Miłośniczki FUTER NATURALNYCH - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-15, 17:36   #1
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62

Miłośniczki FUTER NATURALNYCH


Nie znalazłam takiego wątku, więc postanowiłam założyć, mimo że sezon mamy zdecydowanie nie na futra (ale - dzięki temu można załapać się na świetne promocje i obniżki, ja sama mam już wypatrzony kołnierz na zimę )
Tu miłośniczki naturalnych futer mogą pochwalić się swoimi 'zdobyczami'
Może zacznę od siebie - etola z lisa, wiązana atłasową wstążką - na większy kawał zwierza mnie na razie nie stać, ale mam nadzieję, że wszystko przede mną - może na starość się dorobię przepraszam że takie mikro zdjęcie, na razie mam do dyspozycji tylko kamerkę internetową
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 17:40   #2
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

aż mi się słabo zrobiło jak to przeczytałam
"na większy kawał zwierza mnie na razie nie stać".

Obawiam się ze zwolenniczek naturalnych futer to tutaj nie znajdziesz.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 17:42   #3
Czary Mary
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 199
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

i mam nadzieję, że nigdy Cię na tego "większy kawał zwierza" stać nie będzie.
Czary Mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 17:44   #4
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH


ble.
i jeszcze się cieszysz.

ogólnie podrób nie lubię, ale już lepsza podróba futra niż prawdziwe
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 17:51   #5
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
aż mi się słabo zrobiło jak to przeczytałam
"na większy kawał zwierza mnie na razie nie stać".

Obawiam się ze zwolenniczek naturalnych futer to tutaj nie znajdziesz.
miałam podobnie
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 17:51   #6
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 18:27   #7
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
aż mi się słabo zrobiło jak to przeczytałam
"na większy kawał zwierza mnie na razie nie stać".

Obawiam się ze zwolenniczek naturalnych futer to tutaj nie znajdziesz.
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 18:39   #8
kolorowymis
Rozeznanie
 
Avatar kolorowymis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 678
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

musiałam tu wejść ale tylko żeby napisać aaaaaaaaaaa rozumiem że to swego rodzaju luksus i dla niektórych "szczyt" marzeń ale zabiła byś takiego zwierza? to z czego się cieszyć?
kolorowymis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 19:00   #9
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Bez komentarza
__________________


Po prostu Wiola
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 19:12   #10
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Cytat:
musiałam tu wejść ale tylko żeby napisać aaaaaaaaaaa rozumiem że to swego rodzaju luksus i dla niektórych "szczyt" marzeń ale zabiła byś takiego zwierza? to z czego się cieszyć?
Jasne że bym nie zabiła - są ludzie, którzy się tym zajmują i dzięki temu krowy na obiad też nie muszę własnoręcznie zabijać

Cytat:
i mam nadzieję, że nigdy Cię na tego "większy kawał zwierza" stać nie będzie.
dlaczego mi tak źle życzysz? okropność... oby ta klątwa nie zadziałała, bo jeszcze się nie dostanę na studia...

Cytat:
Obawiam się ze zwolenniczek naturalnych futer to tutaj nie znajdziesz.
W sumie to trochę dziwne, bo Wizaż to chyba największe polskie forum tego typu - czyżby futra zostały już przez wszystkie kobiety uznane za zUo, dzieło szatana itp?
A na jednej z najbliższych mi ulic są 3 sklepy futrzarskie... To ktoś chyba jednak te futra kupuje?
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 19:22   #11
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

co ma nie kupienie futra za studiami ??

no ktoś tam je kupuje. Ja tylko wiem,że moim zdaniem powinno się kupować sztuczne. Krowy, świnie, kurczaki itp się zabija żeby się POŻYWIĆ i to jest normalne, zwierzęta w naturze też się wzajemnie jedzą. Ale zabijać i to w taki okrutny sposób (obejrzyj sobie filmiki bo może sobie nie zdajesz sprawy) dla własnej pychy, szpanu etc to już przesada. Mi żal tych zwierząt, a sztuczne daleko nie odbiegają od naturalnych,nie wiem czemu nie można kupic takiego i nie mieć na sobie martwego zwierzaka..
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 20:30   #12
tylko nuria
Przyczajenie
 
Avatar tylko nuria
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: republika marzeń
Wiadomości: 23
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

A właśnie wielka szkoda, że po to by założyć na siebie coś takiego, a za kilka lat schować na dno szafy, ludzie nie są zmuszani do tego by sami to zwierzę zabili i oskalpowali. doprawdy po co myśleć o takich rzeczach, skoro brudną robotą może zająć się ktoś inny. to co ludzie mogą zrobic żeby zaspokoić swoje żałosne materialne pobudki jest nieprawdopodobne i koszmarne .
tylko nuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:41   #13
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

osobiście nie rozumiem negatywnych komentarzy "mięsożerców" na temat futer -jesteście po prostu hipokrytkami dziewczyny Zwierzeta hodowane na rzeź cierpią okrutnie przez wiele lat, tylko po to żeby zaspokoić wasz smak.
więc albo jest się przeciwnikiem cierpienia zwierząt-nie je się mięsa, nie kupuje futra. albo jest się zwolennikiem.
osoba co dzień jedząca mielone itp nie jest w niczym lepsza od tej która kupuje futra.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:45   #14
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Mnie jakoś naturalne futra nie rajcują...
Lubię sztuczne ale w wersji minimalistycznej tzn krótkiej nawet ultra krótkiej...


Poza tym mam wrażenie, ze jest to czysta prowokacja.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
osobiście nie rozumiem negatywnych komentarzy "mięsożerców" na temat futer -jesteście po prostu hipokrytkami dziewczyny Zwierzeta hodowane na rzeź cierpią okrutnie przez wiele lat, tylko po to żeby zaspokoić wasz smak.
więc albo jest się przeciwnikiem cierpienia zwierząt-nie je się mięsa, nie kupuje futra. albo jest się zwolennikiem.
osoba co dzień jedząca mielone itp nie jest w niczym lepsza od tej która kupuje futra.
I od tej co chodzi w butach ze skóry naturalnej i od tej co nosi torebki ze skóry naturalnej - no cóż przykładów jest mnóstwo.
znam przynajmniej 10 wegetarian którzy nie unikają ani torebek ani butów ani innych dodatków ze skóry naturalnej
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:03   #15
tylko nuria
Przyczajenie
 
Avatar tylko nuria
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: republika marzeń
Wiadomości: 23
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
osobiście nie rozumiem negatywnych komentarzy "mięsożerców" na temat futer -jesteście po prostu hipokrytkami dziewczyny Zwierzeta hodowane na rzeź cierpią okrutnie przez wiele lat, tylko po to żeby zaspokoić wasz smak.
więc albo jest się przeciwnikiem cierpienia zwierząt-nie je się mięsa, nie kupuje futra. albo jest się zwolennikiem.
osoba co dzień jedząca mielone itp nie jest w niczym lepsza od tej która kupuje futra.
Przede wszystkim nikt z wypowiadających się powyżej nie zdeklarował się czy mięso je czy też nie. Ja osobiście mięsa nie jem, jednak kwestia samego jedzenia go, z racji tego, że ludzie mięsożercami są z natury- zabijają jak inne zwierzęta w przyrodzie by się pożywić, a kwestia tego w jaki sposób się to odbywa to jakby coś poniekad innego. Więc może nie mieszajmy wegetarianizmu do problemu noszenia futer naturalnych jedzenie mięsa to dla niektórych konieczność, futro jest wymysłem. mysle,ze wiele osob tak naprawde nie zdaje sobie sprawy w jakich warunkach sie to wszystko odbywa.
tylko nuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:08   #16
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Mnie jakoś naturalne futra nie rajcują...
Lubię sztuczne ale w wersji minimalistycznej tzn krótkiej nawet ultra krótkiej...


Poza tym mam wrażenie, ze jest to czysta prowokacja.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy
Nie wiem dlaczego miałaby to być prowokacja - w końcu w tytule wątku jest wyraźnie zaznaczone, że chodzi o *miłośniczki* naturalnych futer. No chyba, że ktoś wchodzi na wątek z zamiarem wyłożenia mi moralizatorskiej oracji, jak parę postów wyżej
Może nie rozpętujmy tu wojny ideologicznej, chodziło mi po prostu o rozmowę o ciuchach no chyba że jestem tu jedyną niedobrą Cruellą de Mon... ^^
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:14   #17
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Nie mam nic przeciwko prawdziwym futrom, choć wiem, że czasami sposób, w jaki niektóre zwierzęta są zabijane na futra jest niehumanitarny (np. foki).

Ale ta zbiorowa nagonka na prawdziwe futra mnie trochę śmieszy. A butów ze skóry, rękawiczek, torebek to nie nosicie? Mięsa nie jecie? Demagogia i tyle. Mnie się ten lis ze zdjęcia podoba

I jeszcze jedno - lisy i inne zwierzątka np. przez leśników są zabijane z czysto praktycznych powodów - gdyby nie było takiej selekcji i pewnych wyznaczonych zwierząt do zastrzelenia, to zniszczyły by lasy etc. Polowania to niekoniecznie zabawa, to obowiązek. Niestety, obecnie ślepo się idzie za argumentem "złego zabijania", a nie dostrzega się innych.

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-05-15 o 21:17
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:21   #18
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Futer nie lubię, bo mi się po prostu nie podobają, uważam je za tandetę - mówię zarówno o naturalnych jak i o sztucznych. Natomiast nieobce mi są skórzane buty i torebki. Mięso również jem. Nie każdy musi być wegetarianinem, więc nie rozumiem nagonki na założycielkę wątku, każdy ma prawo do własnych poglądów
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:24   #19
tylko nuria
Przyczajenie
 
Avatar tylko nuria
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: republika marzeń
Wiadomości: 23
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko prawdziwym futrom, choć wiem, że czasami sposób, w jaki niektóre zwierzęta są zabijane na futra jest niehumanitarny (np. foki).

Ale ta zbiorowa nagonka na prawdziwe futra mnie trochę śmieszy. A butów ze skóry, rękawiczek, torebek to nie nosicie? Mięsa nie jecie? Demagogia i tyle. Mnie się ten lis ze zdjęcia podoba

I jeszcze jedno - lisy i inne zwierzątka np. przez leśników są zabijane z czysto praktycznych powodów - gdyby nie było takiej selekcji i pewnych wyznaczonych zwierząt do zastrzelenia, to zniszczyły by lasy etc. Polowania to niekoniecznie zabawa, to obowiązek. Niestety, obecnie ślepo się idzie za argumentem "złego zabijania", a nie dostrzega się innych.
Zgoda. Tylko, że myśliwi odstrzelając zwierzęta nie oddają ich futer do jakiegokolwiek przetwórstwa, także to też inna kwestia. Tak, jest mnóstwo wyrobów ze skór czy bóg wie czego i zwierzęta są zabijane wtedy nie w celach stania się "pożywieniem". chodzi jednak o to, że zabijanie ich w celu uzyskania futer jest właśnie najbardziej bestialskie i stąd po prostu pytanie po co tyle cierpienia, które jest niepotrzebne? no i może właśnie przez pryzmat tego tak trudno rozmawiać o tych skórach jak o "ciuchach".
tylko nuria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 21:35   #20
sandrunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 173
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Ohyda...
sandrunia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:45   #21
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Cytat:
Napisane przez tylko nuria Pokaż wiadomość
Zgoda. Tylko, że myśliwi odstrzelając zwierzęta nie oddają ich futer do jakiegokolwiek przetwórstwa, także to też inna kwestia. Tak, jest mnóstwo wyrobów ze skór czy bóg wie czego i zwierzęta są zabijane wtedy nie w celach stania się "pożywieniem". chodzi jednak o to, że zabijanie ich w celu uzyskania futer jest właśnie najbardziej bestialskie i stąd po prostu pytanie po co tyle cierpienia, które jest niepotrzebne? no i może właśnie przez pryzmat tego tak trudno rozmawiać o tych skórach jak o "ciuchach".
Każdy ma prawo do własnych poglądów na ten temat. Mnie noszenie prawdziwych futer nie mierzi. Najbardziej mnie irytuje taka zbiorowa nagonka z klapkami na oczach na inne argumenty.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:47   #22
chocoladette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Cytat:
Napisane przez tylko nuria Pokaż wiadomość
chodzi jednak o to, że zabijanie ich w celu uzyskania futer jest właśnie najbardziej bestialskie i stąd po prostu pytanie po co tyle cierpienia, które jest niepotrzebne? no i może właśnie przez pryzmat tego tak trudno rozmawiać o tych skórach jak o "ciuchach".
Dlaczego tylko zabijanie zwierzat na futra jest bestialskie? a na skory juz nie? Dla mnie ta nagonka na noszacych futra jest hipokryzja do kwadratu. Przeciez tak samo jak sztuczne futra, mozna by nosic sztuczne skory, a jakos nikt tego nie promuje. Ciekawe, czy wszyscy oburzajacy sie w tym watku nie mieli nigdy butow czy torebki ze skory. Uzyjcie czasem mozgu, zamiast sie oburzac.
chocoladette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:51   #23
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Cytat:
Napisane przez chocoladette Pokaż wiadomość
Dlaczego tylko zabijanie zwierzat na futra jest bestialskie? a na skory juz nie? Dla mnie ta nagonka na noszacych futra jest hipokryzja do kwadratu. Przeciez tak samo jak sztuczne futra, mozna by nosic sztuczne skory, a jakos nikt tego nie promuje. Ciekawe, czy wszyscy oburzajacy sie w tym watku nie mieli nigdy butow czy torebki ze skory. Uzyjcie czasem mozgu, zamiast sie oburzac.
Dokładnie, to samo zauważyłam powyżej...
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 22:17   #24
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Nie wiem czy to dobry pomysł wstawiać swoje zdjęcie z twarzą, bo jeszcze PETA zestrzeli mnie laserem umieszczonym na satelicie, albo jacyś ludzie przyjdą i zabiorą mi tego lisa, i będą próbowali go wskrzesić

W każdym razie... futerko było mi potrzebne do takiej stylizacji
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 22:49   #25
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Problem w tym ,ze futro z włosem jest bardziej podobne do zwierzaka niz takie wygarbowane lub na talerzu stąd futro z wlosem nas obrzydza i wzbudza litosc i agresje.

Mnie martwi sposob zabijania ,hodowli itp i na futra i dla mięsa.
Martwi mnie zabijanie jakis gatunków na wymarciu .

świata nie zmienię zawsze beda zabijane zwierzaki dla kaprysu posiadanai futra czy hobby/sportu-myśliwi ale nie popieram takich zachcianek i hobby.

Sama futer nie nosze bo mi sie nie podobaja sa babciowato-ciotkowate.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 15:21   #26
Shailiha
Raczkowanie
 
Avatar Shailiha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 107
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Ja nie kupuje ani butów, ani torebek ani futer ze zwierząt. I nie mogę zrozumieć jak dla własnego widzi misie można to robić, nie lepiej wydać te pieniądze na coś innego? Tym bardziej, że przecież futra są drogie, można za jedno takie kupić dużo więcej innych rzeczy i to nie raz o wiele ładniejszych. Bo futra to jednak jak pisali już to takie dla babci z masą łańcuszków, pierścionków i jakimiś barokowymi lokami na głowie... Może i mięsa jem, ale naprawdę nie widzicie różnicy między jedzeniem, które jest POTRZEBNE do życia, a noszeniem futer w epoce, kiedy posiadamy masę zamiemienników tego typu ubioru.
Shailiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 15:27   #27
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Cytat:
Napisane przez Shailiha Pokaż wiadomość
Tym bardziej, że przecież futra są drogie, można za jedno takie kupić dużo więcej innych rzeczy i to nie raz o wiele ładniejszych. Bo futra to jednak jak pisali już to takie dla babci z masą łańcuszków, pierścionków i jakimiś barokowymi lokami na głowie...
Posługujesz się strasznymi stereotypami
Współcześnie futer nie kroi się w taki sposób, żeby właścicielka przypominała Yeti
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 16:07   #28
dronkabie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 116
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko prawdziwym futrom, choć wiem, że czasami sposób, w jaki niektóre zwierzęta są zabijane na futra jest niehumanitarny (np. foki).

Ale ta zbiorowa nagonka na prawdziwe futra mnie trochę śmieszy. A butów ze skóry, rękawiczek, torebek to nie nosicie? Mięsa nie jecie? Demagogia i tyle. Mnie się ten lis ze zdjęcia podoba

I jeszcze jedno - lisy i inne zwierzątka np. przez leśników są zabijane z czysto praktycznych powodów - gdyby nie było takiej selekcji i pewnych wyznaczonych zwierząt do zastrzelenia, to zniszczyły by lasy etc. Polowania to niekoniecznie zabawa, to obowiązek. Niestety, obecnie ślepo się idzie za argumentem "złego zabijania", a nie dostrzega się innych.

nie chciałam rozkręcać tego głupiego wątku ale to stwierdzenie mnie po prostu powalio dziewczyno, te zwierzeta zyja w lasach i zyly tak od tysiecy lat i uwierz mi naprawde ich tak bardzo nie zniszczyly.., a co do odstrzalow zwierzat w celu kontroli populacji to sa to pojedyncze sztuki. Zwierzeta na futra pochodza z hodowli!! Co do butow torebek itd...Do tego uzywa sie skor zwierzat takich jak krowy, swinie itp, czyli nie sa one specjalnie na te rekawiczki hodowane. Tu jest cala roznica!
dronkabie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 16:12   #29
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

"Ale ta zbiorowa nagonka na prawdziwe futra mnie trochę śmieszy. A butów ze skóry, rękawiczek, torebek to nie nosicie? Mięsa nie jecie? Demagogia i tyle. Mnie się ten lis ze zdjęcia podoba"


- Nie jem mięsa, ani żadnego pokarmu wykonanego ze zwierząt
- Skór, futer naturalnych nie noszę

i co?
teraz jest tak wiele tworzyw syntetycznych i skóropodobnych, że skóra z zabitych w zwierząt, naprawde nie jest ludziom niezbędna do wykonania rękawiczkek czy butów.
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 16:13   #30
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: Miłośniczki FUTER NATURALNYCH

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość

ja ten temat bojkotuję.
Jestem od dziś Twoją fanką
To w końcu bojkotujesz, czy piszesz i wstawiasz zdjęcia?

Chyba poproszę moderatora o usunięcie tego wątku, bo wzbudza niezdrowe emocje
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.