Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 18:32   #121
Qarteczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 55
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Jaki sweterek i jakie buty do tej sukienki?

Załącznik 3096877

Edytowane przez Qarteczka
Czas edycji: 2010-05-10 o 18:36
Qarteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 19:42   #122
carrie86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1
Send a message via Skype™ to carrie86
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Dziewczyny pomóżcie bo jestem totalnym bezguściem jeśli idzie o takie sprawy.. W czerwcu idę na wesele. Mam taką sukienkę. Ona fajnie odciąga uwagę od zbędnych kilogramów dlatego ją zakładam Jakie dodatki? Co zrobić żeby rzucały się w oczy? Ja widziałabym jakąś fajną dużą bransoletę i kolczyki. Tylko jakie? Podpowiedzcie coś, może jakiś link do biżuterii? Aha, czy wyrzucić ten szeroki pas?
carrie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 11:49   #123
laborek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 619
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

jakie dodatki do tej sukienki? i czy buty pasują?
laborek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 14:40   #124
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Zastanawiam się nad dodatkami do tej sukienki. Chcę w niej iść w czerwcu na wesele. Sukienka jest ze sklepu vintage square i uważam ją za jedną z moich najlepszych zdobyczy (kocham styl vintage)
Wg mnie jest oryginalna i ma piękny kolor, ale te falbany i obcisły gorset same w sobie zalatują lekkim kiczem, więc chciałabym zrównoważyć to dodatkami i makijażem 'z klasą' co myślicie o cielistych szpilkach i kopertówce do tego?
sukienka:
http://www.vintage-square.pl/Gorseto...dane-1242.html
cieliste szpilki zary:
http://allegro.pl/item1034060813_zar...we_bez_41.html
a kopertówki w takim kolorze jeszcze nie znalazłam pomożecie?
i w ogóle co o tym myślicie?
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 17:34   #125
sandrunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 173
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez laborek Pokaż wiadomość
jakie dodatki do tej sukienki? i czy buty pasują?
według mnie pasują
sandrunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 18:02   #126
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Jaki kolor torebki do tej sukienki?

Kupiłam sobie sukienkę na wesele. Jest dwuwartstowa, tzn. pod spodem turkusowa, na zewnątrz czarny tiul. Całość wygląda na morski. Chcę kupić do niej kopertówkę tylko nie wiem w jakim kolorze.
Wiem, że na pewno nie czarnym!
Podoba mi się ten zestaw kolorystyczny, który załączyła Papiszynka
https://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1238 272928
Dlatego też na kolejnych zdjęciach zrobiłam sobie "symulację" gdzie kopertówkę udają moje dwie bluzki w dwóch odcieniach fioletu
Co o tym sądzicie?
Myślałam też o torebce w kolorze grafitowym.
A może coś całkiem innego?
Poradźcie, proszę. Bo im dłużej nad tym myślę tym bardziej mam wrażenie, że do tego nic nie pasuje.

Buty będę miała czarne, klasyczne pełne szpilki, skórzane, gładkie, bez żadnych dekoracji. Te buty mam już "dopasowane" do moich stóp i na wesele są idealne.

Edytowane przez Kattie7
Czas edycji: 2010-05-16 o 18:47
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 19:23   #127
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Kattie - ten drugi odcień fioletu fajnie się komponuje, z grafitem byłoby bezpiecznie, ale nie tak oryginalnie. Więc wg mnie raczej ten ciemniejszy fiolet
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 19:59   #128
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez carrie86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie bo jestem totalnym bezguściem jeśli idzie o takie sprawy.. W czerwcu idę na wesele. Mam taką sukienkę. Ona fajnie odciąga uwagę od zbędnych kilogramów dlatego ją zakładam Jakie dodatki? Co zrobić żeby rzucały się w oczy? Ja widziałabym jakąś fajną dużą bransoletę i kolczyki. Tylko jakie? Podpowiedzcie coś, może jakiś link do biżuterii? Aha, czy wyrzucić ten szeroki pas?
ja mysle,ze jakas fajna duza bransoleta + kopertowka + platformy i calosc bedzie super wygladac

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez modomaniaczka Pokaż wiadomość
Potrzebuję porady dotyczącej tego zestawu. Chciałabym, by był utrzymany w stylu marynarskim- stąd te paski i trójkolorowe mokasyny w męskim stylu. Ale nie mam pojęcia czym go uatrakcyjnić... Jakaś torba? A co we włosy? Z góry wielkie dzięki za pomoc!
moze biala / granatowa torba worek ?
z wlosami bym nic nie robila,ale mozesz np pomalowac pazurki na granat albo czerwien albo zrobic kreski granatowym eyelinerem

Edytowane przez EjjSenioritta
Czas edycji: 2010-05-16 o 19:57
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 20:25   #129
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez Kurt Pokaż wiadomość
Kattie - ten drugi odcień fioletu fajnie się komponuje, z grafitem byłoby bezpiecznie, ale nie tak oryginalnie. Więc wg mnie raczej ten ciemniejszy fiolet
Grafit to była pierwsza myśl. A potem zaczełam kombinować...Ale tak sobie teraz myślę że nie chce żeby było bezpiecznie. Żeby się coś działo w tym zestawie
Szczerze to ja myślałam o tym jaśniejszym fiolecie Pewnie dlatego że jest większy kontrast i jest bardziej widoczna. sama już nie wiem....


Zamierzam jeszcze mężowi kupić krawat w kolorze mojej przyszłej torebki

Edytowane przez Kattie7
Czas edycji: 2010-05-16 o 20:30
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 06:51   #130
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Kattie, ja myślę, że z tym ciemnym fioletem jest zbyt smutno. Ten jaśniejszy-fuksjowy rozwesela cały zestaw. Ja bym stawiała na torebkę w tym jaśniejszym fiolecie i jakiś kolczyki w stylu tych, które pokazałaś na tym kolorystycznym zestawieniu. Na oku też by fajnie wyglądało takie zestawienie cieni
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 07:41   #131
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Mgiełka, ja też skłaniam się ku fuksjowej. Mam jeszcze kilka dni, pomyślę nad tym. A i zobaczymy co będzie w sklepach.
A z biżu to mam taki komplet, który dostałam od mężusia na ostatnie urodziny
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 14:20   #132
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dziewczyny,
proszę Was bardzo o pomoc w doborze dodatków i butów do tej sukienki. Zamierzam w niej iść na czerwcowe wesele, a nie mam pomysłu co do niej założyć.
W rzeczywistości sukienka nie jest tak pomarańczowa, a lekko łososiowa i trochę jak gdyby jaskrawa.
Czy czarne gladiatorki będą OK?

http://avanti24.pl/moda/p/Sukienka_T...39944944/10499
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 16:40   #133
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

A co rozumiesz przez gladiatorki? bo jeśli te płaskie sandały z paskami aż do połowy łydki, to chyba na wesele nie za bardzo.
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 17:35   #134
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez cherry1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
proszę Was bardzo o pomoc w doborze dodatków i butów do tej sukienki. Zamierzam w niej iść na czerwcowe wesele, a nie mam pomysłu co do niej założyć.
W rzeczywistości sukienka nie jest tak pomarańczowa, a lekko łososiowa i trochę jak gdyby jaskrawa.
Czy czarne gladiatorki będą OK?

http://avanti24.pl/moda/p/Sukienka_T...39944944/10499
a moze cieliste albo czarne platformy ?
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 18:48   #135
agan1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Witam
Kupiłam śliczną czarną sukienkę w drobne białe groszki. Jaka torebka do tego? Wolałabym uniknąć kupowania czarnej. A buty? Czy wtedy muszą być takie jak torebka? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

to ta sukienka:
http://www.promod.eu/dresses/smart-d...200178501.html
agan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 09:11   #136
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Chodziło mi o coś takiego, kiedy pisałam o gladiatorkach
http://avanti24.pl/moda/p/Szpilki_St...43540325/10499

Ew. sandałki podobne do tych:
http://avanti24.pl/moda/p/Sandaly_Pr...43382162/10499

cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 13:35   #137
agan1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

cherry1988
Chodziło mi o coś takiego, kiedy pisałam o gladiatorkach
http://avanti24.pl/moda/p/Szpilki_St...43540325/10499

Ew. sandałki podobne do tych:
http://avanti24.pl/moda/p/Sandaly_Pr...43382162/10499



Ja założyłabym te drugie (sandały)
agan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 07:47   #138
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Może to nie pytanie o elegancką kreację, ale może pomożecie

Kupiłam sobie spodnie z lnu białe, nie takie jak na fotce, ale cos w tym stylu. One są prześwitujące więc pewnie powinnam do nich nosić stringi, ale wtedy po prostu widać...tyłek I jakoś tak dziwnie się z tym czuje

Czy mogę załozyć do nich takie szorty bezszwowe? Czy raczej nie wypada?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 12:54   #139
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Kochane Wizażanki!

Na początku czerwca idę na wesele. Kupiłam sukienkę, ale mam problem z dodatkami. Jaki/e kolor/y proponujecie? Uwielbiam czerń i trochę się na nią uparłam, ale jeśli macie jakiś bardziej trafiony kolor to bardzo proszę o pomoc.

Myślę, że zostanę przy wersji z ramiączkami, ale co z tym paskiem? Inny kolor, czy może w ogóle bez niego?

Bardzo Was proszę o pomoc.

Nie odwróciłam 2 zdjęć, przepraszam. Gapa ze mnie.

Edytowane przez CzerwonaKokarda
Czas edycji: 2010-05-20 o 12:56
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 13:07   #140
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

wiele kolorow bedzie pasowac , ale ja bym poszla w poloczenie zlota i srebra . ostatnio bardzo modne i fajnie sie prezentuje np srebrno-zlota bizuteria.
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 15:12   #141
tonight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 18
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

pomóżcie jaka biżuteria, torebka do tej sukienki i butów?
__________________
na spacer po obłokach
za rękę z kimś, kogo kocham... ;**
tonight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 15:13   #142
mysza506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Exclamation Dziewczyny, pomóżcie...

Na początku czerwca idę na wesele. Kupiłam taką sukienkę jak na zdjęciu. Nie mam pojęcia jakie buty dobrać. Biżuteria będzie chyba srebrna. Buty to mój największy problem, myślałam o srebrnych lub szarych czółenkach.... Pomóżcie.
[IMG]file:///C:/Users/Magda/Desktop/P200510_15.26.JPG[/IMG]
mysza506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:01   #143
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Kupiłam sukienkę na wesele i mam teraz problem odnośnie butów i dodatków. Chciałabym mieć baleriny ze względu na wzrost, ale muszą być określone kolory, by pasowały do sukienki. Ponadto potrzebuję jakiś dodatków.. (naszyjnik + bransoletka + kolczyki). Myślałam nad tym, żeby dodatki dobrać do tego jakby 'paska' w sukience, ale jaki kolor bucików?
Pomóżcie mi pisząc jakie kolory dodatków i bucików pasują albo dajcie linki do rzeczy, które pasowałyby idealnie do mojego stroju.
A co sądzicie o sukience?
http://yfrog.com/b9img8646tj
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:39   #144
kasiaj110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

hej

serdecznie proszę o pomoc w doborze butów i torebki do mojej kreacji

dość sporo już czytałam i mam mętlik w głowie, jaki kolor, fason... głowa boli, czy kupić żakiet czy bolrko?

Jakie obuwie na późno październikowe wesele?
kasiaj110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:45   #145
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez kasiaj110 Pokaż wiadomość
hej

serdecznie proszę o pomoc w doborze butów i torebki do mojej kreacji

dość sporo już czytałam i mam mętlik w głowie, jaki kolor, fason... głowa boli, czy kupić żakiet czy bolrko?

Jakie obuwie na późno październikowe wesele?
zadnych bolerek !
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 18:01   #146
Winia
Rozeznanie
 
Avatar Winia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 896
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Dziewczyny! Bardzo Was proszę o pomoc. Nie wiem, który wariant wybrać, czy z rajstopami czarnymi, czy cielistymi i czy z butami z całymi lub odkrytymi palcami. Jeśli wybiorę rajstopy to czy nie będzie się to kłóciło z butami typu peep-toe? Czy może rajstopy bezszwowe i tego rodzaju buty ze sobą nie kolidują? A jeśli czarne, to czy mogą być takiej grubości, czy mniejszy den? Z wzorkiem czy bez? Co sądzicie? Który wariant jest najlepszy? Z góry wielkie dzięki za pomoc i konstruktywną krytykę

1 i 2 - bez rajstop
3 - z rajstopami, buty peep toe
4 - z rajstopami, buty całe
5 - buty w zbliżeniu
6 - dodatki w zbliżeniu
Winia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 21:24   #147
eleonora_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

potrzebuję porady odnośnie dodatków do tej sukienki.. nie wiem jaki styl będzie pasował do tych korali naszytych pod biustem, bo totalnie nie jest to ozdoba w moim stylu..czy to jest jakiś styl indyjski, coś etnicznego..?
chodzi mi głównie o biżuterię.. no i rajstopy - czarne czy cieliste? a moze jakiś inny kolor?
aha, sukienka jest czarna - na ostatniej fotce tego nie widac :P
przepraszam, ale wyskoczył mi błąd z załącznikami a teraz one się pojawiły.. w ostatnim linku zblizenie tego paska pod biustem

http://img202.imageshack.us/img202/5346/suk3.jpg

http://img20.imageshack.us/i/sukj.jpg/

http://img708.imageshack.us/img708/7893/img8651y.jpg

pomóżcie proszę

Edytowane przez eleonora_k
Czas edycji: 2010-05-22 o 21:28 Powód: problem z załącznikami
eleonora_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 10:46   #148
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez eleonora_k Pokaż wiadomość
potrzebuję porady odnośnie dodatków do tej sukienki.. nie wiem jaki styl będzie pasował do tych korali naszytych pod biustem, bo totalnie nie jest to ozdoba w moim stylu..czy to jest jakiś styl indyjski, coś etnicznego..?
chodzi mi głównie o biżuterię.. no i rajstopy - czarne czy cieliste? a moze jakiś inny kolor?
aha, sukienka jest czarna - na ostatniej fotce tego nie widac :P
przepraszam, ale wyskoczył mi błąd z załącznikami a teraz one się pojawiły.. w ostatnim linku zblizenie tego paska pod biustem

http://img202.imageshack.us/img202/5346/suk3.jpg

http://img20.imageshack.us/i/sukj.jpg/

http://img708.imageshack.us/img708/7893/img8651y.jpg

pomóżcie proszę
Bardzo ładna sukienka Rajstopy wybrałabym cieliste albo w jakimś innym kolorze, w zależności od tego, jakie buty założysz. Nie zakładaj czarnych rajstop, będziesz wyglądała zbyt ponuro. Nie przejmowałabym się tym koralikowym haftem, bo będzie raczej on pasował do wszystkiego, nie narzuca wcale stylu etnicznego, ani nic z tych rzeczy Spokojnie możesz postawić na jakiś intensywny kolor, według mnie np czerwony, fuksję albo butelkową zieleń
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 19:17   #149
DAGMARA_POZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Witam, mam podobny problem co Winia, czy mogłybyście doradzić jakie dodatki dobrać do ciemnoszarej sukienki z satyny (nie błyszczy się jakoś szczególnie mocno). Strój ma być na bal absolutoryjny, więc elegancki. Głównie chodzi mi o pończochy - jaki kolor? Z góry dziękuję.
DAGMARA_POZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:31   #150
eleonora_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Bardzo ładna sukienka Rajstopy wybrałabym cieliste albo w jakimś innym kolorze, w zależności od tego, jakie buty założysz. Nie zakładaj czarnych rajstop, będziesz wyglądała zbyt ponuro. Nie przejmowałabym się tym koralikowym haftem, bo będzie raczej on pasował do wszystkiego, nie narzuca wcale stylu etnicznego, ani nic z tych rzeczy Spokojnie możesz postawić na jakiś intensywny kolor, według mnie np czerwony, fuksję albo butelkową zieleń
dziękuję dałam za nią całe 20 zł w lumpku
buty założę czarne, bo mam jedne sprawdzone, wygodne a chcę przetańczyć całą imprezę wymyśliłam że chyba założę dwa sznury korali na szyję - jeden czarny, a drugi w jakims fajnym kolorze, do którego nawiążę kolorem paznokci, czy torebki :P te korale oczywiście krótkie co myślicie? cały czas stresuję się tym, że ten haft niezbyt pasuje do czegokolwiek, nawet myślalam o tym żeby się go pozbyć, więc wydaje mi się że korale będą najbezpieczniejsze..
eleonora_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-02 12:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.