiecej, nic kupic cos na plantach i miec problemy na weselu...
Jeśli Ci się podobają buty w Cymbelline z firmy Arte di roma to kup sobie z ich strony internetowej, z przesyłką kosztują 270 zł. Ja zamówiłam i przyjdą do mnie dziś lub jutro.
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:07   #4734
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Ja też planuję tanie buty bo zamierzam je nałożyć tylko na ślub i plener jak srubka. Podobno na bazarach jest stoisko tylko ze ślubnym i można je za 70zł kupić. Nie ma co inwestować jak się ich potem nie założy. A co do modeli dostępnych w Kielcach o urzeczeniu nie ma mowy.. ale też wolę żeby mi się na buzię i suknię patrzyli niż na stopy

a co do dziadków to dawniej tak było.. 3 miesiące i ślub a na rocznicę poznania dzieciaczek ale wiecie co? wiele z tych małżeństw aranżowanych czy tez nie było całkiem szczęśliwych i przeżyli długie lata a dziś rozwiązaniem byle problemu i nudy jest rozwód mam nadzieję że nas to nie spotka.
__________________
14.08.2010 żonka..
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:14   #4735
kajcia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez carmen84 Pokaż wiadomość
17072010 mi osobiscie podoba sie komplet 4 ale ten 1 tez jest bardzo ladny

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Dziewczyny pytanie z innej parafii hihi a jak u Was jest z oswietleniem orkiestry? chodzi mi czy Wasze orkiestry maja jakies dodatkowe kolorowe swiatla, bo moja niestety niema, i sala rowniez nie jest wyposazona w takie oswietlenie i jestem z tego powodu bardzo niezadowolona a wiadomo ze kazdy lepiej sie bawi jak sa swiatla przygaszone i migocza swiatla,zastanawiam sie czy nie kupic takiej kuli obrotowej....
Ja rowniez kupuje ponczochy samonosne z gatty biale.
Moja kapela ma i lasery i dodatkowe oświetlenie i jeszcze bańki mydlane - ale nie wiem czy się na nie zdecydujemy bo po puszczeniu ich musielibyśmy wszystkich zgonić z parkietu żeby mozna było podłogę wytrzeć
__________________
wielki dzień 29.05.2010 godz. 18
kajcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:25   #4736
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

No widzę, że tanio to pojęcie względne Meana1 270 zł to dla mnie nie jest tanio mroweczka21 70 zł to jest tanio hahah ja nie planuje wydac wiecej jak 120 zł, najlepiej jakby udalo sie zejsc ponizej 100
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:30   #4737
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Na allegro widzialam buty arti di roma za ok. 250zl, ale to tez jest troszke za duzo...
Mysle, ze 200zl to naprawde max ile moge dac na buty, tym bardziej, ze teraz remoncik mam w domu i trzeba wszystko ladnie urzadzic a na to pojdzie spooooro kasy....
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:36   #4738
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy nie orientujecie się gdzie mogę wynająć w CK pokrowce na krzesła, ale nie na salę tylko takie ładne 4 do kościoła dla nas i świadków.Proszę o pomoc
olifffka mi te butki się podobają ale nie na ślub na poprawinki mogą być
Pani Ania z bazar ma na pewno krzesła, bo mi na ślub przywozi. A jeśli chodzi o pokrowce, to warto ją zapytać
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:41   #4739
kajcia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Kobitki śpiewające i nie tylko... mam do was prośbę. Ponieważ nie robię typowego podziękowania dla rodziców czyli taniec przypiosence "Cudownych rodziców mam" - bo moja mama jest sama, szukam jakiejś piosenki jako podkład muzyczny. Będziemy dawać rodzicom kosze i taka jakaś fajna melodyja by się przydała

Jezu Wy już macie wszysko obcykane z tymi promocjami na napoje a ja mam ślub za 2 tyg. a mój tż jeszcze tyłka po nie nie ruszył bo mi powtarza że jeszcze mamy czas zwariuję przez niego

Aha i jeszcze jedno. Byłam wczoraj w salonie jubilerskim gdzie zamawiałam obrączki (przeczucie mi podpowiedziało zeby tam iść ) bo już powinny być w sklepie i wiecie co?! ZAPOMNIELI ZŁOŻYĆ MOJE ZAMÓWIENIE!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! Myślałam, że na zawał zejde o tż nie wspominając..... Pani dziś zadzwoniła że złożyli i że mają je mieć około 21-24.05.2010 podobno. Jak coś nie wyjdzie to normalnie podłożę im bombę albo zabiję
__________________
wielki dzień 29.05.2010 godz. 18
kajcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:02   #4740
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Pani Ania z bazar ma na pewno krzesła, bo mi na ślub przywozi. A jeśli chodzi o pokrowce, to warto ją zapytać
p. Ania z tego co mi mówiła ma tylko pokrowce na swoje krzesła szyte na miarę i na inne krzesła ich nie pożycza. ma ich tylko 4 i jak coś to przywozi do kościoła swoje krzesła.

kajcia82 a w który salonie zamawiałaś obrączki? mam nadzieję, że nie tam gdzie ja bo moje i tak mają być 2 tyg. przed ślubem to jeszcze jakby ich zapomnieli zamówić to dostałabym je miesiąc po ślubie (bo czas oczekiwania na nie to 6tyg.)
__________________


Edytowane przez Ifcia513
Czas edycji: 2010-05-12 o 13:05
Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.