Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 12:56   #121
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Jest i zestresowana Castia
wiecie co nie mamy jeszcze autokaru możecie mnie poratować jakims niedrogim panem?solidnym i rzetelnym byłabym wdzięczna za jakieś namiary
miesiąc do ślubu!!!chyba już musze zacząc chodzic na solarium, w którym w życiu nie byłam, nie wiem czy sobie tam poradze hehe no ale jak będę na pogodę liczyć to chyba się przeliczę i nic z tego nie będzie - jest paskudnie
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:58   #122
gucia123
Przyczajenie
 
Avatar gucia123
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dzięki Lowczyni za ekspresową odpowiedź! Pisząc o cykorze, miałam właśnie na myśli terminy w Leśnym Dworze. Cóż… widać wszędzie znajdą się wyjątkowo oblegane miejsca czego oczywiście nie wzięliśmy pod uwagę! Pooglądam polecany Pałac w Kurozwękach i odezwę się na priva. Jeszcze raz dzięki!
gucia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:04   #123
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
Jest i zestresowana Castia
miesiąc do ślubu!!!chyba już musze zacząc chodzic na solarium, w którym w życiu nie byłam, nie wiem czy sobie tam poradze hehe no ale jak będę na pogodę liczyć to chyba się przeliczę i nic z tego nie będzie - jest paskudnie
Radzę zacząć chodzić już teraz na solarium żeby uzyskać opaleniznę stopniowo i nie przesadzoną Polecam salaria stojące, higieniczne i nie będziesz miała odbitych białych plamek na pośladkach i łopatkach. Ale ostatni tydzień przed weselem odstaw solarium i przestaw się na odżywianie i nawilżanie skóry dzięki temu opalenizna będzie ładniej, zdrowiej i naturalnie wyglądać
Sorki nie mogłam nie wtrącić swoich 5 groszy z mojej dziedziny wybaczcie mi dziewczynki
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:15   #124
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Lowczyni bardzo dobrze że wtrąciłaś
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:21   #125
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Radzę zacząć chodzić już teraz na solarium żeby uzyskać opaleniznę stopniowo i nie przesadzoną Polecam salaria stojące, higieniczne i nie będziesz miała odbitych białych plamek na pośladkach i łopatkach. Ale ostatni tydzień przed weselem odstaw solarium i przestaw się na odżywianie i nawilżanie skóry dzięki temu opalenizna będzie ładniej, zdrowiej i naturalnie wyglądać
Sorki nie mogłam nie wtrącić swoich 5 groszy z mojej dziedziny wybaczcie mi dziewczynki
Twoje 5 groszy jest bezcenne jak żadne inne 5 groszy a to może odrazu mi polecisz solarium godne odwiedzenia. Tak jak mówiłam jak nigdy w solarium nie byłam, więc nie mam porównania,nawet szybko się opalam, wystarczyło mi zawsze letnie słoneczko. Jeszcze posiadam słabiutką naturalną opaleniznę z zeszłego lata taka bardzo biała nawet nie jestem po tej zimie no ale na ślub musze być opalona ślicznie
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:26   #126
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny prosze napiszcie, gdzie sie czeszecie na slub?

Przekleje z innego watku moja ostatnia przygode z fryzjerem, do ktorego sie zapisalam i juz wiem, ze odwolam fryzure slubna...

[QUOTE=mysiaedysia;1936606 3]Po dobrych opiniacho p. Piotrze, ktory wczesniej pracowal w salonie Coco, wybralam sie do niego. Z obcinania bylam bardzo zadowolna i wrocilam do niego, gdy juz otworzyl swoj salon. Zapisalam sie do niego nawet na fryzure slubna, ale... No wlasnie. W ta sobote czesalam sie u niego na wesele. Mialam swoja wizje, ale zaufalam mu. Z tym, ze od razu zaznaczylam, ze nie chce nic bardzo wymyslnego. Krecil mi wloski na prostownicy i upinal je, a ja ciagle sie balam jaki bedzie efekt. W pewnym momencie zauwazylam, ze szykuje sie do robienia mi jakiegos malego warkoczyka i powiedzialam od razu, ze nie chce czegos takiego na glowie. Kiedy przyszlo do ogladania fryzury, to malo tam nie padlam... Porobil mi na glowie jakies "ozdobne" zawijasy z loczkow Szczerze powiedzialam, ze inaczej sobie to wyobrazalam. No wiec, rozczesal mi wloski od gory i jakos na skos mi je przepial tak, ze fryzura zaczela mi sie rozlatywac jeszcze przed slubem!!! Masakra!!! Potem zauwazylam, ze we wlosach nie mialam ani jednej wsowki tylko same takie szpilki czy jak to sie nazywa...
QUOTE]
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:27   #127
madziastanczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 208
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

[QUOTE=gucia123;19394942]I jeszcze najważniejsza rzecz do TŻeta – on i jego rodzina są „mocno” sportowi wiec gdyby były jakieś korty tenisowe - o basenie nie wspomnę, to byliby w siódmym niebie Zamierzamy w najbliższym czasie wybrać się na rekonesans wiec Wasze sugestie będą mile widziane. Z góry dziękuje i pozdrawiam! [QUOTE]

Witamy gucia123! Co do sali z basenem to od razu pomyślałam sobie o Hotelu Kameralnym http://hotelkameralny.com/hotele_noclegi/index.php poza tym niedaleko Leśnego Dworu jest Restauracja Stangret ze stadniną koni i mini zoo. Okolica spokojna, w lesie, z dala od zabudowań. Dla mnie bomba! Dlatego wybraliśmy tą salę...
__________________
...Jeszcze jeden raz plaża pusta,
jeszcze jeden raz niech zapłoną usta
jak w tamten dzień i noc
co nam zabrała sen
...
madziastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 13:28   #128
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Castia ja jeśli już chodzę na solarium to ląduje w fitensie gdzie trenuje czyli w Symetris na Klonowej bo tam najbliżej. Solarium jest stojące, nie ma kolejek, mocne lampy, czysto. Najważniejsze co pamiętać to starać się nie zmieniać solarium. W każdym solarium są inne lampy, inny sprzęt ja sama zapomniałam o tej zasadzie przed sylwestrem i mimo że poszłam na taką samą ilość minut co w poprzednim solarium w innym poparzyłam sobie skórę. Dobrze że do sylwestra był tydzień i udało mi się jakoś uratować skórę ale po łuszczyłam się jak diabli

Czeszę się od wielu lat i na wesele również u Sylwii Kochel z Awangardy - polecam
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-05-18 o 13:30
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:36   #129
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość

Czeszę się od wielu lat i na wesele również u Sylwii Kochel z Awangardy - polecam
A gdzie jest Awangarda?
Zalezy mi na prostym koku, bez zadnych udziwnien, zawijasow i innych To ma byc prosta i elegancka fryzurka Moze jeszcze jakies inne propozycje?
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:59   #130
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Awangarda ul. Sienkiewicza 16 tel: 41/344 67 46 a w sumie to bardziej ulica wesoła na przeciwko pubu Atmosfera. Ja zawsze się u niej czesze w prostego hiszpańskiego koka. Fryzura trzyma mi się włącznie z poprawiami chodź po weselu zawsze śpię na tym koku Ona zrobi Ci wszystko co będziesz chciała tylko powiedź jej dokładnie, zabierz zdjęcia, ona ma też swoje zdjęcia, katalogi. Radzę iść na próbną fryzurę jakby co
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-05-18 o 14:04
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:22   #131
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
Jest i zestresowana Castia
wiecie co nie mamy jeszcze autokaru możecie mnie poratować jakims niedrogim panem?solidnym i rzetelnym byłabym wdzięczna za jakieś namiary
miesiąc do ślubu!!!chyba już musze zacząc chodzic na solarium, w którym w życiu nie byłam, nie wiem czy sobie tam poradze hehe no ale jak będę na pogodę liczyć to chyba się przeliczę i nic z tego nie będzie - jest paskudnie
Castia wieczorem podobnie jak Lowczyni prześlę Ci namiary na PW.
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 14:28   #132
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Lowczyni a nie wiesz jakie ceny ma ta Pani Sylwia?


Skończyłam pisać pracę!!!!!
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:35   #133
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Kurcze dziewczyny nauczcie mnie wielocytowac. Próbuje juz na wszystkie sposoby i nie wiem jak to sie robi. zaznczam przy postach, które chce cytowac ten srodkowy znaczek, robi sie pomaranczowy i co dalej? Jak robie odpowiedz przy ostatnim zaznaczonymposcie to mi sie pokazuje tylko ten ostatni. Nie wiem jak to sie obsługuje.
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:36   #134
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Zaznaczasz po kolei te posty które chcesz cytować( tym w środku) a ja zawsze przy ostatnim biorę 'Cytuj"
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:38   #135
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

a...na koniec cytuj a nie odpowiedz i juz wszystko gra i buczy, dzieki
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:39   #136
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Wszyscy biorą odpowiedź na koniec, a ja po swojemu jak zwykle i mi wychodzi zawsze
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:43   #137
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez vodia Pokaż wiadomość
A nie dostałaś jak kupowałaś kawałka materiału? W jakim salonie kupowałaś sukienkę? Nawet teraz idz i poproś żeby Ci dali kawałek materiału, oni mają chyba dużo takich ścinków, powinni się zgodzić.
Ja welon chyba bym kupiła w salonie w którym kupowałabym suknie i wtedy bym sobie idealnie dobrała kolor, bo ecri ma różne odcienie. Chyba żeby to była biała suknia to wtedy nie ma problemu.
sukeinkę kupowałam w salonie Kijowska w Warszawie. Kawałka materiału nie dostałam, przymiarkę mam na początku lipca to już chyba się wstrzymam do tego czasu. Albo może się przejde w sumie, bo muszę już kupić buty a nie wiem jakiego koloru.

Cytat:
Napisane przez kleome84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wypisujecie specjalne zaproszenie dla Rodziców?
Ja nie daję rodzicom zaproszenia, dlatego że oni też się dokładają do wesela i na zaproszeniu mamy napisane, że zapraszamy my wraz z rodzicami, to by było dziwne jakby sami siebie zapraszali
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 15:00   #138
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
Jest i zestresowana Castia
wiecie co nie mamy jeszcze autokaru możecie mnie poratować jakims niedrogim panem?solidnym i rzetelnym byłabym wdzięczna za jakieś namiary
miesiąc do ślubu!!!chyba już musze zacząc chodzic na solarium, w którym w życiu nie byłam, nie wiem czy sobie tam poradze hehe no ale jak będę na pogodę liczyć to chyba się przeliczę i nic z tego nie będzie - jest paskudnie
Castia - jeśli masz miesiąc do ślubu to ja faktycznie radziłabym już poszukać autokaru- ja mam 26 czrwca i miałam z tym już dość duży problem- ale to może ta data Ja również już zaczełam uczęszczać na solarkę ale ja jestem biała jak ściana.
Castia,Lowczyni-co do autokaru ja mam pana Wojtka 502-463-290 (mam nadzieję, że to nie reklama) był on u naszych znajomych i byli zadowoleni więc i my go mamy ale niestety nie wiem ile bierze bo my mamy po takiej jak gdyby znajomości- znajomy znajomego. Sama jestem ciekawa czy płacimy tyle co wszyscy czy cosik taniej..
Dzwoniłam również do mpk-ceny następująco: od 30 do 60km- 299.60zł, od 60 do 100-374.50zł a dalej nie wiem bo już mnie nie interesowało Pks- wynajmujecie na 3 godz. w ciągu których możecie zrobić 30km i za to płacicie 250 zł. Powyżej tej ilości kilometrów 3 zł za każdy kilometr, powyżej tych godzin za każdą dodatkową godzinę 18 zł. Mam nadzieję, że rozumiecie to co napisałam Może Wam się przyda..

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze napiszcie, gdzie sie czeszecie na slub?
Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Lowczyni a nie wiesz jakie ceny ma ta Pani Sylwia? Skończyłam pisać pracę!!!!!
Ja również u pani Sylwii Eluńka 88 wiem, że nie jestem Lowczyni ale może odpowiem- za fryzurkębez względu na to czy próbna czy ślubna 100zł..mam rację Lowczyni? Czy może indywidualnie w zależności od fryzurki?

Dziewczyny podbijam temat: Ile należy kupić napojów włącznie z poprawinami? bo ja już nie mam pojęcia! Doradźcie..
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]

Edytowane przez sylwkowa
Czas edycji: 2010-05-18 o 15:05
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 15:23   #139
madziastanczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 208
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez sylwkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny podbijam temat: Ile należy kupić napojów włącznie z poprawinami? bo ja już nie mam pojęcia! Doradźcie..
Gdybym robiła swoje poprawiny to w sumie z weselem kupiłabym 4-4,5 litra na osobę
__________________
...Jeszcze jeden raz plaża pusta,
jeszcze jeden raz niech zapłoną usta
jak w tamten dzień i noc
co nam zabrała sen
...
madziastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 15:25   #140
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny Ale napisałyście od wczoraj Normalnie nie nadążam
Dziś drugi dzień kursu przedmałżeńskiego Oby do piątku...

Oliffka zaproszenia są ok, jakbyś nie powiedziała o tej kropce to nawet bym nie zwróciła uwagi

Ewelkafly ale Ty Kobieto masz przejścia. Jak nie suknia to zespół. Mam nadzieję, że już teraz będzie ok

Grateful gratulacje

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze napiszcie, gdzie sie czeszecie na slub?
Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Czeszę się od wielu lat i na wesele również u Sylwii Kochel z Awangardy - polecam
Cytat:
Napisane przez sylwkowa Pokaż wiadomość
Ja również u pani Sylwii
Nie będę oryginalna Również czeszę się u p. Sylwii
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster


Edytowane przez Maxima86
Czas edycji: 2010-05-18 o 15:26
Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 15:38   #141
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

ja czeszę się w Estilo róg ulicy Prostej i Żeromskiego
__________________
24.06.2013 r- Kacperek
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:15   #142
oliffka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

A ja u Edyty Drej w domu
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
oliffka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:20   #143
carmen84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

My kupilismy 4,5 l na osobe z poprawinami w tym 2l pepsi,1l fanty,1l soku i 0,5 l 7up na pewno starczy
__________________

carmen84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:21   #144
eninka84
Zadomowienie
 
Avatar eninka84
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

I ja się witam Już jako Mężatka...
Wesele najlepsze na jakim byłam:P
Dopisała pogoda, dopisało jedzenie, muzyka, goscie...ogólnie jestem bardzo zadowolona, Chociaż oczywiscie gdybym miała zrobić powtórkę, kilka drobnych rzeczy bym nieco zmieniła

Edytowane przez eninka84
Czas edycji: 2010-05-18 o 16:25
eninka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:34   #145
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Potwierdzam, cena fryzury u p. Sylwii to 100 zł, zawsze tyle płace nie zależnie czy na imprezę czy na wesele itd.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:34   #146
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez grka Pokaż wiadomość
Jestem, jestem i ja jestem!!!

izzunja bryczkę można też wypożyczyć ze skansenu z Tokarni, wejdź na ich stronkę i tam będziesz miała tel do nich. Moja znajoma wyporzyczała kilka lat temu i pamiętam że płaciłą jakieś grosze... No tylko zależy gdzie masz ślub
Super dziękuję za informację, a jak wszystko dobrze pójdzie to ślub będzie w Katedrze
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:10   #147
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez oliffka2 Pokaż wiadomość
No to siup... foto robione kom
Jak dla mnie sa ok. Dziewczyny też wcześniej pisały że są ok także mam nadzieję że się już do nich ,,przyzwyczaiłaś" a kropkę walnij czarnym cienkopisem

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Ja na wszelki wypadek zamierzam kupić soie folie malarską i gdyby we wrześniu bardzo padało, okręcę (luźno) całą sukienkę i nie będę się bała że przemoknie i zabrudzi się. Folia jest cienka, łatwo się nią formuje i szybko zdejmuje Trzeba sobie po prostu radzić a nie martwić że się za brudzi
Lowczyni NIE BĘDZIE PADAŁO!!!! sprawdzałam już prognozy he he .Wrzesień ma być śliczny

Cytat:
Napisane przez Grateful Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam bardzo serdecznie podziękować za życzenia, weselicho w 100 % mi się udało, wszystko tak jak sobie wymarzyłam Goście dopisali- 212 osób, pogoda też, zero stresu, zabawa do bialego rana...
Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
I ja się witam Już jako Mężatka...
Wesele najlepsze na jakim byłam:P
Dopisała pogoda, dopisało jedzenie, muzyka, goscie...ogólnie jestem bardzo zadowolona, Chociaż oczywiscie gdybym miała zrobić powtórkę, kilka drobnych rzeczy bym nieco zmieniła
No to się dziewczynki cieszymy że jesteście zadowolone i jeszcze raz wszystkiego naj

A ja się chciałam pochwalić że w niedzielę oglądaliśmy z TŻtem mieszkanie które będziemy wynajmować już od lipca i jestem bardzo szczęśliwa bo mieszkanko jak za tak niskie pieniądze jest w super stanie i w końcu wyfrunę z gniazda i będziemy sobie żyli tak jak nam się podoba.NICH ŻYJE WOLNOŚĆ
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:20   #148
pupsik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

uuu to i ja sie dopisuje do nowego wątku i jak zwykle z prośbą...ma może ktoraś z was namiary na pracownie sukien ślubnych Anna z Kosciuszki..chcialabym przeslac zdjecia i poprosic o wycene sukni mailem no ale nigdzie go nie mogę dorwać! pomocy
__________________
07-08-2010
pupsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:25   #149
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Sorki nie mogłam nie wtrącić swoich 5 groszy z mojej dziedziny wybaczcie mi dziewczynki
Kochana... grosz do grosza, a będzie kokosza
Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze napiszcie, gdzie sie czeszecie na slub?

Przekleje z innego watku moja ostatnia przygode z fryzjerem, do ktorego sie zapisalam i juz wiem, ze odwolam fryzure slubna...

QUOTE]
Ja tam bym się nie martwiła. Na Twoim miejscu poszłabym na próbną i tyle... skąd wiesz, że Ty nie będziesz zadowolona? Ja się czeszę u p. Ani Świbody jedna z Wizażanek czesała się tam na swój ślub cywilny i była niezadowolona, a ja czesałam się na wesele i w życiu nie miałam lepszej fryzury Ale mimo to idę na fryzurę próbną...bo nie chcę ryzykować.

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość


Skończyłam pisać pracę!!!!!
Gratuluję!
Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
Ja nie daję rodzicom zaproszenia, dlatego że oni też się dokładają do wesela i na zaproszeniu mamy napisane, że zapraszamy my wraz z rodzicami, to by było dziwne jakby sami siebie zapraszali
My tez nie dajemy zaproszenia rodzicom...zwłąszcza, ze dużo dokładają do tej imprezy

Cytat:
Napisane przez sylwkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny podbijam temat: Ile należy kupić napojów włącznie z poprawinami? bo ja już nie mam pojęcia! Doradźcie..
Ja kupiłabym 4,5 litra. Na wesele kupiujemy po 3 litry na głowe i pewnie zostanie. Któras ostatnio się martwiła, ze zabraknie-to niemozliwe, a nawet jeśli to stacje benzynowe sa czynne całą dobę i są wszędzie
Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
I ja się witam Już jako Mężatka...
Wesele najlepsze na jakim byłam:P
Dopisała pogoda, dopisało jedzenie, muzyka, goscie...ogólnie jestem bardzo zadowolona, Chociaż oczywiscie gdybym miała zrobić powtórkę, kilka drobnych rzeczy bym nieco zmieniła
Gratuluję!
Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
A ja się chciałam pochwalić że w niedzielę oglądaliśmy z TŻtem mieszkanie które będziemy wynajmować już od lipca i jestem bardzo szczęśliwa bo mieszkanko jak za tak niskie pieniądze jest w super stanie i w końcu wyfrunę z gniazda i będziemy sobie żyli tak jak nam się podoba.NICH ŻYJE WOLNOŚĆ
Ajajaj zazdroszczę
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2010-05-18 o 18:48
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:37   #150
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

U nas rodzice również organizują nam wesele, dlatego dostali inny tekst zaproszenia w którym zapraszamy ich na nasz ślub, a nie na ślub i wesele.
Oto nasz tekst:
Drodzy Rodzice
Będziemy bardzo szczęśliwi, wiedząc,
że jesteście obok w tym szczególnym dla nas dniu.
Kiedy sami przed sobą, wobec Boga i osób nam bliskich,
przyznawać się będziemy do gotowości pójścia wspólną drogą
i bycia ze sobą na zawsze.
Tym samym mamy zaszczyt zaprosić Was
Kochani Rodzice
na swój ślub który odbędzie się
dnia 17 lipca 2010 roku o godzinie 16.00

Rodzice byli naprawdę miło zaskoczeni i zadowoleni
__________________
...Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe...


17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.