Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 12:37   #751
semillla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Juz odpowiadam Przez ponad miesiąc wybierałam model sukienki. Podobalo mi się kilka. Tę co kupiłam wybrał, spośród wyselekcjonowanych przeze mnie, mój przyszły mąż. Zamówiłam. A gdy już ją otrzymałam i okazało się, ze jest perfekcyjna, stwierdziłam, że zamówię teraz tę, która mi się podobała. Potem wybiorę ładniejszą. Ze sprzedażą nie będę miała problemu na pewno. Poza tym jak będę miała dwie w szafie to uwolnię się od stresujących myśli "a jak się coś stanie z sukienką"...

Wracając do "zdolnych Chinek",a nawet tuzinu pracujących dzień i noc nad jedną sukienką to różne myśli mi przychodzą do głowy. Jezeli ktos twierdzi, ze 11 kwietnia zamówił sukienkę, a 18 kwietnia już przyszła paczka to nie chce mi się w to wierzyć. Poza tym może jakieś dowody? Fotki sukienek? (Jennyam nie mam na myśli Ciebie).

Na allegro jest kilkadziesiąt sprzedawców sukienek zamawianych z Chin, kto wie, może właśnie z ebaya czy dhgate. Wpisy na tym forum miałaby wtedy na celu zniechęcenie dziewczyn do takiego ryzyka.
Umówmy się taki czarny piar działa wszędzie, nawet na takich forach.

Ja uważam, ze warto było zaryzykować i zamówić sukienkę.
Polecam raz jeszcze.

Edytowane przez semillla
Czas edycji: 2010-04-22 o 12:52
semillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 13:03   #752
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

moim zdaniem zawsze przed wysłaniem sukni mozna poprosic o fotki jak wyglada (uczciwy sprzedawca i temu co zalezy na kliencie napewno sie zgodzi)z tego co czytłam niektórym wysyłali nawet z własnej inicjatywy...jak cos bardzo nie tak to odrazu poprawia ..
booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 00:54   #753
Jennyam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Elbląg/Stratford upon Avon
Wiadomości: 28
GG do Jennyam
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez booziaczek Pokaż wiadomość
moim zdaniem zawsze przed wysłaniem sukni mozna poprosic o fotki jak wyglada (uczciwy sprzedawca i temu co zalezy na kliencie napewno sie zgodzi)z tego co czytłam niektórym wysyłali nawet z własnej inicjatywy...jak cos bardzo nie tak to odrazu poprawia ..
U mnie tez,zaproponował,ze naprawi,a nawet uszyje nową jeszcze raz..tylko za przesyłke sarej do niego musiałabym zapłacic ja a wysyłaka do china taka tania nie jest,no i lepiej kurierem,zeby nie czekac wieki! Wiec stwierdzilam,ze mi sie nie opłaca..Bałam sie,drugi raz zaryzykowac. A to prawda,ze na allegro sa aukcje gdzie sorzedajacy nie trudzili sie nawet by zmienic fotki ipowklejali te z ebaya. Gereralnie jak ktos ma duzo czasu to moze spróbowac...moze sie uda A ja tą swoja moze zaniosę do krawcowej moze ja jakos urauje i uda sie ja sprzedac
__________________
"Zestarzej sie przy mnie,
Najlepsze dopiero sie wydarzy"
-R. Browning

05.06.2010 -Ten jeden wyjątkowy dzień!!
Jennyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 06:43   #754
who_i_am
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

-

Edytowane przez who_i_am
Czas edycji: 2010-04-25 o 07:07
who_i_am jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 08:12   #755
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez who_i_am Pokaż wiadomość
-
co jest???
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:14   #756
kruszynka1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 048
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Mam nadzieje, że moja suknia bedzie ładna (nie zależy mi na super jakości, bo przecież założe ją tylko raz, a sprzedawać nie mam zamiaru). Zresztą nawet gdyby nie była idealna to mam duzo czasu na znaleźienie nowej, bo data naszego ślubu zostanie prawdopodobnie przesunięta na następny rok.
__________________
Nasz ślub: 12.11.2011r.
kruszynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 08:07   #757
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

kruszynka popieram nie musi byc super jakosci byle by była ładna z reszta ja moge i w dresie do slubu byle by tylko byc z łobuzemD:
booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 16:43   #758
girl_with_candy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Marklowice/Rybnik
Wiadomości: 27
GG do girl_with_candy
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

A ja dziś rano dostałam maila od mojego Chińczyka, że suknia jest już prawie gotowa prosił jeszcze tylko o wymiary do bolerka. Kurcze, już nie mogę się doczekać
girl_with_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 14:33   #759
MiM2504
Raczkowanie
 
Avatar MiM2504
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej Dziewczyny

Jak dobrze, ze trafiłam na ten wątek

Ja zamawiam z ebaya

250 $
MiM2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 11:30   #760
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

mim to czekamy jak otrzymasz wstaw fotki
booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 14:06   #761
aga_bre
Rozeznanie
 
Avatar aga_bre
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 900
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dziewczyny ja mierzyłam już moją demetrios i jest cudna. W przyszłą sobotę odbieram bo wymagała skrócenia. Jak mi się uda to wkleję fotki.
aga_bre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 23:19   #762
majorka0708
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cześć dziewczyny
Ja też jakiś czas temu zamówiłam swoją suknie przez internet niby wszystko ok ale tak z ciekawości zaczełam szukać zdjęć sukienek kupionych z neta i faktycznie duża część wygląda nieźle ale część to jakiś koszmar mam nadzieje że moja będzie zaliczać sie raczej do tych udanych
majorka0708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 15:37   #763
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Podpinam się.
Też chciałam kupić suknie u Chińczyków. Nawet dzisiaj chciałam zrobić zamównienie, ale się rozmyśliłam.
Po dokładnym przestudiowaniu tego wątku i obejrzeniu "dzieł", jestem przerażona. Doszłam do wniosku, że naprawdę trzeba mieć dużo szczęścia, żeby dobrze trafić i dostać towar jakiego się oczekuje. Mi szkoda nerwów i ryzyka, dodatkowych opłat (cła, Vatu) i w dniu wesela wyglądania..... tandetnie
Chyba zdecyduje się kupić używaną oryginalną suknie (za np. 1200zł czyli tyle samo co kupno u Chińczyka) na Allegro Przynajmniej wiem, co kupuje i jak wygląda w realu.
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 17:19   #764
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Podpinam się.
Też chciałam kupić suknie u Chińczyków. Nawet dzisiaj chciałam zrobić zamównienie, ale się rozmyśliłam.
Po dokładnym przestudiowaniu tego wątku i obejrzeniu "dzieł", jestem przerażona. Doszłam do wniosku, że naprawdę trzeba mieć dużo szczęścia, żeby dobrze trafić i dostać towar jakiego się oczekuje. Mi szkoda nerwów i ryzyka, dodatkowych opłat (cła, Vatu) i w dniu wesela wyglądania..... tandetnie
Chyba zdecyduje się kupić używaną oryginalną suknie (za np. 1200zł czyli tyle samo co kupno u Chińczyka) na Allegro Przynajmniej wiem, co kupuje i jak wygląda w realu.
Dla porównania kopia i oryginał jednego modelu sukienki, który mnie interesuje. Zdjęcia mówią same za siebie.....
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:43   #765
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ja też zamówiłam sukienkę przez allegro, tylko z taką różnicą, że firma która sprzedaje te sukienki ma salon w Tychach - można je zobaczyć i zrobić przymiarkę. Tylko dlatego sie zdecydowałam na taki zakup. Zamówiłam ją tydzień temu za 1200zł, a przed wczoraj znalazłam na allegro taką samą (wzór) u innego sprzedawcy za 590zł. Myślałam, że się zagotuję, ale mój Tż mnie uspokoił. Stwierdził, że wcale nie musi być uszyta z takich materiałów jak ta za 1200zł i że tamtą widziałam, przymierzałam i mogę być pewna tego co przyjdzie, a przy tej tańszej nie.
Już nie mogę doczekać się kiedy przyjdzie
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:30   #766
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dziewczonka, ta firma z Tychów, to też pośrednik polska-chiny?
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 22:54   #767
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Szczerze powiedziawszy to tak naprawdę nie wiem. W Allegro mają wpisane Tychy-Dusseldorf. Gość na przymiarce twierdził, że szyją właśnie w Niemczech. Wszystkie maile mają z końcówką .de. Ale nikt się nie przyzna gdzie tak naprawdę szyje.
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 09:17   #768
rurka102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cześć witam Wszystkie Forumki Ja też zamówiłam sukienkę z Ebaya a raczej zalicytowałam za 0.99$ z tym że wysyłka to 100$.
Zobaczymy czy gra warta świeczki- to dobrze ze Ślub dopiero za rok )
rurka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 21:29   #769
girl_with_candy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Marklowice/Rybnik
Wiadomości: 27
GG do girl_with_candy
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

U mnie powoli zaczyna się nerwówka, bo wszyscy wkoło pytają: "masz już suknię?". Dziś napisałam do mojego Chińczyka, bo powoli suknia musiałaby być w Polsce. Jego ostatni mail był 2 tyg. temu z zapytaniem o wymiary do bolerka. Nie byłabym taka podenerwowana, gdyby nie to, że nie ma w tej chwili żadnych przedmiotów wystawionych na e bay'u, a wcześniej wystawiał codziennie kiecki do sprzedaży. Tak się boję żeby tylko wszystko było w porządku, a kiecka dotarła dobrej jakości, w dobrym wymiarze i już niedługo... Musiałam się wyżalić...
girl_with_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 22:02   #770
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Nie dziwie się, że już się zamartwiasz. Ja mimo że zanim kupiłam suknię przez allegro przymierzyłam ją w salonie tego gościa, to i tak przy zamówieniu zastanawiałam się czy to nie oszust i czy nie zniknie po wpłaceniu przeze mnie zaliczki. Co drugi dzień sprawdzam czy wystawia nowe aukcje. Na pewno wszystko będzie ok i już niedługo dostaniesz sukienkę, trzeba być dobrej myśli
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 22:33   #771
kruszynka1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 048
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez girl_with_candy Pokaż wiadomość
U mnie powoli zaczyna się nerwówka, bo wszyscy wkoło pytają: "masz już suknię?". Dziś napisałam do mojego Chińczyka, bo powoli suknia musiałaby być w Polsce. Jego ostatni mail był 2 tyg. temu z zapytaniem o wymiary do bolerka. Nie byłabym taka podenerwowana, gdyby nie to, że nie ma w tej chwili żadnych przedmiotów wystawionych na e bay'u, a wcześniej wystawiał codziennie kiecki do sprzedaży. Tak się boję żeby tylko wszystko było w porządku, a kiecka dotarła dobrej jakości, w dobrym wymiarze i już niedługo... Musiałam się wyżalić...
ja dostalam maila od mojego chinczyka ze suknia gotowa tylko teraz nie moga jej wyslac, bo przez wulkan w Islandii nic do UK nie wysylaja (bo ja w UK zamawialam). wiec tak samo moze jest w twoim przypdaku
__________________
Nasz ślub: 12.11.2011r.
kruszynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 08:00   #772
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

dziewczyny nie martwicie sie bedzie dobrze wiem ze to duze nerwy troszke cierpliwosci i doczekacie sie na suknie girl with candy nie martw sie jak by miał zmiknąć to by nie brał wymiarów na bolerko tylko po wpłacie by sie przestał odzywac zycze miłego dnia i pieknych sukien a jak juz beda to o fotki
booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 21:30   #773
semillla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Zgadzam się absolutnie, nie ma się co denerwować. Może Chińczyk zamierza wybrać się na kilkudniowe wakacje, więc wstrzymał kolejne aukcje . Booziaczek ma rację, gdyby miał zniknąć to nie brałby wymiarów. Czekam z niecierpliwością na Wasze fotki.

Do mnie dzwonili dziś z firmy kurierskiej i w piątek będę miała już suknię .

Po zamowieniu poprzedniej sukni, dowiedziałam się, ze sprzedawca nie otrzymuje pieniędzy odrazu po mojej wpłacie, ale pieniądze są przelewane na dhgate. Następnie, gdy dostaję przedmiot zatwierdzam wypelniając odpowiedni formularz, że wszystko jest ok i dopiero wtedy sprzedawca dostaje kasę. Bardzo mi się to podoba.

Aha, byłam kilka dni w Polsce i udało mi się kupić cudną ozdobę do włosów (nie będę miala welonu), w salonie ONA w Warszawie. Polecam, mają super przypinki i biżuterię.
semillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 15:12   #774
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

semilla czekamy na zdjecia oby była tak sliczna jak poprzenia ja tyez nie chce miec welonu i myslałam o kwiatowej bizuterii .. jeszcze pomylsemam troche czasu
booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 16:45   #775
girl_with_candy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Marklowice/Rybnik
Wiadomości: 27
GG do girl_with_candy
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez kruszynka1985 Pokaż wiadomość
ja dostalam maila od mojego chinczyka ze suknia gotowa tylko teraz nie moga jej wyslac, bo przez wulkan w Islandii nic do UK nie wysylaja (bo ja w UK zamawialam). wiec tak samo moze jest w twoim przypdaku
Nie pomyślałam o tym Chińczyk mi odpisał, że mają dużo zamówień i że jeszcze się szyje. Napisałam, że ślub wkrótce i że nie mogę długo czekać. W odpowiedzi dostałam, że suknię już wysyła DHL-em. Dalej nie wystawia nic na sprzedaż i przybyły mu 2 komentarze negatywne. Już sama nie wiem, co robić? Czy zacząć rozglądać się za inną suknią?
Kruszynko, a jak tam ten wulkan? Dalej dymi?
girl_with_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 19:36   #776
am85
Raczkowanie
 
Avatar am85
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 56
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

cześc Dziewczyny!choć na tym forum udzielam się pierwszy raz to zamówiłam swoją suknię w marcu i wiem że sukienka jest juz w kraju. Tylko że na stronie ems chińskiego i pocztexu sa pewne różnice.
2010-05-06 16:28:00 SHANGHAI Posting  
2010-05-06 16:44:00 SHANGHAI Despatch from Sorting Center  
2010-05-06 23:00:57 SHANGHAI Arrival at Sorting Center  
2010-05-07 04:20:28 SHANGHAI Despatch from Sorting Center  
2010-05-11 20:16:00 REPUBLIC OF POLAND WARSZAWA CER Arrival at Sorting Center   2010-05-13 00:24:00 REPUBLIC OF POLAND WARSZAWA CER Released from Customs

natomiast na stronie pocztexu pod datą
12-5 jest "ZATRZYMANIE PRZEZ URZAD CELNY(POCZTA PRZYCHODZACA) a pod data 13-5 jest"WYSŁANIE Z ŁADUNKIEM"
i teraz martwie sie czy ta moja nieszczęsna sukienka nie trafi przypadkiem do UC.
mam pytanie - głównie do dziewczyn które już dostały swoje sukienki :
czy mając statusReleased from Customs co jakby nie patrzec oznacza "zwolnienie z oplat" moge być spokojna, że nie będe musiała placic cła?

girl_with_candy możesz mi wysłać na priv nazwę Chińczyka od którego kupiłaś suknię? Bo mam podejrzenia, ze to chyba ten sam co mój.

Edytowane przez am85
Czas edycji: 2010-05-13 o 19:37 Powód: grafomański styl
am85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 13:32   #777
semillla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Mam suknię, dostarczył ją kurier przed dwiema godzinami. No cóż, podczas gdy pierwsza była i jest dzięki Bogu idalana, ta pozostawia wiele do zyczenia.
Nie wierzę, ze zostala wykonana w tym samym miejscu przez te same krawcowe, choc zamawiałam u tego samego sprzedawcy.

Powiedzmy, że przypomina oryginal w 75%. Po drugie nie jest porządnie zszyta, po trzecie wykonczenie na dole suknie jest nierówne. Po czwarte używają chyba do wszystkich sukni tych samych materialow do dekoracji. Kolejna rzecz... nie zrobili nic, żeby trzymać tren, czy go upiąć.

Problem mam z głowy, założę pierwszą suknię, ale czy uda mi się tę sprzedać...?

Teraz sama nie wiem co mam mysleć, chyba poprostu mi się udalo z pierwszą suknią. Warto było zaryzykować za takie pieniądze, ale nie polecam zamawiania na ostatnią chwilę, bo można się oszukać.

A.

Edytowane przez semillla
Czas edycji: 2010-05-14 o 13:33
semillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 14:16   #778
pat1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

a ja chce taka zamowic
co wy na to?
pat1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 14:21   #779
pat1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

ja chce zamowic taka sukienke
co wyu na to?
pat1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 14:23   #780
girl_with_candy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Marklowice/Rybnik
Wiadomości: 27
GG do girl_with_candy
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

am85 nie sądzę, żeby to był ten sam, bo na eBay'u jest mnóstwo sprzedawców, ale w razie czego to mój nazywa się daoyongfa188
pati1234 czy to nie jest przypadkiem sukienka z salonu w Cieszynie?

Edytowane przez girl_with_candy
Czas edycji: 2010-05-14 o 14:24
girl_with_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 16:14:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.